KIEZERS KIEST FIRMA JAC. DE NEEF ARnexHAHIPERSI)lRICHIlNG. STOOMEail en VERVERIJ ALS UW KLEERMAKERS DONDERDAG 20 APRIL 1933 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 8 DE CRISIS IN DE METAAL* NIJVERHEID. Te Utrecht vergaderde de R. K Ver eeniging van Werkgevers in de Metaalnij verheid onder voorzitterschap van den heer Ir. J. R. Sassen, over de wijze waar op de gevolgen der crisis eenigszins zou den kunnen worden verzacht. De vergadering constateerde, dat 40 pet. der in de metaalnijverheid werkzame arbeiders werkloos is, terwijl van de ove rigen slechts 40 pet. een normale werk week kennen. Overeenkomstig de voorstellen van het Bestuur besloot de vergadering krachtig te ijveren voor de uitvoering van de na^ volgende maatregelen. 1. Toepassing der Crisisinvoerwet voor een aantal producten, waaromtrent reeds geruim en tijd geleden aanvragen tot con- tingenteering zijn ingediend. 2. Wijziging van de Tarief wet. waarbij onder meer ook hulpmiddelen voor indus trie en landbouw belast zullen binnenko men en wegneming van gewichts- en ma af grenzen. waardoor tal van metaalproduc ten buiten het tarief vallen. Invoering, zooveel mogelijk van specifieke rechten; 3. De Regeering dient te beschikken over vérstrekkende bevoedheden om eener zijds bij onderhandelingen met andere Re geeringen de exportmogelijkheden te ver- grooten en om anderzijds door middel van invoerbelemmerende maatregelen een eind te maken aan de moordende concurrentie, die van de zijde van het buitenland wordt ondervonden. 4. Bescherming dient speciaal te wor den geboden tegen de politiek van buiten- landsche concerns en kartels, die de Ne- derlandsche markt met dumpingprijzen veroveren; 5. de samenwerking tussohen de Neder- landsche industrieel en op economisch ge bied dient te worden bevorderd; 6. De Regeering stelle aan de Besturen van Provincies en Gemeenten den eisch, dat zij het gebruik van Nederlandsche producten zoo krachtig mogelijk bevorde ren; 7. De Rijksoverheid bevordere den bouw van moderne Rijn- en kustsohepen door het verleenen van 6cheepshypotheken weer mogelijk te maken; 8. aan de sociale voorzieningen worde niet getornd, doch verdere verzwaring van lasten op de industrie worde vermeden. De vergadering besloot deze wenschen ter kennis te brengen van de daarvoor in aanmerking komende instanties in de hoop, dat de toekomstige Kabinetsforma teur daarmede rekening zal houden. Ned. leerling-machinist In Duitschland gearresteerd. Gisteravond is een uit Amsterdam af komstige leerling-machinist der Neder landsche Spoorwegen op het spoorweg emplacement te Emmerik door S. A. van zijn machine gehaald en gèarresteerd wegens het verspreiden van communisti sche pamfletten. De leerling-machinist ie door de Duitsche autoriteiten in ver zekerde bewaring gesteld. De Kriminalpolizei te Emmerik, tot welke wij ons, aldus de „Tel." voor na dere inlichtingen hebben gewend, deelde ons mede, dat de leerling-machinistbij zijn aanhouding de vlugschriften van communistische strekking nog in zijn bezit had. Hij is aan een verhoor onderworpen, doch zou zeer waarschijnlijk nog des avonds op vrije voeten worden gesteld, nadat tegen hem procesverbaal was op gemaakt. LUCHTVAART KAPITEIN R0BIAN0 VERONGELUKT? Gevreesd wordt dat de Italiaansohe kapitein-vlieger Robiano bij zijn poging een nieuw vliegrecord EngelandAustra lië te vestigen om het leven is gekomen. Robiano is zoek sinds hij Vrijdagavond van Calcutta naar Birma is vertrokken. Op het einland Charbadoe aan de kust van Bengalen is thans een lijk aange spoeld, dat men voor dat van Robiano houdt. UIT DE OMGEVING