TE KOOP MAANDAG 30 JANUARI 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 WARMOND. 1 Jswedstrijden. Ook de tweede dag van de ijspret is voor de IJsvereeniguig een zeergesLaa.gde dag geworden. Des mid dags om twee uur had -een groote hardrij derij plaats voor de leden der vereeniging cn zeer velen wilden een kane wagen een prijsje te bemachtigen. Evenals do vorige maal was de baan in uitstekende conditie zoodat het te voorzien was dat er van goede sport te genieten zon zijn. Onze ver wachtingen zijn niet teleurgesteld, want inderdaad is er hard gereden. Voora] de laatste ritten waar het ging om de prijzen, waren de moeite waard om te zien en er is fel gevochten. Na afloop kon de jury den volgenden uitslag vaststellen. Ie prijs C. Meskers, 2e pr. P. de Boer, 3e prijs A. Sit ting, 4e prijs H. Slingerland. Hoewel bet weer op het oogenblik met zoo stabiel ts, 'heeft de ijs vereeniging toch gemeend reeds maatregelen te moeten nemen om bij blij vend vriezend weer het vastgestelde pro gram ai te werken. Daartoe is besloten, zooals wij reeds per advertentie hebben be richt, om op Woensdag een groote wedstrijd te houden voor arietückers op het Poelmeer uitsluitend voor bedrijfspaarden. Wanneer deze wedstrijd doorgang kan vinden, be looft het een interessante middag te wor den, want, naar wij vernemen, bestaat voor dezen wedstrijd groote belangstelling Er zijn groote bedragen in geld al» prijzen beschikbaar gesteld, hetgeen de deelname zeer zeker zal bevorderen. Laten wij hopen dat het weer ons gunstig gezind is, dan kunnen wij genieten van inderdaad mooie ■en zeer oude sport. VOORHOUT. Pluimveetentoonstelling. Zaterdagmid dag te circa 2 uur, was in café Boerhaave vereenigd het bestuur der Voorhoutsohe Kleinvee-vereeniging „Door Veredeling Verbetering", en voorts het College van Burgemeester en Wethouders, den gemeen te-secretaris en andeer genoodigden. De voorzitter der vereeniging richtte zich in zijn inleidend woord tot de aanwezigen en heette bijzonder welkom het College van B. en W, clio bij deze opening hebben te genwoordig willen zijn, en verleent vervol gens het woord aan don Burgemeester, ten einde hean in de gelegenheid te stellen deze le tentoonstelling, op dit gebied in deze gemeente georganiseerd, te openen. De Burgemeester, hierop het woord ver krijgende, zegde op de eerste plaats de volle sympathie toe vaji de zijde van het Gemeentebestuur voor doel en streven der vereeniging. Door aan 't verzoek van de vereeniging te voldoen, om bij de opening tegenwoordig te zijn, heeft 't gemeentebe-, öbuur hierdoor haar moreelen 6teun reeds gegeven. In dezen tijd was het 't Gemeen tebestuur onmogelijk om de vereeniging ook financieel te steunen. Steeds- zal zij echter trachten de nog jeugdigo vereeniging de steun to geven dien ze toekomt. Waar de vereeniging na zoo n kortston dig bestaan van nog niet eans één jaar nu reed» een teentoonstolling heeft georga niseerd, waarop zoo ongeveer TO nummers zijn ingezonden, dan mag spr. het' bestuur toch wol oprecht feliciteeren met dit suc ces, erbij opmerkende, dat zij in haar eer st© pogen reeds geslaagd mag zijn. Daar oen goed begin is en een wil, dad ie iets te •bereiken, zoo zegt spr. Ten slotte wenscht spr. de vereeniging en het bestuur nogmaals geluk, en koppelt er de wensch aan vast, dat ze moge groeien en bloeien voor dat betreft het - ledental, en dat de vereeniging volkomen aan haar doel moge beantwoorden, om door de ver edeling van het ras, do verbetering te be komen. Spr. hoopt, dat het door hem gesprokene over de geheele gemeente zal worden uit gedragen, opdat een ieder het doel en Btre ven der vereeniging moge leeren waardee- ren. Moge