SPORT. 5PEL De Olympische dag in het Stadion MAANDAG 26 JUNI 1933 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 HaaNDAG 8lA/OFG3EL Prachtig geslaagd. Goede propaganda voor wielrennen en athletiek. Nederland wint met 6-5 van den voetbal wedstrijd Hongarije. Ruitersport (Tan een specialen verslaggever). Het Olympische Stadion bood gistermid dag bij prachtige weersomstandigheden toch een anderen aanblik dan bij de ge wone landenwedstrijden. Het publiek was ditmaal veel meer gemengd, niet alleen de liefhebber van de voetbalsport was een kijkje komen nemen, dooh degenen, die hun hart hebben verpand aan het wielrennen, de athletiek of de ruitersport waren mede aanwezig en ieder kreeg het puikje van het puikje te aanschouwen. Ook het vrouwelijke geslacht wa-s goed vertegenwoordigd en de zomertoiletjes boden een fleurig "gezicht. Het geheel gaf iets zonnigs, de stemming was er bij voor baat al. Ook van officieele zijde werd groote be langstelling getoond. De Minister van On derwijs, Kunsten en Wetenschappen, mr. H. P. Marchant, liet van zijn belangstelling blijken. Natuurlijk waren verschillende of ficials onder de aanwezigen, zoo was het geheele bestuur van het Nederlandsch Olympisch Comité op deu Olympischen dag present, we zagen de voorzitters van K.N. V.B., K.N.A.U., Nederlandsche Wielren Unie enz. enz. Speciaal mag hier vermeld worden het bestuurslid van het N.O.C., de heer K. J. J. Lotsy, die moeite nog tijd ge spaard had om dezen dag te doen slagen, een poging overigens, waarin hij. dank zij ijverige medewerking van verschillende of ficials, prachtig geslaagd is. Het financieele succes voor de Nederlandsche uitzending naar de Spelen te Berlijn stond bij voor baat al vast. En ook het Olympisch speld je, binnen de Stadionmuren door lieftallige jongedames verkocht, vond opgang, zoodat een behoorlijk bedrag in het trainings fonds der bonden zal vloeien. Het geheel uitverkochte stadion heeft steeds met aandacht en vaak groote span ning de verschillende verrichtingen ge volgd. En successen vielen er te noteeren. Het geheel is een mooie propaganda ge worden voor de Olympische gedachte, al geeft de medewerking van de Hongaarsche voetbalprofs wier medewerking boven alle lof verheven is wellicht een wrang smaakje aan het zuivere Olympische ama- teursideaal. Ook al, omdat voetbal ook te Berlijn hoogstwaarschijnlijk niet op het progamma in 1936 zal komen te staan. Dat niettemin de voetballers steeds bereid zijn midden in den zomer n.b. voor een belangrijk deel de gelden bij elkaar te „trappen" is een geste, die niet genoeg ge waardeerd kan worden. En ook de afzonderlijke sporten werden meer gewaardeerd. Wij durven gerust schrijven dat veel toeschouwers, die weinig of niets afwisten van de wielrensport, van middag hun hart er aan verloren hebben. Ook de athletieksport heeft nog wei een steuntje noodig en des te meer stemt het tot vreugde, dat de ploeg van A.V. 1923 Amsterdam er in slaagde op zulk een fraaie wijze het Nederlandsche record op de vier maal honderd meter te verbeteren en het 0.4 sec. omlaag te brengen. Wij zijn er zeker van, dat ook het vol gend jaar de Olympische dag zal slagen. Het programma, met zorg samengesteld, is bij lagere prijzen steeds aantrekkelijk en dank zij de belanglooze medewerking van het Olympische Stadion kan een ruim ba tig saldo in de kas van het Nederlandsch Olympisch Comité vloeien. Wij vermoeden, dat in 1934 en 1935 de Olympische dagen hoogtijdagen worden van het jaarlijksche sportleven. En wellicht krijgen wij voordat de Olympische deelnemers in 1936 naar Berlijn vertrekken nog in het Amsterdam- sche Stadion een generale tepetitie. Maar zoover zijn we nog niet. Omtrent de sportieve prestaties het vol- De series van den sprintwedstrijd. Precies