Echt en goed VRIJDAG 12 AUGUSTUS 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 10 KATWIJK Voetbal. „Quick Boys" I speelde op haar terrein een wedstrijd tegen een badgasten-elf- tal. De gasten werden met 82 geslagen. Gevonden voorwerpen. Eetlepel blikje busgroenten, koperee singarenaansteker, dames portemonnaie met inhoud, paar wollen sport kousen, huissleutel, damestaschje, gummibal, jongensjas, ceintuur, gummi-handschoenen, re genmantel, nikkelen heerenhorloge, halsket tinkje, sleutelbos, zilveren heerenhorloge met ketting, portemonnaies met inhoud, bruine da- mestasch met inhoud, zilveren broche, drie strandstoelen, doublé broche, zilveren horloge, vulpen, belastingmerk, zwarte regenjas, pakje foto's, grijze pet, gouden armband, witte tent, bruine damesschoen, viool en strijkstok in foudraal, vulpen met glazen pen en een grijze regenmantel. Inlichtingen bij de politie. KATWIJK AAN DEN RIJN Tuinbouw. We zouden in plaats van „tuinbouw" thans ook „crisispaehtwet" kun nen schrijven omreden deze aangelegenheid den laatsten tijd wel de bijzondere aandacht heeft. Ook hier, want de kantonrechter te Lei den kreeg ook zaken ter behandeling uit onze gemeente, 't Is wel jammer, dat dergelijke kwesties zoover komen. En is het eenmaal bij den kantonrechter, dan loopt het er bijna zeker op uit, dat het voor de pachtcommissie komt, en even zeker is het dat de verpachter niet het gevraagde toegewezen krijgt. Beter zou het zijn als de zaak onderling geregeld kon wor den, zooals met een der grootste pachtheeren van Katwijk reeds geschiedde, of zooals het R.K. Kerkbestuur zelfs zonder een desbetref fende aanvraag deed. De nood in den tuin bouw is zoo hoog gestegen dat bijna niemand aan zijn verplichtingen zau kunnen voldoen, en zulks zeker nï<*t zal kunnen uit de onbrengst der producten. Want behalve den gewonen tuinbouw, is het ook de bloembollenteelt, die innlaats van winst, verlies geeft. De gewassen vielen tegen, de maat der bollen was beneden normaal en behalve dat de prijzen toch al niet Inonend zijn, komt de kleine maat met de veel lagere prijzen de inkomsten nog meer verlagen. Van een volle nachtbetaling, van hoe goede wil men in het algemeen ook moge zijn, is geen spreke om de eenvoudige reden dat de macht ontbreekt. Naar we vernemen zijn er ook reeds enkele particulieren die een flinke verlaging der pachtsom zullen toestaan. Onveilig duin. Wegens het schieten met scherp zal het duinterrein achter de Rijks schietbanen onveilig zijn op: Maandag, Dins dag, Woensdag en Vrijdag van 9 uur v.m. tot 2 uur n.m. en van 6 tot 9 uur n.m. Op Donder dag van 9 uur v.m. tot 9 uur n.m. en Zaterdag van 2.30 tot 8 uur n.m. Alleen als de roode vlaggen zijn ingehaald, is het terrein weer veilig. KATWIJK AAN ZEE Strandfeesten. De door V.V.V. georgani seerde strandfeesten op Woensdag en Don derdag j.l. zijn uitstekend geslaagd. Het weer werkte daartoe mee. De verschillende spelen trokken veel belangstelling. Het slo! van den eersten dag was een optocht met lampions, be geleid door de