RECHTZAKEN MARKTBERICHTEN DINSDAG 23 AUGUSTUS 1932 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 8 HISTORISCHE HOEVE AFGEBRAND. Zondagmiddag om vijf uur is waar schijnlijk tengevolge van hooibToei brand ontstaan in de schuur van de oude histo rische hoeve Euveren, onder Schin op Geul, in de nabijheid van Valkenburg. Bij gebrek aan bluschmiddelen is de kapitale boerderij met woonhuis, scharren en stal len tot den grond afgebrand. De oogst ging geheel, de inboedel groo- tendeels verloren. Het vee werd gered. Verzekering dekt de schade. GESTOLEN KRUIS WEER TERECHT. Op straat teruggevonden. Gelijk wij Vrijdag j.l. meldden misten de Eerwaarde Paters Passionisten op de Mis- sietentoonsteling te Sittard, op den slui tingsdag dezer tentoonstelling eendrachtig bewerkt kruis, dat naar schatting een waarde van 500 gulden vertegenwoordigde. De politie te Sittard werd in kennis ge steld van den opzienbarenden diefstal, doch haar onderzoek leidde tot geen eh- kel resultaat. Het kruis is thans evenwel weer terecht gekomen, meldt de „Misbd." Zekere juffrouw D. deponeerde het op het politiebureau met de mededeeling, dat zij het op straat gevonden had. Naar alle waarschijnlijkheid heeft de dief, inziende, dat hij het kleinood toch niet aan den man zou kunnen brengen, het daar neergelegd. De Paters Passionis ten verheugen zich inmiddels reeds in de teruggave van dit mooie kunstwerk, dat zeer zeker een der schoonste zaken was, die deze Congregatie op de Missietentoon stelling der Missieweek S.I.M.-A. expo seerde. Brutale inbraak te Diemen. Gisternaoht is te Diemen aan de Oud- Diemerlaan bij den veehandelaar Hennip- man ingebroken. De dieven zijn over een schutting geklommen en konden daarna door de hor voor een deur weg te nemen, heel gemakkelijk binnen komen. De onge- wenschte b©z°©kers zijn zeer brutaal te werk gegaan, want gebleken is, dat uit een jas, die op de slaapkamer van Hennip- man naast zijn bed hing, een bedrag van pl.m. 1600 gestolen is. Van de daders geen spoor. Een horloge in den mond. Bij een familie, wonende aan de Nassau Odijckstraat te Den Haag, werden den laatsten tijd sigaren, sigaretten en verschil lende huishoudelijke artikelen vermist. Hiervan werd de 29-jarige dienstbode ver dacht die de politie heeft aangehouden. De vermiste voorwerpen werden op het meisje gevonden. Bij „fouilleering", aldus vermeldt het politierapport, bleek dat de juffrouw in haar mond een gouden horloge had, gewikkeld in een zijden doekje. Ook dit horloge bleek gestolen te zijn. De dienst bode is in arrest gesteld. Kerkdieven aangehouden. Pastoor Esser te Helden-Panningen be merkte Zondagmorgen, in zijn kerk een tweetal vreemdelingen, die zich daar op verdachte wijze ophielden. Hij hield een oogje in 't zeil en constateerde, dat beide een achttal waskaarsen bij het Theresia- beeld aanstaken. Toen ze vertrokken waren ging de pastoor de offerblokken nazien en kwam daarbij tot de ontdekking dat er aan gewerkt was; aan een offerblok waren duidelijk sporen van braak te zien. Direct werd aangifte gedaan bij den rijksveld wachter Knapen, te Meijel, wien 't mocht gelukken, beide verdachten aan te houden en in arrest te stellen. Het bleken twee Oostenrijkers te zijn. Behalve eenig geld werden 'ook nog enkele zilveren medailles van de schutterij te Beringen, die in café Hendriks aldaar werden ontvreemd, op hen bevonden. „Msb.