VRIJDAG 13 MEI 1932 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 in het gemeenschappelijk graf zijner ge sneuvelde zonen, waar zij nog gemakkelijk kan komen bidden. Deze voor het land zoo voorbeeldige familie zal daardoor vereemgd blijven. De hulde van het Panthéon heeft dan ook bestaan uit de ingetogen hulde van de natie aan het stoffelijk overschot, geplaatst tusschen de kolommen, die het fronton dra gen, dat de nationale glorie symboliseert. Tusschen de twee en twintig corinthisohe zuilen staat de ca taf alk en de overkoepe ling draagt de voorstellingen van het Doopsel van Clovis en de verheerlijking van St. Genoveva. Om 11.20 sprak do heer Tardieu de lijk rede uit, welke door luidsprekers over ge heel Parijs werd verbreid. Voor de tweede maal in 61 jaar, zeide Tardieu, heeft de republiek de smartvolle taak, haar vermoord staatshoofd naar zijn laatste rustplaats uitgeleide te doen. Een afschuwelijke en zinnelooze misdaad is be gaan, zinneloos om de functie, die het slachtoffer bekleedde, en om den persoon, die er door getroffen werd, want zijn func tie was er eene van verzoening en het slachtoffer was de vrede, wijsheid en goed heid zelve. Tardieu schetste daarna geheel het eer volle en arbeidzame leven van den overle den president en diens politieke loopbaan. De overleden president, zoo besloot Tar dieu, zijn rede, was een vurig patriot, die nooit het democratisch ideaal verloochende. Onmiddellijk na het uitspreken van deze rede ving het troependefilé aa,n waaraan het garnizoen van Parijs en omstreken deelnam en dat meer dan een uur duurde. Op het kerkhof van Vaugirard werden na de bijzetting het défilé van de vereeni- gingen en het bezoek der Parijzenaars tot het vallen van den avond voortgezet. HET VERHOOR VAN .GORGOELOFF De andere moordplannen van den moordenaar. Het verhoor van den moordenaar van den Franschen president Gorgoeloff wordt nog steeds voortgezet. De rechter van instructie stelde in het bijzonder vragen in verband met dq> aan- teekeningen gevonden in het noitieboekje van den moordenaar, van welke er eenige betrekking hebben op het plegen van aan slagen op den Duitschen rijkspresident von Hindenburg, den president van Tsjecho- Slowakije, Masarijk, den Russischen am bassadeur te Parijs, Dowgalewski en den bekenden Russischen zanger Sjaljapin. .Terwijl men uit het verhoor den indruk kreeg, dat de z.g. ontvoering van de baby van Lindbergh (die inmiddels reeds dood gevonden is) en de voorgenomen aansla gen op Sjaljapin slechts fantasie van Gor goeloff waren, verklaarde hij met groote ernst in werkelijkheid het voornemen te hebben gehad, den Duitschen rijkspresi dent te vermoorden. Doordat hij van de Duitsche autoriteiten geen verblijfsvergunning kreeg, kon hij zijn plan echter niet ten uitvoer brengen. Ook aan de uitvoering van een aanslag op Masarijtk had hij gewerkt. Het was hem zelfs gelukt, aan president Masarijk te worden voorgesteld. Hij was door Masa rijk echter zoo beminnelijik ontvangen, dat hij zijn daad niet ten uitvoer kon bren gen. Ten slotte kon hij den aanslag op den Russischen ambassadeur te Parijs niet uit- voeren, omdat hij Dowgalewski persoon lijk niet kende en vreesde den verkeerde neer te schieten. De rechter van instructie heeft gisteren nog een te Toul woonachtigen Rus ge hoord, die verklaarde, dat Gorgoeloff van Praag uit verscheiden malen naar Sovjet- Rusland was gereisd. Het was hooger be doelden Rus opgevallen, dat Gorgoeloff na een van die reizen over aanziénlijke geldsommen beschikte. Met groote spanning verwacht men het resultaat van het onderzoek te Praag, daar van daar steeds verluidt, dat er een getuige is. die Gorgoeloff heeft leeren kennen als Sovjet-commissaris in een Zuid-Russische stad en hem later te Praag heeft weergazien. De getuige is evenwel door Gorgoeloff bedreigd en heeft tot nu toe steeds gezwegen over het