M MAANDAG 9 JANUARI 1933 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 UIT DE OMGEVING .jjftiWlWl» LISSE. wr K. J. M. V. Zondag hield de K.J.M.V. haar jaariljksche feestavond in de groote zaai van het gezellige Patronaatsgebouw. Als hoofdnummer stond op het programma het blijspel in 3 bedrijven „Om 10.000 dol lar'' van J. Montgomery, op te voeren door de Gemengde Tooneelvereeniging der KJ. M. M. Onder de aanwezigen merkten we op den Pastoor, de Kapelaans, de weleerw. heeren Agterof en v. d. Poel, a.s'mede Pater Huizen, de leider der Patronaatsretraiten. Het strijkje „Sjne Nomine" onder leiding van den heer J. Reeuwijk, zorgde voor mu zikale afwisseling. De 2e Voorzitter opende met een woord van ewlko mtot de aanwezigen, in het bij zonder de geestelijkheid. Hierna verkreeg de Tooneelvereeniging het woord met do opvoénng van het voornoemde blijspel. Een dor twee compagnons van den effectenhan delaar E. M. Ra.ston gaat een weddenschap aan 10.000 dollar te verdenen, om in eén tijd van 24 uur de waarheid te zeggen. Wat moeite het kostte dit klaar te spelen, gaf het stuk duidelijk te zien. Het stuk was geestig van begin tot eind, en de zaal da verde nu en dan van het lachen. Aan alle vertolkersfsters- een woord van lof voor de mooie uitbeelding van hun rol en niet minder een woord van dank aan den regis seur, den heer Floor. Het was een echt ge- zeïligen avond. N00RDWIJK. Kiesvereeniging. Onder groote belang stelling vergaderde Vrijdagavond de R. K. Kiesvereeniging in het Juvenaatsgebouw, onder leiding van den 2den Voorzitter, den heer W. Braun, die in zijn openingswoord de verwachting uitsprak, dat de te we ren discussies aangenaam zouden zijn en de verkiezingen in eendraohtige samenwer king mogen zijn, tot versteviging onzer Katholieke Staatspartij. Na lezing dèr no tulen deelde de Voorzitter mede de onder linge verdeeling der bestuursfuncties. Het dagelijks'ch bestuur zal voorloopig bestaan uit de heeren W. Braun en W. Schelvis en mej. Alie de Groot. De oproep gedaan aan de drie standsorganisatie om hun leden aan te sporen, lid der Kiesvereeniging tc worden heeft goede resultaten gehad en het ledental is flink toegenomen. Aan dc plaatselijke geestelijkheid is voorts het verzoek gericht, het houden van een lezing over de Katholieke Staatspartij waarvan de uitslag is dat kapelaan Water- vis zich hiervoor bereid heeft verklaard. Spr. hoopt, dat velen op dezen avond te genwoordig zullen zijn. Het bestuursvoor stel om te trvohten een propagandaolub op te richten kon na enkele besprekingen de goedkeuring der vergadering verkrijgen Ingekomen was een schrijven van den lieer J. H. A. v. d. Weijden, welke mededeelde zijn benoeming als Voorzitter niet te zul len aannemen. Een schrijven van de R. K. Kamercentrale waarin mededceling werd gedaan, dat de kringen Leiden Dordrecht en Groningen bij de a.s. Kamer verkiezing weder samengevoegd zullen worden. Dc c mdidaatstelling voor deze verkiezingen, waren op deze vergadering talrijk, waaruit wel een meeleven kon Wor den geconstateerd. Gesteld werden A. J. Loerakker te Haarlem; G. Bulten te Voor hout, Mr. G. Kropman te Amsterdam, W. de Ruiter te Noordwijk, G. W. Kampschoër te Monster, H. E. v. d. Brule te Rotter dam, G. J. M. J. Molkenboer te Leiden, H. J. Kuiper te Haarlem. Deze candidaten werden staande de vergadering warm aanbevolen en wel G. Bulten en W. de Ruiter door den heer J. Braun Snr., Kropman door den heer Neef jes, Kampschoër door J- O. v. d. Meer, v. d. Brule en Molkenboer door V. Ph. Braun, cn Kuijper door J