ZATERDAG 10 JUNI 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 BAROMETER. naar waarnemingen verricht in den morgen van 10 Juni 1933, medegedeeld door het Kon. Ned. MeteoroL Instituut te De Bildt. Hoogste barometerst.774.6 te Blacksod. Laagste Barometerst.: 757.7 te Marseille. Verwachting tot den avond van 11 Juni: Noord-Westelijke tot Noord-Oostelijke wind. Half tot zwaar bewolkt of betrok ken. Waarschijnlijk nog eenige regen. Weinig verandering in temperatuur. De hooge druk in het Westen bleef nog steeds standhouden en heeft zich thans tot over Janmayen uitgebreid. De ver wachting, dat dit hooge drukgebied het maximum over Scandinavië zou gaan ver sterken, is echter niet uitgekomen. Lang zamerhand heeft de depressie, die zich over Centraal Europa tot aan het Middel- landsche Zee-gebied uitstrekt, in Noord- Duitschland meer veld gewonnen en ook over Zweden en Noorwegen daalt de baro meter geleidelijk door. Onder invloed van deze lage druk is bij ons de bewolking sterk toegenomen, de temperatuur ge daald, terwijl in het midden van dit land nogal wat regen viel (de Bildt tapte 5 mm. af). Ook in het overige waarnemingsgebied met uitzondering van Midden- en Noord- Zweden en Oost-Duitsohland is de tempe>- ratuur gedaald. In Duitschland is vrij veel regen gevallen. Slechts in Zweden en Fin land bleef het zomersche weer nog aan houden. Veel verandering is in de weers- toestand ten onzent nog niet te verwach ten. LUCHTTEMPERATUUR. Temperat'*ur des middag» t« half drie 13.— gr. 0. LICHT OP VOOR FIETSERS Van Zaterdagnamiddag 9.50 uur tot Zondagmorgen 4.08 uur; van Zondagna middag 9.51 uur tot Maandagmorgen 4.08 uur. HOOG WATER. Te Katwijk: Zondag 11 Juni voorm. 5.42 en nam. 6.08 uur; Maandag 12 Juni vm. 6.33 en nam. 6.57 uur. WATERTEMPERATUUR: Zweminrichting Hooge Rijndijk om 7 uur 21 gr. C. Zweminrichting „De Zijl", om 7 uur: 19 gr. O. DE AMSTERDAMSCHE MUZIEK FEESTEN. Gistermiddag is het Elfde Internationale Muziekfeest der Internationale Society for Contemporary Music ingezet met de ont vangst van de van heinde en ver opgeko men deelnemers, door het gemeentebestuur van Amsterdam. Een waar cosmopolitisch gezelschap had zich in de zalen van het Pa viljoen Vondelpark verzameld, toen burge meester Dr. W. de Vlugt het woord nam om de gasten in de Engelsche taal een hartelijk welkom toe te roepen. Het ge meentebestuur van Amsterdam tracht, al dus spr. het muziekleven in de hoofdstad te bevorderen, omdat het beseft, welk een invloed ten goede van muziek kan uitgaan omdat de muziek een zending in de we reld heeft te vervullen. Amsterdam heeft een muzikale traditie, welke helaas heeft gesluimerd, die echter thans weder ont waakt. Moge de muziek er toe mede hel pen dat in deze woelige en Qverstuursche wereld den mensch de innerlijke vrede deelachtig wordt. De heer Dresden, voorzitter van de sec tie Holland der Society dankte het ge meentebestuur voor zijn steun bij de or ganisatie verleend en voor de plechtige ontvangst die als de officieele erkenning is te beschouwen van de waarde van het congres. Muziek is een integreerend deel van het leven van den enkeling, even on misbaar als de zuurstof. Het publiek dat komt op de uitvoerin gen van het muziekfeest, wenscht zich