Waarschuwing DINSDAG 11 OCTOBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 1 DE CRITIEK OP HET FINANTIEEL REGEERINGSBELEID MINISTER DE GEER VERWEERT ZICH. Geen depreciatie van den gulden. Dezer dagen had het Ncderlandsch Cor respondentiebureau een onderhoud met den minister van Financiën omtrent den zorgelijken toestand van 's Rijks geldmid delen en stelde zijne excellentie eenige vragen omtrent den verderen loop van zaken. Op dit oogenblik zeidc de minister kan ik daarover niet veel nieuws vertel len. Zooals u weet, ben ik een groot voor stander van het gemeen overleg met de Kamer. Ik wacht dus met belangstelling af, tot welke beschouwingen de gevolgde financieele politiek haar zal aanleiding ge ven, ten einde daarna te overwegen, in hoever aan mogelijke bedenkingen, die mochten rijzen, tegemoet kan worden ge komen. Is het onbescheiden te informeeren naar den algemeenen indruk, dien uwe excellen tie ontvangen heeft van de opmerkingen, welke buiten de Kamer aan de millioenen- nota en de begrooting werden gewijd? Allerminst, Die algemeen® indruk is dat er naast vrij veel instemming ook vrij veel critiek was en dat beide een goeden grond hebben. Vooral met de critiek, voor zoover die zakelijk was, was ik het door gaans eens. zeide de minister. Althans voor zoover zij het pijnlijke der te nemen maat regelen in het licht stelt. Voor zoover zij hieruit onjuiste conclusies trekt, moet ik uiteraard een voorbehoud maken. Depreciatie van den gulden zou de re geering een ramp achten en het aanvaar den van zulk een depreciatie om uit fiscale moeilijkheden te komen, zou haar in bui tengewone mate verwerpelijk schijnen. Om tal van redenen. Niet het minst, omdat die naar haar inzicht, zou beteekenen een opzettelijken in zijn omvang onbereken- baren aanslag op de spaarpenningen der burgerij en op alle geregelde arbeids- inkomsten die nog genoten worden. Menigeen schijnt ook nu nog geneigd, deze crisis te beschouwen als een tunnel, waar wij doorheen rijden en die langer duurt dan verwacht was, maar waaruit wij ieder oogenblik weer in het volle das- licht- kunnen komen. Te vreezen is. dat dit op teleurstelling moet uitloopen. Er is te- "Techt onderscheid gemaakt, zeide de mi nister tusschen de „structurale" en de „conjuncturale" verschijnselen in deze cri sis, waarvan dan de eerstgenoemde die gene zijn, welke voortvloeien uit een gewij zigde economische structuur en mitsdien een blijvend karakter dragen en de laatst genoemde slechts het pevolv ziin van tij delijke gegevens en verhoudingen. Indien ik die onderscheiding mag vast houden, zeide zijne excellentie, dan komt het mij voor, dat te duchten is, dat de structure verschijnselen ten slotte zullen blijken een breedere plaats in te nemen dan voor een vlot en gemakkelijk herstel te wensehen ware. Deze overweging reikt natuurlijk verder dan het gebied van 's lands financiën. Maar ten aanzien van deze laatste 'bevat zij toch de krachtige waarschuwing, het herstel van het evenwicht niet te zoeken op een niveau, dat waarschijnlijk geduren de langen tijd niet: in overeenstemming zou zijn met het verzwakte draagvermogen der natie. GEMENGDE BERICHTEN TRAMBOTSFNG TE EKEHAAR. VIJF LICHT GEWONDEN. Vrij groote materieele schade. Gistermiddag is te Ekehaar op de lijn van de Eerste Drentsehc Stoomtramweg Maatschappij een' goederentram op een personentram, die uit de richting Assen kwam, geloopen. Beide machines werden in elkaar gedrukt, terwijl een aantal goe derenwagens uit de rails liepen en gedeel- teliik in elkaar schoven. Drie passagiers liepn eenige schrammen en builen op. De conducteur Leisenaar had eenige verwondingen van lichten aard. De machinist Krabben bleek inwendige kneuzingen te hebben opgeloopen en leed veel pijn. Op advies van dr. Rijtma werd bij naar