Firma G. H. MAAT - wunkooperu HUIZE..ST.AGNES" SPAART UW GELD ZATERDAG 4 JUNI 1932 DE LE1DSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 UITVOERREGELING VAN AARD APPELEN IN VOORBEREIDING. Geen ongekeurd pootgoed over de grenzen Naar de directeur-generaal van den Landbouw in de „Staatscourant" mede- deelt is een uitvoerregeling van pootaard- appelen op grond van de Landbouwuitvoer- wet 1932 voorbereid. Het ligt in de bedoe ling der regeering, deze regeling dezer da gen in werking te doen treden. De regeling houdt in, dat het verboden zal zijn pootaardappelen uit te voeren of aan eenig middel van vervoer ten uitvoer aan te bieden, welke niet zijn verpakt en niet zijn voorzien van merken of teekenen ten bewijze, dat de aardappelen blijkens keuring voldoen aan de voor pootaardap pelen gestelde vereischte. Voorts ligt het in de bedoeling, de vereeniging Nederland- sche Algemeene Keuringsdienst (N. A. K.) bevoegd te verklaren tot uireiking van de voorbedoelde merken of teekonen. Aan hen die in het vervolg pootaard appelen wenschen uit te voeren of voor uitvoer in aanmerking komende pootaard appelen in den handen wenschen te brengen wordt in overw. gegeven onverwijld bun gewassen voor keuring' aan te geven bij voorgenoemd lichaam, hetwelk daarom trent nadere bekendmakingen zal doen. Weer een open brief van de firma Jamin. Door de firma Jamin is volgende open brief gericht aan den Minister van Econo mische Zaken en Arbeid en de leden van de Eerste en Tweede Kamer der Staten-Gene- raal. „Excellentie, Hoogedelgestrenge Dames en Heeren, In verband met de in werking getreden Winkelsluitingswet, deelt de firma C. Ja min U het volgende mede: Bij de behandeling van het ontwerp werd door Z.Exc. den Minister na-ar voren gebracht en op dien grond ook de aanne ming er van verdedigd, dat het publiek zich zou aanpassen. Gebleken is tot op heden, dat van een aanpassen geen sprake is. Door de invoering der winkelsluitings wet voorzag de firma C. Jamin en met haar de Banketbakkersvereenigingen, alsook de Winkeliersvereonigingen en Fabrikanten- vereenigingen in de betreffende artikelen, een zeer groote debietsvermindering, voor al tengevolge van de Zondagssluiting, met als gevolg vermindering van werkgelegen heid. Beide zijn ontstaan, het debiet is snel verminderd, de werkgelegenheid werd door dezen regeeringsmaatregel ontnomen. Theoretisch gefantaseer kan dit niet on gedaan maken. Beter inzicht en gehoor geven aan deskundige voorlichting had zulks kunnen voorkomen. Deze wet werd nóch door de groote meerderheid der betreffende winkeliers, nóch door die van het rechtgeaard perso neel er bij werkzaam, gevraagd en gewild. Toch is zij gekomen. Deze wet beantwoordt volgens inziens van ondergeteekende firma geenszins aan datgene, waaraan zij redelijkerwijs aller eerst genomen, beantwoorden moeBt. De samenleving is met deze wet. niet gebaat en is er tevens niet van gediend. Zij acht zich gedwongen, deze, hare mee ning, waarin zich die der meerderheid weerspiegelt, weer te geven. Baat 't niet, dan schaadt 't niet." De Spoorwegopbrengsten. De Nederlandsche Spoorwegen hebben in Februari definitief opgebracht 10.484.947 tegen ƒ11.617.321 in Februari 1931. De opbrengst in de twee eerste maanden van dit jaar is geweest 