Harmonie en de 2de dag was het vuurwerk een mooi slot van een mooie dag Behalve bijna geheel Katwijk toonden hon derden uit omliggende plaatsen hun belang stelling hierbij LISSE Onteigening inzake tramplannen. Op de Secretarie dezer gemeente liggen voor een ieder ter inzage: A. een afschrift van het proces-verbaal der Commissie, die in deze gemeente zitting heeft gehouden; B, een afschrift van het advies dier Commis sie omtrent de ingediende bezwaren aan den Minister van Waterstaat uitgebracht. Deze stukken hebben betrekking op de ont eigening ten behoeve van den aanleg van een electrische tram. Geboren: Maria Johanna Antonia d. van J. C. Sobbe en A, J. Olijhoek Amerik z. van A. van Duijvenvoorde en A. Kerpershoek Nicolaas Maria Johannes z. van N. Kieft en A. W. Zomer Johannes Cornelis z. van C. Verwer en J. van der Laan Gerardus Cornelis z. van P. Kortekaas en G. Verlaan. Getrouwd: W. P. Koster en A. Warmer dam C, Hogervorst en J. M. Hoogkamer C. J. Duivenvoorden en C. E. Wolters (Haar- lemmemreer). Overleden: Teunis de Lange 44 j. echtg. van H. van der Jagt Geurt Hendrik Jans sen 76 j. echtg. van G. van 't Riet Jacoba Adriana Bouwman 73 j. echtg. van A. Eigen brood Johanna Maria Wensveen 25 j. Gevestigd: Th. J. van Bentem uit Haar lemmermeer C. Hoogkamer uit Haarlem H. M. E. Vreeken uit Amsterdam C. J. G. Persoon uit Monster. Vertrokken: M. A. P. Schrage naar Heemstede M. L. Haas naar Alkmaar C. M. A. Franx naar Amsterdam W. P. Koster en echtgen. naar Hillegom C. Hoger vorst en echtgen. naa Voorhout R. Rhijns* burger naar Sassenheim. RIJNSBURG Tuinbouw. Met de grovere tuinbouwpro ducten is het nog steeds niets gedaan. Begrij pelijk, de fijnere artikelen staan zeer laag in prijs, dus is er na de andere al zeer weinig vraag. Klei-aardappelen gaan in de beste kwa liteit voor 1.20 tot 2.— per 100 K.G. Vein bloemkool komt steeds meer, doch ook hiervan lokken de prijzen niet uit. 1ste soort brengt van 4.50 tot 5.80 op en voor 2de soort kan meestal geen kooper gevonden wor den tegen den minimumprijs van 0.75 per 100. Zooals elders staan hier de gewassen niet best. ook niet van de late bloemkool. Uien gaan van 1.30 tot 1.50 per 100 bos en van 130 tot 2.60 per 100 K.G. VOORHOUT De Hanze. Gisteravond vergaderde de R.K. Middenstandsvereeniging „De Hanze" onder voorzitterschap van den heer B. Schulte De voorz. opende de vergadering met den chr. groet, waarna de secretaris, de heer A. Heerings, de notulen las, welke onveranderd werden goedgekeurd. Ingekomen was een schrijven van den Ned. Bond van Arbeiders in het Landbouw-, Tuin bouw- en Zuivelbedrijf, inzake het beschikbaar stellen van een vergaderlokaal, welk schrijven voor kennisgeving werd aangenomen. De ingekomen stukken werden alle voor ken- nicgeving aangenomen, nadat hierover was be raadslaagd. Vervolgens bracht de heer P. N. Vester ver slag uit van de j.l. gehouden vergadering van den Centralen Raad, welk verslag keurig en zakelijk werd uiteengezet. Aan de hand van een reglement van een na burige afdeeling werd