Lederhandel A.VERHOOG MAANDAG 16 JANUARI 1933 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 7 CFJCKE7 DE DERDE TESTWEDSTRIJD. Engeiand's eerste innings. De eerste innings der Engelschen is ge ëindigd met een «iet onverdienstelijk to taal van 341, hetwelk te overtreffen den Aussies neg vele moeilijkheden kan óple- ïen. Het totaal is dubbel verdienstelijk wanneer men overweegt, dat de kopstuk ken, vier in totaal, reeds voor 30 waren afgemaakt. Deze slachting in de voor-lunchperiode maakt een punt van discussie uit van de experts, eenerzijds schuift men de debacle geheel op rekening van den fameuzen O'Reilly, anderzijds zoekt men in 't wic ket de oorzaak. Wat er van zij, O'Reilly was in den aanvang in prima vorm; hij effecteerde den bal meesterlijk naar beide kanten en behie'd prachtig zijn lengte, daarenboven bleken Suttcliffe, Jardine en Hammond zeer nerveus, ja op 't angstige af, waardoor de bowlern mees ter van het terrein kon blijven. Voegt men hierbij het bekende feit, wat meermalen geconstateerd is. nl. dat de Australische wickets in de ochtenduren echte bowlers wickets zijn, dan is het fiasco tenminste eenigszins verklaard. Na de lunch waren Lcyland en Wyatt de mannen. Wyhtt fungeerde hierbij als sto- newaller en taai verdedigen is hem een kolfje naar de hand terwijl Leyland vrij en frank er op los rammelde. Dat ook Wyatt niet vergat te scoren bewijst wel zijn meesterlijke en kansloozë 83 waarin oa. 3 zessen; deze drie zessen bezorgden den Warwickshire-man een prijs van 50 pond sterling, welke door een sigaretten- fabriek was uitgeloofd. Daarbij voegde zich een staart, die wist wat kwispelen is, en de 77 van Paynter, zoowel als de 45 van Verity waren onbe taalbare innings na het slechte begin. Zoo werd tenslotte het totaal nog 341, waarbij de bowlerij in kracht wisselde met prima bsttingwork. Wall was tenslotte de man van de slachtoffers; 5 voor 71, doch de fijnste, moeilijkste, ondoorgrondelijkste en meest varieerende bowler was O'Reilly; 2 voor 82. De overige drie wickets waren 2 voor Grimnett en één Ironmonger. Opmerkelijk op dezen tweeden <Jag is, dat de Australiërs niet fortuinlijker wa ren dan hxvn Enge'.sche collega's. Ook hun eerste wickets vielen als rietjes, en wat Wall als fastbow'.er had voorgedaan, ging Larwood hem nadoen. Fingleton, Woodfull Bradman en McCabe kopstukken" met het slaghout waren voor het -sluiten van den eersten dag al aan bod geweest en noteerden tezamen 38 runs. waarbij de 0 van Fingleton en de sobere 8 van Brad man wel den meest somberen indrufc mt-hen. Allen en Larwood deelden de wickets eer'ijk. Eij het sluiten van den eersten dag was de stand 109 voor 4, Ponsford, de vee. ge smade, en Richardson met resp. 44 en 15 aan bat. Een der echte „fast-ballen" van Larwood trof Woodfull's lichaam raak, zoodat dok ters behandelsng noodig bleek. „Msb," LAWN-TENNIS HAMBURG—INT. L. T. C. VAN NEDERLAND 11—6. Eerste dag: 5—2 achterstand der Nederlanders. Op den eersten dag van den tennis wedstrijd in de overdekte hal te Ham- l/urg boekte de I. L. T. C. reeds een 52 achterstand tegen Hamburg. Alleen van Olst en dr. Behrens wisten hun par tij te winnen, terwijl ook het eerste dubbels-pel verloren ging. De resultaten van den