UIT DE OMGEVING UIT DE RIJNSTREEK MAANDAG 2 MEI 1932 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 8 MEXICO MOORDPLAN TEGEN MGR. JIMENEZ. Nog tijdig verijdeld. Sinds weken reeds, schrijft een speciale correspondent van de „Reichspost'' uit Mexico-city, was het den bewoners van de stad Guadalajara opgevallen, dat hun aartsbisschop, mgr. Francisco Orozco y Jimenez, zich niet meer in het openbaar vertoonde. Vage geruchten spraken van een ernstige griep, welke den aartsbisschop noodzaakte het bed te houdgn, anderen wilden weten, dat hij ter deelneming aan een congres naar de Vereenigde Staten vertrokken was, weer anderen o.a. ook de groote pers bureau meldden, dat hij per vliegtuig naar Noord-Amerika vertrokken was en er gens in de bergen was verongelukt, ofwel dat hij door militairen in een vliegtuig over de Mexicaansche grens gebracht was. Geen enkele van deze berichten werd echter ooit bevestigd of tegengesproken en in het aartsbisschoppelijk paleis te Guada- lajrara kregen bezoekers slechts te hooren, dat voorloopig niemand ontvangen zou worden, maar dat geenerlei reden tot be zorgdheid bestond. Eerst op Paasch-Maandag vernam men uit een telegram van de Noord-Amerikaan- sche politie-autoriteiten, dat de kerkvorst zich ophield in de eenzame Dominicaner- missie in San Francisco in Californië en dat de rector van de unversiteit van San Fran cisco zich tot de politie gewend had met het dringende verzoek, het huis, waarin de aartsbisschop woont, te laten bewaken, daar hij ieder oogenblik vermoord kon wor den. Inmiddels zijn in San Francisco reeds twee Mexicanen, de gebroeders Mario en Pedro Marquez gearresteerd, daar zij op een opvallende wijze informeerden naar de levensgewoonten van den aarstbisschop, de uren waarop de kerkvorst pleegde uit te gaan en de kamer waar hij sliep. Op Paasch-Maandag echter verscheen •en pater Garmeliet, Louis Navarro, uit San Francisco bij de politie-autoriteiten en deelde haar mede, dat hij van oude vrien den uit Guadalajara een code-telegram ontvangen had, waarin hem het vertrek van twee sluipmoordenaars naar San Francisco werd medegedeeld en hem verzocht werd al het mogelijke te doen om het leven van den grijzen kerkvorst tegen den beraamden aanslag te beschermen. De juiste woonplaats van den aartsbis schop wordt nu om begrijpelijke redenen voorloopig geheim gehouden. De Mexicaan sche regeering is langs diplomatieken weg van de arrestatie van de beide sluip-moor- denaars in kennis gesteld. BIJ GELEGENHEID VAN DEN VERJAARDAG VAN H. K. H. PRINSES JULIANA is H. K. H. Zaterdag een kinderhulde gebracht. BUITENL. BERICHTEN. BOERENHOEVE BEDOLVEN. Drie dooden. In de omgeving van Pivas (Zuid-Frank- rija) zijn Zaterdag ongeveer 300 kubieke meter aarde verschoven. Een boerenhof stede werd bedolven. Drie personen von den bij dit ongeluk den dood. MALARIA-EPIDEMIE IN NATAL. Tot nu toe 1200 dooden. De districten Mongones en Eshowe (Na- tal) worden thans door een hevige mala ria-epidemie geteisterd. Tot nu toe zijn ongeveer 1200 inboorlingen gestorven. De missionarissen hebben dringend de zen ding van kinine verzocht, aangezien hier aan gebrek dreigt te komen. DE PHILLIPPIJNEN DOOR EEN TYPHOON GETEISTERD. Groote verwoesting te Jolo. De pers bericht, dat tweederde van de stad Jolo, een belangrijk scheepvaartcen trum op het eiland Sulu, Vrijdag door een typhoon verwoest is. Tot dusver is bekend, dat het s.s. „Remedio" gezonken is. De lijken van een officier, een vrouw en een zeeman zijn aangespoeld, terwijl drie sche pen aan den grond zijn geloopen bij Ca- gaya (Sulu), waar ook vele huizen zijn verwoest. ERNSTIG NOODWEER IN ENGELAND In den nacht van Zondag woedde boven het Kanaal een verschrikkelijke storm, die door regenvlagen en hagelbuien werd