DINSDAG 11 JULI 1933 JE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. SMOKKELARIJ VAN HEROINE. Koopman gearresteerd Zaterdag heeft de centrale recherche te Amsterdam een partij verdoovingsmidde- len, heroine-poedcr, van 1 K.G. in beslag genomen, welke partij uit Duitschland Nederland was binnengesmokkeld. De persoon, op wiens order de heroine- poeder was gesmokkeld, werd gearres teerd. Deze man is een sedert lang in Neder land gevestigde directeur van een phar- ïnaceutischen groothandel daar ter stede. Het was de politie echter bekend gewor den, dat hij eon smokkelaar opdracht had gegeven een partij heroine uit Duitsch land ons land binnen te smokkelen, ten einde deze hier te verkoopen. De politif wachtte haar tijd af en liet intus- schen den pharmaceutischen groothandel bewaken. Zaterdagmorgen werd de smok kelwaar aan den directeur afgeleverd, niet door den smokkelaar zelf, maar door eeri tuschenpersoon. De rechercheurs ■wachtten tot de directeur, niets kwaads vermoedend, het huis verliet. Toen scho ten zij op hem af en arresteerden hem. Ook de heroine werd in beslag genomen. Het poeder dat honderd maal sterker is dan cocaine en bijgevolg veel kostbaar der men schat de waarde der partij op verscheiden duizenden guldens was in kleine fleschjes verpakt. De directeur is aan het hoofdbureau verhoord, waarna de politie wegens over treding der opiumwet proces-verbaal te gen hem heeft opgemaakt. Daarna is hij op vrije voeten gesteld. De man, die do partij gesmokkeld heeft, is verdwenen. OPLICHTING BIJ DEVIEZEN- SMOKKEL. Van het geld goeden sier gemaakt. Dezer dagen gaf de heer van S. tó Ven- lo aan^ twee hem bekende jongelui ieder een reischèque van 1000 mark om deze voor hem in te wisselen en het geld naar Nederland terug te smokkelen. De beide jongemannen, zekere P. en B„ beiden uit enlo, vertrokken met de chèques naar Duitschland, doch keerden gedurende de cersto dagen niet terug en leefden er met het verkegen geld duchtig op los. Dagelijks zonden bij den heer van S. een telegram van den volgenden inhoud: „Werden noch immer von nazi's hinter- folgfc, grüss Gott". Zondag is B. naar Vcnlo- teruggekeerd. Toen bleek, dat hij al het geld had opge maakt, werd op aanwijzing van den heor S., B. door de marechaussee te Venlo on der verdenking van oplichting gearres teerd. P. is nog steeds niet terug. SPORT ZWEMMEN KAMPIOENSCHAPPEN H. Z. B. Zooals reeds eerder gemeld zullen de kampioenschappen van den Kring Den Haag van den N! Z. B. op Zaterdag 29 Juli a.s. in de Zwem-Inriohting „De Zijl" wor den gehouden. Aan de nummers, die gelden voor do kampioenschappen kan alleen worden deel genomen door juniores en wel: 1. 100 m. vrije slag voor hoeren; 2. 50 m. idem voor dames; .3. 100 m. rugslag voor heeren; 4. 50 m. idem voor dames; 5. 100 m. school slag voor heeren; 6. 100 m. voor dames; 7. 3 x 50 m. wisselslag-estafette voor heeren; 8. 3 x 50 m. idem voor dames; 9. 5 x 50 m. vrije slag estafette voor dames; 10. 