dat voor uw streven en werken ©en ruggegraat zijn, en laat u niet ontmoe digen door critiek of anderszins. En hiermede verklaarde de Burgemees ter deze tentoonstelling voor geopend. Hierna richtte de voorzitter een woord van oprechtgemeenden dank tot den Bur gemeester, voor dien» sympathieke ope ningsrede, welke overvloeide van waardee ring voor het werk dezer organisatie. Dat alle daarin uitgesproken wenschen in ver vulling moge gaan was ook sprekers barte- wensoh. Hierop stelde de voorzitter voor op het welslagen dezer-le tentoonstelling het glas te ledigen. De jury ter beoordeeling van: „Wie of een prijs gewonnen had", bestond uit de heeren Daudey en A. Ruygrok van Lisse, welke eerstgenoemde nog een korte uiteen zetting gaf omtrent het fokken van klein vee, en enkele wenken voor beoefenaren igaf. Vervolgens werd het woord verleend aan den heer F. M. Angevaare, als voorzitter van de afd. Voorhout wan den R. K. Volks bond. Spr. gaf nog eens in korte trekken weer liet doel en streven der onderafdee- ling, terwij) spr. namens het bestuur van den R. K. Volksbond, wat door zijn voor zitter, secretaris en penningmeester was vertegenwoordigd, een woord van hartelijke felicitatie uitsprak aan het adres van het bestuur der onderafdeeling. Ook brengt spr. dank aan het Gemeentebestuur, dat zoo bereidwillig geweest is ooi in haar geheel van deze opening getuige te zijn. Dat de tentoonstelling maar volkomen aan haar doel mag beantwoorden wordt hun van harte toegewenscht. Hierna ging men over tot bezichtiging der tentoonstelling. ZOETERMEER-ZEGWAART. Schoonrijden. Op de groote Dobbe, werd Zaterdagmiddag 11. een wedstrijd ge houden in het schoonrijden voor paren. Een twaalftal paren hadden voor den wedstrijd ingeschreven. Do uitslag was als volgt: le prijs mevr. P. van Herwijnen—Franaden heer P. ïïontsman; -2e prijs mej. C. Groenheijde en de heer M. van Leenden; 3e prijs mej. R. Kouwenlioven en de heer Joh. Adegeest -te orijs mej. S. Blonk en de heer O. Brussé De damesprijzen bestonden uit kunst voorwerpen; voor de heeren waren geld prijzen uitgeloofd. OEGSTGEEST. ZWARE BR'AND IN COOTENHUIS „WELGELEGEN'. Het hoofdgebouw vrijwel geheel verwoest De bekende jachthaven „Welgelegen" aan de Haar.emmertrekvaart, op grondge bied van de gemeente Oeg&tgeest, ia giste ren door een zwaren brand geteisterd, die één der hoofdgebouwen vrijwel geheel ver woestte. Hoewel voor circa tienduizend gul den aan verschillende type booten hier la gen opgeslagen, zjja slechts twee kano's verbrand, daar de andere booten uit dit ge bouw nog in veiligheid kouden worden ge bracht. Gistermorgen omstreeks zeven uur werd de brand ontdekt door een dochter van den heer J. Kerkvliet. Hot vuur woédde toen reedB zoodanig, dat de brandweer van Ogst- geest werd gewaarschuwd, die zeer spoedig na het alarm met de motorspuit ter plaatse was om het te bestrijden de moeilijkheden van de vorst waren spoedig overwonnen, zoodat een kwartier na het alarm de plaat selijke brndweer reods vo.op water in do vlammen wierp. Het vuur zette zich echter vast in een dubbelen muur vao circa een halven meter dikte, die geheel met zaag sel is gevuld en vroeger dienst heeft ge daan, om het ijs in den kelder op tempe ratuur te houden. Deze brandhaard was vrijwel niet te bereiken en bleef toch voort durend zorg baren. Gistermiddag om half vier was de brand dan ook eerste volkomen gebluseht en kon de brandweer inrukken. Het hoofdgebouw is vrijwel geheel ver woest, de bovenverdieping ingestort. Be halve een groot aantal booten, die op en kele kano's na konden worden gered, lagen hier 35 mud aardappelen en 35 muel gladio lus-bollen opgeslagen, benevens verschil