verleden van den moordenaar. CHINA ACTIE TEGEN DE REBELLEN IN MANDSJOERIJE. Plunderingen door Koreanen. In verband met het besluit der Japan- iche regeering, om een einde te maken aan de guerilla in Mandsjoerije, zijn op nieuw versterkingstroepen te Oharbin aangekomen. In verschillende deelen van den nieuwen staat zijn thans Japansche troepen in ge vecht gewikkeld met ongeregelde Chinee- sche benden. Nog steeds plegen deze bom aanslagen op de spoorlijnen. De verbin ding tusschen Kirin en Toenhou is afge sneden door het opblazen van een brug over de Lioesjoehoe-rivier. Nabij Soets- jang en Patoekoe hebben de Japanners de ongeregelde troepen verdreven, waarbij vele dooden op het slagveld achterbleven. De benden hebben echter het Toenhoud- gebied geheel in haar macht. Koreaansche communistische benden, die zich „de groo te zwaarden" noemen, plunderen en brandschatten deze streek. Onderwijl reist de Volkenbondscommis sie, die eerstdaags verslag moet uitbren gen over den toestand, in dit gebied rond om gegevens te verzamelen. De R-ussisabe vertegenwoordigers te Charbin weigerden inlichtingen te verstrekken, in overeen stemming met de besluiten der Sovjet-re- geering. IERLAND DE VALERA'S ANTWOORD AAN MINISTER THOMAS. Anti-eedswet wordt doorgezet. De Iersche president De Valera heeft naar aanleiding van de jongste mcdedee- ling van minister Thomas verklaard, dat hij een mandaat heeft ontvangen tot af schaffing van den eed van trouw aan den koning van Engeland en dat geen enkele bedreiging van het buitenland de regeering hiervan zal afbrengen. DUITSCH SCHIP OP ZANDBANK GELOOPEN. Leden van reddingsbrigade vermist. De Duitsche vrachtboot „Gauss" is van Antwerpen komend in de nabijheid van Porto op een zandbank geloopen. Men ge looft, dat het schip verloren is. Reddings booten zijn bezig de uit dertig koppen be staande bemanning te redden Op het oogenblik worden tien a twaalf leden van de bemanning der reddingsboo ten vermist, welke vergaan zijn bij het te hulp snellen van de vrachtboot. ACHT EXECUTIES IN PERU. In verband met de jongste muiterij. Acht matrozen, die deel hebben genomen aan de muiterij te Peru op 8 Mei j.l„ zijn te Lima gefusilleerd. Verder werden 14 ma trozen tot 15 jaar en twaalf tot tien jaar gevangenisstraf veroordeeld, terwijl er drie werden vrijgesproken. BRANDENDE OLIETANKS IN MEXICO. Huesca in rookwolken gehuld. Door tot nu toe onbekende oorzaak is te Huesca- een geweldige brand uitgebroken, welke zich reeds tot twaalf olietanks heeft uitgebreid. De stad is geheel in rookwolken gehuld. G0UD-0PK00PEN IN ITALIë. Somber licht op den financieelen toestand. Men schrijft uit Rome aan de „Msb.": Door middel van haar bijkantoren is de Banca d'Italia op het oogenblik bezig in het geheele land goud en sieraden van par ticulieren op te koopen. Dit werpt wel een somber licht op den fi nancieelen toestand in Italië. Waar de Italiaansche dagbladen nooit werkelijk openlijk over de groote crisis, welke ook in Italië heerscht, durven spie ken, daar kunnen zij toch niet verhelen, dat de Banca d'Italia het goud opkoopt, dat haar door in nood verkeerende families wordt aangeboden in den vorm van gouden munten en allerlei soorten sieraden. In Italië is het, meer dan ergens anders, steeds de gewoonte van het volk geweest, zich letterlijk overal met sieraden te be hangen. Dit deden niet alleen de vrouwen, doch ook de mannen, die zich tooiden met gouden ringen, armbanden, dasspelden enz. In tijd van nood worden al deze fraaie zaken verpand of verkocht. Vroeger hadden de Pausen daarvoor zelfs de zoogenaamde „Monte de Piëta" ingericht, banken van lee ning, waar men bij het beleenen voor zijn sohatten een redelijken prijs ontving. Hier door werd voorkomen, dat men in handen van een der indertijd tallooze woekeraars viel Op het oogenblik gaat de Banca d'Italia op vrijwel dezelfde wijze te werk, want