MAANDAG 24 APRIL 1933 OE LEIDSCHE COURANT TWFEDE BEAD PAG. 5 HAACDAe HOCKEY NEDERL.—FRANKRIJK 5—0. Holland wint in een prachtigen wedstrijd van Frankrijk. Het tempo der Franschen stelt teleur. Verdiende 3—O-voor sprong bij rust. Drie Neder- landsche doelpunten geannu leerd. Dat de belangstelling voor internatio naal hocüey steeds stijgendb blijft bewees de gisteren op Houtrust gespeelde ontmoe ting onzer Uranjepioeg tegen Jbrankrijk. Reeds een half uur voor den aanvang stroomde een groote schare toeschouwers langs de poorten aan de Sportlaan en het Meezenplein het sportpark binnen, zoodat tegen drie uur ongeveer vijfduizend belang stellenden aanwezig waren. Om drie uur nam het spel een aanvang en stormde het kransche quiuiet op Van der Does et, doch Aib. Xresling retourneer de het leder terstond met een forschen slag naar de Nederlandsche hnkerwing, waar Van der Haar klaar stond om een van zijn rusnes te ondernemen en na goed sanien- spei met Dupon den laatste in staat steide goed voor te zetten. De veteraan Resumat.' die den geheelea wedstrijd een prachtige partij speelde, werkte echter keurig weg en een oogenblik later zwermde de JFran- scbe voorhoede weer voor de Nederland sche achterhoede. Het spel werd echter te kort gehouden, totdat een hernieuwde aanval de eerste corner aan de Franschen bracht. Deze goed door Boutry genomen, werd prachtig door Gnmonpres ingescho ten, doch door van der Does uitnemend gekeerd en daarop verplaatste Braat net spel naar voien. De geheel vrije bal werd door den linksachterspeler der Franschen Timbault goed gestopt, doch bij "het weg werken had hij niet op de doortastend heid van Maar gerekend. De Hagenaar attaqueerde terstond, kwam als overwinnaar uit het strijdperk on een oogenblik later verkondigde een don derend applaus, dat zijn scherp schot Ne derland de leiding bezorgd had. Zoo was de stand na vier minuten reeds 10 voor Holland. Het spel ging vervolgens zeer snel op en neer. Na 10 minuten, in welken tijd nog een Hollandsch doelpunt geannu leerd was, bleken de gasten beter inge speeld. te zijn en een krachtig offensief op Van der Does volgde. Nadat Ankerman weer eens opluchting had gebracht, door scherp op zijn vleugel te spelen, zette Gun ning ineens hard over naar links. De Frau- sche achterhoede bleek er geheel door ie zijn verrast, want Dupon pikte de keurige passage van Van der Haar op en zelfs een keeper als Houssais vermocht door uitloo- pen met bet harde schot van den Haag- sohen goalgetter te stoppen (20). Vanaf dat moment nam Holland het spel geheel in handen en de prachtige open aanvallen waarin Maas het spel uitstekend verdeelde, bracht het doel der gasten voortdurend in gevaar. Doelworstelingen en strafcorners volgden elkaar snel op. Een prachtig schot van Tresling werd op eminente wijze door Houssais gekeerd en elk oogenblik kon men een de.de doelpunt voor Holland verwach ten. Dit liet niet lang meer op zich wach ten. Het open spel der Hollandsche vojr- hoede bleek zoo overrompeleud. dat de Fransche achterhoede zich uitsluitend tor verdedigen moest bepalen Toen zes minu ten later Van der Haar weer eens prachtig na aangeven van Van Lierop had voorge zet. ontstond rechts in den slagcirkel een doelworsteling. Een vrije slag voor Gun ning volgde en opnieuw scoorde Maas op prachtige wijze (30). De tweede helft. Na de hervatting bleekn de Franschen zich geenszins geslag ente voelen. Binnen de vijf minuten echter had Dupon zijn prachtige pass op schitterende wijze langs Houssais gejaagd. Doch ook thans annu leerde Van de Putte dit doelpunt wegens buitenspel, welke beslissing zeer aanvecht baar leek. Het Jbransche offensief bleek er niet door te zijn gestuit en thans kon de uitstekende Hollandsche