25 STEMT OP 26 APRIL ISO, I VAN LBJST DINSDAG 18 APRIL 1933 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 11 GEMEENTERAAD VAN VOORHOUT Proza en Poëzie in de Verkiezing De Raad dezer gemeente Invam Zaterdag j.I. in openbare vergadering bijeen onder voor zitterschap van den burgemeester. Afwezig met kennisgeving wethouder v. d. Laan en den heer Spierenburg. De notulen werden onveranderd goedge keurd. Geen subsidie Patronaat. Onder de ingekomen stukken bevortd zich een schrijven van de Patronaatscommissie St. Bartholomeus met het verzoek om over het jaar 1933 een subsidie te verleenen van Z300. In verband met de huidige tijdsomstandighe den stellen B. en W. voor dit jaar geen sub sidie te verleenen. Het voorstel van B. en W. werd met algemeene stemmen aangenomen. Van de neutrale jeugdvereeniging de Spreeu wen was een verzoek ingekomen om een speel terrein ter beschikking te willen stellen, daar het met het oog op het verkeer voor de kin deren levensgevaarlijk is om op straat te spe len. B. en W. stellen voor het terrein achter de Boerhaavestraat alle Woensdagmiddagen van 2 tot 7 uur aan deze vereeniging af te staan tegen een huurprijs van 10 gulden per jaar. De heer Voet maakt er den voorz. op at tent, dat deze Spreeuwen tamelijk rood ge kleurd zijn, zoodat z.i. de neutraliteit wel ver zal zijn te zoeken. De heer Vester sluit zich hierbij aan. De voorz. antwoordt, dat als de vereeniging zich niet aan de voorwaarden houdt, de vergunning onmiddellijk zal worden ingetrokken. Het voorstel van B. en W. wordt dan aangenomen. Een parkeerverbod Hierna was aan de orde 't voorstel van B. en W. om een parkeerverbod in te stellen in dier voege, dat men in de even maanden aan de even huisnummers kan parkeeren en in de oneven maanden aan de oneven huisnummers. In de Engelschlaan en op den Jacoba van Beicrenweg mag men niet parkeeren binnen een afstand van 40 meter van het kruispunt Jac. v. BeierenwegEngelschelaan. Deze ver ordening geldt niet gedurende den tijd van 't op- en afladen van goederen. De heer Van Reisen ziet de noodzakelijkheid van een parkeerverbod niet in. Indien de ver ordening echter toch van kracht wordt, zou hij gaarne zien, dat men op het trottotr voor het raadhuis altijd mag parkeeren, daar hier een groote ruimte vrij is, terwijl het parkceren aan de overzijde van den weg zeer gevaarlijk is. De heer Voet sluit zich aan bij de woorden van den heer Van Reisen. Den voorz. is meer- 1 malen gebleken, dat een parkeerverbod wel de gelijk noodig is; hij heeft echter geen bezwaar tegen het voorstel-Van Reisen betreffende het terrein voor het gemeentehuis. Het voorstel van B en W. komt in stemming en wordt aan genomen met 5 tegen 4 stemmen. Plak- en plakkers-narlgheid. In verband met de in den laatsten tijd steeds meer naar voren komende neiging om de we gen als reclameobject te bezigen, en dit naar de meening van B. en W. een groote ontsiering is van de gemeente, stellen zij voor een kalk- verbod in te stellen. Over dit onderwerp werd door den heer Voet een nogal hartig woordje gesproken. Reeds in de vorige raadsvergade ring heeft hij voorgesteld om een kalk- en plakverbod in te stellen, toen werd daaraan echter geen behoefte gevoeld. Door de S.D.A.P. is reeds geruimen tijd op de wegen gekladderd zonder dat men blijkbaar behoefte had aan 'n verbod. Toen echter de R.K. Staatspartij ook de stoute schoenen aantrok en ook reclame maakte voor haar candidaat, werder plotse ling zeer groote behoefte gevoeld aan een kalkverbod. Terwijl men de tegenstanders rus tig laat plakken, haalt de gemeentewerkman, blijkbaar in opdracht van-B. en W.. de biljet ten, die door de R.K. geplakt worden, er met zeer grooten ijver weer vanaf. Tevens spreekt