WOENSDAG 10 AUGUSTUS 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 10 Augustus 1932, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 766.8 te De Bilt. Laagste barometerst.: 751.te Riga. Verwachting tot den avond van 11 Aug.: Zwakke veranderlij ke wind, later uit zuidelijke richtingen, aanvankelijk helder tot licht bewolkt, la ter toenemende be wolking, droog zeer warm weer. In den toestand begint eenige verande ring te komen. De hooge druk neemt steeds in beteekenis af en begint zich naar het Zuid-Oosten te verplaatsen. In het Westen nadert een nieuwen depressie met een uitlooper tot de aan de kust van Portugal, die bij zijn nadering in den Golf van Bis- caje den wind naar Zuid-Oost zal doen krimpen en groote hitte kon brengen en het weer onweersachtig kan maken. Be halve in Noord-Zweden is het overal prachtig zomerweer met alleen in Zuid- Frankrijk zeer hooge temperaturen. Ook in Finland blijft het nog warm. In Noord- Scandinavië vielen zware regens. Het is te verwachten, dat in geheel West-Europa de temperatuur nog zal stijgen met weinig bewolkte luchten, en onweders en afkoe ling eerst over eenige dagen zullen optre den. LUCHTTEMPERATUUR: Temperatuur des middags te half drie 23.4 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS ejL: Vans Wonesdagnam. 9.04 uur. tot Dins- dagvoorm. 5.06 uur. WATERTEMPERATUUR: Zweminr., Hooge Rijndijk hedenmorgen 7 uur 22 gr., 12 uur 23 gr., 3 uur 23,5 gr. C. Zweminr. „De Zijl", hedenmorgen 7 uur 20 gr., 12 uur 21 gr., 3 uur 21,5 gr. 0. HOOG WATER Hoogwater te Ivatwijwk aan Zee op Donderdag 11 Aug. v.m. 10.20 uur, n.m. 10.45 uur. STADSNIEUWS BOND VAN BELASTING CONSULENTEN. Alhier heeft de gewone algemeene leden vergadering plaats gehad van den Bond van Belastingconsulenten. De opkomst der vergadering was met onbevredigend. De voorzitter memoreerde in zijn openings woord, dat de Vereeniging na een bestaan van ruim één jaar zij is opgericht op 12 Maart 1931 reeds over een eigen orgaan be-schikt: „Het Maandblad voor Belasting recht". De bestuursvoorzitter, de heer D. v. d. Lelie, tevens voorzitter der vergadering, was aan de beurt van aftreden en stelde zie hin verband met Zijn overigen werk kring en verschillende persoonlijke om standigheden niet meer herkiesbaar. Met algemeene stemmen werd in zijn plaats ge kozen de heer mr. A. A. H. du Toy van Hees, die het voorzitterschap aanvaardde. Daar deze meende, dat zijn nieuwe functie niet vereenigbaar was met die van voorzit ter van den Raad van Toezicht, trad hij als zoodanig af. Ter vervulling van zijn plaats en van nog een andere vacature werden resp. met nagenoeg algemeene stemmen tot voorzitter en lid van den Raad van Toe zicht benoemd de heeren mr. dr. A. Spanjer te 's-Gravenhage en O. A. Verhey, accoun tant te Wageningen. Het bestuur werd ge machtigd de koninklijke goedkeuring aan te vragen. In verband met naar voren ge brachte wenschen verklaarde het bestuur alvorens van deze machtiging gebruik te maken alsnog een eventueele statutenwij ziging te zullen overwegen. Naar aanleiding van verschillende vragen werden door den voorzitter eenige inlichtingen verstrekt. Het aanbal gewone leden bedroeg per 1 Aug. j.L 46, het aantal adspirant-leden 59. Vrijwel alle leden zijn toegelaten na het door den Bond vereischte diploma voor Belastingconsulent te hebben behaald; slechts