VRIJDAG 6 MEI 1932 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 In de hierna volgende 2 maal 7.5 min. ver lenging blijkt, dat de S. «T. C.'ers over meer •uithoudingsvermogen beschikken. In de eerste 7.5 min. weet D. H. L. nog stand te houden maar in de volgende periode wordt de druk zoo hevig, dat de D. H. L.- keepor voor 2 kogels achter elkaar moest zwichten en eindigde deze strijd in een 53 zege voor S. J. C. We hopen dat onze spelers aan het gegeven spel een lesje hebben genomen. Het spel van D. H. L. was vooral voor de rust tactisch en af, waartegenover S. J. C. in 't bijzonder na de rust een forsoh doortastend spel speelde dat hen deed overwinnen. De leiding, in handen van den heer Haverkorn, was, als gewoonlijk, naar behooren. R. K. Sportvereniging Teijlingen. Om 2.30 speelden de Teijlingen-Vetera- nen tegen het 2de elftal van Teijlingen, daar T. Y. B. B. wegens omstandigheden verhinderd was te komen. Had men ge dacht. dat de Veteranen minder zouden zijn. dan heeft men mis geda-cht. De wed strijd eindicde in een 21 overwinning voor de oud-spelers. Er zijn werkelijk eenige goede krachten die zeker hun diensten nog konden geven aan het eerste elftal. Teiilingen ITT speelde tegen B. S. M. III Van beide ziiden werd een goed spel ver toond, waarbij Teijlingen met de zege ging strijken; 51 was de uitslag. De Teijlingen Junioren wisten zoo waar een gelijk spel te behalen tegen S. M. C. junioren. De uitslag wae 33. Na geloot te hebben kwam Teiilingen in het bezit van een mooie medaille. UIT HET LEIDSCHE DISTRICT. De Junioren-coirpetitie. Uitslagen van Zondag 1 Mei: Afdeeling A. O. V. V. I-Leiden I 3—1S. J. C. I— D. O. S. 31; Lisse ITeijlingen I 30. Programma voor Zondag 8 Mei: Afdeeling A. Lisse IS. J. O. I (12.30 uur) H. van Velen; Teiilingen ID. O. S. I (12.30 uur) G. E. Bakker. Afdeeling B. Lisse IIV. V. L. I (1.45 uur) A. Knecht Afdeeling C. Meerburg IIV. V. L. II (1 uur) A. Graafmans. De oompetitieleider, P. J. A. DE VRIND. KON. NED. VOETBALBOND. Overzicht. Ajax thans door Feijenoord op eigen terrein geslagen. Een schitterende re vanche van de Rotterdammers. Door de 2e nederlaag van Ajax is de spanning er plotseling weer ingekomen, daar de voorsprong van de Amsterdam- sche club nu tot een punt gereduceerd is. Enschede is met een gelijk aantal ge speelde wedstrijden twee punten achter. P. S. V. is geheel uitgeschakeld, evenals Veendam. De beslissing is dus weer uitgesteld, daar eerst Zondag 8 Mei de internatio nale wedstrijd NederlandIerland wordt gespeeld. De mogelijkheid bestaat dus, dat in den laatsten wedstrijd een beslis sing kan worden tegemoet gezien. Overigens won Feijenoord gistermid dag verdiend van Ajax en geeft te Eind hoven de uitslag van P. S. V.Enschede de verhouding ook goed weer. In beide wedstrijden was de leiding in prima handen. Do stand van de kampioenscompetitie is thans: gespr.gew.gel.verl. v.t. pnt. Ajax 6 4 1 1 23—9 9 Feijenoord 6 3 2 1 179 8 Enschede 6 2 3 1 14—11 7 P. S. V. 6 1 2 3 9—12 4 Veendam 6 1 >5 427 3 Haarlem weer eerste-klasser. In een wedstrijd, waarbij de Haarlem- sche Roodbroeken bijna voortdurend in de meerderheid waren, is het him gelukt H. V. V. met niet minder dan 52 te kloppen. Op