Advertentiën MAANDAG 19 DECEMBER 1932 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 Handelsreizigersvereeniging St. Christoffcl. De vergadering der afd. St. Pancratius in Hotel „Den Burcht'' kenmerkte zich door een druk bezoek en had een bijzonder vlot en geanimeerd verloop. Terstond na de opening, waarbij de voor zitter zijn tevredenheid uitsprak over de goede opkomst, en de leden, in het bijzon der den bondsbestuurder. den heer Bekke ring welkom heette, gaf hij dezen het woord die een lezing hield over het actueele on derwerp „het provisiestolsel,;. In een duidelijke en goed gedocumen teerde rede deed hij het standpunt van „St. Christoffcl" ten opzichte van genoemd stel sel uikomen, en stelde de vele uitwassen, die dit stelsel aankleven, o.a. de onrecht vaardige risico's op de schouders van som mige onzer collega's gelegd, in het licht. Na de leden aangespoord te hebben tot grootere activiteit, en het nut van vakcur sussen te hebben aangetoond gaf hij de le den de gelegenheid tot het stellen van vra gen, die naar genoegen werden beant woord. Het dankwoord van den voorzitter werd met een krachtig applaus ondersteund. Een voorstel van den hfeer Bicrlaagh kon geen meerderheid vinden, doch zal in ge- wijzigden vorm nog eens aan de orde ko men. De Eerw. Adviseur maakte nog een op merking aan het adres der wegblijvers van een vorige vergadering, dat zijn goede uit- wp'-kinir niet zal missen. De voorzitter kondigde nog een nieuwe T/oode Kruis-cursus aan en had nog het ge noegen een adsoirantlid te noteeren, terwijl een belangstellend college wellicht spoedig zal toetreden. On gebruikelijke wijze werd deze hoogst, nuttige vergadering gesloten. Winkelsluiting Kerstdrukte. Vanaf IS December tot- en met 24 De cember a s. mogen de winkels geopend blij ven tot des avonds 10 uur. Het winkelpersoneel van 18 jaar of ouder mag vanaf 18 December tot en met 24 De cember a.s. gedurende die periode 11 uur per dag en 66 uren per week arbeid ver richten. Indien van de ontheffing gebruik wordt gemaakt, moet naast de Arbeidslijst een geschrift hangen, waarop de werk- en rusttijden zijn aangegeven. Zaterdag slaagden voor het te Am sterdam gehouden examen door de Nc- derlandsche R. K. Bond „St. Genesius", voor Stenografie „Groote": Carola van Paasohen en Mien van Ulden. Voor denzelfden Bond slaagden voor 't examen, 26 November, voor Boek houden: Marie van Heek, eveneens voor Ned. HandelscorresDondentie: Anny Ba- velaar, Modesta Elshoff, Mien Jansen, Christ. Kortmaan, Carola van Paaschen, Anny Pieterse. Thea Reizevoort en Mien van Ulden, allen leerlingen v*n de Marias-chool, Haarlemmerstraat alhier UIT DE OMGEVING N00RDWIJKERH0UT. EEN ZWEEFVLTETUIG NEER- GESMAKT. De bestuurder brak zijn been. Gisteren is bij het zweef-vliegen op de Noordwijkerhoutsoheslag een ongeluk ge beurd. Een leerling-vlieger van de Eerste Nederlandsche Zeilvliegsok ooi werd door een verkeerde manoeuvre met zijn toestel op het strand gesmakt. De bestuurder brak daarbij zijn been. Een van de Noordwijk- sche doktoren heeft den man verbonden, waarna de verongelukte per auto naar Den Haag is vervoerd. UIT DE RIJNSTREEK AARLANDERVEEN. Rectificatie. In ons verslag van de Pluimveetentoonstelling stond onder de bekroningen vermeld dat de door den burgemeester beschikbaar gestelde eere- prijs was toegekend aan M. de Wit te Alphen a. d. Rijn. Dit moest echter zijn aan Jb. v. d. Lijn te Aarlanderveen. BOSKOOP. Zang en Muziekavond. Donderdag 22 Dec. des avonds half acht zal in het kerkgebouw der Geref. kerk een zang en muziekavond worden gegeven. De op brengst dezer uitvoering komt geheel ten goede aan de afd. Boskoop van het Na tionaal Crisiscomüé voor uitkeering van kleeding en dekking aan