RIJNZATERWOUDE Werkloosheid. Bij het agentschap der Ar beidsbemiddeling staan heden 13 landarbei ders als werkzoekenden ingescheven. Overleden: G. Reijneveld 80 j. TER-AAR. Centrale Veiling. In het Patronaats gebouw werd een buitengewone ledenver gadering gehouden van de Centrale Vei ling. De opkomst was niet bijzonder groot. Aanwezig 125 leden. Ongeveer 8 uur opent de voorzitter, de heer C. W. v. d. Hoorn Azn.. de bijeen komst. roept allen een hartelijk we kom toe bijzonder het Bestuur, de Commissie van Advies en de Directeur P. Post. Spr. vraagt aller medewerking tot het vlugge en zake lijke afhandelen van de agenda, waarna de secretaris, de heer Alb. van Straaten, de notu.en leest dio onveranderd worden goedgekeurd en vastgesteld. Uit de mededeehngen vernamen wij, dat door het Kringbestuur van den L.T B. met samenwerking van de Veiling alle pogin gen in het werk gesteld worden voor meer steun aan de Tuinbouwbedrijven te verkrij gen. Bij de ingekomen stukken werd een schrijven behandeld van de in liquidatie zijnde vereeniging Tuindersbelang, waarin "Wij leveren U zuiver kleermakerswerk. Onzefcetere In goedkoopste Cplbertcostnums worden op onze eigen ateliers vervaardigd, welke |ter controluering open staan Maafkleeding is Wij leveren voor r My A Laat U Maatconfectie niet vbor koopen, waar een groot verpch zuiver handwerk. "Wij hebben onze pnjzji aaü slechts f 49.00 een gegarandeerd blauw,kam^ PRIJZEN: Colbert Costuuni, fantasie, vanaf Blauw Kaïngaren Costuum Mantel Costuum, blauw kamgaren Flanellen Costuuras Flanellen Pantalons 4036 ecFjng ver- en f estaat tdige tijdsomstandigheden aangepast 'ooroorlog6prjjs is. Dames- en Heeren Kleermakers Opgericht 14 Maart 1909 Gedipl. Coupeur RAPENBURG IIO - LEIDEN TELEFOON 1339 een beroep gedaan wordt op de Centrale Veiling tot een voorloopige betaling van een bedrag, om verdere moeilijkheden te voorkomen. Het Bestuur heeft dit stuk af gewezen. De heer Rekelhof licht deze zaak toe, zou graag de royale medewerking zien van de Veiling, door b.v. een schrijven te richten aan de Boerenleenbank of zij cle mentie wil gebruiken. De voorzitter zegt wel steeds de mede werking te willen verleenen om n.l. de oude schuld in te houden, mits de Centrale Vei ling een bevestiging krijgt van de oude Vereeniging in den vorm. dat zij gerechtigd is de bedragen te innen. Be-sloten werd niet op het ingekomen schrijven in te gaan. In de vacature P. Esveld werd gekozen de heer Alb. Esveld die zijn benoeming onder dank aannam. Bij de verkiezing van een controle-lid werd eerst geruimen tijd gediscussieerd over de zaak „handel in Tuinbouw benoodigdheden". Wat valt hier onder, wat verstaat men er mee Het Be stuur had gemeend dat het controle-'id de heer Mank, wel in dit college mocht zit ten. Hierna werd de heer Joh. v. d. Jagt gekozen als controle-lid in de vacature W. v. d. Hoorn Azn. De heer v. Emmerik sprak een waardee- rehd woord tot hét Besiuür, Difècteür én Kassier over de uitbetaling der steungel den, vroeg vervolgens in hoeverre het te kort is aangezuiverd en of de Commissie van Advies voorgesteld heeft de salarissen zoo te houden. De voorzitter antwoordt, dat het tekort biina is binnengekomen en verder heeft het Bestuur de salarissen vast gesteld. Sommige leden vonden het wel wat hoog de huidige regeling, doch dat de salarissen rmt andere plaatsen vergeleken niet hoog zijn. De heer C. de Bruijn zou gaarne contact voeren met de Kamer van Kooohandël voor eventueel afzetsebied; het Bestuur zal dit bespreken. De heer C. Markman vroeg, hoever het Bestuur kan gaan be treffende inmaak? Het Bestuur tracht