MAANDAG 14 NOVEMBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 VOETBAL T. V. C. B. OVERZICHT. Er zijn gisteren harde klappen uitge deeld in de eerste klasse G. Niet het minst ondervonden dit de leiders in deze afdeeling. want G. D. A. heeft in het kranige S. J. C. haar meerdere moeten erkennen. Mede doordat het Santpoort gelukte Leo- nidas op eigen terrein te slaan is de «tand tusschen de twee leiders gelijk en kan met spanning het verdere verloop der compe titie tegemoet gezien worden. Dat overigens D. O. N. K. zich op eigen terrein opnieuw liet slaan, nu door T. Y. B. B., toekent wel de zwakte der Gouwe naars, die wel zeker voor de laatste plaats bestemd lijken. D. H. L. trok gisteren geweldig van leer eu sloeg Graaf Willem met dubbele cijfers, terwijl tenslotte H. B. C. slechts gelijk speelde tegen de Spartaan. De stand is nu als volgt: gesp gew. gel verl. v.—t. pnt. G. D. A. 6 4 1 1 26—10 9 Santpoort 6 3 3 19—13 9 D. H. L. 5 3 2 18—7 8 S. J. C. 4 3 1 164 6 H. B. O. 5 2 2 1 19—18 6 Spartaan 6 2 2 2 15—17 6 Gr. Willem 6 1 3 2 21—31 5 T. Y. B. B. 7 2 1 4 18—29 5 Leonidas 7 1 2 4 17—23 4 O Q 6 6 10—22 In de tweede klasse O was het meeste succes voor de thuisclubs. Slechts Blauw Zwart was de eenigo thuisspclende ver- eeniging welke verloor. Leiden werd met 40 geklopt door Teij- lingen, de Spartaan-reserven met dezelfde cijfers door Wilhelmus, Lisse verloor met 42 van Excelsior en Lenig en Snel van P. F. C. De stand is hier: Wilhelmus 6 5 1 208 11 Excelsior 7 5 1 1 2414 11 Teijlingen 6 3 2 1 159 S Spartaan II 5 3 2 1314 6 Gr. Floris 5 2 1 2 8—13 5 Lisse 4 2 2 117 4 I'. F. C. 4 112 5—11 3 BI. Zwart 5 1—4 8—15 2 Leiden 6 1 5 715 2 L. en Sn. 4 4 19 De uitslagen. Ie klasse A: KerkradeKimbria 21 ValkenburgR. IC. V. V. L. 21; Sitt. Boys Volharding 2—0; CaesarV. V. H. 20; ChévremontK. N. V. 11Marsana—R. IC. O. N. S. 4—1 le klasse B: IColpingUnion 3—2. Ie klasse D: 's Heerenberg—Altior 2—1; Swift—S. D. O. U. C. 2—1; Grol— V. D. Z. 0—3. le klasse E: DenekampZwolle 35 P. H.—Quick 0—2; Achilles—N. E. O. 2—1 VostaDe Zweef 51. le klasse F: V. V. Z.De Meer 50; WilskrachtV. I. C. 32; FortitudoLim- vio 3-2; E. M. M.H. M. S. 2—5; Volen- damD. E. M. l1. le klasse G: D. H. L.Graaf Wil lem 10—1; H. B. C.—De Spartaan 2—2; D. O. N. K.—T. Y. B. B. 1—2; Leonidas— Santpoort 14; S. J. C.G. D. A. 20. Tweede klasse O: Teijlingen—Lei den 40; WilhelmusSpartaan II 40; ExcelsiorLisse 42; P. F. C.Lenig en Snel 21; Blauw ZwartGraaf Floris V £—5. S. J. C. I—G. D. A. I 2—0. Het sterke, maar ook forsche G. D. A. heeft zijn eerste veer moeten laten in den thuiswedstrijd bij S. J. C., welke club in dezen wedstrijd haar beste beentje heeft voorgezet. Hierdoor hebben zij getoond dat met de Jeroensclub dit jaar wel dege lijk rekening mag worden gehouden. Als te ruim 2 uur scheidsrechter Agter- t>crg laat beginnen zien wij direct al een bestorming van het S. J C.