5 x 50 ïu. idem voor heeren; 11. Schoon springen. Inschrijvingen uitsluitend bij den heer A. H. v. Egmond, Maresingel 30, Leiden, niet vermelding van startkaartnummer en namen der deelnemers aan do estafettes. De inschrijving sluit op Maandag 24 Juli. WATERPOLO DE ZIJL I—R. Z. C. I Donderdag 13 Juli a.s. 8.15 uur nam. speelt Dc Zijl I haar laatsten competitie wedstrijd van dit seizoen tegen de Rotter- damscho Zwemclub. De Lcidenaars zullen zeea zeker hun best doen dezen laatsten wedstrijd te winnen, hetgeen echter een zware taak zal blijken te zijn. DE ZIJL I—H. V. G. B. I 3—5. De eerste aanvallen zijn geheel voor de gasten on door steeds op te zwemmen we ten zij spoedig de „De Z ij 1 "-ach ter hoed e geheel te overrompelen. Een zuiver ge plaatst schot van den midvoor brengt den stand op 01, spoedig gevolgd door een 02 en 9—3. Bij een overtreding der gasten krijgt Kramp een straf worp en schiet hard in, echter is niet gefloten en moot overge nomen worden, nu vliegt de bal over. Met zeven tegen zes weet de Haarlemsche mid voor met een prachtig ach terwaartsch schot 04 te maken. Na do rust spelen beide ploegen met zes man. Door opstellen binnen de 2 m. lijn krijgt Kramp een kans 14. Rameau redt vele. ballen keurig en dit geeft De Zijl moed. Opnieuw hebben tot de Haar- zeer zeker hun best doen dezen laatsten aan de Zijl. Tweemaal weet Kramp nog goede doelpunten te maken en met den stand 35 komt het einde. D EZIJL II—H. V. G. B. II 2—1. Als Keij in de achterhoede reeds bij het begin goed gered heeft, geeft Geeve bij een algemeenen aanval een goed schot. Snoeker maakt vlug 10. Wanneer het s|>el even gelijk is opgegaan, schiet Snoe ker tegen de paal. Arbonw krijgt daardoor een kans en met een 20 voorsprong komt de rust- De tweede helft is van veel minder ge halte, vele kansen worden gemist, totdat bij een plotselinge doorbraak H. V. G. B. den achterstand verkleint (21), waarme de tevens het einde komt. L. Z. C. TEGEN HET Y. A.s. Woensdagavond te pl.m. 8.10 uur, zal het eerste zevental der Leidsche Zwemclub in de Zweminrichting aan den Hooge Rijndijk, een wedstrijd spelen tegen Het Y, welke club vorig jaar kampioen werd en ook nu een goede kans op den ti tel maakt in de 1ste klasse A. Bovendien spelen de L. Z. C.-reserven een wedstrijd tegen de Zijl L KANOSPORT DE KAMPIOENSCHAPPEN VAN NEDERLAND. De Nederlandsohe Bond van Kanover enigingen heeft voor de eerste maal wed strijden uitgeschreven om het kampioen schap van Nederland. Vóór de oprichting van dezen Bond waren er de kringwedstrij den, georganiseerd door de Kring van Zaansche. Amsterdamsche en Haarlemsche Kanovereenigingen, welke organisatie in den afgeloopen winter het initiatief nam voor de oprichting van een Nederlandschen Bond. De regeling van deze nationale kano-pa- gaai-wedstrijden om de kampioenstitels van Nederland is opgedragen aan de kano \creenignig Viking, die deze zal honden op Zondag 16 Juli id het Noord-Hollandsch Kanaal nabij het Schouw. Deze wedstrijden zullen tevens dienen als keuze-wedstrijden voor de afvaardi ging voor de ontmoeting NederlandWest Duitschland, die op 30 Juli op den Amstel gehouden zal worden. ATHLETIEK SELECTIEWEDSTRIJDEN L. A. K. A.s. Woensdagavond zullen op het N. B. L. O.-terrein selectiewedstrijden plaats vinden van den Leidschen Athletiekring over 100 m. en 5000 m. DE INTERNATIONALE WEDSTRIJDEN IN HET STADION. Hongaren te Amsterdam aangekomen. Een tweetal Hongaren, dat met succes aan de Engelsche kampioenschappen heeft deelgenomen, is recd6 te Amsterdam aan gekomen. Het zijn Zsuffka, de Hongaar- sche kampioen polsstok hoog en Bodosi. de kampioen hoogspringen, die eenige weken geleden in Antwerpen bij de Beerschot- wedstrijden als eerste eindigde en daar 1.94 meter sprong, terwijl hij ook Zaterdag in Londen den Engelschen kampioenstitel won. Voor&l in verband met zijn lengte is het 6pringen van den Hongaar ph en ome- naai. Hij is nl. niet grooter dan onze sprin ter Berger en