STADSNIEUWS ACADEMIENIEUWS UIT DE OMGEVING Een kind als een wolk FAILLISSEMENTEN TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN MARKTBERICHTEN 30 JAREN GEBLEKEN DE BESTE TE Z'JN ZATERDAG 21 MEI 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 3 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 21 Mei 1932, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor, instituut te De Bildt: Hoogste barometerst.: 764.1 te Marseille. Laagste barometerst.: 761.9 te Haparanda Verwachting tot den avond van 22 Mei: Matige Zuidelijke j tot Westelijke wind. Aanvankijk zwaar bewolkt tot betrok ken, met kans op regen of onweer. Later opklarend Koeler. In hot Noordelijk deel van het waar nemingsgebied si de Inch druk thans over al stijgende. De secundaire depressie die gistreen in de Golf vana Biscaye lag, heeft zioh naar het Kanaal verplaatst. Ook in Noord-Spanje stijgt de barome ter. Over Noord-Scandinavië en de Noor- sche Zee beweegt zich een koude Po laire strooming naar het Westen, die tot aan Sohotland reikt. In Engeland en Ierland zijn de temperaturen nog een weinig, aan de overzijde der Noordzee en in Duitschland tot 10 graden boven normaal. Door de zeer groote tempera- uturtegenstellingen is de onweerkans thane zeer groot geworden en afkoeling in het volgende etmaal waarschijnlijk. LUCHTTEMPERATUUR: Temperatuur om 12 uur hedenmiddag 23.6 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Zaterdagnamiddag 8.25 uur tot Zondagmorgen 4.28 uur; van Zondagna middag 9.26 uur tot Maandagmorgen 4.27 uur. HOOG WATER Hoog water te Katwijk aan Zee op Zondag 22 Mei vOorm. 4.55 uur en nam. 5.20 uur; Maandag 23 Mei voorm. 5.40 uur en nam. 6.05 uur. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 21 en 12 uur 21 gr. C. Zweminrichtin „De Zijl": 7 uur: 19 en 12 uur 20 gr. C. Mis van Edgar Tinei. Velen zullen er prijs op stellen te weten, dat morgen tijdens de Hoogmis Feest der Allerheiligste Drievuldigheid in de Mon- Pèrekerk het koor wederom zal uitvoeren de Missa in honorem B. M. V. de Lourdes van Edgar Tinei. Benoemingen Geestelijk Adviseur Z. H. Exc. de Bisschop van Haarlem heeft benoemd: tot geestelijk adviseur van de R.K. Vereeniging van Hotel- en Restaurantpersoneel alhier: R. D. A. Kramer; van groep III Sociale Vereenigingen alhier: R. P. fr. W. v, d. Bosch O.F.M. De brand op de Hoogewoerd. Omtrent de oorzaak van de brand, welke gistermiddag bij de firma Servaas heeft ge woed, wordt medegedeeld, dat het vuur ver moedelijk is ontstaan, doordat een stukje brand sigaren-blad in een kist met houtwol is gevallen. De heer Servaas had een kwartier voordat de brand uitbrak, een kist met in houtwol verpakte inktpotten in den winkel gebracht en tijdens deze bezigheid gerookt. Handelsregister K. v. K. W ij z i g i n g, 2948. De Loodgieter. Leiden, Rijnstraat 30. Loodgietersbedrijf Uittr. Comm.: J. W. Roosen, Haarlem. De inspecteur der directe belastingen G. A. H. Kluytemans te Roermond is overgeplaatst naar Leiden. Op de Middelstegracht waren gisteren eeni- ge werklieden bezig met het vervoer van een ijzeren bint. Een der werklieden stuikelde, waardoor twee voorbijgangers, de 32-jarige A. v. d. W. en de 78-jarige N. P. H. het bint op den voet kregen, waardoor bij beiden enkele teenen werden gebroken. Bij de uitdragerij van oude fietsen, gevestigd op het politiebureau, zijn inlichtingen te beko men omtrent een onbeheerd gevonden heeren