E Bezoekt met uw kinderen den HAARLEMMERrTRAAT 13Q1J>6 DONDERDAG 22 DECEMBER 1932 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 Bovendien worden er in verhouding tot uwe Inkoopen zeer mooie gesch ACADEMIENIEUWS LEIDEN. Geslaagd: candidaats-examen Wis- en Natuur kunde letter F de heer J. J. B. Eyk van Voorthuyson (Den Haag), idem letter A de heer A. Scheps (Den Haag) en idem letter L mej. J. E. Ulrich (Rotterdam) doctoraal-examon Indologie de heer L. I. Graf (Leiden); candidaats-examen Indisch recht de heer H. J. von Oven (Den Haag). UIT DE RIJNSTREEK ..ALPHEN AAN DEN RIJN Vrijpostig. In den afgeloopen nacht heeft een auto-bestuurder uit Amsterdam, die aan Ciouwsluis naar de overzijde van den Rijn moest, de vrijmoedigheid gehad zelf als schip per te fungeeren op het aldaar gestationneerde Prov. Veerpont. De veerman wekken, dacht hij was niet noodig, daarom zelf maar aan het schipperen. Doch dat viel hem niet mee. Na veel moeite bereikte het heerschap de over zijde.,.. de brugwachter sommeerde hem evenwel weer terug te gaan, vanwaar hij ge komen was. Voor onze chauffeur-schipper zat er thans niets anders op dan de veerman te wekken, die hem tenslotte uit den nood hielp. Dit eigenhandig optreden zal voor onzen bestuurder nog wel een muisje met een staar tje hebben. Vermist. Sinds Zaterdag wordt in het gezin van A. B. de 19-jarige inwonende zoon vermist, Hij heeft de woning verlaten met het doel naar Aarlanderveen te gaan, doch is daar tot heden niet aangekomen. B. heeft de politie hiervan kennis gegeven. BODEGRAVEN Jubileum Bodegraaf schc waterleiding De Bodegraafsche waterleiding Mij. vierde Dinsdag j.l, haar zilveren jubileum. Reeds vroeg in den morgen wapperde de vader- landsch drieklur van den toren en was het aan alles te zien, dat deze dag niet onopge merkt voorbij zou gaan. 20 December was het 25 jaar geleden dat onze waterleiding offi cieel werd geopend door wijlen burgemeester H. Ie CouJtre, Om c.a. 9 uur vertrok het per soneel van de Mij. naar het kantoor van den directeur aan de gasfabriek om hem gelukwen- schen aan te bieden in verband met dit heug lijk feit. Door het personeel werd aan den heer Ninaber v. Eijben een cadeau overhan digd. Even vóór 12 uur ging het gezelschap van heeren commissarissen met den directeur naar het gebouw van de waterleiding in Bui tenkerk. In de versierde machinekamer werd de heer S. C. v. Drimraelen, die eveneens op dezen dag zijn zilveren jubileum als hoofd machinist herdacht, toegesproken door den pres. comm., den heer mr. H. E. La Gro, die hem namens den Raad van Commissarissen en enveloppe met inhoud aanbood. Vervolgens werd de heer v. Drimmelen gefeliciteerd door den directeur, die hem een zilveren horloge, waarin inscriptie en een dito ketting overhan digde. Door het personeel werd den „mees ter" een stoel aangeboden. De heer v. Drim melen dankte heeren commissarissen, direc teur en personeel voor hun gesproken woor den en aangeboden cadeaux. In den namiddag had in het Beursgebouw een buitengewone vergadering van aandeel-, houders plaats. De hal van het Beursgebouw was voor deze gelegenheid geheel versierd. Na opening door den pres.