MAANDAG 18 JULI 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 ROEIEN DE EUROPEESCHE KAMPIOENSCHAPPEN. VIER NEDERLANDSCHE PLOEGEN NAAR BELGRADO. Naar wij vernemen, heeft het bestuur van den Ned. Roeibond na afloop van de natio nale kampioenschappen te Sloten verga derd over de uitzending van Nederlandsche ploegen naar de Europeesche roeikam- pioenschappen, welke op 1, 2 en 3 Septem ber a.s. te Belgrado zullen worden gehou den. Besloten werd, de volgende ploegen uit te zenden: de acht en de vier zonder stuurman van Laga, de vier met stuurman en de twee met stuurman van Triton. De samenstelling van de ploegen is de zelfde, als die, waarin zij te Sloten uit kwamen. Het staat nog niet vast, of alle vier ploe gen inderdaad zullen starten. Men zal dit laten afhangen van de inschrijvingen der andere landen en zoodoende de verschil lende kansen tegen elkaar afwegen, zulks wegens het feit, dat een aantal roeiers deel uitmaakt van twee verschillende ploegen, zooals bij de acht en de ongestuurde vier van Laga het geval, evenals bij de Triton- boegen. DE NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN. DE LAGA-ACHT VESTIGT EEN NIEUW NEDERLANDSCH RECORD. Zaterdagmiddag zijn de nationale kam pioenschappen te Sloten besloten met de afwerking van de vier heats der finales. Het weer was er niet beter op geworden. Er stond een hare wind, waardoor het wa ter ruwer was dan gisteren, maar de ploe gen hadden er over het algemeen voordeel van. De uitslagen luiden: Skiff. Uitslag: 1. Laga (Van Dongen) 7 min. 33 2/5 sec.; 2. A.R.S.A. (Boerma) (op gegeven). Twee met stuurman. Uitslag1. Triton (tijd: 7 min. 56 sec.). 2. Willem III (op 2 y~ lengte). Dubbelskiff. Hier ging de strijd tusschen Spaarne en Nautilus. Met 2 y2 leng te gaan de Haarlemmers als eerste door de eindstreep in den tijd van 7 min. 26 2/5 sec. Uitslag: 1. Het Spaarne; 2. Nautilus (op 2 y. lengte). Achten. Aan den start: 1. Nereus; 2. Laga. Een erg fraaie race is het niet geworden. Heel duidelijk is wel gebleken, dat de Ne- reusploeg uit overtrainde roeiers bestond. Er was kort voor den wedstrijd nog een wijziging in de samenstelling gebracht en men had tenslotte met deze acht maar een week geoefend. Gestreden is er dan ook niet. De start was aan beide kanten fel. Laga schiet weldra naar voren en heeft op 500 Meter een kwart lengte voorsprong. De Delftenaren geven goed werk te zien, ter wijl Nereus een slappen indruk maakt. Op 1000 Meter leiden de roodjakken al met an derhalve lengte. Zij loopen geleidelijk tot drie lengten uit en winnen in den nieuwen Nederlandschen recordtijd van 6 min. 17 3/5 sec. Het oude record, dat eveneens op naam van Laga stond, bedroeg 6 min. 19 sec. De nationale kampioenschappen behoo- ren dit jaar weer tot het verleden. Zij zijn vooral voor Triton een groot succes gewor den, dat zich in de gestuurde vier en de twee met stuurman heeft weten te plaat sen. De Leidsche studenten zijn een teleur stelling geworden. Hoe vast zij ervan over tuigd waren de vier met stuurman te win nen, is dit toch een misrekening gebleken. Waarschijnlijk is hun gestuurde twee hier van de dupe geworden, welke twee roeiers uit de vier bevatte, die tweemaal achter een zij het met groote tusschenruimte moesten uitkomen, hoewel Triton in dezelf de positie verkeerde. Toch gaven de Njord- ploegen 'n mooien stijl te zien, maar het doorzettingsvermogen bleek eruit te zijn. Van Dongen is nog altijd