overtuigende wijze hebben de Haarlemmers hun meerderheid be toond. al dient gezegd, dat de Groote Haagsche tot het einde toe volhielden. Met H. F. O. is dus thans weer een oude eerste klasser gedegradeerd. H. V. V. speelde sinds 1883, dus bijna een halve eeuw, in de eerste klasse. De eindstand in deze competitie is: Haarlem 4 3 1 15—8 7 H. V. V. 4 112 14—16 3 E. D. O. 4 1—3 9—14 2 De Valk streeft naar behoud. In het Zuiden gaat het De Valk goed voor den wind. Na het gelijk spel in den eersten wedstrijd volgden er drie over winningen en die van gisteren op Mid delburg is wel de fraaiste daarvan. Als er geen gekke dingen gebeuren blijft De Valk eerste klasser, ook al steekt Hel mond haar naar de kroon. De Valk 4 3 1 10—3 7 Helmond 4 111 96 5 Middelburg 4 2 2 1012 4 Juliana 4 4 210 De uitslagen. Kampioenschap v. Nederland. AjaxFeijenoord 13; P. S. V.En schede 22. AFDEELING L Promotie 2e klasse. HaarlemH. V. V. 52. AFDEELING IV. Promotie 2e klasse. MiddelburgDe Valk 14; Helmond Juliana 32. Vriendschappelijk. RotterdamBrussel 50. AJAX—FEIJENOORD 1—3. Verdiende overwinning der Rotterdammers. Het klassever- schil der middenlinies. Superi eur spel van Feijenoord in de eerste helft. Feijenoord heeft gistermiddag in het Stadion revanche genomen voor den op 1 Mei op eigen terrein geleden nederlaag. En de Rotterdamsche club heeft dat op een wijze gedaan, die alle lof verdient. Want het is een volkomen verdiende overwin ning van de club van Van Heel geworden. Vooral in de eerste helft van den wedstrijd vertoonde Feijenoord superieur spel, dat een «ind boven dat van de Amsterdammers uitstak In de tweede helft was dat wat minder, zelfs waren er perioden, waarin j Ajax sterker was. Maar over het geheel ge nomen was Feijenoord iets sterker in het veld en speelde iets beter als ploeg dan Ajax. De 31 overwinning geeft de ver houding dan ook uitstekend weer. De oorzaken van dezen toch vrij verras senden nederlaag van Ajax? Zij zijn niet ver te zoeken In de eerste plaats en dat was wel het belangrijkste speelde de Feijenoord- middenlime zoo schitterend voetbal, dat de Ajaxhnie al buitengewoon op dreef moest zijn om een dergelijk spel daar tegenover te plaatsen. De Feijenoordmiddenlinie be stond ditmaal uit de beide Pauwe's en van Oyen. Welnu, dit drietal heeft den geheelen wedstrijd zulk een prachtig spel vertoond, dat de overwinning voor een groot, heel groot deel aan hen te danken was. En zelfs tusschen deze drie spelers bestond nog verschil, want de beide broers waren weer beter dan linkshalf van Oyen. De Pauwe's, Ba s stond op de spil plaats en Jaap was rechtshalf, hebben staaltjes voetbal laten zien, die herhaaldelijk open doekjes hadden van het Amsterdamsche publiek, en de Ajaxtoeschouwers zijn toch heusch wel wat gewend Twee spelers, absoluut rijp voor internationaal voetbal Het verdedigend spel der middenlinie was uitstekend, en in hun aanvallende taak schoten zij geen mo ment tekort. In dezen toch werkelijk zwa- ren wedstrijd liet de Ausdauer hun geen moment in den steek, van begm tot eind hielpen zij de verdediging en steunden de voorhoede. Geheel andersom was dat het geval bij Ajax. Van Deyck en Strijbosch trokken zich reeds direct