KOUSEN STRA VRIJDAG 9 JUNI 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 Berichten reeds geplaatst in een ge deelte onzer vorige oplage. LEIDEN. VIERDE KATHOLIEKE ONDERWIJZERSDAG. Dinsdag a.s. zal hier ter stede de Vier de Katholieke Onderwijzersdag worden gehouden, georganiseerd door de afdee- lingen Leiden en Hillegom en Omstreken der St. Augustinusvereeniging. Des morgens te half tien wordt in de St. Josephkerk een gezongen H. Mis op gedragen door den weleerw. heer K. F. Elsenbroek, adviseur der afd. Hillegom. Te kwart voor elf wordt in de Stads gehoorzaal de morgenbijeenkomst geopend alwaar als spreker zal optrden pater Hen ri de Greeve S.J met het onderwerp „Americanisme in de zedelijkheid". In de middagvergadering houdt „Sa piens" een voordracht over: „De IJszee en het land van de Middernachtzon". De ver gadering wordt opgeluisterd door een aan tal zangnummers. R.-K. WIJKVERPLEGING. Aan het jaarverslag van de R.-K. Wijk verpleging is het volgende ontleend: Dezen keer wordt het jaarverslag in ver eenvoudigden vorm aangeboden, toch is het materiaal, dat verwerkt is de volle belangstelling waard. Wat dr. M. Horst op den socialen ontwikkelingscursus betoog de: „Het verband, dat bestaat, tusschen Armoede en iZekte" is ook wel merkbaar geweest in dit afgeloopen, crisisjaar. Hier volgen enkele cijfers, die dit demonstree- A. Binnen de wijkgebouwen: Oostdwars- gracht: behandelingen: 6823 aan 1113 per sonen. Boerhaavestraat: resp. 8892, 992. Middelstegracht: resp. 4405, 593. In de 3 wijkgebouwen resp. 20.120, 2.698.* B. Buiten de wijkgebouwen: Oostdwars- gracht: resp. 8534, 556. Boerhaavestraat: resp. 9582, 607. Middelstegracht: resp. 8740, 491. In de 3 wijkgebouwen: resp. 26.856, 1.654. C. Ieder wijkgebouw afzonderlijk: Oostdwarsgracht: resp. 15.357, 1.669. Boer haavestraat: resp. 18.474, 1.529. Middelste gracht: resp. 13.145, 1.084. D. Totaal: resp. 46.976, 4.352. Voor het gebouw van de Boerhaave straat werd een Hoogtezon aangeschaft. 20 personen werden behandeld met 559 be handelingen. „Goede wijn behoeft geen krans". Uit zichzelf vormen deze dorre cijfers een eere-krans voor de wijkzusters, die el- ken morgen opnieuw met hartelijke toewij ding haar dagtaak begonnen, en iederen avond opnieuw konden spreken van „the perfect day" van liefde en plicht. Ook dit jaar mochten wij weer dankbaar den onmisbaren steun ontvangen van de gemeente. Alle medewerking en voorlichting werd steeds bereidwillig door den Geneeskundi gen Dienst en door den Armenraad gege ven. Ook donateurs hebben, ondanks de moei lijke tijden, moedig bijgedragen om het mooie werk van de Wijkverpleging in stand te houden. Jammer, dat enkele beter gesitueerden, hun bijdrage in plaats van te verminderen deze geheel opzegden. Patiënten, die maar iets te missen hadden, bedachten de busjes. Wij wenschen aan de Wijkzusters een zelfde trouwe zorg en liefde voor haar zieken Wij wenschen aan de donateurs bij hun gouden hart ook een goud-gevulden beurs Wij wenschen aan de zieken veel troost en kracht met spoedig herstel, waartoe de wijkverpleging