UIT DE OMGEVING VRIJDAG 15 SEPTEMBER DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 11 ARKA ,AFD. BLOEMBOLLENSTREEK Woensdagavond hield de R.K. Ambtena- renvereeniging van de bloembollenstreek een ledenvergadering in „Het Bruine Paard" te Sassenheim. De voorz., de heer L. J. Droogh, heette de opgekomen leden op deze eerste vergadering na de vacanties hartelijk wel kom. Spr. hoopte, dat de komende vergade ring weer even aangenaam en goed bezocht zullen rijn als voorheen. Medegedeeld werd, dat twee leden als lid tot de afdeeling waren toegetreden, n.l. de heeren van Reep, te Hillegom en van Geelen te Noordwijk en dat de heer van Iersel, bur gemeester van Noordwijkerhout als lid van de vereeniging had bedankt. De notulen der vorige vergadering werden na voorlezing onveranderd vastgesteld. Uit gebracht werd het verslag van de algemeene jaarvergadering, gehouden te Tilburg. Hierop hield de heer J. B. G. Henkus een zeer interessant praatje over electriciteit. Met platen en instrumenten lichtte spr. verschil lende dingen toe. Vol belangstelling werd de lezing van het begin tot het eind gevolgd. Na afloop kreeg spr. nog verschillende vragen te beantwoorden. De voorz. dankte spr. en hoop te hem nogmaals bereid te zullen vinden een onderdeel van de electriciteitsleer te willen toelichten. Spr. verklaarde zich daartoe gaar ne berid. Hierna sluiting. HILLEGOM Personalia. Voor het examen coupeuse en tailleuse slaagden onze stadgenooten de. da mes S. Spilker en H. Wielinga. Tuinbouwwintercursus. In begin October begint de nieuwe twee-jaarlijksche (twee-jari ge) tuinbouwwintercursus alhier. Gaarne wil len wij een ernstig woord ter opwekking schrijven. Het succes dergenen, die voorheen deze les sen volgden is groot geweest en de bloemist- patroons houden bij de keuze van personeel terdege rekening met hen, die met goed ge volg deze cursussen volgden. Juist in dezen tijd van depressie kan kennis mee* dan an ders macht beteekenen. Daar komt bij dat het lesgeld voor nie mand een bezwaar behoeft te zijn. Ouders, die hun jongens gaarne dit onderwijs zouden doen volgen, doch onmachtig zijn daarvoor te betalen, kunnen zich gerust tot den cursuslei der, den heer W. A. van der Wal wenden, dan komt de zaak wel in orde. We vertrou wen dat het aantal aanmeldingen groot zal zijn HOOGMADE. Bestrijding aan baldadigheid. Naar wij vernemen overweegt het gemeentebestuur in verband met den zorgwekkenden toestand der gemeentefinanciën, de noodzakelijkheid om, indien in het komend winterseizoen de straat lantaarns door baldadigheid worden vernield, deze niet meer te herstellen. Indien de burge rij dus prijs stelt op behoud van voldoende straatverlichting zal zij daadwerkelijk aan de bestrijding dezer baldadigheid moeten deel nemen. KATWIJK AAN DEN RIJN Schoeiing. Het maken der nieuwe be schoeiing in het Overrijn is door B. en W. op gedragen aan den laagsten inschrijver, den heer C. J. Kiebert te Sassenheim, die inge schreven had voor 14.241. KATWIJK AAN ZEE Aardappelenmisère. Van den aardappe lenhandelaar de V. werd een partij aardap pelen in beslag genomen omdat de vereischte heffingen niet waren betaald. Nadat hieraan was voldaan en ze voor de consument door deze heffingen 100 pet. duurder