na den aanvang veel te veel op doel terug, in plaats van het principe te huldigen dat aanvallen de beste verdedi ging is. Daardoor werd de voorhoede ge heel aan haar lot overgelaten. Daar kwam nog bij dat beide spelers zeer slecht plaats ten, vooral Strijbosch. Er werd soms onoor deelkundig gespeeld en het behoeft geen betoog, dat Anderiessen er soms moedeloos onder werd. Ook zijn spel leed zichtbaar door de zwakke halfs. Door een en ander is het mogelijk ge worden, dat Feijenoord haar spel geheel kon ontplooien en dan ook in de eerste helft een uitgesproken meerderheid aan den dag legde, welke in de cijfers 10 voor Feijenoord maar zwakjes tot uiting kwam. In het Ajax-elftal waren eenige plaatsen onvoldoende bezet We noemden reeds de beide halfs, doch de beide binnenspelers waren toch bepaald matigjes. Verder was het keepen van de Boer zeer onzeker. Dat bleek in de eerste helft al duidelijk, ner vositeit scheen er niet vreemd aan. In de tweede helft, toen de stand gelijk was ge worden en er nog alles kon gebeuren, be oordeelde hij een hoogen bal van Van Heizen totaal verkeerd. Direct na het tweede doelpunt kwam het derde tot stand, waarbij Feijenoord profiteerde van de in zinking van Ajax door de kardinale blun der van de Boer. Zoo werd het een verdien de overwinning van Feijenoord. De beste ploeg heeft hedenmiddag gewonnen. De wedstrijd. Uit den aard der zaak was er voor deze ontmoeting enorme belangstelling, terwijl er een groot contingent Rotterdammers op de verschillende tribunes aanwezig was. De wielerbaanzitplaatsen, welke bij inter nationale wedstrijden voor de Marathon tribune zijn opgesteld, waren ook thans geheel bezet. Ruim 30.000 toeschouweers woonden de ontmoeting bij. Het weer was minder fraai, zelfs regende het gedurende de eerste helft geruimen tijd. Het veld, dat uitstekend was, was nogal glad, doch de spelers hebben hun spel technisch al tot zoo'n hoogte gebracht, dat zij hierdoor vrij wel niet gehandicapt werden. De eerste kans is voor Feijenoord, die in groen shirt speelt, als de Boer direct na het begin gevaarlijk uitloopt en opsprin gend over Barendregt heen valt. De Rot terdammers weten echter niet van de kans, het Ajaxdoel is even verlaten, te profitee- ren. Feijenoord blijft aanvallen en de eer ste minuten zijn beslist voor Van Heel en zijn mannen. Een sohot van Barend recht in den hoek, werkt de Boer tot corner, die mooi door Burg genomen, kan worden weggewerkt. De eerste gevaarlijke aanval komt van den rechtervleugel als Volkers eenmaal hoog voorzet, doch do Feijenoord-verdedi- ging houdt stand. Even blijft het spel op het middenveld. Een hooge voorzet van Mulders wordt door van Reenen juist over den lat getrapt. Aan den anderen kant knalt van Heizen hard en laag in, maar de Boer stopt het sohot, al lijkt het wat on zeker. Een prachtige aanval van Ajax, waar alle voorhoedespelers aan te pas komen, belandt ten slotte bij den rechtsbuiten Volkers, deze plaatst op het laatste oogen- blik tactisch naar binnen, maar Jurriaans knalt naast. Langzamerhand komen de Rotterdammers er beter in en de midden linie ontplooit een spel, dat behalve mooi ook uiterst effectief is. Als Groenendijk op een ver naar voren