MAANDAG 12 DECEMBER 1932 TWEEDE BLAD PAG. 6 SCHERMEN OM HET NATIONAAL KAMPIOENSCHAP FLORET. OLMAN (AMSTERDAM) WINT DEN TITEL. Zondag werd in de groote zaal van het Nut van 't Algemeen te Leiden het natio naal kampioenschap op floret verschermd, waarvoor hadden ingeschreven de heeren P. Fraterman, Den Haag; Ch. Knoek, kampioen van 1931, Amsterdam; C. Weber, Amsterdam; N. Nederpelt, Den Haag; 01- man, Amsterdam; dr. G. L. Hofsteenge, Leiden; Booy. Rotterdam; Evenblij, Den Haag, en Griinbaum. Rotterdam. De wedstrijden, die georganiseerd wa ren door de Leidsche Schermvereeniging A. E. W„ welker voorzitter, de heer De Jager, een kort woord ter inleiding sprak, namen te even half elf een aanvang en waren te ongeveer half vier ten einde. Winnaar werd de heer Olman. die zich wel in bijzonderen vorm toonde door reeds in de eerste helft van het programma den kampioen van het vorig jaar een 52 nederlaag toe te brengen. Daardoor al- locn reeds had hij een mooie kans op den titel, maar Olman won tevens van Weber (53), van Booy (52) en van Fraterman (51), zoodat het kampioenschap hem nauwelijks meer kon ontgaan. Hofsteenge, uit Leiden, die overigens een heel matig figuur sloeg, was de eenige, die hem vier treffers toe kon brengen, terwijl het to taal ontvangen treffers van Olman slechts 17 bedroegen, uit acht partijen. Bewijs te meer, dat dezen Amsterdammor het kam pioenschap ten volle toekwam. De eindstand werd; gew. part. ontv. tr. geg. tr. Olman 8 17 40 Knoek 6 23 35 Booy 5 30 30 P. Fraterman 5 30 29 Weber 5 32 36 Evenblij 3 33 29 N. Nederpelt 2 36 33 Dr. G. L. Hofsteenge 1 37 26 Grünbaum 1 39 19 De persoonlijke resultaten waren als volgt: Olman wint alle partijen. Kncek verliest van Weber en Olman; Booy van Knoek, Hofsteenge en Olman; Frater man van Knoek, Olman en Booy; Weber van Fraterman, Olman en Booy; Even blij won van Hofsteenge, Nederpelt en Grünbaum; Hofsteenge van Booy en Griinbaum van Hofsteenge. Als hoofdsecondanten fungeerden de heeren Schoon, Schrurs en Scheffer. Laatstgenoemde reikte na afloop de prij zen aan de verschillende winnaars uit. De prijzen voor den mooisten stijl wer den als volgt toegekend: le prijs Olman 8.75 punten, 2e prijs Knoek 7.72 punten, 3. Weber 7.60 punten. OM HET DEGEN KAMPIOEN SCHAP VAN LEIDEN. MR. SCHEPERS OPNIEUW KAMPIOEN. Zaterdagmiddag zijn door den Leid- schen Sehermbond in de Schermzaa] Gijs- berti Hodenpijl aan de Langebrug te Lei den de jaarlijksche wedstrijden om het' degen kampioenschap der Sleutelstad ver schermd. Voor den aanvang der wedstrijden sprak de heer D. Gijsberti Hodenpijl een kort woordje, waarin hij er o.m. op wees, dat vroeger steeds door hem het kampioen schap van Leiden was georganiseerd, om dat er geen organisatie was, die zulks deed. Steeds is er voor de kampioenschap pen groote belangstelling geweest en zijn initiatief werd aldus wel op prijs gesteld. Eenigen tijd geleden werd de Leidsche Sehermbond opgericht, maar spr. heeft niet dadelijk de leiding uit handen gege ven. Gezien - echter het werken van den L. S. B. meent spr., dat de leiding thans in goede handen is. weshalve hij gaarne de leiding uit handen gaf. De voorzitter van den Leidschen Scherm bond zeide de houding van den heer Gijs berti goed te keuren en hij braoht hem hulde en dank voor hetgeen hij voor de schermsport in Leiden steeds heeft ge daan. Spr. besloot daarna met den wensch, dat nog velen zich bij den L. S. B. zouden aansluiten in het belang en voor den groei en bloei van dezen bond. Hierna vingen de wedstrijden aan. Aan vankelijk was door elf personen ingeschre ven. doch er namen er slechts negen deel, nl. de