HflRTEVELT'S JENEVER VRIJDAG 8 JULI 1932 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. "7 911, 62; Von Kehrling en Timmer sl. INel en Heymans 60, 60 61Tesch- m ach er en Marinkelle si. von Zitzewtiz en van Berkel 63, 62, 61 Nourney en Neffert sl. Hughan en van Ólst 86 57 6—1 6—3. 3e ronde: Wetselaar en van Riemsdijk winnen van Rasmussen en Heynen 64 64 ret. Gemengd dubbelspel le ronde: mevr. Jonquière en Weber sl. mevr. Camphausen en Imhoff 63 46 61; mevr. Boutmy en Karsten sl. mej. Pabst en Haas 61 61 mej. Ai Kerckhoff en van Zuylen sl. mevr. Wetselaar en Wetselaar 62 63; mej. Sander en Neffert sl .mej. De Jong en Ma rinkelle 61 46 62; mej. Rollin Cou- querque en Hughan w.o.; mej. Belliard en Bernard sl. mej. Groenewegen en Knottenbelt 60, 64 mevr. Dros-Can- ters en Koopman sl. mej. De Wal en Tin- li ng 62, 64 jkvr. Van Riemsdijk en De Berman w.o 2e ronde: mevr. Boutmy en Karsten sl. mej. von Ende Pflügner en Nourney 46 63 04, mej. Ryan en Timmer sl. mej. De Josselin de Jong en van Riemsdijk 6—1 6—2. Dameslubbelspelle ronde: mevr. Moo dyWills-mej. Ryan w.o.; mevr. Jonquiè re en mej. A. Kerckhoff sl. mej. K. Pabst en mej. N.N. 60 62mej. v. d. Ende Pfliiger en mej. Sander sl. mej. C. H. Leo pold en mej. H. Enthoven 64 64 mevr. de BruvnKops en mevr. Burke sl. mevr. Hartkamp en mevr. Roos 63 60; mej. v d. Ende Pfliiger en mej. Sander sl. mej. Belzer en mevr. Boutmy 64 119. VOETBAL R.-K. FEDERATIE. R.-K. S. V. „Leiden". Het zetfouten-duiveltje is gisteren weer danig bezig geweestIn de opstelling van de R.-K. S V. Leiden I" komen 9 spelers voor inplaats van 11. Hieronder volgt de goede opstelling. J. Lek H. Goddijn J. Pompe H. v. Teylingen F. Goddijn D. Kerkvliet S. Brakel W. Goddijn A. Kamphues A. Schmidt B. Goddijn OM DEN MITROPACUP. Ongeregeldheden te Praag. Gisteren werd te Praag de eerste halve eindstrijd gespeeld voor den Mitropabe- ker tusschen Slavia Praag en Juventus Tu rijn. Met de rust leide Slavia reeds met 3—0. In de tweede helft vond een ernstig inci dent plaats. Cesarini, een ook in Nederland bekende internationaal van Juventus, sloeg op een gegeven moment Scheids rechter Braun, die tegen Juventus een penalty gaf, het fluitje uit de hand, terwijl hij Braun te lijf ging. Het publiek wond zich daarover zoodanig op, dat de politie moest ingrijpen en het veld ontruimde. De wedstrijd werd voor tien minuten onder broken. Daarna, het was acht minuten voor het einde liet scheidsrechter Braun de penalty nemen, dewelke in een doelpunt kon worden omgezet. Eindstand 40 voor Slavia. Zondag a.s. vindt de tweede wedstrijd, te Turijn, plaats. ATHLETIEK TWEE NED RECORDS VERBETERD. Gisteravond werden te Haarlem de athle- tiekwedstrijden der H.A.V. „Haarlem" ge houden. Twee nieuwe Ned. records werden hier gevestigd. Beinsema (.Hellas) klopte Kaan in de 200 M. hordenloop en bracht den recordtijd van 26.1 op 25.6 sec. De 4 X 1500 M. estafette werd door de Haarlem-ploeg (Brandenburg, v. d. Voorn, Etfern en Buys) geloopen in den nieuwen Ned. recordtijd, van 17 min, 41 sec. Het oude record stond eveneens op naam van Haar lem met 18 mm. 8 sec. De uitslagen luiden: 200 M. Horden. Kampioenschap van Ne derland: 1. H. Beinterua, Hellas, 25.6 sec.; 2. W. Kaan, Haarlem 26.3 sec.; 3. G. Bijl stra, V. L. 27.3 sec. Kogelstoot-en: 1. G. Eijsker, Haarlem, 13 M.; 2. A. deBruyn, Olympia, 12.45 M.; 3. J. v. d. Berg, A.P.G.S., 12.27 M. 200 M. hardloopen: 1. M. v. d. Berge, Haarlem, 23.2 sec.; 2. K. Jansen, V. K, 23.3 sec.; 3. H. Beintema, Hellas, 23.5 sec.; 4. M. Oostenmeyer, 1923, geen tijd. 100 M. hardloopen 0.: 1. A. Geenhuizen, W.F.C., 11.6 sec.; 2. L. van Dam, Trekvogels, 12 sec.; 3. W. P. Anema, Haarlem, 12.1 sec.; 4. W. Everaard, 1923; 5. H. Stelling, 1923. 