met liefde zal meewerken. Graal-loterij. Naar men ons van de zijde van de Graal mededeelt, is de loterij uitgetrok ken. De lijsten van de loten, waarop prij zen zijn gevalen, zijn aan het clubhuis ver krijgbaar. De prijzen moeten liefst zoo spoedig mogelijk, doch uiterlijk tot 1 Juli a.s., worden afgehaald. Handelsregister K. v. K. Opheffing: 4659. J. Vlasveld, Lei den, Rijn- en Schiekade 121. Commissie handel in groenten en visch. W ij z i g i n g e n1094. W. v. d. Wijn gaard Jr. Leiden, Lage Rijndijk 27. Win kelier en broodbakker. 1921. Leidsche Manege. Leiden, Kaiser- straat 13. Uittr. Comm.: J. Roos, d.d. 1930. 3362. Joh. de Geest. Leiden, Steenstraat 18, Vleeschhouwerij en spekslagerij. Bijv. uitgeoef. bedr.: exporteur van spek. 5831. Garage Gebr. de Jong. Leiden, Hoogewoerd 164. Verhuurinriohting, stal ling, reparatie, handel in auto's. Wijz. han- delsn. in: Gebr. de Jong. Bijv. uitgeoef. bedr.: stalhouderij. N.Venn.: L. P. de Jong Leiden. 5830. Stalhouderij de Jong. Leiden, Hoo gewoerd 164. Stalhouderij. Bovengenoem de handelszaak is ondergebracht bij de vennootschap onder firma: Gebr. de Jong. 1732. F. Muys van de Moer. Leiden, Plantsoen 49. Commissionnair in effecten. Uittr. proc.: mej. M. C. Battaerd, Leiden, d.d. 193L LEIDEN. Geslaagd: Candiaatsexamen geneeskunde II de dames: A. M. C. de Boer (Haarlem), L. C. v. d. Meer (Den Haag), J. S. H. Beek (Den Haag)( G. H. Werner (Den Haag) F. Wes- terveld (Haarlem), J. R. Heshusius (Den Haag en de heeren B. E. van Zanten (O e g s t g e e s t), J. M. Gerritzen (Den Haag), N. v. d. Broek (Den Haag), D. N. Graubert (Den Haag), R. A. Braun (Sche- veningen), J. P. Poot (Den Haag), A. H. Ferguson (Den Haag), J. Edel (Rotter dam), W. J. Wissema (Nijmegen) en A. J. Schreuder (Delft). Doctoraal-examen rechten de heeren J. A. Jonker (Den Haag) en H. G. Engel- berts (Arnhem). LEIDEN. Geboren: Hester Elisabeth d. v. A. v. d. Me ij en H. E. Trouwee. Jacobus Hendrik z. v. C. H. Korevaar en J. Eijnd- hoven. Johanna d. v. A. C. Brocxe en O. v. d. Zwet. Gehuwd: J. v. Nieuwenhoven jm. en C. Erades jd. H. v. d. Leek jm. en M. M. v. d. Blom jd. J A. v. Leeuwen jm. en P G. Baas jd. S. Mieloo jm. en E. M. Zeegers jd. S. Nieuwenburg jm. en H. Gressie jd. S. R. Tiemstra gesch m. en M. Papawa jd. L. F. M. Timmermann jm. en J. F. Bentz jd. J. Zirkzee jm. en S. M. Massaar jd. D Harteveld jm. en M. C. v. Leeuwen jd. Ondertrouwd: J. Sinteur jm. 26 j. en M. M. Velthuijsen- jd. 20 j. Overleden: L C. v. Veen m. 38 j. L. Hakkaartde Vrind wed. 95 j. J. G. Cöpner gesch. m. 42 j. F. Rietmeijer m. 56 j. UIT DE OMGEVING KATWIJK. Steunactie Crisis-Comité. Gisteravond heeft in Hotel Du Rhin een algemeene vergadering plaats gehad over de dezen zomer te organiseeren steunactie ten bate van het crisis-comité. Besloten word een theeschenkerij annex speeltuin in te rich ten in de gemeentezaal met tuin op 26, 27, 28 en 29 Juli a.s., tevens zullen hieraan eenige verlotingen verbonden zijn. Van verschillende zijden werd reeds hulp toe gezegd. Het spreekt echter wel vanzelf, dat veler hulp noodig is om van