ook thans weer zijn talrijke families zonder geldelijke middelen en zij zijn blij, als zij voor een zacht prijsje zich van hun goud en sieraden kunnen ontdoen. Herhaaldelijk zijn den laatsten tijd in de bladen berichten verschenen, waarin ge waarschuwd werd tegen de plotseling op gedoken opkoopers van goud en sieraden, die zioh onder elkander verplichtten, deze kostbaarheden slechts tegen zeer geringe prijzen te koopen. Aan deze praktijken is thans echter een einde gemaakt, daaT de Banca d'Italia thans zeli is begonnen met het opkoopen. Is dit eenerzijds voor de in nood verkee renden een hulp en bescherming, anderzijds is het echter een veeg teeken, dat men in Italia goud noodig heeft en het oogen- schijnlijk uit geen andere bronnen kan krijgen. In elk geval zegt de „Giornale d'talia", dat het verblijdend is. dat het Italiaansche volk in deze moeilijke tijden het vaderland op deze wijze helpt. Werkloosheid en misdadigheid in Congo. Naar uit Loanda vernomen wordt, doet de economische crisis haar invloed thans ook gelden in Midden-Afrika. De handel ligt grootendeels stil. de producten der in boorlingen vinden geen koopers meer en het koloniaal bestuur, beschikt niet over voldoende middelen om de slachtoffers van de werkloosheid te steunen. Heele benden werkloozen stroopen thans het land af: ook verscheidene missieposten hebben reeds een bezoek gehad van deze roovers. De autoriteiten hebben thans strenge maatre gelen getroffen, zoodat er weldra een ein de zal komen aan deze plaag. Een wedren met den dood. Senator Cohen uit Orlando in Florida heeft een wedren gehouden met den dood. Het was een wilde jacht van een vader om het leven van zijn kind, de tragische werkelijkheid van wat Goethe in zijn Erlkönig zoo aangrijpend geschil derd heeft. Marjorie, het driejarig dochtertje van Senator Cohen slikte een beentje in, dat zich in de luchtpijp vastzette. De onmid dellijk ontboden geneesheer was niet bij machte het voorwerp te verwijderen. Het leven van het kind was alleen nog te redden door een bronchoscoop. Maar het diohtsbijzijnde ziekenhuis- dat zoo'n kostbaar instrument bezat, was het ste delijk gasthuis van Philadelphia op 1500 kilometers van Orlando. De toestand scheen hopeloos. Maar de wanhopige vader wilde ook de kleinste kans niet ongebruikt laten. Hij begon dus een wilde wedren met den dood. De auto bracht Senator Co-hen met het stervende kind in zijn arm in levens gevaarlijke vaart naar het station, waar op telefonisch verzoek reeds een expres^ trein voor Washington gereed stond. In Washington s^^d een auto klaar, die Cohen met zijn kind naar een vlieg- haven zou overbrengen. Hier wachtte, eveneens op telefonische bestelling een vliegmachine, die binnen een minuut na aankomst van den Senator opsteeg. In een recordtijd van 12 minuten bracht de piloot vader en kind van de vlieghaven Canden naar Ne>w-Jersey, waar een zie kenauto gereed stond om het kind in een zoo snel tempo als de toestand van dcm pati?nt toeliet, naar het ziekenhuis van Philadelphia over te brengen. De kleine Majorie had reeds een half uur het bewustzijn verloren en toonde nog slechts zwakke teekenen van leven. De chirurgen wachtten reeds in de operatiekamer. Zij konden evenwel slechts den dood van de kleine Marjorie consta- teeren. GEMEENTERAAD VAN KOUDEKERK DE AKRON EINDELIJK GELAND. Een verre van vlot verloop. Driemaal sloeg het gevaar te van den ladingsmast van Kearny. Drie matrozen met de trossen medegesleurd. Uit San Diego (staat Californië) wordt gemeld: Na gedurende acht en zeventig ur onafgebroken in de lucht te zijn ge weest, "is commandant Rosendahl, de lei der der vlucht, er ten slotte, zij het met de grootste moeite, in geslaagd, het aan hem toevertrouwde grootste bestuurbare luchtschip ter wereld, de „Akron", behou den op het vliegveld Kearny bij San Die- go te doen landen. Vlot liep de landing echter