Vink. Na een drietal stemmingen werd vervol gens tot voorzitter gekózen de heer W. Braun, die deze benóeming voor één jaar aanvaardde. De vacante bestuursfunctie kon door meerdere bedanken van nieuwgekozenen niet worden vervuld en zal op de e.v. agen da weder geplaatst worden. De heer de Ruijtcr bracht hierna nog een dankwoord voor de candidaatstelling van zijn persoon waarna de voorzitter er nog op wees dat bij dc stemming voor de volgorde van can didaten alléén gestemd mag worden door personen welke 1 Januari lid en 25 jaren waren geweest. Met een opwekking tot bij woning der e.v. vergadering sloot de voor zitter onder dank voor de aangename be sprekingen deze goed bezochte vergadering Mfe* ST0MPWIJK. Geboren Petrus Adrianus, zoon v. R. O. v. d. Helm en J. M. de Bruin Cornelis, zoon van W. A. Roest en M. C. C. de Wit; Johanna Elisabeth Gerardina, dochter van J. M. B. Ammerlaan en M. P. Tas Cornelis Jacobus, zoon van C. Overdevest en E. Th. v. d. Bos. Gehuwd Hermanus Rehling en Mar garet ha H. Lamet. Oveleden: Jacoba v. Dalen, 58 j. Andries Petersen IA jaar. VOORSCHOTEN. Diefstallen. De tuinder v. d. Rijn dijk, heeft bij den, alhier gestationneerden rijksveldwachter aangifte gedaan dat gis ternacht zijne kippen zijn gestolen. Dit ge val is wel aangegeven, verkeerd is het ech ter om dit na te laten, waardoor de poli tie niet zoo gemakkelijk een overzicht ver krijgt. Gedurende de laatste weken is in de omgeving van den Rijndijk getracht i te breken en is op meerdere plaatsen pluim i ree verdwenen. VEUR. Geboren Daniel Jacob Johan, zoor. van H. Klijzing en M. A. Hoogland Ja coba Elisabeth, dochter van H. J. M. v. d. Meulen en O. van Eeden Johanna Cor nelia Daniela, dochted van J. P. Blom en J. P. J. Blom. Overleden: Lambertus van Haaa- tert, 65 jaar. UIT DE RIJNSTREEK BODEGRAVEN. j BRUTALE INBRAAK. Spaarcenten van oude menschen geroofd. Gieteravond is op zeer brutale wijze in gebroken in de woning van den heer C. W., brandstoffenhandelaar, wonende aan den Goudschen weg. Terwijl de bewoners naar het Lof toe waren gegaan om kwamt voor zeven, is de dader door middel van een voorwerp door de achterdeur in huis geko men. Toen de heer \V. te ongeveer acht uur thuis kwam, vond hij de deur ongegrendeld, terwijl oók binnenshuis alle deuren ge opend waren. In de slaapkamer bevond zich een geldkistje, hetwelk door middel van een breekijzer stuk gerukt was. De in houd (ongeveer 1500) was medegenomen. Zooiets is wel een harde slag voor de beide oudjes, die altijd hard gewerkt had den en zoodoende door vlijtigen arbeid een centje hadden opgespaard. Genoemde W. was altijd, sinds 73 j. Bodegraver. De poli tie stelt alles in het werk, zoo spoedig mo gelijk dezen laffen dader op te sporen. BOSKOOP. Verleggen van de Nieuwstraat. Door Ged. Staten van Zuid-Holiand is aanbe steed het verleggen yan het zuidelijk ge deelte van de Nieuwstraat in de gemeente Boskoop met bijkomende werken, een en ander beboerende tot de werken voor de verruiming der Gouwe te plaatse. Laagste inschrijver was W. Bakker te Gouda voor 10.080 KOUDEKERK. Werkloozen-ontwikkeling. -- Door bur gemeester Kwint dezer gomeente werd in de voorzaal der Ned. Herv. Kerk, voor de werkloozen een causerie gehouden over de totstandkoming van Wetten en Beslui ten voordat ze in het Staatsblad worden afgekondigd. Met belangstelling werd door een groot aantal werkloozen deze causerie gevolgd. NOORDEN. Drankbestrijding. Gisteravond hielden Kruisverbond en Mariavereeniging in de St. Franciscuszaal een ledenvergadering. De notulen gaven