DE ZILV^K^NING DINSDAG 14 FEBRUARI 1933 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN MEISJE OVERREDEN EN GEDOOD. Zaterdagavond halfs zes geraakte op den Overijselschen straatweg onder Wirdum een vierjarig meisje, dat p.otseling van achter een boom den weg overstak, onder een auto, afkomstig uit Leeuwarden. Het kind was op slag gedood. DOOR GAS BEDWELMD. In een perceel aan de Lindengracht te Amsterdam heeft zich Zondag een geval van gasbedwe ming voorgedaan, dat, ware niet juist bijtijds ingegrepen, aan twee per sonen het leven zou hebben gekost. In een vertrek van dit perceel waren n.l. een 78- jarige muziekleeraar en een 15-jarige leer ling blijkbaar zóó ijverig aan het musi- ceeren, dat zij niet bemerkten, dat een in de kamer aanwezig gaskraantje openstond. Al heel spoedig was het gehee.e vertrek met gas gevuld, met het gevolg, dat beide menschen bedwelmd geraakten. Buren, die een gaslucht hadden waargenomen, waar schuwden do politie. Twee agenten, die daarop de woning binnendrongen, sloten den gastoevoer af, openden de ramen en brachten de slachtoffers naar een ander vertrek. De muziek.eeraar was weer spoe dig op zijn verhaal, de jongen bleek er er ger aan toe te zijn en moest naar een zie kenhuis worden vervoerd. Na daar behan deld te zijn, heeft hij zich naar huis kunnen begeven. ERNSTIGE BRAND TE DOODEWAARD. Zes kinderen op het laatste oogenblik gered. Zondagavond had de expediteur J. v. d. Wal, uit Doodewaard, zich met zijn echtge- noote naar Nijmegen begeven. De acht kin deren, waarvan de oudste veertien jaar en de jongste twee maanden, bleven alleen thuis. Vermoedelijk doordat een hond een brandend petroleumstel in do voorkamer omvergeworpen had, ontstond omstreeks tien uur brand. Het duurde niet lang, of bet voorhuis stond in lichtelaaie. De buren snelden te huj^ en slaagden er op net taai ste oogenblik in, zes kinderen, dio reed-s to bod lagon, to redden. De oudste twee kin deren hadden zich in veiligheid gesteld. Tijdens deze reddingspogingen ontplofte een aantal geweerpatronen, die in de keu ken op een kast lagen. Men slaagde erin. ook het vee nog tijdig uit den stal te dry- ven, terwijl een vrachtauto eveneens in vei ligheid kon wordeil gebracht. Toen de brandspuiten uit Doodewaard en Valburg ter plaatse verschenen, waren huis en stal len reeds afgebrand. De inboedel ging ge heel verloren. De schade wordt door verze kering gedekt. „Hbld." DE GOUDSCHAT VAN DE „LUTINE". Gisteren is op Terschelling aangekomen de heer Beckers uit Gennep (Limburg) met personeel om le zoeken naar de goudschat van de „Lutine". De „Lutine" is ongeveer 133 jaar geleden op de kust van Terschel ling vergaan. Men neemt aan, dat zich voor een waarde van tien milhoen gulden aan goudstaven op den bodem van de zee be vindt. De speciale werktuigen, die de heer Beckers heeft meegenomen, zullen op het eiland worden gemonteerd, waarna met het onderzoek zal woi^en aangevangen. GEHEIME ZENDER ONTDEKT. Te Maassluis heeft men een geheimen zender ontdekt. Het toestel is door de po litie in samenwerking mot een ambtenaar der P.T.T. in beslag genomen. De eigenaar verklaarde, dat hij slechts korten tijd bezig was met proefuitzendin- gon. Een reclame-verzinsel in het Sanskriet. Bij graafwerk aan de Leidschekade bij het Leidscheplein te Amsterdam hebben werklieden van Publieke Werken dezer da gen in den grond een dichtgesoldeerde