I WAALS 5 B 7 8 UIT DE OMGEVING TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN ZATERDAG 22 OCTOBER 1932 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 22 Oct. 1932, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 767.4 te Boedapest. Laagste barometerst.: 742.6 te Hollyhead. Verwachting tot den avond van 23 Oct.: Meest matige tijde lijke wellicht toene mende Zuidelijke tot Westelijke wind, zwaar bewolkt tot betrokken met tij delijke opklaring. Waarschijnlijk re genbuien en iets kouder. Hoewel de hoofddepressie bij IJsland in de afgeloopen 24 uur een weinig is opge vuld, heeft zij zich nog bijna niet ver plaatst en blijft het weer zijn depressie- dchtig karakter behouden. Na het passee- ren van een kleine secundaire in den loop van gisteravond en vannacht, die in ons land opnieuw vrij veel regen bracht, is het weer tijdelijk opgeklaard. Een stijging van den barometer in het Westen vormt ech ter een bedreiging voor deze korte verbe tering. De lucht, die daarbij uit het Wes ten zal worden aangevoerd, is nl. vrij koud terwijl in onze omgeving tamelijk hooge temperaturen heerschen. Bij het indringen van deze koude lucht komt het waarschijn lijk weer tot buien. In het Zuid-Oosten steeg de barometer weer. De temperatuur daalde in het Zuiden van ons land, Noord- Frankrijk, Z. W. Duitschland en de kusten van Scandinavië; zij steeg vooral in Zuid- Frankrijk, het binnenland van Scandinavië en het Noorden van ons land. De regenval was uitgebreid^ doch minder zwaar dan gisteren. LUCHTTEMPERATUUR: Temperatuur des middags te half drie 15.5 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Zaterdagnamiddag 5.20 uur tot Zondagmorgen 6.09 uur; van Zondagnamid dag 5.18 uur tot Maandagmorgen 6.11 uur. HOOG WATER Hoog water te Katwijk aan Zee op Zondag 23 October voorm. 8.05 uur en nam 8.30 uur; Maandag 24 October voorm. 9.25 uur en nam. 9.00 uur. lingen dat Spaventa ondanks alle achter volging toch op tijd zal optredenEn Spaventa houdt woord! Hij treedt op m het circus waar het volk geweldig opge wonden is. Onder de oogen der politie ver richt hij zijn halsbrekende toeren en ver dwijnt dan weer door het dak. De wilde achtervolging over de daken begint op nieuw en eindigt met de gevangenneming der werkelijke juweelendieven. De wijze waarop dit geschiedt is allerkostelijkst, trouwens, de regisseur Max Obal geeft voortdurend blijk dat hij zin voor humor heeft, wat in deze film met zijn ademlooze spanningen wel noodig is. Een goed programma deze week, dat wij echter om enkele circustooneeltjes voor volwassenen moeten voorbehouden. Trianon. Het programma is ons deze week, wat de hoofdfilms betreft, niet meegevallen. De eerste betreft een Miss Europa-film, waar in de geschiedenis verhaald wordt van een jong Fransch meisje, dat tot Miss France en Miss Europa wordt verkozen (door een partijdig publieken dit tegen den zin van haar verloofde, die tegen alle schoon heidsconcours is en het voldoende vindt, dat een vrouw voor haar man leeft. Dc „schoonheidskoningin" kan natuurlijk de verleiding, die haar „titel" haar verschaft, niet weerstaan en zij teekent een contract bij de film, hetgeen tot een tragedie leidt als haar verloofde dit verneemt. Deze film is inderdaad een goed wapen in de hand van de bestrijders van schoonheidswed- strijden. In „Berlin Alexanderplatz" hebben we kennis gemaakt met sterk spel van Hein- rich George, een verworpeling der maat schappij, die na een gevangenisstraf een eerlijk leven wil gaan leiden, doch in den maalstroom des levens terugvalt