aanleiding tot een uitvoerige gedachtenwiseling over het Kerstfeest voor de kinderen. Dit jaar zijn de kinderen van de St. Annavereeniging niet daarbij gevraagd, wat achteraf niet juist werd geacht en men besloot ook daar over voor de toekomst nader overleg te plegen. Met genoegen werd gememoreerd de be noeming van het lid, den heer J. G. Vroon hof tot seoretaris van de Dioc. Drankweer- bond voor onderwijzers. Wegens het late uur kon men niet deelnemen aan den 7 les- sencurBUB van den Mariabond te 's-Graven- ha-ge. Voor het vaandel is thans aanwezig 57.26. Door een abuis van de administra tie te 's-Hertogenbosch is het propaganda nummer met Kerstmis „Vredige Vreugde", waarvan 150 ex. waren aangevraagd, niet toegezonden. Voor de Algemeene Bidweek van 18 t/ra. 25 Januari zullen 150 prentjes met gebed ter verspreiding worden aange vraagd. Het lid N. de Jong belast zich met den verderen verkoop van den Sobriëtas- almanak. Een boekenlijst wordt overge legd van alle Sobriëtas-uitgaven. Na nog een en ander wat van minder belang is sluit mej. Wansinpkten Brink de goed geslaagde vergadering. NIEUWKOOP. Nachtwacht. De heer R. Lauwers heeft alhier een nacbtveiligheidsdienst op gericht. Reeds 30 personen gaven zich als lid op. Voor de R.-K. kerk en pastorie heeft zich op initiatief van den R.-K. Volksbond een vrijwillige nachtwacht ge vormd, met ongeveer 70 leden. Filmavond. De bekende ontwikkelings- film „Kentering" van den B.-K. Volksbond is ook hier in het Patronaatsgebouw afge draaid. De opkomst was vrij good. Pastoor van Dijk opende en sloot de bijeenkomst met 'n begeesterend woord, terwijl de heer Steinmetz uit Amsterdam het sprekende gedeelte vertolkte. Vroeger, op school, moest je ïoo strafregels schrij ven, als jc ernstige fouten maakte. Wanneer de weggebrui kers óók eens strafre els moesten schrijven, als ze ernstige fouten maken, dan., ja, dan waren wegen cn straten verlaten! Zóó vaak zondigen zij tegen eff A* SPORT VOETBAL DIOC. HAARL. VOETBALBOND. Nagekomen uitslagen. 4e klase E: Nubia IMeerburg I 40. Res. 4e klasse VNubia 2—rVelo 4 22. KON. NED. VOETBALBOND BODEGRAVEN—B.M.T. 0—5. De verwachting, welko algemeen ten aanzien van het eerste elftal der V. V. Bodegraven bij don eersten wedstrijd in 1933 werden gekoesterd, zijn wel op wreede wijze den bodem ingeslagen. Met niet min der dan 50 handhaafde de ex-tweede klasser B. M. T. haar nog geringe kans op het kampioenschap eu door deze neder laag blijft voor Bodegraven de kans op de bezetting van de laatste plaats nog steeds dreigen en dus oppassen is de boodschap. Het veld was glad, doch alleszins bespeel baar, en al spoedig bleok, dat de glad heid van het veld juist Bodegraven parten speelde, terwijl de gasten zich uitstekend wisten aan te passen. Vanaf den aanvang waren dan ook de gasten in de meerderheid, doch hun aan vallen strandden meest op buitenspel, terwijl Wolswijk in het Bodegravendoel zich alleszins betrouwbaar toonde. Bovendien hadden de gasten met hun schoten weinig geluk en eenigo malen achter elkaar werd het leder rakelings naast geschoten. Aan de overzijde had de doelman met een har den schuiver van dc roodzwarte midden voor de grootste moeite, doch dan is d© beurt weer aan B. M. T. dat er in slaagt Wolswijk onhoudbaar te passeeTen (0—1 Als dan Boelen midhalf en Vermolen mid denvoor gaat spelen, gaat er van de half- linie der thuisclub wel ineer kracht uit en komen de rood-zwarten stork -in den aan val, dooh thans is het verband in de voor hoede weer zoek en doelpunten blijven dan ook uit, zoodat