half twee werd met het omvang rijke programa aangevangen. Begonnen werd met den sprintwedstrijd over 1 K.M. In de eerste serie startten van Egmond (Haarlem), van Meel (Groningen), Kamp (Breda) en Vroomen (Heerlen). Bij het ingaan van den laatsten bocht kreeg van Egmond een lek bandje, waarop de rit werd afgebeld. In de tweede serie startten van der Heu vel (Den Haag), van Vreeswijk (Botterdam) van Dijk (Haarlem) en van der Linden (Amsterdam). In een feilen strijd viel de beslissing eerst op de laatste meters, waar bij van der Linden nog juist rijn wiel voor van der Heuvel over den eindstreep wierp. De uitslag: 1. Van der Linden, tijd laat ste 200 Meter 13 sec.; 2. Van der Heuvel, tijd over de K.M. 1 min. 45 sec. In de derde serie startten B. Leene (Den Haag), Jazet (Almelo), van der Leur (Delft) en van Koelen (Utrecht). Deze se rie werd gemakkelijk door Leeue gewon nen. De uitslag: l B. Leene. tijd 200 Meter 14 sec.; 2. Van der Leur, tijd ever de K.M. 2 min. 7 4/5 sec. Hierna werd nogmaals de eerste serie gestart, welke een beter verloop had. Het werd de snelste serie met van Egmond als onbedreigde winner. Vroomen volgde goed en wist zich als snelste tweede in dea eind strijd te plaatsen. Het resultaat was: l. Van Egmond, tijd laatste 200 Meter 12 1/5 sec.. Tijd vaa den Limburger Vroomen over de K.M. 1 min. 37 2/5 sec. Voor den eindstrijd hebben zich dus ge plaatst van Egmond, B Leene, Van der Linden en Vroomen. ATHLETIEK INTER MEZZO. Berger en Mej. Schuunnan winnen de 100 Meter. In het nummer 100 Meter hardloopen verschenen aan den sta-t - er werden geen voorwedstrijden gehouden de athleten Berger, Benz, Houtman, Me>man, Schultz, de Waele en Beintema. De start was on middellijk goed en op de 1 elft van de baan maakte Berger zich reeds los en won op fraaie wijze met flinken voorsprong op Benz 1. Ch. Berger (AV 1923, Amstei dam) tijd 10.6 sec.; 2. Benz (AV 1923), tijd 11 sec.; 3. J. Houtman (AV 1923) 11.1 sec.; 4 Mes man Schultz (1923), 5. Beintema (HeUas, Utrecht), 6. De Waiele (V. en L., Den Haag). Bij de dames startten Tollien Schuurman, Mej. Aalten, Jo Dalmolen, Bep ter Horst, Bep du Mee en A. Doorgeest. Na een val- schen start lukte het voor de tweede maal beter. Mej. Schuurman nam vrijwel onmid dellijk een voorsprong en won onbedreigd met Corry Aalten op de tweede plaats. 1. Tollien Schuurman (Windesheim) tijd 12.4 sec.; 2. C. Aalten (TOV, Zeist) 12.7 sec.; 3. B. du Mee (Gymkhana). 4. J. Dalmolen (Brunhilde, Groningen), 5. A. Doorgeest (ADA, Amsterdam). 6. E. ter Horst (Her cules, Hengelo). 400 Meter hardloopen: I. Sierhuis (AV 1923, Amsterdam) tijd 51 sec. 2. Ooster- meijer (AV 1923). 3. Klazema (V. en L., Den Haag) 51.3 sec. 4. Van der Booren (Haarlem). 5. Haver (Pro Patria, Rotter dam) en 6. Geurts (V. en L., Den Haag). Finale sprintwedstrijd. Voor den voetbalwedstrijd vond nog de finale sprintwedstrijd plaats welke op overtuigende wijze door van Egmond ge wonnen werd. Met bloemen overladen reed de Olympische kampioen „1932"' zijn eere rondje. Het resultaat was: 1. van Egmond, tijd laatste 200 Meter 12 3/5 sec. 2. B. Leene. 3. Van der Linden. 4. Vroomen, lekke band. NEDERLAND—HONGARIJE. Onder het spelen der volksliederen kwa men eerst de Hongaren en daarna de Ne derlanders het veld op, de Hongaren in hun officieele kleuren, de Nederlanders in witte shirt en zwarte broek. De opstelling der ploegen was als volgt: Nederland Van Male Weber Van Run Pellikaan Anderiessen Breitner Wels, Vente, Lungen, Schoemaker, Mulders Hevesy, Toldy, Sarosy, Symonyï, Fenyvesi Palotas More Lyka Biro Koranyi Hade Hongarije. Van Run heeft den toss verloren en Lungen trapt precies kwart over twee af voor Nederland. De leiding berustte bij den heer J. Mutters. In de eerste tien