heeren: Jhr. I. B. F. van Eijsinga, R. J. Beer. Dr. O. L. Hofsteenge, Dr. P. Th. Oosterhoff Mr. J. D. Schepers, D. •Schramp, G. Volkers, Mr. S. Bartstra en J. J. Swaan. Als hoofdsecondant fungeerde de heer D. Gijsberti Hodenpijl. Er werd geschermd om twee touché's. Al spoedig bleken drie persoren vooral op den voorgrond te treden, die aan spraak maakten op den titel, nl. de hee ren Schepers, kampioen der laatste jaren, Oosterhoff. een jonge kracht, die eerst se dert een goed jaar de schermsport be oefent en Hofsteenge, eveneens een veel belovende jonge kracht. Toen Schepers en Oosterhoff tegen elkaar trokken, hadden zij resp. 6 en 5 gewonnen partijen. Wijl Oosterhoff in een fraaie partij van Schepers won, kwamen beiden op 6 gew. partijen, doch Schepers won vervolgens van Hofsteenge, die reeds 6 partijen in zijn voordeel had beëindigd. Schepers was nu met zeven gew. part. uit gespeeld, terwijl Hofsteenge zoowel als Oosterhoff ieder nog een partij te spelen had. Merkwaardig genoeg verloren zij beiden, resp. van Van Eijsinga en Beer. zoodat Schepers opnieuw kampioen werd en voor de tweede maal beslag legde op den Stapel-wisselbeker. De totaal-uitslag werd. gew. part. ontv. tr. geg. tr. Mr. J. D. Schepers 7 9 15 Dr. G. L. Hofsteenge 6 6 14 Dr. P. Th. Oosterhoff 6 9 12 Jhr. I.F B. v. Eijsinga 5 8 13 R. J. Beer 3 11 9 D. Schramp 3 11 8 J. J. Swaan 3 12 11 Mr. S. Bartstra 2 14 6 G. Volkers 1 15 7 LEIDSCHE SCHERMBOND. De Sabelcorrpetitie. Eerst heden wordt ons de juiste stand opgegeven van den wedstrijd A. E. W. III -L. B. W. L De uitslag is dat deze wedstrijd werd gewonnen door EIbuve het 11—5 partijen, waarvan gewonnen door Segaar 3, de Graaf 3, BrusRee 3. en Brugman 2 partijen. Voor A. E. W. wonnen Ouwerkerk 3 partijen. Meyers l en Boelee 1 partij. Door Elbewee zijn thans drie van de vier wedstrijden gewonnen. VOETBAL I. V. C. B. OVERZICHT. Nog wel onverwacht heeft Koning Win ter zich doen gevoelen en hij was gisteren zonder goed ijs toch oorzaak, dat menige wedstrijd moest worden uitgesteld. 't Was ook vrij onverantwoordelijk om, behalve dan op zandgronden, te spelen. Intusschen heeft S. J. C. gisteren een goeden slag geslagen en de Heemsteed- sche club met bijna dubbele cijfers geklopt Een verzwakt H. B. C.-elftal werd de dupe van de stevige Noordwijksche ploeg, die bewees een woordje in deze oompetitie te willen meespreken. Intusschen hield ook Santpoort kranig vol en klopte G. D. A. op eigen terrein met den oneven goal. Met deze twee wedstrijden moest de eerste klasse G het gisteren doen. De overige terreinen werden afgekeurd. De stand is nu: gesp. gew. gel. verl. v.—t. pnt. D. H L. 8 6 2 31—11 14 S. J. C. 8 6 2 32—15 12 Santpoort 9 4 4 1 25—20 12 H. B. C. 8 3 3 2 26—24 9 G. D. A. 9 4 1 4 28—15 9 Gr. Willem 9 3 3 3 £9—37 9 Leonidag 8 2 2 4 £0—24 6 Spartaan 8 2 2 4 17—22 6 T. Y. B. B. 8 2 1 5 19—32 5 D. O. N. K. 7 1 11—30 De uitslagen. le klasse A: MarsanaRKVVL 1—0 KerkradeVolharding 10 (gest.); Chè- vremontKimbria 4—2. le klasse D: VDZ—Grol 5—3; Altior 's Heerenberg 21; SDOUCSwift 5—1 le klasse E: Achilles—PH 52; De nekampVosta 21. le klasse G: SJCHBC 91; GDA Santpoort 01. S. J. C. I—H. B .C. I 9—1. Op he wel wat harde, doch goed bespeel bare Sportpark heeft S. J. C. I voor een verrassing gezorgd door de club uit Heem stede met 91 in te maken. De vele sup porters hebben, ondanks het zeer koude weder, wel voldoening gehad van hun bezoek aan het Sportpark, waar zij hun favorieten m een zeer goed gespeelden wedstrijd een zoo overweldigende overwin ning zagen behalen. Hierbij moet evenwel gezegd worden, dat H. B. C. tamelijk ver zwakt uit moest komen, doordat weder een tweetal hunner naar het neutrale kamp waren overgelooper, terwijl zij ook moesten spelen met een invaller doeiman wegens ziekte van Toledo. To precies kwart over twee werd onder de eminente leiding van scheidsrechter Agterberg begonnen, waarbij de gasten het eerste voordeel hadden van den straf fen kouden wind. Dit brengt hen reeds vanaf den aftrap in den aanval en zij scheppen direct een gevaarlijk moment voor het S. J. C.