deze thee schenkerij een fleurig en vroolijk geheel te maken. De medewerkende dames willen in de eerste plaats met ijver en enthousiasme aan het werk gaan om giften voor dit goede doel in te zamelen. Moge haar ar beid beloond worden en de medewerking van de geheele bevolking worden onder vonden LAATSTE BERICHTEN CRISIS-BOTER MERK. De Crisis-Zuivelcentrale deelt mede dat voor de week van 11 tot en met 17 Juni de prijs van het crisis botermerk op 1 gulden per kg. en die voor de vervoer- vergunning van buitenlandsche boter op 1.10 is vastgesteld. MINISTERIE VAN SOCIALE ZAKEN. De Staatscourant van hedenavond zal een Kon. Besluit bevatten waarbij: I. In gesteld wordt een Departement van Al gemeen Bestuur dat den naam zal dragen van „Ministerie van Sociale Zaken". II. Aan het hoofd van dit departement wordt de zorg opgedragen betreffende: de arbeidersverzekering, en arbeidsgeschillen Voorts is bij Kon. Besluit bepaald, dat de naam van het Ministerie van Economi sche Zaken en Arbeid gewijzigd wordt in die van „Ministerie van Economische Za ken". Het besluit treedt in werking met ingang van 12 Juni 1933. Bij Kon. besluit van 8 Juni is met in gang van 12 Juni benoemd tot Minister van Sociale Zaken: Professor Dr. J. R. Slotemaker de Bruine, lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De nieuw benoemde Minister van het nieuw ingestelde Departement van Sociale Zaken, Prof. dr. J. R. Slotemaker de Bruine, werd den 6en Mei 1869 te Slie- drecht geboren en ie dus thans 64 jaar. HET ONGELUK OP DEN 0NBEWAAK- TEN OVERWEG NABIJ ABBEGA. Autobestuurder overleden. De 24-jarige autobestuurder A. Smit uit Abbega, die gisteravond rijdende met een vrachtauto over den onbewaakten overweg nabij Abbega door den sneltrein Leeuwar den werd gegrepen en ernstig verwond, is in het St. Antonius Ziekenhuis te Sneek overleden. BIJ HET ZWEMMEN VERDRONKEN. Gisteravond is de 22-jarige W. Kerk- voort bij het zwemmen te Groede verdron ken. EN SP| ENORME KEU 2 EXTR/VUKyPRIJZEN Ziet onzr«falages Haarl.straat hoek Donkersteeg 2-4-6 5436 UIT WRAAK OM GEWEIGERDE STEUN. In den afgeloopen nacht zijn in de wo ning van den burgemeester van Amster dam, dr. W. de Vlugt, op de Heerengraoht door een man twee ruiten ingeworpen. De man, die daarop het hazenpad koos, is door de politie gegrepen. Hij verklaarde uit wraak te hebben gehandeld, omdat hij om steun had gevraagd welke hem wae geweigerd. Hedenmorgen is hij overge bracht naar het Huis van Bewaring. TARIEFBESTAND. Het Comité van den Volkenbondsraad, belast met de voorbereiding van de Econo mische en Monetaire Conferentie, waarin vertegenwoordigd zijn Groot-Brittannië, Duibschland, België, de Vereenigde Staten van Amerika, Frankrijk, Italië, Japan en Noorwegen, heeft in een bijeenkomst to Londen op 12 Mei j«l. een resolutie aange nomen met betrekking tot een tariefbe stand. In deze resolutie zijn bovengenoemde Regeeringen overeengekomen, dat zij noch vóór 12 Juni a.s., noch tijdens den duur der Conferentie eenig nieuw initiatief zullen nemen, dat tengevolge zou kunnen hebben een toeneming van do