minuten was Holland het meest in den aanval. On der leiding van den AFC-er Lungen werd het Hongaarsche doel bedreigd, waarbij spoedig bleek,dat de Hongaarsche verdedi ging nog wel passeerbaar was. Lungen zelf probeerde het zelf twee maal niet kopbal len, die goed gericht, door Ha da gehouden werden. Hongarije leidtl In een periode van eenige veldmeerder- heid kwas juist aan den anderen kant oen doelpunt. Van een fout van onze achter hoede zoowel Weber als van Run aar zelden een oogenblik profiteerde mid- voqr Sarosy. Hij kreeg een vrij veld voor zich, van Male liep uit, en werd gemakke lijk gepasseerd (01). Na tien minuten leidde Hongarije. Ne derland kwam door deze teleurstelling met vernieuwd enthousiasme terug. Mulders rende langs de lijn. hij passeerde naar Lun gen. die op het moment, dat hij schieten wilde van den bal gezet'werd. De kans ging verloren. Weber geraakte even onklaar, doch is spoedig weer fit. Holland bleef iets meer in den aanval. Er zat meer pit in, er ging meer initiatief van de Hollanders uit. Dan geraakte Sarosy, de eminente midvoor van Hongarije geblesseerd. Hij verliet het veld om even opgeknapt te worden. Een in valler nam zijn plaats in, waardoor een kleine wijziging in de opstelling noodzake lijk werd. Tot nu toe ging van onzen linkervleu gel het meeste initiatef uit, waarbij vooral Lungen aan Mulders veel te doen gaf. Doch ook de rechtervleugel ging zich meer roeren. Pellikaan kwam er beter in, steunde zijn vleugel beter en vooral Wels muntte weer uit door zijn fraaie snelle rennen. Telkenmale gaf de kleine Unitas- man het binnentrio prachtige kansen. Af gemeten werden de ballen geplaatst, doch de kansen gingen verloren, terwijl keeper Hada in doel een buitengewonen vorm ten toon spreidde. Na 23 minuten nam Wels den eersten hoekschop na doortas tend werk van Vente. Deze leverde geen succes op. Sarosy is intusschen weer op geknapt en wilde zijn plaats in het team hernemen. K. J. J. Lotsy weigerde dit per tinent, een invaller had intusschen reeds Sarosy's plaats ingenomen. Dit Hon- gaarsch trucje ging niet op. En zoo moest de midvoor wel achter doel den wedstrijd verder volgen. Fraai combineerend ondernamen de Hongaren verschillende aanvallen, doch nu bleek, dat ook het* Nederlandsche elf tal het voetballen keiide. Een prachtig staaltje van combinatiespel leidde tot den gelijmkaker. Van Run onderbrak een aan val, plaatste naar Breitner, deze gaf door naar Anderiessen. De Ajaxspil, die een goede partij speelde, plaatste door het midden van het veld naar den vrijstaanden Lungen. Deze liep door, passeerde keeper Hada en op het moment, dat hij in doel wilde plaatsen, werd hij door den aan stormenden Biro genomen". De stand gelijk. Scheidsrechter Mutters kende een straf schop toe. Van Bun kwam naar voren. Zijn schot werd door Hada nog gehouden, doch door de vaart tolde de bal in doel (11). Na 34 minuten was de stand gelijk. Nederland bleef sterker en steeds dreig de er voor het doel der Hongaren het meeste gevaar, doch Hada wist met de moeilijkste ballen raad. Nog voor rust Holland de leiding. En wat niemand gedacht had werd wer kelijkheid. Een prachtige aanval van links belande bij Mulders. Diens hooge voorzet werd door den hoogopspringenden Vente op fraaie wijze in doel gedeponeerd (2l). Twee minuten voor rust leidde Holland dus met een nutigen voorsprong. Prachtig cobineerend kwamen de withemden terug. Een schot van Mulders werd gehouden en Schoenmaker schoot nog eens naast Daarna kwam de rust De tweede helft. In de tweede helft speelde Sarosy weer mee. Door de Hongaren was hun fout er kend inzake het laten meespelen van een invaller. De K.N.V.B. gaf daarna toestem ming voor het weer meespelen van Sa rosy. Het eerst waren de Hongaren aan het