VRIJDAG 23 SEPTEMBER 1932 DE LEIDSCHE COURANT GIERDE BLAD PAG. 13 GEMENGDE BERICHTEN DE ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Vrachtauto door trein gegrepen. Gisteravond is op een particulieren spoorwegovergang nabij Hoek van Holland een vrachtaut-o, bestuurd door den 28-jari- gen T. Groenewoud uit 's-Gravenzande, door een personentrein, die even te voren van het station Hoek van Holland naar Botterdam was vertrokken, gegrepen. Op het perceel bouwland had Groene woud met nog enkele personen bloemkool gekapt, teneinde deze naar de markt te Botterdam te vervoeren. Bij het passee- ren van den overweg heeft de chauffeur (de heer Groenewoud) blijkbaar niet vol doende opgelet, daar het uitzicht onbelem merd is. De auto werd door de maohine gegrepen, enkele malen omver geworpen en 45 meter meegesleurd. Het voertuig werd zoo goed als geheel versplinterd. De chauffeur had een vleeschwonde aan de linkerwang be komen. De 34-jarige A. Verberg, eveneens uit 's-Gra ven zand e, bekwam een wonde boven het rechteroog, terwijl J. J. v. d. Berg, ook uit 's-Gravenzande, geen letsel bekwam. De beide gewonden werden voorloopig door dokter Thiebout uit Maas sluis verbonden en daarna naar him wo ningen vervoerd. De trein had door het ongeval een kwartier vertraging. De poli tie heeft van het gebeurde proces-verbaal opgemaakt.. STEEDS DEZELFDE ONVOOR ZICHTIGHEID. Wie volgt? Toen de vrouw van den banketbakker C. J. van Biet, wonende aan het Zevenend te Laren, in het keukentje haar hoofdhaar met benzine waschte, hebben de daardoor ontwikkelde daanpen vlam gevat, meldt het „Vad." Voordat mej. van B. met het wasschen was begonnen, had zij alles, wat naar haar meening gevaar van brand kon opleveren, uitgedaan. Een laag brandend comfoortje, waarop een koffiekan stond, heeft zij blijkbaar vergeten. Toen het haar vlam vatte, is zij luid gillend de straat opgerend, waar een van de ijlings toege- •choten buren haar iets over het hoofd gooide, waardoor de vlammen werden ge doofd. Met ernstige brandwonden in het gelaat is zij, na ter plaatse door een dok ter te zijn verbonden, naar het St. Jans ziekenhuis te Laren overgebracht. NOODLOTTIGE BOERDERIJBRAND. Vrouw in de vlammen omgekomen. Gistermorgen vroeg is de groote boerde rij aan de Tjonger onder Munnikeburen bij Heerenveen bewoond door den veehouder Haver afgebrand. De brand ontstond om streeks vier uur terwijl de boer zich op het land bevond om de koeien te melken. Het vuur greep met groote snelheid om zich heen. zoodat in korten tijd de boer derij geheel afbrandde. De geheele inboedel en ook de groote voorraad hooi gingen verloren. De ongeveer 35-jarige huishoudster mej. A. Koopmans, afkomstig uit Lemmer, lag bij het uitbre ken van den brand nog te bed. Vermoede lijk heeft zij nog getracht te vluchten, want toen men haar ging zoeken, vond men het bed leeg. Om elf uur werd haar ge heel verkoold lijk in de overblijfselen van de schuur gevonden. Zij schijnt op haar vlucht door den rook te zijn bevangen en is toen in de vlammen omgekomen. De oorzaak van den brand is onbe kend. Linkerhand afgezaagd. Gisteravond circa half zeven heeft een 40-jarige heetwaterstoker in zijn zaak aan de Hoogstraat te Utrecht met een cirkelzaag zijn linkerhand afgezaagd. In ernstigen toestand is de man naar het ziekenhuis vervoerd. BOERDERIJ AFGEBRAND. Gisternacht ontstond door onbekende oorzaak brand in de boerderij van A. Meenink in de buurtschap Empe bij Voorst. De bewoners die sliepen konden zich