MAANDAG 20 MAART 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 20 Maart 1933, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bilt. Hoogste barometerst.: 768.0 te La Coruna. Laagste barometerst.: 738.6 te Blaavandshuk Verwachting tot den avond van 21 Maart: Stormachtige fcot krachtige Later af nemende Noord-Wes telijke tot Westelijke of Zuid-Westelijke wind, zwaai be wolkt met regen of hagelbuien, later opklarend, aanvan kelijk kouder. Do Zaterdag vermelde Oceaan-depressie werd gisteren diep over de Britsche eilan den en bracht in den nacht Zuid-Wester storm met onweer in Limburg, terwijl nu do barometer over do Britsche eilanden en het Kanaal zeer snol stijgt, zoodat op de Noordzee en in het Kanaal Noord-Woster- storm waait. Daar achter vertoont zich op den Oceaan weer een diepe depressie, zoo dat de wind vermoedelijk binneD de 24 uur zal gaan krimpen en de temperatuur na een kouder nacht weer zal gaan stijgen. Op het oogenblik nadert een koude lucht stroom uit het Noord-Westen, die gevoed wordt door de zeer koude lucht in Scan dinavië, dat geheel onder vorsttoestand is met temperaturen onder 25 graden Celsius vorst in het Noorden, waar op veel plaat sen sneeuw valt. In Frankrijk stormt het uit Westelijke richtingen, in Duitschland is het nog zacht en valt er veel regen. Over het algemeen is nog ongestadig weer te wachten. Stormwaarschuwingsdienst Het Kon. Ned. Meteorol. Instituut te De Bilt seinde hedenmorgen te 9 uur aan alle posten: „Wordt verwacht storm uit het Noord-Westen". LUCHTTEMPERATUUR. Temperat"ur des middags te half drie 7.2 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Maandagnamiddag 6.41 uur tot Dinsdagmorgen 5.32 uur. HOOG WATER. Op Dinsdag 21 Maart te Katwijk voorm. 11.01 uur en nam. 11.50 uur. DE ONTVANGSTEN DER SPOORWEGEN. In 1932 bijna 25 millioen minder dan in 1931 De ontvangsten der Nederandsche Spoorwegen blijken thans over 1932 dcfini tief te hebben bedragen 139.535.290, te gen 161.295.873 in 1931. MR. DR. L. E. VISSER. Vice-president van den Hoogen Raad. Benoemd tot vice-president van den Hoogen Raad der Nederlanden mr. dr. L. E. Visser, thans raadsheer in gemeld col lego. DE OVERBEVOLKING ONZER UNIVERSITEIT. Naar wij vernemen heeft het bestuur der International Student Service (I. S. S.) een commissie in het leven geroepen, ten einde na te gaan aan welke oorzaken de overbevolking aan onze Univeriteiten moet worden toegeschreven, alsmede welke maatregelen dienen te worden genomen om deze overbevolking tegen te gaan. DE NIEUWE KOERS AAN DEFENSIE, De maatregelen met betrekking tot de burger-corveeërs en den loodsdienst. Aan „Het Volk" wordt uit Leiden ge meld, dat alle burger-corveeërs, die bij de militaire schoenmakerijen werkzaam zijn aan een verhoor zijn onderworpen. Ver schillende vragen zijn gesteld in verband met hun politieke overtuiging, hun lid maatschap van politieke en vakorganisatie, hun krant, kortom al hetgeen in verband staat tot de soc.-dem arbeidersbeweging in Nederland. Er werd van allen, voor zoover zij op één of andere wijze deel uitmaken van de soc.- dem beweging, gecischt, dat zij direct elk contact zouden verbreken, op geen enkele wijze de sociaal-demcoratischo beweging meer steunen. Abonné's op de 8.-d. Arbei derspers moesten denzelfden dag hun abonnement beëindigen en mochten ook geen kranten meer ontvangen. Leden van de S. D. A. P. moeten als zoo danig bedanken. Verboden is het lid te zijn van een moderne vakorganisatie, de VARA of eenige andere instelling. Het is ook verboden donateur te zijn van een arbeidersmuziek- of tooneel vereeniging. Ook werd gezegd, dat het verboden is lid van de coöperatie te zijn. Een S. D. A. Për heeft in verband met deze verhooren een verklaring afgelegd, dat hij aan deze eischen onmogelijk zou kunnen voldoen. Hij werd daarop uit zijn betrekking geschorst tot 1 April a.s. waar op ontslag volgt. Een dergelijk bericht ontving het s.