rijwiel. De politie verzoekt inlichtingen omtrent een grijs-geschilderde smidswagen, welke vermist rordt. A. R. K. A. Woensdagavond te 8 uur vergaderde de afdeeling Leiden in het gebouw van de Ziba-Vereeniging. De opkomst was matig. Van het bestuur waren met kennisgeving afwezig de heeren Wap, Top en Gijbels. De heeren Fehmers en Sontrop hadden eveneens bericht van verhindering inge zonden. De voorzitter opende te 8.15 uur de ver gadering met den christolijken groet. Hij heette enkele aanwezige nieuwe leden wel kom en wenschte hun toe, dab zij trouwe en actieve leden van Arka moge worden. In totaal hadden zich 7 nieuwe leden aan gemeld. Do notulen der vorige vergadering werden gelezen en goedgekeurd, waarna de secretaris mededeeling deed van de in gekomen stukken. Door den overgang van do R. K. Ver pleegsters naar de Arka is naast de aan winst van nieuwe leden weder een aan winst te boeken. Over de voorgenomen kor ting op de salarissen van de gemeentelijke functionarissen in Zoeterwoude werd breed voerig van gedachte gewisseld. Het hoofdbestuur van de Arka gaf bij schrijven haar meening te kennen over het in te nemen standpunt. Daarna kwam aan de orde heb jaarver slag van den secretaris, waarin deze een overzicht gaf van heb vereenigingsleven. Dit vereenigingsleven stond in het afgo- loopen jaar hoofdzakelijk in het teeken van de salarisactie. Voor de bijzonderheden moge ik naar dit jaarverslag verwijzen. De afhandeling van punt 6 van de agen da gaf niet veel moeite daar de aftreden de bestuursleden zich herkiesbaar hadden gesteld. Waar door do vergadering geen andere candidaten werden gesteld, wer den zij als herkozen beschouwd. Bij monde van den voorziter werd dank gebracht voor het gestelde vertrouwen en werd dank uit gesproken voor de aangename samenwer king tusschen de bestuursleden, waarbij speciaal dient gereleveerd het groote aan deel dat den secretaris in de bestuurswerk zaamheden neemt, waardoor de taak van den voorzitter zeer verlicht wordt. Bij ontstentenis van den penningmeester, wegens droeve familieomstandigheden, kon geen verslag op dezen avond uitge bracht worden. De kasnazieners waren nog niet in de gelegenheid geweest hun op dracht te volbrengen. Als nieuwe kasnazienor werd benoemd de heer Heemskerk. Punt 9 werd ruim be sproken. Over dit punt was ook een sohrij- van van den heer Sontrop ingekomen be- oogende de voorstemming te bevorderen van den congres-afgevaardigde voor het aangevraagde begrootingsaandeel van groep III. Deze aangelegenheid werd door den heer Krom uitvoerig toegelicht. Om dit punt en de andere praeadviezen van hot hoofdbestuur, op de congres-agenda, ont spon zioh een geanimeerde discussie. Speciaal wat het punt centralisatie be trof, wat in de bedoeling van het hoofd bestuur schijnt te liggen, werd door meer dere leden gevraagd wat daaronder is te verstaan en of daardoor niet het actieve bestaan van de groepen in het .gedrang komt, met al zijn kwade gevolgen voor de Arka als geheel. De bedoeling was dit punt op het congres bijzonder in de bespreking te betrekken. Na de rondvraag sloot de voorzitter te ongeveer half elf deze geanimeerde ver gadering. s M. S. G. Het eindexamen electrotechniek had plaats ten overstaan van de heeren ingenieurs J. Velds en J. H. Heimbach, gedelegeerden van de afdeeling voor electrotechniek van het Kon. Instituut van Ingenieurs. Er werd door 16 candidaten aan deelgenomen, die