-doel waar cch- tor goed verdedigd wordt. Mede doordat G. D. A. over het algemeen een kort door zichtig spel te zien gaf, waardoor ze bijna geen schietkansen kreeg, leverde deze be storming niets op. Na de-zen eersten druk begint S. J. C. ook een woordje mee te soreken en krijgen wij een goede spelver- deeling te zien en het gaat dan snel van doel tot doel. De gasten blijven met wind toch iets in de meerderheid en trachten dit op allerlei manieren uit te" drukken zoo dat soins forsche momenten voorkwamen, welke met tact door den scheidsrechter den kop werden ingedrukt, waarbij de mid- voor van G. D. A. al spoedig een tweetal waarschuwingen bekwam. Een snel opzet ten van den S. J. C.-rechterwing, besloten met een goed schot van Angevave, had be ter lot verdiend, daar de paal hierbij red ding bracht. D. D. A. probeert het aan den anderen kant met een ver schot, doch Holst- is op zijn hoede en keert het harde schot. S. J. C. begint nu steeds beter par tij te geven en houdt zijn spel goed open. waardoor gevaarlijke momenten voor O. D. A. aanbreken. De gastenkeeper redde hierbij echter eenige keeren subliem. Het spel verplaatst zich ontzettend snel. Uit een goed opgezetten aanval van links maakt Terhorst ten slotte keurig 10. Na de rust wordt er direct weer flink aangepakt en heeft G. D. A. zijn spel wijze eeuigszins gewijzigd, zoodat er veel beter en kalmer gespeeld wordt. De eer ste goed opgezette aanval .van S. J. C. waaruit Vos keurig inzet, welk schot de gastenkeeper er eveneens keurig uithoudt, terwijl hij zijn voorhoede direct aan het werk zet, welke vliegensvlug op het S.J.C.- doel aanstormt, Holst grabbelt den bal. ten koste van een corner uit het uiterste hoekje. Deze bracht critieke momenten bij het S. J. C.-doel teweeg, waar wel een do zijn becnen aan te pas kwamen vooraleer het gevaar bezworen was. De gasten zien nu in, dat het niet zoo gemakkelijk zal gaan om S. J. C. aan hun zegekar te bin den en trachten weder het snel te forcee ren, doch bij het minste foutje trad de scheidsrechter streng op, waardoor hij den wedstrijd in de juiste banen wist te hou den. Toch bleek het noodig na 20 minuten spelen den middenvoor der gasten naar de kleedkamer te verwijzen. Was S. J. C na de rust al iets in de meerderheid, na dit geval trad zij overwegen op en volgde aanval op aanval op het pastendoel, waa» keeper en backs manmoedig staan te ver dedigen, doch als Ruigrok heel tactisch den bal doorgeeft, knalt Terhorst 20 on houdbaar in de touwen. Wel blijft G. D. A. volhouden, doch steeds wordt zij op hun eicen helft terug gedreven en kogelt S. J. C. er duchtig op los, waarbii de schoten veelal te onbpre kend zijn Met dat al drongen de S. J. C.- baeks ook te veel op. waardoor het in de laatste 5 minuten G. D. A. gelukt nog en kele keeren gevaarlijk voor het R. .T. C.-doel te opereeren. waar de keer-er echter zijn heiligdom veilig wist te bewaren, zoodal het einde kwam met een verdiende 2—0 overwinning voor S, J. C. TEIJLINGEN I—LEIDEN I. Om half drie fluit scheidsrechter Piro- vano beginnen. Leiden verkiest het eèrst voor den sterken wind te spelen. Al dade lijk ontspint zich een vlug spel. Na 10 mi nuten spelen geeft de linksbuiten van Teijlingen aan den midvoor. De keeper van Leiden is ver uitgeloopen en raakt den bal kwijt, zoodat gemakkelijk wordt ge doelpunt, doch juist wordt gefloten voor buitenspel, zoodat dit doelpunt werd ge annuleerd. Doch het uitstel is van korten duur daar kort hierop v. d Ploeg door breekt en een mooi doelpunt maakt (1—0) Leiden zit er geweldig op. doch haar wer ken wordt niet beloond, de Teijl.