WOENSDAG 25 MEI 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 10 Verzilveren v fPü L van Coupons SeN>^ =5= -II O'S NACHTELIJK AVONTUUR. Politiemannen zien politiemannen voor inbrekers aan. In den nacht van Zondag op Maandag zagen twee surveilleerende agenten van de Hillegersbergsche politie, dat in de woning van den heer I)., die volgens opgavo int- sledig was, licht brandde. Hun plicht ge trouw, togen zij onmiddellijk op onderzoek uit en zij kwamen al ras tot de ontdekking, dat enkele ramen geopend waren. Er was dus geen twijfel meer.... er wa ren inbrekers in huis. Maar wat te doen met twee man sterk! Besloten werd in het nachtelijk donker geduldig af te wachten, of de inbrekers bet huis weer zouden ver laten langs-denzelfden weg, als zij geko men waren. Na een minuut of wat met bonzend hart de komende dingen te hebben afge wachtstopte plotseling voor de villa van don heer D. een auto, die men met een razende snelheid op den Straatweg had hooren aankomen. Robuste kerels met revolvers in de hand stapten zeer geagi teerd uit den auto. Voor de beide in hun schuilhoek slaande Hillegersbergsche poli tiedienaren was het een vaststaand feit: dezo gewapende heeren behoorden bij de bende binnenshuis! „Staan blijven" klonk het plotseling uit den moud van een der Hillegersbergsche politiemannen. „Handen op" echode het van de andere zijde „politie Rotterdam Aangezien het den mannen in hun schuil hoek raadselachtig voorkwam, hoe politie dienaren uit Rotterdam in Hillegersbeig kwamen surveilleeren, slopen zij behoed zaam, de revolvers voor de borst naar de geladen mannen aan de overzijde, die hoe dichter men hen naderde, steeds meer den vorm van Rotterdamsche agenten aan namen: men had werkelijk met collega's te doen. Eenig beraad en besloten werd in ver- eeniging de villa te omsingelen, teneinde de inbrekers te beletten het huis te verlak ten. Als de posten waren uitgesteld, belde een der agenten aan de woning aan. Na dit alarm wat keeren herhaald te hebben, hoorde men plotseling van boven de daklijst van de villa een stemmetje roepen: „Is u het mijnheer, de politie!' dat werd beant woord met een „doe maar vlug open". Even later was de heele affaire in kan nen en kruiken. Van inbrekers was abso luut geen sprake. Een der dienstmeisjes was wakker geworden en tot de ontdekking ge komen, dat zij verzuimd had de ramen te sluiten. Daarop is zij naar beneden gesuk keld teneinde dit verzuim goed te maken. Bij het licht aansteken, had zij echter twee mannen in den tuin zien komen. De schrik was haar om 't hart geslagen en in haar angst had zij onmiddellijk de Rotterdam sche politie opgebeld, die in allerijl was ge komen. Het bevende meisje had de beide Hillegersbergsche agenten voor inbrekers aangezien. „Msb." Voornamen-weelde. Men schrijft aan het „Vaderland": Het bericht betreffende de juffrouw, die van haar ouders niet minder dan veertien voornamen op haar levenspad had mede- gekregen, herinnert er mij aan, dat Ned.- Indië onder zijn Europeesche ingezetenen iemand heeft gehad misschien behoort hij nog wel tot. de levenden die met. zes- en-twintig voornamen door het leven moest gaan. Herinner ik me het goed, dan woonde hij te Makassar on maakte hij deel uit van de schutterij aldaar. Toen hij tot tweede- luit onanf bij dat onderdeel van de toen malige defensie van Indië werd benoemd, vond men die benoeming natuurlijk opge nomen in de Ja va-Courant"benoemd tot tweede-luitenant bij de schutterij te Makassar: ABODE FGHIJKLMN OPQRSTUVWXYZ Scipio. Toen hij eeiligen lijd later tot eerste-luitenant werd bevorderd, werd hiervan mededee- ling gedaan in de officieele „Java-Cou- rant", natuurlijk weer met de zes-en-twin tig voorletters. Wie vermoedt, dat ik me aan een onschuldig