hi; er zijn ontstemming over uit dat plakkers UIT DE RIJNSTREEK ALPEN AAN qEN RIJN. Tentoonstelling Kath. Werkloozenrorrlté. Het plaatselijk R. K. Crisis-Comité, dat reeds meermalen blijk gaf van een groote activiteit om aan middelen te ko men, ten einde de nood der R. K. werk- loozen te heloen verzachten, had tot dit doel op de beide Paarschdagen in het Pa tronaatsgebouw een tentoonstelling geor ganiseerd van figuur, zaa-gwerken, ver vaardigd door de werkloozen. Dank zij veler medewerking was het comité in staat gesteld voor het benoodigde hout zorg te dragen en de werkloozen hebben, zooals uit deze tentoonstelling bleek, hiervan een dankbaar gebruik gemaakt. Kapelaan Koopmans heeft len Paaschdag na de Hooomis de tentoonstelling met 'n korte toespraak geopend. Spr. bracht dank aan allen, die tot de totstandkoming daar van hadden meegewerkt. Het doel ervan, de geldmiddelen der crisiskas te verster ken, werd door spr. ten zeerste aanbevo len en hij hoopte dan ook wat de uitkomst alleszins bevredigend mocht zijn. De voor zitter van het comité bracht dank aan kapelaan Koopmans voor de welwillende i wijze, waarop hij deze tentoonstelling opende. Tot zijn spijt moest hij mededee- len, dat de Eere-Voorzitter, de hoogeerw. Deken wegens zijn 25-jarig Pastoraat op dezen dag niet aanwezig kon zijn. Spreker verzocht de aanwezigen een gebed te wil len storten voor den Deken, die steeds heeft getoond, de werkloozen een warm hart toe te dragen. Spr. besluit met de beste wenschen voor het slagen dezer ten toonstelling. De vele belangstellenden werden daarna in de gelegenheid gesteld het geëxposeerde w. o. zich vele fraaie voorwerpen bevonden, te bezichtigen. In de zaal was zorggedragen voor een rad 's nachts door de politie met een karabijn wer den bedreigd. De heer Van Reisen informeert of er reeds een verordening bestaat, waarbij het beplak ken van gebouwen verboden is, en zoo niet dit alsnog te doen. De voorz. deelt mede, dat de gemeentewerk man het volste recht had de biljetten te ver wijderen zoover deze op openbare gebouwen waren geplakt. Wat de houding der politie be treft, deze dacht hierbij aan inbrekers, daar de menschen een sluipende houding aanna men, en op de sommatie der politie wegliepen. Op openbare gebouwen mag niet geplakt wor den, op huizen van particulieren wel, indien deze daarvoor hun toestemming geven. De voorz. leest hierna een gedeelte voor uit het politierapport, waaruit zou blijken, dat de heer Van der Voet de plakkers en kalkers aanvoerde. De heer Van der Voet ontkent dit ten sterk ste, wel heeft hij het gezien, doch hij acht zich niet geroepen het tegen te gaan. De transforij matorhuisjes zijn blijkbaar pas openbare ge bouwen geworden, nadat de R.K. er op geplakt hebben. Over het algemeen zou men sterk den indruk krijgen, dat de S.D.A.P. door de bur gerlijke autoriteiten beschermd wordt. De voorz. komt ernstig tegen deze insinua tie van den heer Van der Voet op. Door B. en W. zijn onmiddellijk maatregelen genomen toen het bleek, dat door bepaalde menschen beleedigende uitdrukkingen voor de regeering op den weg aangebracht waren. Deze woorden: „honger Ruys" e.d. heeft hij onmiddellijk laten verwijderen. Verder wenscht hij over deze kwestie niet meer te spreken, daar de heer Van der Voet insinuaties uit, die absoluut niet waar zijn. Volgens den heer' Van Reisen komt B. en W. een woord van lof toe voor de wijze waarop zij zich van hun taak gekweten hebben. Hij verzoekt de biljetten op de transformatorhuis jes zoo spoedig mogelijk te laten verwijderen. Tevens wil hij ook het plakken op particu liere gebouwen verbieden, en een of meer bor den in de gemeente laten plaatsen, waarop ge plakt kan worden. Den voorz. gaat