middenlinie zich van haar sterk verdedigende zijde doen kennen. Zij deed dit op meer dan schitterende wijze en telkens zag men Braat of Ankerman ol Van Lierop ingrijpen. Een prachtige strijd in het middenveld was er bet gevolg van met beurtelings uitvallen der gasten. Doch na een kwartier kwam Holland weer langzaam aan in de meerde.heid. Gunning werd wat meer in den aanval be trokken en toonde zich tegen den ©enigs zins hard spelenden Imbault ©en zeer han dig vleugelspeler. Bovendien hadden Van den Berg en Maas van plaats verwisse'd. Thans bleek de Amsterdammer er veel De ter in te komen. Met Dupon en Van der Haar bouwde hij de aanvallen op onweer staanbare wijze op. Prachtig driehoeks;©; en afgemeten passes naar binnen en naar voren, bracht de Fransche aebterhode u- de grootste moeilijkheden. Wel bracht een goed doorzetten van Goule een vrije sla*; voor het Hollandsche doel, wel werd dc bal uit de schitterend aangegeven pass van Grimonprez door Soule op unieke wijze ingevollevd, doch ook dit doelpunt werd, ditmaal door den heer Evekink, wegens buitenspel geannuleerd en toen was het weer de beurt aan Holland en zag men Van der Haar in pijlsnelle vaart op Hous sais afstormen. In den slagcirkel was een oneffenheid oorzaak, dat de snelle links buiten „sticks" maakte, zood°t een zeker doelpunt voorkomen werd. Het Holland sche tempo kende thans geen grenzen meer. want nadat Van der Does een door braak van Sologe fraai onderbroken ha<d, belandde de bal het volgende moment weer bij Van der Haar. Hij besloot zijn rush met een voorzet, die door Van den Berg prach tig langs Houssais gepshed werd. Na een half uur had Holland een 40 voorsprong gekregen en het had er veel van, of er nog meerdere goals volgen gingen. Reeds drie minuten later bleek dit het geval te zijn. Thans was het Maas die den uit stekenden voorzet van Van der Haar langs Houssais schoot. Een juweel van een doelpunt De Franschen zetten er alles op om de eer te redden, doch Tresling en Do Waal b'even onverbiddelijk en zoo bracht het einde aan'Holland een verdiende 50 overwinning. LAWN-TENNIS DE DAVISCUP. Britsch Indië doef niet mee. Britsch-Indië heeft afgezien van deel neming aan de Daviscup-wedslrijden. Fin land komt daardoor zonder strijd in de tweede ronde, waarin het zal moeten uit komen tegen den winnaar van den match Engeland-Spanje, dus tegen Engeland. AUTOMOBILISME JAARVERSLAG K. N. A. C. Ondanks de crisis voldaan. Blijkens het jaarverslag van de Kon. Ned- Automobiel Club over 1932, is dit jaar ook deze vereeniging niet voorbijge gaan zonder sporen na te laten. Immers hoevelen voelden zich niet genoodzaakt zich het gebruik van hun automobiel te ontzeggen, waarmede voor hen de reden voor het lidmaatschap van de K. N. A. C. verviel. Dit neemt echter niet weg, dat, gezien de economische omstandigheden, er geen reden bestaat tot ontevredenheid. In 1932 werden, behalve de noodige vernieuwingen, geplaatst 29 waarschu wingsborden, 72 plaatsnaamborden en 43 richtingsborden. De totalen op eind De cember van dat jaar waren respectieve lijk 588, 5586 en 81. Het is te betreuren, dat nog steeds belangrijke sommen moe ten worden uitgegeven voor vernieuwing, noodig om de door baldadige jeugd aan gerichte vernielingen te herstellen. Wegencommissie A. N. W. B. K. N. A. C. Evenals vorige jaren werd gedurende bet verslagjaar van de zijde van de weg gebruikers een zeer groot aantal (pl.m. 1500) klachten, wenken, enz. op wegen- en verkeersgebied ontvangen, waarvan een groot gedeelte leidde tot het instellen van een plaatselijk onderzoek en een goed gefundeerde actie voor het verkrijgen van betere wegen- en verkeerstoestanden. In het algemeen wehrd daarbij van de zijde der wegbesturen de meest mogelijke