een uitmuntend skiffeur. Zijn stijl was wel niet altijd even mooi, maar zijn waterwerk was zeer goed. In zijn strijd tegen Boerma leek het erop, of hij zijn bekende tactiek van opjagen en afmatten, weer zou toepassen, maar toen Boerma eenmaal op den wal zat, was dit blijkbaar niet meer noodig. Willem III, dat geen slechten indruk maakte, was in de twee met stuurman, toch niet opgewassen tegen de uitstekende Triton-twee. Het roeien van Cox en Thijm in de dubbelskiff was niet zoo erg mooi, maar het Spaarne bleek toch wel een forscho ploeg te zijn, al had het in Nautilus niet zulk een zwaren tegenstander. VOETBAL OM DEN LEIDSCHE COURANT BEKER. S. J. C. II WINT DEN EINDSTRIJD MET 2—0. Op het nieuwe Leidenveld had gister middag onder flinke belangstelling de eindstrijd plaats om den Leidsöhe Courant beker tusschen de finalisten S. J. C. II en S. Bernard us I-. Ook het Districts-bestuur en de sport-adviseur kap. H. Bangert gaven daarbij van hun belangstelling blijk. Deze eindstrijd heeft, wat spel betreft, niet geheel aan de verwachtingen voldaan. Gedurende de eerste helft was de strijd vrij aantrekkelijk te noemen. Tot 10 minu ten voor de rust was St. Bernardus, on danks dat zij tegen wind speelde, tame lijk wel in de meerderheid, maar wist dit niet in doelpunten uit te drukken. De St. Bernardus-mensohen speelden ontegen zeggelijk fraaier en mooier dan S. J. C., dat meer zijn heil zocht in forsch spel Het spel van St. Bernardus sloot beter en vooral de voorhoede gaf dikwijls fraaie staaltjes samenspel te zien. Dat al deze aanvallen geen succes hadden kwam voor al, doordat zij herhaaldelijk in de buiten- spelval liepen. Aan den anderen kant liepen de S. J. C.-aanvallen bijna altijd uit op corner, wat niet 't beste getuigenis voor de St. Bernar- dus-achteThoede kan worden genoemd. Een 10 achterstand voor St. Bernardus bij de rust, na de eerste helft recht tegen den sterken wind in gespeeld te hebben, gaf dan ook voor de menschen van Groe nendijk hoopvolle verwachtingen voor de tweede helft. Dit is echter anders uitgekomen. In de tweede helft was van het goede spel van St. Bernardus gedurende de eerste helft niets, maar dan ook niets meer te merken. Het leek wel of zij geheel waren uitge speeld en zich voor de rust teveel hadden ingespannen. S. J. C. was hun nu verre de baas en sloot hen volkomen in. De en kele aanvallen van St. Bernardus bleef S. J. C. gemakkelijk baas, vooral omdat er nu zoo bar geknoeid werd, dat succes ten eenenmale wel uitgesloten moest zijn. Sleohts eenmaal doelpuntte St. Bernar dus zeer mooi. welk doelpunt o.i. ten on rechte door den scheidsrechter wegens buitenspel werd geannuleerd. Zelfs met 10 man spelend (een S. J. C.'er werd in 't begin der tweede helft naar de kleedkamer gezonden) bleef S. J. C. in de meerderheid en won tenslotte verdieqd met 20. De laatste vijf minuten bracht nog een opleving van St. Bernardus, maar te laat om nog verandering in den stand te brengen. De scheidsrechter, de heer D. Haverkorn leidde zeer goed, vooral op buitenspel had hij een zeer goeden kijk en het buitenspelgeval, waarbij hij o. i. te scherp toezag, wat St. Bernardus een doel punt kostte, mag dan ook niet zoo zwaar gerekend worden. Bovendien hield hij de teugels vanaf het eerste oogenblik zeer strak en had hij de leiding goed in han den. Over den wedstrijd zelf het volgende: Om even over half drie stellen de ploe gen zioh als volgt