allerminst van stapel. Driemaal achtereen sloeg het gevaarte door de nog altijd hevige kracht van den wind van den landingsmast los en pas den vierden keer bleken de trossen in staat te zijn het te houden. Zooals men weet, was het de eerste transcontinentale vlucht, die met het luchtschip werd ondernomen. De bedoeling was, rechtstreeks van Lakehurst in den staat New York naar het marine-lucht vaartstation te Sunnyvale in den staat Ca lifornië, een afstand van omstreeks 5000 km. te vliegen. Deze poging is verijdeld door den storm, waarin de „Akron" in de nabijheid van Fort Worth in Texas geraak te. Aanvankelijk scheen men zelfs min of meer de controle over het luchtschip te hebben verloren, doch nadat kapitein Rosendahl een vollen dag bovei Texas was blijven kruisen, luwde de storm wat en kon de reis naar San Die-go worden voort gezet, waar dus thans een tusschenlanding is verricht. In totaal bevonden zioh 99 man aan boord. De „Akron" is niet noemenswaard be schadigd en zal vermoedelijk nog heden de vlucht naar Sunnyvale voortzetten. Daar na zullen eenige tochten langs de kust van den Stillen Oceaan worden gemaakt. „Hola, Muller, leen mij even je tuinslang als je klaar bent." Voorzitter is de Burgemeester. Afwezig met kennisgeving de heeren D. Dorrepaal, A. J. Lieverse en K. Reijneveld. Na opening der vergadering door den voorzitter met gebed, deelt de voorzitter mede, dat hij punt 10 der agenda n.l.: „Voorstel toekenning nieuw crediet voor Werkverschaffing" heeft afgevoerd, in ver band met het uitblijven van de beslissing van den Minister van Binnenlandsche Za ken omtrent de toekenning van subsidie voor de werkverschaffing. Het is de bedoe ling dit punt te behandelen in een in de volgende week te beleggen raadsvergade ring. Dit kan spreker mededeelen, dat de Minister een aanmerkelijke verlaging van de steunregeling in het vooruitzicht heeft gesteld. Over beide zaken wordt het advies der Crisis-commissie nog ingewonnen. Hierna worden de notulen der vorige vergadering voorgelezen en onveranderd vastgesteld. De voorzitter doet vervolgens mededee- ling van navolgende ingekomen stukken: lo. goedkeuring van het raadsbesluit tot heffing van 30 opcenten op de hoofdsom der Personeele belasting; 2o. goedkeuring van het raadsbesluit tot heffing van 15 opcenten op de gemeente fonds belasting; 3o. schrijven van Burgemeester en Wet houders van Ooststellingwerf om adhaesie- betuiging aan het door den Raad dier ge meente gericht adres aan den Minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw in zake het betrachten van spoed tot steun- verleening aan den land- en tuinbouw. Al deze stukken worden voor kennisge ving aangenomen. Voorts is ingekomen een schrijven van Ged. Staten, waarbij zij bezwaar blijven maken tot aanwijzing van het brugbedrijf als tak van dienst en dus met aparte be grooting en rekening. De voorzitter zegt, dat Burgemeester en Wethouders het be sluit wenschen te handhaven, doch aan Ged. Staten willen verzoeken, indien die niet goedgekeurd wordt, het brugbedrijf met ingang van 1 Januari 1933 op te hef fen, daar thans reeds veel uitgaven gedaan zijn en het zeer veel werk zou eischen om deze posten alsnog in de gemeente-begroo- ting van 1932 op te nemen. De bedoeling is dus den bestaanden toestand te handhaven tot 1 Januari a.s. Aldus wordt besloten. Wat denkt de Raad ervan? Hierna doet de voorzitter voorlezing van een circulaire van Ged. Staten om 's Raads gevoelen te vernemen omtrent een tijde lijke korting van 3 pet. op de wedden van Burgemeester, Secretaris, Ontvanger en Wethouders. Burgemeester en Wethouders kunnen zich vereenigen met de voorgestel de korting, hoewel deze voor de gemeente- financiën niet noodig is. De heer van der Lee acht de korting te gering en is van oordeel dat een hooger percentage in verband met de heerschen- de crisis, gekort dient te worden. Spreker