VRIJDAG 5 MEI 1933 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD PAG. 13 GEMENGDE BERICHTEN KNAAPJE VERDRONKEN. Gistermiddag geraakte het zesjarige zoontje van den schipper J. de Mey aan de haven te Maasbracht bij het spe.en te -.va- ter. Toen men na eenigen tijd het kind ver miste, werd direct met dreggen begonnen. Een uur later is het lijkje opgehaald. KIPPENFOKKERIJ AFGEBRAND. Vijfhonderd kuikens omgekomen. Te Noordbergum (Fr.) brandde, vermoe delijk tengevolge van het vuur in de kunst moeder, een kippenfokkerij van den foura- gehandelaar W. v. d. Meulen totaal af. Vijf honderd kuikens kwamen in de vlam men om. BENZINEPOMP IN BRAND., Een reservoir met inhoud gered. Gistermorgen was een chauffeur van een vrachtauto te Heerlen in de Willem- straat bezig bij de pompinstallatie zijn benzinetank te vullen, toen plotseling de benzine vlam vatte, waarschijnlijk door net overspringen van een vonk. In ©en mini mum van tijd sloegen de vlammen uit de auto en sloegen over naar de benzinepomp en van daar naar het kantoortje van de Standard Mij., waaronder zich in een tank nog ettelijke duizenden liters benzine be vonden. Terwijl de brandweer werd gealarmeerd, was het bovenstuk van de benzinepomp uit elkaar gesprongen; bet reservoir, waarin de benzine voor de aflevering gepompt wordt, was ongeveer dertig meter de straat ingeslingerd, gelukkig zonder per soonlijke ongelukken te veroorzaken. De brandweer wist de vlammenzee in een uur lijds te dooven. In de nabijheid van den brand bevonden zich op een binnenplaat-s nog enkele groote benzinetanks, gelukkig liep echter alles zonder'explosies af. Het administratie-gebouwtje brandde geheel uit; vrijwel de geheele administratie ging verloren. Ook de auto brandde uit. Verze kering dekt de schade. BRAND TE HAARLEM. De Haarlemsche brandweer is gister middag omstreeks half vijf uitgerukt voor een uitslaanden brand in de Johan de Wittlaan in het centrum der stad. Het bleek, dat er brand was ontstaan in het voormalige hotel Bosch Hoven, dat se dert enkele jaren in verwaarloosden staat verkeert en door de straatjeugd als object tot vernieling is uitgekozen. De zolderver dieping stond in lichter laaie. Door het krachtige optreden van den brandweer was het vuur binnen een half uur gebluscht. De bovenverdieping brandde geheel uit. Verondersteld wordt, de de jeugd een vuurtje in het gebouw heeft gestookt. LIEFDESDRAMA TE NIEUW WOLDA. Zijn meisje neergeschoten, zichzelf verwond. Gisteravond heeft zich in Nieuw Wolda een liefdesdrama afgespeeld. Om half tien keerde de 22-jarige arbei der Ernst Haan met zijn meisje, de 20- jarige E. Hartman, wonende in Nieuw Scheemda, die in Nieuw Wolda in dienst betrekking is van een bezoek aan haar ouders, per fiets naar huis terug. Onder weg kregen beide een woordenwisseling, omdat het meisje de verloving wilde ver breken. Dicht bij haar woning sprong Haan plotseling van zijn fiets, greep een revol ver en loste een drietal schoten op zijn ver loofde. Twee kogels gingen van achter door het lichaam heen en kwamen er aan den voorkant weer uit, de derde bleef echter in den borst zitten. De dader heeft hierna het wapen op zich zelf gericht. In levensgevaarlijkén toestand zijn bei den per Groene Kruis-auto naar het Aca demisch Ziekenhuis te Groningen overge bracht. Men vreest voor hun leven. DRIFTIG VEEHOUDER. Voor straf in het ziekenhuis. Woensdagavond na afloop van een land verhuring te Akkrum was een nog jonge veehouder