vervolgens een regle ment vastgesteld na eenige noodzakelijk aan gebrachte wijzigingen hierin te hebben aan gebracht. Besloten werd te beginnen met 1 Januari 1933 de contributie maandelijks te innen in plaats van per kwartaal. De voorz. deelde hierop mede, dat de heer W. van der Laan had bedankt voor het lid maatschap en stelde namens het bestuur voor den heer W. van der Laan te benoemen tot eere-lid dezer afdeeling, omdat deze persoon veel in het belang dezer afdeeling heeft ge daan. Hiertoe werd besloten. De rondvraag leverde de gebruikelijke huis houdelijke en zakelijke aangelegenheden op, terwijl er nog besloten werd om op 28 Augus tus wederom te vergaderen in verband met de bespreking voor het Hanzefeest in Haarlem. Hierop sloot de voorz. de vergadering met den chr. groet. De vergadering was slechts ma tig bezet. WOUBRUGGE EEN HEERLIJKE DAG VOOR DE OUDEN VAN DAGEN Défilé voor de Koningin-Moeder Onder groote belangstelling der burgerij ver trok wederom een stoet van 20 automobielen, door particulieren aangeboden, met de ouden van dagen tot het maken van den jaarlijkschen tocht. Via Ter Aar, Nieuwveen, Uithoorn Wil- nis en Mijdrecht, trok de stoet door en langs het Hollandsch polderland, overstraald door heerlijke zomerzon, naar Nieuwersluis om daar na langs de groote buitens aan de Vecht, Loe- nen te bereiken. Daar wachtte de eerste ver rassing toen de burgemeester dier gemeente, toevalligerwijze op de hoogte van den tocht, een groote kist sigaren als versnapering aan bood, welke natuurlijk dankbaar werd aan vaard. Na Vreeland en Kortenhoef werd 's Gra venland met haar prachtige buitens doorkruisd om Bussum te bereiken. Na een ommegang door het zwaar belommerde Spiegel- en het moderne Brediuskwartier ging de stoet naar Hilversum, alwaar, vooraf gegaan door de mo torbrigade der poli,tie, het nieuwe raadhuis van alle zijden kon worden bewonderd. Via de Hooge Vuursche werd naar Soesl- dijk gereden alwaar een groote verrassing wachtte. H.M. de Koningin-Moeder had er n.l. in toegestemd dat de stoet voor Haar zou defi- leeren en zich omgeven door klein gevolg daar toe aan den voet van het bascour opgesteld, alwaar zich ook de burgemeester bij Haar voegde. Dat deze koninklijke, attentie op prijs werd gesteld behoeft wel niet nader te worden toegelicht. Nadat H. Majesteit zich eenige oogenblikken met den burgemeester onderhou den en belangstellend naar verschillende om standigheden geinformeerd had, werd de rit voortgezet door de bosschen van Pijnenburg, alwaar aan den boschrand gelegenheid gevon den werd de door de bakkers geschonken broodjes te verorberen, over Riethoven naar Utrecht en langs den Rijn via Woubrugge naar de buurtschap Hoogmade. Het fanfarecorps „De Heerlijkheid Hoogmade" ontving hier de oudjes met eenige vroolijke marschen, waarna de burgemeested met een enkel woord de feest commissies als organisatoren en de auto-eige naren als uitvoerders, hartelijk dank zegde. De heer Chr. van der Nagel, sprekende na mens allen heeft daarop den burgemeester hartelijk