behoeftigen. Vanaf Maandag zullen de toegangskaar ten worden aangeboden. NOORDEN. Kersttractatie. In een vergadering van de besturen van alle B. K. vereeni- gingen werd besloten op den feestdag von onnoozele kinderen in de St. Fra-n- ciscuszaal evenals het vorig jaar een Iractatie te bereiden voor de jeugd. Vereischte is, dat de ouders of althans een der ouders lid is van een R. K. V ereeniging. W0ER0EN. Frauduleus stempel. Bij zekere L. aan de Utrechtsche Straatweg is door de politie een varken van pl.m. 500 pond in beslag genomen. Op dit beestje kwam een stempel voor. wat door den keur- meester wordt ontkend te zijn gezet. Liefdadigheid. De Zondag na een liefdadigheidspredikatie gehouden eohaaJ- collecte voor de amen heeft opgebracht ruim 623.—. Een prachtig blijk van de milddadigheid der parochianen. De „fanatieke" Heemschut. Het Rijncomité heeft van zioh laten hooren als antwoord op de actie van Heemschut. Veel is er niet in het antwoord te vin den. Het comité maakt er zich mee af door te zeggen dat Heemschut verdacht makingen heeft gelanceerd, dat ze fana tiek is en zich laat beïnvloeden door vastgeroeste vooroordeelen, dat haar on derzoek eenzijdig is geweest^ dat ze van de plaatselijke toestanden niet op de hoogte is enz. Besloten is om de bovengenoemde re denen geen tegenactie te voeren, maar de officieele behandeling af te wachten. Dit tweede stadium in de Rijndem- pingspoging is nu afgeloopen! Wat zal het dorde zijn? Succes of Voetbal. V. E. P. was gisteren te gast bij H. M. S. II te Zuilen, waar zij met 32 het onderspit moest delven, na met 10 te hebben voorgestaan. V. E. P. II was ook al niet gelukkig en verloor op eigen terrein met 21 legen E. M. S. i. Tegen deze uitslag werd protest aangteeekend. W. V. V .1 verloor op eigen terrein met 3 4 van P. V. C. I uit Utrecht. Volksbond Zondagavond had de maande- lijksche ledenvergadering plaats van den R.K Volksbond. De vergadering was slechts matig bezocht. Volgens mededeeling van deD voprz. is de opkomst van de werkloozen in de vo<jr hen beschikbaar gestelde zaal op de drie gestelde dagen werkelijk bevredigend. De voorz. spoort deze leden aan om ook anderen aan te sporen met hen mee te komen naar hun eigen bondszaal. Door het bestuur zal getracht worden om de zaal eiken dag be schikbaar te krijgen. Een verblijdende mede deeling is dat plm. 30 leden aan de met Kerstmis en Nieuwjaar te houden retraiten zullen deelnemen. Vrijdagavond zullfen deze om 5 uur van het station Woerden vertrekken. Gebleken is, volgens de voorzitter, dat som mige vakafdeelingen te gemakkelijk nieuwe leden aannemen, zelfs in strijd met het regle ment. Voor aanneming moet de goedkeuring zijn verkregen van het bestuur der stands organisatie. Een commissie is ingesteld voor de beharti ging van de belangen der werklooze leden in dezen winter, bestaande uit de heeren: Smulders, Massop, de Lange, Blankesteyn en Lunenburg. In verband met het kinderfeest op Vrijdag 30 December, spoort de voorz. de leden aan van deze onderafdeeling lid te worden. Door den voorz. wordt hierna de begrooting voorgelezen, die tot de volgende jaarverga dering ter inzage liggen zal. Een schrijven van het bondsbestuur betref fende een verslagboek der gehouden studie dagen te Bergen wordt besproken. Besloten wordt een exemplaar voor de leestafel aan te schaffen. Dan spoort de voorz. de leden aan zich onverwijld op te geven als lid der Kiesver- eeniging (degenen die nog geen lid zijn) om aan de stemming over de groslijst te kunnen deelnemen. Voor de bestuursverkiezing waarbij 5 leden aftreden, die herkiesbaar zijn, is gelegenheid tot het indienen van candidaten vóór Zondag 8 Januari. Door het hoofdbestuur is gewezen op de verplichting van het dubbel-lidmaatschap. Zij, die