kwaad, omdat men tegen hem opgeboden had. Hij was in het bezit van een geladen revolver, waarmede hij dreig de. Toen hij op etraat veldwachters ont moette, die hem het wapen wilden afne men, loste hij op korten afstand twee scho ten. Eén der kogels drong door de mouw van de uniformjas van een der agenten. Deze schoten dadelijk terug, waardoor cie veehouder in de borst en in een der boe nen getroffen werd. Hij werd direct per auto naar het ziekenhuis to Leeuwarden vervoerd, waar bij onderzoek bleek, dat de longen en het hart met geraakt waren. AUTODIEF DOOR DE DUITSCHE POLITIE UITGELEVERD. Door de Duitsche politie werd aan den grenscommissaris te Venlo uitgeleverd de 19-jarige Frits Otten uit Amsterdam die aldaar in Maart j.l. zich aan diefstal van een auto had schuldig gemaakt en deze auto over de Duitsche grens had gebracht om haar aldaar te verkoopen. De jonge man was door de Duitsche politie gear resteerd omdat hij niet in het bezit was van een geldig paspoort en bovendien nog op ondubbelzinnige wijze z.i'n antipathie tegenover Hitler had lucht gegeven. Na zes weken in een Duitsche strafgevangenis te hebben doorgebracht is hij heden via den grenscommissaris tei beschikking van de Amsterdamsche politie geste d, om zich te verantwoorden terzake van den diefstal van de auto. OP DE PLACE DU EOI AT.BËRT TE thenveld in LUIK in België is een prachtig hyacin- bloei te zien. BOTSINGEN TUSSCHEN COMMUNISTEN EN FASCISTEN. In „Eik en Linde'" in de Plantage Mid denlaan te Amsterdam houdt een Duitsche vereeniging ell n Donderdagavond een bijeenkomst. Deze vereeniging heeft niets te maken met nationaal socialisten, maar is toch voor communisten aanleiding ge weest haar gistermiddag te signaleeren. Naar aanleiding daarvan kwam een troep communisten gisteravond in de Plantage Middenlaan om de Duitschers op te wach ten. De politie heeft echter elke molestatie van de Duitschers voorkomen. Echter in den loop van den avond kwam er ook een troepje fascisten opdagen. De communisten en de fascisten zijn toen slaags geraakt. De laatsten maakten daar bij gebruik van wapens. De politie die aan deze vechtpartij op krachtdadige wijze een einde heeft gemaakt, arresteerde daarbij acht fascisten. Deze werden overgebracht naar het posthuis Muiderpoort, op grond dat zij wapens bij zich hadden. Bij fouil leering kwamen bij hen metalen wapen stokken voor den dag. Deze wapens zijn hen afgenomen en proces verbaal opge maakt wegens overtreding van de wapen wet Onder bescherming van de politie zijn zij toen op hun verzoek gebracht naar het Bruine Huis in de Spuistraat. Een aantal communisten is toen met een auto naar de Spuistraat gegaan om daar de fascisten op te wachten. Zij hebben toen getracht deze fascisten te lijf te gaan. De politie heeft hen echter verdreven. Daarbij werd aan den chauffeur die de communisten had gereden, bevolen, zijn weg te vervolgen. Deze heeft zich hiertegen verzet, waar door de politie met kracht tegen hem moest optreden. Hij geraakte daarbij gewond en is in het Binnen Gasthuis verbonden. HET NEDERLANDSCH ELFTAL TEGEN BELGIë. In de gisteravond gehouden vergade ring van de Keuze-Commissie van den K. N. V. B. is besloten het elftal voor den wedstrijd tegen België te handhaven zooals het gekozen is. Zondagmorgen zullen Van Heel en v. d. Broek door een dokter onderzocht worden. In verband met het feit, dat de mo gelijkheid niet uitgesloten is. dat Van Heel niet zal kunnen medespelen is ©en extra-reserve