VRIJDAG 12 MEI 1933 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 11 HILLEGOM. Emmabloempje. De opbrengst der Hillegomsche Beurscommissie hield gister- 500.Het buitengewoon slechte weer van Woensdag heeft daaraan zeker schuld Vorig jaar was het bedrag ruim 800.—. De ijverige verkoopstertjes hebben van het hondenweer ook niet te kort geprofi teerd. Gezien het schoone doel der TBC- bestrijding is het jammer, dat het bedrag zoozeer is geslonken. Hillegomsche Beurscommissie. Do beschouwing werd besloten, dat de Secre- morgen te 9.30 uur een vergadering in Ho tel Flora. Afwezig waren met kennisgeving de heeren Velthuijs, Bijl en Goemans. De vergadering werd geleid door den heer D. E. NieuWenhuis. Ingekomen was een schrijven van den Administrateur van den Bond van Bloera- bollenhandelaren, naar aanleiding van het besluit der Commissie, om onder zekere reserve toegang tot de Beurs te verstrek ken aan Buitenlanders. De secretaris leest het desbetreffende voor en meende het van voldoende gewicht, om er een bespre king met de leden aan te wijden. Deze was zeer uitvoerig. Voorop gesteld werd dat onze Commissie zich haar doel ge trouw zijnde, er met alle krachten naar streeft samen te werken met andere orga nen, het vak betreffende. Na breedvoerige beschouwing wtrd besloten, dat de Secre taris in een zeer uitvoerig schr"ven aan den Bond'zal meedeelen, hoe zij zich het bedoelde bezoek denkt. Vast staat, dat de Commissie nimmer zal dulden, dat Bui tenlanders op onze Beurs kunnen inlcoo- pen. en de ervaring heeft dan ook steeds bewezen, dat dit niet geschiedt. LANGERAAR. Graalwacht. Graalwachtleidster A. A. A. N. E. Robertz verzoekt ons opname van het volgende: Hallo, Graalleden, be langrijk nieuws, doe je oogen én je ooren allen open. Wij verwachten Zondag om 12 uur alle graalleden in ons clubhuis, die niet mee geweest zijn naar Schiedam. Er is dan een gezellig onderonsje. Verder is er voor alle leden een groote verras sing om half twee in het clubhuis. Laat niemand teleurgesteld worden door te ver zuimen. Om 2 uur congregatie voor de grooten, waarna onze reuze propaganda- optocht naar de grot te Zevenhoven zal aanvangen. Denk er om alle 130 leden moeten mee, denk vooral om makkelijke wandelschoenen. Verschillende zullen wel wat bloemen meenemen voor het Maria beeld in de grot. Zet je beste beentje voor dan wordt het een succes, graalmenschen, ook de omliggende plaatsen moeten wor den wakker geschud. Vergeet niet te bid den voor goed weer, dan kan het niet an ders of we houden een propaganda-op- tocht die klinkt als een klok. Excelsior, Alleluja, Vooruit!!! LISSE. Geboren Maria dochter van J. Grimbergen en van C. Kortekaas An- nigje. dochter van M. Smink en van N, de Graaf. Ondertrouwd Antonius Teeuwen 35 jaar met Adriana Alida Prins 29 jaar, beiden te Lisse. Getrouwd: P. J. Nelis te Haarlfem- merliede met C. M. Smakman te Lisse A. J. van Noort te Lisse met G. Bokbie- wicz te Leiden J. van Stijn met A. M. Hoogkamer, beiden te Lisse. Gevestigd: A. J. Segers van Haar lem D. v. d. Aar van Leiden A. C. Bus van Haarlem G. C. Knijnenburg van Wassenaar M. A. Brederode van Hillegom C. A. Paulus van Bennebroek Vertrokken: C. O. Alders naar Beemster M. Th. de Vos naar Wijk aan Zee en Duin J. Hoogervorst naar Hoorn P. Hubbecker naar Haarlem C. M. Smakman naar Haarlem. FEUILLETON. DE BEKER VAN KONINGIN ELIZABETH Naar het Engelsch van FERGUS HUME. (Nadruk verboden). „Hebt u geïnformeerd in het dorp, wie er