vele soorten van moeilijkheden, die op dit oogenblik den in ternationalen handel tegenhouden, met dien verstande dat zij zich het recht voorbehou den, zich ten allen tijde na 31 Juli 1933 aan deze overeenkomst te onttrekken met een opzeggingstermijn van één maand. Eenige van bovenbedoelde Regeeringen hebben aan deze resolutie toelichtingen en voorbehouden toegevoegd. Op 24 Mei 1.1. heeft de Secretaris-Gene raal van den Volkenbond deze resolutie toegezonden aan alle Regeeringen, die tot de Conferentie zijn uitgenoodigd, en haar overeenkomstig het verlangen van boven genoemd Comité verzocht instemming te betuigen met de resolutie. De Nederlandsohe Regeering heeft in antwoord hierop den Secretaris-Generaal een nota doen toekomen luidende als volgt: De Nederlandsche Regeering juicht gaar ne het initiatief toe om bij den aanvang der Monetaire en Economische Conferen tie een „trêve douanière" te sluiten, aan gezien ook zij daarin het middel ziet om te voorkomen, dat de pogingen, welke op de Conferentie in het werk gesteld zullen worden om stabiele monetaire verhoudin gen en vermindering der handelsbelemme ringen te bereiken, gedoemd zullen zijn tot mislukking door nieuwe storende elemen ten. Zij heeft met belangstelling kennis ge nomen van de uitnoodiging van den Voor zitter van het Comité van den Volken bondsraad voor de organisatie van de Mo netaire en Economische Conferentie om haar instemming te betuigen met de reso lutie van de acht in dit Comité vertegen woordigde landen. Het heeft haar echter teleurgesteld, dat eenige van deze landen het aanbal handelsbelemmeringen nog heb ben vergroot toen het denkbeeld van een tariefbestand reeds aanhangig was. Alhoewel het bestand hierdoor aan be- teekenis heeft ingeboet, is de Nederland sche Regeering bereid aan bedoelde uit- noodiging gevolg te geven onder de van zelve sprekende voorwaarde nochtans dat zij zich van elke daaruit voortvloeiende verplichting ontslagen acht, indien ter Conferentie mocht blijken, dat de resolutie bij de andere mogendheden geen algemeene instemming mocht verwerven. Gezien de ro- serves, die een aanta.1 landen ben aan zien van het bestand hebben gemaakt., ziet de Nederlandsche Receering zich echter genoodzaakt, ook harerzijds eenig voorbe houd te maken. Zij meent daartoe te meer vrijheid te kunnen vinden, omdat Neder land den gouden standaard onvoorwaarde lijk handhaaft en tot dusver in deze crisis tijden zijne vrijhandelspolitiek ten princi pale getrouw is gebleven. Het tarief van invoerrechten bleef in Nederland geduren de de crisis een zuiver fiscaal karakter dragen, en de contingenten, welke in zeer beperkte mate afgekondigd werden, hebben uitsluitend het karakter van maatregelen genomen ter bescherming van de levensbe langen van het land en gaat niet verder dan het voorkomen van werkelijk abnormalen invoer. Van haar wettelijke bevoegdheid maatregelen op het gebeid van het beta lingsverkeer ten aanzien van andere lan den te nemen heeft de Regeering tot dus ver geen gebruik gemaakt. Dit handelspolitieke standpunt wil de Nederlandsche Regeering