-doel, waaruit echter hun midvoor, enkele meters voor doel. weet over to trappen. Als de bal weer het veld wordt ingezonden komen de gasten weer op doel aanzetten, doch hun aanval is te peuterig en wordt afgeslagen. De bal wordt nu «nel aan den overkant gebracht en als het spel 4 minuten oud is weet Ruigrok goed te scoren (10). Deze inzet maakt het gehee'e S. J. C.-team actief en al heeft H. B. C. voordeel van den wind, de aan\allen van de thuisclub blijven het gevaarlijkst en binnen 10 minuten brengt Vos met een keurig doelpunt den stand op 20. De gasten blijven de minderen en al weten zij eens goed door te breken, zij vinden bij S. J. C. een backste) waar geen doorkomen aan is. Wel forceeicn ze meerdere corners, doch daaruit kan geen enke> resultaat worden behaald. De S. J C^-aanval, goed gesteund door de mid- den'inie, bleek er dezen middag zin in ra hebben, want telkens zweven zij gevaar lijk vcor het H. B. C.-doel, waar menig gopd gericht schot gekeerd moet worden. Uit een corner voor S. J. C. komt het der de succes, want als de bal goed Wordt voorgezet, gaat deze via Ruigrok en een H. B. C.-bcck in het gastendoel (30). De bezoekende club zet er nu alles op meer evenwicht in het spel te brengen, hetwelk hun dan ook even gelukt en en kele goede aanvallen volgen. Een S. J C.- back maakt hierbij hands in het doelge bied en de elfmeterschop verdwijnt door toedoen van een H. B. C.'er in het S. J. C.-doel (31). Deze verkleining van den achterstand was echter van korten duur, want onmiddellijk stormen de S. J. C.'s weer op het vijandelijke doel af, de keeper wordt uit zijn veste gelokt en han dig zet Ruigrok 4—1 in, waarna het direct rust is. Na de rust wordt er aanvankelijk heel kalmpjes begonnen en willen de S. J. C.'ers blijkbaar zich eens orienteeren wat de uit werking is van het windvoordeel, H. B. C. tracht hiervan te profiteeren. doch weet het niet vereer dan de backs te brengen, die met fiksche trappen retourneeren en hun eigen aanval aan het woik zetten, welke zich niet onbetuigd laat, want spoedig scoort Ruigrok opnieuw uit een corner (51). De thuisclub blijft nu mees ter van het terrein en het grootste gedeel te wordt nu op H. B. C.-doel gestreden. Een handsbal iq het beruchte gebied is den gasten noodlottig want onhoudbaar zet v. d. Berg de penalty in (fi1). De S. J. C.'ers spelen nu een gemakkelijk rustig spel, waai bij het cqmbineeren geed wordt toegepast en zij blijven steeds in de meer derheid. Bij een missen van de geheele H. B. C.-achterhcede loopt Angevare 71 in. Blijkbaar vinden de S. J. C.'ers het nog niet voldoende en danig blijven zij de H. B. C.