nog op was op dat uur, inspecteur?" „Natuurlijk. Ik heb alle inlichtingen over de zaak verzameld, die ik maar krijgen kon, maar zonder resultaat. Ik hoorde on der meer, dat de neef van den verslagene Thomas Tollhurst, twist met hem heeft ge had en heb direct een onderzoek ingesteld naar wat Thomas dien avond gedaan heeft. Zijn zuster en haar man, bij wie hij inwoont, vertelden, dat hij om negen uur thuis was en om tien uur naar bed is ge gaan. Dus hij heeft niets met de zaak te maken." „Ik heb Thomas nooit een moment ver dacht", merkte Fanshaw, 'n tikje veront waardigd op. „Dat is de braafste kerel, die er op het dorp rondloopt." „De braafste kerel kan onder bepaalde omstandigheden een misdaiger worden", verklaarde de inspecteur met een gewich tig vertoon van deskudigheid. „Op derge lijke persoonlijke indrukken gaan wij vak- menschen niet af. Maar hij had een af doend alibi, dat was voor mij het voor naamste. Toen bedacht ik, dat er mis schien een vreemdeling in het dorp ge weest kon zijn. Ik ontdekte, dat een ze N00RDWIJKERH0UT. Uitvoering voor Crisiscomité. Het batig saldo van de uitvoering der ge mengde zangvereeniging „Concordia" al hier, bedroeg 30.Dit saldo is afge staan aan het plaatselijk crisisoomité. Autotocht ouden van dagen. Er be staan plannen wederom een autotocht te organiseeren voor ouden van dagen. Dins dag zal een vergadering gehouden worden ter bespreking van de voorbereidende maatregelen. N00RDWIJK. Verlof. Door B. en W. is een verlof ingevolge de Drankwet verlend aan den heer G. Hof pensionhouder te Noordwijk aan Zee voor de eetzaal-oonversatiezaal van het perceel Hoofdsctraat 97a. Door B. en W. is aan de Mij. „Zeebad" een bouwvergunning verleend voor een zeer beduidende uitbreiding van het Oranjebad an den Noord-Boulevard. 0EGSTGEEST. Gevestigd: 0. van Driel van Lei den. H. A. Sypkens van Leiden. L. Stafleu en gez. van Leiden. M. Sohmii- cke«r van Leiden. A. Bouwmeester en gez van Zwolle. 0. J. I. Koelman va-n Lei den. E. F. W. Gügel en gez. van Rotter dam. C. J. Fortmann en gez. van Den Haag. W. Chr. Visser en gez. van Lei den. S. R. J. Onnen en gez. van de Bilt (U.). A. Dettmar van Katwijk. P. A. Vis en gezin van Harlingen. M. H. C. van der Spek van Dordrecht. Wed. J. I. van der Have en gezin van Rotter dam. E. J. C. Bos van Leiden. S. J. C. Bender van Leiden..W. Noll van Lei den. G. W. M. Botermans geb. v. d. Vlist en gezin van Leiden. M. v. d. Have van Amsterdam. H. Rahms geb. Mast en ge zin van Voorburg. E. Gebauer van Lei den. J. A. van Herwaarden en gezin van Leiden. B. Moolenburgh en gez.in van Leiden. D. Louwerse en gezin van Leiden. J. L. Koeman van den Haag. H. van den Berg van Waddinxveen. S. Y. Ong en gezin van den Haag. J. G. Troost en gezin van Leiden. J. L. A Hotz en gezin van Haarlem. P. Blanken en gezin van Rotterdam. Vertrokken: F. Strobel naar Duitschland, Steinenbrück. M. M. Bak ker naar Roosendaal. G. Roorda naar Baarderadeel. F. de Wit naar Leiden. A. M. B. van Lubeek naar Tilburg. Moersanah Kadiman naar Ned. Oost-Tndië. J. H. de Groot naar Ned. Oost Indië. L. Muijsson naar Rotterdam. J. van der Me ij naar Leiderdorp. 