MAANDAG 31 OCTOBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 11 WEDSTRIJDEN PRO PATRIA. Groenweg kampioen van Nederland 25 K.M. De Rotterdamsche Athletiek Vereeni ging „Pro Patria" organiseerde gisteren athletiek- en snelwandelwedstrijden op den weg. De uitslagen hiervan luiden als volgt: 1. Groeneweg (Pro Patria) 1 uur 35 min. 47.6 sec. (recordpoging 20 en 25 K.M. mislukt). 2. v. d. Berg (NIO) 1.36.111.S. 3 Lomec (DOS) 1.37.17.4. 4. Van Loenen (DOS) 1.3S.49.1. 5. Ter Meulen (DOS) 1.40.3.8. 10 K.M. snelwandelen om het kampioen schap: 1. L. P. Engelman (PP) 49 min. 41.2 sec. 2. Toscani (AAC) 49.51.S. 3. Foenstra (KNAU) 51.10.3. R.V.V. „Zuidwijck'*. Het dagelijksch bestuur van bovenge noemde vereeniging heeft besloten om, bij voldoende deelname, een ath!etiek-afdce- in het voordeel van V.V.L. Waar bleef hier ling op te richten. WANDELSPORT Leidsche Wandel-Sport-Vereeniging. Door 14 leden der L. W. S. V. werd gis teren deelgenomen aan de 35 K.M. afstands- masck der Haarl. W. S. V. „Dudok do Wit Alle leden der L. W. S. V. mochten Oen beschikbaar gestelden persoonlijken orijs in ontvangst nemen. Tevens kreeg de L. W. S. V. een vereeni- gings-prijs, daar niemand was uitgevallen. WIELRENNEN DE ZESDAAGSCHE TE AMSTERDAM. Donderdag a.s. keuring der baan. De technische commissie der Nederland- sche Wielren Unie zal Donderdag a.s. de baan in het R. I. A.-gebouw te Amsterdam overnemen en de daaraan verbonden keu ring tegelijkertijd doen plaats vinden. De bouw van de baan is inmiddels zoo ver ge vorderd, dat op de laatste afwerking na deze vrijwel gereed is. De spoorwegen geven korting voor bezoekers aan de Zes- daagsche. Onderhandelingen tusschen de Directie der Zesdaagsche te Amsterdam en de Ne- derlandsche Spoorwegen hebben ertoe ge leid, dat voor reizigers uit de meest groo- te belangrijke plaatsen van ons land, die de Zesdaagsche bezoeken, een belangrijke korting op de tarieven door de Nederland- sche Spoorwegen wordt toegestaai. Een andere groote tegemoetkoming van de zij de der Spoorwegdirectie is wel, dat spe ciaal in verband met de a.s. Zesdaagsche gedurende dien t: 1 daagsche retours twee dagen geldig zullen zijn. Dit beteekent dus, dat bezoekers aan de Zesdaagsche dus nog een gedeelte van den tweeden dag te Amsterdam kunnen vertoeven en den middag van den tweeden dag naar verkiezink in de stad of wellicht nogmaals bij de Zesdaagsche wielerwed strijden kunnen doorbrengen. Bedoelde speciale reisbiljetten zijn te verkrijgen aap de verschillende bureaux van de Lissone- Lindeman, alsmede aan alle andere voor verkoop-adressen buiten Amsterdam dus niet aan de stations uitsluitend op ver toon van toegangsbiljetten voor de Zes daagsche. Bovendien zullen deze toegangs bewijzen bij elke spoorweg-controle ge toond moeten worden. HET RECORD VAN EGG VERBETERD. Kan het erkend worden? Te Algiers verbeterde de Fransche wiel renners Archambaud het uurrecord zonder gangmaking, dat sedert 19i4 op naam staat van den Zwitser Oscar Egg met 44.247 K.M. Archaumbaud bracht het tot 44.564 K.M. Het bericht maakt er echter melding van dat geen officieele tijdopnemers aanwezig waren, zoodat dit