400 M. hardloopen, B. en C.: 1. P. H. van Leeuwen, A.A.C., 53.8 sec.; 2. P. J. van Heu vel, BI. Wit, 53.9 sec., 3. J. Hoppenbrouwer, Haarlem, 54.6 sec. 3000 M. C. hardloopen: 1. J. Meyer, vole- wyckers, 9 m. 50.9 sec.; 2. C. Kok, W.F.C., 10 m. 1.6 sec.; 3. H. Schinkel, A.V.A.C., 10 m. 4.6 sec.; 4. C. Göbel, A.M.VJ., 10 m. 12.4 sec.; 5. J. v. d. Winkel, Volewyckers, 10 m. 13.8 sec. 4 X 1500 M. Estafette: 1. H.V.V. Haar lem, 17 m. 41 sec.; 2. A.V.A.C., 17 m. 59.8 sec.; 3. De Trekvogels, IS m. 39.4 sec. 10 X 100 M. Estafette. Kampioenschap van Nederland: 1. H.A.V. Haarlem, 1 ra. 53.5 sec.; 2. Vlug en Lenig, 1 m. 53.6 sec.; 3 A.V. 1923, 1 m. 53.8 sec. ZWEMMEN De nationale politiewedstrijden in De Zijl. Na afloop van de politiezwemwedstrij- den, morgenmiddag in de zweminrichting de Zijl, speelt De Zijl I een polowedstrijd tegen H. V. G. B. I uit Haarlem (2e klasse N.Z.B.). WIELRENNEN VAN DE STADION-BAAN. Michard wint het sprint nummer. Duitschland wint den landenwedstrijd. Gisteravond werden in het Olympisch Stadion te Amsterdam wielerwedstrijden gehouden. Er waren tien twaalf duizend toeschouwers. De wedstrijden werden be gunstigd door buitengewoon fraai zomer weer. Begonnen werd met sprintwedstrijden voor profs, tusschen Michard, Gérardin (Frankrijk) Steffes (Duitschland), Scherens (België) en Moeskops. De uitslagen luiden: le rit: Steffes— Michard. 1. Michard. 2. Steffes (half wiel). 2e rit: ScherensMoeskops. Moeskops biedt krachtigen tegenstand en wordt slechts met banddikte geslagen. 1. Sche rens (tijd 200 Meter 12 4/5 sec.) 2. Moes kops. 3e rit: GérardinSteffes. Gérardin wint gemakkelijk met 1 lengte. 2. Steffes. (Tijd laatste 200 Meter 13 sec.) 4e rit: MichardMoeskops. Michard (13 4/5 sec.) 2. Boeskops (wiellengte). 5e rit: SteffesMoeskops (om de laat ste plaas). Steffes wint gemakkelijk, daar Moeskops op het laatste rechte eind geen strijd geeft. Tijd laatste 200 meter 12 2/5 sec.). 6e rit: GérardinScherens. Gérardin wint met wiellengte. (Tijd 200 M. 13 sec.). Voor de pauze werden twee wedstrijden gereden, ieder over 25 K.M. met motor- gangmaking voor stayers tusschen Schle- baum-Blekemolen (Nederland), Krewer en Sawall (Duitschland) en Lacquiehaie en Grassin (Frankrijk). Na 10 ronden komt Sawall uit de ach terste positie naar vorep, passeert alle renners en neemt den kop, terwijl de rij gesloten wordt door zijn landgenoot Kre- De twee Franschen en de Hollanders verwisselen voortdurend van plaats. Als de halve afstand gereden is komt. Krewer uit de laatste positie langzamerhand naar vo ren. Zijn achterstand van bijna een baan verkleint hij na elke ronde en ten slotte weet hij in een schitterende start alle te genstanders te passeeren, met uitzonde ring van Sawall. De twee Duitschers zijn dus thans aan den kop. Intussohen is Grassin reeds 1 ronde achter geraakt. De Duitschers, die dus in schiterende positie liggen, weten hun stand nog te verbeteren als Sawall drie ronden voor het einde allo renners achtereenvolgens lapt, behalve zijn landge noot Krewer. De uitslag van den eersten rit luidt: 1. Sawall (19 min. 27. 