loo- den bus gevonden. Op de bureaux van de afdee.ing van Publieke WerkeD is het voor werp opengesneden, en men vond daarin een perkament met hieroglyphen welke nie mand vermocht te ontcijferen. Aanvanke lijk meende men met een mogelijk niet on belangrijke oudheidkundige vondst te doen te hebben; het perkament is daarom ten onderzoek aangeboden aan een hoogleeraar in de oude Oostersche talen, die het schrift als een vrij gebrekkig Sanskriet beeft her kend. Het is gebleken dat het stuk, dat met inkt en blijkbaar met een zeer moderne pen geschreven was, niets anders inhield dan een reclame voor een film, die deze week in een bioscoop-theater hier ter stede draait. De film-onderneming, die de bus met in houd in den bouwput aan de Leidschekade heeft doen deponeeren, had vermoedelijk gehoopt dat met ophef in de bladen van de vondst melding zou worden gemaakt. Waar in zij nu wel eenigszins teleurgesteld is. „N.R.Ct." SPORT TURNEN Turnkring Leiden en Omstreken. In de gehouden Gecomb. Bestuurs- en T. C. vergadering werd het werkprogram ma van den Turnkring Leiden en Omstre ken definitief vastgelegd en data's vast gesteld. Deze luiden aldus: Zondag 5 Maart: Voort urnen alle oefe ningen. Maandag 10 April: le deel le graad da mes en heeren. Dinsdag 18 April: 2e graad heeren. Vrijdag 21 April: 2e graad dames. Woensdag 24 Mei: le graad dames en heeren en veteranen wedstrijd. Donderdag 25 Mei: Adsp. Wedstrijden en Openlucht-Uitvoering met optocht te Katwijk. 13 of 14 Sept.: Athletiek-wedstrijden te vens vaardigheidsproeven. Ten slotte op een Zondagmorgen in Sept. gymn. gedeelte vaardigheidsproe ven. CRICKET TESTMATCH AUSTRALIE-ENGELAND. De stand van den derden dag. De stand van de testmatch Australië Engeland van den derden dag luidde als volgt Australië: Eerste innings 340. Engeland: Eerste innings 271 (voor acht wickets Sutcliffe 86, Jardine 46, Hammond 20, Wyatt 12, Leyland 12, Ames 17, Ellen 13, Larwood 23, Paynter not out 24, Veri ty not out 1, extra's 17). WIELRENNEN EEN ZESDAAGSCHE TE LONDEN? Plannen van Jeff Dickson. Naar de „Tel." verneemt bestaan er plannen om in April van dit jaar in de Olympia Hall te Londen tot do organisatie van een Zesdaagschen wielexwedstrijd te komen. Het initiatief in dezen berust bij den bekenden promotor Jeff Dickson. Het ligt in de bedoeling den wedstrijd vrijwel onmiddellijk op den Parijschen Zcsdaag- sche te laten volgen. DAMMEN HAAGSCHE DISTRICTS COMPETITIE. Monster heeft met fraaio cijfers het kampioenschap 1ste klasse behaald, ter wijl D. I. O. (Den Haag) op de 2e plaats is gekomen. De beide Leidsche clubs D. C. L. en L. D. V. bezetten de 3e en 6e plaats. Hieronder laten wij den stand volgen: gew. rem. verl. pnt. t. Monster 8—1 16—2 115—65 D. I. O. 6 12 13—5 108—72 D. C. L. 5 2 2 12—6 108—72 R. D. G. 6 3 12—6 92—88 Naaldwijk 5 1 3 11—5 9486 L. D. V. 4 1 3 9—7 87—93 M. D. 3 6 6—10 87—93 D. O. S. 2 5 4—10 57—83 2—16 72—88 2—14 55—105 W. Z. D. V. Scheveningen 1 7 BILJARTEN LEIDSCHE BILJARTBOND. Do extra-competitie. De uitslag van den wedstrijd 't Gr. La ken ID. C. S. I voor de extra comp. L. B. B. luidt: A. Ver straat en (DOS) P. Meijers ('t Gr. L.) 272 119 42 42 26 15 6.47 2.83 P. Horrce Th. Ouwerkerk 160 47 30 3S 18 7 4.33 1.23 N.N. B. Brandt 109 96 40 40 13 11 2.72 2.40 H. Rietbergen 94 N. Verhoogt 77 't Gr. Laken 2 en D. O. S. 0 38 12 38 8 punten. 