zelf te hooren in het werk van anderen. Al dus wordt het muziekfeest een gebeurtenis van meer dan enkel muzikale beteekenis. Professor Dent, voorzitter van de So ciety gewaagde van de vooraanstaande plaats van Amsterdam in het internatio nale muziekleven en hoopte dat de muziek die het Congres zou brengen, de vertol kers van de qualiteit als het Concertge bouw Orkest is, waardig zouden zijn en dat in deze tijden van beroering de muziek een moreele invloed ten goede zou hebben. In de stad waar Baruch de Spinoza zoide, dat de menschen elkaar moesten begrijpen, de etad van vrije opvattingen, die altijd een toevluchtsoord is geweest van vervolgden uit andere landen, zal de uit te voeren mo derne muziek een ongetwijfeld minder be vooroordeeld gehoor vinden dan elders. Vervolgens begaven de gasten zich naar het terras waar men genoot van het in de open lucht onder leiding van Sem Dres den door een gemengd a capella koor uit gevoerde „Carmen Saeculare" van Alph. Diepenbrock, den te vroeg gestorven Ne- derlandsche toondichter. De eerste dag van het elfde muziekfeest der Int. Society for Contemporary Music .werd besloten met een avondconcert in het Concertgebouw, dat bijgewoond werd door den Minister van Buitenlandsche Zaken, jhr. mr. de Graaff en den Minister van On derwijs. Kunsten en Wetenschappen, mr. Marchant. Het programma dat door een internatio nale jury was samengesteld, bevatte een aantal noviteiten van alle nog levende com ponisten, De Nederlandsche muziek werd vertolkt door Eduard van Beinum's gedi rigeerde Symphonic No. 1 van den jongen Utrechtenaar Guillaume Landré. De Duït- sche componist Kaufmann bracht onder eigen leiding zijn temperamentvolle or kest-suite ten gehoore. Ignaz Neumark di rigeerde de variaties voor strijkorkest van den Pool ,Koffler, terwijl de Hongaar, Ca- dosa, in eigen piano-concert als solist op trad. Met een orkest-suite van den Tjsech Bartos, onder Ancerl, sloot het programma De opkomst van het publiek beantwoord de niet geheel aan de verwachtingen. DE FINANCIEN VAN AMSTERDAM. Overeenstemming in het college van B. en W. omtrent een verlaging der loopen van het gemeente- personeel. Vrijdag hebben B. en W. van Amster dam zich in meerderheid vereenigd met een voorstel tot verlaging van de loonen van het gemeentepersoneel. De voorgestelde maatregelen komen neer op een verlaging van bijna 5 tot bijna 7 proeent van de salarissen, die echter in Mei van het vorig jaar met circa 4 procent zijn verlaagd. Aan dit besluit zijn langdurige bespre kingen in verschillende vergaderingen van het college voorafgegaan. Dit voorstel zal thans aan de commissie van bijstand en aan de centrale commissie voor georganiseerd overleg ter behande ling worden toegezonden. BEZUINIGING BIJ DE KEURINGS DIENSTEN VOOR WAREN. Naar wij vernemen, heeft de regeering aan de verschillende gemeentebesturen, waar een keuringsdienst gevestigd is, de eisch gesteld, dat alle ambtenaren en be ambten bij de keuringsdiensten werkzaam, gelijk bezoldigd zullen worden met de over eenkomstige functionarissen in 's rijks dienst werkzaam. Bij verschillende keu ringsdiensten zal dit leiden tot zeer be langrijke salarisverlaging. Bovendien zullen bij deze diensten, in verband met de door