het eerste deel van 't voor- stel-van Reisen te ver. Wat betreft het plaat sen van borden of het ter beschikking stellen van plakruimte, zal dit door B. en W. worden besproken. Het voorstel van B. en W. wordt hierna met algem. stemmen aangenomen. Het kalkverbod treed onmiddellijk in wer king, terwijl tevens het vormen van spreekko ren e.d. zonder vergunning verboden wordt. B. en W. stellen voor, daar de bestaande ontluchtingsinstallatie door het plotseling op wellen van groote hoeveelheden gas, niet vol doende meer is, een nieuwe installatie aan te laten brengen, de kosten hiervan zullen 885 bedragen. De heer Van der Voet vindt het zeer moei lijk om hier maar zoo gemakkelijk over heen te stappen, hij twijfelt wel eens aan de kundig heid van den deskundige, en ook aan de cor rectheid van de firma die de installatie ge leverd heeft. De voorz. bestrijdt dit. De gemeente is steeds goed bediend geworden, en er is abso luut geen reden om aanmerkingen te maken. Het voorstel van B. en W. wordt hierna aan genomen. Een verzoek van het bestuur der R.K. Jon gensschool om medewerking te willen verlee nen aan het verbouwen der school, stellen B. en W. voor in te willen daar de huidige inrich ting absoluut onvoldoende is. De heer Van der Voet wil, hoewel hij ervan overtuigd is. dat naar veler meening het onder wijs aan die inrichting niet voldoende is, in ieder geval wel medewerken om het zoo goed mogelijk te doen zijn. Het voorstel wordt aan genomen. De vergoeding van de R.K. Meisjesschool over het tijdvak 1 Mei 31 December 1930 wordt vastgesteld op 323. Nadat nog eenige pensioengrondslagen werden vastgesteld, ging dc vergadering over in geheime zitting. van avontuur en enkele andere attracties, met welker verzorging zich enkele jonge dames hadden willen belasten. Bovendien was aan de tentoonstelling een verloting verbonden. De prijzen bestaan uit voor werpen op de tentoonstelling geëxposeerd. De trekking zal geschieden in de maand Mei. We hopen dat de resultaten alleszins bevredigend moge zijn. Aanrijding. Zaterdagavond is de wiel rijder H. op den Steekterweg, waarschijn lijk door een passeerende auto aangere den. Hij bleek althans met zijn rijwiel te zijn gevallen, waarna hij bewusteloos bleef liggen. H. werd naar de ouderlijke woning overgebracht, alwaar de ontboden geneesheer bij den patiënt een ontwricht sleutelbeen oonstateerde. Inbraak. In do afgeloopen nacht werd ingebroken ten kantore van de N.V. Rhe- nania, door het inslaan eener ruit heeft men zich toegang weten te verschaffen. In het kantoor werden verschillende kas ten en ook de brandkast opengebroken en nagesnuffeld, doch zoover kon worden na gegaan wordt er niets van waarde ver mist. Vingerafdrukken konden niet wor den genomen, zoodat vermoedelijk vaklie den aan het werk zijn geweest. KOUDEKERK. Volkstelling. Volgens opgaaf van het Centraal Bureau voor de statistiek zijn de uitkomsten van de telling naar de kerke lijke gezindten in deze gemeente, blijkens de laatste volkstelling als volgt: Ned.- Hervormd 938, Remonstrant 4, Chr. Gere formeerd 27, Doopsgezind 3, Evang. Lu- tersch 2, Geref. Kerken 568, Roomsch Ka tholiek 213. andere gezinten 51 en niet tot eenig kerkelijk genootschap behoorende 13 personen. DE NATIONALE VOLKSHULDE TE DELFT. 