men kan daaruit afleiden, met welk een prachtige techniek de Hon gaar zich over de lat werkt. De laatste jaren is het hoogspringen in Nederland wat beter geworden, doch de besten van onze landgenooten zullen nog wat van de zen tegenstander kunnen loeren. Wij voor zien dan ook een mooie overwinning van Bodosi. Zsuffka zal een harden strijd te voeren hebben, want van den Duitschen kampioen Wegener, die indertijd bij de Stadion-wed- strijden het Duitsche record op 4.12.5 meter bracht (het werd nog steeds niet verbeterd) is bericht ontvangen, dat hij zijn kansen stellig komt verdedigen. Bovendien vaar digt Duitschland zijn coming-man op dit nummer, den Bochumer Dwizda af, die het reeds tot 3.80 meter bracht. Wegener moet o. i. favoriet voor do eerste plaats geacht worden, doch voor de tweede plaats is een vinnige strijd te voorzien tusschen Zsuffka, Dwizda en v. d. Zee. Tenslotte komt dezer dagen uit Boeda pest de Hongaarsche kampioen >p 200 en 1500 meter, Szabo (niet te verwarren met zijn land- en naamgenoot die in Londen de tweede plaats verspringen bezette). Er is kans, dat Szabo op beide nummers zal starten en derhalve is daarmede rekening gehouden bij de tijdsindeeling der Stadion wedstrijden. Afgezien van deze mogelijkheid, zal bet nummer 800 meter met of zonder Szabo een strijd opleveren, die alleen den gang naar het Stadion waard is. Onder de deel nemers aan dit nummer komen nl. voor de Duitsehers Engelhardt, die bij de Olympi sche Spelen te Amsterdam derde werd, en Lefèbre, benevens de Engelschman Gut- teridge, die in Antwerpen dit nummer in 1.57.8 won. Gutteridge veroorloofde zich daarbij de luxe, om bij het uitkomen der laatste booht, zijn voornaamste tegenstan der een voorsprong van ca. 15 meter te la ten, om daarna het leidende groepje voor bij te spurten. Hij kan ongetwijfeld nog sneller. Op da 1500 meter zal Szabo als voor naamste tegenstanders de Duitsehers Schillgen (Darmstadt) en Kaufmann (Ber lijn) benevens den Engelschman Reeve van de Polytechnic Harriers aantreffen. Ook dit zal een fel bestreden nummer worden, waarvoor wij voor den winnaar een tijd binnen de 4 minuten WANDELSPORT DE INTERNATIONALE VIERDAAG- SCHE AFSTAND®»-' R3CHEN TE NIJMEGEN. Voor de internationale vierdaagsöhe af- standsmarschen, welke van 25 tot en met 28 Juli a-s. te Nijmegen worden gehouden, hebben 2650 personen ingeschreven t, w.: voor het dagelijksch parcours van 30 km. 60; voor het dagelijksch parcours van 40 K.M. 1360; voor het dagelijksch parcours van 50 km. 687; voor het dagelijksch par cours van 55 km. 543. Het aantal ingeschreven dames bedroeg 295. Het totaal aantal deelnemers bestaat uit 50 pet. burgers en 50 pet. militairen. 32 Verschillende burgervereenigingen hebben ingeschreven met een groep van minstens 19 deelnemers. 57 militaire korpsen met een detache ment van minstens 10 deelnemers. Uit het buitenland hebben ingeschreven uit Engeland, Frankrijk, Noorwegen, Oos tenrijk en Zwitserland. WIELRENNEN DE „TOUR DE FRANCE". Speicher wint de twaalfde etappe. Gisteren werd de twaalfde etappe ver reden, loopende van Cannes naar Marseil le, een afstand van 208 km. Winnaar werd Speicher in 7 uur 1 min. 15 sec,; 2 en 3 Bernard en Level (zelfde tijd); 4. Le Gre- vès 7 uur 2 min. 26 sec.; 5. Louyet, (toe rist); 6. Lemaire; 7. Geyer; 8. Rinaldi (ind.) Totaalklassement: 1. Speicher in 79 uur 10 min. 9 sec.; 2. Lemaire 79 uur 10 min. 24 sec.; 3. Guerra 79 uur 15 min. 51 sec.; •t. Archambaud 79 