hulp en medewerking ondervonden. Bovendien werden talrijke gemotiveer de adressen aan verschillende autoritei ten verzonden, eveneens de bevordeiing van betere weg- en veiliger verkeerstoe standen betreffende. Steeds meer bleek, dat door verschil lende instanties, welke wegen in beheer hebben (vooral gemeentebesturen) werd gebruik gemaakt van de gelegenheid tot het inwinnen van kosteloos wegen- en ver keerstechnisch advies bij de Wegencom— missie, vandaar dat ook in het verslagj rr vele technische adviezen werden ver strekt inzake den aanleg, de verharding en de verbetering van wegen, de meest verscheidene verkeersaangelegenheden, enz. enz. Het spreekt welhaast vanzelf, dat de bevordering van een veiliger verkeer de volle aandacht had. Zoo werd van 3 tot 8 October een Veiligheidsweek georgani seerd. In deze week werden o.m. de auto mobilisten opgewekt hun automobielen te laten inspecteeren en de vele onvolkomen heden, welke gemakkelijk tot groote on gelukken aanleiding kunnen geven, te la ten verhelpen. Bovendien werd met een aantal vertegenwoordigers van de pers een tocht door het land gemaakt, teneinde in de practijk de meest voorkomende ver- keersfouten te demenstreeren. De K. N. A. C. was eveneens op andere wijze ten algeireenen nutte werkzaam, nl. door het belangloos organiseeren van cursussen in automobiel- en verkeersken- nis voor de politie. KON. NED. VOETBALBOND. OVERZICHT. De kampioenswedstrijden zijn gisteren vrij normaal verloopen. Feyenoord won. zij het dan op 't kantje af. met 2—1 van P.S.V. en Go Ahead boekte een 41 zege op Velocitas, zoodat de stand is: gesp. gew. gel. verl. v.t. pnt. Go Ahead 1 1 4—1 2 Feyenoord 1 1 21 2 Stormvogels 1 1 3—2 2 Velocitas' 1 1 1—4 0 P. S. V. 2 2 a—5 0 De promotiewedstrijden brachten thans ook Zeeburgia in de rij der candidaten, want deze Amsterdammers wonnen met 2-- 1 van Kinheim. De strijd tusschen H.V V. en O.D.S. ein digde in een 2 -2 gelijk spe:, zoodat de wedstrijd overgespeeld moet worden. In Afdeeling IV won V.V.V. den eersten promotiewedstrijd door Hero met 30 te kloppen. In het Noorden werd een puntloos gelijk spel behaald in den wedstrijd F.V.C.— Muntendam. Uit de competitie is nog belangrijk dat Scheveningen afdee'ingskampioen werd door een 2-1 zege op Alphia, terwij] Lug- dunum met 7—5 verloor van The Rising Hope en A.S.C. met 2—1 van 't Noorden. DE UITSLAGEN. Om het landskampioenschap. Feijenoord—PJ3.V. 21; VelocitasGo Ahead 14. AFDEELING I. lste klasse: ZFG- Hermes DVS 3- 2; Blauw Wit ADO 6-2. 2e klasse A: Zeeburgia-Kinheim (beslissing) 2-1; DEC-TOG 5-1; VVA- Alc. Victrix 31; WFC—EDO 12. AFDEELING II. Ie klasse: DFC-Ajax 4—1. 2e klasse A: HVV-ODS (beslissing) 2—2; RFC Neptunus 9 -4 VIOS- Olympia 5—2; FortunaCVV 20; VDU—Overmaas 63; VOCSVV 4-3. 3e klasse A: Albh ia— Scheveninsen 2 3; BMTLaakkwartier 31; DVC Rijswijk 0—1. 3e klasse B: Lnvdunum—The K'. Hoop 5—7; Naaldwijk MAAS 0; ASC 't Noorden 1—2; RVC—VFC 32; Trans valia-Hoek v. Ho'land 3—2. 4e klasse A; RCL— Kranenburg 33. Res. 3e klasse C; Aiohen 2- Bode graven 2 6-1; UW 3Alohia 2 4-3; Her cules 3GSV 2 53; Velox 2—Kampong 2 3—1. AFDEELING III. lste klasse: EnschedeTubantia 3—0. AFDEELING IV. Prom. 2e klasse: HeroVVV 30. AFDEELING V. Ie klasse: Sneek GVAV 2-0. Prom. 2e klasse: FVC—Munten dam. FEIJENOORD—P. S. V. 2—1. De Rotterdammers slecht op dreef. Feijenoord heeft niet met de traditie willen breken, dat er thuis in de kam pioenwedstrijden van Philips wordt ge wonnen, maar zelden zagen wij de Rot terdammers slechter op dreef dan gister middag. Het eenige deel van de ploeg dat speelde voor de volle 100 pet. was de ver dediging, in het bijzonder de achterhoede, want van Male kreeg weinig of geen moeilijk werk op te knappen. Dank