duimzuigerijtje zou te huiten gaan, kan me controleeren door de Ja va-Courant" tusschen 18S6 en 1890 op te slaan. Wat den lieer Scipio Sr. er toe bewogen kan hebben, zijn zoon een dergelijke over belasting van voornamen op zijn levens pad mede te geven, is niet te bevroeden. Wellicht was hij een humoristisch aange legde liefhebber van whiskey-soda en had hij de geboorte van zijn zoon bij den Bur gerlijken Stand, nadat hij in verband met de heugelijke gebeurtenis op wat te ruime schaal van zijn morgendrank had genoten. Ik vermoed intusschen, dat de bezitter van <1° zes-en-twintig voornamen de over daad op dit punt wel voor zich zal hebben gehouden en op zijn visitekaartje een be scheiden bloemlezing te zien was. Het geheim van den stroozak. Op de boerderij Bouwlust onder Kaats heuvel is door oen schoonmaakster een be drag van eenige duizenden guldens gevon den, verstopt in het bed van een onlangs overledene huisgenoote. Walcheren's oudste bewoner overleden. Te Yeere is op 102-jarigen leeftij'd over leden de heer M. Adamse, de oudste be woner van Walcheren. SPORT VOETBAI DIOC. HAARL. VOETBALBOND. Kostbare scheidsrechters (Ingezonden). Geachte Redacteur, mag ik s.v.pl. een klein plaatsje aangaande het ingezonden stukje van gisteravond. Het verwonderde me werkelijk wat de heer Heuzen ten onzent ondervonden had, en ik ben eens gaan informeeren. Zooals de heer Heuzen beweerde floot hij voor zijn genoegen dezen wedstrijd, doch na af loop werd een declaratie ingediend niet van 2 doch van 4 gulden, iets waarmede de Penningmeester niet accoord ging, en 2 gulden betaalde. Wat. de heer Heuzen beweerde over beleediging door een on zer bestuursleden, is absoluut onwaar, en publiek was er heelemaal niet bij tegen woordig, wel enkele D. O. S.-leden. Dat er echter iets is gezegd over de leiding van den wedstrijd verwondert me niet, want hoewel ik steeds de leiding van hem op prijs stel, kon ik deze leiding niet bewonderen, wel was hij geheel onpartij dig, doch het spel hield hij veel te veel onnoodig op. Van mij heeft hij het echter niet gehoord, en ik had tijdens de rust nog een heel aangenaam onderhoud met hem. Doeh hierover heeft een onzer bestuurs leden hem wel een en ander gezegd. Het ware echter beter geweest, indien de neer Heuzen dit mij persoonlijk had ter ken nis gebracht, want ik weet niet beter of ik doe steeds mijn best om het eiken sportman (scheidsrechter inbegrepen) op het D. O. S.-terrein zoo aangenaam moge lijk te maken. De heer Heuzen weet toch wel wat het is om scheidsrechter te zijn, want daarvoor moet men in den regel een bijzonder karakter hebben. Critiek op de leiding is niets nieuws, wat ik zelf meermalen in mijn scheids- recht-erstijd heb moeten ondervinden, doch dan gaat men toch geen ingezonden stuk ken plaatsen. Wat de heer v. d. Geer aan gaat, die er zoo kameraadschappelijk de hand onder zette, deze heeft met de kwes tie in deze niets te maken, dus heeft hij zich ook niet erin te mengen. Mocht de heer Heuzen nog verder op deze kwestie willen ingaan, dan acht ik het beter om maar rechtstreeks met mij te correspondeeren mijn adres is hem be kend. U mijnheer de Redacteur dankend, H. VAN KLINK Jr., Secretaris D. O. S. Naschrift: Wij hebben steeds op het standpunt gestaan, dat ingezonden stukken over wedstrijden niet in de cou rant thuis hooren. Wijl het hier echter een declaratie betrof vonden we geen bezwaar om tot plaatsing over te gaan. Men ziet echter: de declaratie wordt weer bijzaak, de wedstrijd hoofdzaak. Het sterkt ons in de meening, dat der gelijke ingezonden stukken toch beter niet opgenomen kunnen worden. Het zal ons een richtsnoer zijn voor de toekomst. ATHLETTEK WERELDRECORD HARDL00PEN. Pogingen van Nurmi. Vrijdag a.s. zal Nurmi te Oboe