21.789.304 tegen 25.078.185 in hetzelfde tijdperk van het vorig jaar. I Gevestigd sedert 1833 4422 LEIDEN KERKNIEUWS Z.H. Exc. de Bisschop van Haarlem, zal volgende week Dinsdag en Woensdag geen audiëntie verleenen. VALKENBURG (L.) HOTEL FRANSSEN le Rangs Familie-Hotel. Alle comfort Lift Praehttuin Telef. No. 38. Garage Pens. pr. Fl. 4.50 en 5.4409 STADSNIEUWS LEIDSCH CRISIS COMITÉ Sub-commissie voor ontwikkeling en ontspanning Bovengenoemd Comité maakt bekend, dat voor de vrouwen van niet georganiseerde werkloozen, toegangskaarten beschikbaar zul len worden gesteld voor een avondvoorstelling in het Trianon-theater. Deze toegangskaarten zullen worden uitge reikt a.s. Maandagmiddag tusschen 3 en 4.30 uur op het bureau van het crisis-comité, Stil le Rijn 3. Het Eucharistisch Ziekenhuis. Morgen zal in de St. Josephkerk onder alle H.H. Missen een collecte worden gehouden voor het Eucharistisch Ziekentriduum. Wij mogen voor dit schoone doel alle parochianen opwekken een goede gave hiervoor af te zon- Ook verzoekt men ons mede te deelen, dat de datum van sluiting der inschrijvingen voor het Eucharistisch Ziekentriduum nadert Zieken, die dus de volgende maand aan het triduum wenschen deel te nemen, doen goed dit voornemen niet langer uit te stellen, maar bij den secretaris, den heer Th. B. van Ovost, Haven 36, een inschrijfformulier aan te vra gen en dit ingevuld hem weder toe te zenden Voor een goede organisatie van het vele werk aan het Ziekentriduum verbonden, is lan ger uitstel van inschrijving ongewenscht. R.K. Commissie voor Werkloozenzorg Woensdag j.l. had in het bondsgebouw de laatste ontwikkelingsavond plaats voor de R.K. werkloozen. Deze avond was tevens bedoeld als sluiting van het seizoen. Het muziekgezel schap „Perosi" had in den tuin plaats geno men, om den avond op te luisteren met een concert. Circa kwart over acht opende „Perosi" met een mooie marsch het muzikale gedeelte van de avond. Direct na deze marsch nam de voorzitter van de Commissie voor werkloozen het woord. Zich richtend tot de tjokvolle zaal werkloo zen, zeide spreker, dat thans deze avond af sluit een tijdperk van zeven maanden hulp aan de crisis-slachtoffers, maar ok een tijdperk van gezellig samenzijn. Dank zij de milddadig heid van katholiek Leiden en de onbaatzuch tige hulp van de Algem. R.K. Propagandaclub Dr. Schaepman en den staf van helpers en helpsters van Dr. Schaepman was de com missie in staat veel te doen. Wij kunnen daar niet genoeg dankbaar voor wezen. Ook zijn wij het bestuur van den R.K. Volksbond dank verschuldigd voor het openstellen van -de groote ontspanningszaal, waardoor de men- schen van de straat bleven. Woorden van dank bracht de voorzitter ver volgens aan Rector Reijnen voor zijn belang stelling voor het werk der commissie, aan de familie de la Rivière en mej. v. Dam en de Keuning, welke laatste dagelijks in de zaal de werkloozen bediende van koffie en tree. Aan het slot van zijn bedankjes-uitdeelen, richtte de voorz. in het bijzonder tot de Pero- sianen met haar ijverigen directeur, woorden van dank. Zij waren de eersten, die zich be schikbaar stelden om door een muzikale rond wandeling door de stad een straatcollecte voor de commissie mogelijk te maken. Om te beslui ten verzocht de voorzitter