het ziekenhuis te Assen vervoerd. De waarschijnlijke oorzaak is, dat de goederentrein op den wissel te Ekehaar de personentram wilde laten passeeren. Deze kwam eerder dan verwacht werd. De materieele schade is vrij groot. MOTOR TEGEN VRACHTAUTO. Duo-passagier gedood. Op den nieuwen betonweg Soest-Biltho- ven, nabij Prins Hendrikoord, heeft een ernstig motorongeluk plaats gehad. Daar reed als bestuurder van een motorrijwiel de metselaar B. met op do duo M. H., bei den uit Soest. Plotseling geraakte de achterband van den motor defect, waardoor de bestuurder zijn stuur niet meer meester'kon blijven. Tegelijkertijd kwam van tegenovergestelde richting een vrachtauto, bestuurd door H. H. uit Utrecht. Do motorijder reed hier tegen aan, zoodat bestuurder en duo-passa gier kwamen te vallen. De bestuurder kwam met den schrik vrij, doch do duo-passagier was er erger aan toe. Dr. Donker, die gewaarschuwd was. verleende de eerste hulp. Hij consta teerde een zeer ernstige schedelfractuur, welke het noodig maakte dat de patiënt per ziekenauto van E.H.B.O. naar het zie kenhuis te Utrecht werd vervoerd, waar hij later is overleden. Hij was weduwnaar, 47 jaar oud en laat verschillende kinderen achter. KIND DOOR EEN AUTO GERAAKT. Aan de gevolgen overleden. Het zesjarig dochtertje van den bakker Verschoren uit Heilo, stond met haar zus je Zaterdagnamiddag voor haar woning bij een bakkersauto te praten. Dc kleine liep daarna achteruit den weg op en werd daar gegrepen door een passeerende auto van een vrachtrijder uit Bakkum. Zij kreeg een klap van het spatbord tegen het hoofd je en is enkele oogenbliken daarna over leden. DE „SCHELDESTAD" GEZONKEN. Bemanning gered. De „United Press' verneemt uit Brest-: De „Lancastria" heeft per radio geseind, dat de bemanning van de „Scheldestad" gered is en zich aan boord bevindt. Het schip is echter gezonken. Door een rat gebeten. Eenige dagen geleden is te Assen een kindje van den heer S. door een rat aan het hoofd en handjes gebeten. Aanvanke lijk leken de gevolgen niet ernstig te zijn, doch thans is het kind ernstig ziek. VAN HET SMOKKELFRONT. SMOKKELEN VAN VARKENS. Ongemerkte dieren worden duurder verkocht dan de gemerkte. In het DuitschGeldersche grensgebied wordt op het oogenblik een uitgebreide smokkelhandel gedreven in z.g. ongemerk te varkens en biggen. Deze worden duur der verkocht dan de gemerkte. De politie en het veeartsenjjkundig toe- ziclu staan machteloos tegenover dezen frauduleuzen handel, wijl zij niet het recht hebben hier als controleurs in te grijpen. De controle is n.l. opgedragen aan de eigen controleurs, bedoeld in de Varkenscrisis- wet. Deze controleurs blijken nog onvol doende te zijn geinstrueerd, om hier ener giek te kunnen ingriioen. Op de markt te Nijmegen waren Maan dag weer groote partijen ongemerkte var kens en biggen aangevoerd. De bona fide-bandelaars klagen over de zen onbillijkon handel. Verwacht wordt thans, dat de controleurs weldra strenger zullen optreden tegen de overtreders. SMOKKELAARSPECH IN SEPTEMBER Wat de douane in handen viel. In de maand .September zijn in het dis trict Dusseldorf door douane-beambten 1560 gevallen van smokkelarij ontdekt. Hierbij werden in totaal 90.000 sigaretten, 22000 boekjes sigarettenpapier, 0300 K.G. tabak, 4900 K.G. koren en 3000 K.G. ander waren in beslag genomen. Verder werd de hand gelegd op 255 rij wielen, 5 motorrijwielen en 25 auto's, wel ke gebruikt waren bij het transport der contrabande. Behalve dat de goederen verbeurd ver klaard zijn. worden de smokkelaars ook nog veroordeeld tot hooge geldboeten en gevangenistraffen. Don chauffeurs wordt daarenboven het rijbewijs ontnomen. Tn verband met de nog steeds aangroeien de smokkelarij is het donanepersoneel we derom aanmerkelijk versterkt. „Msbd." Autobus