der gelijke pogingen altijd te doen in het be lang van de vereeniging, zij zal niet licht vaardig handeen. Na nog enkele vragen van huishoudelijke aard behandeld te hebben ging de voorzit ter over tot sluiting. Na een woord van dank gebracht te hebben aan het Bestuur, de Commissie van Advies, Directeur en leden voor hun medewerking. SDreekt. de wensch uit en de hoop dat Gods zegen overvloedig nederdalen over onze arbeid, en dat wij na afloop van de campagne al len tevreden mogen zijn. VOORSCHOTEN Verkooping. Bij de gehouden openbare verkooping in hotel Deurloo alhier, ten over slaan van notaris Stumpel te Leiden van een vrij staand heerenhuis aan de Wijngaarden- laan alhier in bod staande op 8500, is niet gegund. ZOETERMEER De dubbele Raad. Door het hoofdstem bureau wordt Vrijdagmiddag a.s. om 2 uur, zitting gehouden ter nummering van de lijsten voor de te houden stemming van den z.g. dub belen Raad. ZEGWAART Geboren: Wilhelmus Leo Fred All z. van A. P. van Wensveen en W. M. van der Stap. Jan Dirk z. van N. de Knegt en M. de Bruin Matijntje Geertruida d. van D. M. van Eek en G. Voskamp. Ondertrouwd: A. J. Vollebregt 29 j. te Zegwaart en E. M. M. Persoon 33 j. te Schiebroek. ZOETERMEER-ZEGWAART Prins Willem-herdenking. Ter herdenking van den 400sten geboortedag van Prins Willem van Oranje zal op Dinsdag 25 April a.s. door de kinderen van alle scholen een optocht wor den gehouden door de gemeenten. Daarna zul len voor het raadhuis van Zegwaart eenige lie deren worden gezongen. Vervolgens zullen zij op de scholen worden getracteerd en zal hun een aandenken worden aangeboden. Door de Oranjevereniging „Wilhelmina" alhier, wordt op. Maandag a.s.; een herden kingsavond belegd worden, ter gelegenheid van den 400sten geboortedag van Prins Wil lem van Oranje, in het •.gymnastieklokaal te Zegwaart. Eenige sprekers zullen het woord voeren, terwijl een historische film zal worden vertoond. Naar wij vernemen heeft de burgemeester dezer gemeenten aan <Ie~burgefen het verzoek gericht op 24 April, ter gelegenheid van de Willem de Zwijger-herdenking, de vlag uit te steken. Emmabloem. De collectrices voor de Emmabloem-collecte zijn-in hun verwachtingen niet bedrogen.- De opbrengst der collecte be droeg 203.43. -O Kiesvereenigihg. De R.K. Kiesvereeniging ..Eensgezindheid" alhier^hield Woensdagavond 19 dezer, een vergadering, waarin als spreker optrad de heer Kampschöer, lid der Tweede Kamer. In den brèede schetste spr. de mate- neele èn geestelijke omwenteling, wélke in de laatste jaren in dé wereld heèft plaats gegre pen. Het verdrag van Versailles heeft door de herstelschuïden en vooral door de geweldige grenswijzigingen de economische structuur van vele landen vernietigd. Ons land, dat geheel op export is aangewezen, is vooral zwaar getrof fen. Spr. gaat na hoe'krachtig de katholieke Kamerfractie de regeenng heeft gesteund bij het ontwerpen van de zoo noodzakelijke nood wetten. Een krachtige kathotfeke Kamerfractie is noodig óm zoowel strijd 'te voeren naar rechts als naar links. Tenslöttè wijst spr. op het pro gram 1933 en zegt, dat wanneer wé een krach tige principieele politiek willen voeren, geba seerd op dat program, dat we dan moeten zor gen voor een zoo gropt mogelijk krachtig aan eengesloten katholieke ZKamerfractie. Spr. wekt allén op'"tot eenheid en om den 26sten April allen alsjeén man hun stem uit te brengen op nó". 