ternauwernood redden. Binnen een uur was de geheele boerderij tot den grond toe afgebrand. Alles ging verlo ren. Veel vee kwam in de vlammen om. Huis' en inboedel waren laag verzekerd. DE RELLETJES TE DEN HAAG. De dader van den laffen aanslag gegrepen. Nadat Woensdag een bewoonster van de Koediefstraat bij de politie te Den Haag een slagersmes gedeponeerd had, dat door haar Dinsdagmiddag omstreeks half vijf was gevonden op de trap van haar woning en daar achtergelaten was door eenige mannen, die in haar woning waren gevlucht voor een charge der politie, heeft deze haar onderzoek ijve rig voortgezet. Naar het „Vad." meldt, heeft de re cherche gistermiddag aan het ziekbed van den verkeersagent Baas, een arres tant gebracht, die door den agent zon der eenige aarzeling herkend is als de man, die hem de wond heeft toege bracht. Voorts vernam het blad nog, dat de gearresteerde te Den Haag woonachtig is. AANRANDING EN BER00VING. De 69-jarige melkventer W. Hopman, wonende aan het Zeglis te Alkmaar bui tenkant der stad is, toen hij Woensdag nacht van een vergadering in de stad naar huis terugkeerde, op een onbewoond ge deelte van de straat nabij zijn woning door een persoon, dien hij van te voren nog niet had opgemerkt, aangevallen en ernstig mis handeld. Daarna is hij van zijn geld be roofd. De buit was ongeveer 35. Hoewel hij zeer veel pijn leed, wist de man zijn woning te bereiken, waar verscheidene ver wondingen en kneuzingen werden gecon stateerd. Van den dader geen spoor. „Vad." EEN BRUTALE OPLICHTER. Eenige maanden geleden, opende zekere S., eenige banketzaken, te Groningen en te Assen. De filiaalhouders, die de man aanwierf, moesten voor zij in functie tra den, een borgstelling storten, die, volgens afspraak, op de bank zou worden ge plaatst. Al spoedig bleek echter, dat de koekjes bakker deze geldsommen ten eigen bate aanwendde, inplaats van ze bij een bank te deponeeren. De financieele basis van de zaak bleek daarbij ook niet erg solide, ter wijl de filiaalhouders moesten ervaren, dat hun voorgespiegelde verdiensten in werke lijkheid nooit verdiend konden worden. De compagnon van den koekjesbakker ondervond ook, dat S. het met de waar heid niet te nauw nam. S. ontving name lijk de ontvangsten uit de Groningsche za ken en deed het voorkomen, alsof hij daar van de huur dier zaken had betaald. In werkelijkheid was dit niet gebeurd. Ter zake van al deze oneerlijkheden is de koekjesbakker aangehouden en ter beschik king van de justitie gesteld. „Msbd." HET GEHEIMZINNIG STERGEVAL TE OVERASSELT. Naar de „Msbd." verneemt wordt de echtgenoot van de jonge vrouw, die verle den week te Overasselt onder vreemde om standigheden potseling overleed, door de justitie te Arnhem nog steeds in arrest ge houden. Omtrent de tegen den man gere zen verdenkingen alsmede omtrent de oor zaak van den dood van de vrouw worden intusschen nog geen nadere mededeelingen verstrekt. ZIT IN HE GREEP VAN 'TNOOHLOT VAST ADVERTEERT EN 'T BEVFjyHT U VAN CME LAST. VIER INBREKERS IN ARREST TE ROTTERDAM. Een door twee menschen gekend ge heim is geen geheim meer: een viertal inbrekers heeft het tot zijn schade moe ten ondervinden en er het verlies van de vrijheid aan te wijten. Het bewuste viertal, twee los werklieden uit Rotter dam, benevens een grondwerker en een boerenknecht uit Pernis, is gisteren door de politie van Rotterdam en die van Pernis gearresteerd en het zal binnen kort voor de rechtbank te Botterdam te recht moeten staan, verdacht van een