-d. orgaan uit Dordrecht, waar de burger werklieden van het korps pontonniers en torpedisten de bekende verklaring van trouw aan de regeering moesten onder teekenen. Bij niet-opvolgen van dit bevel, zouden maatregelen genomen worden, al dus werd medegedeeld, hetgeen op ontslag zou wijzen. Den betrokkenen werd voorts gezegd, dat het teekenen van deze verklaring een verbod van het lidmaatschap van S. D. A P. en VARA en van een abonnement op De Arbeiderspers inhoudt. Nadat op de werven van het loodswe zen het in het bezit hebben van de bladen van 'De Arbeiderspers was verboden, ver- „Het Volk" voorts, dat ook Op de schepen van den loodsdienst, waarvoor, zoolang zij niet op de werven lagen, het verbod niet gold, De Arbeiderspers niet werd toegelaten. Do inspecteur-generaal het loodswezen deelde aan het blad mede, dat Zaterdag j.l. het verbod is uit gebreid, zoodat thans ook op de schepen de krant niet meer gelezen mag worden. DE BLOEMBOL IN FEBRUARI 1933. Afname van uitvoer. Uit de officieele Statistiek over in- en uitvoer van bloembollen in de maand Fe bruari 1933 blijkt, dat de totale invoer 42.749 .G. bedroeg met een waarde van 33.560, tegen 31.907 K.G., waarde ƒ24.034 1932. Do uitvoer in Februari 1933 be droeg 602.127 K.G. met een waarde van ƒ283.243 tegen 911,630 K.G., waarde 345.997 in dezelfde periode van het vorig jaar. PRIJSBASIS VOOR EIEREN. De exporteurs handhaven hun toezegging. Daar gevreesd wordt, dat door het in- srkingtreden der prohibitieve Duitsche invoerrechten op eieren de marktprijs van dit product ver beneden kostprijs zou da len, verklaarde de Vereeniging van Neder- landsche Eier-exporteurs zich Zaterdag 11 Maart j.l. bereid, ingeval dit noodig mocht blijken, tien millioen kippeneieren op de vrije markt in ontvangst te nemen en deze voor rekening harer leden in koelhui zen op te slaan of in te kalken, een en ander tegen een aan de boeren minimum uit te keeren prijs van 1.50 per 100 eieren in een gewicht van 5S--60 K.G. Door omstandigheden werden de eier- prijzen gunstig beinvloed en bleek het go- durende de afgeloopen week nog niet noo dig deze prijsgarantie metterdaad in wer king te doen treden. Inmiddels liepen de prijzen verder te rug en blijft de toestand uiterst onzeker. Met het oog hierop maakt de Vereeni ging van Nederlandsche Eier-Eporteurs bekend, dat zij haar toezegging handhaaft voor de week van 2025 Maart a.s. Bovendien verklaren de Vereeniging van Eierhandelaren „Barneveld en Omstre ken", de Vereeniging „Beurs voor den Eierhandel', de Geldersch-Overijselsche Vereeniging van Eierhandelaren en de Vereeniging van Eierhandelaren „Gro ningen" zich eveneens bereid, voor geval dit noodig mocht blijken, aan de hier ge noemde prijsgarantie haar steun te verlee- nen. De aandacht van de burgemeesters der belanghebbende gemeenten wordt hierop in het bijzonder gevestigd, terwijl in het belang der kippenhouders medewerkig der gemeentebesturen wordt aanbevolen. BEPERKING VAN DEN RUNDVEE STAPEL? Slachting en verduurzaming van 200.000 melkgevende koeien? Naar wij vernemen, zijn de centrale landbouworganisaties en de Alg. Ned. Zui- velbond tot de slotsom gekomen, dat het ïoodzakelijk is, om op korten termijn 200.000 kennelijk drachtige of pas gekalfd hebben de koeien uit de markt ie nemen en te slachten. Wat betreft de bestemming van het vleesch (50 k 60 millioen K.G.), heerscht nog geen volledige eenstemmigheider gaan echter vele stemmen op, om het te verduurzamen. De kosten zouden moeten worden ge dekt