zij speciaal van Dijke. die weer een prachti ge tactiek en techniek paarde en door den snelleren en doortastender Bul voortref felijk werd bijgestaan. Voor de rest was Feijenoord geen schaduw van een kam- pioensploeg. PSV dat de toss gewonnen heeft trapt aif, de gasten hebben een beetje voordeel van de zon, wind is er vrijwel niet. In de eerste minuten is het spel van geen betee- kenis. Feijenoord's aanval laat 't eerst zien. wat spel van goede plaatsing, dat goed open wordt gehouden, vermag. Een paar aanvallen van de rechtervleugel ko men los, een vliegend schot van Duynhou- wer komt in het zijnet. Dat inspireert PSV. Mooi maakt Hunting van een onver wacht kansje gebruik, zijn bard laag schot komt naast den paal terecht. Na vijf mi nuten speelt de linkervleugel van PSV mooi samen. Paulessen krijgt het leder vlak bij de achterlijn te pakken, als ieder denkt, dat hij voorzetten zal, schiet hij hoog en scherp den bal in het doel (10). PSV geeft dit vrij gelukkige doelpunt vertrouwen, fel vallen ze aan en hard krijgt de Feijenoord verdediging het te ver duren. Even moet worden gestopt voor v. de Broek na een botsing met Bul, de PSV 'er speelt, zij het niet op volle kracht, door. Bij Feijenoord lukt het niet, in hoofdzaak, doordat de middenlinie nog niet op dreef is. Als Van Ooyen mooi het spel verplaatst en Barend regt een prach tige center geeft aan Hendriks, talmt deze, zoodat de PSV-verdediging zich kan herstellen. Na een kwartiertje wordt Feijenoord's spel beter. Goed geeft in de middenlinie aan en Barendregt verdeelt in deze pe riode mooi. Na een fraaien naar den vrij- staanden Hendrik gespeelden bal. zet deze hoog voor. Burg kopt den bal naar Duyn- houwer die .onhoudbaar met een kopbal gelijk maakt. (11). Feijenoord blijft thans eenige tijd aanvallend als Barerdregt een through pass krijgt, toont van Run zijn snelheid en handigheid door den bal van den Feiienoorder afhandig te maken en hem listig vrij te spelen. De dan volgende aanvallen der gasten zijn gewoonlijk door het spel van Paulissen en Visser. Als de eerste het leder voor de voeten van Pau lissen plaatst, schiet deze hoog over het doel. Van der Broek probeert het een paar keeren alleen, hij passeert dan van Dijke. maar stuit op Bul. Het snelle ingrijoen van de PSV-verdec'iping blüft dan Feijen oord de baas. De aanval is vrijwel tam. Barendregt vooral is wat te traag. Uit een hoogen voorzet van Hendriksen ont staat een doelworsteling, waarbij van Zeijl, als de doelman niet aanwezig is, den door Burg ingezetten bal uit het doel kopt. Vlak erop slaagt Burg er in, hoewel sterk gehinderd, den bal scherp voor te zetten. Duynhouwer snelt toe. maar hij stiet, ongelukkig, juist tegen een van Boom's beenen. Andermaal krijgt Feijen oord een kans met een voorzet van Burg, nu vantrt Hendriksen het leder keurig op, hii schiet scherp, doch Boumans werpt zic^ on den schuiver en stont. Het s^el na de hervatting is direct zeer afwisselend, met gevaarlijke memen ten voor beide dce'en. Een paar hoek schoppen op het Feijenoorddoel worden weggewerkt, een aanval van Feh'enoord volgt. Barendregt plaatst raar Hendrik sen, die langs Laneggen loopt en dan kalm voorzet, maar de binnemmelers ac- cepteeren de kans niet. Na 8 minuten een voorzet van den linkervleugel van Feijen oord. Hendriks krijgt den bal. wil voorzet ten, doch Lanegeen steekt den hand uit naar het leder. Een strafschop is het re sultaat. hard en hoog schiet Burg in (21) Feijenoord bli'ft nu vrij lang in de meer derheid en de uitvallen van PSV stranden op de hechte en stevige Feijenoord-verde- diginsr. Als door v. Heel Barendrecht don bal krijgt toegespeeld kopt van Run ge vaarlijk op een driehoekje, zijn keeper moeilijk werk bezorgend. Dan een