de bezuiniging ge boden reorganisatie, verschillende ana- lysten en controleurs op wachtgeld worden gesteld. RIJKSCOMMISSIE WERKVERRUIMING De heer Ch. J. I. M. Weiter tot voorzitter benoemd. Als opvolger van mr. J. A. de Wilde, die wegens zijn aanvaarding van het minister schap van Binnenlandsche Zaken is afge treden als voorzitter van de Rijkscommis sie van advies voor werkverruiming, is be noemd de heer Oh. J. I. M. Weiter, oud- vice-prerident van den Raa-d van Indië. NIEUW KAMERLID Opvolger van prof. dr. Slotemaker de Bruine als lid der Tweede Kamer ie ;<hr. mr. J. W. H. Rutgers van Rozenburg te Baarn. De R. K. Onderwijzers naar Lourdes in de groote vacantie 1933. Aangemoedigd door het welslagen der reis naar Lourdes in de groote vacantie van verleden jaar, besloot de 'Reiscommis sie van de R. K. Onderwijzersfederaties in Nederland ook dit jaar bij het 75-jarig her denkingsfeest der verschijningen van O. L. Vrouw weer een reis naar LoudreB te or- ganiseeren. Het program zal geheel gelijk zijn aan dat van het vorig jaar. Op de heenreis wordt een bezoek gebracht aan Parijs (twee nachten logies) en Versailles (een nacht lo gies). In Lourdes zullen de verschillende plechtigheden bij de grot en in de kerken gezamenlijk worden bijgewoond en zullen bovendien tochten in het gebergte worden ondernomen. Evenals alle andere reizen, die in de groote vacantie door de Reiscommissie worden georganiseerd, draagt ook deze reis een coöperatief karakter. Voor uitvoerig prospectus wende men zich tot het secretariaat der Reiscommis sie van de R. K. Onderwijzersfederaties in Nederland, Graaf van Waldeckstraat 15, Maastricht. KERKNIEUWS MGR. AENGENENT VIJF JAAR BISSCHOP. Donderdag 15 Juni zal in de kathe draal te Haarlem een solemneeie Hoog mis coram Pontifice worden gecele breerd ter gelegenheid van den vijfden verjaardag van de bisschopsbenoeming van Z. H. Exc. Mgr. J. D. J. Aengenent. „St. Bavo". H.H. WIJDINGEN. Z.H.Exc. de Bisschop van Haarlem heeft heden in de Kathedrale Kerk te Haarlem de wijding van het H. Priesterschap toe gediend aan de volgende eerw. heeren van het Theologicum te Warmond: A. M. Abeln, A. A. Bregten, C. M. Broers, S. M. Broersen, A. Buis, A. A. J. Buys, N. H. Commandeur, H. C. A. P. v. Drunen, A. N. Duynisveld, J. v. Duivenvoorde, W. A. Eg berts, W. A. J. Geels. B. J. A. Haanen, H. v. d Heyden, J. H. M. v. Ingen, C. J. v. d. Knaap, A. Martens, J. W. A. M. Merks, P. Th. A Perquin. H. C. Roozenburg, J. B. Rosenhart, N. J. de Ruyter, M. Schipper, L. J. v. Schijndel, P. J. v. Steyn, W. M. C. Verschure, P. C. G. Visser, C. Vlaar, J Voortwist, C E. Vosskiihler. Th. J. M. H. Wanna, J. Th. M. Wijsbroek. De H Wijding van het Diaconaat: C. J. Berkbout. De H. Wijding van het Sub-diaconaat: P. C. B. Andriessen, F. J. A. Bank, G. F. de Beer, A. J. Bergman, J. P. v. Beukering, A. F. Bisschop, S. de Bot, J. B. Bottelier, A. G. F. Burcksen, J. N. Buys, A. C. Cras, J. AL Dijsselbloem, A. V. M. Eijckelhof, P. A. J. Geven, W. B. Hermans, P. J. J. Hof stede, E. J. M. Hupperetz, J. P. de Jong, P. J. Krom, W. A. Nicolaas, Th. v. Nie- kerk, J. Oudshoorn, S. N. Peereboom, J. H. A. Remmer, P. J. Roessen, P. G. M. Schoonebeek, H. Steur, L. A. M. v. Tey- lingen, C. W. Thomas, J. J