-comm. mr. La Gro werd een enkel woord gesproken in verband met het zilveren jubileum van de waterleiding. Ter gelegenheid van dit feit, stelde de Raad van Comm voor om 'een bedrag van 500 uit te keeren aan de behoeftigen van Bodegraven en een bedrag van 250 voor hetzelfde doel aan de gemeente Zwammerdam. Dit voorstel werd met algemeene stemmen aangenomn. Vervolgens had in deze vergadering de hul diging plaats van de jubileerende commissaris sen, de heeren Verhagen en Smit van Oud- Beijerland en de heeren H. Turkenburg alhier. Deze heeren vierden eveneens hun zilveren jubileum als commissaris der waterleiding-mij. De heer Verhagen van Oud-Beijerland was door ongesteldheid verhinderde deze vergadering bij te wonen. Aan genoemden heer werd nu een schriftelijken gelukwensch aangeboden. Door den pres.-comm. werd eerst een felicitatie ge richt tot den heer J. Smit van Oud-Beijerland De heer Smit heeft veel gedaan tot de in- standkoming der waterleiding-mij, eerst als di recteur, daarna adviseur en vervolgens als commissaris. Ook den heer Turkenburg werd dank gebracht voor het actief medewerken gedurende deze 25 jaar. Beiden heeren werd een zilveren geëtste plaat met afbeelding van hel bedrijf aangebo den met opschrift. Tenslotte werd door den heer mr. La Gro het woord gericht tot den jubileerenden directeur, den heer Z. J. Nina ber van Eijben. De heer Ninaber heeft van het begin af alles geleid en door zijn stoere werk kracht heeft de Mij. groote resultaten bereikt. Voor deze arbeid werd den heer Ninaber als blijk van waardeering aangeboden een met een zilveren plaat versierde cassette. Aan mevrouw Ninaber werd een bloemenmand aangeboden. De heeren Smit en Turkenburg dankte ver volgens den pres -cómm. voor de gesproken woorden en voor de aanbieding van de zilve ren plaquette. De heer Ninaber dankte de hee ren commissarissen voor hun prettige samen werking. Het bedrijf heeft reden tot tevreden heid gegeven, hoewel ook jaren zijn meege maakt van minder-gunstigc resultaten. Door den heer Ninaber werd den pres.-commissaris een bloemenhulde aangeboden. Tijdens de daarna volgende receptie werd door de ver schillende personen de Mij. gelukgewenscht. O.m. merkten wij op de burgemeester, secreta ris en wethouders, burgemeester Hoogenboom en wethouder Muiswinkel van Zwammerdam. Eveneens waren vertegenwoordigd autoritei ten uitwaterleidingkringen en directeuren van waterleidingen uit de naburige plaatsen. Tal rijke bloemstukken werden de jubileerende maatschappij aangeboden. In hotel van Haaf ten werd 's avonds door de mij. een diner aange boden. Ook daar waren wederom de verschil lende autoriteiten tegenwooqrdig. Als tafel- pres. fungeerde de heer La Gro. Nadat eerst door hem een speech was gehouden over „Sa menwerken en vertrouwen" werd eveneens we derom door vele aanwezigen 't woord gevoerd Aan de heeren mr. H. E. La Gro en Bz. Ba telaan werd op dezen avond een zilveren ge- etst tableau aangeboden. Nadat ook door den heer Bz. Batelaan het woord gevoerd was in verband met de oprichting van de waterleiding dankte de pres. comm, alle aanwezigen voor hun tegenwoordigheid op dezen prettigen dag B. V. L. In verband met het 12'!