door Duitsche douanen aangehouden. Zondag is de nieuwe autobus van den busexoloitant P. uit Groesbeek door Duit sche douanebeambten bij den teruskeer van die bus van een uitstapje naar Duitsch- land, aan de grens aangehouden en in be slag genomen. De eigenaar kon de bus weer vrij kriigen tonen betaling van een boete van f 1350. Deze boete werd ge- eischt, omdat de heer P. onderweg op Duitsch gebied twee Duitsche passagiers had opgenomen „Msbd." MEISJE TE AMSTERDAM BEROOFD. De dader gegrepen. Zaterdag j.l. kreeg een 22-jarige kan toorjuffrouw van de fa De Beer en Gnir- rep op den Amstel te Amsterdam op dracht een bedran van 1800 van de giro te halen. Toen zij weer op den Amstel te rugkwam. sprong bij Carré een man op haar af, die haar met een woesten ruk het koffertje ontstal, waarna de man er van door ging, op den hoek van de N. Prin sengracht een fiets greep, die een helper daar klaarblijkelijk gereed had gezet, en verder op die fiets zijn vlucht voortzette. Het meisje riep onmiddellijk ..houdt den dief!", „houdt den dief!", waarna een aan tal burgers zonder aarzelen op de fiets de achtervolging begon. Eerste resultaat van die achtervolging was. dat de roover op de N. Prinsengracht bij de Onbekende Gracht de tasch met geld wegwierp, zoo dat do kantoorpufrouw weldra in het be zit van de ƒ1800 kon worden gesteld. Er ontstónd nu een achtervolging door een groot deel van de stad, maar de man had natuurlijk, dank zij do consternatie, eenigen voorsprong. In de Rnetersstraa.t had de dief pech, de ketting lien van ziin kamwiel af. maar ziin medeplichtige, die op den hoek van de N. Prinsengracht had staan wachten en zoogenaamd meehielp aan de achtervolging, eraf hem ziin fiets pn verdween rusti? met het defecte rijwiel. De roover zette zijn tocht voort door de Plantage. Muiderstraat-, enz. Steeds meer naderden enkele achtervolners en on den Geldersehekade wisten zij een agent op den vluchteling attent te maken en de ze aeent slaande er in den man aan te houden. De roover een 31-iarine metaal bewerker is naar het pol'tiebi""eau on het J. D. Mei erplein overgebracht en he den ter beschikking van de justitie Ge steld. „Hbld." DE MOORD TE ZENDEREN. De aangehoudene heeft bekend. In verband met den plaats gehad heb benden roofoverval te Zenderen, waarbij de tachtigjarige vrouw van de Pol werd vermoord, kunnen wij mededeelen, dat de Zondagmorgen gearresteerde R. uit Borne Maandag een bekentenis heeft afgelegd. De Rijksveldwachter N. heeft in een boschje bij Borne verborgen gevonden een gestolen fiets en een met bloed bevlekt overhemd. Toen verdachte dit hoorde, viel hij door de mand. Omtrent de bekentenis van R. kan nog worden gemeld, dat hij deze heeft afge legd tegenover den commissaris van poli tie te Hengelo, terwijl hij deze heeft her haald voor den rechtercommissaris te Al melo. De man werd tevens gezocht, dat hij tij dens zijn transport naar het gesticht „Het Hoogeland" was ontvlucht. Een bezwarende getuigenis. Nader verneemt het „Hbld." nog, dat een zeer bezwarende getuigenis tegen de verdachte was de in de woning van de zus ters gevonden horlogeketting. Ongeveer een half jaar geleden heeft de gearres teerde onder de gemeente Hengelo een in braak gepleegd bij den landbouwer As- veld. Hij werd deswege veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf met de bepaling, dat hij zou worden opgestuurd naar het gesticht „Het Hoogeland". Op transport daarheen, nu enkele weken gele den, wist hij te ontsnappen, Uit het onderzoek inzake deze inbraak wist de politie te Hengelo, dat verdachte in het bezit was van een ketting, volko men gelijk aan dien op de plaats van het misdrijf aangetroffen. De conclusie lag voor de hand. dat men in hem den dader meende te hebben gevonden. Hij verklaarde bij zijn