eersten dag •waren: Heeren enkelspel: Marinkelle verliest van Haus —7, 2—6, 5—7; Koopman ver liest van dr. Dessart 26, 6—8; Van Olst slaat Mrckenthum9 16, 75, 6—3; Tesohmacher verliest van Eberstein 86, 2—6, 1—6: dr. Behrens (N.) slaat Daarn- houwer (H.) 6—1, 3—6, 6—1; Pernink verliest van Reinberg 63, 4—6, 16. Heeren d-bbelsipeldr. Behrens en Pennink verliezen van Reinberg en dr. Mendel met 26, 68. Tweede dag: Vier winstpunten. De wedstrijd werd gisteren gewonnen met 116 door Hamburg. De tweede dag bracht Nederland vier overwinningen en Hamburg 6 overwinningen, zoodat do oio'stand werd 116. De resultaten van den tweeden dag waren: Heeren enkel snel: Tesobmaoher slaat BödicVer (H.) 64, 64; Koopman wint van F11 us 2—6, 61. 75: Pernink slaat Daarnhouwer 6—2, 7—5; Marinkelle ver liest van dr. Dessert 3—6, 16; dr. Behrens (N.) s'aat dr. Fe'ts 64, 62; van Olst verliest van Eberstein 64, 16. 5—7. Heeren dubbe's^elMarinkelle en Tes"vm°cher ver'iezen van dr. De«sart en M"rtkenthvm 36, 36: Koonman en vn Olst verhezen van Eberstein en Hans 1214, 3—6: Kropman en van Olst verhezen van dr. De®*-rt en M-ckenthum 16. 46; M^'nkelle en Trs-*vm?eher verhezen van Haus en Eberstein 16, 2—6. HOOKEY Moo-rf 3elnif—»»id-*'eder!aid 0-2. De hockeywedstrijd Noord België tegen Zuid-Nederland te Antwerpen werd gewennen door Zuid Neder'and met 20. Ruststand 10. Beide doèfc punten werden gemaakt door Taminian. Zuid-Nederland vormde een meer homo- gere ploeg en verdiende de overwinning volkomen. HAARLEMMERSTRAAT 57 - t/0- CiTY GROOTE KEUZE: LEDEREN JEKKERSf20.— RUBBER LAARZENt 6.50 BEENKAPPEN (.eüer)f 1.75 BEENPIJPEN p. pf 2.75 HANDSCHOENEN met kap f 2..0 GELDTASSCHENt 2.- ATHLETIEK VELDLOOP VAN „DE BATAVEN". Mooie successen der leden. De plotseling ingevallen koude, die de terreinen door de rijp glad en door de vorst hard had gemaakt, heeft de athle- ten, die voor den veldloop van „De Bata ven" hadden ingeschreven, niet kunnen af schrikken. Evenwel, de plotselinge verandering van temperatuur deed haar invloed toch gelden, want verschillende loopers hadden geen spikes onder hun schoenen en onder- venden daarvan op sommige plaatsen hin der. De start van het ruim 3 km. lange tra ject was nabij het clubhuis. Nadat het voetbalveld eenmaal was rondgeloopen, verdwenen de loopers den polder in, waar het traject over de weilanden van den heer Paridon was uitgezet. Op het Sport park teruggekomen moest hetzelfde par cours nog eenmaal worden afgelegd. Er werd in twee ploegen gestart. Het eerst vertrokken de racks en teen deze terug waren, gingen de nieuwelingen, de D. H. A. K.- en niet-D. H. A. K.-leden weg. De resultaaten waren als volgt: Cracks: 1. J. Bakel (de Bataven), in 11 min. 5.4 sec., 2. D. Tuithof (de Bataven), 3. J. Dubbel aar (de Bataven). Nieuwelingen en D. H A. K.-leden: 1. W. Houps (Bataven). 2. J. Visser (de Ba taven) 3. A. Langezaal (Rood-Wit). Niet-D. H. A. K.-leden: 1. T. v. d. Burg (St Lodewijk), 2. A. Kluiskens (R. K. A. V.). 