A WAAL5 L Haarlem merstr. »JSDAG 11 JULI 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 D BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 11 Juli 1933, medegedeeld door hot Kon. Ned. MetcoroL Instituut te De Bild*. Hoogste barometers t.: 768.2 «te Toulouse. Laagste barometeret.: 746.1 te Stornoway. Verwachting tot den avond van 12 Juli: Matige Zuid-Westelij ke wind, zwaar be wolkt tot betrokken met kans op regen of onweer, later op klarend, weinig ver andering in tempera tuur. De depressie in het Noord-Westen werd iets dieper en verdreef de hooge drukking uit Scandinavië en Duitechland, terwijl de hooge drukking in het Zuid-Westen iets afnam. De abnormale hooge temperatiii^n verdwenen uit Scandinavië maar in Fin- naldn en Ooet-Duitschland wordt het he den weer zeer warm. De regen is nu tot in Midden-Duitschland cn Scandinavië doorgedrongen en bracht in Hamburg en Skagen meer dan 10 mm., een volgend re genfront ligt bij de ingang van het Ka naal. Zuid-Frankrijk houdt nog fraai weer met hooge temperaturen, in Zuid-Duitsoh- land cn Oost-Duitschland wordt het he- scho eilanden hebben normale temperatuur met hier en daar regen. Do algemeene toe stand duidt nog niet op verandering van betcekenis. LUCHTTEMPERATUUR. Temperatuur des middags te half drie 17.6 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS «JU: Van Dinsdagnamiddag 9.49 uur tot Woensdagmorgen 4.21 uur. HOOG WATER. Te Katwijk: Woensdag 12 Juli voorm. 7.04 uur en nam. 7.25 uur. WATERTEMPERATUUR; Zweminrichting Hooge Rijndijk om 7 uur 21.5 gr. C. Zweminrichting „De Zijl", om 7 uur: 20.gr. O. VOORSCHOTEN. BRAND IN DE „ZILVER FABRIEK". Groote schade, doch geen stagnatie in het bedrijf. Hedennacht omstreeks kwart voor één ontdekte een voorbijganger van do Zilver- fabriek een uitslaande brand. Onmiddellijk werden de omwonenden gewaarsohuwd en het personeol van de fabriek. Het bleek, dat aan de achterzijde van de fabriek het vuur reeds hevig woedde. De fabrieks- brandweer, welke beschikt over een eigen motorbrandspuit en de brandspuit van Voorschoten, bestreden het vuur doortas tend. Aan het optreden van do brandweer en aan hot gelukkig toeval, dat de wind was gaan liggen, is het te danken dat niet het geheel© gebouw in vlammen is opgegaan. De z.g. Zilfa-pleetfabriek een onder- afdeeling. welke ©enigszins afzonderlijk van het hoofdgebouw is gelegen brandde ge heel uit. Een houten schuur, welke daar neven staat, kon dank zij de gunstige weersomstandigheden behouden blijven, an ders zou de ramp niet te overzien zijn ge weest. Niettemin is de schade reeds zeer groot cn loopt in de tienduizenden. Enkele kost bare machinerieën werden vernield. De schade wordt evenwel door verzeke ring gedekt. Uitgebrand zijn een verchroom-inrich ting, het daaronder gelegen laboratorium en een zilver-reparatie-afdeeling. Van stag natie in het bedrijf is geen sprake. Tot 4 uur bleven de spuiten met zeven stralen water geven, waarna het gevaar geweken was. Het pereoneel heeft aan de bluseching met groote ijver meegewerkt; de eigen fabrieksbrandspuit bleek van groot nut te zijn. Het opruimingswerk wordt ©enigermate bemoeilijkt door het feit, dat op de tweede verdieping de verchroombakken zijn geïn stalleerd, waarin zuren worden bewaard. Deze bakken zijn door den brand lek ge worden en leveren vele moeilijkheden op bij het opruimingswerk. De oorzaak van den brand is onbekend. LEEST MET AANDACHT DE