WOENSDAG 24 MEI 1933 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 11 GEMENGDE BERICHTEN knaapje door vrachtauto overreden. Aan de gevolgen overleden* Gistermorgen is in het Wijde Gel le- loozepad te Haarlem een 4-jarig zoentje van den heer Nauwland onder een der wielen van een vrachtauto met aanhang wagen geraakt, doordat het kind waar schijnlijk plotseling de straat wilde over steken. Het kind kreeg een schedel breuk, en is des middags in het SL Eli- sabeths-gasthuis overleden. AUTOBUS OVER HET LICHAAM. Stuur van rijwiel in lichaam gedrongen. Gisterenmiddag is nabij het pontje over het Zuider Buibenspaarne te Haar lem een ernstig ongeluk gebeurd. De 28- jarige mevrouw K. was op de fiets op weg naar een vriendin ir Heemstede en had haar lj^-jarig zoontje in een mandje achter op de tiets meegenomen. Bij den Sohalkwijkerweg was juist een chauffeur van een bus bezig zijn wagen te keeren. Mevrouw stapte bij het pontje af en schonk blijkbaar geen aandacht aan de bus. De chauffeur zag plotseling mevrouw K. vla-k voor zijn voertuig. Hij remde uit alle macht, doch een aanrijding was niet te voorkomen. Mevrouw K. viel on der haar fiets en de bus ging over de ongelukkige en haar rijwiel heen, waar door het stuur van de fiets haar in het liohaam drong. Ernstig gewond is zij naar de Mariastichting overgebracht. VOORZICHTIG MET BENZINE. Dienstbode in brand geraakt. Gisteravond omstreeks tien uur is de 27-jarige dienstbode P. D. ten huize van de familie Cohen aan de Stationsstraat te Groningen bij het reinigen van klee- ren met benzine in brand geraakt. Ook de dochter des huizes, de 25-jarige A. Cohen die te hulp snelde geraakte in brand. In zorgelijken toestand zijn bei den naar het Academisch Ziekenhuis overgebracht. SPOORWEGBEAMTE IN BRAND GERAAKT. Zijn toestand ernstig. Maandagavond heeft op het emplace ment te Susteren een ernstig ongeval plaats gehad. De 30-jarige spoorwegbe ambte W. O. was* daar bezig met het be spuiten van onkruid langs de spoorlijn. Als bestrijdingsmiddel gebruikte hij daar voor natriunipoeder in water opgelost. Plotseling vlagen de kleederen van den man in brand. Het slachtoffer is met ernstige brand wonden opgenomen in het ziekenhuis te Sittard. HET TRAGISCH AUTO-ONGELUK TE ROTTERDAM. Het lijk van den automobilist gevonden. Eindelijk is gistermiddag in de Ko ningshaven drijvende gevonden het lijk van den 56-jarigen banketbakker M. Schepers uit Dordrecht, die, zooals be kend, de vorige week Maandag zoo tra gisch om het leven kwam, toen hij met zijn auto, waarin ook zijn eohtgenoote was gezeten, in de Koningshaven reed. bij het zwemmmen verdronken Gistermiddag is bij het zwemmen in de Maas de 17-jarige J. Grijseels uit Venlo tusschen Tegelen en Venlo ter hoogte van Hagergelei verdronken. Door de politie werd gedregd, doch deze po gingen hadden voorloopig geenresul taat. JEUGDIG SLAAPWANDELAAR. Van het balcon gevallen en gedood. Het 11-jarig zoontje van den aannemer Westreenen te Zeist is gisternacht van het balcon gevallen, vermoedelijk in zijn slaap. Het knaapje werd dood door zijn vader opgenomen. HET ONGELUK OP DEN ONBE- WAAKTEN OVERWEG BIJ MEDEMBLIK. Hoe het ongeluk gebeurde. Omtrent de toedracht van het ongeluk bij Medemblik verneemt het „Hbld." na der het volgende: Het ongeluk gebeurde op ongeveer vijfhonderd meter van het station Me demblik. Op deze plaats zijn twee onbe waakte overwegen, 25 metei van elkaar verwijderd. Omstreeks half twee naderde bij den overweg, welke gelegen is bij het marktterrein van de groenten veiling, een vrachtauto van de N.V. Betonindustrie „Utrecht" te Utreoht. Achter op den wagen waren betonnen regenbakken ge laden. In de cabine zaten met den be stuurder twee werklieden van