3. Tournier (St. Lodewijk). Na afloop der wedstrijden sprak de voorzitter der Bataven, de heer Jac. Jan- son, een woord van dank tot deelnemers en belangstellenden. Want, ook belangstel lenden waren er nog. De zaal van het club huis was nl. geheel gevuld. Spr. vond het jammer, dat niet meer athleten hadden ingeschreven. Het aan tal had eens zoo groot moeten zijn, maar hierop hoopt spr. een volgenden keer. Na een woord van welkom tot den heer Burger, afgevaardigde van de Technische Commissie van den D. H. A. K., welke steeds blijken van medeleven geeft met de aangesloten vereenigingen, wees spr. op de behaalde resultaten en memoreerde voornamelijk het feit. dat de drie prijzen in de klasse der cracks door Bataven wa ren gewonnen. Hierin zag spr. het groote voordeel van de indoortraining, welke door de Bataven serieus wordt toegepast. Nadat vervolgens de weleerw. heer ka pelaan H. Bangert de winnaars had ge- lukgewenscht en hun de prijzen had over handigd, sprak de heer Burger eveneens nog een kort woordje, waarin hij wees op de goede organisatie, het mooie traject en het nut van de indoortraining. Hiermede was alles afgeloopen, want de voetbalwedstrijd Leiden—Excelsior, die hierna zou gehouden worden, werd in verband met den toestand van het terrein door den scheidsrechter afgelast. INSTELLING VAN EUR0PEESCH KAMPIOENSCHAP LICHTE ATHLETIEK. Zaterdag heeft de door de I. A. A. F. in gestelde Commissie te München verga derd onder voorzitterschap van Stanko- vits. Behandeld werd een voorstel van Hongarije om een Europeesch Kampioen schap lichte athletiek in te stellen. Vol gens een officieel communiqué, dat is uit gegeven, zijn een aantal besluiten geno men, waardoor dat kampioenschap als verzekerd kan worden beschouwd. Slechts behceft het besluit nog de definitieve goedkeuring van den raad dor I. A. A. F. Italië bood aan het eerste kampioenschap op zijn gebied te organiseeren. Het plan is dat het kampioenschap om de vier jaren zal worden gehouden. Het programma omvat dezelfde nummers voor mannen als de Olympische Spelen, waarbij uit ieder land .twee deelnemers in ieder nummer kunnen uitkomen. De wedstrijden zullen gedurende drie opeenvolgende dagen wor den gehouden. Verder verluidt dat de zes eerstaanko- menden in ieder nummer een bepaald aantal punten verkrijgen, waardoor het eindresultaat wordt vastgesteld. Een be ker is als wisselprijs gedacht. De ve;te- genwoordiger van Italië stelde in het vooruitzicht, dat deze beker door den ïta- liaanschen Minister-President Mussolini zou worden geschonken. ZWEMMEN NIEUW RECORD VAN MISS KNIGHT. Naar „Der Mittag" uit New York ver neemt heeft miss L. Knight het 500 m. vrije shg-wereld.ecord van miss. H. Ma dison (7.12) gebroken en gebracht op 7 min. 2.6 Sec. Tijdens deze'fc'.e wedstrijden te Miami, vestigde miss I\. Rawis een nieuw Amerikaansch record over 800 yards crawl in 4 min. 12.4 sec. H0LLANDSCHE ZWEMMERS NAAR KOPENHAGEN. Int. zwemfeest In April a.s. Voor het Internationaal Zwemfeest, dat op 14 en 16 April a.s. door de Kopénhaag- sche Zwemclub georganiseerd zal worden, zijöj zooals reeds medegedeeld, ook eeni- ge Nederlandsche zwemmers en zwem sters uitgenoodigd. Door de Technische Commissie zijn de volgende heeren aangewezen: Van Voorst (A. Z. 1870) voor den 100 en 400 meter vrije slag; Korpershoek (Rotterdamsche Zwem club), voor den 200 en 400 meter school slag; Scheffer (De Jonge Kampioen), voor den 100 meter rugslag en 100 meter vrije slag, eventueel ook 