-veste bekogelen en uit een knal van Ruigrok wordt het 81. H. B. C. weet zich slechts sporadisch los te werken, waarbij hun aanvallen slechts onbenullig zijn en geen enkel gevaar opleveren. Aan den overkant weten ze er beter weg mee, want als v. d. Berg een hoogen voorzet geeft, kopt Ruigrok verdienstelijk in (91) Met de dubbele cijfers voor oogen begint Terhorst nog even het vijandelijke doel te bekogelen, doch hij heeft geen succes en het einde komt met een sprekende over winning voor S. J. C. De verstandhouding in het veld liet niets te wenschen over, terwijl de rustige en gofede leiding xan scheidsrechter Agterberg zeker naar bei der voldoening was. Het tweede van S. J. C. speelde even eens een thuiswedstrijd en wist maar eventjes met 4—0 te winnen. Goed zoo boys, zoo gespeeld kunnen jullie nog een goede plaats op het ranglijstje veroveren. De uitwedstrijd Concordia IIS. J. C. III ging wegens afkeuring van terrein niet door. R. K. Sportvereen. „Leiden". De vroege winter bezorgde onze spelers een rustigen dag. Wegens hardneid van het terrein vonden de wedstrijden van Lei den 1, 2 en 3 geen doorgang. Wil de aan voerder van het eerste Junioren-elital er voor zorgen, dat de uitslag steeds Zondags avonds aan het Secretariaat Hooigracht 63 bekend gemaakt moet worden. Het tweede speelde tegen N.V.C. I en verloor onverdiend rr.et 4—3. Daarbij weid de wedstrijd nog 10 minuten voor tijd door den scheidsrechter gestaakt. Denken al'e leden aan onzen clubavond. Van uw op komst hangt het slagen af. DIOC. HAARL. VOETBALBOND. De uitslagen. 2e klasse D: DOS ISMC 31. Res. 2e klasse B: SJC IILisse II 4—0. 3e klasse E: ASC IVogelenzang I 1-3; VVSB I—Teijlingen II 4-3. 4e klasse E: Kolping IForeholte 1—1. Res. 4e klasse PPForeholte II T.Y.B.B. II 3-3; NVC IV-Santpoort VI 4—3. Res. 4e kiasse R: RWD II-NVC III 3—2; Kolpings Boys II—Alph. Boys II 0—7. R. K. Sportvereen. S.M.C, Ons eerste elftal telde twee invallers er. is met een 31-nederlaag tegen D.O.S. I huiswaarts gekeerd. Het hard bevroien en zwaar hellende terrein, waardoor de bal allerlei rare capriolen maakte, was voor onze j-ongens een ware tegenslag, zoodat zij voor ze goed en wel ingespeeld waren, al een 3O-achterstand hadden. Na de rust in het voordeel van den wind kwamen de onzen beter op zetten, en al spoedig kwam door 'n penalty ons eenige tegen- punt en daarbij is het gebleven. Het derde elftal mocht een overwinning boeken. Op eigen veld speelde het te-gen Adolf Kolping II. De rust ging in met 20 voor S.MC, daarna maakte de gasten oen togenpunt, zoodat het einde kwam met 21 voor S.M.C.. Alle andere wedstrijden waren af gelast. V. V. L. I—A. V. V. I 1-1. Door de strenge vorst is het terrein eigenlijk onbespeelbaar, doch de sc. e ds- rechter keurde het terrein goed, zoodat gespeeld moest worden. A. V. V. speelt eerst met den wind in den rug, en bin^ nen enkele min. heeft de A. V. V.-mid- voor een prachtkans, maar zijn schot ketst tegen de lat. De V. V. L.-voorhoede komt dan in actie, maar de A. V. V- achterhoede is op haar p^st. Als een kwartier gespeeld is, krijgt de invaller linksbuiten den bal toegespeeld, passeert han^?g de V. V. L.-achterhoede en doel punt onhoudbaar in den bovenhoek (0l). Na wisselende kansen aan beide zijden, wordt met 10 voor A. V. V. ge rust. Na de rust zit V. V. L. gedurig voor het A. V. V.-doel, maar de A. V. V.- achterhoede met linksback als uitblin ker, bezweert het gevaar. Toch zit esn doelpunt in de lucht, en bij esn scher mutseling voer het A. V. V.-dsel, maakt V. V. L. gelijk (1—1), o.i. in buitenspel- positie. A. V. V. breekt dan eenige ma len door, maar de linksbinnen sc'iet over. Weer komt V. V. L. terug, doch de A. V. V.-verdeiiging houdt strnd. zoodat met een 11 ge'ijk spel wo dt geëindigd. De uitslag was de juiste ver houding. Daar de scheidsrechter voor dsn wed strijd A. V. V. IVL. en .S. III-verstek het gaan, werd vriendschappelijk ge speeld. A. V. V. wist met 3—2 te win nen. R. K. Sportvereen. D.O.S. D.O.S.—S.M.C. 3—1. Het weer was verre van ideaal, en or woei een koude sterke wind, zoodat er van mooi spel geen sprake was. D.O.S. profi teerde het éérst van den wind en direct vallen ze goed aan, doch de wind deed alle ballen ver over het S.M.C.