Tuyp, W. G. Tweehuysen, C. A. Tijssen, C. W. J. Wen- neker, J. G. M. Willebranda, Th. H. J. Zwartkruis. Audiëntie. Z.H. Exc. de Bisschop van Haarlem zal de volgende week alleen Woensdag en Vrij dag audiëntie verleenen. RECHTZAKEN DE MOORD OP AGENT BAAS TE 'S-GRAVENHAGE. Het Haagsch Gerechtshof heeft behandeld de zaak tegen J. v, B.. beschuldigd van doodslag op den agent van politie, Baas, op den „roo- den Dinsdag", 20 September j.l. in Den Haag. De advocaat-generaal van het Haagsche Hof eischte tegen J. van B., beschuldigd van dood- slga, gepleegd op den agent Baas op 20 Sep tember van het vorige jaar, twaalf jaren ge vangenisstraf, met bevel tot onmiddellijke ge vangenneming. In herinnering zij gebracht, dat de rechtbank den verdachte had vrijgesproken. TRAGISCH SLOT VAN EE,N KAARTAV0NDJE. Een 21-jarige schoenmaker stond voor de Amsterdarnsche rechtbank terecht we gens doodslag, subs, wegens zwaar licha melijk letsel den dood ten gevolge hebben de. Hij zou op 19 Maart zijn zwager A. T. met een schoenmakersmes opzettelijk in de borst hebben gestoken met de bedoe ling om hem te dooden. T. was korten tijd later door verbloeding overleden. Op den avond van dien dag was men ten huize van het slachtoffer „gezellig" aan het kaarten. Op een gegeven oogenblik werd de kaart- vreugde overschaduwd door een oneenig- heid over- geld tussohen den gastheer T. en diens vrouw. De man, die altijd zeer zenuwachtig is, maakt zich zoo driftig, dat hij naar een hamer greepDe verza melde gasten pakten hem vast en de gast heer beloofde zich rustig te houden. Nau welijks echter hadden zij hem los gelaten of hij pakte zijn hamer beet en zwaaide er tierend mee heen en weer. Tegelijker tijd zag hij kans een gedeelte van zijn meubilair als projectiel" te gebruiken. Even later zakte T. bewusteloos in elkaar. Eeni ge oogenbliken later bleek, dat hij was overleden. Uit de getuigenverklaringen bleek, dat de verslagene als een dolle te keer was gegaan. De officier van justiite, mr. B. Kist, achtte het wettig en overtuigend bewijs geleverd, dat verd. den doodelijken steek heeft toegebracht. Spr. kon niet aannemen dat verd. slechts de bedoeling had T. in den arm te prikken. Verd. kon weten, welk een gevaarlijk wapen hij hanteerde. De opzet tot het toebrengen van zwaar licha melijk letsel noemde spr. bewezen, terwijl hij het beroep van verd. op noodweer ver wierp, daar noch verd., noch iemand an ders direct werd bedreigd door den versla- gene. Wel zijn er verschillende verzachtende omstandigheden waarmede spr. rekening wil houden. Het O. M. requireerde ten slotte een gevangenisstraf van tien maanden. De verdediger mr. L. van Gigh pleitte vrijspraak subs, ontslag van rechtsvervol- ging. Op verzoek van den verdediger werd verd. onmiddellijk in vrijheid gesteld. VALSCHE RIJWIELPLAATJES. Alle vier verdachten tot 2 jaar veroordeeld De Vierde Kamer der rechtbank te Am sterdam veroordeeld gisteren vier „koop lieden" wegens het invoeren, in voorraad hebben en verkoopen van valsche rijwiel plaatjes, ieder tot twee jaar gevangenis straf. Het O.M. had tegen ieder 2 1/2 jaar geëischt. Een der verdachten had de onderhan delingen te Luik gevoerd, daar waren ook de plaatjes gemaakt. De tweede had de zaak