aan de werkloozen vooral te bidden voor de weldoeners van het werk. De weleerw. heer Reijnen wilde dezen avond ook iels zeggen tot alle aanwezigen, n.l. woor den van dank aan de commissie voor datgene, wat zij deed voor de R.K. werkloozen, maar in het bijzonder aan den voorzitter van de commissie. Zonder maar iets tekort te doen aan de werkzaamheden van de andere com missie-leden, meende spr, toch, dat een bij zonder woord van dank toekomt aan den heer Tobé. Zich thans richtend tot de werkloozen, zeide spreker, dat het goed is even te wijzen op de brieven van Onzen H. Vader den Paus, dit jaar aan alle Christenen der wereld ge richt, waarin ten eerste gezegd wordt, dat de geloovigen hun raedemenschen, welke door de crisis getroffen worden, moreel en finan cieel moeten helpen. Wat hier gevraagd wordt door den Paus heeft de commissie reeds twee jaar in praktijk gebracht. Maar in een volgen den brief wijst de H. Vader op den plicht van gebed en boete doen. Laten wij dat laatste vooral nu in dezen tijd in practijk gaan bren gen. Men wil deze crisistoestand alleen doen verdwijnen met menschelijke krachten, maar die schieten beslist te kort. Vragen wij toch onzen Hemelschen Vader, dat deze crisistijd spoedig tot het verleden mag behooren. Bid den wij vooral nu, in de maand Juni, toege wijd aan de vereering van het Goddelijk Hart. Een krachtig applaus bewees dat men de woorden van Rector Reijnen goed had begre- Tot slot verkreeg het woord de heer Nij- huis, voorzitter van den R.K. Volksbond, die de commissie hartelijk dank bracht voor het vele, wat zij had gedaan voor de R.K. werk loozen. Eigenlijk behoorende tot de taak van den R.K. Volksbond, vonden wij het onprac- tisch om dat mooie werk uit uw handen te nemen, gij hebt er onze taak mee verlicht. Met uw werk, geachte commissie, aldus spreker, wat gij nu al twee jaar doet, staat Leiden aan de spits in het Haarlemsche diocees, voor de zorg der werkloozen. Ook hierop volgde een flink applaus. Terwijl nu Perosi den avond verder vulde, met mooie muziek, werd koffie rondgediend en een rookertje uitgedeeld. Circa kwart over tienen was deze mooie avond ten einde en ging men naar huis. De heeren Meijnen, v. Es en Vos hebben bij den Raad het volgend voorstel ingediend: „Ondergeteeekenden stellen den Raad de volgende wijzigingen voor in de reeks voorstel len van B. en W. onder het ingekomen stuk no. 125 van 27 Mei 1932: te doen vervallen de punten Ia en II; te vervangen: in punt IV bij den naam en de plaatsing van den heer J. C. van Schaik door den naam en de plaatsing van den heer J. Broeze; in punt IVc den naam en de plaatsing van den heer F. W. Zeelenberg door den naam en de plaatsing van den heer J. C. B. Huner; in punt IVd den naam en de plaatsing van den heer J. Broeze door den naam en de plaatsing van den heer J. C. van Schaik; op te nemen de nieuwe punten: IVe den heer F, W. Zeelenberg, thans hoofd van de O. L. School aan het Schuttersveld B te stellen aan het hoofd van de O. L. School aan de Paul Krugerstraat A; IVf den heer F. W. Zeelenberg voor het tijd vak liggende tusschen den datum van ophef fing van de school op het Schuttersveld B en 1 Augustus a.s. te belasten met de waarneming van de functie van tijdelijk hoofd van de school aan de Paul