op St. Bernardus: l'Amie Vogelaar C. Baaiman N. de Haas N. Kaptein B. Baaiman C. Verkleij T. Verkleij N. Zwaan P. Dreef H. v. Goozen 0 W. Casper C. de Groot H. Mulder S. Wijnands L. Steenvoorden Duindam A. Poel J. Casper N. Casper P. Pa schier J. Bred erode S. J. C.: De wind staat van doel tot doel. S. J. C. wint den toss en kiest het voordeel van den wind. De eerste aanval is voor St. Bernardus, welke wegens gevaarlijk spel van S. J. C. direct al op een vrijen trap uitdraait. Echter zonder succes. Enkele andere aanvallen volgen en dan komt S. J. C. wat los. Deze aanval levert een schot op in den hoek van het doel, welke door l'Amie goed wordt gehouden. Na enkele corners op het V. V. B.-doel, komt bij een uitval van St. Bernardus de mid voor vrij voor het doel en schiet tegen den keeper aan, alzoo een opgelegde kans missend. Een tweetal schoten van Zwaan en Verkleij gaan achter en naast. De overige aanval len stranden voortdurend op off-side. l'Amie houdt een uit een corner mooi ingekopten bal. Plotseling krijgt bij een S. J. C.-aan- val de midvoor den bal in goede positie en hij scoort het eerste doelpunt. Langzamerhand worden de Noordwij- kers nu sterker. Wel zet St. Bernardus nog mooie aanvallen op, maar er is geen scherp schutter en tot aan de rust blijft de stand onveranderd. Tijdens de rust bood de aanvoerder van St. Bernardus, als dank voor de gastvrij heid, aan den sportadviseur, kap. H. Ban gert, met eenige vriendelijke woorden een bouquet bloemen aan. Na de rust zijn de bordjes verhangen. St. Bernardus heeft nu niets meer in te bren gen en S. J. C. deelt de lakens uit. Het is een geknoei van je welste en het spel is het aankijken nauwelijks waard. St. Ber nardus speelt niet, maar laat met zich spe len, Een S. J. C.'er wordt al spoedig we gens aanmerkingen op den scheidsrechter het veld uitgezonden. Enkele waarschuwin gen als het spel al te forsch dreigt te worden, werken heilzaam. Wij noteeren goed werk van beide keepers, maar l'Amie kan toch niet verhinderen dat C. de Groot er 20 van maakt. Een tegenpunt van St. Bernardus wordt ten onrechte geannu leerd. St. Bernardus houdt het spel veel te kort en de overwinning is zichtbaar voor de Noord wijkers. Veel goeds valt er niet te noteeren. De laatste vijf minuten komt er een opleving bij St. Bernardus, maar onveranderd komt het einde. Hierna had de prijsuitreiking plaats. Namens de directie van „De Leidsche Cou rant" sprak de heer F. Schneiders, die na een woord van gelukwensoh aan de over winnaars, zeide gaarne te willen voldoen aan het verzoek van de Directie om de prij zen uit te reiken, maar die meende te kort te schieten in zijn plicht, indien hij de gastheer van dezen middag, kap. H. Ban gert niet verzocht deze taak met een pas send woord van hem te willen overnemen. Kapelaan H. Bangert nam hierop het woord en bracht na een gelukwensch aan de overwinnaars vooreerst hartelijk dank aan de Directie van „De Leidsöhe Courant" die de katholieke sport niet alleen steeds gaarne in haar blad bevorderde, maar bo vendien nog toonde ook financieel iets voor de katholieke sport over te hebben. Spr. verzocht den heer Schneiders, dien dank namens alle sporters aan de Direc tie te willen overbrengen. Vervolgens dankte spr. het Districtbe- stuur voor de organisatie dezer wedstrij den, waarna hij den captain van S. J. C. den beker overhandigde en ieder der spe lers een zilveren voetballetje uitreikte. De