2.47 2.02 De uitslag van den wedstrijd D. O. S. II O. G. voor de extra comp. L. B. B. luidt: J. Pauw (O.G.) 73 34 12 2.14 J. Chrispijn (D.O.S.) 109 34 21 3.20 J. Gressie Ph. Verstraatc u 67 89 28 28 14 19 2.39 3-17 D. Piket> W. Swaak 49 89 34 34 6 9 1.44 2.61 J. de Ru N.N. 48 75 38 38 8 1.26 1.97 D. O. S. 2 en O. G. 0 punten. LUCHTVAART DE RUSSEN WILLEN PICCARD'S VLUCHT VERBETEREN. Voor de vlucht naar de stratosfeer, die door de Russische wetenschappelijke or ganisaties in Mei zal worden ondernomen wordt op het oogenblik een speciaal vlieg tuig vervaardigd. De cabine van dit stratosfecr-vliogtuig UIT DE RADIO-WERELD Programma's van Woensdag 15 Februari. Huizen, 296 M. Uitsluitend NCRV-Prograinma. 8.00 Schriftlezing. 8.15 Gramofoonplaten. 10.00 Zang door het NCR V-Dameskoor. 10.30 Morgendienst. 11.00 Concert. M. F. Jurjaanz. orgel en Mej. D. Mijnhout, zang. 12.15 Kwintetconcert o.l.v. P. v. d. Hurk en Gramofoonplaten. 2.00 Gramofoonplaten. 2.30 Concert. Annie Hermes, alt; G. Berths,viool en P. HaUema, piano en Gra mofoonplaten. 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Leger des Heils-lezing. 6.30 Engelsche les. 7.00 Afgestaan. 7.45 Ned. Chr. Persbureau. 8.00 Concert door het NCRV-Damcskoor o.l.v. M. E. Bouwmeester, orgel. 8.30 Lezing. 8.50 Vervolg concert. 8.10 Tj. Krol: „Waarom lid der NOïWr 9.30 Concert door het Dubbelmannen- kwartet Euterpe" oJ.v. A. Bak en Gramo foonplaten. 9.459.55 Vaz Dia«. 10.30—11.30 Gramofoonmuziek. Hilversum, 1875 M. VAR A-Uitzending. 10.00 v.m. VPRO. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voor Arbeiders in do Continu-be- drijven: De Flierefluiters o.l.v. H. de Groot en Gramofoonplaten. Dr. P. Klinkenberg, lezing en R. Nurnan. voordracht. 12.001.45 De Notenkrakers o.l.v. D. Wins en Gramofoonplaten. 2.00 Vrouwenuurtje. 3.00 Voor de kinderen. 5.30 De Notenkrakers o.l.v. D. Wins en Gramfonplaten. 7.00 Actueel allerlei door het NVV. 7.16 Gramofoonplaten. 7.20 Orgelspel Cor Steijn. 7.50 SOS-Berichten. 7.55 Th. Thijssen: De onderwijzers en de vakbeweging. 8.15 Uit het Muziek-Lyceum te Amster dam: Amsterdamsch Kamerorkest o.l.v. J. Feitkamp, Waleson-kwartet (2 violen, alt viool en collo) en een Blaaskwartet. 8.50 „Waar liefde woont....", romance in 1 bedrijf van P. Sterkenburg. VARA- Tooneel o.l.v. W. v. Cappellen. 9.20 Praatje over veilig Verkeer. 9.25 Vervolg concert. 10.10 Vaz Dias. 10.2012.00 De Flierefluiters o.l.v. H. de Groot m.m.v. E. Philipse (zang) efi Gra mofoonplaten. Daventry, 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein, Berichten. 11.05—11.20 Lezing. 12.20 Orgelspel Q. MacLeau. 1.05 Leonardo Kemp's orkest. 1.50 Gramofoonplaten. 2.45 Voor de scholen. 3.50 Sted. Orkest Bournemouth o.l.v. Sir Dan Godfrey m.m.v. Lucille Wallace (cla- vecimbel). 5.05 Orgelspol R. New. 5.35 Kinderuurtje. 6.20 Berichten. 6.50 Beethoven's pianosonates door Vera Moore. 7.10, 7.30, 7.50 cn S.20 Lezingen. 8.35 BBC-Sympnonie-orkest m.m.v. Artur Schnabel, piano, o.l.v. Adrian Boult. Ca. 9.25-,- 9.40 Berichten. 10.10 Lezing. 10.55 Voordracht. 11.0012.00 Roy Fox en zijn Band uit. Hot Kit-Cat restaurant. „Radio-Pari s", 1724 M. 12.35 Concort door het Omroeporkest. 12.50 Orgelconcert. 12.25 Vervolg concert. 7.10 Concert door het Omroeporkest. 9.05 Gramofoonplaten. 9.20 Orkestconcert o.l.v. Wolff. Kalundborg, 1153 M. 11.20—1.20 Concert uit rest. „Wivcx". 2.20 L. Preii's orkest. 4.204.50 Gramofoonplaten. 