inbraak, gepleegd bij den. landbouwer A. Kleine te Pernis. De vier bondgenooten in de misdaad achtten 18 Juni een zeer geschikten dag tot het uitvoeren van him plan, bij den heer K. hun slag te slaan. Het was n.l. de dag waarop de Zeppelin op Waalha^ ven landde, een groot aantal Pernisrers trok er heen, en de omstandigheden le ken derhalve den inbrekers gunstig. De grondwerker en de boerenknecht waren in dienst van den heer K. en zij hebben blijkbaar den beiden Rotterdammers de noodige inlichtingen verschaft over de situatie ter plaatse. Het viertal slaagde er in een groot aantal gouden en zil veren voorwerpen machtig te worden en die in verschillende banken van leening te beleenen. De verdenking viel reeds spoedig op de beide loe werklieden uit Rotterdam en er kwamen bovendien aanwijzingen, dat ook de knechts van den heer K. wel iets meer van de zaak wisten. De gan gen van het viertal werden nauwkeurig gevolgd, een losse tong gaf verdere in lichtingen en ten slotte kon men tot ar restatie van het viertal overgaan. Eeni- gen van hen hebben een volledige be kentenis afgelegd, waarna alle vier naar het Huis van Bewaaring aldaar werden overgebracht. Alle ontvreemde gouden en zilveren voorwerpen zijn tevens opge spoord kunnen worden en in beslag ge nomen. „Tel." Ontevreden vacantiestempelaars. Te Zaandam heeft gisteren een de putatie van de werkloozen die Dinsdag naar Den Haag zijn geweest en het stempelen er aan hadden gegeven, een bezoek gebracht bij burgemeester Ter Laan, om van dezen te verkrijgen, dat de steun voor dien dag alsnog zou wor den uitgekeerd. De burgemeester heeft de manifestan ten medegedeeld, dat de intrekking van den steun berust op een beschikking van de Regeering. Toen daarop burgemeester Ter Laan met de politie-auto naar het station werd gebracht, werd hij door de voor het gemeentehuis wachtende menigte na geschreeuwd. UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Zaterdag 24 Sept. Huizen, 296 M. Uitsl. K. R. O.-uitzending. 8.00 Morgenconcert. 10.00 Het K. R. O.-kunstensemble o. 1. v. Piet Lustenhouwer. 11.30 Godsdienstig halfuurtje door peu ter lector J. Dito O.P. 12.15 Lunchconcert door het K. R. O.- sextet o. 1. v. Piet Lustenhouwer. 2.00 Marsohconcert (Gramofoon). 2.30 Kinderuurtje. 4.00 Concert door de Harmonie Nij- meegsch Vrijwilligerskorps. 5.00 Esperanto-nieuws. 5.15 Vervolg Harmonie Nijmeegsoh Vrijwilligerskorps. 6.00 „Schwarzwaldmadel", verkorte ope rette (Gramofoon). 6.20 Journalistiek Weekoverzicht. 6.40 Meesters' der Weensche operette (Gramofoon). 7.10 Dr. Alphons Mulders over Mis siewerk en Missie-steun. 7.45 Sportpraatje R. K. F. 8.00 Onze Zaterdagavond. Het K. R. O.-orkest o. 1. v. Joh. Gerritsen. 9.00 Microfooa-vertelsel. 9.15 Vaz Dias. 11.00 Gramofoon. Hilversum, 1875 M. V.A.R.A.-uitzending. 6.457.0o en 7.307.45 Gymnastiekles 0. 1. v. G. Kleerekooper. 8.00 Gramofoonl. 10.00 Morgenwijding. (V.P.R.O.). 10.15 Voor arb. i. d. Continubedrijven: Joh. Jong (orgel). VARA-Tooneel o. 1. v. W. v. Cap pellen, Hetty Beck (voordr.) en gramofoonpl. 12.002.00 Trio L. Cohen en Gramo- foonplaten. 2.15 Inst. voor Arb. Ontw. 2.30 Gramofoonpl. 3.00 Sportpraatje. 3.15 Gramofoonpl. 4.00 Groningsoh uurtje m. m. v. P. Kohier (voordracht) en G. v. Wijngaar den (zang). 5.00 Willem van Iependaal (levens liedjes). 5.15 Actueel allerlei door het N. V. V. 5.30 Vervolg levensliedjes. 5.45 Literair halfuurtje A. M. de Jong. 6.15 Kinderuur. 7.00 V. R. O. 8.00 Herhaling S.O.S.-bercihten. 