200 meter rugslag. Wat de dames betreft, zullen uitgezon den worden Jenny Kastein van de Hol- landsche Dames Zwemclub voor de school slagnummer; Puck Oversloot, van de O. D. Z. Rotterdam, voor rug- en vrije slag nummers. Aangezien Willy den Ouden niet mee zal kunnen gaan, zal hiervoor een andere zwemster moeten meegaan. Hieromtrent i3 echter nog niets definitiefs vastgesteld. RUITERSPORT ZUID H0LL. JACHTVEREENIGING. Mooie jachtrit door het Langeveld. De Zuid-Hollandsche Jachtvereeniging heeft het in dit seizoen tot heden bijzon der getroffen met haar jachten en wed strijden. Was dit het geval op Zaterdag 7 Januari bij de wedstrijden op Meijendel, ook de jachtrit, Zaterdag jl. door het Langeveld gehouden, mag uitstekend ge- s'aagd heeten. Wel was het weer veel kouder, maar de bewolkte lucht maakte in den loop van den middag plaats voor het blauw des hemels.... voorbode van de naderende koude. De scherpe Oosten wind mfeakte het volgen der jacht voor de bezoekers niet altijd even aangenaam. Zoo was het reeds in den aanvang. Want toen na half twee de deelnemers en belangstellenden zich op den boulevard voor het Palace-Hotel .e Noordwijk aan Zee verzamelden, was de koude een der voornaamste onderwerpen van de gesprek ken. Tegen twee uur hadden zich een vijf-en- dertigtal dames en heeren aan het strand verzameld, die onder leiding van den heer C. J. Speelman uit Sassenheim, jager- meester, en den heer R. J. J. van Hiem- stra. fie'dmaster aan deze jachtrit gingen deelnemen. Onder de deelnemers merkten we o. m. van het bestuur der Z. H. J. V. op ba ron Bentinck. stalmeester van H. M. de Koningin, Jhr. H. Loudon en J. W. van Rees. Onder de overige deelnemers (sters) mogen we voorts vermelden den jongeheer Wentges Jr., die op zijn grauwe ponny deelnam. Onder de belangstellende dames en heeren zagen vpe behalve vele dames en heeren, echtgenooten, kinderen of fami'ie van deelnemers(sters) den secretaris der Z. H. J. V. den heer A van Hoboken. Te even 2 uur werd het sein tot ver trek gegeven, 't Was een aardig gezicht die troep ruiters langs het strand, terwijl de onmetelijke zee in onverstoorbare rust haar golven op het zand neerstortte. Bij den vuurtoren werd het -strand ver laten en langs de banen der Noordwijk- sche Golfclub werd de weg door de dui nen van het Staatsboschbeheer genomen. Daar hebben wè de ruiters niet verder gevolgd, doch ons met talloos vele bela^g- steMenden naar het Langeveld begeven. Aan den landweg even voor de Maria- Stichting, zoo bekoorlijk gelegen aan den voet der duinen, gingen we rechtsaf en daar stonden reeds velen den jachtstoet af te wachten. En die menigte groeide naar gelang de tijd verstreek. Een lange file auto's bewees hoevelen hier de komst der ruiters afwachtten, maar nog grooter was het aantal fietsers en voetgangers, die de koude getrotseerd hadden om van dit heerlijk wintertafereel te kunnen genie ten. Het wachten en het turen in de verte werd eindelijk beloond, toen de ruiters in 't zicht kwamen, kenbaar aan de schim mels, die in den jachtstoet mee'iepen en die zich tegen de donkere duinenreeks gemakkelijk kenbaar maakten. In galop ging het verder: door „den Boender", door ,.Ark en Duin", zooals het daar in den volksmond