ADVERTENTIE-PAGINA'S! STADSNIEUWS STEDELIJK GYMNASIUM. Toelatings- en overgangsexamea Voor de eerste klasse van het Stedelijk Gymnasium zijn toegelaten: R. J. Bakema, M. J. van den Berg, R. Bergmann, Hel. Blom, S. T. Bok, Adr Boschma, J. C. Bosselaar, Jud. Bouman, J. L. C. A. Bouuaert, P. C. Brinkerink, Leon, van Bueren, Paul. Dijckmeester, I. D. H. Dijk, Const. Eikelenboom, V. d. Ganden, Hcrm. de Groot, A. A. Hartman, K. L. van Herwaarden, Thea Hoekstra, F. W. N. Ha- genholtz, K. G. Idema, I. Janssen, F. Kals- beek, N. G. van Kampen, W. A. Hatten- busch, W. J. A. E. de Kempenaar. Mar. Kesslre, A. G. de Kier, Elis. van Krimpen, B. Kristensen, J. v. Kusters, W. J. Lands man, J. L. Lindeman, D. W. R Los, P. C. Molhuysen. Medd. Muller, M. Offringa, J. "Overuin, Gecrtr. Pordeek, L. A. Punt, G. van Reenen, D. van Rijn, Th, E. Scheltema. W. L. Siddrè, H. 0. H. Starck, A. de Stop pelaar, P. J. Taconis, J. Troost, C. van Ve netië, A. Verduin, P. Vletter, G. P. E. Weyer, Dor. Williams. Voor de derde klasse: R. Hartog. Voor de vijfde klasse: Ann. Geselschap. Bevorderd zijn: Van eerste naar tweede klasse: Ea. Aalbersberg, J. C. J. Bronsgeest, L. P. Bruyn, Alexa. de Bmyn, J. Oats, Wietske A, de Groot, J. G. de Jong, K. Kool, G. Korthofj C. H. van Schooneveld, Agues Sormani, Louise J. M. F. Stutlerheim, D. Vlaanderen, D. de Wilt, E. de Witte, Miek Bergmann, D. A. Brinkerink, W. Brink- greve, Mies L. Duyvendak, L. E. van Holk, Famko Idema, J. iW. de Jong, Lieuwke Kranenburg, Herm. Krieger, Gerda A, Makkink, J. D. van Rijnbach, Fred, van Sandick, C. H. Vedder Christiaanse, W. D. Verduyn, F. G. M. Visser, Alw. de Vos van Steenwijk, Car. de Vos van Steenwijk, Nancy de Vos van Steenwijk, A. Vriend, Willy D. Woldijk, E. H. J. Akkeringa, Suze H. T. M. Barge, H. Caron, H. van Dam, Joh. K. de Josselin de Jong, Ada 0. Krij- kamp, Lily C. Kuiper, Jeanne 0. Ligten- berg, Jac. G. v. Mourik Broekman, B. G. Mulder, Marie C. Mulder. H. Muuters, J W. Perdeck, C. O. van der Plas, Nelly B. Roos, P. Singelenberg, Marie A. T. Timp, Elis G. Visser, J. de Vries, L H. Boeke, P. Boet, Th. C. F. van Kamp, J. v. Loon, A H. Mas tenbroek, Maria E v. Outeren, Els Plan- tenga, J. M. van Til, Toos Veenenbos, A. Volbeda. Bevorderd 72, voorw. bev. 5, afgewe zen 13. Van de tweede naar de derde klasse: Tony Aalbersberg, R. H. van Apeldoorn, Twine Begeer, Ant.. G. Bergsma, T. L. Bon, A. Bosman, Dina C. Henny, Bertha van Krimpen, I. Kristensen, F. R. v. Royen, J. M. Spruijt, Alw. H. Stein, P. Visser, J. W. M. van de Wall, Margot Woltjer, J. Zitman, P. Bok, J M. A. Collé. R. Mnrk Jansen, J. H. C. Kern, Adr. J. Krieger, A. Krijger, H. M. A. Los, Willy van der Meulen. G. L W. de Milly, C. H Over- duijn, A. P. H. Schilp, L. M. J. U. van Straaten, P. 0. Veltman, J. van Weizen, Rensje de Witte, W. G. Aldershoff, C. T. Breebaart, Elm, M. Gans, Elsje van Kam pen, L. Kuenen, C. Markusse, W. E. C. Meijer, C. A. O. v. Nieuwenhuijzen, A. Prins, Oa-roline H. Roessingh, J. F. Vos. Bevorderd 42, voorw. ï>ev. 2, afgew. 