enkelen zijn tot dusver op grond van een overgangsbepaling als lid toegelaten wegens uit de practijk gebleken bekwaam heid, waarbij elk geval door het bestuur nauwkeurig werd onderzocht. De toestand in den landbouw. Bij het kantongerecht alhier zijn tot dus ver 40 crisis pachtzaken aanhangig ge maakt. Op haar verzoek is eervol.ontslagen met dank voor de bewezen diensten Mevr. M. W. S. Blok geboren Aberson, als lid van den Voogdijraad Leiden. Handelsregister K. v. K. \V ijzigingen: 2696. N.V. Manufactu- renhandel v.-h. A. P. Martens en Co., Lei den f. Haarlemmerstr. 245, Leiden f. Nieu we Rijn 58, Exploitatie van Manufacturen winkels. Opgeheven zijn de filialen: Haar lemmerstraat 245, en Nieuwe Rijn 58. 5573. Firma Ammerlaan en Verstee- gen, Zoeterwoude, Weipoort B 49, Graan handel, maalderij en winkel in koloniale waren. Uitgetreden is do firmant P. L. Versteegen, waardoor dq firma is ontbon den en de zaken voortgezet worden door overgebleven firmant Th. Ammerlaan on der den naam: Th. Ammerlaan, Zoeter woude-Weipoort. Ingang per 1 Juni 1932. Nieuwe inschrijvingen: 6064. Firma Gebr. Roest, B.P., Leimuiden, 1 Bil de rdam No. 405, Veehoudersbedrijf en vee handel. Venn.: C. W. Roest, en T. Roest, beiden te Leimuiden en J. H. Roest, Nieuw- veen. 6064. P. L. Versteegen, Zoeterwoude, Weipoort B 14, Boter, Kaas en Eierenhan- del. E.: P. L. Versteegen, Zoeterwoude- Weipoort. Hedennacht om 1.50 uur heeft op de Plantage een botsing plaats gehad tusschen twee auto's, de een bestuurd door J. P. uit den Haag, de ander door H. de W. uit Bos koop. Beide auto's werden zwaar bescha digd en moesten worden weggesleept. Den Boskoopschen autorijder treft schuld, aan gezien hij te veel links van den weg reed. Gisternamiddag is op de Turfmarkt-brug D. J. D. aangereden door de autobus van de M.O.D.A., bestuurd door D. van W. uit Alphen a. d. Rijn. De aangeredene bleef be wusteloos liggen. Hy werd naar het Acad. Ziekenhuis vervoerd; toestand was he den redelijk wel. De aangeredene had het ongeluk aan eigen onvoorzichtigheid te wijten, daar hij zonder uit te kijken den weg overstak. De tentoonstelling der L. G. V. belooft een groot succes te worden. Medailles wer den ontvangen van de heeren: J. Storm, Darthen, A. G. Bergers, de Leidsche Cou rant, Begeers Edelmetaalfabrieken te Voor schoten, Tooneelvereeniging O. B. K., Leidsch Dagblad. Prov. Bond van Geiten- fokver. in Zuid-Holland. Een geldprijs van den heer R. Raar en van den heer en mevr. E. Voor verdere bijzonderheden leze men de kleine advertentie van a.s. Zater- Voor het examen Fransch L. O. is ge slaagd de heer P. J. de Maaker. Op de gisteren gehouden keuring van nieuwe en zeldzame planten van de Konink lijke Nederl. Mij. voor Tuinbouw en Plant kunde te Amsterdam werd aan Phlox dec. Paul Hoffmann, ingezonden door de Vas te plantenkweekerij K. J. van Veen, alhier, een getuigschrift eerste klasse toegekend. Uit Leiden vertrokken: D. B. Abegg, Heemstede M. Hobbema- laan 19. Alloe Bakar Djakr, Oegstgeest Kempenaerstrat 81. A. van Berkel en Fam., Den Haag, Zusterstraat 4. J. Bok, Zaltbommel. Rijksstraatweg 18. J. Bongers, Rijnsburg, Vliet Z.Z. 38. P. G. Bouter, Amsterdam, J. v. Galenstr. 303. J. A. Breugelmans, Gennep, Markt plein. J. H. Broersma, Leiderdorp, Hoogmadeschew. 