waren ge worden, konden ze weer worden vrijgegeven en werd een vervoervergunning verstrekt. De beslaglegger was een ambtenaar van de Ge westelijke aardappelen-centrale uit Den Haag LISSE. Geboren: Johannes Leonardus, z. v. M. J. van Steijn en M. C. de Roode; Petrus Phi- lippus, z. v. P. P. Zonneveld en A. Duiven voorden; Gerit Bertus, z. v. L. Goor en N. Ka merman; Theodorus Leonardus, z. v, A. A. Kleijhorst en A. van der Zwan; Alida Maria, d v. A. W. van Noort en J, M. A. Warmer dam. Ondertrouwd: Pieter Nieuwenhuis, 29 jaren, met Hermina Abbink, 22 jaren, beide te Lisse. Getrouwd: W. C. van den Burg te Voor hout mt I. Hoogervorst te Lisse; H. M. van Zoen te Lisse met M. E. P. Timmers te Haar lemmermeer; A. A. van der Aart met A. van Diest, beiden te Lisse. Overleden: Pietje van Eigenbrood, 19 jaren; Albertus Moolenaar, 65 jaren, echtgen. van J. van Aalst. Gevestigd: N. Hack, van Vriezenveen; C. C. M. Vreeburg, van Bergen; S. Dieterman van Amsterdam; T. Daantje, van Amsterdam; J. Th. van Koppen, van Amsterdam; M. de Rijke en gezin, van Amsterdam. Vertrokken: A. Knikker, naar Zeist; W. J. van den Oetelaar, naar Noordwijker hout; F. G. Wesseling en gezin, naar Leiden; H. J. Schenk, naar Loon op Zand; M. van Eeuwen, naar Leiden; M. W. van Groen, naar Hillegom; H. Dubbelaar, naar Lichtenvoorde; M. van Dam, naar Rheden; Wed. van Genk geb. van der Sprong, naar Schiedam. DE ZILK Geslaagd. Onze plaatsgenoot, de heer G. Klinkenberg, slaagde gisteren te Amsterdam voor het politiediploma van den Algem. Ned. Politiebond. Geslaagde genoot zijn opleiding bij den chef van politie te Noordwijkerhout. ZOETERMEER. Overleden: Monica Clementina van der Sman, 66 j. NOORDWIJK. Voor volgend jaar. Door den heer H. Meeuwenoord is een adres gericht aan den raad houdende verzoek om vergunning om in het badseizoen op het stille strand een schuur te mogen plaats voor het opbergen van ten ten. De Lijnbaanweg. Door Burgemeester en Wethouders zal aan den Raad een crediet worden gevraagd van f 5700 voor het aan brengen van een vast wegdek op de bestaande keibestrating van den Lijnbaanweg en het leg gen van een riool. Voetbalclub voor werkloozen. Door Bur gemeester en Wethouders wordt aan den Raad voorgesteld gunstig te beschikken op een verzoek van de door de Noordwijksche werkloozen opgerichte voetbalclub „Nortgho" om een gemeenteterrein bij de openbare school als voetbal terrein beschikbaar te stel len. NOORDWIJKERHOUT Koorddanser. Hoewel, evenals vorig jaar, wegens den slechten tijd deze week wederom geen kermis werd gehouden, werden we toch gisteravond vergast op een openlucht-voorstel ling van den heer Billon, hoogdraadkunste- naar uit Weenen. Reeds om half 8 had zich een groote menigte verzameld op het terrein nabij het Julianaplein. Tegen een uur of 8 werd met de voorstelling begonnen en zagen we den kunstenaar werkelijk de ongeloofelijk- ste en gevaarlijkste toeren op een 10 meter hoog gespannen draad verrichten, zelfs de vrij hevige wind scheen hem niet te hinderen. Eerst om half 10 was de voorstelling geëin digd en togen de toeschouwers wederom huis- 1 RIJNSBURG Tuinbouw. Het voornaamste product van aanvoer is momenteel de bloemkool waarvoor steeds een redelijke prijs werd