3. Struis je was al verdwenen. Hij had een paar lange beenen en bovendien ster ke vleugels, die hem brachten waarheen hij niet loopen kon. Zoodoende had hij in een seconde de zolder bereikt, waar Prof- je's koffers stonden, en had er al gauw de geschiktste tusschen uit gezocht. kere kolonel Baxter in „Het Vergulde Hert" gelogeerd had.'" „Dien verdacht u toch niet?" vroeg Lio nel met nauwelijks verholen zenuwachtig heid. „Een oogeublik wel", was het antwoord. „Een goed speurder laat geen enkele mo gelijkheid buiten beschouwing." Weer sprak inspecteur Arnold op den opgebla zen toon van meerderheid, dien hij straks ook had aangeslagen. „Maar kolonel Bax ter, die zijn Londensch adres bij juffrouw Maynard, de waardin, had achtergelaten en dien ik opzocht, vertelde mij. dat hij al om een uur of tien in de rust was ge weest. Hij verwees mij naar juffrouw May nard om zijn mededeeling te staven. Zij bleek bijna den goheelen nacht op te zijn geweest, omdat haar dochtertje ziek was en zij verklaarde, dat kolonel Baxter voor tienen naar zijn kamer was gegaan, di rect nadat zijn dochter hem verlaten had." „Zijn dochter?" „Juffrouw Baxter, de gouvernante van meneer Dawson." „Is juffrouw Baxter dien avond bij haar vader in het logement geweest?" „Ja. Tegen negen uur kwam ze bij hem. Haar vader is naar Hurton gekomen om afscheid van haar te nemenhij stond op het punt naar Guatemala terug te keeren. waar hij een rang in het leger bekleedt. Juffrouw Baxter ging naar „Het Vergulde Hert" om het zieke meisje van juffrouw Maynard te bezoeken en nam de gelegen heid waar om nog een poosje met haar vader te praten. Ze ging kort vóór tienen wegjuffrouw Maynard liet haar uit en sloot de deur achter haar. Dus u ziet, me neer Fanshaw, dat noch kolonel Baxter, noch zijn dochter, als verdachten in aan merking komen. U zoudt evengoed uw RIJNSATERWOUDE. Naar den ouden tijd terug. Gister middag zagen wij in ons dorp een wiel rijder van den ouden tijd, n.l. een rijwiel zooals men ze voor 50 of 60 jaar terug zag rijden. Voor een zeer groot wiel, achter een heel klein wieltje. De berij der van dit oude instrument kon er vlug mee weg en zat zoo hoog dat hij tot aan de dakgooten der huizen reikte. Ve len van het jongere geslacht die een dergelijk iets nog nooit gezien hadden liepen uit om dit rijwiel te bewonderen. De berijder was e>en Duitscher die er een tour mede door Nederland maakte. In zijn onderhoud voorzag hij door den verkoop van prentbriefkaarten. Dit on gewone schouwspel bracht een massa menscheu op de been. RIJNSBURG. Tuinbouw. Het is thans niet de druk ke tijd in do tuinbouwbedrijven. Integen deel. Mot de teelt van grove tuinbouwpro ducten behoeft men zioh niet te haasten en tot de intensieve cultuur is men hier nog niet gekomen. Zal men niet zoo gemakke lijk komen omreden do zware grond er zich niet zoo gemakkelijk Voor leent. Do teelt wan vroege aardappelen verdwijnt meer en meer en ook de vroege bloem koolteelt be perkt zich. Met de uitplant hiervan wordt thane begonnen. De werkzaamheden con- centreeren zich nu voornamelijk in de bloem- en bloembollenbedrijven. Maar ook hier in van een drukte in de bedrijven geen sprake. De regen van deze woek was vooral hier zeer welkom. De grond is nu weer te bewerken. W0UBRUGGE. Zomertijd. Gedurende den zomertijd zullen de schooltijden aanvangen des v.m. halftien en des n.m. twee uur. De veror dening op de winkelsluiting laat toe dat de kinkels voor het publiek alsdan mo gen open blijven tof n.m. negen uur, op Zaterdag 11 uur. De winkeliers in manu facturen hebben eenparig besloten hun winkels te blijven sluiten deB rum. acht uur, op Zaterdag 10 uur. Gevallen. De 19-jarige oude heer K R. viel in het avondduister met zijn hoofd op een ijzeren punt van een hek, waardoor zijn wang werd opengescheurd. Door dr. Loth werd de ernstige wonde gehecht. Geboren: Petronella Anna d. van B. J. van Leeuwen enW. A. Brugman. Emerentiana Johanna Maria d. van J. B. Hoogenboom en A. van Lammeren. 