7.20 Populaire Deensche muziek o.l.v. L. Gründahl. 8.20 Radiotoonccl. 9.20 Kamermuziek door Trio (fluit-cello- piano). 9.55—12.50 Dansmuziek o.l.v. Otto Ling- tou. Langcnberg, 473 M. 6.25 Gramofoonplaten. 10.-15 Muzikale uitzending voor de scho len. 11.20 Concert o.l.v. Wolf. 12.20 Concert o.l.v. Eysoldt. 1.50 Gramofoonplaten. 4.20 Vesperconcert. 6.55 Gramofoonplaten. 7.20 Weragkamcrorkest. o.l.v. Spitz, m.m. v. solisten. 8.20 Weragorkest oJ.v. Buschkötter, m.m v. 'K'leth (declamatie). 9.50—11.^0 Concert o.l.v. Wolf. Rome, 441 M. 8.05 Voorstelling uit een theater. B r u s s e I, 508 en 338 M. 503 M.: 12.20 Concert uit Antwerpen I.30 Gramofoonplaten. 5.20 Concert door een strijkkwartet. 6.00 en 6.35 Gramofoonplaten. 6.50 Perzische muziek. 7.25 Gramofoonplaten. 8.20 Omroeporkest o.l.v. André. 10.30 Het Jazz. II.0011.20 Gramofoonplaten. 33S M.: 12.20 Gramofoonplaten. I.30 Concert uit Antwerpen. 5.20 Dansmuziek uit St. Sauveur. 6.20 Zangvoordracht. 6.50 en 8.20 Gramofoonplaten. 9.05 Concert m.m.v. F. Wangcrmée, trom pet en Ch. Scharres, piano. II.0011.20 Gramofoonplaten. Z e e s e n, 1635 M. 7.20 Populair concert uit Brcslau door de Silezischo Philharmonic o.l.v. Ernst. Trade. 8.20 Lezing. 8.35 Oude Italiaansche Strijkmuziek door een Kamerorkest o.l.v. Schulz-Dornburg. M.m.v. S. Frenkel, viool en V. E. Wolff, cembalo. 9.35 Berichten en hierna tot 11.20 Dans muziek door Adalbert Lutter's orkest. zal van zeer niet-niagnetisch- ataal worden gemaakt. De Sovjet-geleerden hopen met dit toe stel een hoogte te kunnen bereiken, van 20 km. en aldus het record van professor Piccard to verbeteren. Gedurende do vlucht zullen de geleer- don onderzoekingen verrichten naar do clectrische en magnetische verschijnselen cosmische stralen en de sterkte van de zon. FEUILLETON. Uit het Engeïsch van ALFRED WILSON BARRETT. 42) En hij riep zijn vrouw die op korten afstand het tooneel waB blijven gadelsaan. ,Nell", zei hij krachtig, toen ze ietwat aarzelend naderbij was gekomen, „daar staat de moordenaar van Geoffrey Ware. Hij wil het met mij op een accoordje gcoien Zal ik mij blijven verbergen, of zal ik iedereen die het maar hooren wil de waarheid vertellen? Moet ik trachten tot een vergelijk met hem te komen of zal ik den strijd aanbinden? Antwoord jij hem, Nell Toen zy zich met een schok van de hee- le waarheid bewust werd en zij den man voor zich zag die haar leven en dat van haar man bedorven had, kwam er een strijdlustige schittering in haar zachte oogen en 't hoofd trots opheffend met een stem, die trilde van emotie: zei ze: „.Je zult met hem vechten, Will Denver keerde zich naar Skinner, dio zich nerveus op de lippen beet terwijl zijn rustelooze vingers zich kTampaohtig om zijn wandelstok klemden. „Je hebt het antwoord gehoord, ver dwijn nu alsjeblieft!'-' Zijn vijand deed nog een laatste tvanho- Pige poging. „Ik ga rechtstreeks naar de politie cn zal daar mededeelen, dat Wilfred Denver nog leeft", dreigde hij. Denver scheen een oogenblik na te den ken. „Nell", zei hij toen, „stuur Jaikcs eens even hier, als je wilt", verzocht hij en ter wijl zijn vrouw haastig naar het huis ging. haalde hij een notitieboekje uit zijn zak en schreef vlug een paar woorden op een blaadje, dat hij vervolgens er uit scheurde. Toen las hij hardop wat hij geschreven had en de woorden dreunden Skinner in de ooren. „Hoofdinspecteur Centrale Recher che