5PORT 5PEL fi MAANDAG 19 DECEMBER 1932 DE LEIDSCHE C0URAN1 TWEEDE BLAD PAG. 6 VOETBAL OVERZICHT. De uitslagen der gisteren gespeelde wedstrijden hebben slechts ten deele aan de verwachtingen beantwoord. De grootste verrassing was wel het ge lijke spel van D. H. L. in Den Haag le gen Graaf Willem. Des te meer jammer voor S. J. C. is het, dat zij zich gisteren met 5l door Santpoort lieten kloppen. Daardoor heeft Santpoort de tweede plaats weer veroverd. H. B. C. bleef thans beter in de lijn der verwachtingen en maakte Donk op eigen terrein met 93 in. Leonidas won thuis met 43 van Spar taan en T. Y. B. B. zou een goede beurt gemaakt hebben door een overwinning op G. D. A., indien de wedstrijd niet gestaakt ware wegens een ongeluk. Bij een botsing tusschen twee spelers nl. brak de Baar- lemache rechtsback een been, waarna de wedstrijd gestaakt werd. De stand, waarin de wedstrijd GDA TYBB natuurlijk niet is opgenomen, is nu als volgt: ver. v.t. pnt. D. H. L. 9 6 3 33—13 15 Santpoort 10 5 4 1 30—21 14 S. J. C. 9 6 3 33—20 12 H. B. O. 9 -t 3 2 35—27 11 Gr. Willem 10 3 4 3 31—39 10 G. D. A. 9 4 1 4 28—15 9 Leonidas 9 3 2 4 24—27 8 Spartaan 9 2 2 5 20—26 6 T. Y. B. B. 8 2 1 5 17—32 5 Donk 8 8 14—39 In cle tweede klasse O leverden de wed strijden weinig verrassingen op. Leiden verloor van Lisse met 31 en Blauw Zwart moest iil Excelsior haar meerdere erken nen. De 32 uitslag geeft echter heel wei nig krachtsverschil te zien. Teijlingen kon het op eigen terrein tegen Wilhelmus niet bolwerken en verloor met 42. Spartaan II stelde eenigszins teleur, wijl P. F. 0. met niet minder dan 51 de baas bleef. Hier is de stand: Excelsior 10 8 1 1 38—18 17 Wilhelmus 10 6 2 2 29—23 14 Teijlingen 9 3 3 3 19—19 9 Lisse 6 3 1 2 15—9 7 P. F. C. 6 3 1 2 14—13 7 Gr. Floris 7 3 1 3 13—17 7 Spartaan II 7 3 4 15—23 6 BI. Zwart 8 3 5 16—22 6 Leiden 10 2 8 1325 4 L. en Sn. 6 1 5 7—13 2 De uitslagen. Ie klasse A: MarsanaKNV 11 KimbriaKerkrade 31; RKVVLSitt. Boys 24; ValkenburgRKONS 21; VWVHChèvremont 14; CaesarVol harding 32. Ie klasse Br MULO—RAG 3—1; RKTVVUnion 53; WIKBrabantia 0—0. Ie klasse C: WilhelminaVelo 21; GennepVenl. Boys 11; Best Vooruit DEV 43; BoxmeerSVB 12. Ie klasse D: VDZSwift 31. Ie klasse E: DenekampQuick 43 le klasse F: DEMVolendam 3—4; VICWilskracht 22; EMMFortitudo 5—4; De MeerVVZ 50. le klasse G: DonkHBC 39; GDA TYBB 12 (gestaakt); LeonidasSpar taan 43; SantpoortSJC 51; Gr. Wil lem IIDHL 22. 2e klasse O: Blauw ZwartE'xcelsior 23; Spartaan IIPFC 15; Teijlingen Wilhelmus 24; LisseLeiden 3—1. SANTPOORT I—S. J. C. I 5-1. Ons eerste elftal heeft wel onze ver wachting teleurgesteld, door zich een zoo dikke nederlaag in Santpoort te laten toe brengen vooral nu het in de laatste weken zoo aardig op dreef was. Hiertegenover stond dat zij op het keurige Santpoortter rein een subliem elftal als tegenstander vonden, hetwelk verdiend doch sterk ge flatteerd heeft gewonnen. Te even twee uur werd onder de uitstekende leiding van scheidsrechter Achterberg begonpen, waarbij S. J. C. voordeel van wind en zon had. Wij dachten hiermede een groot voor deel te hebben, echter zoo niet de gasthee- ren, want vliegensvlug stormen zij op het S. J. C.