lid zijn van de standsorganisatie zullen dus tegelijkertijd lid moeten zijn van hun vak- afdeeling. De oud-secretaris van den bond, de heer A. van Spanje, wordt hierna de gelegenheid gegeven even het woord te richten tot de ver gadering over de candidaatstelling voor het bestuur. Voor zijn humorrijke, op rijm gestel de toespraak, wordt hij door de aanwezigen met applaus beloond. De rondvraag levert geen bijzonderheden op. De geestelijke adviseur krengt dan de gele genheid tot het houden van het tweede deel zijner lezing over de encycliek „Quadragesimo Anno". De eerw. spreker wijst erop, hoe deze en cycliek door een liberaal blad in ons land werd besproken. De Paus legt de grondsla gen va:. „Quadragesimo Anno" in het tweede deel vast. De liberale leer laat de zedenwet buiten beschouwing. Een lijn beheerscht deze beschouwing: het eigenbelang. „Zaken zijn zaken" is de hoogste wet bij hen in het oeco- nomisch leven. Hiertegen neemt de Paus op de scherpste wijze stelling. Het is de zedenwet, die ons bij al ons doen en laten ons .gebiedt ons te rich ten naar God. De Kerk heeft ook in het so ciaal en economisch leven haar woord mee te spreken in verband met de zedewet. Over het eignedomsrecht zegt spr. wat de Paus leert over den aard van het eigendoms recht en het gebruik daarvan. Over het karakter, zoowel als over de ver plichtingen ervan. Uitvoerig behandelt spr. wat de Paus daaromtrent leert en hoe b.v. het Communisme daar tegenover staat. En duidelijk kunnen we uit deze behandeling begrijpen de sociale redenen van het privaat eigendom, maar evenzeer de verplichtingen ervan. De eerw. spreker werd door den voorz. dank gebracht voor zijn lezing, welke dank woorden door de vergadering met applaus werden begroet. Hierna volgde sluiting. LAATSTE BERICHTEN ALG. VEREEN. BLOEMBOLLEN CULTUUR. (Vervolg). De motie-Voorhout inzake steunver'.ee- mng, werd, nadat de voorzitter had ver klaard dat ook het Hoofdbestuur thans steunverleening onvermijdelijk acht, inge trokken. Het voorstel tot het houden eener groote bloementontoofiselling in 1D3Ü werd goed gekeurd, FELLE BRAND TE ENSCHEDE. Houtopslagplaatsen verwoest. Een felle brand heeft in den afgeloopen nacht gewoed in de houtloodsen en opslag plaatsen van de N.V Houthandel en In dustrie v.-h. G. Beltman A.G.zn. aan den Eeftinksweg onder de gemeente Lonneker. De brand werd te ongeveer 1 uur in den naoht ontdekt door personeel van de in de oogenblikkelijke nabijheid gelegen gasfa briek der gemeente Enschede. Met de spuit der gasfabriek werd begon nen met het beveiligen van ket kantoorge bouw, waarna spoedig de motorspuiten uit Enschede en Lonneker ter plaatse waren, die de vuurzee van verschillende zijden aantastten. Fel joegen de vlammen de lucht in; tot op verren afstand was de brand waar te nemen en honderden nieuwsgieri gen begaven zich naar de plaats van den j brand. Ook de burgemeesters van Enschede en Lonneker waren op het terrein aanwe zig. Ondanks het krachtig optreden van de brandweer gelukte het niet den brand, die gretig voedsel vond in de groote voorra den hout, te blusschcn. Het vuur ver spreidde zich over de geheel e oppervlakte der opslagplaatsen ter grootte van onge veer 5000 M2. Na hard werken slaagde de brandweer er in het eigenlijke fabrieksgebouw, waarin zioh verschillende kostbare machines bevin den, te beveiligen. Ongeveer vijf uur hedenmorgen was de brandweer het vuur meester en was het gevaar voor uitbreiding geweken. Aanvan kelijk vreesde men, dat de gashouders van de gasfabriek der gemeente Enschede, die op korten afstand van het terrein van den brand staan, vlam zouden vatten. De rich ting van den wind was echter gunstig, zoo dat daarvoor geen ernstig gevaar bestond. De