nieuwe wereldrecord wel niet erkend zal worden. Jammer, het wordt anders tijd. PAARDENSPORT RENNEN EN DRAVERIJEN OP DUINDIGT. De uitslagen van de te Duindigt gehou den rennen en draverijen luiden: Recordprijs (Draverij 4de klasse over 1740 M.): 1. Vita Lieda, eigenaar H. v. Za- linge; 2. Ulysses, eigenaar E. G. In 't Veen. Roi Soleilprijs (Ren over 1100 M.): 1. Jasmin Isabel, eigenaar W. Jochems; 2. Mercedes, eigenaar W. Jochems. Reginaprijs (Draverij 11ste klasse over 2060 M.): 1. Saffier, eigenaar P. Kramer. 2. Bella V, eigenaar H. France. Rivièreprijs (Handicap-draverij 2e en 3e klasse over 2000 M.): 1. Quick G., eigenaar H. Brunt; 2. Sara, eigenaar J. L. v. d. Knoop. Reine de Navarreprijs (Ren over 1300 M.): 1. Maelstrom, eigenaar P. G. Riem; 2. Rieuse, eigenaar W. Jochcms. Twaalfde Heerrijdersprijs (Handicap draverij 1ste klasse over 2000 M.): 1. Ro bert E. Lee, eigenaar Stal Birkhoven; 2. Present H., eigenaar W. H. Geersen. OLYMPISCHE SPELEN Door het Nederlandsch Olym pisch Comité te Amsterdam. Zaterdagavond vond in het Ams tel ho tel te Amsterdam een huldigingsdiner plaats voor hen, die deel hebben uitge maakt van de Nederlandsche ploeg op de Olympische Spelen te Los Angeles. De uitnoodiging van het bestuur van het Nederlandsch Olympisch Comité gold in de eerste plaats voor de deelnemers met de officials, terwijl voorts de diverse sport bonden aangesloten bij het N. O. C. aan wezig waren. Z. K. H. Prins Hendrik en ook de burge meester van Amsterdam dr. \V. de Vlugt bevonden zich onder de gasten. De voorzitter van het Nederlandsch Olympisch Comité, mr. Baron A. Schiru- melpenninck van der "Oye, opende den feestmaaltijd met een dronk op H. M. de Koningin en het Koninklijk Huis. In zijn rede heette spr. in de eerste plaats welkom Z. K. H. Prins Hendrik. Hij zeide uit ervaring te weten, dat de Prins steeds bijzondere belangsteling betoont voor de sport. In dit verband herinnerde spr. aan den tijd vóór de Spelen te Am sterdam en ook tijdens de wedstrijden zelf heeft de Prins immer van zijn belangstel ling en medeleven doen blijken. Ook den burgemeester van Amsterdam heette Ba ron Schimmelpenniack van der Oye hartelijk welkom. Spr. memoreerde de medewerking van den burgemeester in 1928 en voor hem aldus de voorzitter van het N. O. C. zijn de dagen van 1928 de schoonste herinnering. Ook de vertegen woordigers der diverse sportbonden heette spr. welkom. Deze samenkomst beschouw de bii als een symbool van eenheid der sportbonden. Hierna wendde de N.O.C- praeses zich tot de dames en heeren deel nemers aan de Spelen te Los Angeles. Eigenlijk aldus spr. zijt gij de voor naamste gasten en wij hebben u uitpenoo- died om U hier te huldigen. Het zal ech ter geen personlijke huldiging worden. Gij zi:t teruggekomen met behaalde successen, pij hebt prijzen uit Los Angeles mee naar Nederland eenomen. Doch. eing snr. voort dit is niet het belangrijkste. De belangrijkste waardemeter voor mij is of gij daar ginds in den vreemde al uw krachten hebt gegeven voor de eer van uw land en voor de sport. Of dit zoo is kan niemand beoordeelen, dat weet gij zelf al leen. En voorzoover erij daaraan