de fabriek te weten de 50-jarige Schrijnder, de 26- jarige Hugo Vroman en de 44-jarige W. de Vries. De auto reed op den weg, welke pa rallel loopt met de spoorbaan. Het uit zicht is hier goed, doc-h de bestuurder kon, tengevolge van den hoog opgeladen last, den achter hem naderenden trein niet zien. Waarschijnlijk heeft hij gedacht nog wel vóór den trein den overweg te kunnen passeeren. De auto maakte met een flinke vaart de korte bocht de spoorbaan op. doch juist op dat oogen- blik was ook de trein genaderd. De auto v erd in de flank gegrepen en op zij van de spoorbaan geworpen. Twee der inzit tenden, Vroman en De Vries, we~den uit de cabine geslingerd en respectieve lijk vijf en viiftien meter meegesleurd. Zij waren op slag dood. Schrijnder raak te in de geheel ingedrukte cabine be kneld en werd, zwaar aan de boenen ge wond, door de doktoren De Kruijff en Dooren verbonden en vervolgens naar het ziekenhuis te Hoorn vervoerd. Zijn toestand is levensgevaarlijk. De politie heeft de wrakstukken van de auto in beslag 'genomen. DE HEIDEBRAND IN DE KEMPEN. Het vuur vrijwel gedoofd. In aansluiting op het bericht omtrent den bosch- en heidebrand in België, even over de Nederlandsche grens bij Zundert, kan de „Msb." nog het volgen de mededeelen. Hoewel het vuur gister middag nog niet geheel was gedoofd, het woedde n.l. onder de oppervlakte in 't veen nog door, was alle gevaar ver der geweken. Door 't uitdiepen van be staande slooten en 't werpen van natte aarde op den kant en door de aanwe zigheid van vennen is 't /uur in zijn voortgang gestuit. In hoofdzaak is heide grond een prooi der vlammen geworden, hoewel ook verscheidene bossehen zijn verloren gegaan. Een groote waarde ver tegenwoordigen deze echter niet, daar ze behooren tot de vele ongecultiveerde bossehen van Noord-België. Gelukkig zijn geen persoonlijke ongelukken voor gekomen, terwijl evenmin woningen door 't vuur zijn vernield. HOUTEN VILLA AFGEBRAND. Gisteravond is de houten villa van den heerKoch aan de Verlengde Fort laan te Kaarden door onbekende oorzaak uf ge brand. Van den inboedel kon weinig worden gered. Verzekering dekt de schade. DE OVERVAL TE WATERINGEN. De aangehoudene op vrije voeten gesteld. Naar wij vernemen is de 27-jarige H. G. uit Den Haag, die gisteren op vermoe den, de dader te zijn van den roofoverval op den 93-jarigen L. Chrispijn, werd gear resteerd, weer op vrije voeten gesteld. Het onderzoek heeft verder nog een re sultaat opgeleverd. DIEFSTAL IN HET GROOT. Een duizendtal groentekisten gestolen. De laatste twee maanden werden bij verschillende tuinders in het Westland partijen groentenkisten gestolen. In het eerst waren deze diefstallen min of meer geheimzinnig, omdat men er maar niet achter kon komen hoe de dief of de die ven te werk gingen. Bij verder speuren bleek, dat in de Laakhaven te Den Haag enkele Westlandsohe tuinderssohuiten onbeheerd werden gevonden, zoodnt het vermoeden rees. dat de ontvreemde kis ten door middel van eveneens gestolen schuiten naar Den Haag werden vervoerd. In totaal zijn ongeveer duizend kisten en zeven of acht schuiten op die manier van eigonaar verwisseld. De verschillende politemachten in het Westland trachtten achter de daders te komen. De politie had verdenking tegen den 33-jarigen J. B., los-werkman te Poel dijk, iemand, die ter plaatse minder gun stig bok end staat, doch het bewijs tegen hem was minder gemakkelijk to verkrij gen. In den nacht van Zondag op Maandag is wederom een hoeveelheid kisten met een gestolen schuit uit het We°tlind naar Den Haag vervoerd. Het bleek, dat deze kisten in een opslagplaats nabij de Laak haven waren opgeborgen. Dien nacht werd, naar de „Msbd." meldt. J B. aangetroffen op de Hoef