gekozen, n.l. Van Maren (A.D.O.). Aangezien Van Maren ook in het B- elftal gekozen was en Jaap Paauwe ge blesseerd is, zal de middenlinie van het B-elftal er thans als volgt uitzien: De Leeuw (Willem II), Prins (Stormvogels) en Strijbosch (Ajax). Graafland (H.B.S.) is als reserve voor het B-elftal WATERPOLO De Zijl I—Il-combH. V. G. B. II 7—4. Gisteravond speelde een comb. van de Zijl I—II tegen H. V. G. B. II te Haarlem in Stoopsbad een vriendsohap- pelijken wedstrijd. De ruststand was 42, de eindstand 74 in het voordeel van de Leidenaars. Het was voor beide partijen een zeer goede oefening. A.s. Zondag om 2.30 n.m. speelt een Zijl IIl-comb. te den Haag in de Re gentes een vriendschappelijken wedstrijd tegen de Voorburgsche Zwemclub. SCHERMEN NIEUWE NEDERtrviDSCHE SCHERMBOND. Scheuring in den K. N. A. S. B. In een bespreking tusschen verschillen de leden van Amsterdamsche en Gooische schermvereenigingen, waarbij de houding van de vergadering van den Kon. Nederl. Am-teur S^hennbond nnder onder de oogen werd gezien, is het besluit geno men om een Nieuwe Nederlandsche Sr' n-rob^nl op te richten. Voor dit doel is een voorloopige com missie - ormd. „Hbld." ZEVEN EN TWINTIGSTE WAPENFEEST K. 0. S. Gistermiddag werd op de overdekte banen van het tennispark Marlot te den Haag ©en aanvang gemaakt met de wedstrijden, uitgeschreven ter gelegen heid van het zeven en twintigste wa- penfeest van de K. O. S. Aangevangen werd met ©en afdeelings- wedstrijd op sabel om vijf treffers om den zilveren wisselbeker, uitgeloofd door het bestuur van de K. O. S. ter nage dachtenis van wijlen kapitein Reinoldi Daniels. Er werd geschermd per afdee- ling van 1 of meer ploegen van 4 scher- j mers. De beker moet 3 maal achter el kaar of 4 maal in het geheel worden gewonnen. Zeven afdeelingen verschenen op den looper. Het resultaat was als volgt: 1. Breda I met de heeren van Wage- ninghWarringaPels en v. Hoorn met 19 gew. partijen, 65 ontvangen en 103 gegeven treffers; 2. Den Haag I met 16 gew. p., 75 ontv. en 96 geg. treffers; 3. Utrecht met 16 gew. p., 75 ontv. en 89 geg. tr.4. Den Helder met 12 gew. p., 86 ontv. en 72 geg. tr.; 5. Breda II met 12 gew. p., 91 ontv. en 91 geg tr.; 6. Den Haag II met 5 gew. p., 96 ontv. en 67 geg. tr.; 7. Soesterberg met 4 gew. p., 107 ontv. en 51 geg. tr. Heden te half tien zijn de wedstrij den voortgezet met de personeele ont moeting op floret voor klasse I om den Doorman-beker. Te 2 uur vonden de corpswedstrijden plaats om den wissel beker van den Bond, voor Lichamelijke Opvoeding, terwijl van avond de alge- meene vereadering in de Witte Sociëteit plaats vindt. WIELRENNEN STAYER CFURREMANS GEVALLEN EN ERNSTIG GEWOND. Tijdens de training op de Rijswijksche Wielerbaan. Naar eerst thans bekend wordt is Woensdagochtend tijdens de training op de Rijswijksche wielerbaan, de jonge en veelbelovende stayer üeurremans, die achter zijn broer, die hem gangmaakte. reed, kernen te vallen en ernstig gewond. Het ongeluk geschiedde bij het uitgaan van den bocht, bij ©en snelheid van 80 K.M. en is toe te schrijven aan het ver keerd monteeren van een voorband. Ceurremans werd onmiddellijk naar het ziekenhuis vervoerd, waar behalve ©en ernstige schouderfractuur, ©en bloed uitstorting in de hersenen werd gecon stateerd. Heden was Ceurremans nog steeds niet bij kennis. Zijn toestand is zeer ernstig. Dit ongeluk treft de familie Ceurre- mars zeer zwaar, daar twee jaar gele den de vader van den