voor het in de resolutie genoemde tijdvak en onder de in de resolutie genoemde voorwaarde handha ven. Dit impliceert, dat zij maatregelen, als zij tot dusver nam niet in strijd acht met het bestand. Voor het geval echter mocht blijken, dat de nieuwe verstoringen in het internatio nale verkeer, welke kort voor den aanvang van de Conferentie tengevolge van maat regelen van andere Regeeringen optraden, de positie van het Nederlandsche economi sche leven ernstig aantasten, of dat de landen, welke bij het aanvaarden der reso lutie reserves hebben gemaakt, daarvan gebruik maken op een wijze, die ook Neder land treft, meent de Nederlandsche Regee ring zich volle vrijheid te moeten voorbe houden om onverwijld die maatregelen te nemen, welke noodig zijn om de levensbe langen van het land te beschermen. Het is daarbij wel verstaan, dat, waar de mee ning der Nederlandsche Regeering de moei lijkheden waarvan de resolutie spreekt, ook die omvatten, welke voortspruiten uit de instabiliteit der valuta's. HET R. K. WERKLIEDENVERBOND EN DE NOOD ONZER TEXTIELINDUSTRIE Het R. K. Werkliedenverbond heeft zich op aandrang van en getroffen door den nood, waaronder de Nederlandsche textiel nijverheid gebukt gaat, gewend tot den Minister-President, met het dringende ver zoek wel heel in het bijzonder aandacht te willen schenken aan het harde lot van het nijvere deel onzer bevolking, dat in deze industrie zijn levensonderhoud placht te verdienen. In de verklaring, door u namens de Re geering in het parlement afgelegd aldus schrijft het Verbond aan den Minister- President hebt u, en terecht, bijzonder den nadruk erop gelegd, dat de Regeering zioh met kracht en met spoed met ons eco nomisch leven zou bezighouden, geen enke len maatregel, ook niet van handelspolitie- ken aard, bij voorbaat uitsluitend. Het Verbond hoopt, dat het den Minis ter gelukken moge maatregelen te treffen, waardoor de Nederlandsche textielindustrie voor algebeele ondergang wordt behoed. W. A. M. Peek, t In den afgeloopen nacht k te 's-Graven- hage in 56-jarigen ouderdom overleden de heer W. A. M, Peek, commissaris van de N.V. Maatschappij tot Exploitatie van Heeren- en Kinderkleeding voorheen fir ma Peek en Cloppenburg. De teraardebestelling van het stoffelijk oversohot zal Maandag a.s. plaats hebben na de H. Mis van Requiem welke te tien uur aanvangt in de Parochiekerk van den H. Ant. Abt., aan den Scheveningschewe^ omstreeks half twaalf op de R. K. Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. TELEGRAMMEN NA DEN AANSLAG OP VENIZEL0S. Gespannen toestand te Athene. ATHENE, 9 Juni (V.D.). De auto van waaruit de aanslag op oud-Minister-Presi dent Venizelos is gepleegd, is gisteren in een bo6ch nabij Athene verbrand gevonden. Tijdens het onderzoek werd het hoofd der Atheen6che politie Polychornopoulos met twee andere politiebeambten, die als aan hangers van Venzelos bekend stonden, ge arresteerd. omdat zij verklaard hadden dat de initiatiefnamer tot den aanslag Prins Nicolaas van Griekenland zou zijn geweest. Te Athene heerscht een nerveuze stem ming. De