tweede prijs was voor St. Bernardus uit Groenendijk en de derde prijs voor D. O. S. uit Roelofarendsveen. Tenslotte bracht de heer L. van der Meer namens S. J. C. dank aan „De Leid sche Courant" en aan het Districtbestuur, waarmede de plechtigheid ten einde was. R. K. FEDERATIE. DE REORGANISATIE DER R. K. F. De Meer wil een eigen Diocesane competitie. Zooals bekend was de R. K. Sportver- eeniging „De Meer" te Amsterdam op de jl. gehouden oprichtingsvergadering van den Interdiocesanen Voetbalbond, die bij nader besluit van het Doorluchtig Epis copaat I. V. C. B. zal heeten, de eenigste tegenstemmer. De Meer motiveerde haar stem voorna melijk op grond van het feits dat de Tech nische Sectie van de R. K. F. weliswaar een naamsverandering onderging, doch de bezwaren, die vele vereenigingen tegen het instituut der Technische Sectie hadden, door de naamsverandering niet werden weggenomen. Het mag bekend geacht worden, dat De Meer steeds naar centralisatie heeft ge streefd. Nu echter de stichting van een R. K. N. V. B. niet mogelijk is gebleken ligt het, naar wij vernemen in de bedoeling van De Meer om bij den Diocesaan Haar- lemschen Voetbalbond stappen te doen om te komen tot een regeling van een dio cesane oompetitie waarin alle elftallen van de bij den D. H. V. B. aangesloten vereeni gingen worden opgenomen. De Meer wil dus met het eerste zoowel als met het vierde elftal in den D. H. V. B. uitkomen. Vijftien elftallen van D. H. V. B.-vereeni- gingen spelen op het oogenblik in de eer ste klasse der R.K. F. Vijf nl. uit de eer ste klasse D, van het afgeloopen seizoen en tien van de eerste klasse E., terwijl de tweede klasse der R. K. F. achttien D. H. V. B.-elftallen telt. Bij de nieuwe organi satie zou De Meer tevens tot de instelling van reserve-klassen willen overgaan, waar voor deze vereeniging reeds zoo lang heeft geijverd. Naar de meening van De Meer zijn er twee wegen om deze zaak te regelen. Ten eerste zouden de huidige tweede klasse R. K. F.'ers- als twee klasse D. H. V. B.'er gehandhaafd kunnen worden om dan een oompetitie voor de eerste klasse in te stellen, waarbij, bij wijze van over gangsmaatregel de competitie voor één jaar uit vijftien clubs zou bestaan, waar van de laatste drie onherroepelijk degra- deeren naar de tweede klasse, teneinde het aantal eerste klassers op twaalf te bren gen. Waar Limburg en Brabant een com petitie van twaalf clubs hebben te verwer ken, zal dit zeker in het Westen mogelijk zijn. Een tweede oplossing ziet de Meer als volgt: Vijf tweede Idassers toe te voegen aan de reeds bestaande vijftien eerste klas sers en deze twintig elftallen onder te brengen in twee aparte eerste klasse af- deelingen, waarvan de samenstelling jaar lijks veranderd lean worden. De consequentie- zit aan dit voorstel vast, dat geen kampioenswedstrijden wor den verspeeld, wat gezien het verloop van de kampioenscompetitie, welke oorzaken daar dan ook voor zijn, een groot verlies be teekent. De Meer ziet in deze nieuwe organisatie een aanta], voordeelen, o.a. het feit dat de hoofdelijke omslag vervalt. Dubbele contributie en dubbele administratie ver vallen, terwijl een belangrijke besparing wordt verwacht op den post scheidsreoh- tersdeclaraties. - „Tijd." Caesar kampioen. Half Juli., en de beslissing is thans eindelijk gevailen, tenminste, indien het protest van T. Y. B. B. wordt afgewezen! Caesar speelde gelijk (1—1) tegen