-doel af, hetwelk reeds in de eerste minuut" in gevaar verkeerde. Na dezen aanval onderbroken te hebben, komt de thuisclub weer gevaarlijk opzetten, doch redt hierbij de situatie en zet zijn voor hoede aan werk, hierbij lost Terhorst een goed schot op doel, hetwelk via een back een corner oplevert. Vervolgens komt Santpoort weer in 't offensief en na 8 mi nuten spelen kopt Visser keurig het eerste punt in (10). Het wilde bij S. J. C. de zen middag niet lukken, want spoedig hadden zij de kans om den gelijkmaker te scoren, doch rakelings ging de bal naast. Bij de Santpoorters ging het heel wat be- Bijvoegsel ter, hetgeen bij hen veel zelfvertrouwen bracht en als het spel een kwartier oud is scoort Koks (20). De bezoekende olub wil schijnbaar erger voorkomen en komt meer opzetten en een goed schot van v. d. Berg telden wij reeds, doch keeper Koks redde schitterend. Weer komt S. J. C. op het doel afstormen, waarbij Angevare maar voor (het inschieten heeft, als hij vlak voor doel komt, welke kans hem wel wat te hardhandig werd ontnomen. De toe gekende penalty werd door v. d. Berg hard ingezet, dooh precies in keepers handen. Deze trapt direct weer het veld in en in razend snel tempo gaat de Santpoort-voor hoede er van door, Ivaldenbach zet een harde schuiver voor, de geheele S. J. C.- achterhoede mist en via de paal wordt het 30. Snel wisselen de aanvallen zioh nu af, waarbij de gastheeren steeds enthou siaster spelen dan de bezoekers. Dan duurde het ruim 20 minuten voor dat er weer verandering in den stand kwam en wel door Tromp, welke met een hard schot juist onder de lat inschoot. (40). De gastheeren blijven steeds iets vlugger in hün spel en houden het meestal korte spel van S. J. C. goed in bedwang met gevolg dat zij soms gevaarlijk uitval len, één dezer wordt nogmaals met succes bekroond als Tromp met een schuivend schot Holst passeert (50). Toch blijven de S. J. C.'ers taai volhouden en in de res- teerende 10 minuten zijn ze zelfs herhaal delijk in den aanval en als de helft van deze'periode is verstreken zet de steeds zwoegende Angevare keurig het eerste en eenigste tegenpunt in (15). Met deze stand werd het einde bereikt, van dezen onfortuinlijken wedstrijd, welke door scheidsrechter Agterberg correct werd ge leid. Onze reserve's speelden thuis en brach ten het er stukken beter af, want met niet minder dan 73 zonden zij T. Y. B. B. II naar huis toe, al of geen afspraak ook op T. Y. B. B. terrein werden 10 goaltjes ge maakt in den wedstrijd T.Y.B.B. IllS. J. C. III, waarvan er echter 8 voor reke ning van de thuisclub waren, zoodat ons derde daar wel een gevoelige nederlaag leed. Nog slechter brachten onze junioren het er af welke zich thuis lieten inmaken door R. W. D. met 50, dit moet beter worden Benjamis, anders wordt het onder ste plaatsje jullie deel. R. K. S. V. „LEIDEN". Het is Leiden niet mogen gelukken ook maar één puntje op Lisse te veroveren. Werd met verschillende invallers begonnen, tot rust weet Leiden stand te houden, waar opgelegde kansen door slecht schie ten niets opleverden. Na rust komt Lei den even vinnig opzetten en dreigt Lisse te zullen insluiten, maar de achterhoede houdt stand en weet het spel weer te ver plaatsen. Dan eenige gevaarlijke aanvallen van Lisse en hét is 