en- de gereedschappen. Alles ging volkomen veroren cq wordt <i°or .age verzekering ge dekt. Het gebouw was daarentegen niet verzekerd. Omtrent de oorzaak valt niets met zeker heid vast te stellen. Wel wordt een vermoe den uitgesproken. De jachthaven is n.l. een vrije in- en uitloop voor ieder, die hier boo ten, zeilen of ander watersportmateriaal heeft opgeslagen. Ook het materiaal voor het ijszeilen op de Kagerpïassen werd hier opgeslagen, zoodat ook nu vele eigenaren van ijszeiljachten hier voortdurend komen en gaan. In den dubbelen muur, die gevuld was met zaagzel, heeft men een gat gevon den, waar het zaagsel moet zijn uitge stroomd. De meest voor de hand liggende conclusie is, dat in dit zaagsel achteloos een brandende sigaret is geworpen of von ken gesprongen zijn. Jubileum. Zondag was het 45 jaar ge leden dat de heer Jac. Hoogervorst tot or ganist der R. K. Kerk werd benoemd. Be grijpelijker wijze mocht deze dag niet onop gemerkt voorbij gaan. Na de Hoogmis kwa men de zangers in het Vereenigingsgebouw bijeen, waar de heer Hoogervorst door kap. Roest werd toegesproken. Als b ijk van er kentelijkheid werd hem een zilveren vulpen en dito potlood in étui aangeboden. De hoer Hoogervorst dankte in hartelijke woorden voor deze onverwachte verrassing. Schoonrijderij. Begunstigd door prach tig winterweer en onder groote belangstel ling werd Zaterdag een wedstrijd in het schoonrijden voor paren gehouden, geor ganiseerd door de Oegstgeester IJsclub op het Kanaal. De uitslag was als volgt: le prijs Mej. M. van Zijverden en de heer C. Bakker; 2e prijs Mej. E. v. d Sleet en de heer J. v. d. Sleet; 3e prijs Mej: G. S. Bakker en de heer S. Ouwerkerk; 4e prijs Mej. I. Kort- mann en de heer A. Breedijk. Na afloop werden de prij'en door den Voorzitter den heer B. J. M. Kallmann, met een toepasselijk woord aan de winnaars uitgereikt. UIT DE RIJNSTREEK HAZERSWOUDE IJswedstrijd. Bij de Zaterdag jl. gehou den wedstrijden door de IJsclub „Watergang" in ringrijden werden de prijzen gewonnen als volgt: le pr.: mej. J. v. d. Vaart en D. Harkes, Hazerswoude; 2e mej. J. Boer en H. Verkade, Boskoop; 3e pr, mej. G. v. Klaveren en W .v. Klaveren, Hazerswoude; 4e mej. M. Pannebak ker en J, Rijkaart, Hazerswoude. Onderling Hulpbetoon". De jaarvergade ring van de vereeniging „Onderling hulpbe toon" werd gehouden in het lokaal Salvatori. Tegenwoordig waren met het bestuur 89 leden. De voorz., de heer W. Slootweg, opende met een welkomstwoord en sprak er zijn voldoe ning over uit, dat zoovelen waren opgekomen en hiermede blijk gaVen belang te stellen in het werk der vereeniging. Hij gaf een blik op het jaar dat was heengegaan en zegt, dat nog al groote offers van de kas waren gevraagd, daar veel ziektegevallen waren voorgekomen. Een drietal leden waren door den dood aan de vereeniging ontvallen, waaronder de heer H. Müller, die gedurende 37 jaren lid van het bestuur was geweest. In dankbare herinnering brengt de voorz. wat de overledene voor de vereeniging was geweest, en is overtuigd, dat zijn nagedachtenis bij bestuur en leden in dankbare herinnering zal blijven. Met den wensch, dat God zijn zegen mag schenken op het werk en 1933 voor de leden een gezegend jaar mag zijn, eindigde spreker. De secretaris, de heer W, J, Dekker, las de notulen, die wer den goedgekeurd en vastgesteld. De penning meester, de heer Jac. van Pijlen, gaf een fi nancieel overzicht. De ontv .hadden bedragen met inbegrip van het saldo der vorige rekening zijnde f 1517.38JL de som van 2831.29'/$, de uitgaven f 1565.43, alzoo een batig saldo van 1265.96 Aan ziekengeld was uitgekeerd 1340.50.' Namens de commissie voor controle rapporteerde