betaald, va- rieerend van 9.50 tot 14.10 per 100 voor lste soort. Tweede soort ging voor 3.50 tot 5.20. Derde soort ging in kleine kwanturns voor de zouterijen tegen f 0.75, de minimum prijs. Sinds de ongeluksregeling voor aard appelen ging de aanvoer hiervan steeds ver minderen. De verkoop aan particulieren acht men verre verkozen boven den verkoop on der de bureaucratische bepalingen. Er blijft dan, naar men beweert, veel te veel aan de bekende „maat en strijkstok" hangen en de tuinder krijgt toch geen productieprijs. Wat thans verkocht werd ging voor f 2 tot 2.30 per 100 K.G. Peen ging weg voor redelijken prijs, van 3.20 tot 4.50 per 100 K.G. ifiten van 2.— tot ƒ2.20 per 100 K.G. Bloembolleninlevering. Waren tot heden nog vele kweekers in gebreke gebleven aan hunne verplichtingen volgens het saneerings- plan te voldoen, 1.1. Woensdag was de inle vering zoo groot als deze tot heden nog niet geweest was. Vermoedelijk een gevolg van de laatste ministerieele bepaling, waaruit men wist, waaraan men zich zou hebben te hou den. Algemeen is men van oordeel dat bijna niemand van deze voorschriften eenig voor deel zal kunnen hebben. Reden waarom thans algemeen is overgegaan tot inlevering. Zelfs vooraanstaande personen die nog niet inge leverd hadden, waren thans present. SASSENHEIM. Geboren: Alida Agatha, d. van D. den Hertog en A. Groeneveld. Cornells, z. van E. de Boer en A. Dekker. Johannes Gerardus Antonius, z. van J. Waasdorp ert* J. van Dorp. Leonardus Hendricus, z. van L. Ammerlaan en J. M. van Meurs. On d e r t r o u w d: H. van den Haag 32 j. en A. van Noordt 25 j. Overleden: Gerardus van Moorsel 67 j. Gevestigd: P. L. A. Paijens, Gou verneurlaan 42, van St. Michiels Gestel M. A. Kuijpers, Hoofdstraat 167, van Rot terdam W. C. van de Kamp, Teyl. laan 43, van Bengen Rijkevoort. A. Huijgens, Gouverneurlaan 52, van Rotterdam J. J. A. Haeren, Menneweg 9 van Voorhout M. J. Homan, Hoekstraat 18 van Leiden E. F. Brauneis, Hoofdstraat 320 van Ha- nau (D.). E. M. T. van der Burg, Hoèk- straat 13, van Den Haag E. M. Ritter, Hoofdsttraat 161 van Den Haag. Vertrokken: H. de Jong, Hoofd straat 167, naar Woensdrechht P. G. J. Bosman en gezin, Gouverneurlaan 58, naar Noordwijk M. C. Rijnsburger de Wilde en W. M. C. Rijnsburger, Hoofdstraat 270, naar Den Haag. STOMPWIJK Wit-Gele-Kruis. Het ligt in de bedoeling van het Bestuur van het Wit-Gele-Kruis bij voldoende belangstelling dezen winter weer een moedercursus te organiseeren. De deel name is kosteloos. De cursus zal gehouden worden des Donderdags nam., te beginnen op nader aan te kondigen datum en wordt gege ven door zuster Hosman. Belanghebbenden kunnen zich opgeven tot en met 18 Septem ber bij dewijkzuster of bij het bestuur. Volksbond-nieuws. Het bestuur van den R.K. Volksbond heeft voor a.s. Zondag een reis georganiseerd naar het nieuwe sanato rium te Bilthoven, met de touringcar van den heer Boonekamp. De kosten bedragen f 1.50. Zij, die aan dezen reis wenschen deel te ne men geven zich spoedig op aan den bode, of het dagelijksch bestuur van den R.K. Volksbond. WARMOND Gemeenterekening. Uit de door den ont vanger dezer gemeente overgelegde rekening van het afgeloopn jaar blijkt, dat deze reke ning sluit met een batig slot