gefinancierd, terwijl de derde en vier de zich in hoofdzaak met de „distributie" bezig hielden. De verdachten voerden bij de .behandeling van hun zaak aan, dat zij steeds tegen de koopers hadden gezegd, dat de plaatjes valsch waren. Bovendien bleek, dat de zaken niet erg gefloreerd hadden „er moest geld bijverklaarden verdachten. SPORT VOETBAL Nederlaag-wedstrijden „Sportman". Voor een talrijk publiek heeft Sportman haar tweeden nederlaag-wedstrijd gelijk weten te spelen. Sportman neemt, van de aftrap het spel in handen en spoedig is het 30. Nog voor de rust is de stand opgevoerd tot 53. Na de rust is het een ruwe vertooning geworden, waartegen de scheidsrechter niet voldoende optrad. D.V.S. weet op te halen en zelfs de leiding over te nemen, waarop Sportman weer gelijk -weet te maken. Met 77 komt het einde van dezen doelpun- tenrijken wedstrijd. Hedenavond wordt gespeeld Kagia I Katwijk I. Aanvang 6 uur. Sportman-ter rein. UIT DE OMGEVING NOORDWIJKERHOUT Propaganda-vergadering L.T.B. Vrijdag avond had in het café van den heer Gouwen- berg om 8 uur 's avonds een vergadering plaats uitgaande van den L.T.B. De opening geschiedde door den voorz., den heer E. Hoogervorst, met den chr. groet. Hij heette de talrijk aanwezigen hartelijk welkom en sprak de hoop uit dat de bespre kingen nut zouden hebben voor het bloembol- lenbedrijf. Alsnu kwam punt 2 aan de orde, n.l. be spreking van het saneeringsplan in de land-, tuinbouw- en bloembollenbedrijven. Er werd gelegenheid gegeven tot het stellen van vra gen en tot het wisselen van gedachten. Uit de vergadering kwamen stemmen naar voren aan te dringen op vergoeding voor de in te leve ren bollen en op het handhaven van de mini mum-prijzen. Dé voorz. drong er bij de aanwezigen op aan geen bollen thans te verkopen voor geringe prijzen. Het bestuur deelde mede, dat het in het be lang van iederen kweeker is, zich aan te slui ten bij de pas opgerichte kweekerscentrale. Een aanwezige vroeg of de teeltbewijzen, welke uitgereikt worden, ook verhandelbaar zijn. De voorz. antwoordde, dat dit niet waar schijnlijk is, daar deze wel persoonlijk zullen Hierna hield de heer P. G. Tel, ambtenaar van het secretariaat van den L. T. B. een pro- pagandaspeech voor deze vereeniging, waarna de geestelijk adviseur, de weleerw. heer ka pelaan Dekker, een opwekkend woord sprak voor toetreding tot den L.T.B. Het voornaamste bezwaar dat de contribu tie: 5 te hoog is, werd door den heer Tel bestreden. Nadat hierover nog enkele discussies ge voerd werden, sloot de voorzitter met den chr. groet. Voetbalwedstrijd voor de ouden van dagen. Morgen om 2 uur zal de voetbalwedstrijd gespeeld worden om een zilveren voetbal tus- schen N.V.C. I en St. Bavo I. Om half 4 volgt de veteranen-wedstrijd tus- schen de winkeliers van het dorp en die van de Kerkbuurt. De Harmonie St. Jeanne d'Arc en van het St. Bavogesticht zullen de wed strijden met muziek opluisteren. Het entree bedraagt 0.25. Het batige saldo komt geheel ten goede aan het comité voor den autotocht voor de ouden van dagen, welker tocht 14 Juni gehouden zal worden. Het comité verwacht dat vele sportliefhebbers morgen naar het N. V.C.