18. M. Cohen, Delft, Oude Delft 162a. J. Dingjan, Den Haag Strotstraat 84. S. A. Drathen, Gützen- rath. J. B. Drewes, Amsterdam, Ruijsehstraat 4. P. H. Driessen, Rot terdam, Bosohje 6a. H. M. M. O. Haan appel, Rijswijk Z.H. Penninglaan 6. P. de Haas, Nijmegen. K. K. W. Heuss, Utrecht. J .M. Haarsveld, Lopikerca- pel. M. Kamerman en Fam., Den Haag Oudermanss 148. H. J. van Aken— Kouwen, Voorschoten, DonHian 12a. G. C. de Liefde'Meijer, Haarlem, Brou wersvaart 108rd. Masdoelhak, Oegst geest, Kempenaerstraat 81. W. M. Ober, Wassenaar, Bakershagenlaan 24. Ohr. A. Paap, Werkendara, Sasdijk. A. Pull ter Gunne, Den .Haag, Fred. Hen driklaan 250a. F. Rietbergen en Fam. Voorschoten, Kattelaan 25. E. Chr. Schimmelpenninck, Den Haag, Laan Cat- tenb. 78. H. M. A. DingjanSegers, Den Haag, Stortstraat 84. -r- Mas Sidar- tawan, Oegstgeest, Kempenaerstraat 81. N. Star, Rijnsburg, Heerenweg 2. H. E. C. Starkenbrug, Oegstgeest, Ter wee 43. A. U'hrmaoher, Utrecht. G. van der Veen, Velsen, Zeeweg D. 325. M. Th. Verdonck Huff nagel, Den Haag, Benoordenh. weg 96. J. Voorzaat, Kat wijk, Duinhof 4. M. J. Warmer en Fam. Haarlem, Stuyvesantstraat 30. In Leiden gevestigd: M. W. Bastiaan, dienstbode, Oude Singel 1G8. M. A. van Berge Henegouwen, Aal markt 12. Wed. M. E. A. Berger-Bon- gaerts, v. Slingerlandtw. 8. J. P. Braak man, slager, Oude Vest 203a. A. B. van Brakel, korporaal, Weddesteeg 2. W. H. L. Bruyns, Rapenburg 8. J. Bijland, Breestr. 99101. B. Falk, dienstbode, Langebrug 4a. P. A. Harteveld, teeke naar, Waardstr. 20. A. P. Hasselbach, tuinarbeider, Vrouwenkerkst. 12. W. Heijer, dienstbode, Rembrandtstr. 27. A. Kraal, huishoudster, Hoogewoerd 120. A. M. Hensen-Kuypers, Marcsingel 57. Wed. A J. Schaaij-Léautaud en fam., Lok- horststr. 19a. H. Lock, venter, Jan Vos- senst. 5. K. Machurck, Krauwelst. la. J. Oostveen en fam., machiuezetter, Nieuwts. 16. J. M. Th. Pierrot, Maars- manst. 14. C. E. van Rooden, verpleeg ster, L Rijndijk 98. P. J. H. Ruttern en fam., Maresiugel 71a. L. van Ry, Rapen burg 19. O. P. Rijsdijk, colporteur, L. Raamst. 5. Wed. J. Hakker-van Santen, v. Asscndelftshof 9. K. Schafer, dienst bode, J. v. Goyenkade 44. M. Sensky, dienstbode, Aalmarkt 12. G. A. Smeele- Siglé. H. Rijndijk 51a. J. Smecle, H. Rijndijk 51a. M. A. Stapper, broodbak ker, Langegr. 24. A. A. C-hr. Steller, on derwijzeres, Merelstr. 20. St. Timmer en fam., ketelmaker, Morschweg 132. A. van Velsen, dienstbode, Oude Rijn 2. H. Vis ser, dienstbode, Oude Heerengr. 24. Wed. F. J. Hopman-van Wijk en fam., Plantsoen 3. E. P. Zaspel, monteur, Fr. v. Mieris- straat 13. LAATSTE BERICHTEN DE UITVOERING VAN DE CRISIS- VARKENSWET. Een circulaire van rien mi nister van oeconomische za ken en arbeid aan de ge meentebesturen. De minister van oeconomische zaken en arbeid heeft zich tot de gemeentebesturen gewend met het verzoek om medewerking bij de uitvoering van de crisis-varkenswet. Bepaaldelijk worden de gemeentebestu ren uitgenoodigd van 15 Augustus af aan de Nederlandsche varkenscentrale in Den Haag mededeeling te doen van de inge komen aanvragen voor huisslachtingen (art. 6a Vleeschkeuringswet). Bij genoemde circulaire aan de ge meentebesturen was gevoegd een af schrift van een aan de hoofden van de rijks- en gemeentelijke keuringsdiensten gerichten omzendbrief, waarin de keu ringsdiensten, in afwachting van een nog deze week uit te vaardigen algemeenen maatregel van bestuur, reeds