hebt vol daan ziin wij u dankbaar. Spr noemde van Eemond de „Olympische zwaluw", die nog geen zomer maakt, luitenant Pahud de Mortanges schetste hii als een verzamelaar van Olympische prijzen en Willy den Ouden noemde hii bet „Olvmnische kind van Staat". Snr. eindigde met te herinne ren aan het ideaal van de Coubertin. het welk in de Olympische Spelen verwerke lijkt wordt. Spr. bracht ten slotte een dronk uit op de ploeg. De burgemeester van Amsterdam, dr. W. de Vlugt bracht in herinnering, dat het protocol der Soelen voorschriijft, dat de stad waar de Spelen zijn gehouden vier jaar de Olympische vlag bewaart. Spr. had den heer van Rossum verzocht hem bi] het overhandigen van de vlag aan den burgemeester van Los Angeles te willen vertegenwoordigen en spr. uit als zijn over tuiging. dat deze dat op een waardige wijze had gedaan. De heer de Vlugt dankte den algemeenen leider van de ploeg en hij hooote. dat men onder leiding van het N. O C. alles in 't werk zou stellen om ook de voorbereidingen voor de Spelen in 1936 to doen slagen. Namens de deelnemers sprak hierna ka pitein G. van Rossem, die allen hartelijk dank zesde die het mogelijk hebben ge maakt de uitzending te bekostieen. Spr. was er van overtuigd, dat alle deelnemers hun uiterste best hadden gedaan om suc cessen te behalen. Volgens spr.'s meening is de algeheelo indmjr. die onze ploeg in Amerika heeft gemaakt, buitengewoon gunstig geweest. De deelnemers hebben zich gedragen als bescheiden, waardige sport-men. Tot den burgemeester zeide de heer van Rossem, dat bij de overgave van de Olym pische vlag aan den burgemeester van Los Anugeles zeer vleiende woorden zijn gesproken voor de stad Amsterdam. Spr. bracht een dronk uit op het welzijn van het N. O. C. Namens de Nederlandsohe pers sprak de heer H. A. Meerutn Terwojgt, terwijl als laatste snreker Jhr. J. Feith eenige geesti ge anecdotes uit Amerika verhaalde. Ten slotte nam Baron v Schimmelpen- ninck van der Oye nogmaals het woord. Hij wilde niet de geschiedenis nagaan, hoo de noodige gelden ingezameld zijn om de uitzending mogelijk te maken. Alle. soortbonden dankte hij voor hun medewerking. Doch een bijzonder woord van erkenteliikbeid uitte hij aan liet adres van den K.N V.B. Spr. roemde den sportieveu en onbaat- zuchtigen daad voetbal stond immers niet op het programma der Spelen en daardoor was voor het overgroote deel de uitzending mogelijk geworden. Spr. sprak den wensch uit, dat op de volgende Spe len te Berlijn voetbal weer op het pro gramma zal staan. Een film der Olympische Snelen. opgeno men door luitenant Pahud de Mortanges. werd hierna vertoond. De aanwezigen bleven nog geruimen tijd gp7p11i(T brcen. mj ,i .an fe" Verkeer s ^•jNPbotVEP5' klEEöEN BILJARTEN NEDERLANDSOHE BILJARTBOND- KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND DERDE KLASSE. Het wedstrijd-programma voor do eind strijden om het kampioenschap van Ne derland 3e kl. (klein biljart cadres) in Ho tel „Den Burcht" luidt als volgt: Vrijdag 4 Nov.: 67.30 H. Theuerzcit W. G. Dalderup; A. de WitG. Hop Lzn.; 7.309.00 A. SpeijerJ. Bfuinincks; H. BuitendorpB. Teegeiaar; 9.0010.30 II. TheuerzeitA. de Wit; W. G. Dalderup G. Hop Lzn.; 10.30—12.00 J. Bruinincks— II. Buitendorp; A. Speijer—B. Tee gel air Zaterdag, 5 Nov.: 2.003.30 A. Speijer H. Theuerzeit; W. G. DalderupA. de Wit 3.305.00 J. BruinincksB. Teegeiaar; H. BuitendorpG. Hop Lzn.; 6.007.30 A. Speijer— A. de Wit; J. BruinincksG. Hop Lzn.; 7.309.00 H. BuitendorpII. Theuer zeit; W. W. DalderupB. Teegeiaar. 