Scotland Yard. Ik stel mij ter be schikking van de politie om gehoord te worden inzake den moord op Geof frey Ware. Ik ben onschuldig en weet waar de werkelijke dader zich ophoudt WILFRED DENVER. „The Grange", Gardenhurst, Buckinghamshire". Hij was nauwelijks klaar met lezen, toen Nell met Jaikes terugkwam. Denver over handigde den ouden man het besehrovcn blaadje met de woorden: „Hier Jaikes, breng dit telegram onmiddellijk naar het postkantoor." De brave Jaikes strompelde in de rich ting van het tuinhek, zoo snel zijn oude beenen hem konden dragen; twee mannen en dc jonge vrouw bleven op het grasveld staan. Geen van hen sprak. Denver keek met een kalmen glimlach, waaruit absoluut vertrouwen sprak, naar Nell; zij kwam bij hem en stak haar arm door de zijne. Skinner schoen niet te kunnen besluiten wat hij zou doen; blijven of heengaan. Zijn oogen dwaalden naar het hek, waardoor Jaikes' gebogen rug juist verdween, naar Denver en zijn vrouw cn er kwam een schampere uitdrukking op zijn gezicht, toen hij zag hoe volkomen Nelly's vertrou wen in haar man was. Toon keerde hij zich om en liep langzaam in de richting van het hek. Hij had nog maar oen paar passen ge- laan, toen hij plotseling als aan den grond genageld bleef staan, verbaasd voor zich uitstarend. Ook Denver en Nclly keken vol verwon- Joring naar het hek, waar Jaikes. die op zijn schreden teruggkeerd scheen te zijn, weer zichtbaar was geworden, in gezelschap van een breedgeschouderde man met een schei p-geteekend intelligent gezicht, die bezig was het papier te lezen, waarmee de oude huisknecht zooeven op weg naar het telegraafkantoor was gegaan. „Nell', fluisterde Denver, die er geen idee van had, hoe goed zijn vrouw zich den man van vier jaar geloden herinner de, „dat is Baxter, de detective van Scot land .Yard Skinner had den politie-beambte haast nog sneller herkend dan Denver en de ver baasde uitdrukking op zijn gezicht maakte plaats voor een van triumpf. „Baxter", riep hij, „meneer Baxter, u komt precies op het goede moment om den moordenaar van Geoffrey Ware te arres teeren. En hij wees naar Denver, die rus tig, mei gekruiste armen, het tweetal ga desloeg. Sam Baxter haalde, in antwoord op de zen loep, een paar handboeien uit de zak; er speelde een grimmigo trek om zijn krachtigen mond. Hij deed een paar stappen in do richting van Denver cn zei: „Prachtig, hoor; ik zal don moordenaar van Geoffrey Ware arresteeren Maar met een bliksemsnelle beweging veranderde hij van richting en wierp zich op Skinner. Het onverhoedschc van den aanval, besliste het pleit onmiddellijk ten gunste van den detective. Een korte, hef tige worsteling, geschreeuw, een paar ver- wenschingen, en de Spin, knarsetandend en schuimbekkend van woede, voelde zijn polsen machteloos geklonken in den sta len greep der politieboeicn. „Vervloekte ellendeling, wat heeft dat te beteckenen 1" brieschte hij. Baxter trok zijn boord, die in het korte gevecht wat gekreukeld was, recht en glmlachtc met sarcastiche welwillendheid tegen zijn arrestant. „Het betcekent", ver klaarde hij bedaard, „dat jpc vriend, me- naar Henry Corkett, de justitie zijn goede diensten als getuige heeft aangeboden." ,En gelooft u wat die kerel zegt?" siste Skinner. De detective lachte opgowjekt. „O ja., ik geloof alles wat ze mij vertel lenvooral als de waarheid ervan be wezen is ,En wat voor bewijs hebt u dan?" „Het