8.05 Bonte avond: VAR A-orkest o. 1. v. H. de Groot m. m. v. L. Fuld (zang), VARA-Tooneel o. 1. v. W. v. Cappellen; J. Huy (saxofoon); Willy Derby met zijn Band „The Rlhythin Kings"; R. de Vries (toespraak); P. Holman (conferen cier); Hans van Goroum (verbindende tekst). C.a. 11.00 Vaz Dias. 11.1012.00 Gramofoonpl. Da ven try 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein, berichten. 11.05 Lezing. 12.20 Northern Studio-orkest o. 1. v. J. Bridge. 1.05 Orgelconcert Reg. Ne»w. 1.502.50 Commodore Grand-orkest o. 1. v. J. Mu scant. 3.50 Londensch Zigeuner-orkest m. m. v. Fred. Lake (tenor). 5.05 Orgelspel R. Foort. 6.20 Berichten. 7.05 Welsh Intermezzo. 7.25 RadioMilitair-orkest o. L v. B. Walton O'Donncll m. m. v. W. Gibson (tenor). O.a. Ouv. „Brittannia", Mac kenzie. 8.20 Gramofoonpl. 9.00 „Songs- from the shows". Revue- programma m. m. v. solisten. Revue-koor en Theater-orkest o. 1. v. L. Woodgate. 10.00 Berichten en lezing. 10.35 Optreden van dee Caibaret-ster Marion Harris. 10.5012.20 Dansmuziek door Ambroso en zijn orkest. „Radio-Paris" 1725 M. 8.05; 12.20 en 7.30 Gramofoonpl. 9.05 Vroolijke voordracht door M. Barklett. 9.50 Gramofoonpl. Oa. Donauwellen, wals, Ivanovici en Cadettenmarsoh, Sousa Kalnndborg, 1153 M. 12.202.20 Concert uit Rest. „Wivex". 2.503.20 Gramofoonpl. 3.505.50 Omroeporkest o. 1. v. E. Reesen. M. m. v. solisten. 8.20 Concert. O. Fessel (viool) en F. Jensen (piano). 8.45 Reportage v. e. Radiofabriek. 9.00 Concert u. d. Oude Doos door or kest en solisten o. 1. v. Launy Orondahl. Oa. Balletmuziek „Wilhelm Tell", Ros sini. 10.30 Omroeporkest o. 1. v. Orondahl. 0.a. Fragm. uit „Lysistrata", Linoke. 11.1012.35 Dansmuziek uit Restau rant „Ritz" o. 1. v. Lington. Langenberg ,473 M. 7.258.20 Gramofoonpl. 12.20 Concert door werklooze musici o 1. v. E. Walter an. m. v. H. Zinnmer- anann (klarinet). I.202.50 Concert o. 1. v. Wolf. 2.553.45 Gramofoonpl. 5.206.35 Vocaal en Instrumentaal con cert. 8.20 Vroolijke avond „Wir grat-ulieren" 10.40 Dansmuziek o. 1. v. Eysoldt. II.2012.20 Gramofoonpl. Rome 441 M. 9.05 Opera in 3 actes „Samson et Da- lila", St. Saëns. Leiding: R. Santarelli. Brussel 508 en 338 M. 508 M.: 12.20 Concert d. h. Omroepor kest. 5.20 Trioconcort. 6.20 Zangvoordracht. 6.50 Gramofoonpl. 8.20 üramofoonpl. 8.25 „Le soleil de minuit", hoorspel van Th. Fleisobmnn. Muziek van Marcel Poot. Orkest o. 1. v. Fr. Andró. 9.25 Concert o. 1. v. Fr. André. O.a. Potpourri, Dos tal. 10.30 Concert uit de Momlinc-zaal, Antwerpen. 3.38 M.: 12.20 Max Alexy's orkest. 5.20 Concert o. 1. v. Walpot. 6.20 en 6.50 Gramofoonpl. 8.20 „Pinksternacht", lyrische fantasie in 2 actes met muziek van O. Roel*. Or kest en koor o. 1. v. Arthur Meule- mans. Hierna: zie 508 M. Z e e e e n, 1635 M. 8.20 Van de Radio-Tentoonstelling te Bremen: Radio-Potpourri m. m. v. solis ten mandoline-ensemble en orkest o. 1. v. Adolf Seeker. Majesteitsschennis. De politie te Deventer heeft proces-ver baal opgemaakt tegen den heer H. J. F. Sneevliet te Amsterdam, wegens beleedi- ging van de Koningin en van president von Hindenburg in een te Deventer gehouden goed flP'9ee VerWeer B FEUILLETON. DE DOCHTER VAN DEN DICTATOR ROMAN VAN EDGAR JEPSON. Vertaald door F. van Velsen. (Nadruk verboden). 