van f 9679.98 op den gewonen dienst en een nadeetig slot van 543.50 op den buitengewonen dienst. Aan ondersteuning aan behoeftigen en werkloozen is in totaal uitgegeven een bedrag van I 1.131.40.26, waarbij nog komt een bedrag van 3776.57 wegens subsijie aan werklozen kassen. Alleen het onderwijs in deze gemeen te vergt een bedrag van f 18340.70. Deze beide posten zijn van grooten invloed op het verloop der gemeente-financiën. Autotocht Hanze. Gedachtig de spreuk: „Men moet het nuttige met het aangename welen te verecnigen", had het bestuur van de Hanze alhier een uitstapje georganiseerd naar de Jaarbeurs te Utrecht en aan dit uitstapje tevens verbonden een autotocht door de mooie omstreken van Utrecht. Wel wetende, dat wat de Hanze brengt, steeds iets bijzon ders is, hadden zich een 34-tal dames en hee ren voor dit tochtje opgegeven, en werd des morgens om half negen afgereden. Afstanden tellen in dezen tijd niet meer en zoo was men spoedig in Utrecht in het jaarbeursgebouw, waar de zakenmenschen naar hartelust kon den genieten van de vele snufjes, die de mo derne techniek heeft gebracht. Na enkele uren in het gebouw te hebben doorgebracht had een gezamenlijke lunch plaats en al spoedig bleek de ware stemming er in te komen. Na dat allen voldaan waren, toog men weer in de bus om een rit te maken door de mooie omgeving. Ondanks den stroomenden regen heerschte er een opgewekte en vroolijke stem ming en al kon het plan niet worden uitge voerd zooals het bestuur dit gemeend had, toch hebben allen genoten van de mooie om geving die ook bij zulk een triestig weer toch nog zooveel aantrekkelijks heeft. Over Amers foort en Bussum werd naar Amsterdam ge reden en vereenigde men zich daar ter plaatse aan een gezellig diner. Tijdens dit diner werd het bestuur met zijn voortvarenden voorzitter van verschillende zijden hartelijk dank ge bracht voor dezen genotvollen dag en de geestel. adviseur sprak hierbij den wensch uit, dat wanneer de Hanze wederom een excursie zou uitschrijven, nog meerder hieraan deel zouden nemen, want zulke tochtjes, aldus spr, kweekt de saamhoorigheid aan, iets wat de middenstand in dezen lijd zeer noodig heeft. Vroolijk en opgewekt keerde men huiswaarts om in hotel de Stad Rome met nog een kort maar gezellig samenzijn, dezen zoo zeer ge slaagden dag te besluiten. Een woord van hulde komt toe aan het zoo actieve bestuur dezer vereeniging, dat geen moeiten en zor gen spaart om haar leden veel nuttigs en aan genaams te brengen. WOUBRUGGE. Crtsiscollete. De in de maand Augustus gehouden collecte, ten behoeve van het plaat selijk crisiscomité, heeft alhier opgebracht 31.39, en te Hoogmade 8.04. De opbrengst te Hoogmade is beneden de verwachting en 't crisicomité verwacht 'met eenige vertrouwen dat ook Hoogmade zal weten bij te dragen in de kosten, welke in den komenden winter van het crisiscomité gevraagd zal worden. Vertrokken: L. J. van den Berg, B 304 naar Zoeterwoude; C. van den Birk, naar Duitschland; J. H. Boot, naar Dordrecht; J. Koster, naar Adpen aan den Rijn. Ingekomen: H. N. Rijnsberger, van Ter Aar, Geboren: Hendrikje d. v. J. Bontenbal en A. Prins. WASSENAAR. Floralia. In het Wapen van Wassenaar werd Donderdag een tentoonstelling gehouden