Krugerstraat A; te wijzigen in punt: Vc den naam en de plaatsing van mej. S. C. W. Bader in den naam en de plaatsing van mej. J. E. P. Vellekoop. Vg onder 9o. den naam en de plaatsing van j mej. J. E. P. Vellekoop in den naam en de plaatsing van mej. S. C. W. Bader". In hun toelichting zeggen zij: I ..Wij gronden bovenstaande voorstellen op onze overtuiging, lo. dat het openbaar onder- I wijs vooral ook behoefte heeft aan rust cn het daarom in het belang der O.L. scholen is, het aantal mutaties te beperken tot degenen die 't l onmiddellijk gevolg zijn van de aanneming der in het Ingekomen stuk no, 100 toegelichte voorstellen van B. en W.; en ten 2o. dat het openbaar onderwijs ook behoefte heeft aan continuiteit en het daarom in het belang der openbare lagere scholen is, haar hoofden en verdere leerkrachten niet onnoodig en in strijd met hun eigen verlangen te onttrekken aan een werkkring, waaraan ze, soms vele jaren lang, hun krachten hebben gewijd. Om deze redenen stellen wij voor, den heer Huner en mej. Bader aan de school op het Schuttersveld en den heer van Schaik aan de school Duivenbodestraat te laten blijven en de heeren Zeelenberg en Broese gedurende den korten tijd, die hen nog van den pensioenge rechtigden leeftijd scheidt de leiding respec tievelijk van de school aan de Paul Kruger straat A en de Medusastraat B op te BIOSCOPEN. Trianon. Bij de heropening van het prachtig gerestau reerde café Trianon", heeft de directie naast dit allergezelligst amusement deze week ook gezorgd voor een aantrekkelijk filmprogramma Vooreerst heeft de directie opnieuw gebracht de beroemde film „De privé-secretaresse" met Renate Müller, Felix Bressart en Herman Thiening. Het is voor deze reprise niet noodig over deze film uit te weiden. Het spel van deze drie is zoo kostelijk, dat wij deze film opnieuw genoten alsof het de eerste keer was. En wij zijn overtuigd, dat 't allen, die deze film reeds zagen, eveneens zal vergaan. Als hoofd film kregen wij „Dienst is dienst", met Frits Schulz in de hoofdrol. Wat deze als de oer domme soldaat Kacksmarek allemaal uithaalt is niet te beschrijven. Hij ziet een komiek uit een cabaret voor den luitenant aan, bij wien hij oppasser moet worden, hij overvalt zijn ma joor bij diens slippertje en moet tenslotte zelf als minnaar optreden, om voor den majoor de situatie te redden. De majoor heeft het bevo len en dienst is dienst. Het is een aaneenschakeling van dolkomi sche situaties en Fritz Schulz, die als Kacs- marek van alle opschuddingen de oorzaak is, speelt dit domme soldatentype zoo kostelijk, dat men van de eene lachbui in de andere rolt. Vooraf gaan journaal en een screen song met Betty Boop. Een programma met twee zulke geestige films zal men maar weinig aan treffen en wij kunnen dan ook een bezoek aan Trianon van harte aanbevelen. De heropening van het gerestaureerde café „Trianon" is gisteravond een éclatant succes geworden. Het gezellig ingerichte café was in een bloementuin herschapen dopr de tallooze bloemstukken door bevriende ordaties den Di rectie aangeboden. Reeds spoedig, in het begin van den avond, was het café geheel 4iezet en het ensemble José Rosenberg musiceerde zoo fijn en zoo vroolijk, dat er aanstonds stemming inzat, die tot in den nacht in het