brand veroorzaakte een geweldige hitte en onder de bewoners van de in de nabijheid gelegen arbeiderswoningen ont stond een paniek. Zij vreesden, dat ook hun woningen door liet vuur zouden worden aangetast en verlieten hun hui-zen. De opslagplaatsen en loodsen van de fa- broek zijn door den brand geheel vernield. Een voorraad hout van vele tienduizenden guldens ie verloren gegaan. De oorzaak va a den brand is onbekend. De schade wordt door verzekering gedekt. DOOR DE TRAM OVERREDEN EN GEQ00D. Gistermiddag omstreeks kalf drie is in de Timorstraat te 's Gravenhage een ern stig ongeluk gebeurd, dat den 74-jarigen h.eer A. H. van U., wonende in de Thoro- siastraat 70 aldaar, liet leven kostte. Bij ket oversteken van den rijweg werd hij door een motorwagon van lijn 2 gegrepen en overreden. Eerst nadat de traan door den kraanwagen opgevijzeld was, kon het slachtoffer, dat onder dc baanschuivers lag, worden bevrijd. Bij aankomst van den G. G. D. was de heer van U., die een schedel breuk had bekomen, reeds overleden. Het lijk is naar het Ziekenhuis aan den Zuid- wal overgebracht. Auto-ongeval met doodelijken afloop. Te Mea-strioht is gisteren in den voor avond de huisvrouw Ilaenen uit Borgha ren, die in België haar dochter had be zocht, in de Boschstraat, vermoedelijk ten gevolge van de duisternis, door een auto aangereden. Zij werd naar het Calvariën- ziekenhuis te Maaszicht overgebracht, waar zij spoedig na aankomst aan de be komen verwondingen^ is overleden. De inbrekers te Nijmegen. Eenige weken geleden werd te Nijmegen gearresteerd zekere K. T. uit Eberstad, Wurtenberg. De man, die verbleef in .eenige obscure kroegjes van de oude stad, bood verschillende zilveren voorwerpen te koop aan welke afkomstig wairen van de inbra ken welke gepleegd zijn in de villa's aan de Torenlaan op den Kwakkenberg te Nijme gen. De maa ontkende alles, doch werd niet temin aan de Justitie te Arnhem uitgele verd. Door de recherche te Nenmegen werd te Eberstad een onderzoek ingesteld naar ■de antecedenten van den verdachte. Daar bij bleek, dat T. in Duitschland reeds was veroordeeld tot vijftien jaar gevangenis straf wegens verscheidene misdrijven van diefstal met braak en roof, van poging tot moord, van verzet tegen de politie en van verduistering. De man heeft reeds bijna twaalf jaar uitgezeten en werd voorwaar delijk op vrije voeten gesteld. De laatste jaren blijkt hij misbruik gemaakt tc heb ben van de goedheid der Duitsche Justitie cn bracht ongewenschte bezoeken aan Hol land, tot de Nijmeegsche politie hem te [vakken kreeg. TELEGRAMMEN Communistische plannen voor den hongcr- marsch naar München. MüNCHEN, 19 Dec. (V.D.). De politie te München heeft vernomen dat de Commu nistische Partij morgen één hongermarsch van werkloozen naar München en te Mün chen een marsch naar het Raadhuis wil or- ganiseeren, om druk uit te oefenen op de besprekingen in den gemeenteraad. Alle werkenloozen in Zuid-Beieren zijn opgeroe pen om aan dezen hongermarsch deel te ne men. De politie te München heeft verschil lende voorzorgsmaatregelen genomen. Een doode en vijf gewonden bij verkeersongeval. GLATZ, 19 Dec. (V.D.) In den afgeloopen nacht keerde een vrachtauto met achttien leden van een voetbalclub naar Glatz terug. Door tot nog toe onbekende oorzaak reed de auto in vollen vaart tegen een boom aan den linkerkant van den weg. De wagen werd zwaar beschadigd, terwijl de meeste inzittenden gewond werden. Een hunner werd op slag gedood, terwijl vijf anderen naar het ziekenhuis moeste** worden over- i gebracht. RECHTZAKEN DE WINKELSUITINGSWET. Het geval-Jamin. De Hooge Raad heeft heden behandeld het cassatie-beroep van den heer Jamin, die terecht heeft gestaan voor den Kan tonrechter te 's