ka de te Den Haag. in de nabi'heid van deze opslagplaats. Hij was in het bezit van een nieuw heerenrijwiel. Een brieadier der Riiksveldwacht, die B. tegenkwam en hem kende vond het vreemd. d°t B. een nieuwe fiets had. Bij onderzoek bleek wel dra. dat de Poeldijker deze f'cts in Den Haag had ontvreemd. Hii is daarop aan gehouden en voor den officier van Justitie geleii. Het schijnt, dnt de politie over voldoen de aanwijzigen beschikt om te kunnen aannemen, met B- den dader van do schui ten- en kistondicfstallen in handen te heb ben. Naar het blad verneemt, zou de dader getracht hebben de gestolen kisten te gelde te maken door ze in te leveren bij de fustafdeeling van de nieuwe Haags^he groenten- en fruitveiling en daarvoor bet wstcestelde statiegeld van 30 cent per kist te ontvangen. NIEUWE SMOKKELAARSTRUC. De smokkelaars aan do Nederlandsoh- Duitsehe grens hebben, naar Reuter uit Keulen me'dt, thans een nieuwe truc uitgedacht om de douane te verschalken. Eenige dagen geleden bemerkten de douanebeambten een bende smokkelaars en onmiddellijk begonnen zij jacht op hen te maken, doch plotseling waren Je mannen verdwenen. Eerst na lang zoeken ontdekten de douanen, dat de smokke laars waren omgetooverd in denneboo- men. d.w.z. hun rug en pakken waren zorgvuldig bedekt met schors en takken van dennen, zoodat zij slechte te-zen een denneboom behoeften te gaan staan om onzichtbaar te zijn. VAN HET GOOI NAAR VOLENDAM, MARKEN EN TERUG. Proeftocht van de IJsselmeer I. Sinds het vorige zomerseizoen is het Gooi een attractie rijker geworden. Toen is n.l. de „Nieuwe Onderneming IJssel- j meer'' begonnen met de exploitatie van j een stoombootdienst vanaf Huizen naar 1 Volendam, Marken en terug. Deze dienst is een groot succes gebleken, want er be stond veel animo voor de pleiziervaar- den den iantalons Enorme sorteerVig. Modellen van prihta pasvorm Bepaald lage prijzen. Haarlemmerstraat 130 136 ten. Derhalve besloot de onderneming de ietwat verouderde „Piet Cronjé", waarmede de dienst onderhouden werd, te verbouwen en geheel te modernisee- ren. Gisteren hebben wij met een aan tal andere genoodigden, o.w. de verschil lende vertegenwoordigers van gemeente besturen, deelgenomen aan den proef tocht van de vernieuwde salonboot, wel ke nu „IJsselmeer I" heet. We moeten dadelijk zeggen: We hebben volop geno ten van hot mooi „zee-reisje, niet het minst door het prettige comfort aan boord. De boot voldoet aan zeer hooge eisohen, zoowel wat luxe, als wat zee waardigheid betreft. Ongeveer driehon derd personen vinden er een ruime zit plaats. Het hoofddek is rondom be schermd door glas en verzekert zoodoen de don passagiers een aangenaam ver- bliif bij elke weersgesteldheid. De leiding der navigatie is in deskun dige handen, n.l. aan den heer P. van Hersbergen. vroeger stuurman bij de groote vaart, wiens zeemanscapaciteiten natuurlijk ruimschoots voldoende zijn voor de rustige wateren van het IJssel meer. De exploitanten van dezen plei- ziervaartdienst hebben samenwerking ge zocht en voor een deel ook verkregen met een zeer groot aantal touringcar- ondernetners uit alle oorden van het land, zoodat het mcTeli'k is gecombi neerde tochten over land en over het meer te maken. Voor wat de hoofdstad betreft heeft de firma Poelgeest een autobusdienst naar Huizen ingesteld, welke aansluiting geeft op de tochten van de „TJsselmeer Het bootreisje vordert in het geheel 3J< uur (vertrok van Huizen om 11 uur, terug in de Ruizer haven om 17.30 uur). On Zondag wordt niet gevaren. Wel op Hemelvaartsdag en met Pinksteren. De veregelde davelijkschf dienst begint dan, na do vaarten op laatstgenoemde da gen, op 15 Juni a.s. Zoo is voor hen, die dicht bij huis willen genieten