getuigenis van je andere waarde vrienden, Coombe en Cripps. Dank zij de medewerking van den heer Corkett, heb ik het heele stelletje te pakken en zo doen allemaal woordelijk hetzelfde verhaal. Is dat genoeg, Spin?" Skinner balde zijn geboeide handen tot vuisten. „Schooiers viel hij uit. „Ze moesten ze ophangen „Ik denk, dat ze dat eerder met jou zul len doen, Spin", zei Baxter gemoedelijk. „Zij zullen er waarschijnlijk heel wat goed- kooper afkomen Daarop wendde hij zich tot Denver, die, met Nelly naast zich, in spanning en ont steltenis had toegezien. „Meneer Denver, geloof ik?" „Ja, dat is mijn naam." „Ik zal u als getuige tegen dezen man noodig hebben." Denver's blik rustte een oogenblik op Skinner en het was alsof zijn weemoedige oogen tot in het diepst van de ziel van don ontmaskerden boosdoener drongen. Een onweerstaanbaar gevoel van medelijden met den verworden schipbreukeling op de zee van het leven, kwam in hem op. „Ik heb eens in dezelfde omstandighe den verkeerd", zei hij zacht tegen Nelly, „en als de Hemel mij niet zoo genadig was geweest had i k nu misschien de boeien om mijn polsen." „Daarop richtte hij zich tot Baxter: „Ik zal komen, wanneer u mij noodig heeft, maar ik zeg u bij voorbaat, dat allo gevoelens van wraak mij vreemd zijn. Ik verlang niets anders dan mijzelf van blaam te zuiveren. ..Dat is al gebeurd", verklaarde de po litiebeambte. Toen wendde hij zijn aandacht weer aan Skinner, die al zijn geestkracht inspande om zijn gewone, onverschrokken kalmte terug te krijgen en zijn gezicht in de oude onverschillig-brutale plooi te zetten. De detective bukte, raapte den eleganten wan delstok op, dien de gentleman- misdadiger altijd droeg en stak dien fcusschen de ge boeide handen. „Kom Spin", klonk het toen bruusk, „ik wil den eerstvolgenden trein naar dc stad nog halen we moeten vanochtend nog een bezoek brengen bij Lady Blanche Wynter." Bij het hooren van dezen naam, wierp Skinner een schuinsehcn blik op do liand- boeien en vroee: .Zijn dio dingen abso luut noodzakelijk?" „Eerlijk gezegd wel,'als meneer er niets tegen heeft!" Voordat hij met zijn gevangene naar het hek ging, wendde Baxter zich nog maals tot Denver: „Dat is op het kantje af geweest, me- neer Denver; uw lot heeft aan een zijden draadje gehangen! Goeden morgen, me neer; goeden morgen, mevrouw...." Hij nam zijn hoed af en verdween met zijn arrestant. Wilfred Denver en zijn vrouw staarden het tweetal nade een forsch en breed geschouderd, do ander slank cn elegant.... die thans voorgoed uit hun loven weggin gen. Toen do man, dio uit boosaar- digen moedwil, een schaduw over hun ge luk had geworpen uit het gezicht was, zochten hun oogen elkaar. Denver breidde de armen uit en Nclly vleide haar hoofd aan zijn horst. Een heele poos bleven ze zo staan, vervuld van ecu zaligheid en een vrede, waarvoor ze geen woorden vonden. Eindelijk voelde Nelly dat haar man haar uit zijn omarming losmaakte; ze hoorde voetstappen op het grindpad en omkijkend, zag ze Jaikes komen aanloo- pen met een kind aan elke hand zijn vriendelijk gerimpeld .gezioht éón en 'al zonnige glimlach. „Daar zijn do kinderen, liefste", zei do Zilverkoning met een door tranen ver stikte stem. „Laten we met ze naar huis gaanik verlang naar huisnaar het huis, dat ik vier jaar gemist heb. Thuiseindelijkthuis EINDE.

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 9