de heer S. van Tol, dat boeken en bescheiden volkomen in orde waren bevonden. De voorz. bracht penningmeester en commissie een woord van dank. Tot lid der commissie voor controle voor 1933 werden aangewezen de heeren M. van der Haven en M. Krijgsman, en als plaatsvervangers de heeren Jac. Raap horst en G. van Gent, Hierop kwam aan de orde een voorstel van bet bestuur inzake uitkeering In 1933. Aange zien de twee laatste jaren van bet reserve- kapitaal een bedrag van ruim 700 was inge boet, zoo acht het bestuur het noodig en ge- wenscht dat een voorzichtig beleid wordt ge voerd, en stelde daarom voor de uitkeering bij ziekte van 7.50 op f 6 te brengen voor hen die in groep 1 zijn ingedeeld en 15 ct premie pehr week betalen. Voor hen die in groep 2 zijn ingedeeld en 10 ct, premie per week beta len, de uitkeering te brengen van 5 op 4 p. week. Na eenige bespreking werd overeenkom stig het voorste! van het bestuur besloten. Bij de gehouden bestuursverkiezing, ter voor ziening in de vacature, ontstaan door het over lijden van den heer H. Müller, werd gekozen de heer A. van Rijssel, Na de rondvraag sloot de voorz. de verga dering en bracht een woord van dank voor de betoonde belangstelling, NOORDEN. Jubileum. Op Zondag 19 Februari a.s. zal de hcor N. J M. Klcus, hoofd der St. Antoniusschool alhier zijn zilveren huwe lijksfeest rierom D© heer Klaus was gedu rende al die jarpn als hoofd aan die school werkzaam. Arm gebroken. De 66-jarige wed L. alhier had gisteren het ongeluk over een paar klompen te vallen waardoor zij kaar arm op drie plaatsen brak. NIEUWKOOP. Benoemd. Onzo plaatsgenoot e mej. J. M. vaai den Bosch, tijdelijk onderwijzeres te Zevenhoven is benoemd tob onderwijze res aan de mot 1 Mei a.s. te openen It. K. school te Aalsmeer, IJsfeest, Zaterdagmiddag hield de Nieuwkoopsche IJsclub een wedstrijd in het hardrijden. Winnaars waren: le prijs C. van der Laan uit Nieuwveen; 2e pr. G. Zwart, 3e pr. C. van der Tol en 4o pr. 11.. van der Neut. De prijzen bestonden uit levensmiddelen. LAATSTE BERICHTEN DE ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Door den trein gegrepsn en gedood. Uit Giessen wordt gemeld: Hedenmor gen om half acht werd op den onbewaakten overweg, ter hoogte van Teersdijk, het lijk gevonden van den 20-jarigen \V. Peters. Het slachtoffer is overreden door den goe derentrein uit Nijmegen. De politie van Nijmegen is hiervan onmiddellijk in ken nis gesteld en heeft oen nader onderzoek ingesteld. BRUTALE INBRAAK, f 4000 vermist. Hedennacht is op brutale wijze inge broken in de woning'van den administra teur van het Gemeentelijk Electiiciteit Bedrijf, den lieer Van Niekerk te Heilo. M.eil heeft zich door de voordeur toe gang verschaft en is de slaapkamer van den heer Van Niekerk binnengedrongen. Uit diens broekzak werd de sleutel van de brandkast gehaald. De heer Van Niekerk werd wakker door het dichtslaan van de voordeur. Direct stelde hij een onderzoek in. doch de dader was reeds verdwenen. Uit de brandkast wordt 4000.vermist terwijl ook nog een beursje met inhoud van de dochter des huizes wordt vermist. De politie stelt een onderzoek in. MAN OVERREDEN. Hedenmorgen om .half zeven vonden da vrachtrijders Nietor on Klinkhamer van Bierum, die met hun vracht-auto naar Gro ningen gingen, op den berm aan den Rijks weg bij Boverrijger het lichaam van een manspersoon. Direct werden de gemeente- ve'dwachter en de plaatselijke geneesheer gewaarschuwd. Het bleek, de 65-jarice Douwe Postina uit Wolter6um te ziin. De dood was reeds lang ingetreden. Postina was per fiets uit Boverrijgen gekomen, en bij het oversteken van den Rijksweg door een auto, komende uit Groningen gegre pen. Do autobestuurder was doorgereden. Vermoedelijk treft den autobestuurder geen. schuld. TELEGRAMMEN EX-KONING ALFONSO NAAR CEYLON Waarschijnlijk vestigt hij zich in Italië. FLORENCE. 