>-jarig- bestaan van den Bijz. Vrijw. Landstorm, afd. Bodegraven, werd besloten om een schietwed strijd te organiseeren. Deze wedstrijd zal ge houden worden in de maand Maart 1933. De bedoeling is een Iqter-Gewestelijke schietwed strijd uit te schrijven waaraan niet alleen af- deelingen van den Bijz. Vrijw. Landstorm, maar ook afdeelingen van burgerwachten kunnen deelnemen. HAZERSWOUDE. Rectificatie. In aansluiting van het be richt van gisteren aangaande de uitvoering van Ontwikkeling en Vreugd moeten wij mededeelen, dal de genoemde datums wel wat voorbarig zijn, daar officieel door hot bestuur niets was vastgesteld. KOUDEKERK Vischstroopers. Hedennacht heeft de Rijks- en Gemecnte-politie alhier, van twee Leidsche vischstroopers, zekeren B. en d. H., een groote vischzegen in beslag genomen, waarmede zij aan 't visschen waren in den Rjjn onder deze gemeente, tegenover de R.K, Kerk in den Groenendijk. ZOETERWOUDE (H. Rijndijk). IJssport. Gisteravond hield de vereeni- ging „IJssport" de algemeene jaarvergadering in het café ,,'t Witte Huis'. De voorzitter, de heer A. C. Hendrikse, opende de vergadering met 'n woord van welkom tot de leden en in 't bijzonder tot den heer J. P. v. d. Stoel, voorz. der vereeniging „IJsclub". Door den secretaris, den heer W. J. van Beveren, wer den de notulen gelezen welke onveranderd werden goedgekeurd. De penningmeester, de heer C. de Graaf, gaf het financieel verslag over het afgeloopen jaar. Saldo in kas vorig jaar 298.76, inkomsten 15805, uitgaven 57.77, alzoo een batig saldo van f 100.28. Dit wordt een saldo in kas van f 399.04, Door een commissie, bestaande uit de heeren v. d. Poel en de Bruin waren de boeken en bescheiden nagezien en in orde bevonden. Als controle commissie voor het volgende jaar werden aan gewezen de heeren P. Tijssen en J. de Groot. De aftredende bestuursleden, de heeren W. de Groot en W, J. v.* Beveren, alsmede de drie baancommissarissen, de heeren M. van Leeuwen, B. Klein en A. v. Klaveren, werden bij acclamatie herkozen. De voorz. feliciteerde de herkozen leden en vertrouwde, dat zij wederom de noodige activiteit aan den dag zullen leggen. Op voorstel van het bestuur, werd, gezien het flinke kassaldo, besloten voor dit jaar geen contributie te heffen, alvorens actieve arbeid door de vereeniging wordt ver richt. Aan de zorg van het bestuur werd overge laten het al of niet toetreden tot de Zuid- Hollandsche Ijsbond. Enkele punten zullen met het bestuur van genoemden bond en met de zustervereeniging „IJsclub" moeten worden besproken. Nadat eenige vragen naar genoegen waren beantwoord, dankte de heer v. d. Stoel den voorzitter voor zijn hartelijke woorden, felici teerde de vereeniging met zulk een voorzitter, daarbij wenschende dat hij nog vele jaren aan de belangen van „IJssport" zal mogen werken. Met een woord van dank werd deze vergade ring door den voorzitter gesloten. De verschil lende Kerstkransen en sigaren werden door de gelukkigen als