geplaatsten bal door loopt wordt zijn sohot door de Boer weg geslagen, maar Van Kol is de redder en doet het leder weer naar de andere zijde verhuizen. Een moment later is Groenen dijk door de verdediging heen, met alleen de Boer voor zich valt hij juist op het moment dat hij zal schieten, O. i. was dit geschied door het feit, dat Diepenbeek den Feijenoord-midvoor „haakte". Scheids rechter de Wolf, heeft, ondanks het pro test van den Feijenoordspeler. niet gezien en laat kalm doorspelen. Steeds beter wor den de Rotterdammers, het ploegverband is prachtig en het is nu duidelijk, dat bet groote krachtsverschil gelegen is in de beide middenlinies. Met fraai en nuttig spel wordt de Rotterdamsche voorhoede door de Paauwes en Van Oijen steeds aan het werk gezel, terwijl in de achterhoede vooral Van Dijke uitmunt door verre goed geplaatste trappen. De Boer krijgt het druk, waarbij hij zich uiterst nerveus toont Het is in een reriode van volkomen Feiienoord-overwicht. als Groenendijk den bal te pakken krijgt en een magnifiek schot inzendt, dat absoluut onhoudbaar voor de Boer in het net verdwijnt. (0l). Tweede helft Een halve minuut over drie wordt weer aansrevar^pn. Nu is Ajax aanvankelijk wat sterker En schot van Jurriaans gaat over en een dito van Volkers van de zijlijn be landt net op bet net. Direct, hierop is het Mulders, die een kans krijgt, maar Van Male heeft geen moeite met den harden schuiver. Na nog geen half uur kwam de gelijkmaker. Jurriaans en Volkers laten een prachtig staalt!e combinatiesnel zien, tenslotte passeert Volkers van Diike en weet hij vlak bij de outlijn het leder laag en dicht voor doel te plaatsen. Van Male en Bul grijpen niet in en de toeloopende Mulders ziet kans tusschen eenige spelers door den bal in het net te trappen. (11). Groote geestdrift is er dan van de zijde der tienduizenden Ajaxaanhangers. Zal Ajax zich nu geheel herstellen? Op dit be langrijke psychologische moment begaat keeper de Boer een grove blunder, waar door de strijd beslist wordt. Van vrij ver ren afstand lost van Heyzen, als Ajax eenige malen energiek heeft aangevallen, van de zijlijn een boogschot. Zonder dat de Boer gehinderd wordt, zou hij het leder gemakkelijk kunnen wegwerken, doch hij beoordeelt den bal totaal verkeerd en via zijn handen en den paal belandt de bal in zijn doel. Ajax is volkomen gedeprimeerd en Feijenoord profiteert er vani, door nogf geen minuut later uit een corner door een kopbal van Burg den stand op 31 te brengen, waarmede de strijd practisch be slist is. Volkers gaat rechtsbinnen spelen, en Jurriaans rechtsbuiten. Er ontstaan in den resteerenden tijd nog eenige zeer ge vaarlijke momenten voor het Feijenoord- doel, doch de middenlinie en zelfs Van Heel helpt een handje, zoodat de stand onveranderd blijft en het einde aange kondigd wordt met een 31 zege voor Feijenoord. VOLKERS IN HET NEDERLANDSCHE ELFTAL. Daar Adam Zondag 8 Mei a.s. wegens studieredenen verhinderd is voor den in terlandwedstrijd NederlandIerland te Amsterdam uit te komen, is in zijn plaats gekozen de Ajaxied Volkers, die dus met Wels den rechtervleugel zal vormen. Voetbalvereening A. S. C. Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van A. S. C. is in hot sigarenmagazijn van den heer Devilee, Nieuwe Rijn 26, een étalage ingericht, waarin alle in de afge- loopen jaren gewonnen bekers en medail les zijn tentoongesteld. LEIDSCHE VOETBALBOND. De Zaterdagmiddag-competitie. Voor morgenmiddag is het volgende programma vastgesteld Eerste klasse. 3.30 uur: Quick B. 1S. L. F. 1 Derde klasse A. 3.30 uur: Rijnsb. B. 3S. L. F. 3 Derde klasse B. 5.30 uur: Rijnsb. B. 4D. V. E. 2. MOTORSPORT HILVERSUMSCHE GRASBAAN M0T0R-RENVEREENIGING. Zondag a.s. 8 Mei zal de Hilv. Grasbaan Motor-Renv. haar eerste van een serie van 4 grasbaan snelheidswedstrijden organisee- ren op de baan achter het Gem. Sport park. Er is een gevarieerd programma vast gesteld met korte en lange baan wedstrij den in series zoowel als in manches, voor seniores, juniores en nieuwelingen. Onder de laatsten bevinden zioh diverse Hilver- sumsche en Gooische renners. In tegenstelling met in omloop zijnde geruchten, als zouden deze wedstrijden niet doorgaan, bericht het bestuur dat de races mits natuurlijk regen zulks niet verhindert beslist wel doorgaan, zoodat niemand weerhouden behoeft te worden deze veel spanning belovende wedstrijden bij te wonen. KORFBAL Seriewedstrijden A.L.0. Begunstigd door goed weer en onder groote belangstelling heeft de Haagsche Korfbalclub A.L.O. gisteren haar jaarlijk- sche seriewedstrijden om het A.L.O.-wissel- veld op het sportterrein Houtrust georga niseerd. De wedstrijden brachten tal van spannen de ontmoetingen. In alle afdeelingen werd geanimeerd om de prijzen gestreden. Fluks, als Leidsche deelnemer, was met zijn 2e twaalftal gelukkiger dan met het le. Fluks I had niet veel moeite om in de le ronde van A.L.O. te winnen. Hoewel de Hagenaars de leiding namen, wist Fluks door doelpunten van V. Bemmel en De Wolf toch de volgende ronde te bereiken. Maar in de 2e ronde kwam Fluks tegenover D.T.V. en evenals een week geleden voor de na^competitie trok Fluks ook nu weer aan het kortste eind tegenover de Amster dammers. Met 20 werd Fluks geslagen. Op hun beurt werd het Amsterdamsche twaalftal in de demifinale geklopt door D.K.C, De eindstrijd ging zoodoende tus schen D.K.C. en O Eibernest, waarbij laatstgenoemde club met 21 den wissel- prijs wist te veroveren In de 2e afdeeling liet Fluks 2 de eene overwinning op de andere volgen In den eindstrijd klopten de Fluksreserves Phoe nix met 21 en konden daardoor de A.L.O.- medaille mee naar Leiden nemen. De uitslagen der le afdeeling luiden: le ronde: IutoG K.V. 31; D.K.O. R. Wit 11; Die HagheSpangen 10; D.T.V.Sellicha 4—0; H.B S R. Tekca 50 (regl.)j RozenburgH.S V. 22; O. Eibernest—H.K V.2 0—0; A.L.O.Fluks 1—2. 2e ronde: O EibernestRozenburg 30; H.B.S.Luto 02; Die HagheD.K.C. 0—1; Fluks—D.T.V. 0—2. 3e ronde: LutoO. Eibernest 01; D.K C.—D.T.V. 1—0. Eindstrijd: D.K.C.