overvolle café erin bleef. Er zit vaart in het fijn en beschaafd musiceeren van dit gezelschap, dat bijna zon der ophouden den heelen avond bezig blijft en met haar liederenpotpourri's vooral het pu bliek in stemming brengt. Zoo slaagde deze eerste avond zelfs nog boven verwachting en geeft hij vertrouwen, eengerechtvaardigd vertrouwen voor de toe komst. Luxor. Een amusant programma, dat enkele uren onschuldig vermaak weet te geven, vindt men deze week in het Luxor Theater. De „Bloemenvrouw van Lindenau" is eigen lijk een onbenullige film om het verhaal, dat erin gegeven wordt: een hondje, dat wegens belastingschuld wórdt opgepikt om afgemaakt .te worden, een vrijlating, een rechtszaak en een schandaaltje in de krant, zietdaar de motie ven voor het onderwerp. De vertolking van deze film is echter een buitengewone pres tatie van de artisten met Renate Müller in de hoofdrol. Grooter lachsucces echter heeft nog de film „Voorwaarts marsch", van Buster Keaton, den man, die nooit lacht, maar iedereen laat lachen en onbedaarlijk laat lachen. Busier Keaton is in deze film een rijke meneer, Emile Stuyvesant, wiens chauffeur er plotse ling vandoor gaat om als vrijwilliger in den oorlog dienst te nemen. Emile gaat op zoek naar een andere chauffeur, maar belandt eveneens op het wervingsbureau, waar hij tee kent voor vrijwilliger, in de meening, dat" het voor een nieuwen chauffeur is. Dan zien we hem op het oorlogsveld in allerlei precaire situaties. Een echte lachfilm. Casino. De directie van Casino biedt het publiek deze week het volgende programma aan: le. „Nederland in klank, en beeld", dat als altijd interessant is; 2e. „Het geheim van den sherif", een spannende Wild-V/est-film van het beken de genre en ten 3e „Marie, de trots van de in fanterie", een rolprent in negen akten, waar in ook onze landgenoote Truus van Aalten een groote rol vervult. Het is een vermakelijke soldatenklucht, waar men eens hartelijk bij kan lachen. Het is een programma, dat bijna voor ieder een toelaatbaar is. VOORHOUT (Z.-H.) un Pension Ie, 2e en 3e klas DAMES EN HEEREN IP PROSPECTUS OP AANVRAGE ~m Directie: Zusters Franciscanessen van Veghel AGENDA'S. NED. R. K. VOLKSBOND, AFD. LEIDEN Secretariaat: Leliestraat 7. Maandag. Geen zitting Rechtskundig Bureau, wegens Centrale Raadsvergade ring te Haarlem. Maandag. Zeer belangrijke ledonvergar- dering voor St. Raphael 8 uur. Dinsdag. Zitting Bestuur Bouwvakar beiders 78 uur, kantoor boven. Vrijdag. Repetitie R. K. Gem. Zangver- eeniging Pulchri Studio, 8 uur. Zaterdag. Spaar- en Voorschotbank 78 uur. Ziekenkas 7 uur. Wegens schoonmaak en restauratie van het Bondsgebouw is thans het stempelen voor de werkloozen in zaal 1, ingang Steenschuur. Door bemiddeling van de St. Josephgezellenvereeniging zijn reeds verschillende personen opgegeven voor het lidmaatschap van een B. K. Kappersbe diende afdeeling, waar blijven de gehuw de bedienden? Besturen van de vakvereenigingen mag de secretaris van de R. K. Volksbond nog eens vragen om antwoord op de circulaire van het bestuur van den Volksbond, het is in het waarachtig belang van de R. EL Arbeidersbeweging. Bondsleden welke lid willen worden van do nieuw opgerichte R. K. Damclub „Dam men is denken" kunnen zich opgeven bij de bestuursleden