4/5 sec.) 2. Krewer (450 M.). 3. Schlebaum (550 M.). 4. Lacque haie (560 Meter). 5. Blekemolen (570 M.) 6. Grassin (900 Meter). 7e rit (printers). SteffensScherens. 1. Scherens die den Duitscher op de laatste Meters sloeg (laatste 200 M. 131/5 sec.) De 8e rit bracht de beide rFanschen tegen over elkaar. Michard won met wiellengte (laatste 200 Meter, 12 4/5 sec.). Tweede rit over 25 K.M. voor den stayers-landenwedstrijd FrankrijkDuitsch landNederland. Ditmaal neemt Krewer den kop, terwijl Sawall het veld vasthout. Ten slotte is het Lacquehaie, die naar de 2e plaats weet te komen, gevolgd door Grassin en zelfs door Blekemolen. Sawall weet na de helft van den wed strijd echter zijn leidende landgenoot te hulp te komen en wederom gaan de beide Duitschers aan den kop. Zestien ronden voor het einde tracht Blekemolen in een prachtigen aanval Sawall de tweede plaats te ontnemen. In heftigen tegenstand met den Duitscher raakt de motor van den Hollandschen stayer defect en nu is hij geheel uit den strijd. Lacquehaie profi teert van de situatie en komt op de tweede plaats. De uitslag luidt-: 1 Krewer (20 min. 7 4/5 sec.) 2. Lacquehaie (10 Meter). 3. Sa wall (60 Meter). 4. Schlebaum (100 Meter). 5. Grassin (800 Meter). 6. Blekemolen (pech). De stand na deze twee ritten was, dat Duitschland leidde met 7 pnt. Frankrijk bezette de tweede plaats met 17 pnt., ter wijl Nederland de derde plaats innam met 18 pnt. De eerste plaats kan Duitschland dus niet. meer ontomen worden. De 10 K.M. wedstrijd voor amateurs heeft het volgende resultaat: 1. Wiehe- meyer 2. J. Soeurt; 3. J. van Nassau; 4. J. Kalb. De negende rit van den sprintwedstrijd voor professionals brengt Gérardin en Moeskops tegen elkaar. De overwinning LAAT UW HOOFk NET OP HOL BRENGEN BLVF REGELMATIG A&VERTEEREN 11 werd hier fel betwist en slechts met een bandbreedte verschil wist Gérardin te win nen. (Tijd laatste 200 Meter: 13 sec.). De tiende en laatste rit ging tusschen den Franschman, Michard en den Belg, Scherens. Eerstgenoemde won op het laat- ste rechte eind op vrij gemakkelijke wijze. (Tijd laatste 200 Meter: 13 sec.). De einduitslag luidt als volgt: 1. Michard (Frankrijk) 4 pnt.2. Gérar din (Fr.) 5 pnt.; 3. Scherens (België); 4. Steffes (Duitschland) 7 pnt: 5. Moeskops (Nederland) 8 pnt. Het slot van den avond werd gevormd door de derde en laatste rit van den lan denwedstrijd voor stayers tusschen Frank rijkDuitschland en Nederland. Deze laat ste rit was voor de Hollanders. Schlebaum en Blekemolen namen onmiddellijk de lei ding, gevolgd door de Duitschers Sawall en Krewer, terwijl de rFanschen achteraan- kwamen. Na 8 ronden ga.f Schlebaum de beide Franschen den eersten lap en zoo blijft de stand tot op de helft van den wedstrijd. In de laatste ronden gelukte het zoowel aan Grassin als aan Lacquehaie hun achterstand in te loopen, dooh weder om is het Schlebaum die de beide Fran schen en ronde achterstand bezorgt. Met ongewijzigden stand komt dan bet einde. Uitslag derde rit-. 