van de door de Floraliavereeniging in het voorjaar aan de schoolkinderen en ouderen uitgereikte plantjes Door zeer velen waren de plantjes inge zonden en deze waren op overzichtelijke wijze opgesteld; smaakvol afgewisseld met vele voor dat doel ter opluistering gezonden bloe men en planten, waarvoor de heeren van den Berg, van Biezen en Zegwaard zeker een extra woord van dank voor toekomt. Door vele deelnemers en deelneemsters is er dit jaar weer veel zorg aan de hen toever trouwde plantjes besteed cn er bleek duide lijk uit dat velen van de in vorige jaren op gedane ervaringen, leering hebben weten te Er waren planten ingezonden, dat zelfs vak lieden zich hebben afgevraagd, hoe is het toch mogelijk om dergelijke geweldige groote en met bloemen bezaaide exemplaren te kwee ken. Dat de jury een moeilijke taak had te vervullen Iaat zich dus gemakkelijk begrijp n De prijzen werden als volgt toegekend, één jarige planten voor kinderen: Begonia's: le pr. Dick de Rooy, 2e Jan van Biezen. 3e Corrie van Tol en nog 8 andere be kroonden. Zonalen: le H. J. Karei, 2e Dorus de Geus, 3e Wilm Zegwaard cn nog 8 anderen; Fuchsia's: le Marie van Biezen, 2e Dick de Rooy, 4e. Truus Corbeel en Leo Grevers en nog 8 anderen. Anlerbinums: 4e Corrie Parlevliet, 5e Wim van Tol, 6e Jan van Biezen, 7e Frans van der Lely, Afrikanen: le Marictje Grevers, 2e Leo Grevers, 3e Adriaan Grevers en 8 anderen. Amaranthus 5e Bram van Tol. Voor de ouderen: Begonia's 1-jarig: J. C. de Rooy-Gouden- dorp le pr, mej. J. Corbee 2e en L. Cromp- voets 3e pr.; benevens nog zes anderen; Agerathum le mej. C. van Biezen, 2e Dick Rooy, 3e mej. G. van Biezen en 3 anderen. Salvia's:: de dames le pr. met lof mevr. Duivenvoordenv. d. Velde 2e. mevr. Ver steegSegaar, mej. van Biezen en 4 anderen. Asparages: le mej. v. d. Boon, 2e Johan v. d. Lely, 3e mej. van Egmond, Cyrfomia, le mw. v. d. Lely, 2e mw. van Zetten, 2e md. Duivenvoordenvan der Velde Asparages overjarig: le mw. van der Lely, 2e Johan v. d. Lely, 3e mw. A. van Biezen en 4 anderen, Begonia's overjarig: le Dick de Rooy, 2e Marie van Biezen, 4e Telly v. d. Schans, 5e Jaantje Vogels, Zonalen, overjarig: 3e Dick de Rooy, 4e Jan van Biezen, 5e Annie van der Lely, Margariet, overjarieg: 3e Corrrie van Tol, Campanula overjarig: le mw. Duivenvoor denv. d. Berg. Fuchsia's overjarig le Truus Zegwaard, 2e Dick de Rooy, 3e Arie Zegwaard en Jan van Biezen, 5e Wim Zegwaard. Des avond swerden de keurige prijzen, be staande uit waardevolle luxe voorwerpen enz. onder een toepasselijk woord door den voor zitter aan de gelukkige prijswinnaars ter hand gesteld en behoorde hiermede de Floralia- tenoonstclling wederom tot het verleden. Gevestigd: J. B. Lips uit Waterin gen. Chr. Perschei uit Den Haag. Wed.Bruijn geb. A. P. Emmen uit Rot terdam. M. J. Leenes uit Den Haag. Th. C. Menke uit Munster. W. M. Schro der uit Den Helder. I. van Kampen uit Den Haag. S. RogoZinski en gez. uit Keulen. H. M. C. vah Dijk en gez. uit Weltevreden. A. van Essen geb. Vuur- mans uit Wageningen. W. Corbet cn gez. uit Schiedam. J. J. L. Duijvendak en gez. uit Leiden. F. Walther uit Den Haag. M. C. Karprsteijn uit Wisch. H. C. van Wijngaarden uit Sliedrecht. M. C. J. van Wijngaarden uit