-achter- hoede geeft geen pardon. Enkele corners aan beide kanten leveren niets op. Wan neer Teijl. ten aanval trekt weten v. d. Ploeg en Homan er zich doorheen te wer ken, waarna Homan den bal tegen den paal schiet. Den terugspringenden bal schiet dezelfde speler in het Leidcndoel (20). De sterke wind doet veel afbreuk aan het spel. Wanneer Leiden's midhalf aan de Voorhoede geeft, zien wij mooi samenspel, doch bij het Teijl.-docl zijn zij uw kluts kwijt. Na de thee heeft Teijl. tiet voordeel van den wind. Leiden komt iets meer in den aanval, doch succes blijft uit. Langzaamaan zakt Leiden echter af, doch hoe Teijl. werkt, de Leiden achterhoede houdt stand, vooral Pompe is voor zijn taak berekend. Toch kan hij niet verhinderen, dat Kraan moet visschen door v d. Ploeg, die dezen middag nogal schotvaardig was. (30). Wanneer nog 10 minuten is te spe len zien wij de Leiden-voorhoede dicht bij het Teijl.-doel en denken zeker dat zij de eer zullen redden, doch v. Nobelen duikt op en het- gevaar is geweken. Nu volgt een druk op het Leiden-doel welke eenige oogenblikken aanhoudt, waarbij ten laat ste v. d. Poel een kogel inzendt (40). Wan neer Kerkvliet nog eens ov(er en Fr. God- dijn naast heeft geschoten, wordt spoedig het- einde aangekondigd, en heer Teijlin gen verdiend gewonnen. R. K. S. V. „LEIDEN". Het tweede en de Junioren zijn in run ning gebleven. A. S. C. uit Zoeterwoude heeft het ook de tweede keer niet tot een overwinning weten te brengen. Met 6—2 kwam het einde. Do Junioren boekten hun vijfde overwin ning in successie. A. S. C. werd met 5—1 verslagen. Goed zoo jongens. Anders brachten het eerste en het der- do elftal eraf. Teijlingen won geflatteerd met 40, terwijl Adolf Ivolping met niet minder dan 100 zegevierde. Woensdagavond pl.m. 8 uur elftalcom missievergadering bij den heer H. E. van Haasteren, Stadhoudorslaan 2. Hierbij worden uitgenoodigd alle spelers van het derde elftal. DIOC. HAARL. VOETBALBOND. R. K. Athletiek- en Sportvereeniging „Rood-Wit". Voetbal: In een matig maar forsch gcspeelden wedstrijd kon 't eerste het in Zoeterwoude tegen Meerburg I niet verder dan een gelijk spel brengen (22). In 't geheel vielen beide partijen tegen. Aan den Haagweg deed het eerste junio ren het beter en won van Lisse I niet niet minder dan 200. Dat 't een eenzijdige wedstrijd was behoeft zeker geen betoog. Het tweede juniorenelftal verloor we derom en wel met 21 van V. V. B. I. R.