* Inbraak in een pastorie. In de pastorie der R. K. kerk te Hout- rakpolder, gemeente Halfweg, is ingebro ken. Nadat de dieven zich toegang hadden verschaft hebben zij de benedenkamer doorzocht en den inhoud van eenige busjes die in deze kamer bewaard werden meege nomen. Een bedrag van ongeveer f 50 toebehoo- rend aan diverse vereenigingen, viel hun in handen. Door het lawaai werden de dienst boden wakker, die den Zeereerw. Pastoor Speet wekten. Maar toen deze beneden kwam, waren de ongenoode gasten reeds in de duisternis verdwenen. Een duur zonnebad. Een Haarlemmer, die Zondag een zonne bad wilde nemen op het strand te Bloemen- daal, legde zich op eenigen afstand van zijn kleeren in de zon. Toen men hem na eeni gen tijd kwam waarschuwen, dat de opko mende vloed zijn kleeren dreigde weg te spoelen en hij ze wat hooger op het strand wilde leggen, ontdekte hij dat uit zijn por tefeuille f 350 waren gestolen en uit zijn portemonnaie f 5.80. Smokkelauto in beslag genomea Door de rijksambtenaren van Budel werd nabij Maarheeze een vrachtauto met 2000 K.G. suiker aangehouden en in beslag ge nomen. De medeinzittende mevr. K. uit het Bel gisch stadje Hamont werd gearresteerd en naar Roermond overgebracht. „Msb." Ambtenaar mishandeld. Te Helmond is het rumoerig toegegaan bij een belastingverkoop. De firma B. was nalatig aan hare belastingplichten te vol doen en na conciliant optreden der belas tingautoriteiten moest eindelijk tot execu tie worden overgegaan. Bij den verkoop was een zeker publiek tegenwoordig, dat rumoer verwekte, en een rijksambtenaar een gevoeligen slag op het hoofd toedien de. Nadat van de zijde der politie verster king was komen opdagen, kon de verkoo- ping worden voortgezet. De Electrische Tram Leiden-Haarlem WAGENS VAN HET TWEELING-TYPE Op 1 Januari a.s. zal de electrificatie van de lijn HaarlemLeiden een voldon gen feit zijn. Het puffende stoomtrammetje zal verdwijnen en ook de autobussen, die, den langen tijd dat de N. Z. H. in gebreke bleef, voor een vlug en goed verkeer heb ben gezorgd. Allerwege is men bezig de nieuwe lijn aan te leggen waar eenigszins mogelijk over dubbel spoor. Met voorbijzien van de meest elementaire verkeersregels komt de tram hier links en ginds weer rechts van den weg ie liggen met een groot aantal wissels, zoodat de practijk nog zal moeten uitmaken, of de Bloembollenstreek met het verkeersmonopolie van de N. Z. H. wel up-to-date zal zijn gediend. De baan van de tram moge niet fraai zijn de wagens, welke er komen te loo- pen, zijn van het allermodernste type en geriefelijk ingericht. Gisteren is de eerste van een tiental wagens, voor de lijn Haar lemLeiden bestemd, gereed gekomen. De nieuwe rijtuigen zijn van een geheel nieuw type, een z. g. n. tweelingrijtuig of eigenlijk een Siameesch tweelingrijtuig. Elk rijtuig bestaat - nl. uit 2 rijtuigen welke vast aan elkander zijn verbonden en wel zoodanig, dat men door een breede korte balg, zich van het ééne in het an dere rijtuig kan begeven. De beide rijtui gen worden gedragen door drie 2-assige draaistellèn, waarvan het middelste is aangebracht onder een gemeenschappelijk draag- tevens draaipunt der rijtuigbak- ken. Hierdoor