allen slaagden. De namen der geslaagden zijn: W. van den Berg, E. de Jong, van Gorredijk, J. Kanbier, G. F. Kolderman, A. Luteyn, van Schoondijke, L. J. H. Mesters van Den Haag, M. C. Overduin van Voorschoten, E. Schouten van Amersfoort, H. D. Sierag, P. J. Teske, J. Toering van Nieuw-Beets, A. Verhoorn van Zoeterwoude, L. G .Verschragen, J. W. Wur- zer, P. J. J. C. Zaalberg en T. Zunderman. Een bijzonder goed examen werd afgelegd doof A. Luteijn. Waar geen plaatsnaam is genoemd, is deze Leiden. Aan het eindexamen bouwkunde werd door 6 candidaten deelgenomen, waarvan 2 werden afgewezen. De namen der geslaagden zijn: A. Bouwmeester van Noordwijkerhout, B. Burger, B. J. Selier en L. A. C. Zirkzee van Leiden. Aan de Parochianen van de „St. Petrus"-parochie te Leiden. De ZeerEerw. Heer Pastoor Beukers heeft welwillend toegestaan, morgen, Zon dag, 22 Mei, eene schaalcollecte te houden ten bate der zoo hoognoodige Vereeniging „Hulp in de Huishouding en de Baby", die, voor haar inkomsten, zelve vertrouwend op do Goddelijke. Voorzienigheid, tot taak heeft: niet alleen hulp te bieden door het verstrekken van wiegen, uitzetten, wasoh- behandeling enz., doch vooral tot plicht heeft, in onze zorgvolle tijden, het ver trouwen in Gods liefdevolle en steeds wa kende Voorzienigheid, als een kostbaar levensgesohenk, op te wekken en te ver meerderen in de harten der noodlijdenden. Parochianen van „St. Petrus", daarom ééne bede! Alvorens uw gave neer te leggen in de schaal, zie dan op naar het Tabernakel en geef uw aalmoes met de gedachten, dat het jonge leven, door uw offer gesteund, door den Schepper geroe pen is tot één eeuwig geluk hiernamaals. God loone uw aalmoes in deze Meimaand met Maria's bescherming. Het Bestuur. Te Den Haag is zwervend aangetroffen het jongetje J. C., dat naar rijn alhier wonende ouders is teruggebracht. Wij verwijzen op deze plaats naar een ad vertentie in ons nummer van heden over een lezing en concert van dr. Albert Schweitzer op Maandag a.s. in de Hooglandsche Kerk. Toe gangskaarten zijn kosteloos verkrijgbaar bij de firma Peltenburg op de Breestraat. BIOSCOPEN. Luxor. Het programma van deze week is van een geheel andere samenstelling dan we de laat ste weken gewend zijn. De hoofdfilm is getiteld: Helden der Lucht, een film gemaakt met medewerking der Amerikaansche luchtvloot. Een groot gedeelte van deze film speelt zich af in het eeuwige ijs der Zuidpool, al is het duide lijk, dat hier veel camouflage de lading dekt. Eén groote fout zit er bovendien in het verhaal. Wanneer een luchtschip op zoek is naar twee verloren Poolzoekers, worden zij gevonden en gered, maar verge ten wordt de twee mannen mee te nemen, die met een parachute gedaald zijn! Jack Holt, Fay Wray en Ralph Graves spelen de hoofdrollen. Voor de pauze gaat een echte Wild West film, luisterend naar den naam: Drie no bele bandieten, een stuk geschiedenis weer gevend van drie mannen, gebrandmerkt als misdadigers, maar met een hart van goud. Victor Mac Laglen speelt op de van hem bekende wijze zser verdienstelijk de hoofd rol. Een programma, dat iedereen mag zien. Casino. Al mogen de zoogenaamde Wild-West- films een beetje uit den tijd raken, tooh is 't een feit, dat het gewone publiek ze nog graag ziet, want ze zijn over 't algemeen zeer spannend. Gisterenavond zagen we twee zulke films in Casino: „De woekeraar van Arizona" en „De wraak van den cow boy" met