-K. Sportvereeniging „Meerburg" Zoeterwoude (H. R.). De junioren hebben ons gisteren een aardige verrasing bereid door met 90 van het tweede juniorenelftal van V. V. L. te winnen. Hoewel de rust slechts met een 20 voorsprong inging, werden daarna de Voorsehotenaren totaal overspeeld met het bovengenoemde gevolgGoed zoo, jongens Een Meerburgcombinatie, waarin zelfs twee junioren meespeelden, die reeds een wedstrijd achter den rug hadden, bond om 2.30 uur den strijd aan teeen R.W.D. I uit Leiden. Het wend een leuk partijtje voet bal. waarin de punten werden gedeeld, wat de verhouding goed weergaf. De uitslag werd 22. De gymnastieklessen voor de adspiran- ten zijn deze week als gewoonlijk. Binnenkort zal er een algemeene leden vergadering worden gehouden. Daarvan boort men echter wel nader R.-K. Sportver. „St. Bernardus". Onder begunstiging van goed .voetbal- weer speelde gisteren „St. Bernardus:' I een thuiswedstrijd tegen „Vogelenzang" I, welke na gestaakt te zijn door den scheids rechter en wel tien minuten voor het einde, beëindigde met een 23 overwinning voor de bezoekers. Als de arbiter beginnen blaast, stellen beide elftallen zich op. De bezoekers volledig, de thuisclub met een invaller Direct wordt door beide nart ren het spel flink aangepakt. Beide goelen zijn beurtelings in gevaar. Door het goede sa menspel, dat vertoond wordt door de be zoekers. weten deze het eerst aan hun club de leiding te geven, maar de vreimle is slechts van korten duur, want weldra weet van Goozen uit een mooie voorzet van Verkley den gelijkmaker te scoren Nauwelijks is de bal uit het midden weer uitgetrapt óf andermaal weet hij den kee per der bezoekers bij een sterken aanval op het doel te verrassen, zoodat zij nu de leiding weten te veroveren. Even voor rvst weet Vogelenzang na een schermutse ling voor het ,.Rt. Bernardus "-doel ander maal te scoren, al was het dan ook on het kantje af. zoodat deze inging met gelijken stand (22). Na de rust golfde het spel op en neer, totdat er een worsteling ontstond voor het „St. Bernardusdoer'-doel en door een der spelers van Voeelcnzang den bal werd op genomen met de handen, hetwelke den scheidsrechter ontging, met gevolg dat den bal belandde in het „St. Bernardus"-doel. (23). Nadien zette „St. Bernardus" er al les op om den gelijkmaker te scoren, maar het mocht niet gelukken, daar vele mooi opgelegde kansen uitliepen op off-sidc. On geveer tien minuten voor het einde deed plotseling de scheidsrechter het spel sta ken, de reden was n.l dat er onder de sup porters enkele waren, die zic-h op eenigs- zins onbetameliike wijze uitlieten tegen over dezen leider. Zoodat „Vogelenzang" met een onverdiende overwinning huis waarts keerde. De jun. welke te 12.30 eveneens een thuiswedstrijd speelde tegen „R. W. D."- jun. wisten zoowaar hun eerste overwin ning te behalen en wel met 21. Bravo jongens R. K. Sportvereen. „Alph. Boys". Het eerste eiftal, dat te Roelofarends- veen tegen D. O. S. II speelde, kreeg de eerste nederlaag te slikken. Het tweede elftal bracht het er beter af en stuurde de Kolping Boys met een 81 nederlaag naar huis. Direct na den aftrak komen de Boys gevaarlijk opzetten, en als zij het leder voorzetten, belandt de bal reeds in het doel (10). Rechtsbuiten en midvoor voeren de score achtereen volgen