26) Het rijtuig reed weg en ik wandelde eens over de kade. Het was er druk. Tal rijke menschen genoten van d© heerlijke zeelucht en het heerlijke weer. Ik was in een opgewekte stemming. Ik slenterde wel een uur lang door de stad en bekeek de merkwaardige gebouwen en de talrijke be zienswaardigheden. In een restaurant aan den zeekant ging ik eten. Het was er druk en er werd veel gepraat met drukke, levendige bewegingen. Het geheel had een echt Zuidelijk aanzien. Toen ik nog zocht naar een tafeltje hoor de ik opeens mijn naam noemen „Hulston? HulstonIk keerde mij om en zag iemand dien ik wel eens in „De Avontuurlijken" had ontmoet. „H'ézoi ik verrast, „sir Hildebrand Wyse, hoe komt u hier „Kom hier ziten, kerel dat is gezelliger." „Als u mij helpt een flesoh wijn leeg ma ken", antwoordde ik. Wyse was een aangenaam mensch, zeer intelligent en beschaafd. Hij was het oud ste lid van een der hoog-aristocratische families van Engeland. Hij beschikte slechts over een bescheiden inkomen, doch be steedde dit bijna geheel aan het onder houden en verfraaien van zijn historisch bezit. Hij was een zeer sober men, die groo te belangstelling had voor allerlei geschied kundige vraagstukken. Op dit gebied had hij zelfs eenigen naam en het kwam vaak voor dat men hem raadpleegde over een of ander moeilijk vraagstuk. Ik was blij, dat ik hem hier in San Stefano ont moette. Onwillekeurig kwam ons gesprek op de toestanden aan het hof van den prins. Wyse was bezig aan de voorstudies voor een beschrijving van de constitutioneel© crisis waaraan dit Staatje had blootge staan in den loop der historie. Uit den aard der zaak had hij zich ook op de hoog te gesteld van den tegenwoordigen toe stand. Het hof was verdeeld in twee poli tieke partijen die elkander onophoudelijk bestreden. De eene werd geleid door de moeder van den prins, Erminie van Pom- meren en de andere door diens vrouw, Ot- tilïe van Klickelstein. De eene intrige volg de na de andere en de prins zat voortdu rend tusschen twee vuren. „Als een staats hoofd onder den invloed van vrouwen raakt", zei Wyse, is het met zijn macht gedaan". „Maar hij schijnt ook een lichtzinnig man te zijn, die zich niet veel aan staats zaken gelegen laat liggen", merkt ik op. „Dat is zoo, maar de zotskap zou hem ook beter passen dan een kroon. Hij is be lachelijk van dwaasheid", zei Wyse. „On langs nog heeft hij zich hevig geblameerd, toen hij den Franschen gezant uitmaakte voor Don Juan. Hij heeft zijn verontschuldi gingen moeten aanbieden, natuurlijk, maar dat was een bittere pil voor hem". Wyse haalde nog meer voorbeelden aan van 's prinsen dwaasheid. „Dan is de sukkel al die intriges feite lijk niet eens waard", zei ik. „Ach, beste Hulston, 't zijn vrouwen", zei Wyse droogjes, „en zij haten elkaar hartgrondig." „Dus 't zijn twee formeel© partijen, dio tegenover elkaar staan", vroeg ik, „en wel ke partij is nu de sterkste?" „Prinses Erminie domineert. Zij is han dig en sluw en weet de scherpste wapens met groote zekerheid te hanteeren. Zij heeft al invloed op den gang van zaken, sedert de jeugd van den prins. Het is haar stre ven om zijn aandacht zooveel mogelijk van de staatszaken af te leiden en geeft par tijen en tea's, bijna eiken dag, en de prins laat zich daardoor van zijn plicht af houden. Hij is steeds het middenpunt, waarom de vele en veelsoortige gasten fladderen als vlinders om een brandende kaars." „Geen erg verkwikkelijke toestandop perde ik. „Zoolang het daarbij blijft is 't nog dra gelijk, maar er zijn oogenblikken waarop prins Babouche berouw sohijnt te krijgen van zijn lichtzinnig leven en zich met ijver en energie op de staatszaken wil gaan toe leggen. Dan begint de strijd eerst voor goed. De beide vrouwen zinnen dan op middelen om hem naar hun partij te lokken en als dat niet voldoende lukt en dat lukt natuurlijk nooit voldoende ver schijnt er opeens de een of andere Spaan- sche of Italiaansche schoone aan het hof en de prins is 't regeeren dan al spoedig moe. De arme prinses Otillie is er steeds de dupe van. Telkens belooft hij haar weer trouw en aanhankelijkheid, maar even dik wijls breekt hij zijn woord, daartoe aan gespoord door ziin gewetenlooze moeder." 