van het moest afwisselende natuurschoon, pol derland, hoide. bosch en zee, de moge lijkheid daartoo thans geschapen. De deelnemers aan den proeftocht vereenig- den zich in Hotel „Spaander" te Volen dam aan een geanimeerde lunch, waar vele hartelijke toespraken wer'en gehou den. waarna, op de terugreis het "omeen- tebestuur van Marken het gezelschap de thee aanbood. LUCHTVAART vlucht over de zuidpool. Wilklns weer in actie. De bekende Australische poolonclerzoe- ker Hubert Wi'Hns die Maardag op ziin vlucht v*»n Parijs over Amsterdam naar Oslo te Hamburg een tusschen1 anding deecl. deelde mede. dat hij in Juli een vlucht over de Zuidnnol zal maken. Tn Noorweven zal Winkins met den vlieger Bert Balehen onderhande'en over diens deelneming aan deze vlucht. Ook E'swnrth zal aan de vlucht deelnemen. Wilkins heeft verder verklaard dat hij zoo spoedig mogelijk tot zijn oude plan zal terugkeeren om met een cl- naar de Noordpool te gaan. Voor dit doel zal hij een tweede „Nautilis" bouwen. DE IJSVOGEL VERTREKT NIET. Duimelaar heeft griep. Aneta seint uit Barjdoeng: Wegens opname van den heer Duime laar, die aan influenza lijdt, in het hospi taal, vertrekt deze week de „Ijsvogel" niet. Dit vliegtuig wordt vervangen door de „Oehoe". De bemanning van de „Ijs vogel" blijft met den heer Duimelaar de volgende week over. De „Oehoe" ver trekt deze week met de op 19 Mei aaxr- gekomen bemanning. VLIEGONGELUK BIJ CHARTRES. Een vliegtuig, dat bestuurd werd door kapitein Arrachart, is bij Chartres neer gestort. Kapitein Arrachart kwam daar bij om het leven. LUITSCH VLIEGTUIG VERNIELD BIJ NOODLANDING IN B-LGIti, Een Duitech vliegtuig, onderweg van Wiesbaden naar Axen, zag zich gisteren o.iven Belgisch grondgebied genoodzaakt een noodlanding te n aken. Het vliegtuig daalde nabij Bullaneo en kwam terecht op een electrische geleiding, waardoor het geheel en al werd vernield.# Als door een wonder bleef de piloot ongedeerd. (Tel.) NED. HOOGTERECORD VERBETERD. Gistermiddag heeft luit. jhr. H. J. M. van Asch van Wjjck tijdens een proef vlucht het Nederlandsch hoogterecord verbeterd. Hoewel de berekeningen be treffende de bereikte hoogte nog niet zijn beëindigd kan toch reeds met zekerheid worden gemeld, dat het oude Ned. record van 8016 meter van wijlen adjudant Bak- kanes werd overschreden. Hoewel het niet in zijn bedoeling lag het hoogterecord te verbeteren. is luit. jhr. H. J. M. van Asch van Wijck te kwart voor drie met een D-16 no. 275, voorzien van een Jaguar-motor, van Soes- terborg opgestegen om eens te probeeren hoe hoog hij zou kunnen komen. De machine was voorzien van de noodi- ge instrumenten, een zuurstofapparaat, hoogtemeter en meteograaf. Zijn comman dant kapitein Van Weerden Poelman en luitenant Ploem begeleidden luit. Van Asoh van Wijok met een ander vliegtuig tot 6000 meter hoogte. Toen zij zagen dat alles in orde was, gingen zij terug. Luit. Van Asch van Wijck steeg echter hooger. Bij zijn landing te 4.05 bleek, dat de in strumenten niet goed hadden gewerkt. Do meteograaf had het op 89G0 meter opge geven. Volgens de hoogtemeter zou echter een hoogte van 9210 motor zijn bereikt. De F. A. I. schrijft voor, dat voor de be rekening van het record de hoogte omge rekend moet worden naar standaard-at mosfeer. hetgeen thans nog niet is ge schied. Wel kan, zooals gezegd met zeker heid worden aangenomen, dat het Neder landsch hoogte-record is verbeterd. Luitenant Van Asch van Wijck vertel de dat zijn zuurstofapparaat bijzonder goed gewerkt had en dat hij niet den minsten last hnd ondervonden van de groote hoogte. Wel had hij na 8000 meter 20 minuten noodig om nog tot een hoogte van 800 meter te stijgen. Vrijdag a.s. zal de proef opnieuw worden genomen waar toe de instrumenten te voren zullen wor den geregeld. (Tel.) FEU!' I ETON. DE BEKER VAN KONINGIN ELIZABETH Naar het Engelsch van FERGUS HUME. (Nadruk verboden). 