thans op de niet geringe taak bij de uitvoering van de wet worden gewezen. Van 15 Augustus a? zal van ieder hier te lande geslacht varken (eenige groepen uit gezonderd) een bepaald bedrag te bereke nen naar het geslachte gewicht in K.G., als heffing moeten worden betaald. Het bedrag van de heffing zal nader worden bepaald. De inning der bedragen wrdt opgedragen aan de keuringsdiensten. Heeft geen keuring plaats, zooals bij huisslachtingen, dan geschiedt de opgaaf door de gemeentebesturen als in den aan vang vermeld en belast de varkenscentrale zich met de inning. De keuringsdiensten zullen de bevoegdheid krijgen, voorloopige betaling vóór het slachten te eischen. Na dere verrekening volgt dan na bepaling van het juiste gewicht. De keuringsdiensten zullen voorts kunnen eischen, dat degeen, die een varken aanbiedt, een behoorlijk werkend weegtoestel ter beschikking heeft. De keuringsdienst kan echter ook zelf een dergelijk toestel ter beschikking stellen. In bepaalde gevallen kan geheele of ge deeltelijke ontheffing van de betaling van het recht plaats hebben. De betrokken keu ringsdiensten moeten de ontvangen bedra gen elke week storten in het stabilisatie- fonds, ingevolge de crisis-varkenswet De varkenscentrale zal aan de keuringsdiens- ten een nader te bepalen vergoeding geven voor de kosten, aan het innen van de hef- 1 fing verbonden. BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Marijke Cornelia, d. v. C. F. M. Pieck en A. L. M. Creijghton. Pie- ter, z. v. C. Gort en N. W. van Leeuwen. Overleden: P. Dubbelaar, m 82 j. G. Jansen z. 20 mnd. DE OLYMPISCHE SPELEN DEGENSCHERMEN Beslissing personeele wedstrijden. LOS ANGELES, 9 Augustus. I Dinsdagavond vielen ook de beslissingen in de personeele wedstrijden degenscheï- men. i De gouden medaille kwam in het bezit van den Italiaan Cornaggia. Zijn landge- noot Medici eindigde op de tweede plaats. De Franschman Buchard kreeg de bronzen medaille. Vierde werd de Italiaan Agostoni voor Ragno (Italië), Sohmetz (Frankrijk) en Cat- liau (Frankrijk). OPROER TE MADRID UITGEBROKEN. DE REGEERING MEESTER VAN DEN TOESTAND. Vijf dooden gevallen. MADRID, 10 Aug. (V.D.) Hedennacht tegen vier uur trachtten gelijktijdig vijftig zestig personen, waaronder eenige mili tairen, het hoofdpostkantoor binnen te dringen, terwijl een honderdtal personen het Ministerie van Oorlog binnendrong en een derde groep het hoofdbureau van po litie trachtte te bezetten. Do in het post kantoor gelegerde gendarmerie wist de me nigte tegen te houden totdat versterking arriveerde, waarna de aanvallers werden teruggeslagen en 40 personen werden ge arresteerd. Achter het Ministerie van Oorlog ont stond een schietpartij, waarbij meer dan 300 schoten werden gewisseld. De bestorming van het hoofdbureau van politie werd met behulp van machinege weren afgeslagen. Kleine tanks surveilleer den later voor de genoemde gebouwen. De chef der Madrileensche politie deelt mede, dat het oproer een tegen de repu bliek gerichte beweging is, die echter vol komen is mislukt. Er zouden in totaal vijf dooden zijn gevallen, namelijk een onder officier, drie soldaten en een burger. Ge arresteerd zijn tot nog toe behoudens een aantal burgers, een generaal en verschei dene officieren, waaronder de Hertog van Infantado. De voorbereidingen voor de om wentelingspoging waren geheim gebleven