uitval van PSV's rechtervleugel een voorzet, die door de verdediging gemist wordt. Pauwo kan nog net 'n hoekschop koppen. Dan weet de verdediging van de thuisclub er wel raad mee Als Hendriks weer goed op- brengt, onderschept Boumans zijn scherpe voorzet uitstekend. Bij PSV valt v. d. Broek uit. Van Kooyk neemt zijn plaats in. Als Hendriks scherp voorzet, stompt Boumans den bal corner. Daarop uitloo pend slaat Boumans den bal weg. Van Ooyen stelt zich in het bezit ervan, schiet en van Run stopt op de doellijn. Tien mi nuten voor tijd valt Linssen uit. Vrouwsdet komt hem vervangen. Het spel heeft wei nig meer om het lijf. Visser probeert vruchteloos op de midden voorplaats ver andering in den stand te brengen en bij Feijenoord mishikt alles door het hopc- los falen van Barendregt. De stand blijft 2—1. VELOCITASGO-AHEAD 1—4. Deventer wint verdiend. De eerste kampioenswedstrijd van Ve locitas, die door een record aantal toe schouwers werd bijgewoond, zeker 10.000 toeschouwers, is op een groote teleurstel ling van de Groen Witten uitgeloopen. Al gemeen werd verwacht, dat Velocitas niet geheel kansloos zou zijn tegen Rood-Geel en in de eerste helft en het begin van de tweede helft was dit dan. ook niet het ge val. Doch toen Brilleman in de tweede helft kans zag het derde doelpunt voor Go-Ahead te maken was het met Veloci tas gedaan en speelde Groen-Wit verder en verloren wedstrijd. Intusschen was deze overwinning van Go-Ahead verdiend, wellicht de eindcijfers iets geflatteerd. De achter- en de middenlinic van Go-A'head waren trapvaster dan die van Velocitas. Een typische fout van Groningen was voorts het steeds verdedigend spel van de Groninger Middenlinie; de voedende taak werd vrijwel geheel vergeten. Jan Halle steunde uitstekend zijn voorhoede, die wel productief speelde, doch waarin het combinatiespel verre van fraai mocht worden genoemd. O. i. was de Groninger voorhoede beter, doch het gaat nu een maal in een wedstrijd om het maken van doelpunten en hierin faalde de groeh-witte linie. Keeper Rozema was niet safe. daar entegen was de doelverdediger van Go- Ahead Leo Halle in uitstekende conditie. Aanvankelijk werd in het veld door bei de ploegen een slordig spel te zien gege ven, met Go-Ahead het meest in den aan val. De Vries, uiterst snel en gevaarlijk, zette herhaaldelijk goed voor deel, doch het binnentrio van Go-Ahead wist niet van de hierdoor ontstane kansen te profi- teeren. Velocitas' aanvallen werden ge leid door Bonsema, doch strandden in de meeste gevallen op een sterke verdedi ging. Bovendien waren de aanvallen soms te doorzichtig van opzet en slordig afge werkt, zoodat Goldenbelt c.s. op gemakke lijke wijze gevaar wisten te voorkomen. Enkele schoten van Van der Velde en Bonsema werden door Leo Halle goed ge stopt. Go-Ahead werd geleidelijk aan sterker, doch kon dit vooieerst niet in doelpunten uitdrukken. Eerst na een half uur spelen gaf Brilleman zijn club de lei ding, door van verre via den paal Rozema te passeeren. (01). Nug voor de rust werd de voorsprong van uo-Aiie&a met een aoeipunt vOifeiOot, dat onttuonu met een luag scnot lui een pass van ue vues. De uiu.ungc.s zitten er entnouM„st op oni nog voor ue rust uen aouteiSw*u<l ie veuDCiucii en wuüvC.ijK ge.uiae uit uuor een scaut uoug in uen ïiueK vuu v an uer V e.ue (1xj. jn ao tweeuö ue.lt wda ve.ucitus hot eeist in ue ineciuei^eid. be .Deventer Du.ca.s staan ecnier uue.st soiiue te ver- ue^ioeu en er is practiscn fecen uoorno- men a«*n voor DOuscina en zyii Si.