met al de gevolgen van dien. Een in wezen ongure geschiedenis van donker Berlijn, die streng voorbehoud voor volwassenen noodzakelijk maakt. Casino. In Casino kregen we gisteravond twee films te beoordeelen, waavran de uitslag 'as, dat we ze gaarne bij 't publiek aan bevelen. De eerste, getiteld„Zeg ja", bracht ons voortdurend te midden van een clubje le venslustige studenten vol zang en vroo- lijkheid. Jammer, dat voor een hunner dit 10 op HIAANOASMIDDAG 24 OCTOBER Gravure „Moeder en Kind" zeer mooie kleurendruk, gewone prijs 1.40 A QQ Maandagmiddag Peau de Pêche Kussens mod. dess., kapok vul ling, gewone prijs 2.— 1 OQ Main dagmiddag ±»£*U Eiken Rooktafels met koperen blad fraai meubel, gewone prijs 5.50 Q 7C Maandagmiddag 0*1 D Gedecoreerde Bloempotten mod. vorm en kleuren, gewone prijs 62 A iC Maandagmiddag Nikkelen Theedoozen beperkte voorraad, gewone prijs 0.95 A CO Maandagmiddag v.Ufai Koperen Wandborden nieuw vierkant model, gewone prijs 0.70 A i A Maandagmiddag Elegante Dames Tompouces zeer goede kwaliteit, gewone prijs 2.20 1 CC Maandagmiddag Goliath" Toiletzeep 150 grams stukken in cell, verpakking, gewone prijs 0.12 A Q7^ Maandagmiddag 9 Tropical Legerhemden donkere stof, flinke maat gewone prijs 0.75 0.54 Maande 10 Gemoltonn. Borstrokken slechts zoolang do voorraad strekt, gewone prijs 0.95 Q 0^' Maandagmiddag Haarlemmer sti*. 130-136 onbezorgde leven een einde moest door den droeven dood zijns vaders, die door tegenslag in zaken hem niets kon na laten, zoodat hij zich genoodzaakt zag het lolligo studentenleven vaarwel te zeggen en een betrekking moest aanvaarden in Zuid-Afrika. De tweede: ,.Het spook van het Wes ten" was een Wild-Westfilm met de noo- dige gezonde knokpartijtjes, die gelukkig niet op de hoofden van de aanwezigen neerkwamen. Overigens wel spannend. R. K. Bond van Kraamverzorgsters. De afd. Leiden van bovëngenoemdcn bond, hield Donderdagavond, ten huize van dr. Simons, Plantage 5, haar 3de jaarver gadering. De voorzitter opende de vergadering met den chr. groet, heette alle leden welkom alsook den heer Steph. Menken, die eeni- ge stukjes zou declameeren. Door de secretaresse werd het jaarver slag voorgelezen, terwijl ook door de pen- ningmeesteresse een jaarverslag werd uit gebracht. De voorzitter bracht hiervoor zijn dank uit. Verder hadden twee bestuursverkiezin gen plaats vanwege het aftreden van mevr. Mondraan-Strack v. Schijndel, die in Augustus haar ontslag nam en het perio dieke aftreden van Zr. E. Smit, die zich weder herkiesbaar stelde. Zr. E. Smit werd weder herkozen. Als nieuw bestuurslid werd gekozen Zr. J. v. d. Ploeg. Na -nog enkele mededeelingen, werd het woord gegeven aan den heer Steph. Menken, die ee-nige mooie voordrachten declameerde, welke zeer in dc smaak vielen. De voorzitter be dankte den heer Menken voor het gebo- dene. Na nog een poosje gezellig samenzijn werd deze zeer geanimeerde vergadering met den chr. gtoet gesloten. TRAMSTORING. Vanmorgen te ongeveer half twaalf had kortsluiting plaats op de bovenleiding der electrische tram. De H. T. M -tram, komen de van den Rijnsburgerweg moest voor de neerlatende boomen van den spooroverweg stoppen, doch gleed door, zoodat de boo men op genoemde tram terecht kwamen. Met een ontzettende vlam ontstond toen kortsluiting, waardoor alle trams een kwar tier vertraging hadden. Persoonlijke onge lukken kwamen niet voor. Een wraakneming? Gistermiddag is een ongewenscht be zoek gebracht aan het fotografisch atelier van den heer v. d Z., fotograaf op de Bree- straat. De