uit de opbrengst van een accijns op het in het binneland geconsumeerde rund- vleesch. De regeling zou dan bovendien gepaard moeten gaan met een verplichte beperking der fokkerij. De regeering heeft het plan reeds in ernstige oveweging; wel licht, dat men in het ministerieele ant woord op de vragen van het Tweede Ka merlid dr. Lovink meer definitiefs over een en ander zal kunnen vernemen. Wij wijzen cr op, dat onze rundveestapel ongeveer 2.352.000 stuks sterk is, waarvan ruim de helft melkvee. De beperking met 200.000 stuks zou dus neerkomen op onge veer ruim 15 pet. van het aantal melkge vende koeien (200.000 van de 1.300.000). „Handelsblad". J. van Schaik. t Te Amsterdam overleed in het Sint Ber- nardusgestiebt in den leeftijd van bijna 83 jaren Jan van Schaik, eere-voorzitter van den Nederlandschen R.-K. Tabaksbewer- kersbond Jan van Schaik was een der oprichters van den bond hij is vanaf zijne oprichting in het jaar 1897 tot 29 September 1907 voorziter geweest 10 jaar en werd bij zijn aftreden in de op 29 September 1907 gehouden jaarvergadering te 's-Herto- genbosch tot eere-voorzitter benoemd. Van Schaik die in zijn goeden tijd een figuur geweest Is in de plaatselijke beweging in de hoofdstad heeft door de stichting van den R.-K. Tabaksbewerkers- bond een groot werk verrichttot in zijn laatsto levensdagen heeft hij met den bond meegeleefd en steeds was hij, hoewel hem het gaan door een beeneuvel buiten gewoon moeilijk was, op de algemeene ver gaderingen van den bond, welke meestal in Nijmegen gehouden werd, present. En hij, de tachtiger, voerde dan nog het woord tot de afgevaardigden, die hem groote achting toedroegen. Do nagedachtenis aan dezen trouwen pionier en arbeidsvriend, die naar wij ver trouwen het groote loon van zijn Schep per reeds in een beter leven heeft mogen ontvangen, zal in onze Katholieke Arbei dersbeweging in dankbare herinnering blij ven. „Volkskr." Bouwfonds ten behoeve van de vestiging der E E. Paters Benedictijnen te Egmond. Ingekomen, giften van 1117 Maart: J. K. te A. 50. M. H. te N. 5.— Mevr. R. te A. 5. Mevr. L te A. 2.50 H. R. te H. 10.— Uit spaarpot van kleinen Adal bert S. ter eere van zijn Pa- troon 1, Leerlingen v. d. Kweekschool Insula Dei Arnhem 10. M. K. A. te H. D. io.— Mevr. W. te Z. 10. Mevr. J. L.G. te A. 5. J. Th. L. T. te A. 2.50 G. J. T. te A. 10. 132— Ingekomen bij do St. Pa-ulus Abdij, Oos terhout (N.-B.): N, N. te O. 50— Past. te R. n 25. A. v. d. V. te R. 2.50 J. v. H. te R. 2.50 Dr. L. te R. n 25. M. de B. te R. 7.50 Mej. J. te U. io. Mevr. M. de B. te A. 5. Mevr. T. io— v. L. te R. n 5. Rector B. L. te U. 10. P. v. d. G. te H. 10 Dr. J. te H. - io— Zusters te R. io. M. te R. n 20. Zusters Ursulinen te V. ioo. A. van L. te O. io. D. D. N. te L. 50. Mevr. M v. d. S. te H. 5. Huishoudschool Kuilenburg 20. Mevr. H. te B. ioo. J. van R. te R. n 12.50 Dr. J. ter H. te P. 10. Kap. v. H. Past. F. 6— M. H. te R. 10. Pirn v. H. ,5 10. Dr. A. v. K. te BI. „100— Verm. te Riel 500. M. M. te R. 3) 5. Past. v. K. te Z. ]o. 1.151— Totaal 4.735. Giften voor dit doel worden uitsluitend aangenomen ten kantore van de firma Theodoor Gilisen te Amsterdam, Nieuwe Doelenstraat 12—14, Gironummer 2S485. UIT DE RIJNSTREEK BODEGRAVEN. ONTVANGST VAN MGR. DEN BISSCHOP. Ter gelegenheid van de consecratie van het hernieuwde hoogaltaar. Vrijdagavond te 8 uur had een vergade ring plaats in het Parochiehuis. Tegenwoor dig waren de besturen van alle vereenigin- gen, ruim 30. Kerk- en Armbestuur en Pastoor en Kapelaan. De Pa-stoor opende de vergadering met den Chr. groet Het doel der bijeenkomst was bespreking feestelijke intocht van Mgr. den Bisschop op 3 Mei, ter gelegenheid van de consecratie van het hernibuwde