20. Onmiddellijk daarop maakt een der Leidenspelers bin nen het strafschopgebied hands en de toe gestane penalty wordt keurig in een doel punt omgezet en Lisse leidt met 30. We denken reeds dat Leiden het er bij zal laten zitten, maar neen, een keurige aan val en Leiden heeft de eer gered. Kort daarop fluit scheidsrechter Duivensteijn einde. Het tweede dat thuis speelde te gen Teijlingen II deed het beter en won maar liefst met 140. LISSE I—LEIDEN I 3—1. Als begonnen wordt zit Lisse direct goed op den bal en wordt een bezoek ge bracht aan het doel van Leiden, doch de keeper stopt het tamme sohot. Over en weer wordt er fanatiek op den bal geze- ten met Lisse iets sterker, doch voor doel is het mis. Steeds wordt er te lang ge wacht met schieten. Eens ziet een Lisse voorhoedespeler kans om voor open doel nog hoog over te schieten. De aanvallen van Leiden zijn gevaarlijker dan die van Lisse omdat ze sneller en beter van opzet zijn, dooh de Lisse-backs en in Laatste in stantie Mens is de Leidsche aanval de baas. Eens denken we Lisse de leiding te zien nemen, doch toen de Leidsche keeper opstond lag de bal nog tegen den staan der; steeds meer verstrijkt de tijd en de rust breekt aan met blanken stand. Na de thee wederom een trouwe copie van de eerste helft met dit verschil dat de Lisse-voorhoede nu ook gevaarlijker is. Als ongeveer 15 minuten is gespeeld, wordt de bal van rechts voorgezet en de links buiten zet ineens in doel (10).' Tien mi nuten later vergroot de mid voor van Lisse met een onhoudbaar sohot in den boven hoek de leiding (20). 5 minuten later ziet Lisse zioh een penalty toegewezen, welke in een doelpunt wordt omgezet (3 Leiden geeft nog niet op doch Lisse speelt nu geruster. Aanval op aanval volgt, dooh de achterhoede van Leiden bezweert alle gevaar. 10 minuten voor het einde weet Leiden uit een ver doorgespeelden bal de eer te redden (31). In dezen stand komt geen verandering meer. Als de scheidsrech ter. welke uitstekend leidde, einde blaast is Lisse 2 puntjes rijker. De wedstrijd kon ons niet bekoren behoudens een half uur in de tweede speelhelft, toen stond de strijd op een tamelijk hoog peil. Het overi ge was beneden normaal. R. K. S. V. „TEYLINGEN". Om 2 uur fluit scheidsrechter J. Hoge- boom beginnen. Wilhelmus trapt tegen het zwaar gehandicapte Teijlingen af, doch haar eerste aanval belandt achter. Ook Teijlingen nadert het Wilhelmusdoel dooh het backstel retourneert. Na wederzijdsehe aanvallen is het Teijlingen, dat weet te doelpunten door toedoen van Vink, welke dezen middag als midvoor functioneerde (10). Teijlingen zit er geweldig op en krijgt de eerste corner te nemen welke achter wordt gesohoten. Als de Wil'h.- voorhoede op het Teijl.-doel afstormt, wordt keihard ingeschoten, zoodat de stand gelijk is. Het spel gaat vlug, doch niet tactisch en de handsballen ontgaan den arbiter voortdurend, zoodat het spel er niet fraaier op wordt. Wanneer Wilheu- mus voor de Teijl. veste is gekomen, wordt niet voldoende ingegrepen, waardoor Wilh. gemakkelijk doelpunt (2l). Kort hierop is het rusten. Na de thee is het Teijlingen dat ten aan val trekt. Zij komt gevaarlijk voor het Wilhelmusdoel, doch door corner te wer ken ontkomt men aan een zeker doelpunt. Wederzijdsehe aanvallen volgen elkaar op, en wanneer Teijlingen doorbreekt zorgt v. Reizen voor den gelijkmaker (22). Gerui- men tijd wordt er hard gewerkt, soms wel eens te hard, waardoor het spel totaal verknoeid wordt. Hoe langer hoe meer komt Teijlingen in den aanval, en menig maal is de kans daar om te doelpunten, doch vrouwe Fortuna is niet met haar. Wanneer de druk op het Wilh.