Gravenhage wegens het op Zondagmiddag om 4 uur geopend hebben van het filiaal in de Vlamingstraat te 's Gravenhage, in strijd met een gemeente lijke verordening, die krachtens art. 9 der Winkelsluitingswet bepaalt dat koek- en banketwinkels te 's Gravenhage des Zon dags alleen geopend mogen zijn van 10 tot 2 uur. Art. 4 der wet bepaalt, dat deze win kels op Zondag geopend mogen zijn tus- schen 9 en 8 uur gedurende 4 achtereenvol gende uren. Art. 9 geeft eohter.aan de ge meenten het reoht regelen te stellen indien bijzondere omstandigheden ofwijkingen van art. 4 gewenscht maken. De Haagsohe raad heeft art. 9 toegepast, doc hvolgens ver dachte ten onrechte, omdat het motief daartoe was het bestaan in Den Haag van zoo vele filialen, hetgeen volgens verdachte geen bijzondere omstandigheid is, doch één ■die zich in alle groote gemeenten voordoet. De Kantonrechter veroordeelde verdach te tot 1 boete, doch de rechtbank ontsloeg hem van rechtsvervolging, tegen welk von nis de officier van Justitie cassatie aantee- kende. Mr. Hoogeweegen uit Rotterdam sprak heden voor den Hoogen Raad dit beroep tegen. De Procureur-Generaal bij den Hoogen Raad wees op een belangrijke vormfout in het vonnis van de rechtbank en zeide ten aanzien van liet principe, dat hij het eens is met den officier van Justitie. Blijkens mededeeling van den ministed in dc Twee de Kamer moet de toepassing van art. 9 ruimer opgevat worden. Het is niet noodig, dat bij toepassing daarvan zich een excep tioneel geval voordoet in dien zin, dat dit geval zich elders niet kan voordoen. Werd art. 9 hier niet toegepast, dan zou een bepaald winkelbedrijf den geheelcn dag open kunnen zijn. De Proc.-Generaal con cludeerde tot vernietiging van het vonnis en tot verwijzing der zaak naar het Ge rechtshof te 's Gravenhage. De Hooge Baad zal op 10 Januari arrest wijzen. Geen oneerlijke concurrentie. Voor den president der Haagsche Rechtbank is dezer dagen in kort ge ding behandeld een zaak van een Haug- sclio firma, die een vroeger bij haar in dienst geweest zijuden coupeur had ge dagvaard, omdat deze zioh bij het pu- blbiek aandiende als ex-coupeur van deze firma. Voor dc firma trad op nir. ►Spier, die betoogde, dat in deze qualifa- catic moest worden gezien oneerlijke concurrentie. Op grond van onrechtma tige daad concludeerde pleiter dan ook, dat de president den coupeur zou gelas ten, zich niet meer aldus te noemen. Voor de coupeur werd diens goed recht! om zich onder bovenbedoelde benaming bekend to maken, verdedigd door mr. J. Weijl, waarna de president besliste, dat, waar gedaagde inderdaad als cou peur bij de firma werkzaam is geweest, er hier geen sprake kan zijn van oneer lijke concurrentie, noch van onrechtma tige daad, zoodat de ingestelde vordering dan ook werd ontzegd. Meineed? Tegen get. A. A. R. uit L e i d c n, die als getuige in de zaak tegen H. W. M.. we gens overtreding van de motor- en rijwiel- wet was gedagvaard, is op vermoeden van meineed akte opgemaakt. Er zal een nieuw gerechtelijk onderzoek plaats vinden, waar na de zaak in handen van den rechter-com- missaris wordt gesteld. MARKTBERICHTEN ROTTERDAM, 19 Dec. Vee. Aangevoerd 091 koeien en ossen, 369 vette kalveren, 627 schapen of lammeren, 1182 varkens en overloopers. Prijzen per half kg.: koeien 12.517, 2126 en 3032 cent, vette kal veren 2532.5, 37.542.5 en 52.5—57.5 cent lammeren S9 per stuk; varkens 14 14.5 en 15 cent. Overzicht. Do aanvoer van koeien was zeer groot, liandel kalm en de prijzen lager dan vorige week Dinsdag. Een prima koe ging van I tot 2 oent boven noteering. Ossen en stieren niet genoteerd wegens onvoldoenden aanvoer. Vette kal veren waren weer ruimer aangevoardl, handel niet vlot; dc prijzen van eerste kwal. bleven