jongen stayer op de wielerbaan te Elberfeld doodelijk verongelukte. VAN DE RIJSWIJKSCHE BAAN. Volgens ontvangen mededeeling van de Directie zal op 14 Mei a.s. de derde wedstrijddag op de Rijswijksche Wieler baan, in den vorm van ©en Internatio nale stayerswedstrijd, van stapel loopen. Ook dezen keer brengt ons de Direc tie net als de vorige keeren met Gior- getti en Rausch, een nieuwen man n.l. den stayer Erich Metze, die achter den gangmaker Saldow zal starten. Erich Metze heeft reeds in dit seizoen op de Duitsche banen achter zijn gang maker van wereldreputatie groote pres taties geleverd en groote successen be haald. Erich Metze is voor alles ©en man, die bij alle wedstrüden. welke hij te rijden heeft, hardnekkigen strijd le vert en daarom zijn wij er van overtuigd dat hij evenals Giorgetti en Rausch voor het Haagsche publiek een goeden en spannenden wedstriid zal rijden. Verder komt voor de eerste maal in dit seizoen onze kampioen Schiebaum aan den start. Verdere onderhandelingen met buiten- landsche renners zijn nog gaande, daar het wederom de bedoelim? der directie is met een prima verzorgd programma op te wachten. HOLLAND—BCLG 'E-WEDSTRIJD op de Tilburgsche Wielerbaan. Gisteravond vond op de Tilburgsche Wielerbaan onder zeer groot© belang stelling een wedstrijd plaats tusschen een aantal Hollandsche en Belgisch© renners. Deze wedstrijden zouden oor spronkelijk Zaterdag 29 April hebben plaats gevonden, doch moesten toen we gens den regen worden uitgesteld. Het programma bestond uit sprint wedstrijden over vijf baanronden, ©en koppelwedstrijd over 80 K.M. en aohter- v o lgi n gs w ed s tr ijden. De resultaten waren als volgt: Sprintwed8trijd over vijf baanronden: le serie: 1. Pijnenburg (N.), 2. Aerts (B..) 2e serie: 1. Kaers (B.), 2. Van üers (N.). 3 ©serie: 1. v. Kempen (N.), 2. van Ne- vele (B.). 4e serie: 1. Pijnenburg (N.), 2. van Nevele (B.). 5e serie: 1. Van Oers (N.), 2. Aerts (B.). 6e serie: 1. Kaers (B), 2. Jan van Kempen (N.). 7e serie: 1. Van Oers (N.), 2. van Nevple (B.). 8e se rie: 1. Jan van Kempen (N.), 2. Aerts (B.). De serie: 1. Pijnenburg (N.), 2. Kaers (B.). Totaal: Nederland 21 punten. België 6 punten. Achtervolgingswedstrijd (maximum 20 baanronden): le achtervolging: 1. Slaats (N.), 2. Huys (B.). 2e achtervolging: 1. de Pauw (B.), 2. Braspenninx (N.). 3e achtervolging: 1. Bogacrt (N.), 2. Hasen- donck (B.). Totaal: Nederland lo punten, België 5 punten. Koppelwedstrijd over 80 K.M. met vijf klassementen: Winnaar le klasse ment: Braspenninx, 2e klassem.: Kaers, 3e klassement: Pijnenburg, 4e klassem.: Aerts en 5e klassement Kaers. In de dertiende ronde behaalden Pijnenburg en Slaats ©en ronde voorsprong die zij tot het laatste wisten te behouden. Het Belgische koppel De PauwVan Nevele zat hen steeds op de hielen. Na het 2e klassement geeft Bogaert op en even later moet ook van Oers de baan verlaten wegens een blossure. Braspenninx en Jan van Kempen vor men daarop een nieuw koppel. Na het vierde klassement moet Hasendonck opgeven wegens knieblessure. Zijn kop- pelgenoot Aerts rijdt daarop alleen verder. Het eindresultaat was: 1. Pijnenburg Slaat8 (N.) 11 punten; Op 1 .ronde: 2. Kaers—Huys (B.) 18 punten; 3. Aerts (alleen) 7 punten; 4. De Pauwvan Ne vele (B.) 1 punt; op 3 ronden: u. Bras penninxJan van Kempen 9 punten. Nederland 60 punten, België 90 pun ten. Totaaluitslag: België 101 punten, Ne derland 91 punten. AUTOMOBILISME 24-UURSRIT DER K. N. A. C. Op 26 