-doel ster ker wordt zien wij ineens een spelverplaat- sing op het Heijl-doel, v. Nobelen heeft den bal te pakken, doch inplaats van op den keeper terug te spelen wil hij zelf wegwerken, hetwelk hem noodlottig wordt en de stand op 32 brengt. Als weer wordt afgetrapt, stormt Wilh. op het Teijl.-doel af en voordat men het weet ligt de bal achter Homan (42). Dit alles gebeurde in twee minuten. Het spel wordt steeds min der, zoodat er in de laatste tien minuten, welke nog resten, geen verandering komt. In een .gel ij kop gaand en strijd wisten de Junioren de S. M. C. Jun. de punten te deelen. Jammer dat er enkele S. M. C.'ers meer met den mond werkten dan met de voeten, zooda er twee het veld moesten verlaten. Teijlingen II moest een smadelijke ne derlaag slikken tegen Leiden II. Met korfbalcijfers werd verloren (140). Op 26 Dec., 2den Kerstdag, geeft de Afch- letiek-vereeniging haar eerste demonstra tie in het K. S. A.-gebouw. Wij komen hier nog nader op terug. DIOC. HAARL. VOETBALBOND. De uitslagen. 2e klasse D: NVO I—DOS I 2-5; SMC I—VVL I 0—2. Res. 2ekiasseB: SJC II—TYBB II 7—3. 3e klasse E: Leiden IITeijlingen II 14—0; RWD I—ASC I 4—1. Res. 3e klasse D: TYBB III—SJC III 8—2. 4e klasse E: Nubia ISMC II 22. Foreholte IMeerburg I 2—4). Res. 4e klasse QForeholte II NVC II 06; St. Bernardus IIDOS II 1—2. Res. 4e klasse R: NVC III—St. Bernardus III 04; Alph. Boys IIRWD II 5—2. De Junioren-competitie. Afd. A: Teijlingen ISMC I 11; SJC 1RWD I 0-5. Afd. B: St. Bernardus IForeholte-1 20; RWD IIMeerburg I 44. Afd. C: SMC II—Foreholte II 7—0; RWD IV—NVC I 2-6. Vogelenzang 1—V.V.S.B. I 31. Bovengenoemde wedstrijd is vriend schappelijk gespeeld, daar de scheidsrech ter zoo vriendelijk was om niet op te ko men. Over den wedstrijd valt niet veel te zeggen, alleen, dat bij verschillende Voge lenzangspelers na rust het spel in ruwheid ontaarde, zoodat de V.V.S.B-aanvoerder het wijselijk achtte om ongeveer 20 min. voor het einde den strijd te staken. Een spel zooals de thuisclub vooral na de rust aan den dag legden, hoort zeker niet in onze R. K. Sportbeweging thuis. Om circa half drie blaast de scheids rechter beide elftallen in het veld en blijkt de thuisclub volledig, de gasten hebben 2 invallers. Het spel gaat dan gelijk op. Na ongeveer 30 min. zien we de gasten de lei ding nemen met een fraai doelpunt van hun midvoor Vogelenzang komt hiernt sterk opzetten en weten kort achtereen tweemaal te doelpunten. Hiermee komt de rust aan. Na rust zien we de gasten sterk naar vo ren komen en sluiten de thujsclulb geheel in; deze trachtte het spel te forceeren door ruw spe], waartegen de scheidsrechter on voldoende optrad. Bij een uitval der thuis club maakt hun rechtsbuiten nog een doel punt in zuivere buitenspelpositie ook dit ontging den arbiter. Als bij een volgende aanval der thuisclub hun midvoor werd af gehouden was hij hierover zeer ontstemd en dreigde de wedstrijd nog in ruwheid toe te nemen. Hierna staakte de V.V.S.B.