af gewisseld. De straten van Folkenstone ston den onder water, zoodat het verkeer moest worden gestaakt. Het water is in de lager gelegen huizen binnengedrongen, waardoor de bewoners ernstige schade hebben geleden. Op verschillende plaat sen langs het strand, stond het water zoo hoog, dat meubilair en dergelijke voorwer pen werden weggespoeld. Te Oakthorpo werd de dijk van een ka naal weggespoeld. De spoorlijn werd ge heel vernield. De rails werden weggeslagen zoodat het treinverkeer moest worden om gelegd. De landerijen werden over groote gebieden overstroomd, waarbij het vee gedeeltelijk verdronk. GROOTE BRAND TE BERN. Zondagmiddag te omstreeks halfvier is brand uitgebroken in de bovenste verdie ping van het administratiegebouw van den telegraafdienst. Tot de avonduren woedde de brand nog voort. Het vuur greep zoo snel om zich heen, dat de laboratorium ruimten waar zich vele ontplofbare stof fen" bevonden spoedig in lichterlaaie ston den. Van hier sloegen de vlammen door naar de archiefruimte. De geheele boven bouw werd vernield. Het laboratorium en het archief brandden geheel uit. INBRAAK BIJ EX-KONING MANUEL. Vele kunstschatten gestolen. Voor de tweede maal binnen veertien dagen is in Londen een brutale inbraak gepleegd, waarbij de daders het uitslui tend op het buitmaken van kunstschatten hadden voorzien. Twee weken geleden werd uit de woning van graaf Iradiovi voor een groote waarde aan kunstschatten gestolen. Ditmaal hebben de dieven het nog hoo- gerop gezocht, door in den afgeloopen nacht in te breken bij ex-koning Manuel van Portugal en wel in diens landgoed, dat midden in een groot park, te Twickenham in de nabijheid van Londen is gelegen. Zooals gezegd, hadden de dieven het ook nu uitsluitend op kunstschatten voor zien, waarvan er zóóveel zijn gestolen, dat de totale waarde van hetgeen werd ont vreemd, nog niet kon worden vastgesteld. Noch de ex-koning, noch de vele bedien den, die zich ten tijde van de inbraak op het landgoed bevonden, hebben iets van wat zich afspeelde gemerkt. Dit is ter op vallender, daar de dieven uiterst ruw te werk zijn gegaan en o.a. een paar deuren en ramen hebben verbrijzeld, alvorens zij de bibliotheek bereikten, waar zich de an tieke kostbaarheden, die in hun handen zijn gevallen, bevonden. Ook de Elzassische waakhond, die vrij in het park rondliep, heeft niet aangeslagen. Blijkbaar is hij door de inbrekers verdoofd. j/Tel." BELANGRIJKE ARRESTATIE TE MARSEILLE. De daders der spoorwegaanslagen gepakt. Dezer dagen heeft, zooals gemeld, een roofoverval plaats gehad op het postkan toor St. Barnabo te Marseille, waarbij twee der daders gearresteerd zijn, terwijl de derde wist te ontkomen en zich nog op vrije voeten bevindt. De twee bandieten zijn t'hans aan een uit voerig verhoor onderworpen, waarbij men, volgens „Le Journal" den indruk heeft ge kregen, dat beiden ook betrokken zijn ge weest bij tenminste twee aanslagen op den trein van Parijs naar Marseille. Misschien heeft men wel met de hoofddaders te doen. DE ZWITSERSCHE VERTEGEN WOORDIGER VAN KREUGER GEARRESTEERD. Bredberg, de Zwitsersche vertegenwoor diger van Ivar Kreuger is na gedurende verscheiden dagen te zijn verhoord door de crimineele politie van Stockholm ge arresteerd. Volgens een dagbladbericht is gebleken, dat hij de leiding had over niet minder dan 5 der zoogenaamde Kreuger- maatschappijen, die allen groote namen droegen, zooals „Financieele maatschappij voor de Industrie", of „Uniemaatschappij N.V." etc. Bredberg schijnt zich aan ver schillende vergrijpen te hebben schuldig gemaakt. Volgens het blad „Allehanda" bedraagt de bruto-opbrengst van den veelgenoemden Kreuger-goudmijn Boliden 40 millioen kronen per jaar. 90 pet. van alle aandee- fen zijn door Kreuger