1 vaör lijst 25. De voorz. dankte den heer Kampschöer voor zijn prachtige ptinciprê^ë rede èn sluit de ver gadering met den chr,:-groet. UIT DE RIJNSTREEK ALPHEN AAN DEN RIJN Willem de Zwijger-hef denking. Het pro gramma van de WiHen* .4e Zwijger-herdenking alhier op a.s. Maandag is vastgesteld als volgt: 8 uur: klokluiden: 9.30: opstelling van den kinderoptocht op <len Buitenweg, daarna zanghulde van de school jeugd aan het hoofd der burgerl. gemeente, op_ het terrein der Chr. II. B. S.; vervolgens optocht door de gemeente, waarna tractatie_der.jepgd in .de Martha- stichting; 2.30 uur: optocht van een veertig tal plaatselijke vereenigingen door de ge meente, met aan het slot gemeenschappelijke zang in het Burgemeester Visser-park van het woonhuis van den burgemeester. ZEVENHOVEN Volkstelling. De verdeeling der bevol king naar den godsdienst is volgens de laatste volkstelling als volgt: N. Herv.: 159 m en 166 vr., Ger. Kerk: 84 m. en 76 vr., Kath.: 312 m. en 274 vr.; Chr. Ger.: 4 m. en 5 vr.; geen godsdienst: 8 m. en 6 vr.; andere: 1 m. en 2 vr Totaal 1101. Geboren: z. van A. Bouwmeester en C. Droog. Ondertrouwd: J. Rijneveld 31 j. te Am sterdam en M. Immerzeel 19 j. ZOETERWOUDE IH. Rijndijk) St. Elisabeth. Ver'. Ter herinnering bren gen wij hiermede nog even onder de aandacht van onze inwoners, dat hedenavond om half negen de trekking zal plaats hebben van onze verloting in het Patronaat aan den Hooge Rijn dijk. De zeereerw. heer pastoor Mever heeft zich bereid verklaard zijn medewerking aan deze trekking te verleenen. Voor hen die nog niet in het bezit zijn van een lot, is er misschien nog kans er één voor de trekking te koopen, doch zulks is niet ge heel zeker. Het loont werkelijk de moeite vanavond eens een kijkje te komen nemen, naar al die (raa'ie prijzen, welke zullen worden verloot. Wij raden den loten-bezitters aan hun loten mede te brengen, daar eventueele gewonnen prijzen direct kunnen worden medegenomen. RECHTZAKEN HAAGSCHE RECHTBANK. Heden werd voortgezet de behandeling der zaak tegen den 29-jarigen bloemist W. F. de K. uit Leiden, verdacht van oplichting ten nadeele van verschillende leveranciers hier te lande. K. gaf toe de in de dagvaarding genoem de goederen te hebben besteld, doch door tegenslag in den tulpenhandel kon hij niet aan zijn verplichtingen voldoen. Het O. M. noemde K. een groot fles- schentrekker, die de door hem bestelde en aan hem geleverde goederen zoo spoe dig mogelijk weer van de hand deed, waar onder 8 kruiwagens. Verdachte, die des wege bij verstek tot 6 maanden gevange nisstraf is veroordeeld, is thans weer een nieuwe reeks oplichtingen begonnen. Spr. verzoekt bekrachtiging van het verstek- vonnis. Uitspraak 4 Mei a.s. De Haagsche Rechtbank deed heden uit spraak in de zaak tegen J. L., uit Leiden, die op 6 April heeft terecht gestaan ter zake van een aanrijding op den Haagweg te Leiden en tegen wien de officier van Justitie mr. van Asch. van Wijck een geld boete had geëischt van 75 subsidiair 25 dagen hechtenis. De Rechtbank sprak ver dachte vrij. De Haagsche Rechtbank deed uitspraak in de zaak tegen W. D. van O., geboren te Leiden en thans woonachtig in den Haag, die bij vonnis van den Kantonrechter in den Haag was veroordeeld tot 3 weken hechtenis wegens een jachtovertredmg te Wassenaar nabij Meyendell. De offi cier van Justitie had op 6 April bevestiging gevraagd van het vonnis van den Haag- schen Kantonrechter. De Rechtbank ver oordeelde verdachte overeenkomstig den eisch, met verbeurdverklaring van het ge weer. De Haagsche rechtbank deed uitspraak in de zaak tegen P. S. en diens broeder Dirk en in de zaak tegen C. H., eveneens uit Wassenaar, die op 6 April terecht hebben gestaan wegens het doen verstoren der orde op den Rijksstraatweg, toen zij onder den invloed waren van sterken