- ploeg, op advies van hun aanvoerder, den strijd. R. K. Spcrtvereen. S.M.C. De 2O-nederlaag tegen VVL. I, die ons eerste gisteren boekte was verdiend. Onze voorhoede heeft weer raar staan te «schut teren en voor de rust eenige fraaie kansen om zeep geholpen. Na de rust werd het spelpeil opgevoerd en op sommige momen ten aan beide kanten ruw en in 't wilde weggetrapt, het plaatsen en samenspel wa-s weg. De achterhoede en doelman heeft zeer veel werk gehad en was daardoor schitte rend in actie. Het publiek, vooral de V.V.L.- supporters hadden spoi*tiever gedaan hate lijkheden achterwege te laten. Het tweede heeft meer gepresteerd dan wij verwacht hadden; 't speelde tegen Nubia en kwam met 22 thuis. Dat gaat beter jongens! Onze Junioren I speelde tegen Teylin- gen I 11 gelijk. Enkele Junioren I spelers moeben eens minder met hun mond en be ter met de boenen werken en scheldwoorden voor zioh houden en een scheidsrechter niet blijven becritiseeren, want dan trek je aan 't kortste eind. Wat ook is gebleken. Onze Junioren II had thuis te spelen tegen Foreholte en won deze wedstrijd maar met 70. Voorwaar een mooie presta tie. Dat gaat goed zoo jongens! R.-K. Sportver. „N. V. C.", Er is gisteren weer lustig gevoetbald door N.V.C.Om 12 uur had de ontmoeting N.V.C. IIISt Bernardus III plaats, wel ke in een mooie 40 overwinning voosr onze jongens eindigde Dirept hierna blaast scheidsrechter Zoet beginnen voor N.V.C. I—D.O.S. I Na den uittrap zit N.V.C. direct op D.O.S.-doel, doch dit gevaar wordt onderschept. Nu gaat D.O.S. het eens probeeren, doch dit levert eveneens geen gevaar op Nadat D.O.S. wederom een aanval keert ontstaat voor N.V.C. een hachelijk mo ment, waarbij de rechtsback het leer in eigen doel schopt 01. Niet ontmoedigd valt N.V.C. direct weer mooi aan, met tot resultaat dat een schot van den linksbuiten door toedoen van 'n D.O.S.-been in 't net verdwijnt (11) Even later zien we onze doelverdedigei fraai redden door uitloopen. Het spel golft dan gelijk op en neer.Echter raakt onzo spil geblesseerd, zoodat deze vervangen wordt door een speler van N.V.C. III, die tegen de vlugge voorhoede van D.O.S. na tuurlijk niet opgewasen bleek. Dit was dan ook duidelijk zichtbaar. Bij een aan val van D.O.S. beoordeelt de linksback den bal verkeerd en deze verdwijnt in 't net (1—2). Even later vergroot D. O. S. haar voor sprong als haar een penalty wordt toege wezen die Bosman in een doelpunt omzet (13). D.O.S. is nu overwegend sterker, doch de NV.C.-achterhoede bezweert het gevaar. Even later denken we dat N.V.C. den achterstand verkleint, doch de keeper redt schitterend. Dan is het rusten. Na de rust hetzelfde spel. Als we N.V.C. weer in den aanval zien, wordt de mid voor binnen het strafschopgebied door drie D.O.S.