9.0010.30 A. SpeijerG. Hop Lzn., J. BruinicksA de Wit; 10.3012.00 H. Bui- tendorpW. G. Dalderup, H. Treuerzeil B. Tegelaar. Zondag, 6 Nov.: 12.00—1.30 J. Bruinincks H. Theuerzeit, B. TeegeiaarG. Hop Lzn.; 1.303.00 A. SpeijerW. G. Dalderup H. BuitendorpA. de Wit; 3.30—5.00 H. TheuerzeitG. Hop Lzn., A. de WitB. Teegeiaar; 5.006.30 A. SpeijerH. Bui tendorp, J. BruinincksW. G. Dalderop. LEIDSCHE BILJARTBOND. De uitslag van den wedstrijd D. O. S. I Holl. I voor de le kl. comp. L. B. B. luidt: J. C. V. d. Berg (Holl.) 160 28 27 5.71 A. Verstraaten (D.O.S.) 200 28 51 T.14 P. M. v. d. Berg 200 36 29 5.55 C. Hendriks (res.) 97 35 15 2.77 B. v. Beelen 150 41 33 3.65 P. Horree 121 40 13 3.02 D. Baalbergen (res.) 75 50 6 1.50 A. Offenberg 150 50 21 3.00 D. O. S. 1 em=Hollandia 1 punt,. De uitslag van den wedstrijd Poort van Cleef I—S. D. O. I voc r de le klasse comp. L. B. B. luidt: A. Speijer (S.D.O.) 68 13 IS 5.24 B. Teegeiaar (P.v.Cl.) 200 13 64 :Ö.38 I. Mazurel 148 29 16 5.10 G. M. Teegeiaar 200 29 41 6.S9 C. Schouten 150 36 16 4.16 W. F. K. 106 35 12 3.02 W. P. 150 44 16 3.-10 L. A. v. Ieterson 116 43 13 2.69 P. v. Cleef 1 en S. D. O. 1 punt. De uitslag van den wedstrijd 't Gr. L. II Hollandia III voor de 4e klasse L. B. B. luidt: N. de Jong (Holl.) 75 36 7 2.08 K. Blansjaar ('t Gr.L.) 56 35 7 1.60 D. Baalbergen 32 42 3 0.71 Th. Ouwerkerk 75 42 10 1.76 Pluimgraaf 46 as 6 1 21 A. v. d. Hoogt 75 as 8 1.97 Klcen 75 46 7 1.63 I. Binnendijk 54 45 9 1.20 't Gr. Laken 1 en Hollandia 1 punt. De uitslag van den wedstrijd S. D. O. 4 T. O. G. II voor de 4e klasse L. B. B. luidt 26 20 2.88 25 11 2.12 40 11 1.87 J. J. Mulder (T. O. G.) P. N. (S.D.O.) J. v. d. Burg M. Sierat 70 39 1.79 58 32 7 1.81 32 11 2.34 J. Wassink W. Hanselaar De 4e partij is door T. O. G. gewonnen w.n.o. T. O. G. 2 en S. D. O. 0 punten. LUCHTVAART VLIEGTUIG IN HET KANAAL VERONGELUKT Bemannr'g gered? Het post-vliegtuig LondenKeulen, dat Za terdagavond om negen uur Londen had ver laten, zond ongeveer veertig minuten na het vertrek draadloos noodseinen uit. Aangezien het vliegtuig zich op dat moment in de nabij heid van het Kanaal moest bevinden, werd di rect de geheele kustwacht gealarmeerd. Men slaagde er echter niet in, een spoor van de ver miste machine te vinden. Boven het Kanaal woei een zware storm. Een vliegtuig, dat van Keulen uit op zoek was gegaan, kon de vermiste machine evenmin vinden. Kort na het noodsignaal ontving de reederij van den reddingsdienst te Ostende het bericht, dat de beide inzittenden van het vlieg tuig. de piloot en de marconist, door een on bekend schip waren opgepikt. Tot op 't oogen- blik echter zijn deze geruchten niet beves tigd. Ook in Engeland had men niets naders van de verongelukte machine vernomen. Aangezien