bekentenis in de woning te zijn binneneedrongen met de bedoeling om er geld te stelen. In die po- giner zou hij zijn gestoord door een der zusters, die waarschijnlijk door het door hem veroorzaakte rumoer was wakker ge worden. Hij zeide door beiden te zijn aan gevallen en toen uit zelfverweer zijn dolk mes te hebben getrokken en een in een der vertrekken aanwezige klomp te hebben gegrepen. Deze- lezing klopt niet met het geen het overlevende oudje verklaard heeft Het onderzoek wordt voortgezet, daar een aantal punten nog nadere verklaring behoeven. PINDA, PINDA LEKKERR! Zal de roep der Chineesche koopers wegsterven? We lezen in'het Ilaagsche „Vad.": „Pinda, pindalèkkerr!" We kennen ze nu maar al te goed. de kleine gele man netjes uit het verre Rijk van het Midden, die met hun groene, roode en in nog veel meer aantrekkelijke tinten beschilderde trommeltjes onze goede stad doorkruisen en op alle hoeken van straten, op alle plei nen of langs de deuren hun wafeltjes aan bieden, met tintelende oogjes in hun onbe wogen facie loerend naar uw kooplustig heid, en, wanneer die hun niet groot ge noeg lijkt, de ontwikkeling daarvan aan moedigend met een nadrukkelijk: „Pinda, pindalèkkerr!" 's Morgens vroeg, al voor achten, komen ze in gesloten colonne uit den trein van Rotterdam en zetten het buiten 't station dadelijk op een loöpen, \yant ieder wil een voordeelig standplaatsje van zijn kameraad afsnoepen. De minder gelukkigen trekken dan de straten door, hopend langs de hui zen en door den kooplust van den voorbij ganger „los" te raken. De zaken gaan blijk baar niet zoo slecht trouwens, de ge ringe behoeften, die de Chinees kent, zijn niet zóó moeilijk te bevredigen en het leek wel. alsof iederen das het aantal der gele ventertjes groeide. Winkeliers, gebon den aan alle zegeningen der Winkelslui tingswet, mopperden en sputterden tegen die kleine concurenten, die maar raak ver kochten. s morgens vroeg, midden op den Zondag en 's avonds nog tegen midder nacht. Hield men dje Chineesjes met hun starre gezichten soms voor automaten, die altijd door leveren mochtenEen venter althans, die zich onlangs voor 't kanton gerecht te verantwoorden had wegens ver- koopen in verboden tijd, merkte ter te rechtzitting korzelig op: „Als ik m'n ge zicht geel verf, zullen ze me wel met rust laten." Temeer bolde de ergernis kwaadaardig op in den boezem onzer winkeliers, toen al verder zich de mare verbreidde, dat de Chineesjes die op zichzelf arme slok kers zijn, *wien wel iets te gunnen valt feitelijk als verkoopers optraden voor de fa. Jamin. die hun de wafeltjes moet leve ren en hén ook door verder tegemoetko ming' tot venten in staat gesteld moet heb ben. De aanval geopend. Onze politie was natuurlijk ook niet blind voor de euvelen, die 't bezoek der gele verkoopers met zich bracht. Maar op treden is zóó eenvoudig niet. Waar moet men met de Chineezen heen Uitgeleiden kan niet. want dan zou men ze naar China moeten brengen. En al zouden er wel poli tiemannen bereid gevonden worden, de hee- ren op dien verren tocht te begeleiden, de openbare kas is nu juist niet in een toe stand. om zulke snoepreisje* te gedoogen. Men kan natuurlijk de kere'tjes op den trein zetten naar Rotterdam of Amster dam. Maar als ze believen terug te komen? En bovendien: wat moet men aan Maas en Amstel met dc hemen beginnen? Niettemin overt ui cd. dat het laneznmer- hancl de snuievten begon ii't te loopen. heeft tie politie doorgetast en «mis zijn een aantal dezer Aziatische kooplui aan ^SpAspirin-tabletten worden door de BAYER-fabrieken uit- f sluitend aan Apothekers en Drogisten geleverd. Daarom trachten andere zaken, waike geen verstand van ge- neesmiddelen hebben U dikwijls minderwaardige tableiten te verkoopen. Maar heeft U er al eens op gelet, op