met 0—1 wordt ge draaid. Werd algemeen aan de thuisclub voor de tweede speelhelft nog wel een kansje gegeven, het heeft niet mogen zijn. Zonder dat Bodegraven in het veld de mindere was, hadden de gasten met hun razend snel vleugelspel meer succes en re gelmatig werd de score tot 04 opgevoerd. Wel kreeg de Bodegravenvoorhoede nog enkele fraaie kansen, waarbij het geluk niet aan haar zijde was, maar over bet al gemeen was het spel der rood-zwarte voos- waartschen te peuterig en tc doorzichtig om succes te hebben, terwijl vooral Oost veen eerst als rechtsbuiten, later als rechts binnen er weinig of niets van terecht bracht. Zelfs een aan Bodegraven toege kende penalty vermocht niet het alleszins verdiende tegenpunt te brengen. Het harde schot van A.-Boelen werd door den B.M.T.- doelman even fgraai gestopt. Als ten slotte ook Wolswijk nog even in de miscre gaat dêelen, door grandioos over het leder heen te trappen, komt met een 50 neder laag het einde van een overigons prettigen en in de beste verstandhouding gespeeldcn wedstrijd, die door scheidsrechter Krös- schell uitstekend werd geleid. LAATSTE BERICHTEN de REGELS van den WEG DRIE WONINGEN AFGEBRAND. In de woning van den arbeider A. Visschers aan de Vischsteeg te Raams- donksveer, brak Zaterdagavond omstreeks zeven uur brand uit. Door de rieten dak bedekking greep het vuur snel om zioh heen. De belendende woningen, bewoond door W. van Strien en M. Mekes, die eveneens met riet bedekt waren, wer den, nog vóór de brandweer aanwezig was, door het vuur aangetast. In wei nige oogenblikken stonden ook zij in lichter laaie. Toen de brandweer arri veerde viel er niet veel meer te redden, want tegon de vuurzee konden de spuit gasten niets uitrichten. Zij bepaalden zich uitsluitend tot het nat houden van de belendende perceelen. Zij slaagde er dan ook in deze te behouden. De drie woningen brandden tot den grond toe af. Omtrent de oorzaak tast men in het duister. De schade wordt door verzeke ring gedekt. BRAND AAN BOORD. Tegen twee uur in den afgeloopen nacht werd de brandweer te Aü06terdajn gewaarschuwd voor een brand aan boord van de Hongaarsche graanboot „Puszta", die aan den Westerdoksdijk bij de graan silo's lag. Toen de brandweer kwa.m was de brand reeds zoo goed als gebluscht. De marconist had brand ontdekt in een der hutten en had tóen de stoom fluit in werking gezet. Op dit alarm voer een in de nabijneid liggende veerboot naar het schip. Met de middelen aan boord van de veerboot werd het vuur bestreden, daarbij geholpen door eigen bluschmiddelen. Een paar hutten zijn uitgebrand. De brandweer heeft de laat ste resten van het vuur gedoofd. De oorzaak van den brand ia niet met ze kerheid te zeggen. Men gelooft aan kort sluiting in de radio-installatie. ERNSTIGE VECHTPARTIJ. In den afgeloopen naeht heeft in de Breedstraat te Leeuwarden een ernstige vechtpartij plaats gehad. Hierbij kreeg de 23-jarige arbeider R. Z. een tien e.M. lange snijwonde in de lij. Hij werd door de politie per brancard naar het zieken huis overgebracht, waar hij ter verple ging is opgenomen. Zijn toestand is re delijk. De vermoedelijke dader, een zekere O., is door de politie aangehouden. DOODSLAG TE KERKRADE. Het Gerechtshof te Don Bosch veroor deelde overeenkomstig het vonnis der M&astriehtsche rechtbank te 54-jarige Tsje chische vrouw M. O. K„ die op 20 Juli te Kerkrade haar 15-jd.rige dochter Aleisa O. had gewurgd, wegens doodslag tot acht jaar gevangenisstraf. Om een formaliteit werd het vonnis der Rechtbank vernietigd. De Advocaat-Generaal