4. Terwijl Profje zich waschte en aan kleedde, pakte Struisje alles bij elkaar. Uit alle hoeken kwamen de dingen te voorschijn, Zul je niet vergeten kleeren voor me in te pakken, vroeg Profje, want omdat Struisje altijd dezelfde kleeren droeg, vergat hij ze voor Profje ook wel eens mee te nemen. Nu echter lag er al een heele stapel in de koffer. neef, meneer Gould, 'voor den schuldige kunnen houden", vervolgde de inspecteur met een kwalijk-gelukte poging om grap pig te zijn. „Hij dineerde en kaartte dien avond met kolonel Baxter." „Ik verdenk mijn neef niet méér, dan kolonel Baxter of diens dochter", ant woordde de jonker. „Meneer Gould kwam hij woont bij mij op de Hall, zooals u weet tegen tien uur thuis on ging vrij wel direct naar bed. Nu?" „Nu echode de inspecteur. En toen, met een luchtig-wuivend handgebaar, dat beteekenen moest dat hij het opgaf: „Dat is alles „Wat moeten we doen om aohter de waarheid te komen?" Een ongedudig schouderophalen. „De eenige kans die we hebben, is een wakend oog te houd,en op de pandjeshui zen en de beroepshelers. Daar kan de Lon- densche politie ons bij helpen. Als iemand probeert den beker te beleenen of te verkoopen, zal het een klein kunstje zijn de hand te leggen op den moordenaar. „Maar verondersteld, dat de dader de robijnen uit den beker breekt en ze in het buitenland verkoopt en het zilver smelt?", opperde Fanshaw. „In dat geval vffees ik dat er niet veel kans op ontdekking is", stemde de inspec teur toe. „Maar iets dergelijks doet alleen een door-de-wol-geverfde grootestadsdief en met zoo een hebben we hier niet te doen, zooals ik ual herhaaldelijk heb uit eengezet. Een landlooper is niet zoo snug ger en zal trachten zijn buit in een lom merd of bij een heler kwijt te raken. En probeert hij dat, dan hij er meteen bij Fanshaw stond op; liij zag in, dat hij van don ingebeelden, zelfverzekerden in UIT DE RADIOWERELD Programma's voor Zaterdag 13 Met Huizen, 1875 M. KRO-uitzending. 8.00 Morgenconcert. tO.OO Gramofoonpl. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door p&stoor Perquin. 12.15 Lunohconcert door het KRO-sextet o.l.v. Piet Lustenhouwer. Ongeveer 1.15 uur berichten van den Nederl. Postduivenhouders- bond van Zaterdagvliegers. 2.00 Halfuurtje voor de rijpere jeugd. 2.30 Kinderuurtje. 4.00 Gramofoonpl. 4.10 „De Graal" door mej. D. Bouwman. 4.30 Concert door het KRO.-orkest o.l.v. Mariftus van 't Woud. Te 5.15 causerie van Haus Schnabel over „Radio-ontvangst in den zomer". Te 6.20 journalistiek weekoverzicht. 7.15 Prof. H. Luns over „De kerkelijke kunst volgens de Pauselijke richtlijnen". 7.35 Gramofoonpl. 7.45 Sportpraatje van de R.K.F. 8.00 Onze Zaterdagavond, door de KRO.— boys o.l.v. Piet Lustenhouwer, m.m.v. L. Hen driks met Limburgsche liedjes. Te 8.30 Vaz Dias. Te 8.35 Microfoonvertelsel. Te 9.30 lied jes en yells bij het kampvuur ter gelegenheid der leidsters- en leiders-bijeenkomst der ka tholieke verkenners te 's Hertogenbosch. Te 10.30 Vaz Dias. 11.00 Gramofoonpl. H i 1 v e r s u m. 296 M. VAR A-uitzending. 800 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voor Arb. in de Continubedr.: A. Bouwmeester (declamatie),VARA-tooneel o.l.v W. v. Cappellen en Gramofoonpl. 2.15 Gramofoonpl. 2.50 Causerie door W. H. Vliegen. 