25 h 30.000 menschen naar Delft gekomen. VLAMINGEN GEVEN UITING AAN HUN GEVOELENS DOOR HET ZINGEN VAN DEN VLAAMSCHEN LEEUW 1 Delft was gisteren in ware feesttooi ter ontvangst van de vele duizenden, die daar de nagedachtenis van Willem den Zwijger kwamen eeren bij gelegenheid van de herdenking van zijn 400ste geboor tedag. Langs, de grachten wapperden van bijna alle huizen de nationae driekleur, het Oranje zag men overal. Om tien uur stoomde de eerste extra- trein, n.l. uit de richting Vlissingen het stntion binnen, waar uitgebreide maatre gelen waren getroffen voor een geregeld verwerken van de talrijke reizigers. Langs een extra-uitgang kon men de perrons verlaten. Trein na trein reed met korte tusschenpoozen Delft binnen.Uit de richting Amsterdam kwamen vier extra- treinen, uit Vlissingen en Rotterdam zes. Daarbij moeten gevoegd worden de elf voortreinen, die den gewonen dienst aan vulden, zoodat na 10 uur een voortdurende menschenstroom het Stationsplein verliet en de binnenstad vulde. Orde-commissarissen brachten de groe pen naar de tevoren aangewezen plaat sen, die door nummerborden werden aan gegeven. Tal van muziekkorpsen fleurden den „Oranje'-stroom op. Het werd een glorieuse entrée in de Prinsestad, waar over de zon vroolijke stralen uitgoot. Vooral tegen twaalf uur stroomden dui zenden deelnemers de stad binnen. Aan het station en aan de parkeerplaatsen zorgden ongeveer veertig rijksveldwach ters voor een goede regeling. Het Markt plein en omgeving was afgezet door asen- ten te voet en te paard, onder leiding van den commissaris van politie, den heer U. van der Zee. De opstelling van de groenen uit alle oorden van ons land vlotte uitstekend. Op de Markt bevonden zich ongeveer 10.000 en verder op de Nieuwe Langedijk onge veer 12.000 en op het IJsclub-terrein 9000 bezoekers. In toaal kan het aantal deelne- mp'i on 25 k 30.000 worden geschat. Het is niet doenlijk een opsomming te geven van het aantal organisaties of ver- eenigincen. die tegenwoordig waren. In het geheel was hun aantal ongeveer 300. Er waren burgerwachten en afdeelingen van den B. V. L., Oranjevereenieingen, vrouwen-, meisjes- en joneelingsvereeni- gingen, gymnastiek- en andere sportver- eenieinsren, padvinders. Zelfs uit de klein ste plaatsjes uit alle hoeken van ons land waren vereenigingen tegenwoordig. Voorts reserve-officieren-vereenivingen en andere organisaties op het gebied van land- en zeemacht. Opvallend was het nroote aantal Vla mingen, dat naar Delft was gekomen. Hun aantal kan zeker op 9000 worden ge schat. Er waren o.m. de Blauwvoeters uit Gent, Brugge enz., die tal van vaandels en vlaggen mevoerden. Er waren eveneens velé Zuid-Afrikaners. De kerkherdenking. Precies te één uur ving in de Nieuwe Kerk, waarin zich pl.m. 3000 genood'?den bevonden, de herdenkingsplechtigheid aan. Deze werd o.m. bi'eewoond door onge veer het voltallive Comité van Aanbeve ling voor de herdenking en de hoofdbestu ren van de drie samenwerkende vereeni gingen Dietsch Studenten Verbond. Alge meen Nederlandseh Verbond en Nationaal Jongeren Verbond, voorts tal van burge meesters uit den lande en andere autori teiten. Nadat de organist der kerk, de heer J. H. Storm, het ..Dankt nu allen God" had ten gehoore gebracht, hield ds. Stam zijn rede. De heer Bram v. d. Stap zong hierna ..Neerland en Oranje", waarna de heer F. J. J. Besier, voorzitter van het Wilhel mus van Nassouwe Comité, namens dit comité een krans van lePes en seringen op het praalgraf van Willem den Zwijger legde. Op de linten, in „Oranie, Blanje, Bleu" stonden de woorden: „De Kinderen van Uw volk". Nad"t de heer v. d. Stap „Mijn schild ende Betrouwen" had gezongen, werd dit door allen overgenomen. De plechtigheid in de kerk was hier mede beëindigd, waarna op het Markt plein Generaal S. J. Snijders een rede hield gevolgd door een rede van den heer Anton van Duinkerken. Na deze rede hief een groep Vlamingen „De Vlaamsche Leeuw" aan, dat aan stonds werd overstemd door het Wilhel mus. Hierna werd mededeeling gedaan van het verbod door de Radio-Controle-Com missie en den burgemeester van Delft van de rede, welke de heer H. Brugmans zou houden (de heer