dank gezegd voor zijne organisatie en leiding en de verrassingen welke door zijn toedoen bovendien konden worden bereid. Door vroolijke marschen begeleid vertrok de stoet weer naar Woubrugge, de oudjes in de gelegenheid stellend hunne toegestroomde fa milieleden van hunne vele wederwaardigheden te vertellen. De feestcommissies van Woubrugge en Hoog made en alle die aan het welslagen van dezen tocht hebebn medegewerkt kunnen met voldoe ning op hun werk terugzien, verzekerd van den welgemeenden dank onzer ouden van dagen. Geboren: Gerardus Cornelis z. van J. Huygsloot en M. J. Koek Anna Maria d. van J. J. van der Geest en P. M. Bisschop. IJke d. van P. Donker en J. Oosterdijk. WARMOND. Zanguitvoering. Morgenavond, te 8 uur, zal de R.-K. Zangvereeniging haar eerste buitenconcert geven. Het program ma is als volgt samengesteld: 1. Ver trouwen, Frans Abt2. Gebed uit Frei- sohut.z, C. M. von Weber; 3. Woudgedach ten, Frans Abt; 4. Ave Maria, Leo Smeets; 5. de Vesper, L. v. Beethoven; 6. Het Kerkje, C. Kreutzer; 7. Zomeravond- iied, C. Lanner; 8. Zondagmorgen, Frans Abt; 8. Herders Zondagslied, C. Kreutzer. ZEGWAART Geboren: Lydia d. van C. Vogelaar en A. van der Tang Theodorus Bernardus z. van Th. B. van Galen en H. C. van der Meij. Overleden: Barbara Huiberts 95 j. wed. van B. Kouwenhoven. ZOETERMEER Ondertrouwd: N. van Swieten 24 j. en M. P. Lelieveld 27 'y. ZOETERMEER—ZEGWAART Groene Kruis. Wegens a.s. vertrek uit de gemeente Zegwaart heeft de heer D. Riezebos bedankt als secretaris-penningmeester van de afdeeling Zoetermeer-Zegwaart van het „Groe ne Kruis", Door het bestuur dier afdeeling is in diens plaats aangewezen de heer H. B. Gravenheijde. Het secretariaat is gevestigd: Dorpsstraat A no. 20, Zegwaart, Koninginnefeesten. Op Dinsdagavond 6 en Woensdag 7 September a.s. worden alhier de koninginnefeesten gehouden. Den eersten avond worden gehouden: éta lage-wedstrijd, fakkeloptocht met muziek, rondvaart van verlichte gondels en kano's. Den tweeden dag half twee 's middags af- marsch der diverse deelnemers met muziek naar het feestterrein: nationale ringrijderij, waaraan tevens verbonden een wedstrijd in het versieren van voertuigen, volksspelen en gecostumeerde voetbalwedstrijd. Des avonds 8 uur concert op het feestterrein, bioscoopvoor stelling en tot slot vuurwerk. WASSENAAR. De ongelukken op den Leidschen Weg. Doorde Vereeniging „Wassenaar Voor uit" is aan den Minister van Waterstaat het volgende adres gezonden: Onder verwijzing naar de desbetref fende bepalingen in het Rijkswegen Re glement en in het algemeen de persarti kelen en adressen van erkende Vereenigin- gen in zake de lintbebouwing langs de Rijkswegen in Nederland steunende,, vraagt de Vereeniging „Wassenaar Voor uit" uw aandacht voor den toestand op en aan den Rijksstraatweg tusschen 's-Gra- venhage en Leiden (Leidschen Weg), in het bijzonder voor deszelfs gedeelte, het welk gelegen is onder de gemeente Wasse naar tusschen het Viaduct der Z. H. E. S. M. en den Deyl. Het zal Uwe Excellentie niet ontgaan