T. Y. B. B., doch naar de meening van de Haarlemmers werd het doelpunt van Cae sar in buitenspel-positie gescoord, zoodat T. Y. B. B. protest heeft aangeteekend. Het wachten is dus op de protestcommis sie DIOC. HAARL. VOETBALBOND. R. K. Sportvereeniging ..Leiden''. Leiden III moest in Blauw-Zwart III haar meerdere erkennen. Voor de rust met den vrij sterken wind mee, was de stand 1-1 Na half time waren de kampioenen iets sterker en wisten dat ook in doelpunten uit te drukken. Het einde was dan ook een 4—2 overwining voor Blauw-Zwart. Er deed zich door een misverstand in de correspondentie het onaangename geval voor, dat ze met twaalf man in het veld kwamen. Maar R. Kuipers loste het geval al gauw op en was zoo sportief zioh terug te trekken. De Juinoren zijn volledig naar Wasse naar gegaan. Weliswaar, wisten ze het niet tot een overwinning te brengen, maar als A. Peetersen ongeveer een kwartier voor het einde den bal niet zoo ongelukkig van richting had veranderd, had Blauw-Zwart ook niet veel kans gehad, om een doelpunt te maken. Dan waren ze met een gelijk spel (wat de verhouding het beste had weerge geven) naar huis gegaan. Een groote voldoening was het voor de leiders, dat zo alle raadgevingen nauwkeu rig opvolgden. R. K. Sportvereeniging „Teylingen". Voor de nederlaagwedstrijden kwamen de Meerburg-Jun. met 9 man op bezoek. Met 40 werd door de Teylingen-Jun. ver dienstelijk gewonnen. Was er de vorige week ook zoo gespeeld, dan was toen bet resultaat zeker beter geweest. De kleinste Jun. speelden tegen de Pa tronaatsjongens van V.S.V. en behaalden een 51 overwinning. Om 3 uur ving de wedstrijd Teylingen II V.S.V. aan. Al dadelijk blijkt dat beide partijen tegen elkaar zijn opgewassen. Met de rust was de stand 11. Na de thee heeft Teylingen het voordeel van den wind wat zich al spoedig op de V.S.V.-veste doet gevoelen. Het duurt dan ook niet lang of er komen doelpunten Als de stand 41 is wordt het V.S.V. te bar, en een V S.V.-er die al te ruw gaat spelen wordt het veld uitgezonden Ook Teylingen maakte zich aan ruw spel schuldig. Met de zen stand kwam het einde. Athletiek. Met zeven athleten ondernam Teylingen de reis naar Haarlem om aan de wedstrijden van Holland deel te nemen. Op de 100 M. wisten de Teylingers geen succes te boeken, daar zij niet goed startten. Op de 800 M. wist P. v. Nobelen den lsten prijs te behalen in 2 min. 20 sec. Bij het hoogspringen kwam C. B. v. Lierop uit den strijd met een sprong van 1.50 M., waarmee hij den 4den prijs veroverde. De volgende week nemen de athleten deel aan de wedstrijden te Heemstede. O.p 31 Juli is er de reis naar Hilversum waarheen met een groote bus zal worden vertrokken. Er kunnen nog eenige suppor ters medereizen. De kosten zijn f 1.50 per persoon. Men gelieve zich dan spoedig op te geven bij H. Honger vorst, Lisscher laan 7 R. K. Sportvereeniging S. M. C. Voor den aanvang van den wedstrijd S. M. C. ISt. Bavo werd door laatstge noemde vereeniging bij monde van den aanvoerder een bouquet bloemen aange boden en werd S. M. C. gefeliciteerd met het behaalde succes in de vorige oompeti tie en de promotie naar de 2e klasse D. H. V. B., daarbij den wensch uitsprekend dat deze eerste ontmoeting een grondslag moge vormen voor de vriendschappelijke be trekkingen tusschen beide vereenigingen in de toekomst. Door den aanvoerder van S. M. C. werd daarop dank gebracht voor deze hulde en besloten met three cheers voor St. Bavo. Zooals te verwachten was is de wed strijd S. M. C. ISt. Bavo I een vinnige wedstrijd geworden, waarin S. M. C. wel de sterkste bleek, doCh dit niet in doel punten wist uit te drukken, doordat de Bavo-keeper over voldoende capaciteiten bleek te beschikken om het gevaar te be zweren. De aftrap, welke door St. Bavo werd verricht, bracht den Bal spoedig voor het S. M. C.