Brugmans, sociaal-demo craat. zou spreken namens het Dietsch Studenten Verbond. Zijn rede hield in een pleidooi voor het socialisme). Opnieuw poogden de Vlamingen den Vlaamschen Leeuw in te zetten, welke weer door het Wilhelmus werd over stemd. Vervolgens spraken prof. dr. Gerritsen en dr. A. Jacobs. (De redevoeringen waren allen kort die van generaal Snijders was het langste en schetsten allen de verdiensten van Prins Willem I als grondlegger van Ne derlands onafhankelijkheid. De rede van generaal Snijders gaq o.k een te opper vlakkig beeld van Prins Willem's stand punt in den godsdienst-strijd dier dagen). Plechtig werd daarna de eed van trouw Dr. SCHAEPMAN VRAAGT in de eerste plaats om schrijvers en schrijf sters. We moeten er op den dag der verkiezin gen, dus op 26 April a.s., in totaal 156 hebben. Op het oogenblik hebben er zich nog slechts 50 opgegeven. Dit getal moet dus verdubbeld worden. U begrijpt toch waar het om gaat? We moeten op ieder stembureau iemand hebben die opteekent al diegenen die al daar hun stem komen uitbrengen. Hoe dat precies io zijn werk gaat zullen we U wel bijtijds haarfijn verteken. Hoofd zaak is dat U zich thans BEREID verklaart mede te werken. En wel zoo spoedig mogelijk. En wel zoo spoedig mogelijk. En of U '8 morgens kunt of 's middags of den geheelen dag. Het laatst natuurlijk het liefst. Wij herhalen: het is allernoodzakelijkst dat U zich zoo spoedig moge ijk opgeeft. Ook hebben we noodig een aantal RENBODEN om de door de schrijvers en schrijfsters op het officieele stembureau genoteerde stem men af te halen en te brengen naar onze R. K. Kiesbureaus. Dus een aantal jongelui die de beschik king hebben over een fiets of een ander snel vervoermiddel. Alleen AUTOPEDS schijnen ons minder gewenschfc. Ook deze koeriers ge ieve zich zoo snel mogelijk op te geven. De instructies krij gen ze dan zoo spoedig mogelijk. Nu we toch bij het verkeer zijn aange land willen we tevens een smeekbede rich ten om AUTO'S. Ook dit jaar zullen verschillende zieken en gebrekkigen naar de stembus vervoerd moeten worden. Daarbij hebben we steeds de bereid vaardige medewerking gehad van een groot aantal autobezitters die geheel be langloos hun kostbaar bezit ter onzer be schikking stelden. Wij vertrouwen vast dat wq ook THANS WEER op hen mogen rekenen. En voor de laatste maal: doet het snel. Onze organisatie is met een spoedige aan melding driedubbel gediend. Vanavond spreekt in den Volksbond te 7.15 uur TH. B. J. WILMER met ge'egenheid tot gedachtenwisseling. Wij vertrouwen dat voornamelijk zij die in den Volksbond zoo ongeveer een tweede tehuis gevonden hebben juist op dezen avond niet zullen ontbreken I Namens Dr. Schaepman, Mr. H. F. A. Donders, voorz. H. Lombert, secretaris. afgelegd, zooals hij te voren door ds. J. D. Domela Nieuwenhuis Nijegaard was weergegeven. Spontaan werd hierop het Wilhelmus gezongen. Te drie uur kon met het défilé worden aangevangen. Tevoren onthulden Magda de Grood. dochter van professor de Grood te Gent en mej. M. J. Oudendijk van het Alge meen Nederlandsch Verbond, de gedenk steen, welke terzijde van den ingang der Nieuwe Kerk is aangebracht. De ge denksteen, ontworpen door den beeldhou wer Etienne, is in zandsteen uitgevoerd en bevat de volgende inscriptie: Op 17 April 1933 beleden vele kinderen van Uw volk den volgenden eed: „Wij heffen hart en handen „Voor 't heil der Nederlanden „En zweren vast den eed „Tot doodbeproefde trouwe „Wilhelmus van Nassouwe, „Met U te staan gereed." Na een eerbiedigen groet aan den ge denksteen marcheerde men aan de Noord zijde het kerkgebouw binnen en défileer- de men langs de graftombe van Willem den Zwijger. Daarna verliet men het kerk gebouw weer aan de