hoog altaar en inwijding sportveld. Na eenige besprekingen werd besloten om 's avonds 3 Mei Mgr. in te halen met open landouwer aan de grens der parochie vanaf de richting Gouda (Spokersbrug). In den stoet zullen meegaan al de vereenigingen met vaandels, de jonge boeren te paard, versierde fietsen enz. Het Kerk- en Armbestuur is feest comité, maar is uitgebreid hoofdzakelijk voor orde-commissarissen met twee leden van elke standsorganisatie. Ook gaat er een muziekkorps mee in de stoet en tamboers van de gymnastiekvereen. Een en ander zal worden geregeld. Bij aankomst aan de kerk zal eerst wor den gegaan naar het nieuwe sportveld, waar Mgr. zal plaatsnemen m de muziek tent. Dan zal er een défilé plaats vinden van de schoolkinderen en alle vereenigin gen met de Graal. DE KOMENDE WETHOUDERS- VERKIEZING. De Katholieken hebben recht op den zetel. Naar aanleiding van het bedanken van den heer P. Batelaan als wethou der en raadslid zal binnenkort de raad van deze gemeente voor de beslissing wor Jen gesteld door wie de wethouders- zetel zal worden bezet. Wij zijn benieuwd hoe in deze de hou ding van den raad zal zijn m.a.w. of bij de besprekingen, of duidelijker nog bij de stemming, zal blijken dat men in dezen het allereerste aan de R. K. frac tie heeft gedacht die én der drie groot ste groepen van het kiezerscorps verte genwoordigt. Ongetwijfeld zullen de raadsleden er van overtuigd zijn dat in het college van B. en W. de A. R. partij uitmun tend is vertegenwoordigd door den burgemeester, wiens politieke richting ten duidelijkste bewezen door het candidaatschap der Tweede Kamer zeer zeker meesprekend en voor do A.R. partij van groot belang is. De C. H. partij, met haar drie raads- zetels, kan alleszins tevreden zijn door de bezetting van een der wethouders zetels door den heer J. van den Marei. Rest nu de R. K. fractie met eveneens drie zetels, de Vrijheidsbond met 1 de S G. P. met 1 en de S. D. A. P. met 1 raadszetel. Men kan dus redelijkerwijs niet an ders doen dan de R. K. in de gelegen heid stellen in het college van B. en W. zitting te nemen te meer daar de ver- antwoordijkheid van het college dan over de drie grootste groepen wordt verdeeld en bij de R. K. fractie zeker iemand is te vinden ten volle berekend deze verantwoordelijkheid te helpen dra gen. Naast de aanspraak van de R. K. op den wethouderszetel is het zonder twij fel ook voor den goeden gang van zaken zeer gewenscht. Wij vertrouwen te mogen aannemen dat de raad deze gedachtengang zal deelen en dat men niet zonder te rede neeren en zonder te motiveeren eenvou dig gaat stemmen in een andere rich ting die o.i. ook allerminst verdedigbaar zou zijn. T.B.C.-Vereeniging. In Hotel Oude- jans hield bovengenoemde Vereeniging haar jaarvergadering, waar slechts weini gen, behalve het Bestuur tegenwoordig wa ren. Geen wonder, dat dé voorzitter, de heer Steijn, daarover zijne teleurstelling uitsprak, anderdeels is het een bewijs dat de leden vertrouwen hebben in het werk der tegenwoordige functionarissen. Na de notu.en van den 2en secretaris, den heer Lugtenburg, bracht de le secre taris zijn jaarverslag uit, waaruit we het olgende ontleenen. Het aantal leden be droeg eind '32 een totaal van 398 waaruit dus wel geconcludeerd mag worden, dat nog wel velen kunnen toetreden. De ver eeniging werd getroffen door het bedanken van Mevr. van Ede als penningmeesteresse, vooral wijl zij zooveel heeft gepresteerd in' haar functie, waarvoor de vereeniging haar veel dank verschuldigd is. Sinds October 1932 vervuld Mej. Heijnsdijk als opvolgster haar taak. Het aantal gezinnen, dat ojjder toezicht staat bedraagt 63, waarvan 53 uit Bode-graven en 10 uit Zwammerdam. Het aantal bezoeken, dat