dader of daders hébben in het atelier danig huisgehouden. Fotografische papieren en chemicaliën zijn daarcen ge gooid, balgen van fototoestellen afgerukt en een aantal fotografische platen werden beschadigd. De politie verirtoedt met een wraakneming te doen te hebben. Voor de Leidsche Orkestvereeniging Musica (combinatie van de vereenigingen „Per Aspera ad Astra" en „Euterpe" is het bestuur samengesteld als volgt: A. J. van Rossum du Chattel, voorzitter, H. Schou ten Jr., Maredijk 33a, secretaris, J. H. Dei- Ier, penningmeester, J. G. de Goederen, bi bliothecaris, A. F. Kriek, alg. secundus. Gisteravond om 7 uur heeft een vracht auto, bestuurd door J. J. v. d. G. uit Haar lem, een der palen, waarop de afsluitboo- men rusten aan de zijde van den Stations weg aangereden. De paal knapte af. De vrachtauto, die op het tramspoor stond, kon niet verder rijden. Het tramverkeer had tien minuten vertraging. Door de politie is aangehouden zekere J. O,, alhier woonachtig, verdacht van ver duistering van een rijwiel. Bij de politie zijn inlichtingen te beko men omtrent een onbeheerd gevonden hee- renrijwiel. KATWIJK AAN DEN RIJN. Aanrijding. De bloemenkoopman P. B. reed met zijn handkar langs de Noordwij- kerweg en zag of hoorde schijnbaar de tram niet naderen. Hij kwam hierdoor met de tram in botsing en bekwam enkele verwondingen. Aanvankelijk leek het niet ernstig te zijn, doch thuis gekomen bleek na geneeskundig onderzoek dat het letsel niet van onsohuldigcn aard was. B. zal voorloopig rust moeten nemen. De schuld van het ongeval moet bij B. zijn. LEIMUIDEN. K. R. 0. film. Evenals op vele omlig gende plaatsen zal de K. R. O.-film ook hier draaien en wel op Zaterdag 29 Oct. a.s. in café „Het Wapen 0 n Leimuiden" van den heer J. Snee-boer des middags voor de kinderen en 's avonds 7.30 uur voor de andere belangstellenden. Daar de entree zeer laag is gesteld, hopen wij op een flinke opkomst. De Graal. Naar wij vernemen be staat het plan, alhier een afdeeling van De Graal op te richten. Belastingen. Nogmaals wordt in her innering gebracht, dat het kantoor van den Rijksontvanger te Alkemade met ingang van 15 November is opgeheven, zoodat dan de directe betalingen moeten gedaan wor den te Leiden, 2de kantoor Langebrug. Genezen. Met genoegen kunnen wij mededeelen, dat het zoontje van den heer Möllers, dat onlangs zoo ernstig door een fiets werd aangereden,"en in 't Academisch Ziekenhuis te Leiden werd opgenomen, als genezen is ontslagen en bij zijn ouders is teruggekeerd. SASSENHEIM. In de vaart gewaaid. Gisteravond is het meisje Aagje Noordermeer bij een hevige stormvlaag in de Vaartkade ge waaid. Een der omwonende, de hr. L. Lan- gelaan, sprong gekleed ie water en tracht te het meisje te redden. Hij werd echter door de drenkelinge vastgegrepen, zoodat omstanders er aan te pas moesten komen om beiden op het droge te helpen. ST0MPWIJK. Diefstal. Door den heer B. werd bij de politie aangifte gedaan, dat uit zijn tuin een 30 pond druiven ontvreemd was. Het is den agent den heer ^an Beuningen gelukt de daders te vinden. Tegen B. v. d. G C. J P. B. en A. K. is procesverbaal opgemaakt. Badgasten. Een tweetal dames, ko mende uit de richting Leidschendam, ge raakten bij het uitwijken voor een auto in eikaars fietsen bekneld, met het gevolg, dat beide in de Stompwijksche vaart te recht kwamen. Door het personeel van Garage Pijl, waar het ongeval gebeurde, werden zij op het droge gebracht TER-AAR. I kal werkloozen. Heden staan volgens opgave bij den correspondent der Arbeidsbemiddeling 