Eddy Polo in de hoofdrol. Een groote verdienste van deze rolprenten is tevens, dat ze, met uitzondering van een stevig knokpartijtje, bijna nooit iets onbe hoorlijks bevatten. Op beide genoemde films valt dan ook zoo goed als niets aan te merken, zoodat volwassen personen do vertooning gerust kunnen bijwonen en ais zo vian sensatie houden dit zeker zullen doen met groot genoegen. Trianon. „Madchen in Uniform" zou de titel kun nen zijn van een bizar filmwerk, in waar heid is het de titel van een film, die in vol maakte tegenspraak met alle zakelijke film- opvattingen, zonder erotiek, zonder knappe filmsterren, van een zeer groote ontroe- I ring is. De Madchen in Uniform zijn de meisjes van een Duitsche kostschool, die in een streng oostuum rondloupen, dat meer op gevangenispak lijkt en die gedrild worden door een vreeselijk directrice als Pruisi sche miliairen. in dit barokke milieu, waar de tuett even zwaar is als het barokke gebouw, komt Manuela, een zacht kind, dat een hei vindt in deze omgeving. 1 Eén slechts begrijpt haar, Fraulein von Bernburg, bij wie zij troost en liefde vindt. Maar ook deze kan niet op tegen die hard- vochtige, verharde en ontaarde opvoedings methoden, tegen dat drilsysteem der Obe- rin, die de jonge meisjes behandelt als een generaal zijn Pruisische soldaten. Dit wreekt zich in Manuela, die bij een straf, die geheel in dit systeem past, slechts door haar medeleerlingen weerhouden wordt van een wanhoopsdaad. Dit is bet einde van de starre onmensohelijkheid dor Oberin, die nu plotseling voelt voor een heel andere werkelijkheid te staan, dan zij ooit gedacht had. Dit is het simpel gegeven, maar o, die uitbeelding, die zoo raak, telkens weer ont roert door kleine trekjes, b.v. de uitgela- 'tenheid der meisjes, die ineens los komen, als zij zich onbespied wanen, de suggestie van het hooge trappenhuis, waarvan men direct al voelt, dat het een rol zal spelen in dit kleine, maar hevige drama en do roep der leerlingen om Manuela bij het na deren der catastrophe, alle bevelen der Oberin ten spijt. En heel dit verhaal past zoo juist in dat geweldige barokke gebouw, I het is één volmaakt geheel. Wij zouden er meer over willen schrijven, als beperking j ons nu niet geboden was. Maar deze film I is een gebeurtenis, die niet ongemerkt mag voorbijgaan. I Om redenen van paedagogischen aard al leen, is voorbehoud voor volwassenen ge boden. Voor de pauze gaat een uitgebreid jour naal en de film „Het Concert", waarvoor een voorbehoud voor volwassenen zeker ge- wenScht is. LEUDEN. Geslaagd: Candidaats-examen rechtsgeleerdheid de hoor F. W. Telders, Hilversum; Taalkundig candidaats-examen Indologie de heer H. J. de Kier, den Haag; Doctoraal-examen Xederl. letteren mcj. W. M. Beun, Leiden. Voor Examen van Apothekers-assistent zijn geslaagd de dames M. Mas Bakal, Ka- joe Angoeng; C. Bosch, Rotterdam; E. J. de Jong, Rotterdam en W. Waalwijk van Doorn, Dordrecht. SASSENHEIM Zomerconcdrt. Het Chr. Fanfarecorps „Crescendo" geeft bij gunstig weer hedenavond te 8 uur een concert in de muziektent. wordt ook Uw baby, als hij zijn slaapje maar ongestoord kan genieten. En slapen doet het, wanneer U de roode, gesmette en stukke plekken van zijn huidje ver zacht en geneest door ze in te wrijven met Mijnhardt's Kinderzalf. Doos 25, Tbibe 40 c. Bij Apoth. en Drogisten. Programma: 1. K.L.M.-marsch (The Flying Dutchman) W. Scbootemeijer. 