-doel, maar de backs waren op hun post en stuurden den ba] naar de voorhoede, welke met een flink gangetje op het Bavo-doel afstevende, maar ook hier bleef succes uit. Het eerste kwartier was ook St. Bavo- meermalen in den aan val en bijna scoorde de midvoor met een keihard schot, maar de bal kwam tegen de bovenlat. Voor de rust was S. M. C. het meest in den aanval en wist de leiding te nemen door toedoen van den midvoor, maar nog vóór de rust wist St. Bavo gelijk te maken. Na- de rust kreeg St. Bavo den vrij sterken wind in den rug en kwam weer eenigen tijd in den aanval. Bij een dezer aanvallen, nadat de bal achter was ge weest, werd deze toch nog voorgezet en in het net gedeponeerd. Dit was voor S. M. C. het sein om te redden wat te redden viel en vol vuur werd het St. Bavo-doel beko geld, wat tot gevolg had, dat een der backs niet beter wist te doen dan in eigen doel te trappen. Nog 10 minuten zijn te spelen, zonder dat er eenige verandering in den stand komt, wordt geëindigd met 22, waarmede beide partijen tevreden mogen zijn. Een junioren-combinatie won met 40 van do V. S. V. junioren, terwijl S. M. C. II met 10 man spelend tegen N. V. C. II gelijk speelde in Noordwijkerhout. Dit re sultaat mag werkelijk verdienstelijk wor den genoemd, terwijl het derde elftal met 9 spelers spelend, waaronder 5 junioren met 50 het onderspit moest delven tegen Lisse V. A.s. Zondag te half negen wordt er bij gelegenheid van het één-jarig bestaan van S. M. C., een H. Mis opgedragen tot in tentie van de leden. Wij noodigen de spe lers uit onder deze H. Mis ter H. Tafel te gaan. De algemeene jaarvergadering zal Dins dag 26 Juli te half negen worden gehouden. A.s. Zondag speelt S. M. C. II voor de nederlaagwedstrijden tegen V. V. L. II te Voorschoten. R. K. Sportvereeniging „Meerburg" Zoeterwoude (H. R.). Athletiek. De nationale atletiek wedstrijden van Holland, gisteren te Haarlem gehouden, zijn voor den D. H. A. K. een groot succes geworden. Niettegenstaande het slechte weer, vooral de stevige wind, een slechte in vloed op de prestaties moest hebben, werden er niet minder dan 4 records, waaronder de 5000 M. en 800 M., verbe terd. Alleen het feit flat dc D. E. M.- craok W. Vessies op de 5000 M. werd ge slagen, getuigt van een zeer. sterke deel name. Dat door een en ander de presta ties van onze athleten niet schitterend waren, is niet te verwonderen. Het on gelukkigst was wel C. Meskers, onze ju nior, die op de 80 M. door een foutieven start, reeds in zijn serie werd geslagen en voor de demi-finale uitgeschakeld werd. De volgende week zal hij wederom in Haarlem revanche kunnen nemen. Een van de spannendste en fraaiste races was ongetwijfeld de 800 M. Onze beide deelnemers A. Slingerland* en A. Visser plaatsten zioh resp. als 6e en 5e. A. Visser, die nog aan het hoogsprin gen deelnam, was ditmaal minder geluk kig dan verleden week. Immers op een hoogte van 1.45 M. moest hij, door af-' springen, van verdere deelname afzien. Zijn concurrenten sprongen zoo goed, dat hij juist buiten