zijn, dat aan het bovenbedoelde gedeelte steeds meer uitbreiding wordt gegeven aan het aantal uitwegen en uitgangen ten be hoeve van kleine villaterreinen. De Vereeniging „Wassenaar Vooruit" vestigt in dit verband met name uw aan dacht op het onrustbarend aantal ver keersongevallen op bedoelden dag (sinds 1 Januari 1932 reeds 156 in getal), welke voor een niet gering gedeelte hun oorzaak vonden in het feit, dat het aantal uitwe gen niet constant bleef en te meer toe neemt, nu geenerlei paal noch perk ge steld wordt aan de lintbebouwing langs dezen Rijksstraatweg, waarbij na iedere verkaveling aan elk daaraan gelegen per ceel, hoe klein in omvang ook, gelegenheid gegeven wordt een uitweg te verkrijgen op genoemden hoofdader van Js lands ver keer. Ter voorkoming van het aantal verkeers ongevallen, aan bovenbedoelden toestand te wijten, verzoekt de Vereeniging „Was senaar Vooruit" Uwe Excellentie dan ook eerbiediglijk en met nadruk, dat geen nieuwe vergunning van uitweg meer worde verleend aan eigenaren of gebruikers van perceelen aan meergenoemden Leidschen Weg, totdat door Uwe Excellentie een de finitieve oplosing en regeling, in welken vorm ook, betreffende de lintbebouwing langs 's Rijks hoofdwegen en het daar mede nauw samenhangende vraagstuk der uitwegen zal zijn gevonden en getroffen. Namens de vereeniging werd het adres onderteekend door mr. L. de Blécourt, secretaris. UIT DE RIJNSTREEK B0DEGRAVEN. Inbraak. In den nacht van 1011 Aug. is alhier ingebroken in de Gereformeerde Kerk in de Spoorstraat. De dader(s) heeft zich toegang verschaft door middel van inklimming. Alles wijst er op, dat de in breker een groote vernielzucht gehad heeft. Alle offerblokken werden opengebroken alle kasten opengemaakt, tot zelfs de deuren, die toegang verschaften tot het inwendige van het orgel werden totaal vernield. Ove rigens is de buit niet groot geweest. Uit de offerbloken is ongeveer 2 gulden mee genomen, en een heerenrijwiel, dat de koster aldaar had staan. Een damesfiets, die er naast stond, heeft hij niet medege- nomen. Arbeidsbemiddeling. Het werkloozen- cijfer in deze gemeente is in de afgeloopen week weer met 4 vermeerderd, zooda-t het totaal aantal werkzoekenden, ingeschreven 'bij de arbeidsbeurs 113 bedraagt. Gevonden. Een gabardine regenjas, een gouden daspeld, een gebrand zilveren broche. Verloren. 3 belastingmerken, een bruine heerenportemonnaie met inhoud, een dameshoed. Geboren: Grietje, d. v. H. van den Akker en T. H. Braam. Gerardus Anto- nius, z. v. G. Ebbenhorst en 8. M. Werk hoven. Overleden:' P. van Geel, 54 jr. geh. met A. Boot. Jan Spruijt, 10 jr., z. v. B. Spruijt en H. J. Boer. Vertrokken: H. J, Stam en gezin naar Zwammerdam. NIEUWKOOP. Geboren: Jannigje d, van N. A. van Wijngaarden en J. de Groot. G e t r o uw dH. van Haselen 27 j. en P. E. Bernds 26 j. wonende te Rotterdam. P. Stoof 23 j. wonende te Uithoorn en A. Stadsvoort 19 j. zijn Poeders alleen, wanneer zij de handteeke- ning dragen van den fabrikant A. Mijn hardt. Maagpoeders. Hoofdpijnpoeders, Kiespijnpoe ders, Hoestpoeders, Wormpoeders, enz. Per poeder 8 ct. Per doos 45 ct. Bij uw drogist. 