't Mocht dan al lachwekkend ziin maar ik was toch bezorgd voor den toestand van Emma, die als een stuk in dit onverkwik kelijke schaakspel zou worden gebruikt, of beter gezegd, misbruikt. Deze overweging stemde mij somber. „Dit zijn natuurlijk feiten, die nooit aan de groote klok komen", zei Wyse. „Dat begrijp ik. En hoe is op het oogea- blik de toestand ten hove?" „Prins Babouche heeft dezen winter voor zijn doen, bijzonder hard gewerkt, er zijn bijna geen feesten gegeven en vol ernst en goeden wil heeft hij zich op de staats zaken toegelegd. Maar nu zal daar wel weer spoedig een einde aan komen, want prinses Erminie zal haar troeven wel weer uitspelen.", zei Wyse met een veelzeggend glimlachje. „De prins zal zich dus weer aan zijn ge noegens gaan overgeven, als ik je goed begTijp Ik maakte mij ongerust over Emma. „Ja, waarschijnlijk wel. Een mij bekende dame, hier in San Stefano, die geregeld aan het hof verkeert en aan wier oordeel ik waarde recht, verzekerde mij, dat in het afgeloopen voorjaar een zekere juffrouw Cumberland aan het hof logeerde. Zij moet een heel knap en beminnelijk meisje zijn. Haar vader ken je misschien wel, hij is Michael Cumberland, een gewezen dic tator van een van de Zuid-Araerikaansche republieken, die nu. juist geen bijzonder verheven verleden achter den rug heeft. Hij is lid van de „Avontuurlijken" waar je hem wellicht al eens ontmoette. De prins schijnt zich sterk tot zijn dochter aangetrokken te voelen. Hij is haar hot vorig jaar ge volgd naar Parijs en Londen tenminste en nu. enfin je begrijpt 't wel „Ja, juffrouw Cumberland is een heel troede kennis van mij. Ik kwam met haar en haar vader hierheen." „O, dat wist ik niet, neem me niet kwa lijk, als ik wat te veel gezegd heb!" zei Wyse ontdaan. „Neen, neen, beste kerel. Je hebt niets te veel gezegd hoor. Integendeel", zoi ik ge ruststellend. „Maar ik geloof wel, dat prin ses Erminie zich in haar vergist." Wyse dronk langzaam zijn glas leeg en zat zwijgend voor zich uit to staren. Op eens richtte hij zijn hoofd op en keek mij strak aan. „Mag ik je eens onomwonden zeggen wat mij op het hart ligt?" „Natuurlijk, heel graag zelfs." „Het bevreemdt mij, dat ik jou in gezel schap van Cumberland hier tref." ^Waarom?" vrog ik verbaasd. „Omdat er tusschen jullie weinig over eenkomst bestaat, voor zoover ik kan be- oordeelen." „Och, je weet soms niet hoe avonturiers elkaar vinden en wat zij in elkaar zoeken." Hij schudde bedenkelijk het hoofd. Hij scheen te begrijpen dat het mij niet aange naam was om over dit onderwerp verder door te praten. „Je gaat toch zeker je opwachting ma ken bij den Engelschen gezant?" zei hij plotseling. „Ja", zei ik traag. „Dat zal ik wel moe ten doen, nietwaar?" „Er is vanavond een receptie bij den ge zant en als je wilt kan ik je wol introdu- oeeren." Ik nam dat aanbod aan. „Met genoegen", antwoordde ik, „maar...." „Wat maarvroeg Wyse „Tk zal in rokcostuum moeten zijn, want in dit grijze reispak kan ik toch niet ko men." (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 13