wordt een minder-schokkend vervoer verkregen. Met uitzondering van de draaistellen is het geheele rijtuig eleotrisch gelasoht, terwijl voor de stijlen van de bak geen normaal profielijzer is gebruikt, dooh uit plaat of strip gezette stijlen. Een en an der heeft een aanmerkelijke gewichtsbe sparing opgeleverd. Aan het inwendige der rijtuigen is veel zorg besteed, de zittingen hebben eenigs- zins ronde ruggen en zijn met leder be kleed. De liefhebbers van een sigaartje zullen een prettig plaatsje gereserveerd vinden. Het geheele rijtuig is 21 meter lang en weegt 29.000 kg. De electrische uitrusting is met directe schakeling door middel van nokkenas- oontrollers. Het rijtuig heeft 4 motoren van elk 70 P.K., ondergebracht in de uiterste draai stellen. De luchtrem is van het tweekaxnerrem- systeem, werekende op alle assen. De rijtuigen worden gebouwd door de firma J. J. Beynes te Haarlem, de moto ren geleverd door de firma Smit in Slik kerveer. Het is nog niet zeker, of een half uur- of wel een 20-minutendienst zal worden ingevoerd. Bovenstaande teekening geeft een dui delijk beeld van het type tramwagen en van de aansluiting door middel van een balg met de „bijwagen", die op zijn beurt weer hoofdwagen kan zijn. Het laatste deel van den eersten wagen is in door snede gegeven; de tweede wagen, die ge heel aan de eerste gelijk is, slechts ge deeltelijk. HET DRAMA TE PUTBROEK. EERSTE DAG. Na de pauze wordt de behandeling van de strafzaak tegen de beide jachtopzie ners voortgezet. Het deskundigenverhoor is reeds voor de pauze beëindigd. Als eerste getuige wordt, zooals reeds gemeld, S. Houterman, wachtmeester der Kon. Marechaussee voorgeroepen, Hij heeft een zeer werkzaam aandeel genomen in de ontdekking van de lijken. Direct na dat hij op de hoogte was gebracht van de vermissing van de drie jongens, heeft hij geassisteerd door rijks- en gemeentepolitie en burgers een uitvoerig .onderzoek in de bosschen ingesteld. Ten slotte werd de kuil ontdekt. Het kostte groote moeite de lichamen uit den nauwen kuil te trekken. Uitvoerig vertelde getuige, hoes het on derzoek had plaats gehad. Ook get. Paul sen legde eensluidende verklaringen be treffende het onderzoek af. Getuige Paulussen heeft wel vaak ver nomen, dat vader van den Elzen dronk en zijn zoon wel eens was gewaarschuwd, maar niet te veel met vader naar de her berg te trekken. De verdediger merkt op, dat het niet zoo'n vaart liep met dat drinken. Getuige Paulussen zegt, dat vader van den Elzen vroeger nooit dronk. Getuige Joseph Wellens, 35 jaar, Polizei- hauptmann te Waldfeuoht (Did.), was bij verdachten op bezoek geweest op 23 No vember en informeerde naar het stroopen in het bosch. Vader van den Elzen had hierop geantwoord, dat hij pas een konijn in een strik had gezien. Waar zou Rou- broecks toch gebleven zijn? In Duitschland niet, had vader van den Elzen gezegd, want daar zouden ze den lastigen Hollander al lang over den grens hebben gezet Getuige vervolgt: D© Hollanders komen veel in Duitschland stroopen(Het pu bliek schaterlacht en de president hamert stilte). In Duitschland wordt de jacht nauwkeurig nagegaan, wil get. gaan verha len(weer lacht het publiek en weer commandeert de president stilte). Het verhoor van Wellens levert geen bijzon derheden meer