het e^n vliegtuig met nachtpost betreft, bevinden zich aan boord geen passa giers. UIT DE OMGEVING ALKEMADE Geboren: Cornelia Johanna d. van Martinue van der Vlugt en van Adriana Zoetendaal. Ondertrouwd: Hendricus Hermanus Elfering j.m. 30 j. en Cornelia Johanna van der Hoorn j.d. 26 j. Gehuwd: Cornelis Verweij 38 j. en Lijntje Loopik j.d. 26 j. LISSE Arbeidsbemiddeling. Bij den plaatselij ken correspondent der Arbeidsbemiddeling en Werkloosheidsverzekering staan ingeschreven 183 werkzoekende personen, t.w. 104 landarbei ders, 19 timmerlieden, 8 metselaars, 4 opper lieden, 10 schilders, 3 loodgieters 4 kistenma kers, 3 smeden, 1 behanger en stoffeerder, 1 machinist, 5 fabrieksarbeiders, 1 kabelmonteur, 1 rijwielmonteur, 2 kantoorbedienden, 8 schip persknecht, 3 machinale houtbewerkers, 1 mon teur, 1 chauffeur, 1 kruideniersbediende, 1 scheepmaker, 1 monteur centr. verw. en 1 kleermaker. Schaakclub. In het gebouw van den R.K, Volksbond had Vrijdagavond op initiatief van den heer N. v. d. Poel de oprichting plaats van een R.K. Schaakclub. Een twaalftal personen gaven zich als lid op. Uit hun midden werd een bestuur van 3 leden gekozen en wel de heeren J Schilder, voorzitter; J. v. d. Laan, secreta ris en Th. de Jeu, penningmeester, terwijl de heer N. v. d. Poel als technisch adviseur aan de vereeniging werd vei bonden. De club kreeg den naam O. D. I. (Ontspanning door Inspan ning). Besloten werd iederen Vrijdagavond clubavond te houden en reeds a.s. Vrijdag avond te beginnen met de clubcompetitie. Aan het bestuur van den R.K. Volksbond zal wor den verzocht als onderafdeeling van den Volksbond erkend te worden. Alle R.K., welke lid zijn van hun standsorganisatie, kunnen zich als lid oDgeven bij een der bovengenoem de bestuursleden of bij N. v. d. Poel. Verloren voorwerpen. Bij de politie alhier staan als verloren voorwerpen ingeschreven: een triptiek en internationaal rijbewijs, een vul pen, een reservewiel met binnen- en buiten band, een grijze pet en een damestaschje met eenig geld. Gevonden voorwerpen. Bij de politie al hier staat als gevonden voorwerp ingeschreven een autopomp. NOORDWIJK Fanfarecorps Excelsior. Vrijdagavond vergaderde de Fanfare „Excelsior" in het Ju venaat, waarbij zoo goed als alle leden tegen woordig waren. De voorzitter, de heer J. Hiep, opende deze bijeenkomst met een woord van welkom. Het speet spr. dat enkelen zich nog de weelde permitteerden om niet aanwezig te zijn, temeer daar op de. laatste repetitieavond allen met klem nog zijn verzocht te komen. Na lezing der notulen werd overgegaan tot de bespreking over de te geven uitvoeringen. Met algemeene stemmen werd besloten een drietal avonden te organiseeren en deze na afwerking van het muzikale programma ver der op te luisteren met een tooneelstukje, uit gevoerd door eigen krachten, zooals dit de laatste jaren de gewoonte reeds was. Van den heer v. Graas, was reeds de toezegging ont vangen, de leiding weder op zich te willen nemen. Een flink aantal leden gaf zich op tot medewerking aan een tooneelstukje. Tot af gevaardigde naar de bondsvergadering op 13 November te 's Gravenhage werden benoemd de