en 27 Mei a.s. in België. Op Vrijdag 26 en Zaterdag 27 Mei a.s. wordt door do Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club een 24-uursrit georgani seerd. In tegenstelling met de vorige door de Sporteommissie uitgeschreven ritten kun nen thans ook niet-ledcn van de K. N. A. C. voor dezen wedstrijd inschrijven. Aan het reglement voor dezen rit ontleenen wij het volgende: Hot maximum-aantal deelnemende auto mobielen zal 100 kunnen bedragen, terwijl in ieder© automobiel niet meer dan twee personen moeten plaats nemen, waarvan één de inschrijver moet zijn. Teneinde de benoodigde papieren, w. o. de te rijden route, in ontvangst te kunnen nemen, zullen de deelnemers zich Vrijdag 26 Mei tusschen 10 en 12 uur aan het Zuid- Hollandsch Koffiehuis te Breda moeten vervoegen. Om 17 uur zal voor den eersten deelne mer de start te Wuestwezel (Belgische grens) plaats vinden en voor iederen vol genden deelnemer vervolgens om de mi nuut. Gereden zal moeten worden met een gemiddelde snelheid van 43 km. per uur. Uiterlijk 24 uur nadat een deelnemer ver trokken is. moet het eindpunt (Wuestwe zel) weer door hem bereikt zijn. 10 strafpunten loopt men op bij het niet op den daartoe vast ges telden tijd vertrek ken. 50 strafpunten worden genoteerd voor het missen en-of niet doorrijden van een route-oontrole uit de richting als op d© route-opgave is vermeld. Voor het missen van een tijdeontrole worden 150 strafpun ten gegeven en voor elke minuut te vroeg aankomen aldaar 5 strafpunten en voor elke 5 minuten of onderdeel daarvan te laat aankomen zullen 20 strafpunten wor den aangeteekend, waarbij echter een spe ling van 5 minuten is toegestaan. Voorts worden voor elke minuut te vroeg aanko men bij het eindpunt 10 strafpunten gege ven en voor elke 5 minuten te laat aan komen 20. Het doorrijden van bebouwde kommen moet met voorzichtigheid geschieden; roekeloosheid wordt met uitsluiting van verdere deelneming gestraft. De inschrijvingen moeten worden ge richt aan het Secretariaat der K. N. A. C„ Lange Vijverberg 10 te 's Gravenhage en moeten uiterlijk voor den 19en Mei a.s in het bozit van dit Secretariaiat zijn. Het inschrijfgeld bedraagt voor leden en ad- spirantleden der K. N. A. C. 25.— en voor niet-leden 60.per automobiel, waarvan bij deelneming 10.wordt te rugbetaald aan de insohrijvers, die aan alle voorschriften en aanwijzingen der Sporteommissie hebben voldaan. Een uitsluitend voor dezen rit vervaar digde, geëmailleerde plaquette der K. N. A. C. wordt uitgereikt aan ieder, die den rit regelmatig volbrengt en niet meer d.in 70 strafpunten heeft verkregen. Zij, die den rit zonder strafpunten volbrengen, i ontvangen buitendien ©en kunstvoorwerp. DAMMEN Damclub „Gezellig Samenzijn." De uitslagen der voortgezette borden- wedstrijden luiden: v. BakkumKlein afgebr. BousieGeorlings 20 BeltSloofjes 2—0 G. Jansen—Stipdonk 02 v. d. Blomv. d. Veer 20 A. JansenA. ter Haar 11 v. RoodenKlein afgebr. BILJARTEN Nederlaagwedstrijden L. U. T. 0. In het R, K. Volksbond gebouw te Li.ssc heeft een ontmoeting plaats gehad tue- schen Excelsior I cn L U. T. O. I beiden uit Lisse. Na een zeer spannenden kamp wist Excelsior I van haar plaatsgcnoote te ze gevieren met 70 carb. en kwam hierdoor voor de 2de maal in het bezit van den fraaion beker. De uitslag ia als volgt: pnL brb. h.a. gein. P. Duivenvoorden Jr. 125 19 33 6.57 (Excensior) C. Th. Duivenvoorden 93 18 15 5.16 (L. U. T. O.) Alf. Duivenvoorden 125 30 19 4.16 