37) Lionel knikte begrijpend. „Hij was van zins om hem te stelen", klonk het grimmig. „Ja", bekende Anita op matten, be schaamden toon, „uit de begeerige blik ken, waarmede hij er naar keek en uit de manier, waarop hij den ouden Tollhurst uitboorde over de waarde, maakte ik op, dat hij een kans wilde wagen zich van den beker meester te maken. Zooiets ligt hee- lemaal in zijn lijn. En zijn wensch om den nacht in Hurton door te brengen, ver sterkte mij in die overtuiging." „Maar je vader speelde hoog spel, want als hij den beker gestolen had, zou er te gen hem als vreemdeling onmiddellijk ver denking rijzen", bracht de jonker in het midden. „Vooral als er navraag zou wor den gedaan naar zijp verleden. Inspecteur Arnold heeft dan ook inderdaad in het be gin argwaan tegen hem gekoesterd." „Zeker", was het antwoord, „maar hij heeft die verdenking direct weer laten varen, nadat hij hem in Londen had opge zocht. Trouwens, het liep niet zoo'n vaart met die verdenking, die berustte voorna melijk op het feit. dat mijn veder een vreemde was en de inspecteur heeft letter lijk iedereen ondervraagd. Het feit, dat mijn. vader zijn Londensch adres in de herberg heeft ochtergelaten, was al een sterke aanwijzing voor zijn onschuld en toen juffrouw Maynard ten overvloede verklaarde, dat hij den heelen avond niet buiten was geweest en om kwart voor tie nen. direct na mijn vertrek, naar zijn ka mer was gegaan, was Arnold volkomen te vreden gesteld. Hij vond het zelfs niet noodig, dat mijn vader bij het inquest te genwoordig was, dus het kwam heele- maal niet bij hem op, verdere inlichtingen' naar hem in te winnen." Er was even een pauze. Anita staarde weer in het vuur en Lionel liep in gedach ten verzonken, rusteloos de kamer op en neer. Toen hernam het meisje, langzaam, aarzelend sprekend: „Na ons laatste gesprek heb ik alles nog eens rijpelijk overdacht en ik ben tot het besluit gekomen, dat ik u moest ver tellen, dat ik den beker heb weggeno men." „Ik begrijp het volkomen om te belet ten, dat je vader hem stelen zou." „Zoo is het. Maar hoort u verder. Toen ik uit „Het Vergulden Hert" kwam, ging ik regelrecht naar het huisje van den ouden Tollhurst en het bleok, dat de deur niet op slot was." „Was die niet op slot?" herhaalde Fans- haw. een-en al verbazing. „Neen, later ben ik door voorzichtige vragen er achter gekomen, dat de oude man den laatsten tijd de deur den eenen t-eer sloot en den anderen keer weer niet. Nu eens dacht hii er aan. dan vergat hij "'et weer. Dat schijnt afgehangen te heb ben var de mate. waarin hij opium had nerookt. Dien avond het was ongeveer tien uur. toen ik bij het huisje was was de deur niet op slot. Ik klopte en ging naar binnen om Tollhurst te waarschuwen extra goed op den beker te letten, want ik kende mijn vader voldoende om te we ten, dat hij. als hij merkte, dat de koster op zijn qui-vive was, zijn poging zou opge ven. Hij moest er niets van hebben zijn handen te brandenMaar de oude man lag heelemaal gekleed op zijn bed, volko men verdoofd." „Die verwenschte opium ookviel Lionel uit. „En verder?" „Ik sohudde hem door elkaar maar hij werd niet wakker. Ik twijfelde er geen oogenblik aai), of mijn vader zou, als hij kwam, vrij spel hebben. Dat boteekende een ernstige kans, dat hij in de gevange nis zou komen, en onuitwischbare schande voor mij. De kast, waarin de beker be waard werd. was evenmin op slot als de voordeurzij stond op een kier en er naast zag ik den sleutel van de kerk aan een spijker hangen. Dat bracht me op een idee! Ik haalde den beker uit