op. Getuig© J. Straatman, marechaussee te Roermond, heeft het onderzoek mede ge leid. Hij is wel tienmaal langs of over den kuil gekomen, alvorens die te bemerken. Zoo lastig was de speurtocht. Hot gevon den voetspoor lag zoo vreemd, dat het da delijk opviel en het ging en kwam naar en van den weg en de indruk droeg het teeken van een hoefijzer, als welke zoon van den Elzen onder zijn sohoenen droeg. Getuige is naar de woning van verdach ten gegaan, en, nog vóór hem iets ge vraagd werd, zeide vader van den Elzen niet te zullen meegaan, want de dennetjes waren zoo nat. „Jij woonde zóó dicht bijaldus de president tot vader van den Elzen. „En jij alleen stelde geen belang in de zaak, die heel Nederland en ook het buitenland in verontwaardiging en beroering heeft ge bracht. Maar je deed niet eens de moeite mee te gaan om naar de jongens te zoe ken. Vreemd, heel vreemd We hadden naar Roubroecks ook twee dagen gezocht en niets gevonden, ant woordt vader van den Elzen. „En Roubroecks is toch gevondenDus je uitvlucht houdt geen steek I", zegt de president. Getuige A. Kersten, 15 jaar, broer van twee der vermoorden, te jong om den eed te doen, belooft de waarheid te zeggen. De knaap is lijkbleek. Getuige wist, dat er al vijf dagen strik ken door zijn broers waren uitgezet en in den nacht zijn beide broers en neef Frans Wehrens uitgegaan om weer naai de strikken te gaan kijken. Niemand had gewaarschuwd, dat ze niet in de bos schen moesten gaan. Get. had een hunner een zilverdraadje gegeven van papieren rozen. Toen get. den volgenden dag om tien uur mee naar zijn broers ging zoeken, vond hij het zilverdraadje, dat hij aan zijn broer Ma thy s gegeven had, om patrijzen vangen. Hij zag ook een bloedvlek en een dag later, op Zondag, vind hij een stuk broekriem van zijn broer en gaf het aan een politieman. Toen begon het graven. Maar de knaap kon het vreeselijke werk niét aanzien en verwijderde zich. Getuige Maria Mertens, 46 jaar, huis vrouw van H. Kersten te Echt-Pu tb roek, komt in rouwkleeding in de rechtzaal. (Het publiek is ontroerd en er wordt stil ge fluisterd). De beproefde moeder verhaalt van het kaartspel in den avond van 27 November. Kwart voor twaalf gingen ze weg en ze zeiden voor half een weer terug te zullen zijn. Maar ze kwamen niet, en de moeder werd ongerust en keek telkens op den wekker, hoe laat het al was Ze had nog even gezegd, toen ze gingen: „Ga niet het bosch in 1" Zoo vaak was al gezegd, dat haar zoon Willem er eens bij blijven zou. Willem tooh leed vaak aan hartkrampen. Ze wist, dat ze niet zouden gaan loopen. Als ze een bekeuring kregen, dan zouden ze blijven staan en betalen, want ze hadden geld in de zak. Willem was bang voor van den Elzen en als er over Roubroecks gesproken werd, dan zei- de haar zoon Willem, dat Roubroecks wel in de hei zou liggen en dan doelde hij er op, dat R. .zou zijn afgemaakt. De moeder verhaalt, onder doodsche stilte, dat het vandaag een jaar geleden is, dat van den Elzen met een pistool op haar zoon Wil lem geschoten heeft. Zoon van den Elzen wijst er op, en zegt, dat hij nooit op Willem Kersten heeft geschoten. De moeder drukt haar zakdoek tegen de betraande oogen, als zij den broekriem van haar jongen herkent. Wankelend gaat zij na het verhoor de rechtzaal uit. Alleen