30 Jan. (V.D.) Ex-koning Alfonso van Spanje, die sedert zijn verban ning uit Spanje te Fontainebleau woont, is voornemens zich te vestigen in Italië en wel in de omgeving van Florence. Gisteren heeft hij een groot aantal villa's en kasteelen in de buurt bezocht om een keuze te doen. Hij heeft zijn voorkeur uitgesproken voor drie huizen, die hij gezien heeft te Fiesole, te Arcetri en te Bellos Guardo. drie voorsteden van Florence. Na zijn terugkeer uit Ceylon, waarheen hij deze week vertrekt, voor een jachtrit, zal hij een beslissing nemen, 18.000 Argentijnsche landbouwers door hongersnood bedreigd. LONDEN, 30 Jan. (V.D.). De Landbouw crisis in Argentinië neemt, naar de „Times" uit Buenos Aires meldt, een steeds grooter en dreigender omvang aan. Volgens een officieel bericht worden in de provincie Entre Rios ten gevolge van de verwoestingen, die door sprink hanen zijn aangericht, achttienduizend land bouwers door hongersnood bedreigd. De land bouwers eischen van de regeering onmiddellij ke hulpverleening met een bedrag van 2,7 mil- lioen pesos in baar geld of in den vorm van levensmiddelen. Ook te Santa Fé. is de toe stand uiterst bedenkelijk. Het Argentijnsche landbouwverbond heeft daar besloten per 1 Februari een slaking af te kondigen, teneinde de regeering te dwingen tot aanvaarding van het Argentijnsche hervormingsprograni, dat o.a. inhoudt, oen moratorium voor alle handela- en bankschulden deil boeren. De Apostolische Vicaris van Peking overleden PARIJS, 30 Jan. (V.D.) De Apostolische Vicaris van Peking, Stanislas Jarlin, titulair Bisschop van Farbeto, is overleden. De bommenvondsten te Barcelona. MADRID. 30 Jan. (V.D.) Te Barcelona werden bij een huiszoeking 300 bommen, 160 dvnaraictpatronen, tal van geweren en revol vers gevonden cn in beslag genomen. In het zelfde huis werd een syndicalist die onder ver denking van een aanslag te hebben gepleegd, reeds geruimen tijd werd gezocht, gearresteerd. AMSTERDAMSCHE EEURSNOTEERING Verstrekt door: INCASSO-BANK N.V., LEIDEN 30 Jan. 1033 Industrie: Alg Kunstz. Unie Berkels Patent Calvé Delft crt.v. A Kucbeum Accoust Ned Ford Philips (Jem. Bezil üni Lever Petroleum: Kon Olie Perlak Rubber: A dam Rubber Deli Bat Rubbor Vico Serbadjadi Scheepvaart: Oude Vaarl Ncd. ScheepvUnie Oude Bool Mijnbouw: Boeton Alg Exploratie Mi Suiker: V A dam Voratunlanden Java Cultuur N1SO. Tabak: Deli Mij. Senembab DelJ Bat Tabak Oostkust Amerik Fondsen: Am Smelting Anaconda Asb Lias Electr Bethlehem Steel Cifies Service Central Public. Continental Oil Oen Aviation Int Nickel Kennecott Copper Milw ukee ld Prei Keesport Tin Plati North American Nevada Shell Union United St Lealbe» Union Pacific Wabasb Tidewater Aas Oil United St Steel 31 201/* 661/2 2% 1231/4 1313/4 112% 152 60% 24% 31 20% 3% Wu 1261/4 141/a 7% 2Vl6 15% "Ac 4/2 2Vl6 3 M% 28% BV* BVts 318/10 3% 29% 591/2/60 551/2 "Va 13% 2% •■A'io 5% 4"/# 26% 4% 5VIG -Vi Londen New York Parijs Brussel Zwitserland 48.11 Milaan Madrid Oslo Kopenhagen Stockholm Weenen Praag Boedapest MARKTBERICHTEN BIOSCOPEN. Casino: Afgekeurd. Luxor: Volwassenen. Trianon: City: en vette 3132 cent per kg. slachtgewicht, 19 paarden 50—90 per stuk. Overzicht Runderen met tamelijkcn aanvoer, handel slepend, hoogere prijzen, vooral voor bost» runderen, vette kalveren tamelijke «an voer, handel zeer stil, dalende prijzen vooral voor onder-melkers. Nuchtere kal voren tunielijken aanvoer, handel gewoon met constante prijzen Schapeu en lamme ren weinig aanvoer, stille handel, gewon© prijzen. Varkens tamelijke aanvoer, slee- pende handel, prijzen iets minder. Slacht paarden zoer stille handel, dalende prij- WISSELN OTERR ING EN (AMSTERDAM (Niet officieel)! Berlijn 59.16% 8.4S 3/— 2.48 79 f"1/* 34.59 12.72 20.39% 43.22i/? 