heet. Bij Rietvink werd even gepauzeerd, om op verhaal te komen voor het laatste ge deelte van den tocht. Langs het Sparrebosch door de weilan den van de landbouwers Koster en Hoo- geveel bereikten de ruiters in vollen ga lop den landweg. Deze werd overgestokpn en men trok verder de weilanden in. Da delijk ging het rechtsaf, een sloot over en even later bereikte men den grooten weg. Stapvoets ging het dan door het dorp en achter het Retraitehuis werd een bosch laantje ingeslagen en door de bosschen en wei'and van het Landgoed Leeuwenhorst werd het eindpunt bij het Kasteel Leeu wenhorst bereikt. Alle deelnemers en deelneemsters had den den tocht uitstekend volbracht. De niet zware hindernissen, als droge en natte slooten, een hek enz. waren zonder al te veel moeite genomen en in 't bijzon der mag wel vermeld het rijden van den jongeheer Wentges, wiens vurige ponny het er meermalen beter afbracht dan de paarden. Moede, dampend kwamen paarden en be- rijders(sters) terug, maar alle deelne- mers(stors) waren vol lof over het prach tige parcours, dat door den heer Speel man was uitgekozen. De vo'gende ïit zal een slipjacht zijn, welke bij gunstig weer gehouden wordt van het Langeveld langs het Naarden- kerkhof, het Haasveld en liet Vogelen- veld naar Vogelenzang. WIELRENNEN PIJNENBURG—WALS WINNEN TE GENT. Do drieuurs-koppelwedstrijd te Gent werd gewonnen door Pijnenburg en Wals met 13 punten met 1 ronde voorsprong op de Belgen HaemerlynckDe Bruyckor. Het resultaat wa-s: 1. Pijnenburg Wals 13 punten. Op 1 ronde achterstand: 2. Haemer lynckDe Bruycker. Op 3 roncd.-i: 3. DeneefFabre. Op 4 ronden: 4. Jan van Kempen— Bogaert. Op 6 ronden: 5. GoossensMortieïj 6. HürtgenDrappier. 100 K.M.-WEDSTRIJD TE BRUSSEL. Op de winterbaan te Brussel vond gisteren een lOO-K.M.-wedstrijd plaats, waaraan ook door eenige Nederlanders werd deelgenomen. De Belg van Hevel wist te winnen in 2 uur 17 mni. Van Hout eindigde op 1 ronde aohterstand en werd vijfde, Pijnenburg eindigde op de 8ste plaats met 2 ronden achterstand en Braspenninx werd negende. Het resultaat was 1. van Hevel, tijd 2 uur 17 min. Op 1 ronde achterstand: 2. Di Paco 8 punten; 3. Loncke 7 punten; 4. Ohar- lier 3 punten; 5. Van Hoout 0 punten; 6. Van Rijsselbergh 0 punten 7. Mortier 0 punten. Op 2 ronden aohterstand: 8. Pijnen burg 12 punten; 9. Braspenninx 6 pun ten; 10. Depauw 5 punten; 11. van Slembroeck 5 punten; 12. Goossens 3 punten; Smet 1 punt; van Kempen 0 punten; Lemaire 0 punten; Sohepena 0 punten. Leidsche Ren- en Toe'rvereen. .Swift''. Gisteren werd het- kampioenschap van Neder and op hometrainers voor amateurs te Slo|en gehouden, uitgeschreven door de Amsterdamsche Sportclub „Germania". Reeds vroeg vertrokken renners en suppor ters per touringcar naar het clubhuis van bovengenoemde vereeniging. Onze jongens hebTTen zich kranig geweerd. A. Vermaat te Rotterdam werd kampioen over 1 K.M., Wim Graafmans, die sedert kort in trai ning is. werd 2e in dit kampioenschap. Bravo Wim! Ook Jan Riethoven deed van zich spreken en wist zich goed te plaatsen als 3de. Jan Verschoor, die z'n krachten wilde sparen, werd 4de gelijk door B. van Dijk te Haarlem. Na de pauze werd begonnen met het kampioenschap over 5 K.M. Dit is