15. Van de derde naar de vierde klasse: R. Boissevain; Mia Gerhardt, W. Heering, W. Hoogenstraaten, C. H. Krantz, D. C. Mul der, W. G. Overbosch, J. van Santbrink, J. A. Visser, Aa. J. Wilmink, H. Bakema, Gr. Bijlstra, Bien Boevé, G. Brinkgeve, C. W. Corts, Pa. van Doorn, A. van Dorp, J. O. Juta, J. W. H. Kalkman, M. Kok. P. C. Maas, W. de Nes, H. de Nie, H. K. Roes singh, W. F. K. Versteeg, F. Visser. Bevorderd 26, voorwaardelijk 4 en afge wezen 4. Van vierde naar vijfde klasse: J. H. Bak ker, Josée Blink, H. A. Bloemink, Lidi C. van Mourik Broekman, J. A. Driessen, Joep van Gilse, H. A. M. den Herder, Nita van Krimpen, Cl. Meyers, J. K. J. Muller, Louise Muys v. d. Moer, J. van Oven, D. Schimmel, E. Tak, Gerda Thomas, F. A. des Tombe, A. van Unen, J. Verloop, K. P. v. d. Wel, J. de Zwaan. G. Bergsma, J. J. Bergsma, A. W. Bol, W. J. Buijs, L. Oohen, H. Colenbrander, J. D. Hofman, Willy Horst, P. G. Kragt, C. Lalau, J. E. Muller, C. Stolt, Minke Vriesema, J. Zwa nenburg. Bevorderd 34, voorwaardelijk 4 en afge wezen 3. Van vijfde naar zesde klasse: L. I. Baas Aa. Fokkoma, B. J. Geerling, L. Goldberg, Lien G. de Graaf, Suze Kuenen, H. van Maanen, A. J. Mulder, Sim. de Nes, Liesb. Raphael, J. P. van der Stoel, J. D. de Stoppelaar, H. de Vries, Rie de Zwaan, C. K. Adolfs, L. J. van Apeldoorn, L. Bake ma, Rudi Begeer, D. E. Bossolaar, W. C. van Dorp, D. van Eysinga, Miep Fontein, W. Herfst, R. Horst, J. L. van Klaveren, H. Kramers, W. G. K. Pluim Mentz; D. van der Mey, A. A. Moolenburgh, A. Se- ret, P. Wijnnobel, G. de Witte, L. Yntema Joh. J. P. Zaayer. Bevorderd 34, voorwaardelijk 3, afge wezen 3. Eindexamen Chr. H. B. S. Voor het eindexamen der Chr. H. B. S. afd. A zijn geslaagd: mej. J. .de Jong, Oegstgeest en de heeren: B. Arenshorst, Sassenheim; G. Beest, Oegstgeest on J. C. Gleichman, Wassenaar. Afgewezen 2 cand. Ongelooflijk zoo goedkoop, en toch zulk mooi goed. Handweef Gordijnstoffen Pluchette in naturel kleur Geruit waschecht Tafelkleedenstof OC 120 c.M. br. LD Afgep. Pluchette Gordijnen m. rand 2.90 Geruit per paar Madras \y> Wit en Crème 1 C Marquisette w Bouclé Tapis Beige H OC Karpetten, 12-els Zuiver haar Bouclé Karpetten, 17.— 1 30 br. 2X3 Meter Vloerbedekking 183 cM. Vloerbedekking JA 200 c.M. br. 2 Fauteuils en 4 Stoelen nP met moquette Eiken Dressoir met Theevitrine 17 7C en spiegelopzet Eiken Theekast "71? rondom glas Veerende Damesfauteuils 7 7C modern bekleed Axminster Karpetten 17 CA 12/4 spotgoedkoop Eiken O OP Rookstoel J'OD Benige honderden coupons Vloerbedekking en Linoleum worden spotgoedkoop opgeruimd. Weefstof Tafel- 07^ kleeden, 120/120 Weefstof O 1 A Divankleeden Pluche Tafel- O AA kleeden, 130/150 Pluche 7 "7C Divankleeden Bijpassende Pluche 1 OA Schoorsteenloopers Tafelzeilen OP alle kleuren Voor het examen in steno-typen in de Ned. taal van den Algemeenen Stenogram fen Bond slaagde: Mej. C. Dirkshoorn. Idem voor kantoorstenograaf in de Ned. taal: Mej. E. Haas. Voor Machineschrijven: Mej. J. M. Ho- venkamp, Mevr. A. G. de JongBroers, Mej. J. C. Kouw en de heeren: L. Th. M. Alkemade (Noordwijk) en A. L. Nicolaas, allen leerlingen van de Pontschool, Steen- schuur 14. Waar geen woonplaats is vermeld, Is deze alhier. MAATSCHAPPELIJK HULPBETOON. Het rapport der ingestelde commissie. De commissie ingesteld tot het instellen van een onderzoek of'er aanleiding bestaat, om mede met het oog op de tijdsomstan digheden, wijziging te brengen in de werk wijze van de Gemeentelijke Commissie voor Maatschappelijk Hulpbetoon, alhier, heeft zooals gemeld, een uitvoerig rapport uitge bracht. Tenslotte brengt do commissie volgende conclusies en voorstellen ter kennis van B. en W.: I. Ondersteuning van armlastigen (huis zittende armen) moet plaats hebben ge heel afgescheiden van die van werkloozen. II. Huiszittende armen zijn: Ouden van dagen, invaliden, weduwen