uur 16 min. 22 sec.; 5. Martano 79 uur 17 min. 49 sec.; 6. Stöpel 79 uur 33 min. 48 sec.; 7. Level 79 uur 33 min. 49 6ec.; 8. Schepers 79 uur 39 min. 48 sec.; 9. Trueba 79 uur 42 min. 5 sec.; 10. A. Magne 79 uur 42 min. 5 sec.; 11. Rinaldi 79 uur 49 min. 2 sec.; 12. Geyer 79 uur 49 min. 4 sec. Landenklassement: 1. Frankrijk 238 uur 10 min. 14 sec.; 2. België 238 uur 39 min. 49 sec.; 3. Duitschland 239 uur 31 min. 38 sec.; 4. Zwitserland 241 uur 1 min. 29 sec.; 5. Italië 242 uur 33 min. 30 sec. Over het verloop van den strijd wordt het volgende gemeld: Dee ochtends te 11 uur startten 42 renners voor deze gemak kelijke etappe. Camusso gaf den vorigen avond op. Het traject viel door de enor me hitte niet mee. Op den Ria-pas had. Guerra de leiding. Het geheele veld pas- seeide tezamen Frejus, onder leiding van Level. Tengevolge van bandenpeck was Stöpel vier minuten eerder komen te val len. In Toulon trad een kleine wijziging op in het leidend, peleton. Truba deed een uitlooppoging, doch hij werd ingehaald. Archambaud kreeg hier bandenpech en werd uit het leidend peleton verdrongen. VOETBAL R. K. Sportver. „Foreholte". zijn de nederlaag-wedstrijden op Voorhout voortgezet. Het tweede elftal opende den dag tegen Teijlingen II. De Sassenheimers mochten het geluk niet sma ken te winnen. Foreholte behaalde de zege met 31. Foreholte I kan het tegen S.J.C. II niet houden, hoeSvel onze jongens een goede partij gegeven hebben. De Noordwijkers gingen tenslotte met een 24 overwinning huiswaarts. Foreholte I Jun. weerden zich dapper tegen K.R.V. I Juni. Na een spannenden strijd wonnen de onzen met 10. Foreholte III was te gast in Leiden voor de seriewed strijden van Kolpings-Roys. Voor de twee de maal werd daar verloren nu tegen D.O.S. IV met 50. De leden worden er aan herinnerd, dat voortaan in plaats van Dinsdags, nu Don derdagsavonds getraind wordt. Getraind wordt a.s. Donderdag enkel voor het le elftal onder leiding van Jac. Uljé. L. V. V. SPORTMAN. Woensdagavond zal op het Sportman terrein Groenoordstraat een bekerwedstrijd worden gespeeld tusschen: Boskoopsche Boys I en U. V. S. II; Boskoopsche Boys speelt le klas G. V. B.; U. V. S. Res. 3e klasse K. N. V. B. Aanvang half acht. Scheidsrechter is de heer J. v. Deventer. OM DEN LOUIS D0BBELMAN3EKER. Donderdagavond te 7 uur spelen de elf tallen van L. D. en N. R. M. op het N. B. L. O.-terrein om den Louis Dobbelman- wisselbeker. DAMMEN Bodeva-wedstrijd „T.E.P." De uitslagen uit de 10de en laatste ron de zijn als volgt: Th. Bart/enG. Blijleven 92 J. H. WegmanM. J. Moerkens afgebr. A. G. de JeuK. v. Tol 20 N. VerverJ. L. C. v. Leeuwen afgebr. S. BruscheA. Saunier afgebr. P. LigtvoetJ. J. Bekker 11 N. WassenaarE. v. Tongeren 20 J. v. d. KaayW. J. v. d. Burg 20 W. BerefingerN. J'. Baars 20 De eindstand is als volgt: A-. G. de Jeu 10 7 1 2 15 J. J. Bekker 10 5 4 1 14 P. Ligtvoet 10 6 2 2 14 N. Wassenaar 10 5 3 2 13 G. Blijleven 10 6 4 12 K. v. Tol 10 5 2 3 12 E. v. Tongeren 10 4 3 3 11 N. Verver 9 5 1 3 11 J. Berefinger 10 5 5 10 J. v. d. Kaay 10 5 5 10 J. L. C. v. Leeuwen 9 4 2 3 10 Th. Barten 10 4 1 5 9 W J. v. d. Burg 10 4 6 8 J. H. Wegman 9 4 5 8 M. J. Moerkens 9 4 5 8 A. Saunier 9 2 2 5 6 S. Brusche 8 2 2 4 6 N. J. Baars 8 2 15 5 Doordat de heer A. G. de Jou wist le winnen legde hij beslag op den lsben prijs, n.l. een zilveren beker, terwijl de heer P. Ligtvoet, die gelijk met den heer Bekker aankwam, de her kamp van 3 partijen won, en dus den 2den prijs heeft en J. J. Bekker den derde. Van de 4de en 5de prijzen valt, gezien de afgebr. partijen, nog niets te zeg gen. Volgende week op de halfjaarlijksc-he ledenvergadering volgt de prijsuitreiking. POSTDUIVEN Leidsche Combinatie van Postduiven- liefhebbers. Wedvlucht vanaif Limoges (Frankrijk) De duiven werden 8 Juli des voorm. 