1. Schlebaum 20 min. 6 sec.; 2. Blekemolen (40 Meter); 3. Sa wall (45 M.)4. Krewer (450 Meter)5. Lacquehaie (550 Meter)6. Grassin (610 M.) Het eindreultaat was als volgt: 1. Duitschland 14 punten; 2. Nederland 21 punten; 3. Frankrijk 28 pnt. DE TOUR DE FRANCE. Gisteren werd de Tour de France voort gezet met het trajict CaenNantes, een afstand van 300 K.M. In het algemeen klassement heeft de Duitscher Stoepel de leiding met een tijd van 15 uur 58 minuten. Duitschland heeft in het landenklassement de leiding weten te veroveren op België, zij het met het luttele verschil van 1 minuut en 27 secon* den. De resultaten van den tweeden dag lui den als volgt: 1. Stoepel (Duitschland), 9 uur 51 min. 35 sec.2. Bonduel (België)3. Leducq (Frankrijk); 4. Manclair (toerist); 5. Thier- bach (Duitschland)6. Archambaud (Frankrijk)7. Wauters (België), toerist; 8. Lemaire (Bslgië)9. Risch (Duitsch land) 10. Moineau (Frankrijk); 11. Benoit (toerist). De Duitschers Bulla arriveerde als veer tiende met een kleine groep, waartoe ook behoorde Ronsse en Geyer. Kutschbach kwam met 42 renners aan in den tijd van 10 uur 1 min. 13 sec. Hierbij waren ook Sieronski, Muller en Altenburger. Het algemeen klassement luidt als volgt: 1. Stoepel Duitschand) met 15 uur 58 min.; 2. Bonduel (België) met 16 uur! 3. Lemaire (België) met 16 uur 1 sec.4. Le ducq (Frankrijk) met 16 uur 1 min. 5. Moi neau (Frankrijk) met 16 uur 2 min.; 6. Thierbach (Duitschland) met 16 nur 2 min. 7. Risch (Duitschland). Geyer en Sieronski (Duitschland) zijn resp. 15 en 16. Het landenklassement luidt als volgt.: 1. Duitschland, 48 uur 2 min. 1 sec.2. Bel gië 48 uur 3 min. 28 sec.; 3. Frankrijk 48 uur 8 min. 37 sec.4. Zwitserland 48 nur 32 min. 50 sec.; 5. Italië 48 uur 34 min. 57 sec. VAN M'N BOEKENTAFEL Het Schild. Apologetisch Maandschrift, Uitg. der A. V. Petrus Canisius. Wederom begint „Het Schild" een nieu wen jaargajig, aan welks begin de hoofd redacteur prof. J. Verhaar uit Warmond in een inleidend artikel de richtlijnen aan geeft, welke het maandschrift in deze som bere tijden heeft te volgen. „Wij Katholieken, schrijft prof. Verhaar, voelen die aangrijpende verantwoordelijk heid (n.l. om onze geestelijke waarden aan anderen uit te deelen) zeer sterk, vooral nu wij twee feiten móeten oonstateeren. Voor eerst het verlies van velen, die het spiri- tueele prijs geven, om het materieele te winnen. Al is dit verlies in andere Kerken veel grooter, ook onze Kerk voelt dit zware verlies, dat met inspanning van aller krachten, van priesters en leeken, moet tegeugehouden, of althans sterk beperkt worden. Een tweede feit is, dat juist in deze tijden, duizenden zoekers de Katholie ke Kerk binnentreden, om daar rust voor hun ziel te vinden en een stevig steunpunt in de huidige wereldverwarring. Deze beide feiten iilustreeren wel zeer duidelijk de grootsche taak van het Sóhild. Primair willen wij een steun zijn voor de Katholieken, hetzij voor hen, die zwak staan in hun geloof, hetzij voor hen, die een verlevendiging van hun geloof ontvan gen door onze uiteenzettingen. Maar bo vendien moeten wij een vraagbaak zijn voor de niet-Katholieken, niet alleen om onze vaak geheel verkeerd begrepen lee ringen en praktijken te verduidelijken en in de juiste belichting te zetten, maar ook voor hen, die zoekend vragen naar de op lossing van allerlei problemen, die hen be nauwen, om hun aldus den weg naar Licht en Waarheid te wijzen. In dien geest heeft „Het Schild" in het afgeloopen jaar ge werkt, in dien geest wordt ook de nieuwe jaargang begonnen". Gelukkig kan de hoofdredacteur aan het slot van zijn artikel daarbij oonstateeren, dat blijkens het aantal abonnementen van rond 11.000 de werkzaamheid van „Het Schild" rijke, ja somtijds wonderdadige