en verlaten vrouwen met kinderen en onvolledige ge zinnen. III. Verstrekking van geneeskundige ar menverzorging heeft slechts plaats door Maatschappelijk Hulpbetoon op genees kundige verklaring, het liefst door eenzelf den medicus afgegeven. VI. Alvorens over een verzoek om on dersteuning te beslissen moet worden over- a. een bewijs, dat aanvrager in het be volkingsregisters ie ingeschreven; b. een kerkelijke verwijzing of een mede- deeling, dat aanvrager ondersteuning ont- vangt van een particuliere of kerkelijke instelling van weldadigheid met opgave van het bedrag dier ondersteuning. In geval van gemengde huwelijken, het sub a en b bedoelde schriftelijke bewijs van elk der beide echtgenootem V. Bij het vaststellen der ondersteuning moet rekening worden gehouden met het geen van particuliere en/of kerkelijke in stellingen wordt genoten, aangezien deze bijdragen als een vaste bron van inkom sten moeten worden aangemerkt. VI. Het is wenschelijk een tarief vast te stellen, hetwelk echter het karakter van leidraad niet mag verliezen en waarvan in bijzondere gevallen, zoowel naar boven als beneden, kan worden afgeweken. VII. De Dienst voor Maatschappelijk Hulpbetoon behoort te zijn georganiseerd als volgt. De salarisregeling behoort te zijn als bij iederen rang is aangegeven. Hoofd van Dienst. Salaris 4200 tot 5000. Administratieve Af deeling. a. Een ambtenaar (plaatsvervangend Hoofd van Dienst> ingedeeld in den rang van administratief-ambtenaar 3e klasse, op een salaris van 2200 tot 2600. b. Een ambtenaar ingedeeld in den rarng van klerk le klasse, op een safaris van 1800 tot 2000. Voorts ambtenaren in lagere rangen. Technisohe afdoeling. a. Een ambtenaar met den titel van hoofdarmbezoeker of chef van het armbe zoek, ingedeeld in den rang van adjunct- administratief-ambtenaar, op een salaris van 2000 tot 2400. b. Ambtenaren me>t den titel van arm bezoeker, ingedeeld in den rang van con troleur le klasse, op een salaris van 1800 tot 2200. c. Ambtenaren met den titel van con troleur, ingedeeld in den rang van contro- deur 2e klasse, op een salaris van 1400 tot 1800. VIII. Werklooze arboidere, aangesloten bij gesubsidieerde functionneerende werk- loozenkaesen, behooren evenmin als degenen die lid zijn van organisaties van perso neel werkzaam bij semi-overheidsbedrij- ven, bij Maatschappelijk Hulpbetoon thujs; ling gestelden tijd ondersteund zijn ge- ook niet wanneer zij zijn uitgetrokken. Sleohts wanneer zij den in de Rijksrege- weest, kunnen zij naar Maatschappelijk Hulpbetoon worden overgeheveld. IX. Werkloozen, georganiseerd in argo- nisaties zonder kas, ongeorganiseerden en Reglementair nog niet rechthebbenden, behooren bij Maatschappelijk Hulpbetoon thuis. X. De sub X bedoelden worden geheel afgescheiden van de huiszittende armen behandeld. Voor hen gelden andere nor men van ondersteuning (Rijksregeling) en andere controlemiddelen (stempelen). Evenzoo zullen ook de „crisis-slachtof fers'' op geheel eigen wijze dienen te wor den geholpen. XI. Alhoewel de steunregeling voor werklooze arbeiders feitelijk schablonen- werk is, mag niet uit het oog worden ver loren, dat de in de steunregeling genoem de bedragen, niet anders dan als ma vima. mogen worden besohouwd. XII. De Verordening van den Sen Dec. 1929, houdende Reglement voor de Ge meentelijke Commissie voor Maatschappe lijk Hulpbetoon te Leiden, wordt gewijzigd, in dien zin, dat: a. Wordt ingetrokken de