77 werkloozen inge schreven. NOORDWIJK Ned. Maatsch. van Tuinbouw en Planten kunde. De zoo sober aangekondigde expo sitie van Chrysanthen, mogen wij achter-af toch wel bestempelen met een plaatselijke ten toonstelling, want de groote zaal van hotel Royal was hiervoor benoodigd en de opstel ling daar zal toch ieders verwachting overtrof fen hebben, want een keur van bloemen stond daar opgesteld, zoowel van Pullings en Rayo nanten tot de Tros-Chrysanthen op potten, va zen en verwerkt in bloemwerken en de 70 aan wezigen zullen zeker van deze bloemenschat genoten hebben. Het was de voorzitter, de heer H. de Boer, een groot genoegen zoovelen op deze bijeenkomst te mogen begroeten. Spreker uitte zijn groote bewondering over de ingezon den Chrysanthen, de zoo eenvoudige bloem, uit de natuur voortgesproten, door menschelijke kunst zoo veredeld. Spr. dankte allen die heb ben medegewerkt om deze expositie saam te brengen en de activiteit, in dezen neerslachti- gen tijd hiermede getoond, geeft steeds hoop voor de toekomst. De keuringscommissie be staande uit de heeren D. L. Grullemans, P. Wulfingshoff en C. Soeteman bad zich intus- schen gekweten van haar taak en kende de prij zen als volgt toe. Groep liefhebbers: le. A. v. Zuijlen, 2e J. v. d. Wilde, 3e J. Minderham en 4e Zuster Ver sluis. Groep vaklieden: 2e prijs A. D. Rotte veel. Dit waren de verplichte inzendingen van de verstrekte stekken door de afdeeling. Vrije inzendingen: le pr. G. Bosman met een prach tige inzending Tros-Chrysanthen, 2e J. Hoog- teijling. Bloemwerken: le fa. J. v. BergSmit, 2e pr. A. R. Overvelde, 3e A. D. Rotteveel. De voorzitter feliciteerde de prijswinners, waarna de prijzen, bestaande uit kunstvoor werpen, werden uitgereikt. Ingekomen was nog een schrijven van de afd. Zutphen, welke naar aanleiding van de circu laire van Noordwijk hieraan zijn adhaesie be tuigde en dit kenbaar heeft gemaakt aan het hoofdbestuur en alle afdeelingen. Ter afwisseling bracht de voorz. nog een aantal plaatjes op het witte doek en deed hier bij een greep in het vele natuurschoon uit de geheele wereld. Ook gaf spr. nog een korte beschouwing over de Chrysanthen, de plant, waarvoor men vooral in Japan en China een groote voorliefde heeft. De verloting bezorgde menigeen een prachtigen prijs als aangename herinnering aan deze zoo uitstekend geslaagde expositie. Aan het einde werden nog een flink kwan tum Hyacinthenbollen uitgereikt, waarmede men in Februari weder hoopt voor den dag te komen in een onderlinge wedstrijd. Hierna volgde sluiting. WASSENAAR. Auto-ailerlei. Op den Deijl, nabij de Narcis, had een aanrijding plaats tus- schen de auto's van W. uit. Brussel en H. uit Alphen a. d. Rijn. Eerstgenoemde auto werd zwaar, laatstgenoemde licht beschadigd. Dc auto van H. kon op eigen kracht verder, die van W. werd door garage Riem opgesleept. De automobilist B. uit Sohicbroek bezorgde zich hier niet minder dan 5 processenverbaal en wel wegens: het in gevaar brengen van de veiligheid van het verkeer, het niet op vordering fcoo- nen van een rijbewijs, idem een num- merbewijs, idein een wegenbelasting- kaart, en terzake verzet tegen de politie Tengevolge van het niet willen opge ven van het contactsleuteltje, was de politie genoodzaakt om aan garage Knij- nenburg opdracht te geven, de auto weg te slcepen. BIOSCOPEN. Casino: Volwassenen. City: Volwassenen. Luxer: Volwassenen. Trionan: Volwassenen. I.AATSTI? RFRICHTFN BRAND IN DE ERDALFABRIEKEN. Hedenmorgen om half acht werd de brandweer te Amsterdam gealarmeerd