verdaohten blijven koud onder het komen en gaan der arme vrouw in rouwkleeren. Hierop volgde hot verhoor van getuige Catherina Mertens, 46 jaar, huisvrouw van Wehrens, de moeder van den vermoor den Frans Wehrens. Zij houdt zich flink en verhaalt in minder duidelijk Limburgsch dialect, dat haar neef haar heeft gezegd: Het gaat mij nog als Roubroecks, want de oude van den Elzen heeft mij bedreigd. En toen neef Willem eens door den ouden v. d. E. was aangeschoten, zeide hij: „Zeg het maar niet aan moeder." Vader v. d; Elzen ontkent ooit op Wil lem Kersten te hebben geschoten. Do vrouw keert zioh om naar verd., vader van den Elzen en zegt luide en herhaalde ma len: „Ja, ja, jawel, mijnheer! Ge hebt wel geschoten Willem was naar den dokter gegaan. Getuige Rijksveldwachter Paulussen her innert zich, dat een jaar geleden, op Wil lem Kersten geschoten is. In den moord- nacht heeft zij om halfeen een schot ge hoord, doch haar man had toen al vijf scho ten waargenomen. Getuige Joh. Meekers, 28 jaar, landbou wer te Eoht-Putbroek, heeft vader v. d. E. in de maneschijn tegen een deur zien staan, althans hij hield het er voor, dat de oude v. d. E. het moest zijn. Hij schrok, want de man in de mane schijn sprak geen woord, en get., die een hond had hooren blaffen en dacht, dat er nog een in den omtrek zou staan, ging met angst verder, „bang voor den oude". Er is geen pressie op get. uitgeoefend, om te zeggen, dat hij in den bewusten nacht beslist van den E. heeft zien staan. Get. heeft later een paar strikken uitgehaald en toen hij thuis gekomen was, hoorde hij 16 of 17 schoten, eerst harde schoten, daarna doffe. Er waren geen schoten bij, welke door een eoho werden herhaald. Er was geen weerklank. Het waren schoten welke doel troffen. De verdediger merkt op, dat de sug gestie bij de getuigen een rol speelt. „En ik ben daar 's nachts niet. geweest zegt vader v. d. Elzen luid. (Het publiek lacht zachtjes). Ger. Johannes H. Linssen, dienaar van politie te St. Odiliënberg, heeft met zoon van den. E. een gesprek gehad, toen Rou broecks verdwenen was. Er moeten er hier nog meer verdwijnen, had de zoon van v. d. Elzen geantwoord. „Het zijn toch ook menschen", had getuig© toen weer opge merkt. (Hij bedoelde hiermede de stroo- pers). „Hij liegt, wat hij zegt", aldus verd. luid en boos. De verdediger maakt aanmerkingen op de verklaringen van get., tusschen wat deze in Roermond en hier voor het Ge rechtshof verklaarde. Aan getuige wordt verzocht, met het geweer te demonstree- ren, hoe hij schieten zou. Get. heeft maar één oog en doet wat onhandig. (Verdach ten lachen hem uit). Get. Margaretha Thoolen, 22 jaar, naai ster te Echt, verloofde van den vermoor de Roubroecks, heeft dadelijk vader van den Elzen van den moord verdacht. Rou broecks heeft haar zoo vaak gezegd, dat hem menigmaal ten onrechte een proces verbaal door van den Elzen werd opge maakt. „Ik heb nooit op Roubroecks ge schoten zegt verdachte vader van den Elzen. (Het publiek lacht hard en de pre sident gebiedt stilte. Hij dreigt met ont ruiming van de zaal). Vervolgens werd o.m. nog gehoord jbr. A. M. A. E. van A©fferden, burgemeester van Geulem. Deze begon met te protes teeren tegen hetgeen er in de dagbladen over hem was geschreven. De president wilde openlijk