statiomiair, terwijl tweedeen derde kwal. moeilijk te handhaven waren. Een best kalf ging tot 2.5 cent boven no- teering. De aanvoer van schapen en hun- meren was veel minder dan vorige weck Maandag. Do handel was zeer lui cn de prijzen waren weer iets hoogor. Een prima bok fL50 boven notoorinc. De aaut- BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Hendrik Anthonie, zoon van F. H. Moorhoff en M. Chr. Onvlee Adrians Christina, dochter van A. Collee en W. F. J. Goejee Johann» Catharina, dochter van H. S. Bos en J. C. Klein Cornelia Agatha Maria, dochter van J. L. ran He teren en W. A. H. Mentink. Overleden: A. van der MeeNi^i- wenhuizen wede. 72 jaar J. Stoute man 55 jaar J. HocneelaarVan Ruiten ^ed 72 jaar. BIOSCOPEN. Casino: Volwassenen. City: Volwaesenen. Luxor: Volwa«eneru Trianon Afgekeurd. "voer van varkens was aanmerkelijk minder dan laatstleden Maandag. Do handel wa« aanvankelijk vlug, maar werd later kalmer De begin prijs was iets hooger. Overigens blijven de prijzen onveranderd met ver moedelijk goeden afloop. Zouters geen anvoer en geen noteering. AMSTERDAM, 19 Dec. Vee. 5 wagons geslachte runderen uit DenemarkenTer veemarkt waren heden aangevoerd 654 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kwal. 6065, 2e kwal. 5258 en 3e kwal 4250 cent, mindere soorten 3040 cent- per kg. slaclitgewioht; 97 melk- en kalf- koeien 190—230 per st.uk: 110 vette kal- reden le kwal. 5865 cent, 2e kwal. 5256 cent, 3e kwal. 3648 cent per kg. levend gewicht; 34 nuchtere kalveren 49 per stuk; 83 schapen eé lammeren: schapen 1216 per stuk, lammeren 811 per stuk:' 395 varkens; vleesoh varkens, wegen- do 90110 kg. 34—36 cent, /.ware 3334 cent, vette 32—33 cent per kg. slachtge- wicht; 58 paarden 70100 per stuk. Overzicht: Runderen gelijke aanvoer als vorige week. Handel sleepend; iets lage re prijzen. Vette kalveren weinig aanvoer handel tamelijk vlug. betere prijzen. Nuchtere kalveren weinig aanvoer, handel stug, prijzen constant. Schapen en lamme ren weinig aanvoer, handel sleoht, dalen de prijzen. Varkens zeer ruime aanvoer, handel lui, prijzen afbrokkelend. AMSTERDAMSCHE BEURSNOTEERWG Verstrekt door: INCASSO-BANK N.V., LEIDEN 19 Dee. 1932 V.K. 2.30 0. Industrie: Alg. Kunstz. Unie 40s/4 40 Va Berkels Patent 16-VH Calvé Delft crt.v. A WVH 61 Küchenm Accoust •Vw 3Vs Ncd Ford 117 117 Philips Cem. Bezit 128*/j 130 Dni Lever 106 Va 1061/4-Va Petroleum: Kon. Olie 150 1501/0-3/4 Perlak 81 Va 81 Rubber: A"dam Rubber ei*/w 623/4-63 Peli Bat. Rubber 26 27 Vico 32 32 Serbadjadi 21 21 Scheepvaart: Oude Vaart 8»/$ Ned. Sebeepv Unie 58 Oude Boot ltfi/a I6V2 Mijnbouw: Hi/a Boeton l*Va Alg. Exploratie Mi 125 125/6 Suiker: 11 V. A'dain 1681 a 1701/* Vorsten la Ddeu 39*/,j 39 Java Cultuur 100 99 N I.S.U. Tfitya 75 Tabak: Deli Mij. 115 114 Senembah 1311/2 1321/2 Deli Bat Tabak 144 143 Oostkust 161/a 15 Amerik. Fondsen: Am. Smelting IS*/, 181/2 Anaconda 6"/g 6l%« Ass Gas Electr 21/4 2Vs Bethlebem Steel 15R/s 153/4 Cities Service 3l/W 3 Central Public. 7/8 Va Continental Oil 53l/.> 6 Gen Aviation 2u/lï -Va Int. Nickel 8 Kennecolt Copper 810/18 Milwaukee 3}/l« - 14. Pref Koesport Tin Plate 46 8 461/e North American 293/4 Nevada 4V4 fk SbelJ Union 6®/g United St. Leather 3'Vs Union Pacific W/s 741/4 Wabasb 2Vs 2"4 Tidewater Ass. Oil 8*1/3* «Vl8 United St. Steel 11 Vs 3H/8 Ter Gern. Secretarie van ALK EM A DEI (madhui* gele gen to Roelolacpndsveen) kan wegens benoenén^ van den legenwoordi»ei{ yólbntair bot ambtenaar lir V^ecfetarie ecu VOLpNTAIR geplaatst worden. Toelage 100.- Vereischton: bezit U. L. O. diploma of eindexamen 3-jar- rige H. B. S. 9767 Brieven aan do Gomeento becrefcarie voor l Jan. 1933,

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3