drank. De drie verdachten waren door den Kantonrechter in den Haag ieder veroor deeld tot een geldboete ieder van 10 sub sidiair 10 dagen hechtenis. De Rechtbank veroordeelde de verdachten overeen komstig de eisch. Terzake van verduistering in dienstbe trekking stond voor de •Politierechter te recht de IS-jarige P. Kr. uit Veur, wien tenlaste was gelegd verduistering in dienst- betiekking. Verdachte had zich in het tijd perk 193233, toen hij bij een bakker als loopknecht in dienst was, eenige bedragen n.l. 1.12 en 8.50 toegeëigend. Na het hooren van den oud-patroon, was het woord aan den officier van Justitie mr. Knuttel. Spr. vond geen aanleiding, om een voor waardelijke veroordeeling op te leggen. Spr. requireerde dat verdachte zal worden veroordeeld tot een gevangenisstraf van 6 maanden, waarvan 4 maanden voorwaarde lijk met een proeftijd van 3 jaar. De Poli tierechte, onmiddellijk vonnis wijzende, ver oordeelde verdachte tot 3 maanden gev. voorw. met een proeftijd van 3 jaar en on der bijzondere voorwaarden. Terzake van diefstal van een gulden uit de toonbanklade in de kruidenierswinkel te Wassenaar bij mej. J. R. moest te recht staan Joh. de J., thans zonder beken de woon- en verblijfplaats hier te lande. Verdachte zou, toen hij een liedje speelde op zijn muziekinstrument en mej. R. Do- gingen deed om eenige oenten uit de toon banklade te nemen van die gelegenheid ge bruik hebben gemaakt, om een gulden van een schaal op de toonbank weg te nemen. De officier van Justitie eischte, gezien het strafregister van verdichte, 14 dagen gev.- straf. Overeenkomstig de eisch veroor deelde de Politierechter den verdachte. ONEERLIJK POSTAMBTENAAR. Voor de rechtbank te Alkmaar stond ver leden week terecht een 35-jarige schrijver der posterijen te Alkmaar, uit Heiloo, ter zake valschheid in geschrifte en .verduis tering in dienstbetrekking. Sedert April 1932 had hij ten nadeele van den Staat stelse matig gelden verduisterd tot een bedrag van J 2500, zooals uit het getui genverhoor kwam vast te staan. Door het O. M. was l'/j jaar gevangenisstraf ge vraagd. Mr. Prins vroeg een voorwaarde lijke veroordeeling van verd. die door het verlies van zijn betrekking al zwaar ge troffen was. De rechtbank veroordeelde verd. nu tot een jaar gevangenisstraf, waarvan 6 mnd. voorwaardelijk. VALSCHE MUNTERS. De rechtbank te Rotterdam heeft giste ren uitspraak gedaan in de zaak van de twee broers, een 41-jarigen melkboer en een 40-jarigen broodbezorger, die terecht hebben gestaan wegens het vervaardigen en uitgeven van va.sche Nederlandsche rijksdaalders, guldens, kwartjes en dub beltjes. Eerstgenoemde werd veroordeeld tot een gevangenisstraf voor den tijd van één jaar en zes maanden; de tweede tot een gevangenisstraf voor den tijd van twee jaar en zes maanden. De eisch luidde tegen ieder van de ver dachten een gevangenisstraf voor den tijd van drie jaar. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 19 April. Groentenveiling. Bloemkool I ƒ615.Roode kool ƒ1.40 1.90, Savoye kool 1.504.80, Pieterselie 1.402.50, Prei 0.501.S0, Kropsalade ƒ0.60—0.80, Selderie ƒ0 70—1.50 per 100 stuks. Kroten, gekookt 24.Snijboo- nen 8090.Peulen ƒ110120, Poste lein 2532.Spinazie 35.Uien 12.Wortelen 1.109.per 100 lu.o. GOUDA, 20 April. Vee. Aangevoerd in totaal 3007 stuks, waarvan 77 slacht var kens. vette 14.5-—15.5 cent en Londensche 1112 cent per pond, levend met 2 pet. korting; 727 magere varkens 1220 per stuk; 1749 biggen 710, 23 runderen 125150, 407 nuchtere kalveren 250 450, 5 bokken en geiten 24.50 p. stuk. Handel redelijk. Kaas. Aanvoer 389 partijen. Prijzen