een po ging ondernemen om het wereldrecord hardloopen over zeven Engelsohe mijl, dat sinds 28 jaar op naam staat van den Engelsohen beroepslooper Cherub met 35 min. 4.6 sec, en sindsdien niet meer is ver beterd., te breken. Sinds zijn schorsing is Nurmi in uitste kende conditie. R. K. Ath. Vereen. „De Bataven". De afstandloopers worden eraan herin nerd dat er hedenavond 9 uur bestuurs- op de Nieuwe Vaart. Tc pl.m. 8 uur worden dus alle lange afstandloopers verwacht. De bestuursleden worden eraan herin nerd dat er hedenavond 9 uur bestuuds- vergadering is ten huize van de voorzit ter. Morgen, Donderdagavond, komen alle „Bataven" tippelaars om kwart. over zeven aan het gymn.lokaal Pieterskerk hof bijeen, om zich gereed te maken voor een afstandsmarsch van pl.m. 20 km. Zij zullen loopen van hier naar Katwijk aan Zee, waar 1 uur gerust wordt en tevens gelegenheid is om te zwemmen onder toezicht om later weer terug te tippelen naar Leiden. Deze marsch is hoofdzake lijk georganiseerd om beginnelingen te trainen, daarom verdient 't aanbeveling dat zij, die iets voor wandelen voelen, direct morgen meetippclen. voor degeen die ge traind zijn, kan natuurlijk deze marsch geen kwaad, want zij blijven dan op deze manier in training. De deelnemers bene den de 16 jaar moeten een schriftelijke verklaring van hun ouders meebrengen. Clubcostuum te dragen bij deze marschen is gewenschts doch wordt niet vrreischt. Vertrek precies half acht, dus allen zijn op tijd. Maandag 1.1. is de laatste indoortrai- ningsavond geweest, volgende week gaan wij buiten trainen, men leze hierover de berichten a.s. Zaterdag in de courant. CRICKET L. C. C. Naar wij vernemen zal A. van Goor, evenals zijn broer Oliarles, dit soizoen voor L. C. C. uitkomen, wat voor den Leidschen aanval een geduchte verster king beteekent. Zondag a.s. speelt. L. C. C. haar eerste thuiswedstrijd op heb Sportterrein aan den Ka naai weg tegen V. U. C. den Haag. Het elftal ziet er als volgt uit: C. J. Metsch, C. A. Burggraaf, A. van Goor, Oh. van Goor, A. van Es, P. Kantebeen, W. F. Kaapaan, A. Mi och, P. de Haas, D. G. Waasdorp en P. v. d. Burgh. WATERPOLO DE ZIJL—Z. I. A. N. Gisteravond om 10 uur spoelden in de zweminrichting de Regentes te Den Haag de Zijl I tegen Z. I. A N. II en de Zijl II Z. I. A. N. III. Geen der beide ploe gen was volledig. De Zijl IZ. I A. N. II had tot uitslag 33 en de Zijl IIZ. I. A. N. III 2—2. LUCHTVAART DE DO-X TE BERLIJN. Honderdduizenden toeschouwers. Nadat de „DO-X" gistermiddag onge veer half twee Hoek van Holland was ge passeerde, verscheen de vliegboot om streeks halfdrie boven Cocksdorp op Texel Om drie uur zag men het boven Schier monnikoog, waarna het over de Oost- Friesche eilanden koerste en van Cuxhafen den loop der Elbe volgde, om bijna half zeven op de Müggelsee bij Berlijn te dar len. Om zes uur tien gisteravond had de DO-X de binnenstad van Berlijn bereikt. De luchtreus vloog op ongeveer 400 meter hoogte en werd geëscorteerd door talrijke vliegtuigen van de Lufthansa. De Berlijn- sche bevolking juichte het vliegtuig geest driftig toe. Het verkeer in de wijken waar boven de DO-X kruiste, was tijdelijk ge stagneerd De D'O-X zette direct koers naar de Müggelsee, het grootste meer in de naaste omgeving van Berlijn, waar hon derdduizenden aanwezig waren om getuige te zijn van de daling van het gevaarte. De straten in het Oosten van Berlijn waren vol fietsers, motorrijders en auto's terwijl tallooze bootjes uitvoeren om zoo dicht mogelijk het afgezette gebied waar de DO-X zou dalen te naderen. Met tou wen was een gedeelte van den oever afge zet. om te voorkomen, dat de voorste kijkers door de achter hen staande toe schouwers in het water werden gedron gen. "Zevenhonderd vijftig agenten