woord, doch spoedig zaten de Neder landers weer voor het Hongaarsche doel. De voorsprong vergroot. Mulders deed den bal tegen den lat ket sen. Na eenig heen en weer getrap beland de de bal bij Vente, Rustig nam hij een aanloopje, een knal en laag in den rech terbenedenhoek verdween het leder in Hada's doel (31). Hongarije beantwoord de dit doelpunt met eenige verwoede aan vallen doch reeds spoedig was Holland weer in den aanval. Weer ging Mulders er van door, zijn hooge voorzet werd door Vente opgevan gen. Zijn kogel vloog in den uitersten lin- derbovenhoek, onhoudbaar voor keeper Hada (41). De Hongaren leken versla gen. Nederland had na 6 minuten der tweede helft een 41 voorsprong. Goede verliezers waren de Hongaren op dat moment zeker niet. Er werd unfair gespeeld, Toldy vooral ging verre de per ken te buiten en terecht had hij van scheidsrechter Mutters een stevige waar schuwing in ontvangst te nemen. Langza merhand kwamen de Hongaren toch meer in den aanval en het uithoudingsvermo gen ging alras een woordje mee spreken. Vooral het samenspel tusschen Toldy en Sarosy was schitterend, zij brachten er veel meer snelheid in en herhaaldelijk dreigde er gevaar voor het Hollandsche doel. En na 20 minuten was het Toldy, die van rechts onhoudbaar inschoot 42. De Hollandsche uitvallen bleven ge vaarlijk en toen Pellikaan een hoog schot voor doel van het middenveld af plaat ste de toegeloopen Mulders rustig over het hoofd van keeper Hada in (52). De overwinnig leek toen zeker. De achterstand ingehaald. Nog even waren de Hollanders in den aanval, Vente schoot keihard naast en Mulders plaatste het Iedere nog eens hoog over. Steeds gevaarlijker kwamen de Hon garen opzetten nu pas lieten zij zien, wat zij in hun mars hadden. Technisch fraai spelend en met voldoende snelheid werd aanval op aanval opgezet en het duurde dan ook niet lang of een kopbal van Tol- ty trof doel (53). Er wa«e nog een kwar tier te spelen. Steeds dreigender werd hot voor het Hollandsche doel, de middenlinie van Holland zakte in, het uithoudingsver mogen ging een woordje meespelen. Al leen verdedigend verzette het drietal nog bergen werk, in samenwerking met Weber en Van Run, terwijl in laatste instantie v. Male goed gerichte schoten uit zijn doel hield. Bij een algemeenen aanval van de Hon garen werd de Hollandsche verdediging zoo in het nauw gebracht, dat van Male, Weber en een Hongaar vallende den bal in doel trapten. Wie den bal voor bot laatst had aangeraakt was niet te zien in de worsteling. Met een paar krampachtige aanvallen beantwoordde de Nederland sche voorhoede dit doelpunt, dat den stand op 54 lad gebracht. Dooh het lukte niet meer zoo goed als daarvoor. En het wekte ten slotte geen verwondering, toen Sa rosy in samenwerking met Toldy op fraaie wijze den bal in het Nederlandsche doel werkte (55). Met nog zes minuten te spelen kon er alles gebeuren. Maar Mulders dacht er an ders over. Onvermoeid speelde de Ajaxied verder en na stevig doorzetten wist hij tot het Hongaarsche doelgebied door te drin gen. Zijn voorzet belandde over vele hoof den heen bij Wels, die met een zacht rol- lertje en van dichtbij inschoot (65). Onder groote spanning verstreken de laatste minuten en al® scheidsrechter Mut ters het einde aankondigde had Holland een 65 overwinning behaald na een sensa- tioneelen wedstrijd. Hartelijk toegejuicht verlieten de spelers het veld. Het was een aardige strijd geweest vol met mooie mo menten, en het resultaat van deze officieu- zen interlandwedstrijd zal menigeen vol doening schenken. Nabeschouwing. Van eenige technisch of tactisch over wicht der Hongaren was gedurende vrijwel den geheelen wedstrijd geen sprake. Inte gendeel, ook de Hollanders verstonden het knappe staaltjes voetbadteahniek