een aangename verrassing ge accepteerd. Wit-Gele-Kruisfeesten. De voorbereidin gen voor de Wit-Gele-Kruis feesten op de a.s. Kerstdagen zijn in volle gang. Alle werken mede om de plannen zoo goed mogelijk te doen slagen. De 1ste Kerstdag des avonds te half acht de 1ste uitvoering, o.m. zal worden opgevoerd door een 20-tal kinderen een re vue-schets „Wat doen wij daarmee?" De ver wachtingen hieromtrent zijn zeer gespannen. Tijdens de pauze in de groote zaal, tentoon stelling der prijzen voor de verloting en tevens zijn er diverse vermakelijkheden. Tot slot ge ven de leden der St. Jozefgezellen -vereeni ging, hel reeds eenmaal met succes opgevoerde blijsoel ,,'t Rare kosthuis". 2de Kerstdag des nam. van 25 uur ten toonstelling der prijzen cn verschillende leuke attracties. Des avonds wederom te half acht herhaling der uitvoering en trekking der ver loting. Voor beide dagen bestaat gelegenheid tot plaatrbespreken in het Patronaatsgebouw op Zondag en Maandag van des nam. 3 uur tot half vier. Door verschillende meisjes zullen de toe gangskaarten aan de huizen worden verkocht, terwijl ook de laatste loten zullen worden ge presenteerd. Alles in het teeken en ten bate van het „Wit-Gele-Kruis". KERKNIEUWS BISSCHOPPELIJK MUSEUM TE HAARLEM. Zouaven-herinneringcn. Een paar maanden geleden, heoft het Bestuur van den Alg. Nod. Zouavenbond verzocht, om voorwerpen, die herinneren aan deu Zouaven-t.ijd, te zendon aan het Bisschoppelijke Museum te Haarlem, opdat zij niet verloreu zullen gaan, doch de her innering aan de offervaardigheid en hel denmoed der Zouaven, voor het nageslac-ut levend zullen houden. Vervolgens heeft dat bestuur aan Z. H. den Paus verzocht, bij die verzameling te mogen voegen, het standaard-vaandel, dat in die dagén, door de NederlaDdsche Vrou wen aan het Zouaven-Regiment is geschon ken en dat in Rome was achtergebleven. De Heilige Vader wa& zoo welwillend, aan dat verzoek te voldoen. Dat prachtige vaandel (ontwerp van onzen beroemden Nederlandschen Bouwmeester Cuyper3| staat titans in het Bisschoppelijke Museum te Haarlem opgesteld. Dit feit mag niet, zonder moer, voorbijgaan. Daarom zal dit vaandel, benevens een collectie Zouaven- herinneringeu, van af den Tweeden Kerst dag, tot en met Zondag 15 Januari, voor het publiek te bezichtigen zijn, tegen 10 cent per persoon. (Oud-Zouavcn hebben vrijen toegang). De^tentoonstelling zal geopend zijn, den 2en Kerstdag en de twee daarop volgende Zondagen, van 2 tot 4 uur, de werkdagen van des morgeus 10 tot des middags 3 uur. PROF. T. BRANDSMA. De rector-magnificus in private audiëntie door den H. Vader ontvangen. Romeinsche correspondent van de „Tijd' meldt d.d. 19 December: Prof. Titus Brandsma O. Carm., tie rector-magnificus der Nijmeegschc Uni versiteit, is hedenmiddag door den II. Vader in private audiëntie ontvangen, i Pref. Brandsma bracht aan den Hei ligen Vader de hulde en den dank van do katholieke universiteit van Nederland over voor alles, wat de Paus voor de wetenschap en het universitair onderwijs heeft gedaan. De H. Vader sprak met den Nijmeeg- schen reeten-magnificus