-spelers gehinderd, hetgeen den scheidsrechter ontgaat. Dan zien we Cas- pers weer fraai redden door 'n keihard schot op korten afstand prachtig te stop pen. Toch kan hij niet verhinderen dat D. O S. nog tweemaal scoort alzoo 15. In de laatste vijf minuten verkleint N.V.C. den achterstand 25. N.V.C. II kwam uit Voorhout mét een fraa:e overwinning bevochten tegen Fore holte II. Onze junioren wisten eveneens een schitterende overwonning te boekenMet 62 zegevierden ze» van R.W.D. IV. Bravo R.W.D.A.S.C. 4—1. Precies op tijd wordt begonnen en A.S. C. trapt af. De eerste aanvallen zijn voor de Zoeterwouders maar de achterhoede en speciaal de keeper blijken in goeden vorm. Dan neemt Rood Wit den bal over en snel trekt zij ten aanval, maar succes blijft uit. Eindelijk na ca. 20 min. spelen heeft de midvoor der gastheeren succes: als hij met een bard laag schot weet te doelpunten. Door dit succes aangemoedigd komen de Duivels steeds terug en na' goed doorzetten van de rechtsbinnen doelpunt hij onfchoudbaar. Spoedig hierna is het rusten. De 2de helft is gauw verteld, want elke aanval der Rood Witten strandde op de buitenspelval der A.S.C.'ers. Dit nam ech ter niet weg, dat de Rood Witten ondanks deze tactiek nog tweemaal door de rechts binnen het net wisten te vinden, terwijl A.S.C. er in slaagde de eer te redden. Het einde kwam dus met een goede 41 over winning der Rood Witfen, waarmede zij be wezen zich in 't milieu der 3e klasse uitste kend thuis te gevoelen. Leiden II—Teylingen II 14—0. In een kalm en genoeglijk partijtje voet bal is Teylingen 2 met 140 gekraakt. Het heeft totaal geen zin om een uitvoerige beschrijving te geven, daarvoor was de wedstrijd te eenzijdig. Met de rust was de stand reeds 00, terwijl er na de rust nog 8 goals ingeknald werden. De doelpunten werden gemaakt door Groenewegen, Oost- dam, v. d. Berg, Montanus, Vuurpijl. Zij nog vermeld, dat de backs van Lei den een kwartier voor het einde in de voorhoede terecht kwamen en met hun bei den 2 doelpunten maakten. De leiding van scheidsrechter Regeer was uitstekend. Tey lingen speelde met 9 man. R.-K. Sportver. „S. N. A." S.N.A. 1 ondernam de verre reis naar Bennebroek en moest daar vernemen, dat B.S.M. 1 door den Bond reeds in een an dere afdeeling was ingedeeld, zoodat S. N. A. een vergeefsche reis maakte, daar er geen enkel tegenbericht ontvangen was. De wedstrijd S.N.A. 2BI. Zwart 2 ha.d een ontijdig einde, daar er kort voor de rust gestaakt werd. De jun. wisten het tegen de Lisse-jun. niet verder te brengen dan een gelijk epel. Een volgende keer beter. R.-K. Ath. en Sportver. „Rood Wit". Begunstigd door goed weer, konden alle vastgestelde wedstrijden doorgang vin den. Op 't Sportpark werd een goede wed strijd gespeeld door 't eerste tegen A.S.C, I. Een aardige wedstrijd met dikwijls goede momenten. De 41 overwinning door onze jongens was dan ook volkomen verdiend. In Alphen ging 'fc er dan ook anders naar toe. De kampioens-candidaten traden bin nen de lijnen. Dit was voor de thuisclub ook voldoende reden om te winnen, maar hoe? Ruw, onsportief en bovendien nog onaangename uitlatingen tegen onze spe lers. ouuste junioren waren hun inzin king te boven gekomen en wonnen van S. J.C. met 5—^0. Het tweede speelde een uitstekenden wedstrijd tegen Meerburg met resultaat een gelijk spel (44). De Benjamins verloren van N.V.C. I, wat wel te voorzien was (26). R.