-terrein zullen komen om vooral van den veteranen-wedstrijd te genieten, doch ook om het mooie doel, n.l. de oudjes een prettigen dag te bezorgen, te steunen. Concert. De Harmonie ,,De Harpe Da vids" geeft a.s. Maandag om 8.15 uur een con cert op de gemeentelijke muziektent. Het pro gramma luidt als volgt: 1. Koraal. 2. Feest- marsch (v. d. Glas). Orëste (Ouverture). 4. Serspinal (Valse). 5. Largo van Handel. 6. Gedeelten uit de Cavalleria Rusticana. 7. Mar- che des Hommes Bleus. 8. Koraal. De werkloosheid. Bij het agentschap der Arbeidsbemiddeling staan als zijnde geheel werkloos ingeschreven: 161 landarbeiders, 4 opperlieden, 5 timmerlieden, 2 metselaars, to taal 172. VOORHOUT Saneering bloembollenbedrijf. Momenteel zijn in deze gemeente aangesteld en reeds in functie als controleurs voor controle op de door kweekers van bloembollen verstrekte ge gevens in deze gemeente, de heeren: H. J. Vester, leider; W. P. Warmenhoven, C. J. v. d. Laar en P. C. Drost. Zij, die in 't bezit zijn van bloembollen, ze teelen of doen teelen, worden er in hun eigen belang op gewezen, dat ze alsnog formulieren kunnen bekomen bij bovengenoemde contro- luers, ter registratie van de momenteel te vel de staande bloembollen. ZILK Veiling. Gistermorgen had in het café van H. van Straelen alhier ten overstaan van nota ris J. Wagemaker te Noordwijk de verkoop bij afslag plaats van: Perc. 1. Het café „De Driesprong" -net win kel en woonhuis en erf te Noordwijkerhout (De Zilk) hoek BeeklaanRegenvlietweg, groot 3 A 90 cA. In hoogste bod gebracht op 8000 door H. Buscher te Hoofddorp. Niet gemijnd. Perc 2. Een perceel bloembollenland en wa ter te Hillegom, Loosterweg III, groot 1.03.10 H.A. In hoogste bod gebracht als voren op 2900. Niet gemijnd. De perceelen werden niet gegund. AGENDA LEIDEN. Zaterdag „Rood Wit" Sportkermis, Foyer, 8 uur, voor ieder toegankelijk. Zondag „Rood Wit" Athletiekwedstrijden 1 uur, Sportpark „Haagweg", Prijsuitreiking en vroolijke avond Foyer, te 8 uur. Sluiting van de lustrum-viering De Zondagsdienst der huisartsen wordt waargenomen door de doktoren: Polak, De Graaf, De Jager, Renaud en Timmer mans. De Zondagsdienst der huisartsen wordt te üegstgeest waargenomen door dx. Hu- een holz. Tel. 390. De avond-, naoht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Dinsdag 6 bot en met Zondag 11 Juni a,s. waargeno men door apotheek: M. Boekwijt, Visch- markt 8, Tel. 652. WASSENAAR Hanze. Onder voorzitterschap van den heer J. S. M. Wubben vergaderde in het R.K. vereenigingsgebouw de plaatselijke afdeeling van de Hanze. Na opening met den chr. groet en lezing der notulen, werden eenige mededeelingen gedaan, waaruit wij aanstippen het bijwonen van den Centralen Raad op 10 Mei te 's Hage en van den Katholiekendag te Delft op 29 Mei. Ge memoreerd werd voorts de sluiting van het cursusjaar der Handelsavondschool, waarvan het aantal cursisten steeds crescendo gaat, de buitengew. ledenvergadering waarin het wets ontwerp Omzetbelasting is behandeld, en de op Hemelvaartsdag ten bate van het Santosfonds gehouden bloempjesdag. De vakraad zal ver moedelijk begin Juli worden geconstitueerd, Terecht kon de voorz. constateeren, dat er hier door de Hanze heel wat werk wordt ver richt. Naar aanleiding van een desbetreffende cir culaire van het hoofdbestuur, werd