de Zusters daar brach ten bedroeg 1729. Het tentenkamp was in het afgeloopen jaar nog steeds gevestigd in den tuin van den heer van der Giessen, onder dagelijksche leiding van Mej. Ha- ring en onder toezicht van de Enquetrice Zuster Schoonderwaldt. Het was geopend gedurende 120 dagen en werd bezocht door 18 kinderen. Deze namen daar een totaal van 416 zonnebaden. Melk werd den kinde ren verstrekt door de vereeniging zelf voor een totaal van 1044 Liter, door de Diaconie der Ger. Kerk 108 Liter, door de St. Vine. 212 Liter, terwijl voor hetzelfde doel door de Diaconie der Herv. Kerk 30.en het Groene Kruis 20.— in contanten werd ge geven. Voor rekening van onze vereeniging der Gemeenten Bodegraven of Zwammer dam of van derden werden in Sanatoria verpleegd 1 kind en 3 volwassenen, die bij onze vereeniging waren ingeschreven. Op advies van H.H. Medici en Zusters wérd in 7 gevallen woningverbetering aangebracht. De aanbesteding van het Consultatiebureau voor een bedrag van 7927.— kwam in '32 tot stand, onder architect den heer D. Scheer en met welwillende medewerking van den heer Leget. De laatst genoemde verleent geheel belangeloos zijn gewaar deerde diensten, hetgeen het Bestuur op hoogen prijs stelt, evenals de hulp der Technische Commissie de heeren Ninaber van Eijben en Snoep. De uitvoering van het werk geschiedt door Mulder Zonen, aan nemers hier ter plaatse. De heer Boga'art eindigde zijn jaarverslag met dank te bren gen aan allen die de T.B.C. steunen in het afgeloopen jaar en vroeg voor dit pracht werk der naastenliefde weer aller steun en hulp. De penningmeesteresse bracht hierna verslag uit. Contributie 483.25, Rijks-, Prov.- en Gemeente-subsidie 1957.23. Em- mabloem 254.64, een totaalontvangst van 3284.77. Van de 'uitgaven vermelden we o.a. Sala rissen 1200.Sanatoria 374.10, Ont smetting 20Lighallen f 480.26, Ver- pleeggelden 196.23, idem voor Tenten kamp 283,47. Het totaal jedroeg 3429 zoodat over 1932 een nadee'.ig saldo te no- teeren viel van 144.70. De heeren van der Vliet, Beij en Veelenturf hadden boeken en bescheiden gecontroleerd en in orde bevon den, welke heeren bij monde van den heer van der Vlist voorstelden de penningmees teresse voor het gehouden beheer te dé- chargeeren, hetgeen bereids geschiedde, on der dankzegging van den voorzitter. Deze deelde nog mede. dat door getroffen maat regelen het nadeelig saldo in 1933 spoedig zal zijn weggewerkt. Na een korte rondvraag sloot de voor zitter de vergadering. Z0ETERW0UDE (H.R.). Wit-Gele Kruis. Vrijdagavond hield de vereeniging het Wit-Gele Kruis af- deeling Hooge Rijndijk de jaarvergade ring in het patronaatsgebouw. Wegens ziekte van den voorzitter opende de 2e voorzitter, de heer H. v. d Poel, de vergadering. Hij betreurde hei dat er op deze jaarvergadering zoo weinig waren opgekomen. Door den secretaris, den heer H. J. van Mil, werden de notulen gelezen, welke onveranderd werden goedgekeurd. Het goedverzorgde jaarverslag gaf een beeld van de vele werkzaamheden der vereeniging en ook van de verschillende plannen welke het bestuur in behande ling heeft. Dankbaar werd gememoreerd het welslagen der feesten tijdens de Kerstdagen. Ook gaf het verslag een overzicht over het ledental; 16 nieuwe Gemeentelijke Aankondigingen Burgemeester en Wethouders van Lei den doen te weten, dat door den Raad dier gemeente, in zijne vergadering van den 30en Januari 1933, is vastgesteld de volgende verordening: VERORDENING, houdende wijziging van de verordening van 15 April 1909 (Gemeenteblad No. 3) ter voorkoming van brand, laatstelijk gewijzigd bij verordening van 6 Juni 1932 (Gemeenteblad No. 13). Artikel I. In artikel 27 lid 1 en lid 2 wordt ach ter de woorden „in of op een