en pas een uur voor het tijdstip, waarop men de putsch zou trachten uit to voeren, kreeg do politie eenige aanwijzingen. In do hoofdstraten van Madrid werd tot ongeveer vijf uur geschoten, terwijl in de buitenwijken de schermutselingen met de opstandelingen tot ongeveer zeven uur van morgen duurden. De meeste opstandelin gen hebben zich in de omgeving van Ma drid teruggetrokken. ARRESTATIE-BEVEL TEGEN EX-KONING ALFONSO. MADRID, 10 Augustus (V.D.). De parlementaire commissie van onderzoek naar do politieke en administratieve ver antwoordelijkheden van het oude regiem heeft arrestatiebevelen uitgevaardigd te gen ex-koning Alfonso, den infant Ferdi nand, den voormaligen minister van Ar beid in de dictatoriale regeering e.a. DE DAGELIJKSCHE REEKS POLITIEKE AANSLAGEN. ELBING, 10 Aug. (V.D.). In den afgeloo- pen nacht tegen drie uur ontplofte een bom door het venster van het S P.D.-huis te El- bing, in welk gebouw ook de te Konings bergen verschijnende sociaal-democratische „Freie Presse" en een aantal afdeelings- kantoren van vakbonden zijn onderge bracht. De bommen veroorzaakten groote materieele schade in de kantoorlokalen en de ruiten van alle in de omgeving liggende huizen worden vernield. LAUBAN, 10 Aug. (V.D.). In den afgeloo- pen nacht werd een handgranaat geworpen naar het gebouw van de arbeidsbeurs te Lauban, waardoor groote schade aan het gebouw werd aangericht. Persoonlijke on gevallen kwamen niet voor. Te Niesky in het district Rothenburg Lausitz werd de groote spiegelruit van den muziekhandel Sewald, waarin tevens een fi liaal van den Volksboekhandel is gevestigd, met steenen ingeworpen. ROESSEL, 10 Aug. (V.D.). In den afge- loopen nacht werden te Roessel in Oost Pruisen tot viermaal toe revolverschoten gelost op het huis van den voorzitter van den Gemeenteraad, den advocaat Dorsch, die deel uitmaakt van het plaatselijk be stuur van het Centrum. Tegelijkertijd werden de ruiten van de woning van den meubelmaker Lotwitsch, die eveneens tot het Gentrum behoort, in geworpen. NE1DENBUIKIG, 10 Aug. (V.D.). Voor het Rijksdagfiliaal te Neidenburg werd van morgen een bom gevonden, die daar in den loop van den nacht was neergelegd, doch gelukkig niet tot ontploffing is gekomen. De bom kon nog tijdig onschadelijk worden gemaakt. GOERLITZ, 10 Aug. (V.D.). In den afge- loopen nacht zijn wederom tal van aansla gen op filialen van de Goerlitzer Coöpera tie en op links-georiënteerde personen ge- pleegi Ten Penzig werd een handgranaat gewor pen in de slaapkamer van het Reichsban- nerlid Altmann. Altmann werd lichtgewond en er werd aanzienlijke materieele schade aangericht. Te Alt-Kohlfurt werd de etalage van de coöperatie aldaar met een paal ingeslagen, nadat eerst het zware rolluik was vernield, j Bovendien werden verschillende revolver- schoten gelost, waardoor niemand werd ge- i wond. Ongeveer tezelfder tijd werden de ruiten van de slaapkamer van den glazenmaker Kriebel, van den schilder Mikan en den vakvereenigingshode Laube met steenen in- I geworpen. De vrouw van den schilder Mi- kan werd licht gewond Ook te Rauscha werden de etalage-vens- ters van de plaatselijke coöperaties ver- nield. Te Arnsdorf werden revolv«*rschoten ge lost op het huis van den burgemeester Huebener en op het huis van den plaatse lijken leider der S P. D. Herkener. Door de schoten werd niemand