6009 ALPHEN AAN DEN RIJN. Gemeenteraad. De agenda van den gemeenteraad is met het volgende punt aangevuld: 13. Benoeming van twee leden van het Algemeen Armbestuur in ver band met periodieke aftreding. Aanbevo len worden in de vacature H. S, van de Putte: 1. H. S. van de Putte; 2. J. B. van Halderenin de vacature A. D. van Vliet: 1. A. D. van Vliet; 2. P. Bunnik. Aanrijdingen. Langs den Steekter- weg werd gisteren een fietsend meisje aan gereden door een motorrijder, die daardoor beiden kwamen te vallen. Zij kwamen met gescheurde kleeren en den schrik vrij. De motor werd aanzienlijk beschadigd. In de Julianastraat werd de koopman R. aangereden door een Haagsch autobe stuurder, hij deed hiervan aangifte bij de politie. Personalia. Onze plaatsgenoot L. Wils slaagde voor het examen Hoog Duitsch. Geboren: Cornelis, z. v. Arie Brui nes en Petronella Borst. Jacob, z. v. Gerrit Huisman en Teetje T. van Essen. Hendrikus, z. v. Pieter Kolster en Hendri'ka Roozeboom. Evefdina Petronella, d. v. Wouter Oomen en Gerritje. Veenhof. Hendrikus, z. v. Johannes Martens en Jo hanna Ph. Lammers. Maria Elisabeth, d. v. Th. Vergimst en Johanna Vroom. Overleden: Alida Teunissen, ond 54 jaar. Jan Pieter Houtman, oud 5 dagen. Aagje van Leeuwen, echtgenoote van Jan Bulk, oud 71 jaar. Arie slot, weduw naar van Hendrika van Heijningen, oud 72 jaar. Johanna J. de Bruin, echtgenoote van Cornelis Oostrum, oud 61 jaar. Jan van Velde, oud 7 weken. Jan Willem Muiswinkel, echtgenoot van Margaretha A. Jenné, oud 55 jaar. Anna Catharina Sut- terland, echtgenoote van Hill© Visser, oud 78 jaar. Gevestigd: P. Grosse Lochtmann, Pr. Hendrikstr. 124, van Duitschland; Anna M. Bartel, echtgenoote van J. van der Nagel, Hoorn 116, van 's-Gravenhage Elisabeth H. van Nood, Hoorn 188, van Arnhem; Theodora M. Verheugd, Station straat 48, van Haarlemmermeer; H. De- moet, Willemstraat 42f, van 's-Gravenhage; Maria J. de Jeu, Hooftstraat 124, van Bo degraven; M. Luijten, Otweg (woonkeet), van Boskoop; H. J. Lamfers, Rozenstraat 5, van Hillegom; Eldertina Kok, N. Nassau- straat 9, van 's-GravenhageJ. van Egmond Hoorn 232, van Leiderdorp; I. van der Horst, IKIaadhuisstraat 247, van Deventer. Vertrokken: B. Q. Schouten en ge zin, Za-albergstraat 37, naar Velsen; Maar- tje de Jong, Hoofstraat 17, naar Soest; H. Linzel en gezin, Hoorn 85, naar Schiedam, Vlaardingerdijk 35; P. Knorren, Bloemhof straat 25, naar 's-Gravenhage; J. A. Knor ren, Bloemhof straat 25, naar Amsterdam; C. B. Koolhaas en gezin, Vijferstraat 4rood, naar Voorburg; Christina C. Overduin, Le liestraat 26, naar 's-Gravenhage; Ma-artje Kroon, wed. van D. van Leeuwen en ge zin, Dorpstraat 64, naar Leiderdorp; J. J. Doornebal, 's Molenaarsbuurt 47, naar Moordrecht; Josina Rijfers, van Boetse- laerstraa-t 21, naar Rietveld; A. Meijer, Steekterweg 274, naar Emmen. Z0ETERW0UDE. Koperen ambtsjubileum burgemeester. Dinsdag a.s. zal overeenkomstig den wensch