voor onze c.ub een groot succes geworden, daar J. Verschoor kampioen van Nederland werd in den prachttijd van 2.52 3 5. Gefeli citeerd Jan! We hopen dat je nog vele lau weren zal oogsten. A Hellemans te Rotter dam bezette de 2de plaats in den tijd van 2.54 4'5. Toen was het weer onze Wim, die 3de werd in 2.56 3/5. De kampioen van Noord-Ho land, J. Balk te Halfweg, werd 4de in 2.57. De overige renners reden allen m 3 min. en hooger. Dus „Swift" kan met trots op dzen dag terugzien, daar 4 van de 6 prijzen in de wacht werden gesleept. A.s. Donderdagavond 8 uur groote propa- ganda-avond te Noordwijk Hotel „Royal'L Degene, die de reis per fcouringscar wil meemaken, wordt verzocht zich op te geven tot uiterlijk Dinsdagavond aan hot clubhuis N. Beestemarkt 13. Vertrek 7 uur. SCHERMEN LEIDSCHE SCHERMBOND. KAMPIOENSWEDSTRIJDEN FLORET EN SABEL. De kampioenswedstrijden van den Schermbond voor Leiden en Omstreken op Floret zullen plaats vinden op Zondag 29 Januari in Zaal Gijsberti, alhier, de kam pioenswedstrijden op Sabel op Zondag 5 Februari. Voor beide wedstrijden luiden de bepa lingen als volgt: De deelname staat open voor eiken amateurschermer uit Leiden en Omstre ken. Licence d'amateur verplicht. Kosten van deelname 0.50 per deel nemer en per wapen. Inschrijvingen kunnen geschieden aan het adres van den voorzitter en den se cretaris van den bond, resp. J. A. Volkers, Hooglandsche Kerkkoorsteeg 4 en D. C. Noll, Rijndijkstraat 69, Leiden. Sluiting der inschrijving voor Floret op Zaterdag 21 Januari en voor Sabel op Zaterdag 28 Januari. Daar de beschikbaar te stellen zaal ruimte samenhangt met het aantal deel nemers, kunnen inschrijvingen, welke na beide bovengenoemde data binnenkomen, niet meer in behandeling worden genomen. In de plaats van den Wisselbeker voor Floret, welke verleden jaar definitiof eigendom werd, is een nieuwe Wisselbeker beschikbaar gesteld door de Sigarenfa briek Firma Gebr. Reinders te Ootmar- DAMMEN THEORIE EN PRAKTIJK. In de jl. Vrijdag gehouden vergadering, die goed bezocht wes, is de damclub Theo rie en Praktijk definitief opgericht. Bij de opening door den voorloopigen voorzitter, den heer A. G. de Jeu, die de aanwezigen hartelijk verwelkomde, werd het doel der op te richten club uiteenge zet, nl.: trachten in zeer korten tijd een traind 10-tal, ja een getrainde club te vor men. zooals spr. ten doele is gelukt bij G. S. die na een half jaar uitkwam tegen „Ontwikkeling" te Lisse. De mogelijkheid om G. S. voor de toe komst hooger op te voeren, is voor spro- ker plotseling weggenomen, wat tot prac- tisch gevolg had, dat de heer de Jeu zich genoopt zag zich terug te trekken, en met hem nog enkele leden. Spreker zal wat hij voor G. S. gedaan heeft, zeker voor T. O. P. willen doen, en meer, neemt evenwel het standpunt in, zich niet hatelijk of vijandig integendeel vriendschappelijk te genover G. S. voor te doen. Hij zal dus ook niet trachten leden van G. S. over to halen, en hoewol spr. niet bevreesd is voor critiek, wenscht hij die niet uit te lokken. Het reg'ement kon vrij vlug onder den hamer doorgaan, ook de scherp aange brachte wijziging, waardoor het een be paalde categorie van personen onmogelijk is gemaakt een prachtig bloeiende