gewond. Te Goerlitz zelf werden door de ruiten van het in do Neissstrasse gelegen filiaal der coöperatie waarschijnlijk nog uit den oorlog afkomstige eierhandgranaten in dc etalage geworpen. De projectielen ontplof ten echter niet. nE STAKINGSB"""rGING IN DE B0RINAGE. BRUSSEL, 10 Augustus (V.D.). - Hot stakingsparool van het Belgische mijn werkerscongres is niet algemeen opge volgd. In de mijnen in do omgeving van Luik hebben drieduizend mijnwerkers gisteren het werk hervat. In Henegouwen is de toestand onveranderd. Er worden slechts kleine plaatselijke incidenten ge meld. VLIEGONGELUK BIJ DACHAU. Mecanicien gedood, piloot door valscherm gered. MUNCHEN, 10 Augustus (V.D.). Gisterenavond stortte nabij Dachau een vliegtuig, waarin twee personen gezeten waren, naar beneden. Dc piloot, de be kende Duitsche vlieger Poss, wist zich met behulp van zijn parachute te redden. Ook de mecanicien Starchinski maakte gebruik van een valscherm, doch het val scherm ging niet open, zoodat Starchins ki om laag stortte en gedood werd. BIOSCOPEN. Casino: Volwassenen. Trianon: Goedgekeurd. Luxor: Afgekeurd. City: Goedgekeurd. MARKTBERICHTEN AMSTERDAM, 10 Aug. Vee. Tor vee markt waren heden aangevoerd: 6 wagons geslachte runderen uit Denemarken. 366 vette kalveren, le kw. 4552, 2o kw. 3544 3e kw. 2534 per K.G. levendgewicht. 60 nuchtere galv. 3.7.per stuk. 797 var kens, vleesohvarkens wegens van 90110 K.G. 3637, zware varkens 3335, vette varkens 3032 ct. per K.G. slachtgewicht. Overzicht: Vetto kalveren met flinken aanvoer, le kw. vlotte handel en do prijzen iets hooger, de andere kwaliteiten prijshou dend. Varkens met grooten aanvoer, vlot te handel en prijshoudend. WOERDEN, 10 Aug. Kaas. Aanvoer 482 partijen. Mot rijksmork le kw. 22.25. id, 2e kw. 1821.Zware 26.Handel matig. KATWIJK a.d. RIJN. 9 Aug. Veiling Eigenheimers 0.450.95, Peen por 100 bos 3.906.50. Aanvoer 600 kist aardappelen. 5800 bos peen. W1SSELNOTEERINGEN (AMSTERDAM) (Niet officieel). Berlijn - 59.10 Londen 8.65 3/^ New York «mm 2.48S/8 Parijs - 9 73l/4 Brussel 34.4 6i/„ Zwitserland 48.38 Milaan 12.71 Madrid 20.10 Oslo 43.40 Kopenhagen 46.25 Stockholm 44.60 Weenen 34 50nom. Praag 7.56 Boedapest Prolongatie 1 pet. BEURSOVERZICHT. De eerste koersen die op de ochtend-beurs tot stand kwamen, lagen algemeen wat hooger als gevolg van de stijging van de zilverprijzen en van het pond, de gunstige resultaten van de conversie der Engelsdie Oorlogsleening en do aankondiging van do nieuwe leening-Amsterdam. Later voltrok zich een reactie op Londensche verkoopon, terwijl in het officieele verkeer de markt te lijden had van winstnemingen. Ook de reactie van Duitsche Obligaties, waarvan de Youngleening onder 42 daalde, had een ongunstigen invloed. De handel in Kon. Olies was niet bijster groot; de koers liep ruim 2 pet. terug. De Amerikaansche Olie waarden moesten alle iets prijs geven. Phi lips, Aku'8 en Unilevers liepen enkele pets. terug. Do affaire was van geringe betee kenis. Rubbers waren bepaald zwak. A'dam Rubbers verloren ongeveer 6 pet. Ook ver schillende minder courante soorten waron belangrijk lager. Suikers aangeboden, waardoor een algemeene koersdaling intrad onder leiding van H.V.A.'s, die 7 pet. moes ten afstaan. Java'sehe Cultuur stelden zich •f pet. beneden gisteren. Tabakken en Mijnw. stil, doch sloten zich bij do alge meene stemming aan. Duitsche Obligaties zagen zich pl.m. 2 pet. ontgaan. Scheepv. moesten zich opofferingen getroosten. Ned. Scheepv. Unies 5 pet. lager. Amerikanen flauw. Anaconda's, Bethlehem Steels en United States Steels liepen terug. Amster- damsche Obligaties waren nauwelijks prijs houdend. Ned. Staatsfondsen goed prijs houdend. 