ten beste te geven. Het uithoudingsvermogen ging eohter een belangrijk woord meespreken. Hot snelle tempo, waarmee in de eerste helft gespeeld was en de warme zomer- temperatuur misten hun uitwerking niet en het was begrijpelijk, dat de goed getrainde Hongaarsche profs hierin een plus hadden voor de Hollanders. Daarom was het maar gelukkig, dat na 20 minuten van de twee de helft Nederland ©en 52 voorsprong had. Was deze kleiner geweest, zeker had den de Hongaren niet alleen gelijk gemaakt dooh ook gewonnen. Nu scheelde het nog maar weinig, of zij hadden oen gelijk spel, wellicht een overwinning behaald. Van 52 werd het 53, 54, ja 55 en dat voorna melijk doordat de Hongaren door meer aus dauer een dergelijke druk konden uitoefe nen oip het Hollandsche doel dat doelpunten niet konden uitblijven. Ook het Hollandsche voorhoedespel stond na de rust niet meer op die hoogte als daarvoor, al maken wij voor Mulders en Vente een uitzondering. Lungen b.v. was voor de rust actief en ge vaarlijk, na de rust presteerde hij niet veel meer. De spanning bleef er anders van begin tot de laatste minuut in en ook de vele fraaie staaltjes voetbalkunst maakten de toeschouwers enthousiast, zoodat wel nio- mand met een onbevredigd gevoel naar huis zal zijn gegaan. De Hongaren hebben het aanvankelijk misschien wel wat licht opgenomen, zij ga ven in de tweede helft veel beter spel te aien en vooral het duo Toldy en Sarosy was gevaarlijk. WIELRENNEN. De tandemwedstrijden. Direct na den voetbalwedstrijd werden de wielerwedstrijden voortgezet met tan dem wedstrijden. De resultaten der series waren: lste se rie: 1. van DijkVan der Linden. 2. Van der LeurVreeswijk. Tijd laatste 200 Meter van het winnend tandem 12 sec. Tijd van de tweede tandem 2 min. 30 1/5 sec. De tandemwedstrijd ging over 2 K.M., terwijl de snelste tweede in de finale werd geplaatst. 2e serie: 1. Van EgmondB. Leene, tijd laatste 200 Meter 12 sec. 2. KampVor- heyen tijd 2 min. 52 1/5 sec. Voor de finale wisten zich dus als snel ste tweede van der LeurVreeswijk te plaatsen. De finale werd een fraai moment. Alle bezoekers waren na den voetbalwedstrijd gebleven, zoodat het stadion een imposan te aanblik bleef aanbieden. Bij het ingaan van de laatste ronde spurtten van Egmond en Leene zich aan den kop, zij hadden steeds op de laatste plaats gelegen. Vooral van der Leur en Vreeswijk ondernamen energieke pogingen om het leidend tandem in te halen. Van EgmondLeene wonnen tenslotte nog vrij gemakkelijk en lieten op het laatste rechte eind de andere tan dems nog inloopen. De uitslag was: 1. Van Egmond -Leene tijd laatste 200 Meter 121/5 sec. 2. Van der LeurVreeswijk tijd laatste 200 Meter 12 2'5 sec. 3. van Dijkv. d. Linden tijd laatste 200 Meter 12 3/5 sec. De estafettes. Nieuw Ned. record 4 X 100 Meter heeren. Dames: In het nummer 4 X 100 Meter estafette liep een gemengde ploeg mee, met Tollien Schuurman als laatste. Haar ploeg had echter bij hot ingaan van do laatste 100 Meter zoo'n achterstand vorkregen, dat zij deze niet meer kon inhalen, ondanks do moedige pogingen, door haar in het werk gesteld. Brunhilde Groningen won in 52 sec. Het resultaat was: 1. Brunhilde Gronin gen met de dames N. Winter, G. Bazuin, B. Langhout en J. Dalmolen tijd 52 sec. 2. Gymkhana tijd 52,1 sec. 3. Gomcngdo ploeg tijd 52.1 scc. 4. ADA Amsterdam. 5. TOV Zeist. 6. UDA Utrecht. Bij de heeren liep do jonge ploeg van AV 1923 op schitterende wijze en Borger op de laatste 100 Meter gooide er nog ecu schepje op, waardoor binnen het Neder landsch record werd goloopen, dat op naam stond van Haarlem met 42.5 sec. De uitslag was: 1. AV 1923 Amsterdam met Houtman, Mesman, Schultz, Benz en Berger t.ijd 42.1 sec. Nieuw Nederlandsch record. 