over do C'onsti- tulic „Deus scientiarum dominus", die het universitaire onderwijs regelt en in formeerde naar do doorvoering dezer constitutie aan de Nijmeegs «'he katho lieke universiteit, waarvan de H. Vador toonde de moeilijkheden te kennen. Prof. Brandsma verzekerde dat do Nij meegse!) e universiteit, zooveel zij in do zen tijd vermag, ernaar streeft, zich ge heel aan de regeling van de genoemde constitutie aan te passen. De Paus sprak verder met prof. Brandsma over de opening van het academisch jaar aan de H. Hart-Univer- siteit te Milaan, waarbij prof. Brnndsma de Xnmeesrsclie universiteit hoeft ver logen woordigd. en woes on de Mi'anee- sche universiteit en de Romeinsche Gre- goriana en Anire'icum als voorbee'cten voor het katholieko universitaire onder wijs. In don tegen woordigen tiid, aldus de H. Vader, moet m-»n echter geduld oefenen; langzaam voortwerkend zalmen toch tol, hot gowensohte doel geraken. Tenslotte gaf do Paus Zijn Zogen voor alle hoogleeraren en studenten der Nij- meerscho universiteit. P-of. Bran^«m- dm gisteren oil- d«n profeet van de Congregatito der Studiën kardinaal Bisleti en den secretaris dier Congregatie mgr. Ruffini heft he/.oeht, vertrekt morgen weer naar Nijmegen. CLYTONEUS vertr. 20 Dec, van Gra- vcsend naar Hamburg. PHRONTIS arr. 19 Dec. van Kopenha gen te Swansea. EMZETC0 LIJN. JONGE ANTHONY arr. 18 Dee. van Emden te Toulon. LAATSTE BERICHTEN STOOMVAARTBERICHTEN STOOMVAART MIJ. NEDERLAND. TA BI AN (thuisr.) arr. 21 Dee. to Spez. TARAKAN (thuisr.) vertr. 20 December van Sabang. KON. NED. ST00MB. MIJ. COLOMBIA thuisr.) 23 Dec. nam. 1 uur te Southhampton verwacht. CRIJNSSEN arr. 20 Dec. van Amster dam to Hamburg. ORPHEUS vertr. 20 Dec. van Danzig naar Stettin. VESTA, Oron naar Lissabon, pass. 20 Dcc. Gibraltar. KON. PAKETV. MIJ. LE MAIRE vertr. 20 Dec. van Mombas- sa naar Batavia. HOLLAND—AMERIKA LIJN. DAMSTERDIJK, Vancouver naar Rot terdam airr. 19 Dec. te New Westminster. MEISSONIEB, Vanc.-Rotterdam vertr. 20 Dcc. van Southampton naar Havre. HOLLAND-AUSTRALIE LIJN. TALISSE arr. 21 Dec. van Hamburg te Amsterdam. ROTTERDAMSCHE LL0YD. SIBAJAK (uitr.) pass. 19 Dec, Perim. STOOMVAART MIJ. OCEAAN. ATREUS arr. 20 Doe. van. Amsterdam, to Imminghani. DE VERDWENEN 20000.—. De Officier van Justitie te Winschoten heeft in verband met de vermiste 20.000 uit de postzak een belooning van 500.— uitgeloofd voor diegene, die zoodanige aan wijzingen geven kan, welke tot opheldering van deze zaak bunnen leiden. De besteller P. v. d. S. is nog steeds in arrest. Hij ontkent, iets met de zaak te ma ken te hebben. FIETSRIJDER TEGEN HUIS GEBOTST. Mede-rijder zwaar gewond. Gisteravond heeft te Vaals een ernstig ongeluk p'.aats gehad. Toén de 20-jarige zoon van de familie IIorsch met zijn fiets, waarop ook zijn ï>- jarig broertje was gezeten, don vrij steilen Viergrenzenweg, die naar den uitzichtto ren leidt, afreed, raakte hij de macht over zijn rijwiel kwijt. Benedon gekomen, botste dc jongeman tegen den muur van een huis. Zijn broertje bekwam hierbij een ernstigen schedelbreuk. De toestand van den jongen die naar het ziekenhuis te Aken moest wor den overgebracht i'b levensgevaarlijk. De 20-jarige jongeman werd niet ernstig ge wond. Personeel Landmacht Op 30 dezer vergaderde dc Commissie Georganiseerd Overleg Personeel Land macht (B. Onderofficieren). Ter spralco kwamen enkele wijzigingen in het Bevor- dcringsvoorschrift. Beroepsmilitairen be neden don rang van tweede luitenant. 