heeren J. Hiep en P. Caspers, terwijl als kascommissie werden benoemd de heeren H. Smelting, G. v. d. Berg en Ant. v. d. Berg. Het volgende punt was de bespreking over de aanwerving van donateurs en kunstlievende le den; de laatste jaren was in deze richting niet meer gewerkt, doch waar het bestuur ervan overtuigt is. dat er onder de velen welken Ex celsior goed gezind zijn, nog wel donateurs en kunstlievende leden zijn te vinden, vond men het zaak de groote trom nog eens hiervoor te roeren. Een 8-tal leden gaven zich op door huisbezoek de verwachtingen te bewaarheiden en ook wij twijfelen er niet aan of succes zal voor hen niet uitblijven, want ons corps heeft in Noordwijk een wel dusdanige reputatie ge kregen, dat ieder het zijne graag zal bijdragen tot instandhouding ervan, temeer daar de geld- delijke bijdrage ad 1 als kunstlievend lid desnoods in 4 termijnen kan worden afgedra gen. Vervolgens werd besloten dat met het oog op het zware winterprogramma tweemaal in de week zal gerepeteerd worden en wel de tweede avond des Maandags te beginnen 14 November a.s.. Met nadruk wees de voorzitter op de noodzakelijkheid deze avonden trouw tc bezoeken en mocht men verhinderd zijn, dit even kenbaar te doen maken. Waar bereids door het schenken van eenige giften een fonds was gevormd voor het aanschaffen van een maitre-stok werd het bestuur thans gemachtigd tot aanschaffing over te gaan en de functionaris in de gelegenheid te stellen eenige lessen bij een lamboer-maitre te kunnen nemen. Nog brengt de voorzitter 'naar voren de be palingen over het gebruik der instrumenten van de vereeniging, terwijl spr. er op aandringt dat door het vormen van groepjes ook buiten de repetities goed geoefend wordt. En mocht men moeilijkheden hebben, de directeur de heer C. de Haan is steeds gaarne bereid voor iedere reptitie de gewenschte inlichtingen en hulp te verstrekekn. Na de gebruikelijke rondvraag sloot de voorzitter onder dank voor opkomst en de gemoedelijk gehouden besprekingen deze geanimeerde vergadering met den gezellehgroet R0EL0FARENDSVEEN. L. T. B. De;:er dagen hield bovenge noemde vereeniging een ledenvergadering in dc St. Pancratius-zaal. Aanwezig waren oneeveer 150 leden. De voor/.., de heer Jac. de Jong, opent de vergadcrinc met den chr. groet en spreekt in 't bijzonder een woord van wel- WIE ZIJN TIJD BEGRIJPT, PROPAGEERT DE KATHOLIEKE PERS kom tot den weled. heer W. J. M. Dekker, algemeen secretaris van den L. T. B., die mede aanwezig was. De notulen van de vorigs vergadering worden goedgekeurd. De voorzitter stelt aau de orde: Candi- daatstelling voor de periodieke verkiezing in het hoofdbestuur. Het bestuursvoorstel om de aftredende leden n.l. de heeren Mathot, dc Kok en v. d. Zwaan, wederom candidaat. tc stellen, wordt bij acclamatie aanvaard. Als voorstellen voor de algemeene ver gadering werden de volgende punten aan genomen lo. Bij de regeering aan te dringen om de rentevoet van de Staalslecningen te verlagen, om hierdoor te bewerken, dat do algemeene rentevoet hiermede zal dalen. 2o. Bij de regeering aan te dringen op afschaffing van de grondbelasting. 