ziet den toestand somber in, hetgeen ook tot uitdrukking zal komen in de opbrengst van de belastingen. De voorzitter wijst op den gunstigen fi nancieelen toestand van de gemeente en merkt op, dat de lagere opbrengst van de belasting in verband met het geringe aan tal opcenten, dat de gemeente heft van weinig invloed, op de gemeente-financiën is. De gemeente is vrijwel alleen aangewe zen op de rijks ui tkeering, die, behalve de korting van 3 pet., vast staat. De heer van Egmond informeert welk bedrag de gemeente tengevolge van het Kortingswetje gekort zal worden. De voor zitter zegt, dat deze korting voor 1932 on geveer 160.bedraagt, zoodat dit van weinig beteekenis op de gemeente-financiën is. Alhoewel Burgemeester en Wethouders zich bij de door Ged. Staten voorgenomen korting van 3 pet. zullen neerleggen, achten zij het toch een bedenkelijk standpunt, dat in gemeenten met een minder gunstige fi nancieelen toestand een heogere korting dan 3 pet. zou kunnen worden toegepast, daar dan de oorspronkelijke klasse-indee ling voor de bepaling van de wedden van bedoelde functionarissen geheel te niet wordt gedaan. Bovendien ontvangt de Ge meente thans 3000 van het Rijk, zoodat deze salarissen niet veel drukken kunnen op de gemeente-financiën. Hierna wordt z. h. st. besloten Ged. Sta ten te berichten, dat de Raad zioh kan ver eenigen met de voorgenomen korting van 3 pet., terwijl na de Koninklijke goedkeuring B. en W. met een voorstel bij den Raad zullen komen omtrent de korting voor de overige ambtenaren. Vervolgens doet de voorzitter mededee ling van de plaats gehad hebbende kasop name bij den Gemeente-Ontvanger. In kas was 2573.83 het kassaldo van het Wa terleidingbedrijf en het Brugbedrijf be droeg resp. 152.52 en 56.79 ya Punt 3. Adres Nat. Commissie tegen het alcoholisme, inzake verlaging van het maxi- mum-aantal verloven A. De voorzitter zegt, dat het maximum aantal verloven voor onze gemeente thans 3 bedraagt en dat B. en W. het niet noo dig oordeelen dit aantal te verlagen. Al gemeen wordt besloten bovengenoemd ver zoek af te wijzen. Hierna wordt aangeboden het verslag van de Volkshuisvesting over 1931, terwijl voorts vaststelling plaats vindt van eenige besluiten tot wijziging van de begrootingen diensten 1931 en 1932, waarbij wordt beslo ten aan het besluit tot intrekking van pen- sioensverhaal overeenkomstig den wensch van Ged. Staten in plaats van tot 1 Ja nuari 1930, tot 1 Januari 1931 terugwerken de kracht wordt verleend. Aan den Ge meente-opzichter wordt een jaarlijksohe tegemoetkoming toegekend in de kosten van het telefoonabonnement ad 25. Werkloozen en Ziektewet. De voorzitter zegt, dat Ged. Staten ver zocht hebben om op de werkloozen verhaal wegens premie ingevolge de ziektewet toe te passen en wel met terugwerkende kracht. Spreker stelt voor hierop niet in te gaan, daar dit niet doenlijk is. Bovendien gaat het hier om een bedrag van 20.Wel wordt van Rijkswege de eisch gesteld als de gemeente subsidie voor de Werkver schaffing ontvangt, 2 pet. van de ziektepre mie op de werkloozen te verhalen. Na een vraag van den heer de Jong of de gemeen te daartoe verplicht is en waarop de voor zitter bevestigend antwoord, wordt be sloten dit verhaal toe te passen en wel in gaande 9 Mei 1932. Op de begrooting zullen posten worden gebracht voor dit verhaal en voor subsidie voor steun en werkver schaffing. Tot agent der Arbeidsbemiddeling wordt hierna met algemeene stemmen benoemd de heer G. J. Corts, ambtenaar ter Secre tarie alhier. Vervolgens vindt vaststelling plaats van de verordening inzake eischen benoembaar heid enz. Gemeente-veldwachters. De heer v. Egmond vraagt of dit salaris later kan worden verminderd, waarop de voorz. bevestigend antwoordt. De vergoeding bedoeld in art. 101 der Lager-Onderwijswet 1920 over 1929 voor de Ned. Herv. school alhier wordt vastgtesteld op 1481.43. De kosten per Leerling hebben bedragen 12.99 y, Voor de Ned. Herv. school Punt 9. Aanvrage van het bestuur der Ned. Herv. school te Koudekerk tot be schikbaarstelling van gelden (art. 72 L.O.