de kast nam den sleutel van den snijker en verliet het huisje, na de deur achter mij dichtge trokken te hebben." „Ben je niemand tegengekomenheb je niemand gezien?", vroeg de jonker in spanning. „Neen, peen sterveling. Het was een ta melijk mistige avond, hoewel de maan af en toe door de nevel heenbrak. Ik dacht, dat de beker in de gegeven omstandighe den nergens veiliger zou zijn dan op het altaar in de kerk. Daar zou niemand hem zoeken. Tk kon hem moeilijk mee nemen naar „De Olmen" of bij den geestelijke brengen, want dan had ik een verklaring moeten geven en dat kon ik niet, zonder mijn vader in de zaak te betrekken." „Het was een heel goed idee van je", prees Lionel. „Dat vond ik ook. Ik ging de kerk bin nen en zette den beker op het altaar. deed de deur van de kerk weer op slot en bracht den sleutel naar het huisje terug, omdat Tollhurst den volgenden ochtend vroeg de kerkdeur moest openen. Daarna ging ik naar huis." „En je kwam om half elf op „De Ol men „Ja. Nu weet n meteen, wat ik in die bewuste drie kwartier heb gedaan. Ik had den huissleutel meegenomen en ging ineens door naar bed. buitengewoon voldaan, dat ik het vermoedelijke plan van vader om den beker te stelen, had kunnen verijde len. Maar kunt u zich voorstellen ze stond op en greep Lionel's arm wat er in mij omging, toen ik 's morgens hoorde dat de oude Tollhurst vermoord en de be ker gestolen of in elk geval verdwenen was „Dus uit de kerk gestolen merkte Lionel peinzend op. „Dat maakt de heele zaak nog onbegrijpelijker. Kan ten slotte toch iemand gezien hebben, dat je den be ker er heen bracht en de kerk binnengeko men zijn „Het is mij ook een raadsel", ant woordde het meisje hoofdschuddend. „De geestelijke is even voor achten naar de kerk gegaan voor den vroegdienst en vond de deur op slotde sleutel was in het huisje van den koster op de plaats, waar ik hem gehangen had. Maar de be ker stond niet meer op het altaar en toch kan ik er een eed op doen. dat ik hem daar heb neergezet. Wie kan hem hebben weg genomen en waarom, als het kostbare stuk toch niet meer in het huisje was, is dc oude man dan vermoord?" „Dat zijn moeilijke vragen, om een art woord op te vinden", verklaarde de jon ker peinzend. „Maar we moeten al onze krachten inspannen om het raadsel op te lossen." Opeens veranderde hij van toon. „Anita", zei hij vol warmte, terwijl hij het meisje in zijn armen nam en naar zich toe trok, ik ben toch zoo blij. dat je me dit allemaal verteld hebt, en zelfs niet de afgesnroken drie dagen afgewacht. Wat je gedaan hebt, strekt je tot eer. Hoo heb je een moment kunnen denken, dat ik je verachten zou, als ik wist, hoe nobel en offervaardig je gehandeld hebt om te be letten, dat je vader een ornstige misdaad zou plesren." „Ik dachtik dacht", klonk hot sta melend. „omdat ik de dochter ben van zoo'n man...." „Liefste, breek je daar het hoofd niet over. Je bent niet de eerste hoogstaande vrouw, die een onmopelijken vader heeft. Wat jij me verteld hebt, zullen we voor loopig voor ons houden en zien, wat we kunnen doen om den beker te vinden." „En de moordenaar?" „Ja", zei Lionel aarzelend, „dat zal moeilijker zijn, vrees ik. Ik moet alle bij zonderheden van de misdaad nog eens goed overdenken. Maar om te beginnen, moet je met één vraag beantwoorden, Anita." „En die is?" Zo keek hem diep in de verlangende oogen, terwijl zo deze woor den sprak. „Wil je mijn vrouw worden Ze sloeg do armen om ziin hals. „Op den dag, dat je den beker aan de kerk van Hurton kunt teruegeven, zal ik ie vrouw worden. Den zal ik immers pas het gevoel hebben, dat er ceen vlekje op mijn eer kleeft en ik waardig ben je naam te dragen, Lionel." (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 11