460e STAATSLOTERIJ (Nlot officieel) Trekking van Woensdag JO Augustus 1032 2e Klasse. 3e lMst HOOGE PRIJZEN 20131 20.000 3339 5000 13957 2000 8141 1 1500 16233 1 1000 13907, 14965, 18955 f400 15392 200 3969. 4669. 8177. 17339, 19229 f100 Pr(|zen vun i 35.— 82 126 162 257 353 365 386 387 428 148 693 621 653 674 698 732 763 764 766 784 792 820 823 836 875 876 926 934 969 1038 1075 1108 1134 1145 1167 1176 1224 1311 1401 1432 1467 1546 1634 1673 1735 1736 1741 1799 1863 1888 1967 1993 2002 2032 2033 2061 2101 2106 2133 2330 2429 2468 2488 2539 2557 2558 2620 2641 2673 2768 2863 3067 3221 3255 3281 3332 3472 3476 3553 3571 3586 3612 3757 3839 3873 3960 4012 4023 4081 4097 4208 4223 4238 4255 4275 '3IC 4366 4430 4461 4474 4501 4516 4528 4549 4569 4586 4593 4672 4734 4779 4839 1953 5093 5147 5236 5266 5293 5314 6408 1468 6496 5575 6599 5615 5627 5659 5757 5777 5778 5069 6942 6946 6045 6141 6202 6203 6298 6377 6662 0665 6571 6575 6657 6083 6733 6770 6824 6923 6968 6969 7024 7041 7055 7067 7102 7107 7126 7131 7307 7312 7407 7423 7465 7467 7542 7571 7765 7827 7364 7879 8026 8265 8261 8402 8489 8510 8660 8727 8840 8847 8860 8885 8911 8028 9009 9011 9201 9257 9313 9374 9435 0456 9482 9543 0549 9644 9722 9784 9831 9865 9932 9935 10005 10024 10078 10170 10196 ..0204 10241 10262 10279 10371 10385 10401 10402 10443 10528 10567 10573 10677 10629 10648 10670 10728 10815 10928 10929 10033 11006 11117 11154 11157 11167 11168 11216 11254 11277 11279 11334 11410 11519 11603 11676 11678 11778 11806 11875 1188o 11889 11903 119-10 12013 12074 12097 12144 12211 12221 12313 12319 12484 12497 12527 12531 12558 12569 12574 12596 12644 12G84 12714 12825 12846 12920 13030 13122 13184 13280 13300 13335 13444 13601 13576 13589 13643 13673 13935 14011 14014 14095 14097 14188 14252 14322 14423 14577 14588 14606 14687 14693 14710 14739 14766 14770 14815 14899 15121 15212 15274 15396 15404 15411 16470 15505 15563 15618 15656 16725 15757 16901 15962 15966 16903 16099 16165 16350 16423 16499 16536 16769 16843 16845 16849 16920 16941 16947 17018 17066 17073 17141 17148 -7238 17244 17252 1720'. 17284 17363 17474 17510 17511 17528 17554 17638 17639 17682 17707 17731 17744 17952 17986 18018 18125 18189 18214 18254 18263 18280 18314 18460 18559 18622 18640 18065 18712 18713 18725 18758 18763 18919 18964 19011 19113 19134 19301 19332 19401 19444 19512 19551 19589 19815 19636 19674 19752 19799 10846 10852 19914 19929 19975 20003 20005 20014 20054 20123 20234 20267 20319 20428 20448 20537 20542 20568 20813 20666 20879 20805 20932 20945 20947 20953 20997 21002 21023 21038 21042 21044 21038 211-12 21203 21307 21343 21372 21387 21491 21512 21634 21035 21062 21715 21773 21701 21843 21854 21900 22066 22076 22107 22152 22170 02189 22248 22252 22386 22397 22405 22434 22451 22465 22626 22554 22509 22657 22083 22757 22773 "2782 22803 22870 22923 22981 23030 23032 23050 23090 23173 23250 23307 23340 23368 23410 23725 23832 23839 23892 23956 23967

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3