stot 40 op. De bezoekers blijken zich eenigszins te herstellen en als bij %en hunner aanvallen een penalty ontstaat, verkleinen zij hieruit hun achterstand 41 Doch ook de Boys laten zich weer niet on betuigd en brengen voor rust de stand op 51. In de tweede helft weten de Boys de score tot 81 op te voeren. Weliswaar vielen de bezoekers enkele malen vinnig aan, doch keeper van Egmond liet zich niet meer verschalken, zoodat met een verdiende 81 overwinning van de Boys het einde kwam. R. K. Sportvereeniging „N. V. C." Van de vier vastgestelde wedstrijden vonden er slecht® twee doorgang, daar de wedstrijden B. S. M. I—N. V. C. I en N. VV. C. Junioren I—R. W. D. IV werden afgelast. De ontmoeting N. V. C. IIS. N. A. II werd een eclatante overwinning voor onze reserves. Met niet minder dan 111 stuurden zij de Stómpwijkers naar huis!! Het was een eenzijdige strijd daar N. V. C. over alle linies aanmerkelijk sterker was. N. V. C. III wist Kolping Boys II een 53 nederlaag toe te brengen. Dat is de tweede overwinning in een uitwedstrijd! Zoo gaat het goedAlzoo hadden onze bei de elftallen een goeden dag. Woensdag a.s. 's avonds 7.30 uur wor den alle leden verzocht aanwezig te zijn op den eersten club-avond. Niemand blijve thuis!! R. K. Sportvereeniging „S. M. C." Gisteren speelde het eerste elftal de eerste thuiswedstrijd voor de competitie tegen A. V. V. I Het begin was voordeS. M. C.'ers goed, want reeds in de eerste minuut was de stand 10. Dit is de A. V. V.'ers toch wel wat al te erg en ze zetten er een snel tempo in en zijn voortdurend in den aanval. De S. M. C.-verdediging is echter safe en retourneert alles. De voor hoede zit echter ook niet stil en onder neemt meenige gevaarlijke aanval, welke echter meestal strand op buitenspel, wat vooral te danken is aan den scheidsrech ter, welke vrijwel als A. V. V.-speler was gekleed en door de S. M. C.'ers ook als zoo danig werd aangezien. Na de rust was dit veranderd door een meer volledige klee ding. In de tweede helft was A. V. V. weer sterker door beter ploegverband en spoe dig ligt de gelijkmaker in het net welke echter spoedig wordt gevolgd door een tweede goal voor S. M. C. (21). Het laat ste halfuur gaat het spel gelijk op met A. V. V. iets in de meerderheid, totdat een S. M. C.'er 2 minuten voor het einde, bin nen het beruohte gebied unfair aanval en een strafschop wordt toegekend, welke in een doelpunt wordt omgezet. Het einde kwam alzoo met 22. Het tweede leed een geduchte neder laag en werden getracteerd op 5 penalty's! en 4 doelpunten, terwijl zij zelf 1 maal scoorde. Uitslag 91 voor St. Bavo. Het derde kon ook geen puntje thuis houden en verloor met de oneven goal 01. R. K. Sportvereen. „Foreholte". Gisteren zijn twee thuiswedstrijden ge- speeld voor de competitie. Allereerst Fore holte I Jun. tegen K. F. C. I Jun. uit Oegstgeest. Dit werd wederom een gelijk spel. De bezoekers maakten gelijk door een penalty (11). Wanneer komt" de eer ste overwinning jongens? Jullie kunnen beter. Foreholte II boekte haar derde over winning, nu op Santpoort 6. De geheele wedstrijd was Foreholte in de meerderheid vooral na de rust, het werd 21. Meer samenspelen en de kansen benuttenHet eerste elftal had rust en het tweede Junio renelftal eveneens. Foreholte III speelde vriendschappelijk te Noord wijk tegen S. J. C. III en verloor met 50. Dat gaat aanstonds wel beter, hoor! Volhouden maar jongens. R.