-doel ver dwijnen. De S.M.C.-ers zijn geheel op eigen helf terug gedrongen, zoodat er moeilijk doorheen te komen is. Diverse cornerballen zijn het resultaat en doelpunten kunnen niet uit blijven. Bij een vluggen aanval jaagt de linksbuiten means in (10). Even later tikt Wesselman no. 2 in het iet (20). Bosman kogelt er lustig op los, doch zijn schoten gaan over. of worden corner gewerkt. Een later scheert e>en vliegend sohot van van És de lat. De vele corners leveren geen resultaat op, maar als Wessel man even een goed aangegeven bal krijgt, maakt hij geen fout en 't is 30. Met de zen stand wordt gedraaid. Direct daarna laten de D.O.S.-menschen zien, dat ze ook tegenwind het S.M.C.-doel onder schot kunnen nemen en al direct wordt een corner geforceerd, welke wordt weggewerkt. Geholpen door den wind val len de S.M.C.-ers aan en de Koning grijpt dan voor het eerst eens in, wat hem goed afgaat. Dan krijgt S.M.C. een corner te nemen, welke evenals de volgende geen resultaat opleverde. Bij een SM.C.-aanval maakt een der backs penalty, deze wordt naast geschoten, doch de scheidsrechter laat voor een overtreding nog eens over nemen, en thans redt S.M.C. hiermee de eer (31). D.O.S. ziet. dat het zoo ver keerd gaat. en ze verplaatsen het spel naar de S.M.C.-helft; het wordt daar een ee- weldig heen en weer petrap, doch van Es, die een prachtkans krijgt, brengt deze door mis?en om hals. De S.M.C.-achterhoede houdt thans goed 9tand en gedoelpunt wordt er niet meer. D.O.S. 4, die St. Eernardus 3 zou ont moetten, keerde onverrichter zake huis waarts. R. K. Sportvereen. „N.V.C." N.V.C., dat naar Stompwijk moest om tegen S.N.A. I te spelen, meest onverrich- terzake huiswaarts keeren, daar de scheids rechter zoo vriendelijk was niet op te ko men. N.V.C. IISint Bernardus II ging ook niet door wegens niet opkomen van laatst genoemde club. N.V.C. III kon het tegen R.W.D. II niet bolwerken. In 'n onfortuinlijken wedstrijd verloren zij met 3—2. N.V.C. IV slaagde er zoowaar in, de eer ste overwinning in de wacht te sleepen. Mei 43 bleven zij meéster van 't terrein teg«n Santpoort 6. Onze Junioren wisten beide puntjes te veroveren op Leiden II-Jun. Het bestuur maakt den donateurs en be gunstigers bekend, dat per 1 Jan. 1933 de tegenwoordige toegangskaarten vervallen zijn, en rekenen er vast op dat allen zich dan weer van geldige kaarten zullen voor zien! R. W. D. II—N. V. C. Ill 3-2. In een spannenden en prettig gespeel- den wedstrijd is het R. W. D. gelukt de overwinning uit het vuur te sleepen. Als de scheidsrechter laat beginnen blijkt N. V. C. volledig en R. W. D. met 2 inval lers. In 't begin gaat het spel op en neer met N. V. C. iets in de meerderheid. Als er ongeveer ecu half uur gespeeld is en een R. W. D.-back esn N. V. C.-speler een beetje te hardhandig op zij heeft gezet, krijgt N. V. C. een penalty toegewezen die ze inschiet (01). R. W. D. valt dan fanatiek aan, maar krijgt bij de goed verdedigende achterhoede van N. V. C. geen kans. Na de rust krijgt N. V. C. weer een penalty toegewezen (02). Maar nu wordt het R. D. D. te bar. Ze gooit er een schep je op en binnen drie minuten scoort zij drie doelpunten (32). De laatste minu ten verstrijken onder groote spanning en als de scheidsrechter, die uitstekend floot, einde blaast, heeft R. W. D. onver diend gewonnen. Kolpings TJOys. Ofschoon het terrein zeer hard was zijn bei.'e wedstrijden doorgegaan. Het tweede elftal bond allereerst den strijd aan tegen het sterke AlphenSche Boys II. Na met rust reeds een achterstand