3.10 VARA-Balalaika-orkest o.l.v. Powarjef 320 Zang door L. Fuld. Aan den vleugel: J. Vogel. 3.30 Vervolg orkestconcert. 3.40 Vervolg zangrecital. 3.50 Beoefening Huismuziek o.l.v. P. Tig- gers. 4 30 Causerie door K. de Boer. 4.59 De Notenkrakers o.l.v. D. Wins en Gramofoonpl. 5.40 Literair halfuur A. M. de Jong. 6.00 De Wielewaal o.l.v. P. Tiggcrs. 6.30 Amsterdamsch Salonorkest o.l.v. Kie kens. 7.00 Causerie door W. v. Dok. 7.30 Vervolg orkestconcert. 7.58 S.O.S.-berichten. 8.00 Bonte avond uit „Ons Gebouw" te Hil versum m.m.v. VARA-orkest o.l.v. H. de Groot De Flierefluiters o.l.v. J. v. d. Horst en solis ten. 915 VARA-Varia en Vaz Dias. 9.30 Gramofoonpl. 9.45 Vervolg Bonte Avond. 11.0012.00 Gramofoonpl. Daventry, 1531 ^1. 9 35 Morenwijding. 9.50 Tijdsein, berichten. 10.0510.20 Lezing. 11 20 Orgelspel S. Gustard. 12.05 Commodore Grand-orkest o.l.v. Mus- cant. 1.05 Gramofoonpl. 2.05 Harry Roy en zijn Band. 2.50 Het Bernard Crook kwintet. 3.50 Volksliederen door D. Brynley (tenor). LUCHTVAART NIEUWE STRATOSFEERTOCHT VAN PROF. PICCARD. Begin Juni te Chicago. Gedurende de wereldtentoonstelling in Chicago zal hetzij prof. August Piccard of zijn broer Jean Piccard, die in de Ver. Staten woont, een stratoefeer-tocht onder nemen in de onmiddellijke nabijheid van Chicago. Deze tocht wordt o. a. gefinan cierd door een Amerikaansche omroep- specteur toch niets gewaar zou worden, waar hij wat aan had. „Dus u bent niet van plan verdere stap pen te doen vroeg hij. „Kunt u mij misschien advies geven wat voor stappen dat moeten zijn?" was de wedervraag. „Hebt u zelf een theorie gevormd „Neen", antwoorde Fanshaw, op het zelfde oogenblik denkond aan een tur koois, dien hij in zijn portefeuille had. Toen: „Als u het een of ander ontdekt, laat u het mij wel weten, nietwaar?" „Daar kunt u op rekenen, meneer Fanshaw." „Meneer Dawson en ik stellen een bo- loonig van honderd pond beschikbaar voor de ontdekking van den moordenaar en het terugvinden van don beker", ging de jonker voort. „Ik hoop, dat u in Btaat zult zijn, dat bedrag te verdienen, inspec teur „Ik hoop het ook", betuigde Arnold gretig. „Ik heb een groot gezin en dan is honderd pond niet te versmaden. Maar ik ben bang, meneer Fanshaw, dat nooit iemand op die belooning aanspraak zal maken. We .moeten er intusschen maar het beste van hopen." Lionel knikte, drukte den politie-beamb- te de hand en fietste naar Hurton terug in de stellige overtuiging, dat wanneer de opsporing van don misdadiger van inspec teur Arnold afhing, de onverlaat vol maakt veilig was en de beker wel nim mer zou worden teruggevonden. Maar aan den anderen kant gaf het hem een ge voel van groote verlichting dat do inspec teur van plan was zich te vergenoegen met een afwachtende houding. Hij was spe ciaal naar Tarhaven gegaan om zioh te vergewissen van Arnold's voornemens. 4.05 Orgelspel H. Ramsay. 4.35 Kinderuur. 5.20 Berichten. 3.50 Sportpraatje. 6.05 Welsh Intermezzo. 6.25 Lezing. 6.50 Variété-programma. 7.50 Suzanne Botterell an Carroll Gibbons met zijn band. 8 20 Berichten, lesing. 9.05 Monckton cn Talbot-Programma. So listen, koor en BBC-theater-orkest o.I.v. A. Wood. 10.00 Voordracht.. 10.0511.20 Dansmuziek door Ambrose en zijn Band. „Radio Paria, 1721 M. 7.05 Gramofoonpl. 11.20 Concert d. h. Omroeporkest. 5.50 en 6.40 dito. 7.20 Cabaret-programma. 8.05 Radio-tooneel. Kalundborg, 1153 M. 11.201.20 Concert uit Rest. „Wive*". I.502.20 Gramofoonpl. 2.504.50 L. Preil cn zijn orkest. 7.20 Ganne-Waldteufel-conocrt oJ.v. E. Reesen. 