Sliedrecht. M. C. J. Fenenga uit Den Haag. M. Schu- bertova uit Den Haag. L. A. J. Hooij- mans uit Veur. A. Veit uit Augsburg. G. A. J. van Sprundel uit Sanddaarbuiten. W. L. Jehsat uit Dortmund. V. T. M. Risch uit Seelze. J. -H. Dudary uit Rot terdam. E. H. F. Christally uit Graz. J. G. Woldring uit Coevorden. J. Wil- deboer uit Sappemeer. M. Ehmer uit Den Haag. J. A. Buis geb. van der Kwaak en gez. uit Den Haag. Chr. Tho me uit Nijmegen. W. M. Vreeswijk uit Gouda. Th. Benatzer uit Den Haag. J. Neurieser uit Lochem. M. Spreitzer uit Amsterdam. Wed. J. D. Ruijs geb. Jolles en zn. uit Enschede. C. Schou- wink uit Enschede. Vertrokken: Chr. Bruckcr naar Lei den. G. E. van Dijk naar Renkum. P. J. L. Gras naar Maarheze. J. N. A. M. Wiegerinck naar Venray. G. A. van Schaick naar Voorschoten. J. Th. Gos- sens naar Maarheze. A. H F. Goossens naar Den Haag. L. C. Sparling naar Valburg. L. van Vliet en vr. naar Am sterdam. S. de Vries naar Arnhem. J. Jonkhof naar Den Haag. D. Haddock en vr. naar Den Haag. K. Strohmeior naar Den Haag. A. C. Pigeaud naar Den Haag. N. F. Snel en gez. naar Amster dam. M. Schermuly naar Amsterdam. J. W. Bouman naar Haarlem. M. A. E. de Heus naar Den Haag. C. J. van Rest geb. Zuidervaart naar Den Haag. P. Th. Fokke naar Haastrecht. P. M. Sorbi naar Amersfoort. W. A. van Heuven naar Soerabaya. P. J. Swart naar Leiden. J. S. de Haan en vr. naar Den Haag. H. van Driel naar Bloemendaal. C. A. W. J. v. d. Laar naar Den Haag. H. Boer naar Den Haag. Geboren: Liena, d. van H. Bax en W. Groeneweg. Ondertrouwd: A. J. Kokshoorn en J. F. van der Meer. J. G. P. de Vries en A. J. S. M. Knijnenburg. Gehuwd: J. van der Does en A. E. J. Borsboom. Overleden: Helena Johanna Clasina Molkenboer 83 j. ongeh. Geertruida Reij- nen 52 j., echtgen. van N. Baauw. Hen drik Lever 73 j., wedr. van A. Gust. ZEGWAART. Geboren: Arie Dirk, z. van M. de Groot en W. van Es. Marinus Jacobus, z. van M. J. Hage en M. J. van den Boo- gaart. Ondertrouwd: B. L. van der Kraan 28 j. en M. H. J. Opdam 24 j. te Zeg waart. Overleden: M. J. Hage 1 dg. C. H. Ruigrok 51 j. UIT DE RIJNSTREEK BOSKOOP Gemeenteraad. Maandag, 18 September, des namiddags te 7 uur, zal de Raad dezer gemeente in openbare vergadering ten ge meentehuize bijeenkomen. Agenda: 1. Opening, trekking van nummer voor stemming en rondvaag, 2. Vaststelling der notulen van de vergadering van 21 Juli 1933, 3. Ingekomen stukken, 4. Mededeelingen 5. Voorstel tot benoeming van 3 leden en 1 plaatsvervangend lid der Ruadscommissie v. onderzoek van begrooting cn rekening. 6. Aan bieding van de rekening van ontvangsten en uitgaven der gemeente over het dienstjaar 1932 met bijbehoorende bescheiden. 7. Aanbie ding van de rekening van ontvangsten en uit gaven van het Burgerl. Armbestuur over het dienstjaar 1932. 8. Aanbieding van het ont werp der begrootingen voor 1934 van gemeen te, gemeentebedrijven en burgerl. armbestuur. 9 Voorstel tot uitloting van 3 obligaties ad 500 van de leening, oorspronkelijk groot 54.000. 10. Voorstel tot benoeming van 3 le den der Commissie voor Werkloozen. Onder sleuning (het Orgaan). 11. Aanbieding van een voordracht ter benoeming van een lid van het Burgerl. Armbestuur. 