bij de Zweedsche Rijksbank beleend. Bij den huidigen om vang van het bedrijf is de productie 6000 K.Ga goud, 20.000 K.G. zilver, 7000 K.G. koper en 25000 K.G. arsenicum. Het verslag van het officieele onderzoek van de naar Boliden gezonden regeeringscommissie is nog niet beschikbaar. Wateroorlog in Chicago. De bewoners van Midlothian, een voor stad van Chicago, staan op voet van oor log met de stedelijke autoriteiten, die de waterverzorging behartigen. Sinds de wa- terprijzen verhoogd zijn, weigeren de in woners de rekeningen te betalen. Nu heb ben de autoriteiten besloten de waterlei ding af te sluiten. Dit laten de burgers zich echter niet welgevallen en zij heb ben wachten geplaatst op alle punten, waar de arbeiders, die de leidingen moe ten sluiten, kunne aankomen, ten einde een aanval op hun watervoorziening te keeren. Door agenten der Gepeoe doodgeschoten. De eenigen tend geleden uit Polen naar Sovjet-Rusland gevluchte communistische afgevaardigde Wojewoszky en zijn vrouw zijn door agenten der Gepeoe doodgescho ten. DE HERSENS VAN DEN MASSA MOORDENAAR KURTEN. Naar de officieele Pruisic-he persdienst meedeelt, heeft het Duitsche onderzoe kingsinstituut voor psychiatrie te Munchen, waaraan de hersens van den op 2 Juli 1931 in Keulen ter dood gebrachten Peter Kür- ten ter onderzoek waren meegedeeld, dat daarbij alle deelen van de hersens nor maal bevonden zijn. Alle gronden om aan te nemen, dat er een ziekteproces bestond, ontbraken. Eveneens bestaat er niet het geringste vermoeden, dat er een anatomische storing zou aanwezig zijn geweest, die op een aan geboren of later verkregen krankzinnig heid zou kunnen duiden. Het anatomisch-biologische instituut der universiteit te Berlijn heeft met be trekking hiertoe meegedeeld, dat het re sultaat van het door dit instituut gehou den onderzoek met deze bevinding over eenstemt. LISSE St. Jozefgezellenvereeniging. Gisteravond had de sluiting van het winterseizoen plaats in het patronaatsgebouw. Des morgens gingen alle leden ter H. Tafel. Des avonds werd de groote feestvergadering gehouden. Aanwezig waren de Raad van Bestuur, verscheidene ouders en de heer Emiel Francken, spreker van dezen avond. Opening geschiedde met den Kolpingsgroet door den Senior B. Randsdorp. Spr. wierp een terugblik op het afgeloopen winterseizoen. Een woord van dank aan allen, die er hebben toe medegewerkt het programma te doen slagen. Spr. spoorde de leden ook dezen zomer zooveel mogelijk de ginge ter zijde te staan. Na allen een pleizie- rigen avond te hebben toegewenscht, werd het programma afgewerkt. De Harmonie „Adolf Kolping" gaf vervol gens eenige mooie nummers ten gehoore, welke een luid applaus verwierven. Het geheel stond onder leiding van den heer G. Dik uit Leiden. Vervolgens was het woord aan den spreker van dezen avond, die in een mooie rede wees op de plichten van den Katholiek in onze ge mengde samenleving. Onderwijl kwamen de zeereerw. heer Pastoor, I de Overste uit Huize Pius en de edelachtbare heer Burgemeester dezen sluitingsavond bezoe ken. Tijdens de pauze werd een verloting ge- i houden. Hierna trad de R.K. Mandolineclub op on- der leiding van den heer G. Dik. De nummers werden goed uitgevoerd en oogstte een dank baar applaus. Vervolgens werden verschillen- j de voordrachten gegeven door de heeren L. Halfschepel en H. Turnhout. Tenslotte gaf de secretaris een korte revue over het afgeloopen j winterwerk. Gekomen aan het einde werd dank gebracht aan allen voor het welslagen van dezen avond, waarna het Kolpingslied gezon gen werd. Concert. Ter gelegenheid van den ver jaardag van H. K. H. Prinses Juliana gaf de Harmonie „Trou moet Blycken" een concert in de gemeentelijke muziektent. De belangstelling was, dank zij het mooie