40.621/2 45.07% 34.50nom. 7.37 ROTTERDAM, 30 Jan. Vee. Aanvoer: 405 koeien en o-sen, 279 vette kalveren, 1084 schapen of lammeren, 1194 varkens en overloopers. Prijs per half kg.: koeien 1418, 2427 en .'{031 cent; ossen 1517 2124 en 2628 cent, vette kalveren 22.5 27.5, 30—35 en 4547.5 cent; overjarige lammeren 610 per stuk; varkens 13.5, 14 en 14.5 cent. Overzicht: Do aanvoer van kooien en ossen was veel minder dan vo rige week, Maandag; de oorzaak hiervan is toe te schrijven uan de gladheid van den weg. De handel was kalm en de prijzen van laatstleden Dinsdag werden ook nu weder besteed. Btieren te weinig aange voerd om noteering to maken. Vette kal veren aanvoer niet groot, handel zeer lui. Do prijzen van 1.1. Dinsdag konden moeilijk bedongen worden. Do prima kalveren gin gen tot 2.5 cent boven noteering. De aan voer van schapen cn lamineren was flink, handel wat betor en de prijzen van verle den week Maandag waren gemakkelijk te handhaven. Een prima hol; ging tot 1 gal den boven noteering. Varkens aanvoer on geveer gelijk aan die van vorige week Maandag, handel kalm en de prijzen gin gen een halven cent lager. Zouters niet aangevoerd. AMSTERDAM, 30 Jan. Vee. 4 wagons geslachte runderen uit Denemarken. 508 vette koeien, waarvan de priizen waren: le kwal. 5866, 2c kwal. 50—56 en 3o kwal. 4248 cent per kg. slachtgewicht; 85 melk en kalf koeien 190—210 per stuk; 14'J vette kalveren: le kwal. 4354, 2c kwal. 4016 en 3e kwal. 2633 cent per kg. le vend gewicht; 44 nuchtere kalveren 5—10 per stuk; 45 schapen en lammeren: scha pen 11—13 en lammeren 9—12 per stuk; 733 varkens: vleeschvarkens warande van 90—110 kg. 343ö oent, zware 32—C3 Met hartgrondige droef- beid vervullen wij onzen plicht, U kennis te geven van het overlijden in het St. Elisabcth-Ziekenbuis van onze lieve Eoht- genoote on der kin deren dierbare zorgvolle Moeder,Behuwd-enUroot- inoeder, Mevrouw MARIA ISABELLE JANSSENS geb. NIJST, na een langdurig gedul dig gedragen lijden en na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der Stervenden, in den ouder dom van 64 jaren. Leiden L.H.W. JANSSENS, Arts Johannesburg Transvaal GABRIELLE SKJ5BKEGT8 J A N8SBNS. ADRIAAN SEEBREGTS on Kind Noordwijk-Binuen BEATRICE DE GOOYER JayssBxs. PIET DE GOOYKK en Kind. Leiden IRENE JANSSENS. Breda: FERNAND JANSSENS. Leiden, 28 Januari 1933. Rapenburg 49. Geen BI oom en. Gaarne H.H. Missen. De H.H. Uitvaartdien sten zullen gehouden worden in de Parocbie- kork van O. L Vr. Onb. Ontv. (Hartobrug) Dins dag 31 Jan. ton 7.45, 8.20 en 9 uur. De plechtige Kequiora-Mis te 9 uur. De Begrafenis van uit de kork to 11 uur op het R K. Kerkhof. 769 Algemeenc kennisgeving Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een geduldig gedragen lijden, in het St. Élisaboth- Ziekonbuis alhier, onze onvergeteljjke 770 Mevrouw Dr. I. JANSSENS- NIJST M. J. DE GOOYER- jonoblobd PAULTJE DE GOOYER Wartnonderweg 20, Oegstgeeat. In plaats vkv kaarten Heden overleed zacht en kalm, na voorzien te zijn van de laatste H.H. Sacramonton, onze innig geliofiio Vader, Behuwd- eu Grootvader PETRUS VAN RIJN in dcu ouderdom vnu ruim 73 jaar. 755 Uit aller naam CORN. VAN RIJN Voorhout, 29 Jan. 1933 nog slechts een Heeren huis aan den Lammen- schansweg. Koopsom f 8000. Inlichtingen Makelaar, kadtoor H.O. VAN WELZEN. bededlgd makelaar. OUDE SINGEL 220. Tel. 2774

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 3