2. Vlug en Lenig Don Haag tijd 43.5 sec. 3. Blauw Wit 44.3 sec. 4. Hellas Utrecht. 5. AV 1923 II Amsterdam. 6. AAG Amster dam. HIPPISCHE SPORT. Luitenant de Bruine wint het spring concours met „Lola". Tot slot van den Olympischen dag vond een springconcours plaats waaraan 1 dame en negen heeren deelnamen. Hoe springcon cours liep over 700 Meter, waarbij vooral de korte draai, die van de ©ene hindernis naar de andere gemaakt moest worden, oorzaak was, dat nogal eens balken werden afgeworpen. Het omwerpen van oen of meer hindernissen met voor- of achterbeenen kwam vaak voor en hier vielen dan ook de mee»te strafpuntcn. Bij gelijk aantal fou ten besliste de tijd. Luitenant K. J. Schum- melketel die als tweede het parcours afleg de op Ernioa maakte goen enkele fout, dooh later bleek, dat hij het parcours onjuist had genomen, zoodat hij niet voor een prijs in aanmerking kwam. Hij wa« overigens do eenige die zonder fouten hot parcours af legde. Zijn tijd was echter minder fraai, 1 min. 35 sec. Mej. E. Pauptit op „Gitan©" reeds het eerst voor. Vrij snel logde zij hot parcours af, dooh met 12 strafpunten, drie maal werd een hindernis omgeworpen, was zij kans loos. Hot beste bracht Luitenant J. A. do Bruine het er af op „Lola", die met slecht® vier strafpunten in den tijd van 1 min. 13 sec. den snelsten tijd maakte. Verschillende andere rijders maakten een goeden tijd, zoo verkregen Luitenant van der Voort van Zijp eveneens 4 strafpuntcn mot 1 min. 19 sec. op „Sunday". Onze Olympisohe kampioen 1928 en 1932 wierp 1 hindernis om, doch door een minder goeden tijd eindigde hij als vierde. Het geheel was een fraai slot van een uitstekend geslaagden middag. De Olym pische Dag voor de volgende jaren zit er in, veel reclame behoeft or niet meor voor gemaakt te worden. Vooral ook hot feit, dat alles gesmoord liep, dat elke scha kel in orde was, dat preoies op tijd met do verschillende nummers een aanvang ge maakt werd, droeg er veel tcc bij om het succes zoo groot te maken. Het eindresultaat van het springconcours was: 1. Luitenant J. A. de Bruine op „Lo la" 4 strafpunten tijd 1 min. 17 sec. 2. Lui tenant A. D. 0. v. d. Voort van Zijp op „Sunday" met 4 strafpunten tijd 1 min. 19 sec. 3. Dr. H. L. M. van Schaik op „De- nise" 4 fouten tijd 1 min. 20 sec. 4. Luitenant C. F. Pahud de Mortange® op „Modesteêó 4 fouten tijd 1 min. 21 sec. De andere resultaten waren: Mej. E. Pauptit op „Gitano" met 22 straf punten tijd 1 min. 24 sec. Luitenant K. J. Sohummelketel op „Ernica" 0 fouten tijd 1 min. 35 sec. Verkeerd parcours. Luite nant Jhr. A. van Lennep op „Danseuse-Ro- se" 8 fouten tijd 1 min. 30 sec., Luitenant J. J. Groter op „Picolo-Amore" l fouten 1 min. 25 sec., Ritm. G. P. de Kruyff op „Tor- reador" 8 fouten tijd 1 min. 29 sec., Majoor J. M. de Kruyff op „Arkansaa" 12 fouten tijd 1 min. 22 sec. PAARDENSPORT COURSES TE DUINDIGT. Do uitslagen van do gisteren op Duin- digt gehouden rennen en draverijen lui den als volgt: Tweede Aanmoedigingsprija, prijzendra- vcrij 4e klase over 1700 M.: 1. Waldeck Pymondt cig. L. J. Eikhuizen. 2. Vrijbui ter, eig. gebr. Knijrienburg. Hermitageprijs, ren op de vlakke baan over 1060 M.: 1. Elass, eig. A. Rietkerk. 2. Mercedes, eiz. W. Jochems. Eliteprijs, prijzendraverij eerste klasRC over 2000 M.1. St.. Nicolaas. eigenaar Stal Hilversum. 2. Druy, eig. Renswuod. Vijfde Ileerrijdersprijs, prijzendraverij le klase over 2000 M.1. Olympia, eig. W. H. Schuyl. 2. Fanfare, eig. gebr. Knijnenburg. Epsomprijs, ren op de vlakke baan over "*100 M.: 1. Paddy Dnrlin-z, oior. A. M. van °ss. 2. Rieuse eig. W. Jochems. Emooriumnrijs. be- t-ribe-draverij 3e nn te klase over 1700 M 1. Vaz Dias, eitr. C. F. Ockhorst. 2. Vive Bonnie, eig. W. H. Geersen.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 9