—O. Eibernest 1—2. Wisselprijs: O. Eibernest; 2e prijs D.K.O. ATHLET1EK R. K. ATHL. VEREEN. „DE BATAVEN". Buitengewoon geslaagde clubdag. De gehouden clubdag van de R. K. Athl. Vereeniging „De Bataven" mag als buiten gewoon geslaagd genoemd worden. Reeds om 10 voor acht kwamen de „Bataven" bij een in de St. Lodewijkskerk om daar te laten zien, dat zij naast de sport, het gods dienstige niet vergeten. Het was een mooi gezicht alle athleten op de voorste banken te zien in stil gebed om zich voor te be reiden voor de H. Communie. En het moet gezegd worden, dat zoo'n begin alleen al vruchten moeten afwerpen want hoevele ouders waren misschien in deze H. Mis aanwezig, wier zonen nog in neutraal verband spelen? Deze ouders zul len tot andere gedachten zijn gekomen en zij zullen hun jongens aan onze vereenigin- gen toevertrouwen. Na de H. Mis en H. Communie, alge meen ontbijt en als echte Hollandsche jon gens lieten zij het zich geducht smaken. Het behoeft niet gezegd te worden, dat er een algemeene vroolijkheid heerschte. Onze adviseur had tenminste moeite om tijdens zijn toespraakje de kalmte te bewaren. Maar dit werd graag vergeven. Immers alle jongens popelden naar de dingen, die nog komen moesten. Om 11 uur vertrokken de „Tippelaars'*. Een mooi gezicht was het: die 20 jongens in een keurig wit costuum. De uittocht was dan ook in de puntjes en de reclame die deze uittocht moest maken is ten volle ge slaagd. De overige „Bataven" plm. 15, gin gen een kwartier later per fiets. De „Tip- perlaars" werden ingehaald en de wielrij ders bleven achter de tippelaars aanrijden. Zoo ging de tocht via „de Deijl" over Was senaar naar den Slag. Op het strand tus schen Wassenaar en Katwijk -werd het Kamp opgeslagen. Teveel zou het zijn als wij alles in de fi nesses gingen uitwerken. Maar herinneren wij even aan het fijne voetbalspelen en het verkennen in de duinen. Er werd zelfs ge zwommen in deze temperatuur; dat bewijst wel, dat het echte „Bataven'* zijn. De dag was maar al te spoedig om. Om 4 uur braken wij onze tenten op om langs het strand over Katwijk, Rijnsburg, terug te gaan naar Leiden. En degenen die „De Bataven"-tippelaars terug zag komen, zal zich met bewondering afgevraagd heb ben: zijn dat de jongens, die reeds zoo'n marsoh en zooveel spelen achter den rug hebben? Met zooveel fut kwamen wij nog in de stad. Het i3 in alle opzichten een schitterend geslaagde dag geweest. WANDELSPORT BILJARTEN Pers. Kampioenschappen 4e en 5e klasse. Deze week worden verspeeld de pers. kamp. 4e en 5e kl. resp. bij 't Gr. Laken en P. v. Kleef. Door de weinige deelname zijn geen voorwedstrijden noodig geweest. De deelnemers zijn: 4e kl. B. Brandt, P. Lagias en N. v. d. Hoogt ('t Gr. L.). D. Nieuwen- burg, W. v. d. Kaay en F. H. (S.D.O.) en 5e kl. G. Hundermark en G. v. d Linden (P. v. 01.), J. B. (T.O.G.) P. Kasteelen en S. W. (S.D.O.) en G. Beuk (A.D.O.) Laotst- j- evenwei njej. opgekomen. Hier- igen der 5e kl. 75 40 9 1.87 41 30 5 1.05 75 31 20 2.41 50 30 5 1.66 75 57 14 1.31 65 56 6 1.16 75 34 12 220 42 33 7 1.27 75 49 9 1.53 46 48 6 0.95 36 35 7 1.02 75 35 12 2.14 Leidsche Wandelsport Vereeniging. De L.W.S.V. houdt Zaterdag 7 Mei haar laatsten trainingstocht voor haar 40 K.M. marsch. De leiding berust bij den heer H. de GtooL De afstand is ongeveer 30 K.M. In verband met de 40 K.M. marsch is er Donderdag 12 Mei geen trainingstocht. Nog zijn medailles beschikbaar gesteld door den burgemeester en enkele ingezete nen. WATERPOLO G. Hundersmark J. B. S. W. P. Kasteelen G. Hundersmark G. v. d. Linden S. W. G. v. d. Linden P. Kasteelen