bepaling waar uit blijkt, dat Maatschappelijk Hulpbe toon niet mag voorzien in geneeskundige hulp. b. Wordt opgenomen een bepaling waarin wordt vastgesteld wie kunnen wor den ondersteund, .waarin de ondersteuning kan bestaan en tot uitdrukking komt het in de Armenwet gemaakte onderscheid tus- schen armen voorts, dat ondersteuning slechts mag plaats hebben met inachtne ming van de artikel 1, 21, 28, 29, 30, 31 en 32 der Armenwet. c. Wordt bepaald, dat de Gemeentelijke Commissie voor Maatschappelijk Hulpbe toon zal zijn samengesteld uit negen leden n.l. drie raadsleden en zes leden uit de bur gerij met een Wethouder tot voorzitter. De drie raadsleden te kiezen uit verschil lende raadsfracties, de zes leden uit <3e burgerij op een aanbeveling van dubbel tallen door het Bestuur van Maatschappe lijk Hulpbetoon aangeboden, allen door <len Raad benoemd, terwijl de voorzitter door het College van Burgemeester en Wethou ders uit hun midden wordt aangewezen. d. De titel Secretaris-Boekhouder wordt vervangen door een nader vast te stellen titel. e. Een bepaling wordt opgenomen waar uit blijkt, dat de sub d bedoelde ambte naar de verantwoording draagt voor den geheelen Dienst. f. Een bepaling wordt opgenomen waar uit blijkt, dat het Bestuur van Maatschap pelijk Hulpbetoon wordt bijgestaan door een Secretaris, te benoemen uit het per soneel der Gemeentesecretarie. g. De functie van armmeester wordt op geheven en de op dien functionaris be trekking hebbende bepalingen worden In getrokken. h. De bepaling regelende het aan den Dienst verbonden personeel in overeen stemming wordt gebracht met conclu sie VII. i. De bevoegdheden en verplichtingen van den hoofdarmbezoeker of chef van het armbezoek, van de armbezoekers en van de 'controleurs in overeenstemming worden gebracht met de in het rapport neerge legde meening. j. Voorschriften worden vastgesteld be treffende de geneeskundige armenverzor ging. XIII. De Verordening Van 25 October 1926, regelende het tarief van bijdragen, te voldoen wegens ziekcnhuisvorpieglng vanwege de Gemeente Leiden, laatstelijk gewijzigd bij Verordening van 1 October 192S, wordt ingetrokken. XIV. De Verordening van den 26en Sep tember 1927 betreffende hot verleenen van kostelooze genees- en heelkundige hulp Gemeentelijke Aankondigingen. B Drankwet Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeene kennis, dat "W, i Joosten, te Leiden, een verzoek heeft inge- g; diend ter bekoming van een verlof B voor den verkoop uitsluitend van alcohol-vrijen l< drank voor gebruik in het perceel Morsch- weg no. 34, aldaar. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEX Burgemeester. VAN STRIJEN, Seoretaris. Leiden, 11 Juli 1933. Hinderwet B. en W. van Leiden, gezien het verzoei. a. de N.V. Nederlandüche ElectroLa/sch Maatschappij om vergunning tot het op richten van een lasscherij op het perceel Zoeterwoudsche weg kad. Sectie O. no, 1316 (gedeeltelijk; b. 0. Beijer om ver gunning tot het oprichten van een sme derij en autogeenlascherij in het perceel V es test raat No. 41, kad. Sectie I no 1812; c. de N.V. Hollandsche Con* structiewerkplaatsen om vergunning tot het oprichten van een constructiewerk plaats op het perceel Zoeterwoudsche weg: ka<L Sectie O. no. 153; d. de N.V. Hol landsche Constructiewerkplaatsen om ver gunning tot het oprichten van een construc tiewerkplaats op het perceel Zoeterwoud sohe weg kad. Sectie O no. 1316 (gedeelte lijk); GeJet op de artikelen 6 en 7 der Hinder wet; geven kennis aan het publiek, dat genoemde verzoeken met de bijlagen op de Secretarie dezer gemeente ter visie gelegd zijn; alsmede dat op Zaterdag, den 22 Juli 1933 de« voormiddags te half elf uren in het perceel Breestraat 125 (Bureau var. Ge meentewerken), gelegenheid zal worden ge- geven om bezwaren tegen deze verzoeken m te brengen. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter algemeene kennis, dat door hen aan de firma W. A. F. Marijt en Zo nen en rechtverkrijgenden vergunning is verleend tot het oprichten van een drogerij, en bewaarplaats van huiden in het perceel Kijf gracht no. 25, kadastraal bekend Ge meente Leiden, Sectie 0. no. 1085. Leiden, 11 Juli 1933. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. AGENDA LEIDEN. De avond, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 10 tot en met Zondag 16 Juli a.s. waargeno men door de apotheken: P. du Croix, Ra penburg 9, t-Woon 807, en J. KM. ten Dijk, Haven 18, telefoon 35. aan onvermogenden en den werkkring en de bezoldiging van de Stadsgeneesheeren te Leiden, wordt gewijzigd, in dien zin, dat daaruit vervallen de bepalingen waar bij de beslissing op verzoeken ter verkrij ging van kostelooze geneeskundige hulp is gelegd in handen van den Directeur van den Gemeentelijke Geneeskundigen- en Gezondheidsdienst, voorts, zoo nooöïg, in overeenstemming wordt gebracht met de in de sub XII genoemde verordening op te nemen voorschriften betreffende de ge neeskundige armenverzorging. De 20-jarige mej. J. M. K. is hedenmor gen op den Nieuwe Rijn door te sterk rem men van haar rijwiel gevallen, tengevolge waarvan haar een arm uit de kom schoot. Door den E.H.D. werd zij naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd. Hedenmorgen werd door de directeur van Gemeentewerken namens B. en W. op het bureau van gemeentewerken aanbe steed: Het aanleggen van straten ten noorden van de Sumatra straat. Ingesohre- zen werd al8 volgt: W. Snooker Leiden 30.200; Fa. Sanders Gouda zy.973; Fa. Sanders en Wende (Rijswijk 29.640; Fa. Veld Leiden 29.468; De Winter en v. Weeren Leiden 29.460; H. C. Heemskerk Leiden 29.343; N.V. v.h. Visser en Zn. Wassenaar 29.000; Bunschoten Hillegers- berg 28.889; Fa. Corver Leiden 28.882; Fa. Timmers Leiden 27.974; Fa. v. d. Geer en Stuifzand Leiden 26,545; M. Konings Leiden 26.240; H. Bax en H. Steenkist Haarlem 25.540. De Wethouder van Onderwijs, de heer Mr. A. Tepe, is verhinderd morgen spreek uur te houden. R. K. H00GERE BURGERSCHOOL. Overgangsexamens. Bevorderd van de 4e naar de 5e kla«: Ger. van Alphen, Leiden; Ant. Bakker, Rijpweteriii<g; Paul Braun, Sa-ssenheim; Jan Breukel, Alphen a. d. Rijn; Ad. van Dongen, Leiden; Piet Keesom, Leiden; Hendrik Lau6, den Haag; Jan Plouvier, Leiden; Jan van der Vlugt, Leiden; Piet Witte, Texel; Hans Wijtenburg, Leiden. Herexamens 3. Bevorderd van de 3e naar de 4e klas: Wkn Audiffred, den Haag; Ton van Berge Henegouwen, Frans in den Bosch, Karei Braakman, Jan de Klerk, Bram van der Reep, Leiden; Kees Schouten, Zoeterwou- de; Rinus Smit, Voorschoten; Jaap de Witt Hamer, Noordwijkerhout; Piet van Zijp, Leiden; Dirk van Beek, Leo Hermans, Oegstgeest; Evert van Ooyen, Den Haag; Jan Plouvier, Leiden; Adriaan Paardekoo- per, ZoeteTwoude; Ben Vredegoor, Wasse naar; Dirk Winkelman, Leiden; Edmond Zwartelé, Roolofarendsveen. Herexamens 4.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 2