-e.eis. De ovsie.ijive Kampioenen ttOucn net be ter en na een sne.ien aanvai scooiue diiI- leinan nuirnuor une, terwijl aoit uuaiiiu Iubu ue AtieeK na fUiiienapOi mee clo vues net vie.ue uoevant vuur tao-Aiiead maakte, xn uo<.en su.nu jlw&iu vei uer fecen w>jjiUfeuig meer, zoouur. met een 4—1 uvcr- wiuiu..fe net eniue uoor soneius. ecuter v. Mcoisui, uie guoü iciauc, weid muifeeKon- UlfeU. ALPHIA-SCHEVENINGEN 2-3. Scheveningen kampioen. Het is Scheveningen gelukt door een kleine, zwaarbevochten overwinning op Alphia hot kampioenschap harer afdee ling binnen te halen. Met één punt voor sprong op B. M. T. kwamen de Schevenin- gers in het bezit van den eore-titel. Do wedstrijd was zeer spannend en werd vrij forsch gespeeld, doch de goed leidende scheidsrechter Vaessons hield de teugels strak in handen. Hoewel het spel dor be zoekers technisch iets hooger stond, had de uitslag toch even goed andersom kun nen zijn. Het geluk was aan do zijdo der bezoekers en daarmede de overwinning. Direct na den aanvang komt Schevenin gen geweldig opzetten, doch do Alphia- verdediging weet deze aanvallen te be zweren Alphia bepaald zich tot uitvallou, waarmode echter de schitterend spelende Scheveningen-defensie weinig moeite heeft. Na ongeveer een kwartier krijgt Schevenigen een corner te nomen, waarbij het leder goed voor doel komt en door den midvoor fraai wordt ingekopt. (0I). Alphia beantwoordt dit mot enkele gevaarlijke uitvallen en dringt daarbij dicht tot het Schcvoningcn-docl door. Scheveningen verplaatst het spel weer cn weet eenige corners te forcccren, welke niets opleveren. Rust breekt ongewijzigd aan. Hoewel Alphia in de tweede helft te gen zon en wind s* eelt komt zij direct in den aanval en reeds na 5 min. weet Zwaan de partijen op gelijken voet te brengen, wanneer hij een voorzet van rechts benut. Het spel gaat langen tijd van doel tot doel, zoodat van eenig overwicht der beide partijen peen sprake is. Een blun der van keeper Vet wordt Alphia nood lottig. Een door Scbevenin"cn genomen corner verdwijnt in liet Alphia-nct. Di rect daarna weet Vet eenige keeren fraai te redden. Dc Jong rankt geblesseerd en sccelt op halven kracht. Toch neemt Al phia het spel in handen. L. Bouthoorn geeft goed door naar linksbuiten Roden burg. d'"e na een snelle ren hard inschiet (2 2). Do strijd wordt zeer spannend. Scheveningen komt nu in do meerder heid. doch hare aanvallen hebben geen geluk. Als ten slrtte de linkshalf .Ier be zoekers van op de. zijlijn een ver sehot inzendt verdwijnt de bal in de Alphia- touwen (23). AInhia komt nog eenico malen in den aanval, doch doelnu"ten blij ven uit. Einde breekt ongewijzigd aan. De Scbevenincen-spelers worden door hun enthousirste supporters van het veld ge dragen, terwijl het AHhia-bestuur aan de kampioenen hoer gelukwenschen aanbood, vergezeld van bloemen. A.S.C.HET NOORDEN 1-2. Het was een slappe vertooning, de strijd tusschen A.S.C. en het Noorden. De Rood zwarten kwamen in een gewijzigde opatol- hng, welke eveneens geen resultaat brach:. Deze wijze van proefneming zal A.S.C. op den duur niet ten goede komen, cn ver lies op verlies moeten brengen, v. Breen was de beste, èn door zijn spel èn ausdauer bracht hij somwijlen eenige opleving. Het Noorden bracht er eveneens zeer weinig van terecht, al mocht het den rechtsbin nen na heel wat getob gelukken na 30 mi nuten spelen, den bal in het A.S.C.-dool te jagen (0—1). Met dezen stand komt de rust. Na de thee was de strijd nog meer af nemend, en werd de zaak erg saai. Na een verloop van ongeveer 20 minuten kogelde Brake! een tegen de Int gekotsten bal in 't .Noorden-doel (11). De gelijkmaker was e,r. Gelukkig! De strijd verplaatst zich op het mid !enter:cin, dan een plotse'inze uitval van het Noorden, en heel kalm loopt de rechtsbinnen door de verdediging, dc kee per doet weinig en op deze wijze wordt net 12. Hiermede kwam het einde.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 5