club te ondergraven. Met meerderheid van stemmen werden de heeren De Jeu, Bekker en v. Tongeren respectievelijk tot voorzitter, secretaris en penningmeester gekozen, die allen hun functie aannemende, dank brachten voor het in hen gestelde vertrouwen, zij do den de toezegging al hun krachten voor de club te geven. A.s. Vrijdag is een gewone clubavond, waarna een bordenwedstrijd wordt vast gesteld van één rende. Hun, die niet kun nen noteeren, zal c'it eerst geleerd worden waardoor de heer De Jeu in staat gesteld wordt de spelers op eventueele zwakke of foutzetten te wijzen. Ter oprichtingsvergadering hebben 10 leden zich officieel laten inschrijven. Bij de oprichting sprak de voorzitter de hoop uit, dat binnen een week nog vijf leden geboekt zouden worden, nu echter na 3 dagen hebben zich 9 leden lr ten inschrij ven en telt T. E. P. dus 19 leden. Nog zij vermeld, dat zij, die zich voor 1 Febr. a.B. als lid opgeven, vrijgesteld zijn van inleggeld, dat na dien datum 0.25 bedraagt. De contributie voor de leden 0.15, voor werkloozen 0.10. Liefhebbers kunnen zich opgeven bij A. G. de Jeu, Steenschuur 17, J. J. Bekker, Levendaal 175 en Q. van Tongeren, Haarlemmerstraat 173 of Vrij dag in het speellokaal Steenschuur 15, HAAGSCHE DISTRICT COMPETITIE. Volgens do gespeelde wedstrijden In de competitie tot heden zijn de beide Leidsche clubs vrijwel uitgeschakeld om het kampioenschap te behalen. VolgeiiB ondorstaand lijstje heeft D. O. L. uit 5 wedstrijden 60 punten gehaald en L. D. V. 52 punten uit 5 wedstrijden, terwijl Monster uit 6 wedstrijden 76 pun ten heeft gehaald. Het gaat er dus veel op lijkon dat Mon ster het kampioenschap veroveren zal, of zal L. D. V. op 16 Januari in Monster het mogen gelukken een finko overwinning te behalen. Tot heden is de stand in deze competi tie als volgt: gesp. gew. rm. verl. v.t. pnt. Monster 6 5 1 76—44 11. Naaldwijk 7 3 1 3 67—73 7 D. C L. 5 3 1 1 60—40 7 R. D. G. 5 3 1 1 55—45 9 M. D. 5 2 3 54—16 4 L. D. V. 5 3 1 1 52—48 7 Scheveningen 6 1 - 5 46—74 2 D O. S. 5 1 4 41—59 2 W. Z. D. V. 5 1 4 41—50 2 D. I. O. 4 1 1 2 38-42 2 De wedstrijd D. C. L.-D. O. S. is uit- gesteld tot 31 Januari. Alphensche Damclub. Na elf ronden is do stand van de Al- phensche Damclub als volgt: Afdeeling I. J. v. Oeveren 0 5 3 1 136 13 P. Jansen 9 5 2 1 12—6 12 \V. de Knijff 6 5 1 10—2 10 J. D. v. Be. kei 8 5 3 10—6 10 J. Ver8eput 6 2 3 1 7—5 7 \V. J. v. Berkcl 9 3 1 5 7—2 7 D. Bevaart 9 2 3 4 7—2 7 J. Purcveon 5 3 2 6—4 0 J. God tl. cl p 4 1 2 1 4—4 4 J. v. Ofwegon 7 1 - 6 Z2—12 2 M. Oosthoek 8 1 7 2—14 2 Afdeeling n. J. den Hoed 17 16 1 32—2 32 H. Schollaardt 13 8 3 2 19—7 10 J. Nagtegaal 11 7 4 14—8 14 Ooslenbrugge 11 5 1 5 11—11 11 H. Mol 7 5 2 10—4 10 P. Laros 10 4 2 4 10—10 10 G. v. Berkel 14 4 1 9 9—19 9 K. den Hoed 14 3 3 8 9—19 9 W. den Hoed 15 6 9 6—18 6 J. Laros 7 1 C 2—12 2 EL Schmal 3 3 0—6 11 BILJARTEN HET T0URN00I VAN „SARPHATI". Te Amsterdam word door de Bi'jartver- eeniging „Sarphnti" een tournooi gehou den, dat den volgenden uitslag had.: Van Vliet 1Ö00 114 96 14.03 Dommering 1505 99 107 15.20 De Leeuw 975 80 68 12.18 Damman (3e klasser) 734 101 67 7.26 weering 1107 105 45 10.54

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 7