verklaren, dat getuige niet met hem gesproken had in Den Bosch en zoowel President als ge tuige stelden er prijs op te zeggen, dat zij elkaar in jaren niet gezien of gesproken hadden. Het liet den President koud wat er over dez kwestie was geschreven maar alles was louter fantasie. De familie van Aef- ferden was over een en ander zeer ver stoord. Ten aanzien van de zaak zelf ver telde get. dat de familie, vader van den E. achttien jaar in dienst heeft gehad en dat zij hem nooit bijzondere opdrachten had gegeven. Een instructie was voor hem niet noodig, omdat hij een bekwaam en betrouwbaar politiebeambte was, waar over de familie niet te klagen had. Get. wist, dat vader v. d. E. den laatsten tijd dronk en daar was hij voor gewaarschuwd. Get. was in Duitschland en daarna in Bel gië en vertoefde dus in de dagen van het drama niet in Postelholt of omgeving. Overigens was v. d. E. gedienstig en getui ge gaf uitvoerige mededeelingen over de wijze, waarop hij zijn plicht deed. De overige getuigenverklaringen brach ten geen nieuwe lichtpunten. Van den Elzen vader bleef alles ontkennen, hij wist van niets en de getui gen logen. Om zeven uur werd de zitting gesloten. Hedenochtend om 10 uur werd de zitting voortgezet. OUDEWATER, 22 Aug. Kaas. Aanvoer 73 partijen, tezamen 3285 stuks, wegende 16.425 kg. Eerste soort Gouda met rijks- merk 2022, idem mindere 1719. Handel stug. WOERDEN, 22 Aug. Eierenveiling. Kippeneieren wit 2.903.80, gemengd 3.303.70, bruin 3.603.80, extra zwaar 5.50, eendeneieren 2.00—2.80. Aanvoer 21000 stuks. Boter 5052 cent per pond, kaas 1518 cent per pond. LISSE, 20 Aug. Bloembollenveiling H. B. G. (G. A.) Aanvoer ruim 14000 colli's w. o. groote en beste partijen tulpen. Belang- steling groot, weinig werd opgehouden. Over het algemeen prijshoudend, voor enkele in hoofdzaak dubb. tulpen soorten, iets oploopende prijzen, hetgeen dit on derstaand verslag blijkt. Enkele Vroege Tulpen: La Reine max 2.10—3.80, Brilliant Star 0.401.Max Ha velaar 0.901.25, Oostenrijk 0.50—1.55, Ibis 0.95—1.80, Coiil. Card, 0.751.80, Queen of the Whites 0.55—1.15, Rose Grisdelin 0.50 1.15, Herm. Sohlegel 0.751.45, Rose Luisante 0.751.Roi Cramoisie 1.— Proserpine 0.651.55, Duoh de Parma 1.50, Verm. Brilliant 0.801.20, Culli- nan 1.251.85, Rose La Reine 0.70 1.10, King of the Yellow 1.552.05, Grand1 Duo 1.402.05, Waterloo 1-25, Artus 0.601.55, Due de Berlin 0.551.10, Mon Tresor 1.402.853.80, La Reine 0.60—1.90, Witte Zwaan 1.35—1.75, Ohr- solora 1.302.40, Fred Moore 0.45 1.15, Maes 2.40, Gen. de Wett 0.951.80 La Remarqable 1.452.Prosperity 0.751.05, Golden Queen 2.50, Golden Brilliant 1.502.30, Lincoln 1.70, Scarlet Due 0.601.10, Hobbema 0.60—1.35, Flamingo 0.551.45, Oooh Due 1.30, Witte Due Max 0.951.05, Eleonora 0.85 1.15, Gele Prins 1.502.15, Pink Beau ty 1.25—1.85, Roos v. Dekema f 1.55, Crimson Queen 0.701.05, Diana 1.15— 2.Rijz. Zon 1.001.65, Rose Precose 1.10—1.25. Dubb. Vroege Tulpen: Mutillo 0.751.70, Theeroos 0.751.85, Boule de Neige z-10 2.25, Vuurbaak 1.101.45 Cour d'or 1.652.202.90, Peach Blos- som 1.20—3.90—3.45, t. d. Hoef -2.00— 2.453.65, Electra 1.452.05, Willem III 2.00, Schoonoord 2.803.60, Queen of the Pinks 2.85; La Candeur 2.00, Imp. Rubr. 2.052.40, Lucretia 1.05, El To reador 1.403.25, Rubra Max 1.80— 