weer, buitengewoon groot! ALPHEN AAN DEN RIJN. Ontwerp bebouwings-verordening. In aansluiting op het voorstel van 27 Februari jl. van B. en W. betreffende de vaststelling van een plan van uitbreiding, deelen B. en W. den raad thans mede: Naar aanleiding van de behandeling van de ontwerp-bebouwingsverordening, be- hoorende bij het ontwerp-uifcbreidings- plan, in eene vergadering van de plaatse lijke afdeeling van den Ned. Aannemers- bond, stelt de commissie van bijstand voor openbare werken voor om in ge noemde ontwerp-verordening in de art. 24 en 25 nog enkele wijzigingen aan te bren gen. Aan de 4e alinea van art. 24 zou zij willen toevoegen: „wanneer de woonkamer zich naast de gang bevindt en minstens 4.25 m. wanneer een ander vertrek dan de woonkamer zich naast de gang bevindt". Hierdoor wordt dan voorgeschreven dat bij gesloten bebouwing met arbeiders woningen, de gevelbreedte per woning in het eerste geval minstens 4.75 M. zijn en in het andere geval minstens 4.25 m. De eerste alinea van art. 25 zou zij wil len doen luiden als volgt: „De in de art. 22 tot 24 genoemde open ruimte naast de gevels, over de volle diepte van het bij het gebouw behoorend terrein, mag noet bo1 bouwd worden. De bouw van garages wordt daarop echter toegestaan, mits zij niet dieper zijn dan 5 m. en worden ge bouwd op de strook grond, die het verst verwijderd is van den openbaren weg." Hierdoor zou derhalve de bouw van ga rages op de in de aangehaalde artikelen bedoelde open ruimten, worden toegelaten. B. en W. kunnen zich met de door de commissie van bijstand voornoemd, voor gestelde aanvullingen van de bebouwings verordening vereenigen en stellen den raad voor de aldus aangevulde ontwerp verordening vast te stellen. KOUDEKERK. NOORDWIJK AAN ZEE Reddingsbrigade. De N. R. B. vergaderde in Centraal onder leiding van dr. C. H. Her- manides, die met een welkomstwoord opent j Ontspanningsavonden. Donderdag- en en daarna mededeelt, dat de heer H. van Wilk Vrijdagvond werd op de bovenzaal van thans 2e secretaris is, in de plaats van den hotel de Bruin vanwege de plaatselijke heer S. Verloop, die als zoodanig heeft be- 'crisis-commisie voor de werkloozen in deze dankt. De notulen werden goedgekeurd. Bij de gemeente een gratis ontspanningsavond ge- HILLEGOM Emma-bloempje. Woensdag wordt alhier de jaarlijksche bloempjesdag gehouden ten bate der Hill. Ver. tot bestrijding der tuber culose. De leiding is in handen van mevr. PayensKamphuis, zuster Leonardine en zus ter Terhorst. Een 6-tal dames van verschillen de gezindten zijn hieraan toegevoegd, terwijl vele jonge dames bereid gevonden werden de bloempjes aan te bieden. Mede worden loten te koop aangeboden voor dit mooie doel, waarvoor niet minder dan 100 fraaie prijzen door de middenstanders belangeloos zijn ge schonken. Als men bedenkt, dat in 't afgeloo pen jaar 34 patiënten met 5000 ligdagen de lighal bezochten, waar zij van Maandag tot Zaterdag ook worden gevoed, zal ieder een bloempje en een lot willen koopen. Gemeenteraad. De raad dezer gemeente j houdt een openbare vergadering op Vrijdag j 6 Mei 1932 des namiddags te 1.45 uur. Gemeenteambtenaren. Als onderafdee- ling van de afd. de Bloembollenstreek der Arka (Alg. R.K. Ambtenaarsvereeniging) werd opgericht de groep gemeente-ambtenaren. Tot voorzitter werd gekozen de heer H. J. Lijckla- Geboren: z. van F. M. BrouwerRoth- wieler z. van C. M. Jacquis-Kueter z. van C. van der WolfPalsgraaf z. van C van der Leedenvan der Kwaak z. van J. Walravende Jong z. van J. Noteboom van Egmond. Ondertrouwd: J. A. C. van Lierop en J. A. Bakker. Getrouwd: A. de Graaf en M. F. Ha merslag J. A. Schoonderwoerd en A. Jan- Overleden: A. D. Heeres, echtg. van M. v. d. Zande 36 j. KATWIJK Crisis-comité. Het crisis-comité