530 uur in vrijheid gesteld met Noord-Oosten wind, doch op verschillende plaatsen draai de de wind met regenbuien. De le duif werd geconstateerd op 8 Juli door den heer M. G. Vinkestein om 18 uur 13 min. 13 sec.; 2e G. A. L. v. d. Rcijden 193 min. en één cm 199 min. 4. C. v. Roode 20568, 5. H. Tegelaar 2115—19, 6. H. Wallaard 21 2655, 7. den 9/7 des voorm. 5855 door A. N. Erades, 8. C. den Roode 630 32. 9 G. A. L. v. d. Reijden '710, 10. A. v. Polanen 741, 11. H. Tegelaar 115348; 12. S. N. van Leeuwen 1233, 13 M. G. Vinkestein 124525, 14. A. C. van Dorp 13—10; 15. A. N. Erades 13—59—13; 16. dito 142420; 17. M. G. Vinkestein 17 34—56; 18. H. Wallaard 1944—30, 19 en 20 A. Molenaar 1030, en 21 G. van Dorp 10—40. A.s. Zaterdag jonge duiven inkorven voor Dordrecht, welke gelost zullen worden den 16en Juli om 8 uur. „De Gevleugelde Vrienden" (Wassenaar)- Wedvlucht met oude duiven vanuit Lo- moge-s (Frankrijk) afstand 738.149 km. De duiven werden in vrijheid gesteld des morgens te half zes uur. De eerete vogel bereikte het hok te 6 uur 43 min. De uit slag was: 1 en 2 K. I. Waasdorp, 3. J. H. Groeneveld. WILT U IETS WETEN? V raag: Gesteld het geval dat een eige naar van een perceel grond geen rente en aflossing betaalt voor de hypotheek, waar mede dit perceel bezwaard is en de hypo theekhouder gaat tot verkoop van het per ceel over mag dan de hypotheekhouder ge lijk met het land ook de daarop geplante bloembollen of dergelijke mede verkoopen? Antwoord: Zoolang de bollen zich in den grond bevinden, maken zij één ge heel uit met het land en kunnen dus tege lijk verkocht worden. Vraag: Wanneer nu de eigenaar zijn land verhuurd heeft aan derden en de hypotheekhouder verkoopt het perceel, om dat de eigenaar in gebreke blijft rente en aflossing te betalen van de hypotheek, waarmede het land (zijn eigendom) is be zwaard, hoe staat het dan met de even tueel e rechten van de hypotheekhouder ten opzichte van de bloembollen of dergelijke, welke op het perceel grond zijn beplant en welke eigendom zijn van den huurder? Antwoord: Wanneer de huur rech tens is aangegaan, blijft deze voortduren ondanks de verkoop. Is de huur niet rech tens aangegaan (d.w.z. zonder toestemming van den hypotheekhouder dan kan de hy potheekhouder de huurovereenkomst doen ontbinden. De bollen kunnen dan met het land verkocht worden. Vraag: Hoe verwijdert men harsvlek- ken uit een zijden mantel? Antwoord: Zooveel mogelijk moet men harsvlekken stuk stooten en daarna de vlek goed uitborstelen. Als oplosmiddel voor de vlek gebruikt men spiritus. V.raag: Hoe verwijdert men vlekken van kauwgom uit een donker blauwen man tel? Antwoord: Verwijder eerst het over tollige en daarna de rest der vlek met een weinig lauw warm water. Helpt dit niet voldoende probeer u het dan nog eens met wat benzine (vuurgevaarlijk). Vraag: Hoe verwijdert men lever- traanvlekken uit een grijs wollen stof? Antwoord: Verwijder de vlek met een weinig tetra of benzine (vuurgevaar lijk). Vraag: Hoe verwijdert men harsvlek ken uit een donkerbruine zijden japon? Antwoord: Zooveel mogelijk moet men harsvlekken stuk stooten en daarna