-K. V. V. S. I—S. M. C. II 9—1. Zonder verdere resultaten vooruit te loopen, zouden wij reeds nu kunnen zog gen, dat de uitslag van deze wedstrijd wijst op een te lage indeeling onzer Ba- vo-boys, welke nu wel het zoet der over winning mochten smaken, doch als het krachtsverschil in een wedstrijd zoo groot is. dan heeft geen van beide par tijen daarover voldoening. Over den wedstrijd kunnen wij gevoe gelijk kort zijn, in de eerste helft wis ten de Warmonders met den straffen wind mee het sipel nog iets in even wicht te houden, dooh gevaarlijk in den aanval waren zij niet, zoodat zij slechts één goaltje wisten te fahriceeren, waar tegen Bavo het dubbele zette en de rust aanbrak met 21. Na de thee werd het een zeer eenzij dig spel, waarbij abes op het S. M. C.- deel werd afgespeeld en successievelijk veerde St. Bavo de stand op tot. 9—1. 't Is wel een klinkende overwinning Kolping Boys. De beide gisteren gespeelde wedstrijden zijn door de Boys verloren. Het eerste speelde tegen NUBIA I te Wassenaar een slechten wedstrijd. Uitslag 50 voor Nubia. Ruststand 30. Tegelijkertijd had de officieel opening van het Nubia-terrein plaats, aan onzen aanvoerder werden bloemen aangeboden. Het tweede trok naar Alphen om daar Alph. Boys II, een sterk elftal, te bekam- pen. Onze verwachtingen, dat het een neder laag zou worden, zijn wel uitgekomen. Met een 1—8 nederlaag keerde ons tweede huis waarts. KON. NED. VOETBALBOND. Overzicht. De dag van gisteren heeft behalve en kele groote verrasingen een vrij normaal verloop gehad. In Afd. I. bleven Feyenoord en D. H. C. zichzelf en zij wonnen, zij het dan met ge ringe cijfers resp. over Hermes DVS en ADÜ. Eenzelfde kleine overwinning boekte HBS en ZFC, terwijl 't Gooi met 2—0 RCH do baas bleef en Blauw Wit opnieuw een punt behaalde door een gelijk spel tegen vsv. ges.gew.gel.verl. v.t. pnt. Fevenoord 8 6 2 2312 14 D. H. 07 5 1 1 27—21 11 Z. F. C8 3 2 3 22—17 8 H. B. R7 3 1 3 17—15 7 R. C. H8 3 1 4 19—22 7 V. S. V7 2 2 - 3 13—14 6 ?t Gooi 7 2 2 4 9—17 6 A. D. 08 2 2 4 11—19 6 II. D. V. S. 6 2 1 3 10—12 5 BI. Wit 6 2 4 11—16 2 In de tweede klasse B. voldeed Alphen aan onze verwachtingen door een overwin ning op A. F. C. Al waren de cijfers dan klein, de punten zijn welkom. Van de leidende clubs wisten er drie te winnen, n.l. HFC, DWS en Velox. Bloe- mendaal moest met Hercules van plaats verwisselen. H. F. C8 5 23— 8 13 D. W. S8 5 2 1 27—10 12 Velox 8 6 2 27—11 12 Hercules 8 4 1 3 16—20 9 Bloemendaal 7 3 13 16—16 7 Spartaan 8 2 3 3 16—20 7 Alphen 8 1 3 4 14—20 5 B. F. C8 2 1 5 13—26 5 A. F. C8 1 2 5 16—25 4 Baam 8 1 2 5 19—M 4 In Afd. II leverde de wedstrijd Storm vogelsAjax den meest markanten uitslag. Op wel overtuigende