G. v. d. Linden J. B. P. Kasteelen Vrijdagavond hebben de eindstrijden plaats Volgende week wordt aangevangen met het 2e en 3e kl. kamp. Deelnemers zijn 2e kl. W. F. K. (P. v. Cl.), C. Schouten, I. Mazurel, Kantebeen, J. N., J. Slimmers en de kamp. vorig jaar W. Penseel, allen (S.D.O.) en de 3e kl. J. Bouman, M. Zwaan, J. Hendriks en C Buis (T O G H. Koet, A. L. v. Iterson, L. A v Iterson. H. de Roo en J. de Roo (P. v. Cl J Lucie (de Kr P. Meijers ('t Gr. L.) en A. J. Offenberg, W. Smaak en de kamp. vórig jaar H. Riet- bregen, allen D O S Hier zijn wel voorwed- sfcrijden noodig, welke Maandag en Dinsdag plaats hebben. De zes spelers, welke in de voorwedstrijden het hoogste gemidd. beha len komen in den eindstrijd met den kam pioen. Nederlaagwedstrijden te Alphen a. d. Rijn. De biljartvereeniging „A.D.O.'* gevestigd in het café „De Prins van Oranje" te Al phen a, d. Rijn hield haar laatsten wed strijd om den fraaien wisselbeker, tegen de biljartvereeniging „De Maasstad" (Rotter dam), welke verleden jaar beslag op den beker wist te leggen. De uitslag van den wedstrijd was als volgt. pnt. brt. m.s. gem Leineweber (De Msst.) 47 12 12 3.91 R. A. A. Bijleveld (ADO) 200 12 73 16 66 200 123 35 6.25 161 31 27 5.19 150 34 14 4.41 123 33 14 3.72 Kaafman A. v. Rijsdam Mol L. Slootjes Petersen 150 23_24 5.55 C. Randeraat 85 22 12 3.86 „De Maasstad" 547 carb. „A.D.O.'' 569 carb. De biljartclub „H E.T E.Y." (Amsterdam) houdster voor 1931/32 van den wisselbeker hoogste serie 73, een verguld zilveren me daille R. A. A. Bijleveld. Hoogste moyenne 22.22 een verguld zilveren medaille R. A. A. Bijleveld. LEIDSCHE BILJARTBOND. Nederlaagwedstrijden. De uitslag van den wedstrijd O. G. I— D. O. S. II luidt: H. Rietbergen (D.O.S.) 125 30 15 4.16 D. v. Tongeren (O.G.) 52 29 10 1.71 N.N. W. v. d. Linden 125 34 25 3.67 87 33 12 2.63 J. Chrispijn 125 35 22 3.57 H. Oudshoorn 89 34 16 2.61 H. Nas veld 125 56 11 2.23 L. Boom 104 55 8 1.89 D. O. S. 500 en O. G. 332 car. De uitslag van den wedstrijd O. G. II D. O. S. III luidt: W. Swaak (D.O.S.) 100 42 8 2.39 J. Gressie (O.G.) 72 41 9 1.75 0. P. Fasel 100 31 20 3.22 F. Verstraaten 56 30 8 1.86 N. N. H. Bijl 100 49 8 2.04 99 48 7 2.06 P. Schouten 100 44 8 2.27 J. Hartevelt 80 -13 8 1.86 D. O. S. 400 ear. O. G. 307 car. De uitslag van den wedstrijd O. G. III D. O. S. IV luidt: Wedstrijd van De Zijl. Woensdagavond half 10 speelde in de zweminrichting aan de Mauritskade te den Haag de Zijl I tegen H.Z. en P.O. II en Hl-comb. een vriendschappelijke polo-wed strijd., welke zij met 32 wist te winnen. Rust 02. N.N. (D.O.S.) 58 34 8 1.70 G. de Bolster (O.G.) 75 34 10 2.20 P. Kasteelen 44 39 4 1.13 B. v. d. Burg 75 39 10 1.92 J. Hal 58 36 7 1.61 D. Piket 75 36 11 2.03 G. Nas 75 40 9 1.87 J. v. Meteren, res. 59 39 8 1.51 O. G. 284 en D. O. S 1. 235 car. De uitslag van den wedstrijd O. G. II— Poort van Cleef III luidt: H. Koet (P.v.Clecf) 67 37 7 1.81 J. Gressie (O.G.) 100 37 12 2.70 F. de Roo, res. 100 39 11 2.56 N.N., res. 30 38 6 0.78 J. Koster 100 37 12 2.70 J. Ohoufour, res. 51 36 15 1.41 Franken 60 41 7 1.48 J. Hart velt 100 41 8 2.43 P. van Cleef 32S en O. G. 281 car.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 6