de vlek goed uitborstelen. De re-st der vlek verwijdert men met een weinig spiritus. V raag: Hoe verwijdert men zeewi vlekken uit een blauwe zijden japon? Antwoord: Deze zijn doorgaans meer te verwijderen; alleen door het heele weefsel met water te behande kan men het verschil met de vlek oph fen Glanzende stoffen maakt men geh( nat en strijkt ze onder een gladden za< te doek, die niet pluist. Soms is door het water alleen de app (pap) uit het weefsel verwijderd. In dit val lukt het misschien de vlek onzichtba te maken door de omtrek van de vlek n een vochtig lapje te behandelen, daar naar de vlek toe wrijvend. Vraag: Hoe verwijdert men de kr« kels uit een zwarte japon, die geverfd Antwoord: Pers de japon nogma< maar met een flink warm ijzer en een dik liefst linnen doek. De linnen z.g. pers maakt men nat en legt men uitgewrongi op de japon. Met het warme ijzer pei men door de doek de japon op. Vraag: Hoe verwijdert men een hai vlek uit een blauwe gabardine japon? Antwoord: Breek eerst zooveel mi gelijk van de hars af. Het overschieten! kan met spiritus worden, verwijderd. Vraag: Hoe zijn geslepen bofcerhai men-mesjes in gepolijsten staat terug brengen Antwoord? Hieraan ka<n u zelf nie meer doen. Informeer u eens in de waar de mesjes gekocht zijn, misschien het mogelijk dat ze naar de fabriek opg stuurd worden. Vraag: Mag men in een broodbakkt rij afgekeurde gewichten gebruiken deeg af te wegen? Antwoord: Neen, de gewichten mo« ten geijkt zijn. Vraag: Iemand, anderhalf jaar in gemeente woonachtig, zonder eenog inki men, kan die van het steuncomité trekkei Bij wien moet hij zich vervoegen? Antwoord: Wend u tot het steunco mité. Vraag: Een mijner arbeiders is gedu rende eenige weken ziek geweest, en heel dien tijd uitkeerin/g gekregen van de ziek tewet. Ben ik nu verplicht om over tijdvak voor genoemde arbeider zegels plakken? Antwo-ord: U behoeft geen zegels plakken over de volle weken, waarin arbeider van de ziektewet heeft getrokken Zijn de eerste en de laatste week van ziek te-uitkeering halve weken geweest, da moet over die halve weken geplakt worden FAILLISSEMENTEN Uitgesproke n: W. Vischbach, hotelhouder te V o o schoten; cur. mr. A. van den Enl Den Haag. M. Gooi, Noordwijk; cur. mr. F. J J. Trapman, Leiden. Opgeheven: G. V erheul, aannemer, W a d d i n Wanneer U direct na het uitsteken van Uw ai richtingaanwijzer de bocht neemt, kunnen ongelukken niet uitblijven. Gij allen, dh eenig voertuig of een rijwiel bestuurt, denkt eraan Geeft vooral tijdig teekens DE AVONTUREN VAN Jij PR0FJE EN STRUISJE. 101. Toen alles netjes was opgeruimd, ging Profje weer aan het raam. Ze vlogen nu boven de zee. Toen ze iets lager vlogen zag je precies alle schepen en Profje ver diepte er zich in, waar ze wel heen zou den varen. Hij nam zijn verrekijker en maakte nu op zijn beurt het raam open, vast besloten zich er niet te ver uit te buigen. Hij viel er niet uit, maar de ver rekijker viel uit zijn hand en ging met een vaart de diepte in. Struisje zag het gebeu ren, trok Profje van het raam weg en vloog als een pijl uit een boog het ding na. 102. Even later was hij terug, den ver baasden professor triomfantelijk de verre kijker presenteerend, die aan de riem ora zijn hals hing. Profje bedankte hem uit bundig en streelde beurtelings Struisje en de verrekijker. Dan keek hij den piloot aaa en vroeg trotsch: Heb je ooit zoo'n b» diende gezien?

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 10