2. Marche aux Flambeaux, G. Meyerbeer. 3. Titus, Ouverture W. A. Mozart. 4. Egmont, ouverture, L. van Beethoven. 5. Le Barbier de Sevilla, ouver ture, Rossini. 6. The Gladiatore Farewell, marsch ,N. L. Blankenburg. Surséance van betaling gevraagd door: Jan Kuijt Pzn., kruidenier, K a t w ijk a. Zee. Verhoor: 2 Juni 1932 v.m. 11.30 uur, Raadkamer Arrond. Rechtbank den Haag. Be windvoerder Mr. C. J. de Vries, den Haag. LAATSTE BERICHTEN AUTO-ONGELUK. Twee inspecteurs en twee inspectrices van het onderwijs, die vanuit Leeuwarden, waar zij een vergadering op onderwijsge bied hadden bijgewoond, per auto op weg waren naar de Zuiderzeewerken, botsten nabij Franeker door het springen van een bancl tegen een boom. Van de inzittenden werd mej. A. Reuning uit Groningen aan het hoofd gewond terwijl Mevr. Riel Smeengc uil Assen met den schrik vrij kwam. Van de twee inspecteurs werd de bestuurder de hoer Houwen uit Leeuwar den door het stuurrad aan do borst ge kneusd. De auto werd totaal vernield. W0LFABRIEK UITGEBRAND. Hedenmorgen brak door het vonken van een motor een felle brand uit in de Ne- derlandsche Wolfabriek aan de Verlengde Groenestraat te Nijmegen. De brandweer was dadelijk mot groot materiaal aanwe zig, doch kon niet verhinderen, dat de fa briek met wolmachines totaal uitbrandde. De omliggende perceelen konden voor brandgevaar bewaard worden. Do schade loopt in de duizenden guldens. Alles was op beurspolis verzekerd. PROF. BRANDSMA, RECTOR MAGNIFICUS. Tot rector-magnificus der R.K. Univer siteit tc Nijmegen is door het bestuur dor St. Radboudstiehtiiig benoemd voor 1932 1933 prof. dr. Tilus Brandsma te Nijme gen. DE DO X GESTART. Voor de vlucht over den Oceaan. NEW YORK. 21 Mei (V.D.) Naar uit Nieuw Brunswijk wordt gemeld, is do vliegboot Do X hedenochtend om 7.20 uur (Amsterdamsche tijd) gestart voor do vlucht over den Atlantischen Oceaan. De vliegboot zetto koers naar de Azoren. De ontruiming van Sjanghai op 4 Juni geëindigd. TOKIO, 21 Mei OV.D). Volgens berich ten in de Japansche bladen zal de ontrui ming van Sjanghai door de Japansche troepen op 4 Juni as. geëindigd zijn. Slechts een mijuenleggcr met kleine be manning zal te Sjanghai achterblijven. LEIDEN, 21 Mei. Eierveiling. Aanvoer 18732 eieren. Kipoioren van f 2,10—f 3 20; Eendeiei'en van f 2.tot 2.40. Handel ma tig. Turfmarkt. Lange Turf 150.000. Laag ste prijs f 7; hoogste prijs f 8 per 1000 st. Botermarkt. De prijzne van boter op de heden gehouden markt waren als volgt-: prima fabrieksboter (oontrole) f 0.85 per K.G.; prima boerenbotor f 0.90—f 1.00; goede boerenbot-er f 0.750,85. Aangevoerd 114 achtste 27 16è vaten wegende 2550 K.G. Groenten. Andijvie f 2,40—4.10; Kom kommers f 822; Bloemkool I f 6.1013,40; idem II f 15.40; Pieterselie f 1.501.90; Prei f 12.50; Rbdijs f 0.501.80; Ivropsa- Lado f 1.40—7.00; Selderie f 0.50—1.50; Wor BURGERLIJKE STAND LEIDEN. Geboren: Pancras z. van P. Rietkerk en M. A. Spruijt Abraham z. van A. Keijzer en M. van Houten Barbara Hendriks d. van W J. Lugters en W. van Drie Samuel z. van S. van Klaveren en G. Jungerius Antonlus Joseph z. van A. J. van Bemmelcn eo H. C. M. van Berkesteijn Christina Maria d. van A. J. Montanus cn M. J. W. Th. do Groot Elisabeth d. van T. Struik en M. A. Oudshoorn Onno z. van J. W. Kamerling cn J. B. A. van den Elsakker. Overleden: P. Paardekooper ongeh. tt. 83 j. P. van der Voort z. 20 j. L. M. H. speel z. 13 j. Trianon: Luxor: Casino: BIOSCOPEN. f Voor volwassenen. I Goedgekeurd. V Voor volwassenen. n. telen f 1521Raberbor f 0.301 per 100 st. Kroten gek. f 35; Snijboonen f 931.00; Doperwten f 8090; Peulen f 4660; Pos telein f 28; Wortelen f 1014 per 100 K.G. VINKEVEEN, 20 Mei. Tuinbouwveiling. Peulen 7482 ct.Snijboonen le soort 94 ct. lie soort 78 ct. p. K.G.; Tomaten A 21 ct.; Tomaten B 23 ct.; Tomaten 0 15 ct. Toma ten G C 9 ct. per pond; Komkommors groene le Boort 15 ct.; idem 2c soort 10 ot.; idem 3e soort 5 ct. per stuk; Komkommers gele le soort 1822; idem 2e soort 1316 ct.; idem 3e soort 8 ct. per stuk; Bloemkool le soort 1315; idem 2e soort 79; idem 3e soort 5; idom uitschot 3 ct. per stuk; Kropsla le soort 0—8 ct.; idem 2e soort 35 ct. per krop; idem vellen 2941 por kist; Aardbolden 71 ct. per pond; idem 16 21 ct. por kistje. Rhabarbcr 46 ct. per bos; Spinazie 5—7 ct,Postelein 47 ct. por K.G.; Peen le soort 1519 ct.; idem 2e soort 10 ct. per bos; radijs 1114 ct. per 10 bos. TER AAR, 21 Mei. Centrale Veiling. Sla 0.900.20, vollen per kist 2435 cent spinazie per kist 10—26 oent, posteloin per kilo 3—0 cent, Bloemkool 322 cent, poon 916 cent, Radijs 1.101.80, rabar ber 2.203.10, prei 1.701.90, solderio 2.20—2.30, peulen por 10 pond 2.60 4.10, tomaten 28 cent per pond, snijboonen 8.309.00, stek 4.40, aardbeien 1223 cent, Hortensia's 1826 cent, violon 25 cent. ALPHEN a. d. RIJN, 20 Mei. Groen- tenvoiling. Per 100 kg.: spinazie 1 postelein 3—8, per 100 bos: radijs 12 selderie 2.603. pieterselie 1.602. peen 1214. per 100 stuks: kropsla I 69. idem II 3.005.50, komkommers 20, blopinkool I 1417, idem II 6 12, rabarber 1.00—2.50. Eieronveiling. Aanvoer 17100 stuks. Prijzen: kippeneieren 2.202.70 en een deneieren 1.802.00 per 100 stuks. R0EL0FARENDSVEEN 20 Mei. Groen- tenveiling. Sla. 0.507.00 per 100 krop, postelein 7 cent, spinazie 5—6 oent per kg., peen 610 cent, rabarber 12 cent per bos, aardbeien 1727 cent por doosjo, shijboonen 5.005.20, peulen 2.705.00 per 10 pond. NOOTDORP, 19 Mei. Elerenvelllng. Aanvoer 11045 stuks. Prijzen: kippeneieren 2.453.20, eendeneieren 1.902.45, gan zeneieren 12.en krieleieren 1.75 per 100 stuks; kippen 40 cent, hanen 05 cont per stuk; kaas 1625 cent per pond, bloe men 69 cent per bos. BOSKOOP, 20 Mei. Bloemenveiling. Rozen per bos van 10 stuks: Ophelia 10 15 cent, Golden Ophelia 1824 cent, Mar cel Rouyer 10—15 cent, Hadley 2540 oent Potin 1420 cent, Columbia 10-^-25 cent, Butterfly 1525 cent, Mac Keiler 25—37 cont. Wilh. Kordes 3066 cent, Mad. Jules Bouohé 1025 cent, Rosalandia 2030 cent Paul's Scarlet 2034 cent, Kilham 1325 cent, Else Poulsen 3018 cent, Paul Gram- pell 3550 oent, Gloria mundi 2514 cent, Ellen PoulRon 2036 cent, Aug. Noack 15 28 cent, Polyanhta rozen 1530 cent, Win- net 1018 cent, Brinroliff 1522 cent, v. Rossem 1528 cent. Hoover 60 cent, E. G. Hill 6241 cent, Florex 8493 cent, Edith ITelen 2944 cent, Diversen: Gladiolen 24 cent, Lathyrus 915 cent, Violieren 4054 cent, Clematis Durandi 3560 cent, JPrins Hendrik 2.20—3.20, Patijn 1.00—1.50, President 1.60, Tris 1015 cent, Anemo nen 1015 oent, Genista 1520 cent, Trol- lius 813 cent, Rhodo's 1525 oent en Gerbera 4061 cent. VAN BETER SOORT NOOIT GEHOORD GEDURENDE MEER DAN iI 100EIGEN WINKELS INNEDERLAND FABRIKAA LEIDEN: Breestraat 33, Telef. 1873 HILLEGOM, Hoofdstraat 125 ALPHEN AAN DEN RIJN, Hoofdstraat 45

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3