-K. Sportvereeniging „Meerburg" De resultaten, gisteren door de Meer burgelftallen behaald, vielen wel tegen. De junioren brachten het er nog het best af. Tegen het tweede juniorenelftal van R. W. D. werd een 44 gelijk spel bevochten, wat krachtsverhouding tusschen beide elftal len goed weergeeft. De senioren stelden wel zeer teleur door met 02 te verliezen van Foreholte I. Het ontbrak de Meerbur- gers hoofdzakelijk aan snelheid. De Voor- houters doelpuntten voor en na de rust eenmaal en verdienden de overwinning. Eerste elftallers, de moed niet verloren, want nog is der niets verloren. De gisteren verloren gegane punten kunnen nog ge makkelijk worden ingeloopen. De gymnastieklessen zijn deze week, zooals gewoonlijk Woensdagavond 7.30 uur bestuursverga dering in het patronaat. De bestuursleden worden dringend verdocht, aanwezig te willen zijn. R. K. Sportvereen. „Alph. Boys", Het tweede elftal heeft in een spannen- den strijd een verdiende 5—2 overwinning behaald op het stoere R. W. D. II, waar mede de Boys goed werk hebben verricht. Over dezen wedstrijd het volgende. Wan neer de midvoor der thuisclub den bal aan het rollen brengt, nemen de bezoekers het leder dadelijk over en brengen daar op een bezoek bij de A. B. veste, waar de verdediging alle zeilen moet bijzetten om erger te voorkomen. Bij een aanval van R. W. D. stompt de keeper het leder val lende weg, dooh een toeloopend bezoeker schiet over hem heen in het. net (01). Niet ontmoedigd trappen de Boys af, maar de bezoekers spelen een overrompelend spel waardoor voorloopig succes uitblijft. Toch komen de Boys er steeds beter in, waardoor zij eindelijk uit een voorzet van rechts, door hun linksbinnen weten te dool punten (11). Met dezen stand komt de rust. In de tweede helft nemen de Boys het spel dadelijk in handen, een goed opge zette aanval brengt hun bijna succes. Ee* der R. W. D.-backs kan nog reddend in grijpen. Als R. W. D. daarna het spel verplaatst, nemen de bezoekers door een misverstand bij de A. B.-achterhoede do leiding (12). De Boys geven zich niet ge wonnen en komen snel opzetten en deze aanval heeft succes. Hun linksbinnen zet uitstekend voor en de bal belandt in het net (22). Nu komen de boys eerst los, aan val op aanval volgt, waarbij de rechtsbin nen er 32 van maakt, doch ook de be zoekers laten zich niet onbetuigd, maar het succes komt weer van de overzijde als de linksbinnen andermaal de voorsprong vergroot (42). Als daarna de midvoor der thuisclub nogmaals den keeper der bezoe kers het nakijken geeft, speelt R. W. D. een verloren wedstrijd. Kolpings Boys. Het eerste elftal speelde gisteren zijn tweede thuiswedstrijd tegen Adolf Kol- ping. De uitslag van deze, vooral in do eerste helft slecht gespeelden wedstrijd is 50 voor Adolf Kolping. In de eerste helft werd de stand opgevoerd tot 40, terwijl na de rust de strijd een veel aantrekke lijker karakter had. Beurtelings waren nu beide elftallen in den aanval,, eenige ma len waren de Boys zelfs veelal in het of fensief en door beide partijen werd een doelpunt gemaakt. Het doelpunt der Boys werd echter door den scheidsrechter, o. i. ten onrechte, als in off-side stand gemaakt geannuleerd. Het tweede vertrok naar Langeraar om Adolf Kolping II te bekampen. Uitslag 131 voor Adolf Kolping. Boys dat moet en kan. veel beter.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 6