waren opgeroepen om voor het handhaven der orde te zorgen. Om zes uur 20 versoheen de vliegboot, door verscheiden vliegtuigen geëscorteerd, boven het meer. Onder het sirenengehuil der booten, het zware geronk der motoren en het geestdriftig gejuich der menigte kruiste de DO-X eenige keeren boven het water. Door een politieboot werd een groote gele rookbom afgeschoten om aan te geven, hoe de windrichting was. Om zes uur 27 streek de vliegboot ten slotte op het Oostelijke gedeelte van het meer neer; taxide naar het Westelijk gedeelte om daar aan een daarvoor aangebrachte boei te worden verankerd. Vijf booten van de Rijkswaterpolitie naderden de DO-X om een afzetting te vormen, die waar schijnlijk gehandhaafd zal blijven gedu rende de veertien dagen, dat de vliegboot hier zal verblijven. Onmiddellijk na de daling voer een boot langszij, waarin zich vertegenwoordigers bevonden der regeering. o.w. zich minis ter Treviranus bevond, terwijl ook dr. Sa-hm, de burgemeester van Berlijn, aan wezig was. ZWARTE DAGEN VOOR DE ENGELSCHE LUCHTVAART. Boven het vliegveld Bartin bij Man chester is een Engelsch oorlogsvliegtuig in brand gevlogen en neergestort. De pi loot werd dood onder de overblijfselen van daan gehaald, terwijl zijn begeleider zware verwondingen had bekomen. Het ministerie van luchtvaart deelt mede, dat dicht bij Gaza in Egypte een Engelsch bombardementsvliegtuig is neer gestort. De beide inzittenden werden ge dood. Binnen drie dagen zijn hiermede in het Britsche rijk vier vliegtuigen neerge stort, waarbij zeven personen gedood zijn. RECHTZAKEN De inbraak in het Staatsspoorstation. De los-werkman C. H. A. H., thans gede tineerd, heeft terecht gestaan wegens dief stal met inbraak in het Staatsspoorstation te Den Haag. De Haagsche rechtbank ver oordeelde H. tot een jaar gevangenisstraf. Bedrog werkloozensteun. De Rotterdamsche rechtbank heeft ver oordeeld: E. v. K. 46 jaar, houtbewerker te W ad d i n x v e e n, wegens oplichting van de rijkssteunregeling te Waddinxveon. aan wie hij bij zijn aanvrage om steun a's werklooze verzwegen had, dat hij inkom sten uit woninghuren genoot, tot 2 weken gevangenisstraf. HET TORENDRAMA TE A'DAM. Behandeling van het cassatieberoep door den Hoogen Raad. De Hooge Raad heeft gisteren behan deld het cassatie-beroep van J. G. M., lei- de kkerspatroon te s-Gravenha.ge, die zoo wel door de rechtbank te Amsterdam als in hooger beroep door het Gerechtshof al daar, is veroordeeld tot levenslange gevan- gennissbraf wegens moord op zijn com pagnon A-, doordat hij dezen op 29 Maart 1929 van den Majellatoren te Amsterdam heeft geworpen. Raadsheer mr. Schepel bracht een uit voerig rapport uit, hetgeen ongeveer an derhalf uur in beslag nam. De verdediger van verdachte, mr. Ko- kósky, was niet aanwezig. Namens hem las mr. A. Mont te 's-Gravenhage het volgen de cassatiemiddel voor: Schending, althans verkeerde toepassing der art. 358 juncti 415 S. v. doordat het Hof verzuimd heeft een beslissing te ge ven omtrent de feiten, welke aan verdach te bij het primaire ten laste gelegde meer of anders waren ten laste gelegd, dan het Hof bewezen heeft verklaard. Ter toelichting werd het volgende opge merkt: Bij het primair ten laste gelegde waren door het bezigen der woorden „althans", meerdere en andere feiten vermeld, dan het Hof bij het dictum als bewezen aan neemt en waarvoor het den verdachte ver oordeelt. Derhalve had het Hof omtrent dat overige ten laste gelegde een uitdruk kelijke beslissing dienen te nemen en den verdachte van dat overige ten laste ge legde dienen vrij te spreken. De conclusie van het O. M. werd bepaald op a.s. Maandag 30 Mei. D00DELIJK VERKEERSONGELUK. Tegen verd. opnieuw drie maanden hechtenis geëischt. Het vorige jaar had