van den jubilaris op zeer beschei den wijze het 12 1/2-jarig ambtsjubileum gevierd worden van den burgemeester. De hepr Wap zal ten zijnen buize aan den Hooge Rijndijk van 3 tot 4.30 uur n.m. re ceptie houden en ten raadhui z© op het dorp alhier van 6.30 tot 7.30 uur n.m. Het ligt voorts in cLe bedoeling den jubilaris te ongeveer 6 uur aan diens woning aan den Hooge Rijndijk af te halen en daarna rij dende over den Hooge Rijndijk, Weipoort en Dorp naar het Raadhuis te vertrek ken al waar dan de receptie zal plaats vinden. Om half acht, zal er ten gemeen tehuize een bijeenkomst plaats vinden van raadsleden, ambtenaren en werklieden der gemeente met den jubilaris en diens fa* milie. De inwoners worden verzocht dien dag te vlaggen. Woensdagavond zal de jubilaris worden gehuldigd in het Patronaatsgebouw aan den Hooge Rijndijk. De bewoners aldaar wox'den verzocht ook dien dag te willen vlaggen. Feest van den Deken. In de ver melding van de feestelijkheden is een ge deelte weggevallen. Bij de huldiging der organisaties zal ook de Graalwacht op treden met spreekkoren. WILT U IETS WETEN? Vraag: J. C. S. te Z. inzake een erfe niskwestie. Antwoord: Uw vraag is niet zeer duidelijk gesteld. Waarvoor hebt u een vol macht geteekend? Wanneer de notaris niet voortgang met de zaakmaakt, kunt u het beste met- hem eens gaan piaten. Een vol macht kan overigens worden ingetrokken. Hoe lang dergelijke dingen gewoonlijk du ren, dat is niet te zeggen, dat is zeer ver schillend. MARKTBERICHTEN LISSE, 10 Aug. Bloembollenveiling H. B. G. Aanvoer 6000 colli's. Hyacint'hen E.G. Prins Hendrik 18-op 11.20, idem 17 8.80, idem 16 6.95^ E.R. Maria Corn. 1516 2.55, idem 14 1.65, idem 13 1.05, idem 12 0.95; E.B. Pres. Fare 16 2.75, idem 15 2.05, idem: 14 1.50, idem 12 0.95; E.W. Majestic 19 5.95, idem 18 4.50, idem 17 3.80, idem 16 2.55, idem 15 2.00, idem 12 1.00; E.R. Marconi 18 3.90—4.00; ETW. La Grandesse 16 2.25, idem 15 3,05, id. 14 1.50 idem 12 0.85; E.R. Giganthea 18 4.85, idem 17 4.00, idem 16 2.75, idem 15 2.30, idem 14 1.55, idem 13 1.00; E.R. Gertrude 19 6.90, idem 1618 3.50, idem 17 4.00, idem 16 2.85, idem 15 2.05; E.W. LTnnocenc© 19 5.85, idem 18 4.00, idem 17 2.85—3.05, idem 16 2.202.55; E.B. Grand. Maitre 19 4.55, idem 18 3.55—3,95, idem 12 1.00; E.R. La Yictoire 19-op 8.00, idem 18 6.00; E.R. Moreno 17 3.95; E.W. Queen of the Whites 161op 2.65, idem 15 2.10, idem 14 1.45, idem 12 0.95; E.R. Lady Der by 19 7.50; E.R. Bahama 16 2.65, idem 15 1.80, idem 14 1.30; E.B. Queen o. t. Blues 16 2.55, idem 15 2.10, idem 14 1.55, idem 13 1.15; E.G. City of Haar lem 12 1.20; E.R. Garribalda 17 4.95; D.W. Mad. Sophia 17 4.00, idem 16 2^0. Enkele vroege tuilpen: Rose Luis ante 1.50, Calypso 0.80, Duo de Berlin 0.451.10, Èleonora 1.15, Goul. Card, 0.601.60, Pink Beauty 1.101.75 Dusart 1.30, Max Havelaar i.40, King o. t. Yellow 1.001.90, Oram. Brilliant 0.400.75, Queen Flora 0.550.70, Mon Tresor 1.052.65, Oostenrijk 0.801.30, Hobbema 0.401.25, Rose Grisdelin 0.400.85, Diana 1.45, Waterloo 1.10 