Zuidzijde. Tal van kransen en ander bloemstuk ken werden op den gedenksteen neerge legd. Het défilé had een zeer vlot verloop, waarbij het onviel. dat vele malen door de Vlamingen de Vlaamsche Leeuw werd gezongen. Omstreeks zes uur passeerden de laat ste deelnemers het kerkgebouw. In de stad verdrongen de menschen zich naar de parkeerplaatsen en treinen en eerst in den avond verlieten de laat ste deelnemers aan deze welgeslaagde volkshulde de Prinsestad. Naar wij vernemen hebben de verschil lende hulpposten van Roode Kruis enz ongeveer twintig nersonen moeten behan delen, die door flauwten waren getroffen of in het nauw waren geraakt. Bij een aanrijding op den Rotterdam- schen Weg werd een persoon gewond, die naar het ziekenhuis moest worden ver voerd. Men verzoekt ons nog te melden, drt het Nationaal Jongeren Verbond princi pieol bezwaar zou hebben gemaal t tegen het uitspreken van de rede van den heer Brugmans. HELPT Temidden van t partijgedrang En 't politiek gewoel, Troont hoog de Roomsche Staatspartij Verheven op haar stoel. Het is de sterke zetel van De Roomsehe Staatspartij, Zij is, vooral ook door Uw steun, Van sterke makelij. De leuning is nog onverzwakt, De pooten staan nog recht, De zitting is misschien wat hard Maar, ondanks al.es, hecht. Lampetje dringt er tegen aan Maar doet zijn schouders zeer, De dissidenten eveneens Zij kunnen haast niet meer. Een stuk of drie fascisten staan Er ook aemechtig bij, En zelfs voor rood blijkt deze stoei Te sterk van makelij. Maar zie de zes en twintigste Komt aardig in 't verschiet, Als wjj nu onze plicht maar doen Begeeft de zetel niet. En bloc ons daaromheen geschaard, De hee.e zaak krijgt klop En op die ijzersterke stoel Komt niemand anders op. De Katholiek kent dus zijn plicht En streeft slechts naar één doel, Dat is: geen stap op zij te gaan In 't politiek gewoel. Hij wacht den dag heel rustig af, Hjj weet toch, wat hij wil, Dat is: lijst vijf en twintig op Den stemdag in April. TROUBADOUR. IN DEN KIESKRING LEIDEN: MARKTBERICHTEN DEN HAAG, 15 April. Veiling v. Land en Tuinbouwproducten N. V. (Nieuwo Groentemarkt.) Tulpon: Bartigon 9—12 cent, Elisabeth 910 cent, Le Notre 79 cent, Copland 6—8 cent, Witte Due 8—10 cent alles per bos; Narcissen 7—9 cent, Hyacinthen 8—10 cent beide per bos; ro zen: Rosalandia 4 cent. Butterfly 5 cent, Edith Helen 45 cent, Columbia 34 cent alles per stuk. Seringen: Stepman 8—10 cent per tak, lila seringen 56 cent per taik; Sprengerigrocn 18 cent, Plumosa 8— 10 cent beide per bos; Hangers 913 ct., Cineraria 1619 cent, beide per stuk; Hor- AvnV- ?n cent, Clivia tot 00 cent, Palm 1.65—1.80 allee per pot; Rhododenurons 19— cei.t, Stam rozen tot 14 cent, Azalea Mollis 8 cent alles per stuk; Primula's 5070 cent, Duizendschoon 3650 cent, Modelieven 4165 cent alles per bakje. BOSKOOP, 15 April. Bl°8menvei!ing. Rozen per bos van 10 stuks. Florex 3041 cent, Golden Ophelia 18—25 cent, Hadley 3560 cent, Claudinus Pernet 2510 cent Columbia 15—20 cent, Rutterfly 20—26 cent, Mac Keiler 3045 cent, Wilh. Kordes 2540 cent, Hoover 2543 cent, Rosalan dia 2028 cent, Kilham 20—41 cent, Edith Helen 3553 cent, Gloria Mundi 50—75 cent, Else Poulsen 60—90 cent, Aug. Noack 2026 cent, Arléans Rose 3560 cent, Anemonen 1217 cent, La tv me 814 cent Gerbera 45 cent, Viburnum opulus 812 cent, Lelie regale 30 cent; Clematis: Nel ly Moser 26 cent, Ville de Lyon 57 cent, Sieboldi 82 cent, Prins Hendrik 2.30 en Boterman 26 cent; Cerasus Hisakura 1.001.80, Seringen in soorten 20—45 cent, Azalea 3040 cent, Rhod. Catawbie- ne 15—20 cent, Rhod. Pink Pearl 1530 cent, Eieren per 10 stuks 30 cent. LEEST MET AANDACHT DE ADVERTENTIE-PAGINA'S!

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 7