op den straatweg tusschen Bergen en Koedijk een zeer ernstig verkeersongeluk plaats, waarbij het meisje S. zoo ernstig werd gewond, dat zij spoedig daarna overleed. De automobilist G. J., wonende te Anna Paulowna reed op genoemden weg vlak achter een andere auto. Bij het passeeren van twee fietsende meisjes werd een van hen gegrepen door verd.'s auto. Wegens het veroorzaken van dood door schuld werd G. J. door de Alkmaar- sche rechtbank veroordeeld tot drie maanden hechtenis benevens intrekking van het rijbewijs voor den tijd van één jaar. Van dit vonnis kwam verd. in hooger beroep en gisteren diende de zaak voor het gerechtshof te Amsterdam. Uit het getuigenverhoor kwam vast te staan, dat verd. snel reed, terwijl vlak vóór hem een andere auto reed. zoodat het uitzicht van verd. belemmerd was. Verd. beriep er zich op, dat het meisje plotseling naar links was gezwenkt. De procureur-generaal mr. van Ha- rinxma thoe Slooten eischte bevestiging van het vonnis der rechtbank te Alk maar,. z..i was het ongeluk te wijten aan grove onvoorzichtigheid van verd. De verdediger mr. de Groot uit Alk maar pleitte vrijspraak. Arrest 7 Juni. Vrijspraak geëischt. Op 11 September 1930 had op den Oostzeedijk te Rotterdam een aanrijding plaats tusschen een auto en een wielrij der. De wielrijder werd zeer ernstig ge wond, hij kreeg een sohedelfractuur en zware inwendige kneuzingen, waardoor verbloedingen ontstonden. Kort na het ongeval overleed de wielrijder A. K. B. Wegens het veroorzaken van dood door schuld werd de automobilist, de 35-jarige F. de W. wonende te Rotterdam door de rechtbank aldaar veroordeeld tot zes weken hechtenis met de ontzegging mo torrijwielen te besturen voor den tijd van één jaar. Het Hof te den Haag be vestigde in zijn arrest het vonnis der rechtbank, doch in cassatie verwees de Hooge Raad de zaak naar het Gerechts hof te Amsterdam. Verd. had er zich op beroepen, dat de wielrijder geen licht op had ep. dat de fiets niet was voorzien van een reflector, zoodat hij hem niet had kunnen zien. Voor het Hof verklaar den verschillende getuigen, dat .ook zij, hoewel zij vla-k in de nabijheid van den wielrijder waren, hem niet hadden ge zien. Bijzonder groot was de snelheid van verd. niet geweest. De procureur-generaal mr. van Ha- rinxma thoe Slooten zeide in zijn requi sitoir, dat de manier, waarop de wielrij der had gereden gelijk stond aan zelf moord. Het is niet bewezen, dat de fiets rijder met een voldoende verlichting reed. Spr. requireerde vrijspraak ten aanzien van den automobilist, daar hij niet be wezen achtte, dat verd. hoogst roekeloos en onvoorzichtig had gereden- De verdediger jhr. mr. E. G. van Ben- them van de Bergh te den Haag sloot zich bij het requisitoir aan. Arrest 7 Juni. OVERTREDING LEERPLICHTWET? Mishandeling gevreesd. De Hooge Baad wees arrest in 'n zaak van J. M. C., huisvrouw van N. W. te Den Haag, die veroordeeld is door den kan tonrechter aldaar wegens overtreding der leerplichtwet, n.l. het niet ervoor zorg dra gen, dat haar zoontje de school bezocht. Dit vonnis is bevestigd door de Haagsche rechtbank. De vrouw had tot verweer, dat zij mishandeling vreesde van het kind door een onderwijzer, die het kind vroeger op een andere school ook al mishandeld had. De kantonrechter heeft zonder verdere motiveering dit verweer verworpen. 