2.20, Titiaan 2.602.85, Thournesoll 2.50 Lac van Haarlem 3.00, Anny 3. Triumphator 1.95—2.15, Mdt. Mozart 1.60 Enkele late Tulpen: Ing. Yel low 0.551.50, Bouton d'or 1.552.00, Piootee 0.801.40, Mrs. Moon 1.401.75 John Ruskin 0.70 1.35, Fairy" Queen 1.50, Orange King 1.50, The Fawn 1.50, W. T. Ware 1.251.70, Ing. Scar let 0.751.65, Elegans 2. Breeder Tulpen: Panorama (Fai ry) 0.65—1.45, Lodewijk XIV 0.55—1.30, Goldfinch 1.20, Madras 0.401.05, Turenne 1.05, Jeaune d'oeuff 0.651.05, Bachus 1.50, Don Pedro 1.001.60, Card. Manning 0.550.95. Darwin Tul p'e n Wm. Pitt 0.351 1.50, Tonnaye 0.401.15, Viet. d'Oliviere 0.35—0.85, Pr. of Haarlem 0.35—0.75, La Tul. Noite 0.65—1.40, Martigon 0.30 0.65, Dream 0.701.15, Sier. v. Flora 0.601.05, City of Haarlem 1.20, Cop land 0.25—0.60—1.40, Faust 2.05, Pr. of Wales 0.701.30, King Harold 0.450.95 Rev. Ewbank 0.651.55, Nautious 0.60— 1.05, Herodiade 1.051.50, Bomeré 0.65 —1.05, Afterglow 1.952.10, Orion 0.55 0.95, Ariadne 1.05, Clara ttBu 0.45 0.80, Rauwenihoff 0.601.10, Krelage 0.55—0.95, Roi dTsland 0.75—1.15, Cen- tenaire 0.601.05, Gretchen 0.651.15, La Gandeur 0.851.25, The Sultan 0.45 0.90i, Whistler 1.001.55, Elisabeth. 0.601.001.70, Zwanenburg 2.80, Le Notre 0.701.80, Sanders 0.401.50, Potter Palmer 1.20, King George V 1.40 Venus 1.35, Blue Amable 1.151.50, Pb. de Oommines 0.601.05. Crocussen en Bijgoed: Enchan tress 0.350.80, L'Innocence 0.500.75, Tilly Koenen 0.20—0.45, Gel 0.15—0.40 —0.80, Mont Blanc 0.35—0.55—0.95, Wal ter Scott 0.150.70, Meijerbeer 0.15 0.65, Purp. Gr. 0.60—1.50—2.35, King of the Striped 0.300.55, King of the Whi tes 0.40—1.10, White Lady 0.31—0.70, Queen of the Whites 0.301.00, Scilla Camp. Blue 0.300.55, Lil. Candidum 1.80, idem extra 8.10, Colch. Minor 1.002.50, idem Ant. Major 1.906. Dubb. Galanthuis 1.60, enk. idem 0.60 1.25, Iris Retuculata 2.00, H. I. The First I 1.II 0.20, ni 0.14, H. I. Imperator z8 op 0.400.50, idem z-7 0.200.23, David Bless z-8-op 0.75, idem z-7 0.20, H. I. W'hite Excelsior 8-op 0.80 —1.00, idem 7 0.65, idem 6—8 0.50, H. I. Wedgewood z-9-op 1.45, idem z-8 0.75, Iris Ang. Pr. Juliana 0.35, idem Pr. Albert 0.40, idem gemengd 0.300.40, I.H. Oa- janus z-6-op 0.60, idem 5 0.40, idem 46 0.20. Narcissen Albo Pleno 1.051.45 Gl. of Lisse 0.451.50, Spring Glory 0.35 0.80, idem extra 1.20, Emperor 0.35 1.05, Sion 0.751.502.303.504.205,50 King Alfred 1.95—2.35, idem R. 0.85— 1.40, Victoria 0.350.85—1.45, Victoria extra best 150 p. m. 2.95, Watkin 0.35 0.75—1.30, Princeps 0.25—1.25—2.25, Dn. Incomparable 0.751.10, Charles 0.50 1.00, Queen of the North 0.651.05, Mig- non 0.500.75, Golden Spur 0.601.70 2.603.25, Mad. Plomp 1.001.40, Barri Bonfire 1.80, L. Koster 0.350.75, Or- natus max 2.002.80, Cervanthus 0.65 1.30, Horace 0.500.85, Bernadino 1.40 Elvira 0.451.30, Poet. gew. 0.400.75 0.90, Empress 0.401.05, Barri Consp. 0.55—1.20, Liberty 0.55—2.30—3.10, Dn. Watkin 1.30, Orange Cup 0.601.35, Albatros 1.25, Sulp. Ph. 1.151.85, Yo- lande 0.85, v. Wav. Giant 1.302.30, Cheerfulness 0.651.95, Sulph. Spir 0.85 1.05, Orang Ph. 1.802.35, Èforsfieldi 1.101.35, Early Surprise 0.300.90, Ornatus 0.350.651.20, Mad. de Graaff 1.051.80, Croesus 4.70, Camp. Regu- losus 0.550.95, Golden Ph. 1.00—1.70

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 8