A. Elfering 86 29 17 2.96 B. Duivenvoorden 76 30 10 2.59 0. Faas 125 30 18 4.16 P. Duivenvoorden Sr. 125 36 17 3.47 A. Wassenaar 93 36 11 2.58 J. Duivenvoorden 125 41 11 3.05 C. Kortekaas 109 40 22 2.72 Excelsior I 576 en Luto I 500 car. Hoogste serie P. Duivenvoorden Jr. van Excelsior 33 car. LUCHTVAART HET CONFLICT BIJ DE K. L. M. Directie nog zonder bericht. De directeur van de K. L. M. deelde gisteren aan het Corr. Bureau mede, dat bij hem nog geen enkel bericht van do Vereeniging van Verkeersvliegers was binnengekomen omtrent een voorgenomen ontslagneming van de piloten per 1 Juli a.s., zoodat hij omtrent dezo zaak geen nadere mededeeling kan doen. UIT DE OMGEVING KATWIJK AAN DEN RIJN. Arbeidsbureau. Aan hot gemeentelijk arbeidsbureau staan momenteel ingeschre ven 601 personen waarvan 14 opperlieden, 65 grondwerker®, 10 timmerlieden, 17 met selaars, 44 kuipers, 147 losse arbeidora, 131 landarbeiders, 115 visschers. 0EGSTGEEST. Volkstelling. Verdeeling van de bevol king naar do kerkelijke gezindten volgens de Volkstelling 1930: Ned. Hervormd 1302 mannen, 1552 vrouwenWaalsch Hervormd 10 ra., 12 vr.; Remonstrant 48 m., 65 vr.; Chr. Gereformeerd 5-4 m., 72 vr.Doopsge zind 22 m., 43 vr.; Evang. Lutbersch 28 m., 37 vr.; Hersteld Luthersoh 1 m., 3 vr.; Go- rcf. Kerken 473 m., 499 vr.; Roomseh Ka tholiek 817 m., 1097 vr.Oud-Roomsch 2 m., 6 vr.; Nod. Israëliet 5 in., 5 vr.; Andere 64 m., 64 vr.; geen 357 m., 354 vr.; Onbekend 4 m., 2 vr. Totaal 3187 m., 3811 vr. Ingekomen: K. Paling cn gor.., H. Morschweg 65, van Leiden; W. J. Rooij- akkers en gez., van Assendelftstraat 47, van Leiden; Wed. Huijg, gob. van der Lin de en gez., Duinzichtstraat 2, van Sassen- heim; H. F. W. Luijken en ge/.., Duivcn- voordestr. 7, van Leiden; J. Olivier en vr., Sumatrastraat 38, van LeidenA. Schild, de Kempenacrstraat 54, van Haarlem; H. J. Schaart, Endegoest, van Amsterdam; J. Mooij, Endegcest, van Zaandam; C. Klein en gez., Nassaulaan 9, van Rotter dam; J. Bik, Emmalaan 7, van Den Haag; B. J. Klinkenberg, Emmalaan 7, van Den Haag; A. Th. Nijkamp, geb. Peters en gez., Nassaulaan 14, van Leiden; Jacq. M. do Greeuw en gez., de Kempenaerstr. 78, van Leiden; S. G. Jansen en vr., Etnma'.aan 51, van Leiden; Wed. S. E. Benard, geb. van Zanten, Nassaulaan 9, van Rotterdam; P. G. H. M. Rutees, de Kempenacrstraat 32, van Leiden; M. C. Jclier, Terweeweg 116, van Noordwijk; J. H. Holwerda, Nassau laan 27. van Loiden; M. H. P. don Bocatcrd, Nassaulaan 27, van Leiden. Vertrokken: M. van dor Keur en gez., Javastraat 18, naar Leiden, Kanaal straat 20; M. G. A. Vierling, Borneostraat 19, naar Wassenaar, van Zuylen van Nije- veldstraat 218; J. Laven, Javastraat 30, naar Noordwijk, van Panhuysstraat 29; A. B. Col.ins, Fred. Hendriklaan 8, naar Enschede, Kalanderstraat 4; C. Oudwatcr, Dorpsstraat 30. naar Rijnsburg, Vliet ZZ 24; G. Brouwer. 'KV; gen tease la an 3, naar Leiden, J. de Wittstraat 30; E. S. van Ser- mondt, Geverstraat 52. naar Deventer, Brinkgrevcweg 17; J. W. M. J. Spliethof, Geversstraat 47, naar Leiden. Mare 116; L. van Ingen Schenau, de Kempenacr straat 90, naar Voorburg, v. d. Wateringen- laan 228; J. P. du Croix, Geverstraat 59a, naar Leiden. Rijnsburgerweg 58; H. J. G. Mak, Regentesselaan 17, naar Bussum, Huizerweg 57; J. J. Jungerhans, Oranje laan 8, naar Den Haag, Westeinde 132; G. J. Terpstra, de Kempcnaerstraat 48, naar Den Haag, H. de Grootstraat 18.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 13