vruchten afwerpt. Onder Gods zegen worde ook dit jaar voor „Het Schild" een over vloedig en rijk jaar. De richtlijnen, d-oor prof. Verhaar hierboven aangegeven, vindt men in de eerste aflevering duidelijk terug. Domna M. Ursula O.S.B. van Scbooten- hof heeft zich in haar beschouwing over „Christus' vreugd zij onze kracht" tot taak gesteld, de verlevendiging van de geloofs- kraeht onder de Katholieken, door erop te wijzen, hoe men de Liturgie moet beleven en niet slechts volgen. De overige schrijvers in dit nummer stel len de leering en de verduidelijking op den voorgrond. Zoo bespreekt J. Lammertse de vraag, wat Protestanten zijn. Een vraag, waarop het, antwoord vrij simpel lijkt, doch in wer kelijkheid niet zoo eenvoudig is. Protestan ten noemden zich- de Duit-sche Evangeli- sehen in 1529, omdat zij protesteerden te gen do besluiten van den rijksdag van Spiers. En thans verstaat men er een alle gaartje onder van zeer heterogene richtin gen, die slechte dit gemeen hebben, dat zij niet Katholiek zijn. Over Huwelijksonbbinding en Natuurwet schrijft, dr. Bender O.P. op de hem eigen duidelijke wijze, terwijl P. Fritschy uit Al giers een uiteenzetting geeft van de ver schillende secten van den Islam. De „vraagbaak" voor Katholieken en niet-Katholieken, de befaamde Vragenbus, heeft weer heel wat te doen om allerlei dwaalbegrippen recht te zetten. De rubrie ken „Op den Uitkijk" en Boekbespreking zijn zooals steeds de lezing overwaard. n Literflesschen f. 3.40 n Va Literfl. f. 1.75 exclusief glas 5290 ALOM VERKRIJGBAAR DE AVONTUREN VAN EEN VERKEERSAGENT JE. UIT DE OMGEVING 473. Met vereende krachten werd de kist op het net ge zet. Zet de kist goed in het midden, zeide het verkeers agent je, anders valt ze -er nog uit. Zou het net het dra gen kunnen, het heeft nog nooit zulk een zwareii visch te dragen gehad, vroeg het matroosje. Ik denk het wel, zeide Keesie. 474. Ophalen, riep Keesie en de visscher draaide aan zijn lier en het net ging de hoogte in. Maar nauwelijks was het net boven water of het scheurde en gauwer dan ze was opgehaald, ging de kist weer de diepte in. Van schrik viel de visscher van zijn bankje. ALKEMADE. Vleeschkeuring. kn den loop der maand Juni zijn ter Secretarie aangegeven de volgende slachtingen: Bedrijfsslachtingen: 14 runderen, 26 varkens en 2 kalveren. Noodslachtingen5 koeien, 14 kalveren, 2 varkens, 1 paard, 2 schapen en 1 laan. In gevoerd werd 70 K.G. vleeech. Aan keur loon werd ontvangen 265.75. Gevestigd: M. Dijkgraaf van Lei- muiden. H. C. Giesbers van Haarlem. J. C. M. van Rijn van Noordwijk. J. A. Verhaar van Leiderdorp. J. P. Wolvers van Rijnzaterwoude. E. M. Mooren van Woubrugge. J. van Arkel en gezin van Delft. P. J. Brugman van Warmond. Th. J. P. Borst van Noordwijkerhout. C. M. van Goozen van Woubrugge. M. M. van Oostveen van Saesenheim. P. J. Koblenzweij van Warmond. J. A. Dob- ben van Stompwijk. E. J. van Haastrecht van Noordwijkerhout. Vertrokken: M. N. de Graaf naar Woubrugge. J. H. Droog naar Hazers- woude. A. H. Geerling naar Groningen. A. A. Tersteeg naar Warmond. J. W. Hoogeveen naar Warmond. P. H. Weijers naar Woerden. H. W. van der Hulst naar Edam. J. W. M. Hogenboom en gezin naar Heemstede. A. C. van der Geest naar Woubrugge. M. C. Mol naar Alpben a d. Rijn. LISSL Speldjesdag. Burgemeester en Wethou ders dezer gemeente hebben aan het be stuur van het R. K. Herstellingsoord