had tien jaar ge vangenisstraf geëischt. STAKING IN HET KLEED ING BE DRIJF TE AMSTERDAM. De staking in het heeren-kleedingbedrijf te Amsterdam is heden een Èeit geworden. Meer dan elf honderd werknemrs zijn bij dit conflict betrokkenzij zijn werkzaam bij vijf ondernemingen in de hoofdstad, t-w. de firma De Vries en Susan, de N.V. Hol- landia-fabrieken J. Gazan, de N.V. M. van der Hej'de's Confectiefabriek en de Ne- dcrlandsche Confectiefabriek „Necofa". Hedenavond zullen hoord- en afdelings besturen van den Bond van Mannelijke en Vrouwelijke Arbeiders in de Kleding industrie en Aanverwant© vakken vergade ren. TELEGRAMMEN VLOER INGESTORT TIJDENS ROUW- BEZOEK OP AJACCIO. Twee dooder» en vijftien zwaargewonden. PARIJS, 9 Jan. (V. D.). Een ernstig ongeval heeft gistermiddag in een huis te Ajaccio, de hoofdstad van het eiland Cor sica, t-wee vrouwen het leven gekost, ter wijl vijftien personen ernstig gewond wei den. Op de tweede verdieping van een heemhuis waren de vrienden en familiele den van een Zaterdag overleden vooraan staand bewoner der stad bijeen, om aanwe zig te zijn bij het opbaren van het lijk. Plotseling stortte de vloer van het vertrek onder het gewicht van de aanwezige twin tig personen in, en allo aanwezigen kwa men met de kist op de eerste verdieipng terecht. De terstond gealarmeerdoe brand weer kon uit de puinhooj>en twee bejaarde vrouwen bergen, die reeds bleken te zijn overleden. Van de andere aanwezigen wa ren vijftien zoo ernstig gewond, dat zij naar ean ziekenhuis moesten worden overge bracht. Men vreest voor het leven van eeni- gen hunner. MONNIKEN VAN DE ST. BERNHARDT NAAR TIBET. BAZEL, 9 Jan. (V. D.) Monniken van den St. Bernhard hebben de opdracht aanvaard om in het hoogland van Tibet een hospitaal te stichten volgens het voorbeeld van het groote St. Bernhard- klooster in Zwitserland. Twee paters en twee leekenbroeders zijn dezer dagen via Marseille naar Tibet vertrokken, waar in de bekende Hlmalaya-pas het nieuwe tehuis, dat eveneens naar St. Bernhard zal heeten, zal worden gesticht. Groote brand in een Tburingsch dorp- ERFURT, 9 Jan. (V. D.) Het dorp Crawinkel bij Ohrdruf is vannacht ge teisterd door een grooben brand, die in een boerderij uitbrak en zich met ra zende snelheid uitbreidde over een ge heel complex huizen. Na vele uren wer ken slaagden de brandweren uit de om liggende dorpen er in, den brand mees ter te worden. Een woonhuis en zes schuren met voorraden en gereedschap pen brandden tot den grond toe af. De omliggende huizen liepen brand- on wa terschade op. Men vermoedt dat hec vuur door brandstichting is ontstaan. In sneeuwstorm om het leven gekomen. LONDEN, 9 Jan. (V. D.). Op den Schotschen berg Cairngorn zijn twee berg beklimmers tijdens een sneeuwstorm om het leven gekomen. Hun lijken worden pas na een week onder een sneeuwhoop ont dekt, nadat de gchel week dagelijks rod- dingsbigades, geholpen door waarnemers in vliegtuigen, naar hen hadden gezocht. MARKTBERICHTEN BURGERLIJKE STAND ROTTERDAM, 9 Jan. Vee. Aangevoerd: 533 koeien en ossen, 343 vette kalveren, 814 schapen en lammeren, 1364 varkens en overloopers. Prijzen per half kg.: koeien 1317, 2427 en 2931 cent, ossen 15—16, 2123 en 2629 cent, vette kalveren 25—30 35—-40 en 5156 cent, lammeren 14, 14.5 en 15 cent. Overzicht: Dp aanvoer van koeien en os«en was behoorlijk, haudel traag en dezelfde prijzen van laatstleden Dinsdag werden besteed. Een beste koe ging nog tot 1 cent boven noteering. Stieren wegens' onvoldoende aanvoer niet genoteerd. Vette kaharen waren weder