- wet 1920) voor aanleg electrisch licht enz. De voorzitter zegt, dat hij met den voor zitter van het schoolbestuur overleg heeft gepleegd omtrent het bedrag, daar B. en W. den indruk kregen, dat de begrooting wel wat royaal opgezet is. In totaal wordt aangevraagd een bedrag van 485.w.o. 375.voor het vervangen van de be staande gasleiding door een electrische in stallatie. 60.voor een betonnen vuilnis bak; 40.voor vloerbekleeding in de be stuurskamer en 10.voor een nieuwe mat voor de voordeur ter vervanging van de oude. Alhoewel de voorzitter iedere aanvraag om geld op het oogenblik niet welkom vindt, meende spreker toch ter wille van een goede verstandhouding, bedoeld over leg te moeten plegen. De meerderheid van het College van B. en W. is van oordeel de gevraagde mede werking te verleenen met uitzondering van de aanschaffing van een nieuwe mat voor de voordeur, daar hier geen sprake is van verandering van inrichting. B. en W. zul len de gunning aan zich houden. De heer Slegtenhorst zegt als minder heid van B. en W. gedeeltelijk afwijzend tegen de aanvraag te staan, daar hij een verandering van de bestaande gasverlich ting overbodig, dus als luxe beschouwt. Spreker begrijpt het schoolbestuur niet om thans de gemeente met een dergelijke uit gaaf te belasten. Aan de hand van enkele voorbeelden toont hij aan, dat de kosten veel te hoog berekend zijn. Ook ziet spre ker niet in, dat het onderwijs hierdoor meer mede gebaat zou zijn, terwijl bovendien slechts zeer weinig van de verlichting ge bruik gemaakt wordt. De heer de Jong zegt ook op het stand punt van den heer Slegtenhorst te staan, alhoewel hij erkent, dat do aanvraag te recht ingevolge art. 72 der L.O.-wet 1920 is geschied. Indien het gaslicht niet vol doende is, moet volgens spreker de leiding niet in orde zijn. Ook de heer van der Lee staat afwijzend tegen de aanvraag. De heer van Egmond bestrijdt de mee ning, dat hier van een luxe gesproken kan worden. De gasverlichting wordt reeds in de maand October gebruikt en is absoluut onvoldoende. De prijsopgaven loopen niet ver uiteen, zoodat de kosten niet te hoog geacht worden. Bovendien -heeft de Raad thans niet over de bedragen te oordeelen, doch de uitvoering is aan B. en W. De voorzitter licht nader het voorstel van B. en W. toe. Ook bij spreker staat het vast, dat de tegenwoordige verlichting on voldoende is, vooral in het achterste lo kaal. Er zijn slechts 2 lichtpunten en deze zijn bevestigd aan armen, zoodat deze ook schaduw veroorzaken. Met electrisch licht wordt een veel betere lichtverdeeling ver kregen. Ook in de O. L. school is electrisch licht. Spreker beveelt dus het voorstel van B. en W. aan; de kosten zullen zeker niet meer bedragen dan 200.Spreker heeft uitsluitend overleg gepleegd met het school bestuur om tot een bemiddelingsvoorstel te geraken. De voorzitter splitst het voorstel van B. en W. en brengt eerst in stemming dat tot het geven van medewerking voor den aanleg van electrische verlichting. Dit wordt verworpen met 3 tegen 1 stem. De heer van Egmond stemde voor. Het voorstel voor zoover betreft den vuilnisbak en de vloerbedekking, wordt daarna z. h. st. aan genomen. Rondvraag. De heer van der Lee infor meert of het eigendomsrecht van gekochte of gehuurde graven altijd verzekerd blijft, waarop de voorzitter antwoordt, dat bij sluiting van een begraafplaats, daarin niet meer begraven mag worden. Hiertoe be hoeft echter wat de nieuwe begraafplaats betreft geen vrees te bestaan. De heer van Egmond vraagt inlichtingen over de verlichting van de brug, welke door den voorzitter worden beantwoord. Hierna sluiting.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 6