1 De Hooge Raad overwoog, dat het door Andere bladen schrijven: DE ANTI-VIVISECTIE. Er is in ons land aldus de T ij d anti-vivisectie en anti-vivisectie. Er is een bond, die door dik en dun alles, wat op vivisectie lijkt, als wreedheid kenmerkt en die daardoor in zekere dwepend-humani- seerende kringen aanhang vindt. En er is een bond, die zich richt tegen de uitwassen, doch de mogelijkheid vian resultaten en van eerlijk experimenteeren erkent. Het orgaan van dezen laatsten bond nu, bespreekt in zijn jongste aflevering de op vattingen van prof. Ude, zooals hij die heeft uitgewerkt in zijn (om alle redenen) vrij opzienbarende redevoeringen o.a. in Den Haag en Leiden. De Uitkomst concludeert als volgt: Wanneer prof. Ude den vivisector een minderwaardig creatuur noemt, „een pa thologisch, sadistisch aangelegde mensch, die in het gekkenhuis of in de gevange nis thuis hoort" dan mag hij tegen over wellicht een enkelen vivisector ge lijk hebben, maar is zeker hoogst on rechtvaardig tegenover al degenen, die te goeder trouw meenen dat ze hun sera, hun vaccins, him sbandaarddseeringen niet missen kunnen voor him zieken, en ook tegenover al die anderen, die hun proeven verrichten onder zorgvuldige narcose, of die voedings- en andere proe ven doen, meenende de mensöhheid daar mee te dienen. Wij kunnen vinden dat zulke proef nemers en onderzoekers dwalen, maar we doen tegenover velen hunner een on recht, als we twijfelen aan hun goede trouw en als we hen als mensch min achten of uitschelden. Daarom begeeren we geenszins zulke bondgenooten als prof. Ude en arts Pijl, hoeveel momenteele toejuichingen zij ook verwerven. Wij erkennen ook, althans zoover mo gelijk, hun goede bedoelingen; wij achten het mogelijk, dat zij velen een stoot ge ven die ten slotte hun oogen voor het verkeerde der vivisectie zal openen; wij kunnen eerbied hebben ^oor de onzelf zuchtige toewijding die Prof. Ude voor zijn ideaal over heeft. .Maar wij wijzen elke verantwoordelijkheid voor zoodani ge actie a-f; wij hebben er niets mee te maken, en wij volgen onzen eigen weg. De toekomst moet maar oordeelen, welke weg de goede wa.s. De felheid, waarmee prof. Ude de vivi- sectoren te lijf ging, viadt dus cok bij zijn medestrijders afkeuring. de moeder aangevoerde onder omstandig heden een reden tot schoolverzuim kan zijn, dat de kantonrechter dus een met re denen omkleede beslissing had moeten ge ven. Om deze reden werd het vonnis der rechtbank vernietigd en de zaak verwezen naar het Hof te 's-Gravenhage. HET VERSCHE KADETJE. Opnieuw ten tooneele voor de Amster- damsche rechtbank. Dinsdag paradeerde het versche kade tje" voor de achtste maal in een Amster- damsche rechtbank. De directeur van ho tel ..Suisse", de heer J. F. Staal, stond in appél terecht voor de Vijfde Kamer der Arrondissementsrechtbank wegens het doen afleveren van versch brood vóór 10 uur 's morgens. De Kantonrechter had den heer Staal ontslagen van rechtsvervolging, doch de ambtenaar van het O. M. had hooger be roep aangeteekend. De Officier van Justitie, Mr. Van Arkel, meende, dat waar het brood was gebak ken buiten beschouwing kan blijven, hier moest men slechts de vraag onder de oogen zien of al dan niet strafbaar is het verkoopen en afleveren van versch brood vóór 10 's morgens. Spr. achtte 't ten laste gelegde bewezen en strafbaar. Hij eischte 1.boete, subs. 1 dag hechtenis. De verdediger, Mr. A'bel Herzberger, zeide, dat de bakkers maar niet konden verkroppen, dat de hoteliers 's morgens versch brood aan hun gasten voorzetten. PI. merkte op, dat er geen enkel land is, waar 's morgens geen versch brood wordt afgeleverd. PI. voerde aan, dat de dag vaarding onvolledig was. Naar zijn mee- ning deed het er wel toe, waar het brood was gebaken. In dit geval is het verzuimd ten laste te leggen, dat in 'n onderneming is gebakken, dit is met opzet weggelaten, daar de keuken van Hotel „Suisse" geen onderneming is. PI. concludeerde' tot ontslag van rechts vervolging, subs, vrijspraak. Vonnis 7 Juni. Wat kost een overlijdensadvertentie 1 Dat hangt van de grootte af. O hemel. Hij was bijna twee meter.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 10