van Dam en de Keuning. INTERPAROCHIEELE ST. JOSEPH'S- GEZELLEN-VER EENIG ING. Rapenburg 52. Gelegenheid om zich als lid van de Ka tholieke Gezellen-Vereeniging te doen in schrijven R. K. Jongelingen vanaf 17 jaar iederen Illen Maandag van de maand, 's avonds om half 9 in de Presi dentskamer van het Gezellenhuis. Zondag is de zaal geopend van 12.30 uur tot 2.30 uur, en van 7 tot 10.15; verplichte bijeenkomst van 8.159.45 uur. Om 10.15 wordt de zaal gesloten. Van 1 tot 2 uur zitting St. Josephs spaar kas. De Spaarkas wordt waargnomen door de heeren C. v. Oerle en Leon Bayer. Van 1 tot 2 uur bibliotheek. Na het Lof prijsbiljarten. Bij het sluiten van het aanbiddingsfeest in de kerk aan de Hartebrug zullen aan de Processie deelnemen C. v. Houten, Comm. afd. Gehuwde Gez. JuniorVree burg, Senior Afd. Gezellen H. Dingjan, P. Oostdam en W. Boogers, Comm. Afd. Ge zellen. Studiclub groote excursie, vertrek uiterlijk 9.15 uur vanuit de zaal, twaalf uurtje medebrengen en liederenbundel niet vergeten. Maandag. Bijeenkomst voor de leden van 2 tot 10.15 uur. 8.30 uur Maand el ij ksche afrekening van de zelateurs van het St. Petrus Liefde werk. De damclub de Twee Sleutels heeft vacantia tot September. Dinsdag 8.30 uur verplichte maandver gadering Afd. Gehuwde Gezellen. Woensdag 8.15 uur Liedertafel „Sebas tian Schaeffer". 8.30 uur vergadering Raad van Bestuur. Donderdag bijeenkomst voor de leden van 8 uur tot 10.15 uur. 8.30 uur jaarvergadering Kolping Boys. Vrijdag 8 uur Turnolub „Oranje-Zwart", lokaal Pieterskerkhof. 8.15 Syinphome „Franz Schweitzer". Zaterdag bijeenkomst voor de leden van 8.0010.15 uur. 8.15 uur kegelclub „De Poedelaars'. Iederen Zondag van 1 tot 2 uur en iede ren Zaterdag van 8—9 uur is de Leesbiblio theek geopend, uitsluitend voor de leden en donateurs der Vereeniging. Verdere mededeelingen: Dinsdag 14 Juni s. verplichte Maandvergadering Afd. Gezellen precies 8.45 uur. Alle retrai- tanten moeten propagandisten zijn voor oanze Gezellenretraites. Retraite I van 25 tot 28 December. Retraite 2 van 12 tot 15 Juli. En van het grootste belang is het geregeld sparen van Retraite. De eerstvol gende Recollectie is op Donderdag 30 Juni a.s. 8.45 uur. (Men noteere deze dar t-urn). De gehuwde comm. worden eraan herinnerd aan het afhalen van de convo catiebiljetten. ST. PETRUS-PATRONAAT. Rapenburg 52. Zaterdag. Leesbibliotheek van 89 uur. Zondag van 1 tot 1.30 uur bibliotheek, om 4.uur bijeenkomst. SINT FRANCISCUS LIEFDEWERK. Nieuwe Rijn 52. Postrek. 70103. Zondag 9—10 uur Morgengebed. H. Mis met preek, onder de H. Mis Alg. H. Com munie; 10.00—10.15 uur ontbijt; 10.15—11.30 Recreatie afd. I; 6 uur Lof en recreatie. Dinsdag 8.30 uur ontspanning. Woensdag 7.308.00 Lof. Vrijdag 8.30 uur ontspanning. Zaterdag 810 uur Recreatie Afd. I. ZITA-VEREENIGING Pieterskerkkoorsteeg 15. Avondbijeenkomsten voor Hollandscbe meisjes op Zondag en Woensdag van 8.00—11.00 uur. Avondbijeenkomsten voor Duitsche meis jes op Zondag en Donderdag van 810.30 ONS CLUBHUIS „ST. ANT0NIUS". Zondag om 1.30 uur gemeenschappelijke aanbidding in de Hartebrugskerk, om 4.30 uur bijeenkomst in het Clubhuis Maria Congr. Afd. Jongens. Zondag. Voor beide afdeelingen to 1.30 uur gemeenschappelijke aanbidding. Gemeentelijke Aankondigingen Afsluiting Langegrachtbrug. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter aJgomeene kennis, dat in verband met het uitvoeren van herstel lingewerkzaamheden, de Langegrachtbrug, gelegen in de Korte Mare, vanaf Maandag 6 Juni a*s. tot en met Zaterdag 11 Juni d.a.v., voor alle rij verkeer zal zijn afge sloten. Afsluiting Lage Morschweg. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeene kennis, dat in verband met het uitvoeren van riolerings werken, de Lage Morschweg vanaf den spoorwegovergang tot aan de grens der gemeente, vanaf Maandag 6 Juni a.s. tob nadere aankondiging voor het doorgaand rij verkeer zal zijn afgesloten. A. VAN DE SANDE BAKHTJYZEN, Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 4 Juni 1932. AGENDA Dinsdag, Donderdag, Zaterdag. Vincentius- Bibliotheek, geopend 's avonds van 7.308.30 uur. De Zondagsdienst der huisartsen te Lei den wordt waargenomen door de doktoren de Jager, Niemer, Kors, Muijzert en Seret. De Zondagsdienst der huisartsen wordt te Oegstgeest waargenomen door dr. Hu- genholz. Tel. 390. De avond-, nacht- en Zondagsdienst der apotheken wordt van Maandag 30 Mei tot en met Zondag 5 Juni a.s. waar genomen door apotheek W. Pelle, Kort Rapenburg 12, telefoon 594. 48 en koopt slechts daar, waar het goed en HET GOEDKOOPSTE IS. Shantonell, de mooiste kwalit. zijden Linren,- in alle kleuren «3-7 voorhandenOJ Zijden Linnen met moderne moezen Zijden Linnen, bij ons zeer CO1/2 aparte fantasie dessins 3u Zijden Linnen, „7 Brodi en ajour - alle kleuren HAARL.STR. h. DONKERSTEEG 2-4-6 DE GRAAL. Iederen avond gelegenheid om zich als lid van de Graal te laten inschrijven en van 7.458 uur gelegenheid om „Wijze Miertjes" te plakken. Zondag 5 uur zangles, 7.30 uur Leid stersvergadering. Om 2 uur mogen alle geuniformde Graal- leden, die deel willen nemen aan een heerlijke fietstocht aau het clubhis pre sent zijn. Maandag 8.15 uur H. Mis. 89.30 uur reidansen, handwerken voor de kapel, knipcursus, kookles. Dinsdag 7.309.00 uur relief en hand werken. Woensdag 89.30 uur reidansen, too- rieel, naaien en knippen. Donderdag. Gymnastiek kleinen 56 uur St. Ursulasteeg; 810 uur mandoline, 7.158.15 uur Gymn. en van 8.159.15 uur Gym. v. d. Werfstraat, 89.30 uur reidan sen, handwerken, trommelen, houtzagen, huisvlijt. Vrijdag. Gym. Afd. A 5.306.30 uur St. Ursulasteeg, afd. B 8.159.30 uur St. Ur sulasteeg, 8.009.30 reidansen, knipcur sus. Wie wil nog deelnemen aan de Open luchtclub 1 GRAALWACHT Z0ETERW0UDE (Dorp) Dinsdag 7.30 uur bijeenkomst voor alle Graal wachtleden. GRAALWACHT „MEERBURG". Dinsdag 78 uur mondorgel; 7.309.00 uur knippen. Woensdag 67 uur trommelen, 78 uur tooneel, 89.30 uur reidansen. GRAALWACHT OEGSTGEEST. Maandag, 8.15 uur bijeenkomst voor alle Graalleden. GRAALWACHT ST0MPWIJK. Maandag 7.30 uur club. Allen present. Excelsior, Alleluja, Vooruit. DAMES GYMN. VER. KLIMOP, uitsluitend voor R. K. Dames. Korfbalclub: Zondag 3.305.30. Wandelclub: Woensdag 7.00 halte Hos- Woensdag: 3.004.00 kleuters en adspir. groep I. Vrijdag: 7.15-J-8.15 adspir. groep II, 8.15 —9.15 adspir. groep III en leden, bij goed weder op het terrein. Aangifte nieuwe leden Mej. A. Hoppen brouwer, Apothekersdijk 12. (Ook voor de korfbalclub).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 2