Katwijk zal a.s. Woensdag 4 Mei 1932 te 8.30 uur n.m. ten gemeentehuize in voltallige en openbare zitting bijeen komen, teneinde een overzicht te geven over de werkzaamheden en de hui dige stand van zaken. Met dank meldt het comité nog de ont vangst van L. G. van 50 pond bruine boonen en 100 pond spek en van M. v. d. P. 100 pond spek. STOMP WIJK Geboren: Sophia Johanna Arnolda d. v. J. J. Muysers en S. S. Kordes Johannes Gerardus z. van P. C. van Rijn en J. M. v. Haaster. Getrouwd: J. A. den Hollander en H. C. Vogelaar N. W. Gahrmann en F. M. v. d. Voort. Overleden: E. J. Koelman 28 j. A. W. v. Esveld 20 j. VEUR Geboren: Johannes Petrus z. van G. A. van Rijn en M. E. v. Heiningen Alida Hen- rica d. van A .Kouwenhoven en G. A. Kuiper Cornelia Alida d. van G. van Oosten en J. Goedhart. Getrouwd: H. H. Hilgersom en A. W. Christiaanen M. J. de Graaf en H. Wessel. Overleden: G. E. v. Keulen 62 j. I gekomen stukken was een exempli nieuwe maandblad der Haagsche Brigade, „de Tom" genaamd, waarvan met belangstelling kennis genomen werd. Volgde een verslag van den afgevaardigde naar de vergadering van den Bond, den heer E. de Groot. Dit verslag was zeer uitgebreid, keurig gesteld en gaf een overzicht van de moeilijke taak die Noordwijk op die vergadering heeft vervuld door den voorzitter, dr. C. H. Hermanides. Ook dr. Hermanides vertelde nog een en ander van de verwikkelingen die op deze rumoerige verga dering hebben plaats gevonden. De heer de Groot zegt, dat te Sassenheim weer gezwom men kan worden op de oude voorwaarden. We gens minder gunstigen financieelen toestand der kas stelt het bestuur voor om eenmaal per week met de autobus naar Sassenheim te gaan en eenmaal per fiets. Besloten werd om tot 8 Augustus den toestand te laten, zoo deze nu is, maar een dubbeltje per persoon meer te vragen. Als instructeurs werden benoemd de heeren W. Wassing Sr., H. Lüschen en J. v. d. Bent. Een cursus zeestroomingen zal door den heer J. v. d. Niet gegeven worden die aanvangt op Maandag 9 Mei, 's avonds te 8 uur in Centraal. Tevens brengt de voorz. dank aan den heer v. d. Niet voor zijn artikel tjes in de Brigade, over hetzelfde onderwerp. De heer J. v. d. Niet brengt dan als afgevaar digde met Jan v. Kan verslag uit over een vergadering van kustbrigades, waar de heeren niet veel wijzer zijn geworden. Ook aan deze heeren werd dank gebracht. De strandwacht zal haar taak aanvangen op 5 Juni a.s. De groote tent zal op Zaterdagmiddag en Zondag alleen althans op de eerste plaats bestemd zijn voor de strandwacht. De leiders stellen voor een brancard, verbandkist, zuurstofapparaat en een paar dekens in de tent te plaatsen; dit zal gedaan worden. Een strandkast wordt ge plaatst in de Zuid, 3 aan het Noorderstrand en eep bij het Radio-station „Nora". Een kaart met aanwijzingen wordt erin bevestigd. Een - - redlijn zal worden vernieuwd. Op 23 Juni de sub-commissie „Inzameling van het zal een demonstratie gegeven worden en op crisis-comité alhier is besloten om ten baxe 20 Augustus een demonstratie in samenwer- van genoemd comité op Woensdag 4 Mei king met de Noord-Zuid-Holl. Reddings Mij. a.s. een collecte te houden. Aan alle hui- Vermoedelijk zal er. op 8 Aug. een propagan- i zen in de gemeente zullen door dames bons ten verkoop worden aangeboden, waarvan de opbrengst geheel bestemd zal zijn 1 geven bij wijze- van een iilmavond gegeven door den heer Verleun van Alphen aan den Rijn met zijn pianist en violist. De zaal was beide avonden flink bezet mee werkloozen en hun vrouwen of verloofden en verdere belangstellenden. De eerste avond werd geopend door den burgemeester dezer gemeente en de twee de avond werd door wethouder Slegten- horst, die beiden de aanwezigen hartelijk welkom heette namens de pl.