welke onhygië nische en vieze wijze dergelijke tabletten in zulke zaken bewaard en verpakt worden! U zult dan zelf tot de overtuiging komen, steeds uitsluitend de origineele oranje-verpakking van BAYcR: oranjeband-buisjes van 20 tabletten a 70 cent en \j= J oranje-zakjes van 2 tabletten a 10 cent V e J gehouden, terwijl men hun trommeltjes met wafels in beslag genomen heeft. Na tuurlijk heeft men zich eerst vergewist, of de ambtenaar van het O. M. bij 't kan tongerecht, waar een eventueele strafver volging wegens venten zonder vergunning zal moeten dienen, bereid was, die inbe slagneming gestand te doen. Maar dit is pas een begin, waarmee eigenlijk de moeilijkheden begonnen zijn. Een behoorlijk procesverbaal heeft men nog niet kunnen opmaken, om de eenvou dige reden, dat ons politiecorps geen Sino logen rijk is en de Chineesjes geen woord Nederlandsch of andere talen begrijpen of althans believen te begrijpen. Zijn wij goed ingelicht, dan komt er echter Maan dag een tolk. om de politie bij de verdere afwikkeling dezer zaak behulpzaam te zijn. Intusschen was als gevolg der actie van politiezijde gisteren het aantal Chineesche venters in onze stad al geslonken. En daar men van plan is. op den ingeslagen weg voort te gaan, zal aan de Aziatische inva sie wel vrij gauw een einde komen en zal de „Pinda-pinda"-kreet vermoedelijk wel dra door den Hagenaar niet meer verno men worden. REGENBOOG BIJ MANESCHIJN. In den nacht van Zaterdag op Zondag heeft zich een zeldzaam natuurverschijnsel op Zuid-Beveland voorgedaan. Bij het ondergaan van de maan trok juist de groote wolkbank die den geheelen avond den hemel had bedekt, boven den horizon weg. Het toen vrij komende maan licht werd door de nog steeds vallende regendruppels gebroken, waardoor gedu rende vijf minuten een vrij goed zichtbare regenboog zich aan den N.-O. hemel af- teekende. RECHTZAKEN HAAR DOCHTER GEDOOD. Het O. M. bij de Arr. Reohtbank te Maastricht eischte gisteren tegen de gede- tineerde vrouw M. K. wonende te Kerk- rade, die terecht stond als verdacht van doodslag op haar 15-jarige dochter Alwijn, 12 jaar gevangenisstraf. DE G0UDSCHE SCHOOLKWESTIE. De procureur-generaal bij den Hoogen Raad concludeerde gifeteren in de zaak van C. v. d. E. te Gouda, die zijn zoontje had doen inschrijven op de openbare school No. 6 tc Gouda, doch B. en W. had den dezen leerling geplaatst op een andere openbare school. De vader weigerde het kind naar die school te zenden, waarop B. en W. het kind ambtshalve deden inschrij ven op de o.l. school No. 1. Van der'E. is toen vervolgd wegens over treding der leerplichtwet, doch de kan tonrechter tè Gouda, B. en W. onbevoegd achtende, sprak hem vrij. De rechtbank te Rotterdam vernietigde dit vonnis en ver oordeelde verdachte tot 5 boete, tegen welk vonnis den veroordeelde cassatie aanteekende. Dc procureur-generaal concludeerde thans tot verwerping van het cassatiebe roep. De Hooge Raad zal 21 November arrest wijzen. SWEEPSTAKE-LOTEN. De Hooge Raad heeft gisteren behan deld een cassatieberoep van den Amster- damschen sigarenwinkelier v. d. V., tegen wien proces-verbaal is opgemaakt wegens het verkoopen van Sweepstake-loten. We gens overtreding van art. 2 der loterijwet, dat een verbod inhoudt van het verkoopen van loten in een buitenlandsche loterij, Dc kantonrechter te Amsterdarft veroor deelde v. d. V. tot 3 boeten subs. 1 dag, welke straf door de Rechtbank aldaar werd overgenomen. Mr. Kirberger rapporteerde en wijdde een bespreking aan het door een Amster- damschen politie-inspecteur uitgebracht rapport over de werking van de loterij, verbonden aan de Irish Sweepstake. Het cassatieberoep werd toegelicht door mr. A. Sabelson uit Amsterdam, die stelde, dat de eenige vraag hier is, of de feiten opleveren hetgeen is ten .laste gelegd. Naar pleiters meening niet. Ten laste ge legd is n.l.. dat verdachte de gelegenheid openstelde tot deelnaming aan een loterij, die builen het Rijk in Europa is aange legd Dit deed verdachte, niet door het ver schaffen van een aandeel. Ilier zou men kunnen spreken van „bevorderen". De procureur-generaal zal conclusie ne men op 24 October. Onbevoegd uitoefenen der geneeskunde, Voor den kantonrechter te Amsterdam stond terecht de weduwe de J., verdacht van het onbevoegd uitoefenen van de ge neeskunde. Verdachte was bij verstek ver. oordeeld tot twee geldboeten, ieder van 300, van welk vonnis zij in verzet was komen. Als raadsman trad op mr. J. K. M, Mathuisen. Verdachte had twee vrouwelijke patiën ten, woonachtig te Nederhorst den Berg, 1 ,in Amsterdam ten huize van haar zuster 1 in behandeling genomen. De patiënten wa ren lijdende aan keclkander en maagstoor- nissen. Bij haar verhoor gaf verd. op, de gav te bezitten, zieken te kunnen genezen door eenvoudige handoplegging. Twee dames, als getuigen gehoord, ver klaarden bij verd.'s behandeling baat te hebben gevonden. De zuster van verd. eveneens als getuige gehoord, zette een zeer breedvoerig betoog op, wat den kan tonrechter ten slotte te machtig werd: zij mocht gaan zitten. De ambtenaar van het O. M. vroeg be vestiging en veroordeeling tot twee geld boeten van 300. Mr. Mathuisen merkte in zijn pleidooi op, dat hij een wel wat uitvoeriger requi sitoir had verwacht. Vervolgens wees hij er op, dat het nog de vraag is of hier sprake is van geneeskunde. Men doet beter spreken van geneesgave, wat een geheel op zichzelf staand iets is. Verdachte staat bekend als een kundige vrouw, die haa gave geheel te goeder trouw gebruikt en meerdere patiënten gratis heeft geholpen, De kantonrechter, vonnis wijzend, van meening, dat verd. niet zoo onverant woordelijk had mogen zijn om de behande ling zonder -raadpleging van een arts voortgang te doen vinden. Rekening hou dende met de omstandigheden veroordeel de de kantonrechter de vrouw tot twee geldboeten elk van ƒ200. Een radio-kwestie. Voor de derde maal heeft de Hooge Raad een cassatieberoep behandeld van J. G. H. v. d. S., voorzitter der eerste Nederlandsche algemeene radio-luistervinken vereeniging te V e u r, die vervolgd is wegens het zon der machtiging van de bevoegde autori teiten, doorgeven van radioseinen. Den eersten keer casseerde de Hooge Raad een vonnis in deze zaak uit hoofde van on volledigheid der dagvaarding. Den tweeden keer was het vonnis niet voldoende met redenen omkleed. De zaak weid toen ver wezen naar het Gerechtshof te 's-Graven- hage, dat een veroordeeling tot 50 cent boete uitsprak. Thans concludeerde de procureur-gene raal tot verwerping van het beroep. Arrest 17 dezer. SPORT ATHI.ETIEK Twee nieuwe Zweedsche records. Tijdens een Zondag te Sedjebakken ge houden athletiektoui nooi worden twee nieuwe Zweedsche records gevestigd. Anton Carlsson bracht het record discus werpen van 48.08 op 48.16 M. terwijl G. Jansson met 16.70 M. het record gewicht heffen op zijn naam bracht. BILJARTEN NEDERLANDSCHE BILJARTBOND. De competitie. De uitslag van den wedstrijd S. D. O. a D. O. S. a voor de comp. N. B. B. luidt: P. Horree (D.O.S.) 134 35 16 3.82 W. Penseel res. (SD.O.) 102 at 18 3.00 H. Rietborgen J. Slimmers P. Schouten M. S ie ra t G. Nas 55 31 10 1.77 F. H. 80 31 14 2.57 S. D. O. 1 en D. O. S. 1 punt. De uitslag van den wedstrijd Poort van CleefS. D. O. b voor de comp. N. B. luidt: C. Schouten (S.D.O.) 144 29 15 4.96 H. de Roo (P.v.Cl.) 39 28 8 1.39 R. Kantebee 132 41 12 3.21 A. L. Iterson 95 40 9 2.37 J. N. 114 45 17 2.53 G. Tegelaar 88 44 A. J. Kantebeen 8-3 53 7 1.62 H. Koet 94 53 8 1.77 S. D. O. 2 en P. v. Cleef 0 punten.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 10