1932, waaromtrent breedvoerig van gedachten werd gewisseld. Aan het slot der vergade ring werd door den voorzitter mededeeliiig gedaan van de beslissing der Regeering in zake de financieelo maatregelen ten aan zien van bet Rijkspersoneel voor 1933. Tevens werden inlichtingen verstrekt om trent het aanstaand ontslag van hot over compleet aan onderofficieren. Do verte genwoordigers dor organisaties uitten daarbij hun waardeering voor do wijze, waarop door den minister met hun belan gen rekening is gehouden. AMSTERDAMSCHE BEURSNOTEERING Verstrekt door: INCASSO-BANK N.V., LEIDEN 22 Dec. 1932 Industrie: Alg Kunstz. Unie Berkel* Pa Ion l Calvé Delft ert. A Kuclieiim Accoust Ned Ford Philips Gom. Bezit Uai Lover Petroleum: Kon Olie Perlak Rubber: A dam Rubber Deli Bat. Rubber Vico Serbadjadi Scheepvaart: Oude Vaart Ned. Scheepv Unie (Jude Boot Mijnbouw: Boetou Alg Exploratie Mi Suiker: H V A'dam Vorstenlanden Java Cultuur N I S U. Tabak: Dcli Mij. Scuerabah Deli Bat. Tabak Oostkust Amerik. Fondsen: Am Smelting Anaconda Asa Gas Elcctr Bethlehem Steel Cities Service Central Public. Continental Oil Gen Aviation Int Nickel Kcnnecott Copper Milwaukee ld Pref Koesport Tin Plate Nortb American Nevada Shell Union United St Leather I'd ion Pacific Wabasb Tidewater Ass. Oil United St. Steel 38V4 taVs 62'/., 2,:VW 11U/4 12S'/4 107 •TVs 61% 251/4 31 231/i 3»/s 67 lC'/a U7/s 126"/, I688/4 39Vs 1401/4 H'/2 12 A« V'/v 2Vs 13U./W 3 513/10 46 29V, 117/9 1291/a IO7I/4 141/2 121/4 en/ia 2Vs M'/s 2"/l6 6* a'/a 288/4 41/1 5'/s BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Jannetje d. van W. Neu teboom en E. Bokooij Martha d. van P. 0. de Haas 011 H. E. Massaar Wil lem z. van C. v. d. Burg en A. E. Vcr- waijen Hendrika Jeannette d. van F. M. J. Riep en A. Gclauf Cornelia Jo- hannoe z. van J. v. Muijden en C. J. de Heiden Jacoba Geortruida d. van .J. Casper8 on J. Hoogkamer' Adolph Frederick z. van J. Veenstra en A. A. M. Thierry Jikke d. van A. Keijzer en H. A. v. Werkhoven Helena d. vau K. Kriebel en T. Brom Cornells Jan z. van O. J. Jonk en C. de Munnik Herbert- r.. van A. G. Gaijkema on H. E. Landwehr. Ondertrouwd: J. A. Otten jm. 22 j. cn 0. G. Verberg jd. 21 j. Gehuwd: W. Spruit jm. en N. C. Hoek jd. G. A. van Kempen jm. en Ch. J. Assemacher jd. W. Ba velaar jm. cn H. Filippo jd. P. v. Goinga jm. en G. M. J. Lelivcld jd. W. Ju jm. cn M. Hoogewoning jd. W. D. Rogeor jm. en .T. Ouwarkcrk jd. J. Verloop jm. en E. Serlier jd. Overleden: C. van Kooperen dr. 18 jaar. BIOSCOPEN. Volwassenen. Volwassenen. Volwassenen. Casino: City: Luxor: Trianon Afgekeurd. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 21 Dec. Groentenveiling, Per 100 stuks: andijvie 0.702.00, bloemkool I 7.2013,20, Bloemkool II 1.009.40, roodekool 3.10—8.20, savoyckool 1.50- 4.50, groenekool 1.904.50, pieterselie l.OO—1.40, prei 1.102.80, kropsalade 0.602.50,. selderie 0.901.90, knolscl- derio 1.002.40, por 100 kg.: kroten 1 1.90, kroten gek. 26, witloof 1721, boerenkool 48, spinazie 2025, uien 3.005.10, wortelen 26, spruiten I 813, spruiten II 27, 21 Dec. Melkveiling. Op de heden ge- nouden melkveiling is verkocht om in de week van 26 Dec. 19322 Jan. 1933 a. fi. per dag te leveren 31908 liter molk. Hoog ste prijs 6.20, laagste 5.20 per 100 liter. GOUDA, 22 Dec. Vee. Aangevoerd in to taal 1429 stuks, waarvan 184 slacfhtvar- kens, vette 12.513.5 en Londensche 1011 cent per pond, levend met 2 pet. korting. 407 magere varkens 816, 778 biggen 3 6, 5 runderen 125'175, 46 nuchtere kalveren 37 en 6 bokken 24 per stuk. Kaas. Aanvoer 272 partijen. Prijzen le kwal. met rijksmerk 28—30, prijzen 2e kwal. met rijksmerk 25—27. zware 31. Handel stug, Boter. Aanvoer 510 pondon. Gocbo- ter 8090 eent en Weiboter 7080 cent per pond. Handel vlug. Eieren. Aanvoer 05500 partijen. Prij zen: kippeneieren 4.405.00 en eendon- eieren 3.504.00 per 100 stuks. Handel matig. BOSKOOP, 21 Dec. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Hadloy 6600 cent, Claudius Pcrnct 1.202.00, Colum bia 0.801.40, Butterfly 50—80 cent, Wifh Kordes 1.502.10, Resalandia 6090 et., Florcx 0.70—1.30, C'has. P. Kilham 60 90 cent, Aug. Noack 0.701.30, Briarcliff 0.601.40, Lady Btuart 0.801.00, Calla per stuk 23 cent, Chrysanten, grootbloemig 1.001.70, idem tros 1134 cent, Aspara gus 1023 cent, Hillebonis por stuk 5070 cent, Beshulst 6090 cent, bonte hulst 50 80 cent, Misteltoe 83 cent en blauwe spar ren 1625 cent per kilo. llOOSDUINEN, 21 Dec. Melkveling. Op de heden gehouden melkveiling werd van 306 aanvoerders verkocht, om in <le week van 20 Dcc. tot 2 Jan., dagelijksch te leveren 05.000 liter melk. Hoogsto prijs 6.40 cn laagste 5.60 per 100 liter af boerderij. VOORSCHOTEN, 21 Dcc. Veiling V. P. V. Kippeneieren 5.005.60, kuiken- eieren 4.104.00 en ganzeneieren 2.20 3.00 por 100 stuks, lianen 0.751.55, kippen 0.801.95 en konijnen 1.802.05 per stuk. BODEGRAVEN, 21 Dec. E'erenveiling. Aanvoer 6352 stuks. Prijzen: kippeneieren wit 4.205.10, bruin 4.905.40, kuiken eieren 3.804.60, eendeneieren 4.00 4.20 per 100 stuks, konijnen 1.40 per stuk. 461e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) •Trekking van boiiderclnc December 1M2 9e Klasse. 4c i.l|st HOOGE PRIJZEN: S 100.2231, 208CC. Prllzcn van 45. .Hi 148 293 333 569 720 1068 1261 1293 1404 1304 2226 2356 2931 2949 3137 3541 3591 3626 3081 4077 4174 42-19 4M01 «2» ««f «74 til* Sa SIS, 5737 6854 6027 C059 G106 6201 0363 6570 n21% 7183 7300 7398 7188 76'8 7555 8040 8336 6355 8 417 8504 8055 3878 9131 0211 9323 10492 11131 11240 11271 14410 12002 12327 12920 12977 13403 13429 13662 139.'S 14535 15052 .5107 15951 1G148 16443 16573 16721 1G813 16887 1G904 1C982 17270 17273 17342 17425 20850 20883 18770 10217 10251 10181 10070 20500 Verbetering 3e kl. 3e HJet: 19790 m. t. 19780.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3