van 04 te hebben werd deze wedstrijd verloren met 07. Boys, niet ontmoedigd, volgende keer beter. Het was reeds over half drie toen do belangrijke wedstrijd Kolpings Boys I—Foreholte I een aanvang nam. Foreholte won den tcss en verkoos met den straffen wind mee te spelen. Al spoedig blijkt, dat beide par tijen aan elkaar gewaagd zijn. Vlug gaat het spel van doel tot doel met Foreholte iets in de meerderheid. Door het 'harde veld en den wind gaat de bal dikwijls uit. Bij een der aanvallen van Foreholte rolt de bal door een misverstand tussohen een achterspeler en keeper m het doel der Boys. zoodat Foreholte met 10 leidt, wel ke voorsprong tot rust door hen werd be houden. Na een korte rust pakten de Boys, met den wind in de rug flink aan en aanval op aanval volgt. Het goede spel der *Fore- bolte-backs en keeper verhinderden echter doelpunten, totdat de Boys een penalty krijgen toegewezen, welke via den paal in een doelpunt wordt omgezet. Beide partijen strijden enthousiast om de overwinning, beide doelen verkeeren beurtelings in gevaar, maar het einde na dert en in het schemerdonker, terwijl de maan reeds toekijkt, verheugd ook eens een voetbalwedstrijd te aanschouwen, fluit de scheidsrechter, die zeer goed leidde, einde. Einduitslag 11. R. K. Sportvereeniging „Foreholte". Ondanks de hardheid van de voetbalter reinen zijn er nog drie wedstrijden doorge gaan. Foreholte I speelde in Leiden gelijk 11 tegen Kolpings Boys I. Ons eerste elf tal vertrok met eenige invallers, waarbij de geheele linkerwmg vervangen moest worden. Toch hadden we een kleine over winning verwacht, maar er werd een pret tige strijd gevoerd; de Boys zijn sympa thieke tegenstanders De moed er in blij ven houden le elftallers! De reserves behaa dne thuis ook een ge lijk spel 33 tegen T Y.B B. VI en telden, ook eenige invallers. Deze strijd had ech ter wel gewonnen kunnen worden daar met rust de stand 3—0 in hun voordeel stond. Denk er om, jullie kunnen beter! De Junioren I verloren hun thuiswed strijd op het kantje af 2—3 Leiden I Jun. ging hier met de puntjes strijken. Zal dan de overwinnig nooit komen voor jullie? Volhouden, maar! A.S.C. I—Vogelenzang I 1—3. Gisteren speelde A S.C tegen Vogelen zang en het is niet mogen gelukken om een overwinning te behalen, wat wel de schuld is van degenen van onze spe ers, die niet zijn opgekomen A.S C speelde met 10 man en wel met 5 invallers. Als te 2 uui scheidsrechter Weyers Iaat beginnen, trapt Vogelenzang af en gaat di- rcet ten aanval over, maar door de goede verdediging van A.S C. is er geen doorko- I men aan. Als het spel 25 minuten oud ;s, I weet toch de v.ugge voorhoede van Voge lenzang de leiding te nemen met esn on houdbaar schot (0—1). Kort hierop krijgt A.S C een penalty te nemen welke wordt gemist. Na de rust is er een gelijk opgaande strijd met A.S C. iets in de meerderheid. Na 10 minuten weet Vogelenzang uit e?n zuiveren buitcnspelbal de voorsprong te vergrooten (0-2). A.S.C geeft den moed niet op en het deel van Vogelenzang wordt bekoge d, maar er schijnt niet gedoelpunt te kunnen worden. In deze periode wordt er weer een penalty toegewezen. Deze wordt recht op den keeper gescheten. Het is gced te zien dat A.S.C/met 5 invallers speelt, want de heele voorhoede geeft het op en de achterhoede krijgt het zwaar te verantwoorden Zij kunnen niet voorkomen dat Vogelenzang nogmaals het net kan vinden (3l). Met dezen stand komt het einde en heeft A S.C. onverdiend verloren. De Junioren-wedstrijd ging niet door want de Junioren van St. Bernardus zijn niet opgekomen.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 6