3o. Bij de regeering aan te dringen, dab de mogelijkheid wordt geopend, dat werk- looze arbeiders in dienst gesteld kunnen worden bij werkgevers die niet meer iit staat zijn lnon uit te betalen. 4o. Bij het hoofdbestuur van den L.T.B. aan te dringen een krachtige actie te voe ren om de goederen-ruilhandel met andere landen (ook Engeland) te bevorderen. Na eenige mededeelingen komt aan de orde: De gaande zijnde actie tot verkrijging van steun voor kleine bollenkweekers. Nadat dit punt door den voorzitter is ingeleid, door in 't kort keer te geven het verloop van deze actie tot nu toe, volgt hierop een zeer uitvoerig debat. De voorzitter weet echter, hierin krach tig biigeataan door den weled. heer Dekker, de zaak zoo te leiden, dat de actie door hetze1 fde comité onverminderd zal wor den doorgevoerd, echter nu niet onder z.g. neutrale maar nu onder de echt Roomsche L.T B.-vlag. Hierna is aan de orde: behandeling van het ingediende wetsontwerp tot steun aan den tuinbouw. De alcemeene secretaris, den heer Dek ker, licht dit wetsontwerp nader toe en vestigt hierbij sneciaal do aandacht op die punten, waarmede de organisatie zioh- niet kan vercenicen. Ook worden uit de vergaderine nog ver schillende vragen gesteld, betreffende dez«« steun wet. waarop door den heer Dekker de duistere punten tot licht worden ge bracht. Bij de rondvraag worden nog eenige za ken van meer huishoud el ijken aard aange roerd, waarna door den voorzitter harte lijk dank wordt gebracht aan den algemee- nen secretaris, voor diens duidelijke uit eer-zettingen, alsook aan den geest. adv. en lwlen voor de talrijke opkomst en de ver gadering met den chr. groet wordt gcslo- VOORHOUT Geboren: Martina Johanna Wilhelmina d. van W. van Gerven en J. M. A. Langelaan Maria Helena d. van C. J. van der Laan en J. M. J. Brouwer Cornelia Hendrika d. van ■I Jansze en G. Goedhart Heilgondus z. van J Jansze en G. Goedhart. Ondertrouwd: D. Wijnands 22 j. wo nende Noordwijk en A. M. van den Berg 20 j. Getrouwd: J. H. M. Bulten 27 j. en M. Lemmers 26 j. W .A. Rohde 26 j. te Lisse en G. J. van der Voorhout 22 j. Overleden: Jacoba Berdina Nak 60 wed. van R. van Gaaien, woonachtig te Haar- Gevestigd: M. van der Heijden van Veghel J. van der Graaf van Leiden J. Colijn van Leiden C. S. J. Klaver van Alk maar J. P. Loogman van Haarlem P J. Heemskerk van St. Michiels-Gestel W. F. A Hendriksen van Wehl (GId L. J. van No- belen en gezin van Sassenheim J. N. Zuur bier van Egmond-binnen. Vertrokken: J. C. Moerkerk naar Zoe- terwoude S. de Boer naar Warmond J. H M. Bulten en M. Lemmers naar Lisse J. M. Warmerdam naar Zoeterwoude J. Meijer n. Haarlem A. J. van Werkhoven naar Lisse Chr .M .de Vries naar Alkmaar W. A. J. La Rooij naar Amsterdam M. J. Goudart naar 's Gravenhage J. F. M. 'Janssen naar Amsterdam J. P. A. Cornelisse naar 's Gra venhage P. Bruijn naar Nederweert A. J. Benkers naar Megen ca., J. G. H. Seeker naar Rotterdam G. J. van der Voort naar Sassenheim J. L. Bots naar Nijmegen Jan Heemskerk met gezin naar Noordwijker- Wat moet men doen om mooie han den le krijgen? Zoo weinig mogelijk.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 11