besloten tot vertegenwoordiging op de op 13 Juni a.s. te Utrecht te houden landelijke vergadering terzake crediethulp aan den middenstand. Besloten werd voorts tot oprichting van een plaatselijke voorschotkas in diocesaan verband Vanuit de leden zagen de heeren L. N. Zand vliet en J. J. Zonneveld zich belast met de voorbereidende werkzaamheden daarvoor. De heer W. J. Hoogeveen bracht vervolgens verslag uit van den Centralen Raad, waarvoor hij een alleszins verdiend applaus en dank woord in ontvangst had te nemen. Een geanimeerde rondvraag besloot het ge heel. Vermeldt zij nog, dat in den breede de groepsvorming ter sprake kwam, welke vor ming niet bevorderlijk werd geacht aan de be langstelling voor de hoofd- i.e. de standsorga nisatie. Deze aangelegenheid zal eens bespro ken worden met de Wassen. Winkeliersvereen. Met dank voor de aangename discussie, en den chr. groet, werd de vergadering besloten. Personalia. Uit 93 sollicitanten is be noemd tot agent van de vereeniging voor zie- kenhuisverpleging „Draagt Elkanders Lasten" alhier de heer J. Terpstra. Arka. Na een bijeenkomst in café de Nieuwe Deijl is alhier een afdeeling van de Arka gesticht. In het bestuur zijn gekozen als voorzitter de heer ir. H. A. de Haas; als secre taris ode heer F. J. A. M. Monchen en als penningmeester de heer H. A. H, G. ten Harkel, Katholieke Garde. In een gehouden ver gadering van de Katholieke Garde alhier zijn in 4 vacatures, gekozen tot voorzitter de heer S. va nden IJssel, tot bestuursleden de hee ren W. J. Hoogeveen en N. Konijn en mej. Co- lel .De kas der vereeniging sloot met een ba tig slot van 79.85. Aan het slot der agenda bedankte de voorz. voor de ondervonden medewerking van be stuur en leden en deze op hun beurt den voorzitter. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN. Missienaaikring „St. Theresia". De prijzen der verloting vielen op de volgen de nummers: 294, 81, 75, 182, 96, 195, 215, 236, 127, 205, 133, 248, 148, 2, 229, 57. De naam der pop is niet geraden (Ore- goria) en is bij loting gekomen aan- Bas Hoogeboom en Corry Touw. De prijzen kunnen afgehaald worden: Prins Hendrikstr., St. Jozef huis. (Niet officieel) 5de klasse, 17de lijst Trekking van Zaterdag 10 Juni 1933 Hooge Prijzen 70 4051 met premie van 3000. 100 19379 Prijzen van 70. 956 2030 3168 3352 4556 4710 5008 5135 5244 5348 6025 6281 6809 6931 7239 7679 7929 8044 14058 14139 15768 16432 19343 Nieten 162 970 1756 2294 2787 2922 3370 4356 4386 4574 4796 4987 5183 5247 5263 6005 6015 6028 6034 6104 6112 6970 7040 7117 7184 7232 7363 7640 8197 8298 8913 9038 9716 9935 10441 10543 10925 J1317 12289 12552 13023 13024 13321 13432 14138 14205 14212 14339 14476 14649 14723 14792 15103 15727 15747 10095 16137 16238 16350 16715 17377 17975 18261 19759 19776 19822 20065 20490 20556 20582 20590 2C729 20744 20827 20860 Verbetering 5e kl. 15e lijst: 7733 m/z 7730 N.B. In bovenstaande lijst is een fout geslopen. Op no. 4051 is een prijs gemeld I van 70.met premie van ƒ3.000. Dit J moet zijn een niet met premie van 3.00. ELECTRISCHE TABAK- EN SIGARENFABRIEK „DE LANDMAN" Rooktabak f. 0.25 p. /2 pond Fa. Wed. C. J. VISTEft l HAVEN 20 - LEIDEN

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 2