de prijzen viel. Alles bij elkaar waren het schitterende wedstrijden, die voor de R. K. Athletiek een groote propaganda zijn geweest. On getwijfeld tevens een goede voorwedstrijd voor de a.s. R. K. Nederlandsche Kam pioenschappen welke op de Sintelbaan van het Olympisch Stadion binnenkort zullen worden gehouden. Wij verwachten deze week alle athle ten wederom op de training, alsmede de nieuwelingen. Verder zal de reisgele genheid voor a.s. Zondag ook worden geregeld. Rest ons nog te vermelden dat Zaterdagmiddag in intiemen kring, waaronder de drie overwinnaars, de schitterende Kap. van Dael-Wisselbeker, voor de tweede maal in de medaillekast werd gezet. V o e t b a 1. Meerburg I (j«un.) speelde gisteren op Sporthof tegen Teijlingen I (jun.) voor de nederlaagwedstrijden. Het resultaat is nog niet zoo slecht te noe men. Immers een 40 nederlaag tegen een hooger geplaatst elftal is bevredi gend. De training deze week is als volgt: Maandag en Donderdag voor Junioren. Dinsdag en Vrijdag voor Senioren. A 1 g. M e d e d e e 1 i n g. Door afwe zigheid van den voorzitter deze week, wende men zioh uitsluitend aan het secretariaat, Nieuwe Rijn 92. Tel. 971. Spreekuren dagelijks van 1-2.301.30 uur en 's avonds van 67 uur. Als propaganda voor onze Athletiek- afdeeling heeft het bestuur gemeend, goed te doen, door op Zondag 4 Septem ber a.s. groote Nationale Atletiekwed strijden te organisedren. Toestemming biervoor werd reeds van den D. H. A. K. verkregen. Daar onze voorbereidselen nog in het beginstadium zijn, volgen binnenkort, meerdere gegevens. R. K. Sportvereeniging „D. 0. S.'\ D.O.S. I en II togen naar Stompwijk. Eerst, -speelde D.O.S. I tegen S.N A. I om een mooie beker, welke beker D.O.S. won met 71. Daarna bond D O.S. II den strijd aan tegen S.N.A. II. Ook in dezen wedstrijd scoorde D.O.S. 7 maal, tegen S N A. 2 maal. D.O S. II won een fraaie medaille. D.O.S. 3 maakte zeer tot onzen spijt een vergeefsche reis naar S't. Bernardus. Dit was toch niet noodig geweest, daar alles goed geregeld was. D.O.S. 4, die met 10 man een wedstrijd speelde tegen Langeraar 2, kon het. niet tot een overwinning brengen. Zij moesten met 21 te vlag strijken, welk feit de Lange- raarders dankten aan een penalty. R. K. Sportvereen. V. S. V. V. S. V. had gisteren geen goeden Zondag, immers V. S. V. I verloor gis teren tegen Teijlingen II met 41. Het 1ste Junioren-elftal dat in War mond debuteerde, verloor eveneens met 4—0. OM DEN TRIAN0NBEKER. Hedenavond te 7.45 uur speelt. L. P. S. V. I op haar terrein een wedstrijd om de zen beker tegen De Post. CRICKET NEDERLANDSCHE CRIKET BOND. De uitslagen. Uitslagen van gisteren: Eerste klasse. H.D.V.S.P.W. Gewonnen door P.W. met 11 runs. P.W. 277, H.D.V.S. 216. V.O.C.V.V.V. Gew. door V.O.C. met innings wegens opgeven van V.V.V. V.O.C. 204 voor 9, V.V.V. 12 voor 7 (opgegeven). HaarlemA.C.C. Gew. door Haarlem met 8 wickets. A.C.C. 73 en 76 voor 4, Haar lem 89 en 61 voor 2. Overgangsklasse. H.C.C. 3RC.H. Gew door H.C.C. 3 met 53 runs. H.C.C. 213, R.C.H. 160. V.R.A. 2Quick. Gew. door Quick met 24 runs. Quick 90 V.R.A. 2 65. Ajax—Kampong. Gew. door Ajax met 4 wickets op de 2e innings. Kampong 119 en 113. Ajax 163 en 74 voor 6. Derde klasse A. H.C.C. 4L.C C. Gew. door H.C.C. 4 met 46 runs, L.C.C. 80, H.C.C. 126. V.U.C.H.C.C. 5. Gew. door V.U.C. met 45 runs. V.U.C. 111, H.C.C. 5 66.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 6