perceel" ingevoegd: „of eenige andere besloten of open ruimte". Artikel II. De tweede zin van artikel 27 lid 2 van bovengenoemde verordening wordt gelezen als volgt: „Een vergunning, als hier bedoeld, zal alleen kunnen worden verleend voor hoeveelheden, niet grooter dan 30 Liter, behoudens dat voor het voorhanden heb ben van benzine in tankwagentjes bui ten de bebouwde kom der gemeente ver gunning zal kunnen worden verleend voor hoeveelheden van ten 'hoogste 300 Liter". Artikel III. In artikel 31 wordt het getal „200" vervangen door het getal „300". Artikel IV. In artikel 32 lid 1 oncler b worden de getallen „250" en „1250" vervangen on derscheidenlijk door de getallen „300" en „1500". Artikel V. Na artikel 33 wordt ingevoegd een nieuw artikel 33a, luidende: „Onder openbaren weg worden in deze verordening verstaan alle straten, stegen, sloppen, gangen, grachten, kaden, plei nen, wegen, lanen, paden (alle met in begrip van stoepen), trottoirs, wandel plaatsen, erven en andere open plaatsen^ en bruggen, welke, zij het ook met eenige beperking, voor een ieder toe gankelijk zijn". Vastgesteld door den Gemeenteraad van Leiden, in zijne openbare vergade ring van den 30en Januari 1933. De Burgemeester, A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN. De Secretaris, VAN STRIJEN. Zijnde deze verordening aan de Gede puteerde Staten van Zuid-Holland, vol gens hun bericht van den 7/10 Maart 1933 B No. 1006 (2e Afd.) G. S. No. 102, in afschrift medegedeeld. En is hiervan afkondiging geschied waar het behoort, den lSen Maart 1933. Burgemeester en Weth. voornoemd, A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN,. Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van Lei den doen te weten, dat door den Raad dier gemeente, in zijne vergadering van den 30en Januari 1933, is vastgesteld de volgende verordening: VERORDENING houdende wijziging van de verordening van 2 Mei 1912 (Gemeenteblad No. 17) op de Straatpolitie, laatstelijk gewijzigd bij verordening van 6 Juni 1932 (Gemeenteblad No. 11). Eenig Artikel. Na artikel 22 van bovengenoemde ver ordening wordt ingevoegd een nieuw ar tikel 22bis, luidende: „Het is verboden het' benzinereservoir van een zich geheel of gedeeltelijk op den openbaren weg bevindend motorrij tuig uit een benzinepompinstallatie te vullen, tenzij de pompinstallatie met ver gunning van Burgemeester en Wethou ders in den openbaren weg is geplaatst". Vastgesteld door den Gemeenteraad van Leiden, in zijne openbare vergade ring van den 30e n Januari 1933. De Burgemeester, A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN. De Secretaris, VAN STRIJEN. Zijnde deze verordening aan de Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland, volgens hun bericht van den 7/10 Maart 1933 B No. 1006 (2e Afd.) G. S. No. 102, in afschrift medegedeeld. En is hiervan afkondiging geschied, awar het behoort, den 18en Maart 1933. Burg. en Weth. voornoemd, A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, VAN STRIJEN, Secretaris. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeene kennis, dat do Donkersteeg, in verhand met het verriohteo van werkzaamheden aan het kabelnet, op Dinsdag 21 Maart a-s., van des voormid dags 8 uur tot des namiddags 4 uur, voor het verkeer met rij- en voertuigen, is afge- sliten. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 20 Maart 1933. AGENDA LEIDEN. Donderdag, R. K. Prop. Club, „Dr. Schaepman", jaarvergadering Den Burcht, 8.15 uur. Afsluitng Donkersteeg. jop isuaipsS^puo^ U8 -iqouu '-pUOAV 9(1 apotheken van Maandag 20 tot en met Zondag 26 Maart a.s. waargenomen door apotheek: C. B. Duyster, Nieuwe Rijn 18, Tel. 523.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 2