le kwal. met Rijksmerlc 2325.50 2de kwal. 2022. Handel traag. Boter. Aanvoer 1519 ponden boter. Goeboter 7085 cent en weiboter 5565 cent per pond. Handel vlug. Eieren. Aanvoer 158.300 partijen. Prij zen: kippeneieren 1.902.25 en eenden eieren 1.752.00 per 100 stuks. Handel matig. ZOETERMEER-ZEGWAART, 19 April. Eierenveiling. Aangevoerd 7000 stuks eieren. Kippeneieren 22.50, Eendeneie ren 1.902.20 per 100 stuks. BODEGRAVEN, 19 April. Eierenveiling. Aanvoer 18.805. Prijs wit 1.902.20, bruin 2.102.40, Eendeneieren 1.502.20 per 100 stuks. Konijnen 25 ct., Boter 0.600.65 per pond. VOORSCHOTEN, 19 April. Eierenvei ling. Eieren 2.102.70, Eendeneieren 22.10, per 100 stuks. Kippen 0.55 0.70, Konijnen 0.260.50, Duiven 0.20 0.24 per stuk. DEN HAAG, 19 April. Melkveiling. Ver kocht werd, om in de week van 24 April tol 1 Mei dagelijksch te leveren: 32000 liter melk. Prijs vanaf boerderij f 5.25 per 100 liter, melk voor industrie deed 3.303.50 per 100 liter. Haagsche veiling van Land- en Tuinbouw producten NV. Tulpen: Bartigon 79 ct., Copland 46 ct., Elisabeth 68 ct., Victoire 6—8 ct., alles per bos. Rozen: Rosalandia 4 ct. Headly 4 ct., Butterfly 4 ct., alles per stuk. Anjers tot 3.20 per 100. Anemonen 810 ct. per bosje. Narcissen 35 ct. Irissen 11 ct., beide per bosje, Lathyrus 68 ct. per bosje, Seringen 57 ct. per tak, Galla 5 ct. per stuk. Plumosagroen 11 ct., Sprengen 10 ct. beide per bos, Cineraria 13 ct. per potje. Ligustrum 1113 ct., Randpalm 1114 ct. Azalea Mollis tot 21 ct. alles per stuk. 19 April, Eieren 69 ko. bruin f 2.50, id. gem. 2.45. 6061 kg. gem. f 2.05, 58 ko. gem. 1.98.2. 50—54 ko. gem J 1.76—1.85, al les per 100 st. Kaas: Lunchkaas 2831 ct. Edammer 8085. alles per stuk. Sla 2.50 3.20, Raapstelen f 0.901 20. Snijboonen f 1.20 alles per 100. Soinazie 1314, Andijvie 35 ct. per kist. Gekookte kroten 4 ct., Waschpeen 6 ct., Postelein 1823 ct., Holl. witlof 7 ct., al les per kg. Rabarber 35 ct., Wortelen 1015 ct. per bos Roode kool f 3, gele kool f 22.50 per 100 kg. Komkommers 1213 ct., per stuk. Bloemkool 720 ct. per stuk. Fruit: Aard beien per pond 65 ct.. Winesaps f 4, oer kist Sinaasapelen f 5.705.90 per kist. Smeetse- appelen 67 ct. oer ko. Aardappelen: Eigen heimers 75 ct., Blauwen 90 ct., Blauwputten 90 ct. alles per H.L. Zandaardappelen 0.95 1, oer baal 50 ko. ROELOFARENDSVEEN. 19 April Groenten. Aardbeien 3341 ct. Der doosje Sla 0.403.50 per 100 krop. Andijvie 47 ct. Spinazie 56 ct. Poste'ein 15 ct. Per K.G. Peulen 3 60 per 10 pond. TER AAR, 19 Aoril. Centrale veiling. Sla /0.403.20. Vellen 8 cent per kist. Spi nazie per kilo 46 ct. Bloemkool 628 ct., Peulen ner oond 34—38 ct., Snijboonen 37— 45 ct., Stek 23 ct. Postelein per kilo 1618 ct., Andijvie per kist 2335 ct. Radijs f 0.70 1.60, Preij f 1 10, Seringen per bos 24 ct. 462e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 3de klasse, 3de lijst Trekking van Donderdag 20 April 1933 Prijzen van J 43. 253 275 320 876 931 997 1002 1043 1194 1654 1942 1972 2040 2505 2544 3067 3198 3247 3605 3605 4056 4491 4949 ol85 5432 5539 5549 5582 5779 5951 6003 6004 6070 6032 6124 6142 6630 7078 715o 7o57 7641 7894 8525 8870 10156 10481 11001 11026 11173 11295 12037 12184 12403 12692 13016 13433 13519 14057 14257 142G9 14659 14752 14920 15157 15232 15332 15593 15384 15731 15210 158o3 16467 16494 16335 1GCC3 172C3 17315 17324 18032 3398 18524 10525 1EG24 18373 13703 13317 18924 -9263 19498 19352 19729 1C312 19931 20215 20225 0397 20361 20333 2C394 20S38. Tbetcrln" vorige lijst: 3083 m.z. 2053 5188 m.z. 5128

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 8