-commissie en tevens daarbij uit liet komen hoe de commissie alles in het werk stelt om zoo veel mogelijk de werkloozen in deze ge meente te steunen en dat de commissie hierin zeker, vergeleken bij sommige ge meenten, hierin een goed voorbeeld geeft. De burgemeester deed daarbij tevens een beroep op de werkloozen om de commissie zooveel mogelijk in hun zoo omvangrijk en moeilijke taak wederzijd te steunen en zoo gezamenlijk met elkander de crisis te door taan in de hoop en verwachting op voor hen beter aanbrekende tijden. Het rijk gevarieerde programma werd achtereenvolgens vlot afgewerkt tot groot genoegen der aanwezigen. Behalve de film als hoofdschotel werd deze avonden nog gezellig aangevuld met piano en viool en eenige zangnummers van de dames Cath. van Beek, L. Boer en Oor van Dokkum. Alles bij elkaar zijn het ongetwijfeld voor de werkloozen en ver dere belangstellenden genoeglijke avon den geweest en de commisie mag zeker met voldoening op haar werk terugzien en wederkeerige waardeering hiervan ver wachten. BOSKOOP. Crisis-comité. In een vergadering van da-avond gegeven worden in Casino. Hierna wordt het alarm-systeem besproken, overal zullen de kaarten bij de telefoon wor den nagezien en zoo noodig vernieuwd. Als het organiseeren van de pro- avond werden de leden van de revue commissie aangewezen met een kleine wijziging Verder werd een nieuwe tongklem gedemon streerd van Remsen uit den Haag, die goede diensten zullen kunnen doen. Er zijn er 4 aan gekocht. Medegedeeld werd dat Dinsdagavond 3 Mei, Morse-seinen gewisseld zullen worden met de Zandvoortsche Brigade. Bij de rondvraag werd nog nader vastge steld, dat de reddingsvlet niet anders zal mo gen worden gebruikt dan met toestemming van J. v. d. Niet, die dan een verantwoorde lijk persoon aanwijst. Slechts bij flinke afstan den mag men gebruik maken van het zeiltje, doch anders moet men roeien. Vijf boekjes zul len worden aangeschaft, waarin de examen- eischen staan aangegeven. De verbandkisten zullen worden nagezien en zoo noodig worden aangevuld. De bordjes, aangevende, waar de verbandkisten zich bevinden, werden magni fiek en gratis geschilderd door C. Duindam en Jaap v. Rooijen. Gevraagd werd om b.v. op gevaarlijke plaatsen aan het strand waarschu wingsborden te plaatsen, 't Bleek dat daar aan nogal veel bezwaren verbonden zijn. Over wogen zal worden in het bestuur of er in de Noord een seinteeken kan worden geplaatst, b.v. een vlag of bal die in geval van nood kan worden opgehaald. Hierna sluiting. de crisis-slachtoffers onzer gemeente. De bons zullen in prijzen van f 1, f 0.50 en f 0.25 per stuk worden aangeboden. De commissie doet een dringend beroep op alle ingezete nen om deze collectedag zoo goed mogelijk te doen slagen. De voorzitter van de sub-commissie maakt bekend, dat hij in den vervolge al- I leen 's Woensdags des nam. 5 uur te spre- ken zal zijn, indien dit den Dinsdag daar aan voorafgaande ter secretaris is aange- vraagd. i Volksbond. Dinsdag 10 Mei a.s. zal de R. K. Volksbond afd. Boskoop een ver gadering houden in Hotel „Neuf". De agen da vermeld o.m. Vaststelling van het reg lement en verkiezing definitief bestuur. 1 Muzikale rondgang. Ter gelegenheid van de verjaardag van H.KH. Prinses Ju liana is Zaterdagavond door de Harmonie „Excelsior" een muzikale rondgang gehou den door het dorp. Het was een gezellige drukte waartoe het mooie zomerweer onge twijfeld veel heeft bijgedragen. Geboren. Catharina Maria, d. v. N. Stolwijk en C. M. v. Baren. Cornelis, z. v. J. Verwoerd en M. v. Eijk Petronella Maria Johanna, d. v. J. de Lange en C. J. Droog. Helena, d. v. W. v. Tilburg en S. J. H. Toen. Ondertrouwd: A. Rietdijk en M. E. Ramp.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 8