politie is versterkt en patroul- leert regelmatig door de straten om pogin gen tot het houden van demonstraties in den kiem te smoren. De regeering heeft verklaard vastbesloten te zijn alles te doen om de rust te handhaven. MEXICAANSCH DORP DOOR R00VERS GEPLUNDERD. Zeven personen neergeslagen. MEXICO, 9 Juni (V.D.). Het dorp Tare- nuato in den Mexicaanschen Staat Michoa- can is gisteren plotseling door een groote rooverbende overvallen, uitgeplunderd en gebrandschat. Zeven personen, waaronder een vrouw, werden door de bandieten neer geslagen. De regeering zond terstond troe pen naar Tarenuato, die erin slaagden een groot deel van de buit te heroveren. Drie roovers werden hierbij gedood. MATTERN WEER GESTART. MOSKOU, 9 Juni (V.D.). De Amerikaan- sche vlieger Mattern is vanmorgen te 4 uur opnieuw gestart in de richting van Krasnojarsk waar hij zijn machine grondig wil laten nazien. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 9 Juni. Vee. Aanvoer 565 run deren, 319 kalveren, 497 schapen, 4697 lam meren, 216 varkens, 852 biggen, 7 paarden 1 veulen en 8 bokken en geiten. Prijzen: 31 stieren 50285, geen handel; 143 kalf- en melkkoeien 90200, handel stug; 71 varekoeien 65120, handel stug; 317 vette ossen en koeien 95240, schoon aan de haak 3057 cent, handel stug; 3 Pinken; 60 vette kalveren 2540; 259 nuchtere kalveren 37; 497 vette scha^ pen 1014, handel traag; 4697 lamme ren 2.507, 216 mestvarkens 1123, handel zeer matig; 852 biggen 59, han del zeer matig, 7 paarden 90210, bok ken en geiten 37. Kaas. Aanvoer 130 partijen. Goudsche kaa6 103 en Leidsche 27 partijen. Besteed werd voor: le soort Goudsche kaas 24 26, 2e soort 2023; le soort Leidsche 2127 en 2e soort 1820. Handel voor Goudsche en Leidsche kaas matig. LEEUWARDEN, 9 Juni Veemarkt. Stie ren Enter 60—120; Twenter 1202.30; 394 Vette koeien 76—175, 0.30—0.52 per K.G.404 Melk- en Ka fkoeien 70185; 128 Pinken 3080; 118 Vette kalveren 1745; 16 Graskalveren; 426 Nuchtere kalveren 24.50; 320 Vette schapen 5 14;170 Weide schapen 510; 532 Lam meren 26; 330 Vette varkens 2065; 0.270.31 per K.G.; 38 Magere varkens 1465; 144 Kleine biggen 4—9; 14 Bok ken en geiten; 66 Paarden. Totaal aanvoer 3348 stuks. Zuivel. Slentelkaas 1320: Nazei- BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren Sara, dochter van J. G. Monfils en S. Pouw Jansje, dochter v. J. v. <L Linden en Chr. Niehofc. Ondertrouwd: H. J. Dreef wedn. en J. Nagtegaal jd J. M. O. Tetteroo jm 22 jaar en M. E. v. d. Berg jd 20 jaar H. van Veldhuizen jm 24 jaar e-n A. Veenstra jd 24 jaar. Overleden: L. Honselaar m. 42 j. kaas 16; Goudakaas 1322; Edammer kaas 1431; Aanvoer 23.704 K.G. Mijn- boter 1.491.461.45 per K.G.; Veiling- boter 1.441.34; Aanvoer 3/3 40/6 0/12 vaten. Commissie 52. BOSKOOP, 8 Juni. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Golden Op helia 1016 cent, Marcel Rouyer 915 ot., Hadloy 1530 cent, Claudius Pernet 10 23 oent, Columbia 1520 cent, Butterfly 1221 cent, Mac Keiler 1220 cent, Wilh. Kordes 1018 cent, Bosalandia 1425 ct., Florex 1522 cent, Phoebe 916. cent, Ohas. P. Kilham 1523 cent, Edith Helen 4060 cent, Aug. Noaok 1522 cent, Else Poulsen 5075 cent, Gloria Mundi 4065 cent, Orange Perfection 2515 cent, Pa-ul G ramp el 3055 cent, Briarcliff 1218 ot., Inger Elsons 4072 cent, Hoover 1525 cent, Golden Salmon 2245 cent. Pearson 1522 cent, Iri6 812 cent, Violieren 20 35 oent, Lathyrus 48 cent, Pioenen 12 25 cent, Lelies umbellatum 2540 oent, Pyrethrum 411 cent, Campanula 10 cent, anjelieren 17 oent. TER AAR, 8 Juni. Centrale veiling. Peulen was de handel nog steeds flauwer, bijna de laagste prijs voor de handel werd besteed, een treurig verschijnsel. In de snijboonenprijs was een kleine kentering. Tuinboonen beginnen ook te komen, even zoo Doppers, de prijzen zijn tamelijk. Peu len 0.251.30, doppers 1.501.95, oapc. 1.752.20, tuinboonen 1.601.85, snij- boonen 3.40—1.00, Stek 1.60—2.60, peen 46 cent, aardbeien 611 cent. UITHOORN, 8 Juni. Kaas. Op de kaas markt waren aangevoerd 475 stuks. Prijs Goudsche kaas le soort R.M. 2326, 2e soort 1922. DEN HAAG, 8 Juni. Veiling van Land- j«n Tuinbouwproducten N. V. (Nieuwe! Groentemarkt). Bloemen en plantenveiling Begonia 4 cent, bonte hangers 6 cent, palmen 1.40, Saxefraga 10 cent per stuk Lathyrus 4 cent, Lelies 11 cent, Margriet 9 cent, Iris 5—8 cent, Trosroos 11 cent per bos. Rozen: Helen DO cent, Golden Ophe lia 80 cent, Briarcliff 90 cent, Roselandia 1.20 per 5 bos, Gtranium: Ruben 12ia cent, Paul Crampel 11 cent, Hangers 10 cent, Decorateur 15 cent, Zonnekind 9 ot per p. ALKBAAR, 9 Juni. Kaas. Aangevoerd 101 stapels,zijnde 183.00 kg. Fabriekskaas kleine 23.50, Commissie rood 22.50. blank 22.50, Fabriekskaas middelbare 20.Boerenkaas kleine 22. W0UBRUGGE, 8 Juni. Eierenveiling. Aanvoer 3800 stuks. Prijzen: kippeneieren 2.302.60, eendeneieren 2.202.50 per 100 stuks. Effectenkoersen Verstrekt door: INCASSO-BANK N.V., LEIDEN 9 Juni 1933 L. K. Hoden. 1 Industrie: Alg Kunstz. Unie 291/4 291/2 Rerkels Palent 201/4 201/4 Calyó Delft crt. t. A 631/a 641/a Kuchen in Account 2Vl« 2 Vis Ned Ford 137 1401/4 Philips Gsm. Bezit 1641/a 1641/2 Uui Lever 99 99 Petroleum: Kon Olis 168% 1691/4/170 Perlak 96=74 96 Rubber: A dam Rubber 881/j 871/2 Deb Bat. Rubber 378/4 37 Vico 43 43 Serbadjadi 26% 26 Scheepvaart: V.,rt 20 20 Ned. Schoepv Unie 62 621/2/63 Oude Boot 16 16 Mijnbouw: Boeton 13 13 Alg Exploratie Mi 128 128 Suiker: B V A dam 2301/a 230 Vorstenlanden 49 49 Java Cultuur 141 1401/2 N I S 0. 96 951/2 Tabak: Deh Mij. 1381/2 136 Sen em bah 1431/2 144 Deli Bat. Tabak 1433/4 144 Oostkust 221/2 23 Amerik. Fondsen: Ain Smelting Anaconda 14Vl6 141/g Aas Gas Eleclr 2'/i6 27/i6 24l»/is 4'Vifi Bethlehem Steel 24s/» Cities Service 44/1» Central Public. "A» UU Continental Oil "s/l8 'V. 11 Gen Aviation TVs Int Nickel Kennecott Copper i'Vu 171/4 Milwaukee 4'/l6 4'/l6 14 Pref. 7% Keeeport Tin Plat< 681/, 671/2 North American 26s/, 261/2 Nevada »s/l« «'/is Shell Union 4'Vic 4-'/is United St Leather 113/4 I'Vs l'nlon Pacifio 901/2 90 Wa hash 4Vie 4 Vl6 Tidewater Aas Oil o'"/l6 W8 United St. Steel 44-Vs 44*/*

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 3