8.45 Fluit-duettcn. 9.05 Vroolljke liedjes en gedichten. 9.40 Populaire opera-musiek o.l.v. Emil Reesen. 10.2011.35 Dansmuziek uit reet. „Rit<M. L a n g e n b e r g, 478 N. 6.35, 7.23 en 10.40 Gramofoonpl. II.20 Werag-orkest o.l.v. Breuer. 12.20 Concert o.l.v. Wolf. 4.20 Concert o.l.v. Wolf. 5.25 Gramofoonpl. 6.20 Rijkszending uit MQlacker: Literair pro gramma. 7.25 „Deutscher Wald", literair-muzikaal spel van Lenzen. 9.50 Gramofoonpl. 10.0511.20 Concert uit Mflnchen o.Lv. Erich Klosz. Rome, 441 M. 8.05 „Germania", opera van Franchettl. Brussel, 338 e n 608 M. 338 M.: 11.20 Concert o.l.v. A. Felleman. 12.30 Omroepkleinorkeat o.l.v. Leemans. 4.20 Gramofoonpl. 5.50 Sonatenconcert. 6.20 Gramofoonpl. 7.20 Svmphonie-concert o.l.v. Defauw m.m.v. solisten. 9.30 Dansmuziek. 10.50 Gramofoonpl. 508 M.: 11.20 Omroapkleinorkast. o.l.v. Lee* mans. 12.30 Concert o.l.v. A. Felleman. 4.20 Dansmuziek. 5.35 Gramofoonpl. 5.50 Omroepkleinorkest o.Lv. Leemans. 7.20 Gramofoonpl. 8.20 Concert uit Luik door orkest o.l.v. E. Jerome. 9.10 en 9.30 Gramofoonpl, 9.50 Max Alexys en zijn orkest, Zeesen, 1G35 M. 7.20 Dansmuziek. 8.35 Radio-Cabaret „Die Brennessel". 9.20 en 10.05 Berichten. Hierna aie Langen* berg. Gemeentelijke Radio Distributiebedrijf. 8.0013.50 Langenberg. 13.50afloop. Daventry. maatschappij. Prof. Piccard zal dé voorbe reidingen persoonlijk leiden. Dc Amerikanen wenschen natuurlijk, der traditie getrouw, dat Piccard in hun land een stratosfccr-record zal vestigen, terwijl de geleerde alleen de belangen der woten- sehap wil dienen, daartoe moet hij nu een maal op groote hoogte stijgen, doch dat is voor hem geen doel op zichzelf. In don gondel van den nieuwen stratoe- feerballon zullen instrumenten worden ge bezigd, die door oen professor van do uni versiteit te Chicago zijn vervaardigd. In do eerste dagen van Juni zou de op stijging plaats hebben van het Soldiers Field in Chicago. Zijn ontdekking van den turkoois in het vertrek waar do beker bewaard was, lag hem zwaar op hot hart. Er waz geen twij fel aan of de steen behoorde tot den arm band, dien hij aan Julia cadeau had ge- goven; dc gouden Arabische lettors, dio het diepe blauw versierden, bowozen dat voldoende. „Het was een dunne gouden kettirtg met turkooisen op regelmatige afstanden, en gegraveerd met Arabische letters in goud", bepeinsde hij, terwijl hij voort- rood. „En drie turkoioson, ook mot gou den lettorvorsieringen, hingen met enkele dunne gouden schakeltjos van den arm band af. Iemand, die het sieraad aanhad en haastig den beker uit de kast wilde nemen, liep kans dat een van de afhan- gendo steenen werd losgerukt. Maar", zette do loop zijner gedachten zich voort, „Ik heb het armbandje oun Julia Roge- ven en een kind van dertien jaar, al zou het nog zoo verdorven zijn, kan den be ker niet hebben gestolen en nog veel min der voldoende kracht hebben gehad om don ouden man te worgen. Hot is eenvou dig schandelijk oin de kleine Julia ook maar een seconde met het misdrijf in ver band te brengenMaar toch moet ik haar vragpn, of ze een van do afhangende stee nen verloren heeft, en als dat het geval is. In een plotselinge, zenuwachtige ge jaagdheid trapte Fanshaw als een ra^ zende.... uit de afgronden van zijn be wustzijn dreigde een gedachte op te doe men. die hij zelfs niet moebt toestaan vorm en gestalte aan te nemen. (Wordt vervolgd). DE AVONTUREN VAN PROFJE EN STRUISJE.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 11