12. Voorstel tot be noeming van gedelegeerden der gemeente in de besturen van dc woningbouw-vereenigingen en -stichting. 13. Voorstel tot benoeming van 2 leden der Commissie van toezicht op den tuinbouwcursus. 14. Voorstel tot benoeming van 2 gedelegeerden der gemeente in de bad huis-commissie. 15. Voorstel tot vaststelling van de verordening op de heffing cn van die op de invordering van schoolgeld voor het ge woon lager- en uitgebreid lager onderwijs. 16 Voorstel tot aankoop van een tecrmachine en vrachtauto voor publieke werken. 17. Rond vraag. WOERDEN. V.E.P.-nieuws. A.s. Zondag zet V.E.P. I de competitie in met de uitwedstrijd te gen M.S.V. I te Montfoort. Waar deze wed strijd gespeeld wordt tusschen twee vol komen gelijkwaardige ploegen, gezien de resultaten serie-wedstrijden V.E.P. en ne derlaagwedstrijden M.S.V.: beide malen ge lijk, bezield met 't eerste competitievuur, kunnen wij rekenen op 'n spannende kamp, waarvan weinig te voorspellen valt. Hier bij komt nog dat in deze ontmoetingen bei de ploegen steeds hun beste spel vertoo- nen en tot de laatste minuut taai volhou den. 't Zal voor V.E.P. niet meevallen M S.V. op eigen terrein te kloppen, maar we weet hoe de voetbal nog rollen zaL Uit Leiden vertrokken. H. W. d'Artillac Bril. Den Haag. Iep laan 146. G. K. van Assems. Zaandam, Appolló Plantsoen 14. N. Avis, Zaan dam, Westzijde 49. J. P. Bakker, Rot terdam. Mathenesserw. 199. Wed. M. C. TibbeBakker, Wassenaar. Zijllaan 8. J. Bavelaar, Den Haag, Rembrandstraat 251II. G. J. Blekkink, Heemstede, Orchi- deeënlaan 23. J. van der Blom, Voor schoten, Leidschestr.w. 195c. J. van der Blom, id. id. L. Boezelijn, Voorschoten, Leidscheweg 195e. M. J. A. Borghouts, Scheveningen bij T. J. Osse. J. Bron- meijer, Haarlemmermeer, Akerd(jk 185. M. A. de Bruijn, Rijswijk (Z.-H.), Otto- burgstraat 62. A. J. Cupido en fam., Dordrecht, Voorstraat 378. L. Daamen, Den Haag, v. Stolkweg 3. L. W. N. van Deursen, Oegstgeest, Anna v. Buerenl. 9. G.C. S. Dikshoorn, Arnhem, Amster- damschew. 133. M. S. C. P. Dikshoorn, id. id. A. E. Döbel, Oegstgeest, War- monderw. 28. P. W. Driessen, Den Haag v. Loostr. 49. A. W. P. Duyndam, Voor schoten, Rijndijk 148a. J. van Dijk, Am sterdam, Amazonenstr. 6911. W. Fcrwer- da, Voorburg, Westeinde 134. C. van Gelderen, Nijmegen, Willemsweg 192. A. K. van Gijlswijk, Noordwijkerhout, N. Duinstraat 40. M. van der BlomGijs man, Voorschoten, Leidsche straatw. 195c. H. J. Hermans, Haarlem, Wilhelmina- straat 51. P. F. H. E. van Hille. Den Haag, v. Hogenhockl. 20. W. H. van der Jagt, Schoonhoven, Oude Singel 178. A. J. E. Jacobs, Oegstgeest, Regentessel. 34. H. Jacobs, id. id. J. A. Janmaat, Oudewater, Roodezand C 181. J. A. N. Kieft, Amersfoort, KI. Spui 18. G. P. L. de Kier, Alkmaar, Langestra 45. C. T. le Crecqvan der Klip cn fam., N.-O. In- dië. F. BoezelijnKooistra. Voorscho ten, Leidschweg 195e. A. Korfmacher, Noordwijk, Gooweg 16. R. Kuipers, Leeuwarderadeel. Verl. Schans 78. A. J. Lambers, Utrecht, Nieuwe Schans 30. M. Leeflang en fam., Leiderdorp, Koning straat 28. C. E. E. Lely, Oegstgeest, Pr. Hendrikl. 5. M. van der Linden, Don Bosch, Bokhoornstraat 1. Ph. van der Lof en fam.. Voorschoten, Leidschew. 198a. M. H. Matze, Hazerswoude, Torenstr. 