1.35, Roi Cramoisie 1.20, Duoh de Par ma 1.55, Fred Moore 0.450.90, Venn. Brilliant 0.451.50, Prosperity '0.40i 1.00, Flamingo 0.351.Ibis 0.65 1.65, Crimson Queen 0.40—0.95, J. v. d. Vondel 0.701.50, Witte Due Max 1.00 1.25, Scarlet Due 0.40l.lf>, Witte Valk 2.00, Br. Star 0.451.00, Berm. Schle- gel 0.85, Grand Duo 1.602.00, Gele Prins 1.651.80, Rose Due 1.20—1.65, Gen. de Wett 1.301.80, La Reine Max 1.75—2.00. Dnbb. Vroege Tulpen: Mr. van Tubergen 1.251.95, -Cour d'Or 1.15 3.10, Theeroos 0.601.50, Trimnphater 2.25, Murillo 0.401.35, Electra 1.30, Peach Blossom 1.002.052.95, Mr. v. dC Hoef^ 1.051.902.55, Thournesoll 1.80, Schoonoord 2.753.69, El Toreador 1.752.80, Rex Rufor. L25, Vuurbaak 1.001.45, Orange Nassau 2.002.S0. Darwin Tulpen: Ooland 0.25i 0.90—1.50, Wan. Pitt 0.40—1.00—1.45, Bartigon 0.20—0.60—0.90, Elisabeth 0.45 0.75—1.40, Whistler 0.801.25, Clara Butt 0.300.90, Pride of Haarlem 0.35 0.75, Sanders 0.451.20, P-etr. Hondius 0.600.85, King Harold 0.600.90, Mas- esacihussets 1.00, La Candour 0.80—1.05 Venus 2.00, Greuze 1.00—1.35, Krelage 0.40L40, Rev. Ewbank 1.001.50, City of Haarlem 1.60—1.75, La- Fiancee 0.351.10, Rauwenhoff 0.451.05, Nora Ware 1.00, Zulu 1.50, Orion 0.45—0.80 Roi d'lsland 1.00, Painted Lady 0.80, Europe 0.95, King George V. 1.45— 1.75, After Glow 1.50. Enk. late Tulpen:' Iaig. Pink 1.10 Alomen© 0.65—1.00, Pico tee 1.05, La Merveille 0.70, Ing. Yellow 0.85—1.55, Gesn. Macrosphila 1.50, Miss Ellen Wil- mott 1.65, Caledonia 1.00, Orange King 1.20. Breeder Tulpen: Lodewijk XIV 0.551.05, Don Pedro 0.651.20, Bac chus 0.90—1.80, Aprioot 1.25, Yellow Perf-1.25, Trt. Prof. Tendeloo 1.40, idem Canada 0.75, idem Pollux 0.851 1.05, Orocnssen Geel 0.25—0.75, Purp. Gr. 0.400.90—2.Mont Blanc 0.40 0.85, Gladstone 0.401.15, King o. t. Whi tes 0.401.20, Albion Purp. 0.300.75 Pr. Albert 0.35—0.60, Mad. Mina 0.30— 0.65, Gr. Vedette 0.30—0.55, W. Scott 0.300.90, Queen o. t. Bilues 0.400.85 Oolch. Ant. Maj. 3.40—5.90—8.10, Iris Aug. gem. 0.400.50, Witte Druifjes 0.35, Lil. Gand. 5.20—9.90, Enk. Ga lantbus 0.300.85, Heavenly Blue Muse. 0.35—0.60. Narcissen'? Ornatus max 0.75 2.35, Brilliancy 2.35, Cheerfulness 1.75, Poet. Helios 0.801.65, von Sion 0.501 1.002.003.40, Glori Mxmdi 1.25, Em peror 0.551.20, Barri Consp. 0.45 0.70, Lucifer 0.60, Early Perf. 1.451.80 Sp. Glory 0.501.25, Glory of Lisse 0.301.00, Glory of Sassenheim 0.45 0.80, Oervanthus 1.201.60, Victoria 0.45—1.30—1.90, Mad. Plemp 1.00, L. Koster 0.300.85, Sulph. Phoenix 0.95 1.25, Albo Pleno 1.10—1.25, White Lady 0.75, Ornatus 0.300.95, 01. of Noord- wijfc 0.751.15, Horace 0.400.75, Oran ge Phoenix 2.05, Golden Spur 0.65i 2.003.20, Watkin 0.351.15, Empress 0.50—1.00, Gl. of Leiden 0.65—1.00, Camp. Queen Ann 0.60, King Alfred 1.40—1.95—2.25, Mad. de Graaff 1.05— 2.Bio. Ddok 0.400.65, Princepss 0.351.25, Queen of the North 0.45 0.60, Croesus 4.204.75, Treserve 1.10 1.80, Masterpiece 0.90, Earley Surprise 0.400.75, Elvira 0,500.70, Colorable 0.70.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 10