wijze toonden de LJmuidenaars hun meerderheid, want Ajax werd met 50 gekraakt. De rust ging in met 20. Te vermelden vallen hier verder de over- winnigen van VUC op West Frisia en van Xerxes op KFC. De Haarlemsohe Rood- brocken bleven thuis de baas op Hilver sum, waardoor zij nu reeds tot de vierde plaats zijn gestegen. Stormvogels 8 7 1 35— 8 14 Sparta 7 4 2 1 20—16 10 Ajax 8 3 3 2 23—18 9 Haarlem 8 4 4 3026 8 Xerxes 7 2 3 2 2123 7 H. F. C7 3 4 14—17 6 D. F, C. 7 1 3 3 21—22 5 V. U. 07 2 1 4 16—29 5 Hilversum 7 2 1 4 1524 5 West Frisia 8 2 1 5 1827 5 In de lagere regionen is 'het met de Leidsche clubs slecht gegaan. Dat L. F. C. zich op eigen terrein liet kloppen door het zwakkere Bodegraven is een blunder, die misschien van veel invloed op het verdere verloop in de competit.'e. Maar ook U.' V. S. liet zich door Ce- leritas slaan en daarmee zakken de blauw-witten langzaam maar zeker af. B .M. T. nam de leiding van L. F. C. over door een formidabele overwinning op D. V. C., terwijl Soheveningen en Laakkwartier beide wonnen, resp. van Alph ia. en Rijswijk. B M. T. 6 5—1 21—12 10 Soheveningen 4 4 136 8 L. F. C. 5 4 1 20— 6 8 I.aakkw. 6 3 12 17—13 7 Celeritas 7 3 1 3 21—24 7 U. V. S. 7 3 13 13—14 7 Bodegraven 6 2 4 1818 4 D. V. C. 5 1 1 3 8—23 3 Alphia 6 1—5 16—18 2 Rijswijk 6 1—5 13—26 2 In de B-klasse was dus de derby A. S. 0.Lugdunum uitgesteld. De vriend schappelijk gespeelde wedstrijd leverde een 61 zege op van de green-witten. Voorts wonnen natuurlijk The Rising Hope en Hoek v. Holland, 't Noorden boekte de eerste overwinning en V. F. C. won van Naaldwijk. De stand is: The R. Hope 7 6 1 43—13 13 H. v. Holland 7 5 1 1 23—14 11 Lugdunum 6 5 1 2310 10 Trans valia 5 3 2 1311 6 A. S. C. 5 3—2 14—15 6 V. F. C. 6 3—3 17—19 6 Naaldwijk 6 12 3 ^16—18 4 't Noorden 6 1 5 723 2 R. V. C. 7 1—6 15—27 2 Maas 5 5 4—26 0 Het Oosten. Hier treft de zware nederlaag van Vitesse tegen P. E. C. Dat hadden we van de Arnhemmers niet verwacht en deze uitslag bewijst wel, dat Vitesse toch zeker nog geen kampioensploeg is. Go Ahead won natuurlijk, Enschede won op eigen terrein van A. G. O. V. V., de Boys echter verloren en ook Heracles bleef de mindere van Wageningen. P. E. C. 8 6 11 24—14 13 Vitesse 8 5 12 16—15 11 Go Ahead 8 4 2 2 16— 8 10 A.G.O.V.V. 8 3 2 3 20—17 8 Enschede 8 3 2 3 16—14 8 Tubantia 8 3 1 4 16—20 7 Wageningen 8 2 3 3 15—16 7 Ensch. Boys 8 2 2 4 15—19 6 Rob. et Vel. 8 3 5 1522 6 Heracles 8 2 6 1218 4 Het Zuiden- P. S. V. heeft de eerste nederlaag te pakken. Hetgeen Eindhoven voiige week niet kon heeft M. V. V. thans gedaan. Een keurige prestatie van de Limbur gers Ook alle andere thuisclubs wonnen hier en het .merkwaardigste is wel, dat alle cluhs met 1 punt verschil de baas bleven. P S. V. 8 7 1 25— 7 14 M. V. V. 8 6 2 22—19 12 L.O.N.G.A. 8 4 1 3 21—14 9 Eindhoven 7 3 2 2 17—13 S Bleyerheide "8 4 4 1818 8 Willem II 8 2 3 3 17—18 7 N. O. A. D. 7 2 2 3 11—15 6 Middelburg 7 3 4 1724 6 N. A. C. 8 2 1 5 19—23 5 B. V. V. 7 1 6 14—30 1 BlA/0E63EL

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 6