11. F. Ph. Meijer en fam., Katwijk, N. Boulevard 85. C. Muijs, Oegstgeest, Weth. Juffermansstraat 10. G. Nieboer, Sittard, Slachthuispl. 3. P. L. J. Ras- sers, Amsterdam N. Amstell. 130. A. H. Roelofs, Hilversum, Radiostraat 39. P. A. Rueck, Den Haag, Guido Gezellestr. 02. A. E. Ruijs, Wassenaar, Emmalaan 1. B. K. Schneider, Mors. M. B. P. Schute, Teteringen, Hollstr. E89. A. van Son, Wassenaar, Rijksstraatweg 366. H. L. Speel en fam., Oegstgeest, Dorpsstraat 12. Thio Seng Hoey, Assen, Parkhotel. J. W. Thomee, Warmond, Jachthaven de Waag. G. J. Ter Poorten, Den Haag, Bronovolaan 18. C. J. M. A. van Har- tingsveldvan Velthoven, Amsterdam, Grevelingsstraat 1911. W. H. Verkerk, Bodegraven, Emmakade 22. C. Vrolijk, Rotterdam. Coolsingel Ziekenhuis. H. J. A. M. Vuijsters, Eindhoven, Dommelstr. 34. H. Weers, De Bilt, Parklaan 36. G. Wichert, Duitschland. E. Winkel, Am sterdam, Nic. Macsstraat 122. C. Zand bergen en fam., Leiderdorp, Eikenlaan 6. T. Zwanenburg en fam., Katwijk, Waai gatplein 9a. Tc Leiden gevestigd. F. B. Bakels, Rapenburg 60 A. II. Bals en Fam., depotchef, Haagweg 12 G. L. D. Bruiner, horlogemaker, Oude Rijn 98 J. Bunschoen, 2e luit. veidart., Lijsterstraat 36 H. Campen, Vliet 3 A. O. Coors, Oegstgeesterlaan 13 E. Di Bon. graniet- werker, Narmstrnat 32 D. H. W. Eversc, Stadhouderslaan 20 N. W. L. Everts en Fam., le luit. inf.. Plantsoen 111 Th. J. Eijsvogpl, Lijsterstraat 2 A. P. van dc-r Geest en Fam., melkhandelaar, Driftstr. 42a A. E. Goddijn, Anna van Saksen- 131 M. van Hasselt, Wite Singel 70 straat 8b A. B. J. Hakvoort, Rapenburg A. J. Hermans on Fam., concierge, Steen- schuur 15 M. Hommers, dienstbode, le Binnevestgracht 9 D. Huisman, korp. mil. politie, Wcddesteeg 2 Wed. Th. M. J. Vostersde Jong en Fam., Haarlemmer straat 237a G. Kaaij en Fam., aannemer H. Rijndijk 105 S. Korevanr, Levendaal 195a A. Lancel. kleermaker, Bankas'.r, 1H. P. Groenendijk Lnndznal en Fam., Cobetsraat 15 C. C. D. Lelie, dienstbod© Haarlemmerstraat 47 B. v. d. Lelie en Fom., knecht Endegeest, Hbrtzogstrant 4 A. Lens, boerenarbeider, Groenestecg 32 J. P. van Loon, onderwijzer, Steen straat 6 W. F. Mastenbroek, coiffeuze, Oude Vest 149 M. Meertens, schippe-, Geerestraat 6 I. J, Moeller, dienstbode, Vreewijkstraat 2 M. Neuerburg, dienst bode. Oude Singel 238 Wed. M. Captein van Noort, St. Jacobsgracht 1 J. den Ou den. scheepsbouwkundige. Wasstraat. 65 A. J. Polet. verpleegster, Riinsb. weg 10 Mas Abdoel Rachman en Fam inspecteur bouwpolitie. Boisotkade 2 Jhr. J. A. de Ranitz. Oude Singel 12 P. Reimers, dienstbode, Oegstgeesterlaan 6 Wed. J. E. SandersRichardson, Groenesteeg 14 G. Roorda, verpleegster. Apothekersdijk 29a P. D. Sinteur en Fam., stoker wol- fabriek. Haven 48 S. G. Sougé en Fam., winkelier, Haarlemmerstraat 237a Chr. van Spengen, Rijnsb. weg lip A. P. Steu- tel en Fam., mach. bankwerker. Pieter"- kerkchoorsteeg 5 P. H. Turk. dienstbode, Hooigracht 95 B. Tijmstra, da Costastr. 29 J. vnn de Wakker, varensgezel, Hec- rensteeg 35 A. M. van Wavoren, cand. notaris. Plantsoen 21 F. van der Zwet— Wrobel. Hoogl. Kerkgracht 46 S. M. v. Zelm, dienstbode. U. de la Courtstraat 64 M. B. WegereefZijderlaan, Bothastraat no. 1. K0°DT BIJ ONZE ADVERTEERDERS

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 11