mn de Vereeniging van Spoor- en Tramweg personeel „Mgr. Mutsaers", alhier, vergun ning verleend tot het houden van een speld jesdag op Zondag 10 Juli a.s., ten bate van genoemde instelling. Bouwvergunning. Burgemeester en Wethouders dezer gemeente hebben aan denheer R. W. Doeksen, alhier, vergunning verleend tot het bouwen van een woon huis langs den Heereweg. Roodvonk. Binnen deze gemeente zijn 2 gevallen van roodvonk geconstateerd. Geboren: Maria Cornelia, d. van J. van Stijn en A. J. Wessels. Nioolaas Jo hannes, z. van H. J. Stroet en Th. M. Roof. Arie, z. van A. van Groen en A. de Wilt. Marie, d. van P. W. van der Laan en 0. M. Winkelaar. Johanna Huberdina, d. van J. Wijnands en J. van der Voort. Exerdina Elizabeth, d. van J. W. Weste rink en S. H. J. van Ingen. BernardLna Anna Johanna, d. van J. Slootbeek en C. Kerkvliet. Ondertrouwd: T. Westerlaken 24 j. te Lisse en M. A. Siebold 25 j., te Heem stede. Getrouwd: h. Duijzers te Hillegom en T. Algera te Lisse. J. de Kuijper en M. A. Hoogkamer beiden te Lieso. Overleden: H. Kroon 68 j., echtgen. van E. Upmeijer. C. Schrama 54 j„ echtgen. van P. M. Brouwer. J. A. Lan- geveld 1 j. Gevestigd: J. en C. Kool van Haar lemmermeer. J. M. Hoogkamer van Haarlemmermeer. S. Ricardo van 8it> tard. C. A. van der Vlugt van Tilburg. Vertrokken: F. H. Walraven naar Warmond. L. den Boer naar 's-Graven- hage. H. G. Warmerdam naar Leiden. NOORDWIJKERHOUT. N.V.C. IISt Bavo 22. Begunstigd, door een mooie zomeravond ia Donderdag j.l. onder bekwame leiding van scheidsrech ter Wetterhau bovengenoemde wedstrijd gespeeld. Direct na aanvang pakken beide partijen flink aan, zoodat 't spel goed is verdeeld. Al spoedig neemt N.V.C. 't spel in handen en staat 't St. Bavo-doel onder voortdu rende hoogspanning. De keeper blijkt zijn vak te verstaan en weet telkens het gevaar te bezweren. Geheel te,gen do verhouding in neemt St. Bavo door een kapitale blun der van den N.V.C.-keeper de leiding 0 welke stand tot rust ongewijzigd blijft. Na de rust zijn de bordjes verhangen en is het St. Bavo, die, mooi samenspelend, uiterst critieke momenten schept voor heb N.V.C.-doel. Spoedig ligt dan ook no. 2 in de touwen (02). „St. Bavo" blijft in het verdere verloop van den strijd voortdurend in de meerder heid, doch door taai volhouden van N.V.C. weet zij door een verrassend schot den ach terstand te verkleinen (12). Nog 5 minu ten zijn te spelen, in welken tijd N.V.C. wanhopige pogingen in 't werk stelt den gelijkmaker te scoren, wat ook werkelijk in de laatste minuut nog gelukt door mooi «olospel van den N.V.C.-rechtsbinnen (22). Spoedig na den aftrap blaast de scheids rechter inrukken en eindigt deze aardige wedstrijd in een gelijk sped. Rest nog een woord van lof over het prachtige spel van den St. Bavo-rechts- binnen. j— Zondag a.s. wordt de liefdadigheids wedstrijd N.V.C.H.B.O. gespeeld, waarvan de opbrengst ia bestemd voor het Lourdes- comité. Wij vertrouwen, dat ons-terrein te klein blijkt te zijn om de toeschouwers te herbergen, aangezien ook uit onze gemeen te enkele zieken de reis naar Lourdes mo gen meemaken. WASSENAAR. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente is tegen a.s. Woensdagochtend, te 9 3/4 uur, in openbare vergadering bijeen geroepen. Werkloosheid. Het aantal ingeschre ven werkzoekenden bedraagt deze week 27 L

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 7