ruim ter markt. De handel was slecht en hoewel ongeveer de zelfde prijzen van laatstleden Dinsdag werden besteed, waren deze toch moeilijk LEIDEN. Geboren: Peulus r. van Th. G. Buis en S. J. ter Voort Jan z. van P. Lagas en C. Fuchs. Ondertrouwd: S. d. Klaauw jra. 24 j. en M. J. A. Planken jd. 25 J. F. de Jong jm. 27 j. en K. P. Berkhout jd. 21 j. J. T. J. Smit jm. 29 j. en P. B. Dieben jd. 25 j. P. Texelaar jm. 26 j. en A. H. Honsbeek jd. 26 j. J. Boekkooi jm. 22 en S. B. Teijn jd. 22 j. W. v. d. Broek jm. 30 j. en M. C. Pie- lanen jd. 27 BIOSCOPEN. Caaino: Volwassenen. City: Volwassenen. Luxor: Volwassenen. Trianon: Volwassenen. te handhaven. Een prima kalf ging nog tot 2.5 cent boren noteering. Dc aanvoer van sohapen en lammeren was weor wat rui mer dan laatstleden Maandag. De handel was williger, terwijl de prijzen op dezelf de hoogte bleven. Varkens aanvoer weer beter dan laatstleden Maandag. De handel was lui en de prijzen gingen niet hooger dan 15 cent, dus een halve cent dager dan vorige week. Zouters niet aangevoerd. AMSTERDAM, 9 Jan. V»e. Ter vee markt werden heden, aangevoerd: 2 wa gons geaUohte runderen uit Denemarken. WO vette koeien, waarvan de prijzen w$- ren: le kwal. 6065 cent, 2e kwal. 505S cent, 3e kwal. 43—43 cent, mindere soorten 3240 cent per kg. slachtgewicht; 91 melk en kalfkoeien 195—240 per stuk; 157 vette kalveren le kwal. 5458 oenb, 2o kwal. 48 62. 3e kwal 38—46 cent per kg. levend gewicht. 38 nuchtere kalveren 510, 47 schapen 1215 en lammeren 913 per etuk; 793 varkens, vleeeoh varkens, wegen de van 90110 kg. 3334 cent, zware 3233 oent, vette varkens 3031 cent per kg. slachtgewicht; 43 paarden 66—100 per stuk. Overzicht: Runderen ongeveer ge lijken aanvoer als do vorige week, handel stug met hoogere prijzen. Vette kalveren met redelijken aanvoer, slechte handel met dalende prijzen. Nuchtere kalveren weinig aanvoer, stugge handel en constante prij zen, Schapen en lammeren weinig aan voer, sleepende handel en dalende prijzen. Varkens prijzen als Woensdag. Slacht paar den sleependen aanvoer en gedrukte prij zen. ANISTERDANISCHE BEURSNOTEERING Verstrekt dpor: INCASSO-BANK N.V., LEIDEN 9 Jan. 1933 Industrie: Alg KunsU. Unie Bcrkele Patent Calvé Delft crt.v.A Kucbenm Accoust Ned Ford Philipe Gem. Bezit Dni Lever Petroleum: Kon- Olie Perls k Rubber: A'dam Rubber Dell Bat. Rubber Vieo Serbadjadi Scheepvaart; Oude Vaari Ned. Öohecpvünie Oude Boot Mijnbouw: Boetoo Alg. Exploratie Mt Suiker: HV A'dam Vorstenlanden Java Cultuur N I S U. Tabak: Deli Mij. Senembah Deli Bat Tabak Ooatkuat Amcrik. Fondsen: Am Smelting Anaconda Ass Gaa éfc EJectr Bethlehem Steel Cities Service Central Public, Continental Oil Gen Aviation Int. Nickel Kennecott Copper Milwaukee ld. Pref. Keeaport Tin Plate North American Nevada Shell Union United St Leather Ualoo Pacific Wabaab Tidewater A«s. Oil United St Steel 81/4 3»/4 81a/,« 101/w Wu 3 47V4 21/4 301/., 381/, 203/4 671/4 3 113 135 lltf/4 377, 21 68 31/4 118 13 21/, >3 114 168Vft 86V4 1611/2 86 661/.. 28 34 221/4 66I/3 28 34 «Vl 60 10 1 1 1 16 13 U/a 15 Vj 132 184 46 114 81 182 i/a/*. 115 82 137 1021/3 162 171/3 1301/a 150 I688/4 22V4 12 *7iö 271,1 iei/4 8JAt 2i/a l«s/s «Via 37s 313/4 5»/« 41/g 3oy„ WIS6ELNOTEF.RTNGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Berlijn 59.10 Louden 8.33l/? New York 2.48.781/2 Parii" -9 707/g Brussel 34.451/9 Zwitserland -47.891/2 Milaan 12.731/2 Madrid 20.311/, Oslo 42.85 Kopenhagen -43.15 Stockholm 45.30 Weenen 3i.50nom. Praag 7.37 Boedapest

Leidsche Courant | 1933 | | pagina 3