voor een brand die uitgebroken was in de Erdalfabrieken aan den Umval. De fabriek was nog gesloten en de brandweer moest eerst een hek forcecren om bij het vuur te komen, dat in een pakkamer was ont staan. Op Lange tafels Lag daar een partij doosjes gevuld met de bekende was. Deze zijn vermoedelijk te dicht opgestapeld ge weest bij de centrale verwarming en door de warmte tot zelfontbranding gekomen. Door de hitte sprongen de ruiten in bin nenmuur en door deze openingen lekten de vlammen reeds toen de brandweer in greep. Met drio stralen werd het vuur aan getast. Inmiddels had de brandweer, op alarm van middelbrand, de drijvende spuit Jan van der Heyden nagezonden. Deze ae- hoefde echter geen dienst te doen. Het vuur bleef in hoofdzaak beperkt tot de pakkamer. Inbrekers op heeterdaad betrapt. Vrijdagnacht heeft de Eindhovensche po litie twee personen, K. v. d. W. en W. v. d. V., beiden ongeveer 20 jaar oud, op hee terdaad betrapt, terwijl zij bezig waien in het kantoor van de Cinéma Parisien aan dc Vrijstraat te Eindhoven de brandkast te forceeren. Zij werden door den operateur van de bioscoop en twee bewakers van den Nachtveilighoidsdienst ontdekt. Zij zijn naar den Bosch overgebracht en ter be schikking van de Justitie gesteld. BOTSING TUSSCHEN TWEE ZWEEFVLIEGTUIGEN. Twee zweefvliegers gedood. WARSCHAU, 22 Oct. (V.D.) Te Pol- nichno kwamen tijdens een oefenvlucht twee zweefvliegtuigen in de lucht met elkaar in bot sing. Beide toestellen storten neer en werden geheel vernield, terwijl de inzittenden der twee zweefvliegtuigen op slag gedood werden HET DREIGEND CONFLICT IN LANCASHIRE De toestand zeer gespannen. LONDEN, 22 Oct. (V.D.) - De officieele bemiddelingsconferentie te Manchester, tot bijlegging van de loongeschillen in de katoen spinnerijen van Lancashire, heeft tot vannacht half vier voortgeduurd zonder dat de betrok ken partijen tot overeenstemming konden ko- Tusschen het verst gaande voorstel der ar- beidersverlegenwoordigers en den eisch lot loonsverlaging der fabrikanten is nog steeds een verschil van ongeveer 3 pet. De toestand is- thans zeer gespannen aangezien de opzeg gingstermijn heden afloopt en, indien de on derhandelingen mislukken, Maandag een sta king of een uitsluiting begint, waarbij twee- honderrduizend textielarbeiders betrokken zullen zijn. LEIDEN, 22 Oct. Boter. De prijzen van boter op de heden gehouden markt waren als volgt: prima fabrieksboter (oontrole) 1.65, prima boerenboter 1.601.70, goe de boerenboter 1.55 per kg. Aangevoerd 46 achtste en 19 zestiende vaten, wegende 110 kg. Handel goed. Eierenveiling. Aanvoer 3895 stuks, kippeneieren 6.006.50, kuikerieieren 5.50 en eendeneieren 4.254.50 per 100 stuks. Handel matig. Turfmarkt van 17 tot on met 22 Oct.: Lange turf geen aanvoer, prijs 8—9 per 1000 stuks. VINKEVEEN, 21 Oct. Groentenveiling. kasspcrcieboonen 42 cent, kassnijbooncn le soort 28—33 cent, kassnijboonen 2e soort 14—23 cent, pronkboonen 7—10 oent per kg., tomaten A 812 cent, B 914 cent, C. 4—0 cent per pond, bloemkool 3—14 cent per stuk, kropsla 15 cent per 10 krop, spi nazie 16 cent, per kg., bleekselderie 2—5 cent per struik, peen 57 cent per bos; groenekool 4 cent per stuk; witlof 18—20 cent per kg., andijvie 1020 cent per 10 struik. KATWIJK a. d. RIJN, 21 Oct. Groenten- veiling. Bloemkool per 100 11.40—6.00, peen per 100 bos 3.906.70, peen per kist van 20 kg. 45—SO cent, uien per 100 kg. 5.10—5.50; roodekool per 100 5.40 6.70, en gelekool idem 5.006.50. Aan voer: 34500 bloemkool, 4500 bos peen, 540 kg. peen. 1800 roodekool en 600 gelekool. BOSKOOP, 21 Oct. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Golden Ophe lia 20—35 cent, Marcel Rouyer 2035 cent Hadley 3060 cent, Claudius Pernet 35 60 cent, Columbia 2510 cent, Butterfly 2031 cent, Mac Keiler 4061 cent, Wilh. Kordes 2041 cent. Mme Jules Bouché 20 35 cent, Rosalandia 3047 cent. Florex 3040 cent, Phoobe 2545 cent, Potin 40 70 cent., Chas. P. Kilham 2245 cent, Edith Helen 80120 cent, Aug. Noaek 21 —48 cent, Else Poulsen 60100 cent, Gloria Mundi 3-250 cent, Orange Perfection 15 30 cent. Winnet 3550 cent, E. G. Hill 40— 56 cent, Ellen Poulsen 2048 cent, Chry santen, grootbloemig 80170 cent, idem tros 15—30 cent., Physalis Franohetti 1730 cent, Gerbera 65 cent, Clematis Prins Hendrik 2.60—3.10, Clematis The Presi dent 50 cent, Vuurpijlen 1825 cent. WOERDEN, 21 Oct. Eierenveiling. Prij zen: kippeneieren: wit 6.106.60, ge mengd 6.106.70, bruin 6.307.00. hen- neneieren 4-.106.20, eendeneieren 4.40 —4:60 per 100 stuks. Aanvoer 9700 stuks, kaas 2125 cent per pond. Groentenveiling. Bloemkool 512 et., groenekool 35 oent, savoyekool 37.5 et., wittekool 45.5 cent, roodekool 36.5 cent uien 5.5—7 cent, andijvie 1321 cent, to maten 78.5 oent, snijboonen 3741 cent, spinazie 48 cent, prei 4.5 cent per 10 bos, pronkers 12 cent, radijs 12 cent, selderie 13.5 cent per bos, spruiten 9 cent, Le Cour 817 cent, Zoet 710.5 cent, bloemee 14 cent, Leopolds 1538 cent, present v. England 815 cent, pondop 48 cent, Cam- nagne 517.5 cent, Bellefleur 318 cent, winterjan 214 cent, Giezen Wild 314.5 cent, B. Clairgeau 521 cent, Besie 814 cent, Bergamot 49.5 cent, joodep. 312 cent, wijnp. 1015 cent, mispels 11 cent, Armgaard 1017 cent, Louwtjes 410.5 cent, Sterapp. 1619 cent, zoete reinet 14 cent, spiegelp. 10 cent, reinette d'or 58.5 cent, Williams per stuk 17 cent. NOOTDORP, 20 Oct. Eierenveiling. Aanvoer 948 stuks: kippeneieren 6.00 7.40, kuikeneieren 4.454.85, eendeneieren 3.55—4.35 per 100 stuks, duiven 1011 cent, konijnen 90 cent per stuk. R0EL0FARENDSVEEN, 21 Oct. Groentenveiling. Bloemkool 812 cent per stuk, andijvie 0.601.20, sla 0.40—3.10, per 100 krop, Tomaten A 6.2012.30, B 7.20—12.40, C 4.70—9.30, CC 2.00—3.20 2e soort (uitschot) 0.706.30 per 50 kg.t snijboonen 2.853.10, idem stek 0.90 1.40 per 10 kg. TER AAR, >1 Oct. Centrale Vei|ir>g. 5nijbooncn 2.803.50, kasstek 1.10— 2.00, princesseboonen 1.401.80, witte pronkers 0.40—0.80, Bloemkool 113 oent, sla 0.803.30, andijvie 0.902.10, roode kool 56 cent, groene kool 5 cent, boere- kool 2 cent, peen 2.60, peen 25 cent, herfstknolen 2 cent, selderie 1.10, sjalot ten 4.404.60, spinazie per kist 2672 cent, druiven per pond 1617 oent, prei 1.302.20, spruiten per kilo 512 oent, vellen per kist 24 cent, kroten 2 cent, ro zen 40 cent per bos, tomaten A 11.00, B 12.00, C 8.10, OC -1.—, gesch. 5.30, Toaten jonge A 13.50, B 11.6012.80 en C 10.60. ALPHEN a. d. RIJN, 21 Oct. Groenten- veiling. Per 100 kg.: spinazie 1416.50, heerenboonen 2021.50, snijboonen 20 30, postelein 12; spruitkool I 1114 idem II 9.00, kroten 4.uiten 5.00 5.80, per 100 bos: selderie 1, peen 35, kroten 2.002.50, andijvie 1.101.70, per 100 stuks: kropsla I 0.40, bloemkool I 13, idem II 5.70, savoyekool 5.40, roodekool 7.—. Eierenveiling. Aanvoer 1010 stuk*. Prijzen: kippeneieren 67 en eenden eieren 3.003.50 per 100 stuks. AARLANDERVEEN, 21 Oct. Vrije vei ling. Prijzen: kippeneieren 5.106.80 en eendeneieren 3.003.40 per 100 stuks; boter 75 cent en kaas 1821 cent per pond

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3