HET HUIS DER VERSPIEDERS ZATERDAG 2 APRIL 1932 DE LEIDSCHE COURANT VIERDE BLAD PAG. 1? DE AFGELOOPEN WEEK IN HET BUITENLAND Zorgen. Het is een zorgelijke tijd. Dat weten we allemaal. Een faillissemen- tje, vroeger een schande, is tegenwoordig een onvermijdelijk kwaad, dat iedereen wel eens kan overkomen, zooals iedereen wel eens een bekeuring krijgt of een dwang bevel. Heele volken zijn thans in staat van faillissement, waarom zou prins Starhem berg niet in de nesten zitten. U kent prins Starhemberg nog wel. Dat is de leider van de Oostrijksche Heimwehren, die zoo nu en dan uit tijdverdrijf "een kleine Putsch on dernemen en tusschen twee „Putsche" in soldaatje spelen. Nu is soldaatje spelen nogal duur, dat weet elke belastingbetaler, en het soldaatje spelen van de Oostenrijksche Heimwehren moet prins Starhemberg grootendeels be talen, met het gevolg, dat hij thans een schuld van 3 mi'.lioen Oostenrijksche schel lingen heeft (een schelling is 35 ct.). Goede raad is duur, de prins zit onder de beeren. Aan het ziekbed van Starhemberg's moe der moet een familieraad zijn gehouden, die zich bezig heeft gehouden met de kri tieke financieele omstandigheden van den Heimwehrleider Er zou zijn besloten een derde gedeelte van de eigendommen te ver- koopen, om aldus een einde te maken aan de zorgen. D o n a u-w a I z e r. Prins Starhem berg is trouwens niet de eenige Oostenrij ker, die last heeft van beeren. Heel Oos-. tenrijk zit dermate in de knel, dat hulp verleening onvermijdelijk is geworden. Men weet hoe Tardieu, de Fransche minister-president, in deze richting het initiatief genomen heeft en gekomen is met zijn plan inzake een Donaublok of federa tie van de Donau-landen. Volgende week begint te Londen een conferentie tusschen de vertegenwoordigers van Engeland, Frankrijk, Duitschland en Italië over dit plan. Alvorens deze confe rentie evenwel begint, zal Tardieu met den Franschen minister van financiën morgen naar Londen reizen om een vóór-bespre king te hebben met de betrokken Engelsche ministers. Wij krijgen nu achter elkaar vier confe renties. Eerst tusschen Engeland en Frank rijk; vervolgens tusschen de vier genoemde mogendheden; daarna tusschen de Donau- landen. Oostenrijk, Hongarije. Tsjeohc Slo wakije, Roemenië en Joego-Slavië, "en ten slotte een groote conferentie, van alle ge noemde landen bij elkaar. In Italië, dat allerminst instemming heeft betuigd met de Fransche Donauplan- nen, meent men in de vier-mogendheden- conferentie van de volgende week niet al leen meer waarborgen te zien voor 'n goede oplossing van de moeilijkheden uit finan cieel en economisch oogpunt, maar ook voor een inperking van eventueele Fran sche politieke doeleinden want tenslotte is men niet al te zeer overtuigd van de in politiek opzicht volkomen belanglooze be doelingen van den grooten Franschen geld schieter. Dat deze bezorgheid niet geheel ongegrond is, zou kunnen worden afgeleid uit sommige stemmen in de rechtsche Fransche bladen. Laten wij hopen, dat het den mogendhe den gelukt, de financieele ineenstorting der Donau-landen te voorkomen. Einde der vacantïe. Hebben wij de vorige week nog kunnen constatee- ren, dat de Chineezen te Sjanghai een tik je slaperig met hun schele oogen knipper den tegen de Japanners, thans dreigt het zooveel belovende Paasch-dutje in het Verre Oosten ten einde te loopen Nog is er rust, maar uit de berichten blijkt, dat er weer nieuwe oorlogstoebereidselen worden gemaakt, zoodat het vermoeden begint post te vatten, dat deze rust de stilte, is, welke aan den storm voorafgaat. De onderhandelingen te Sjanghai schie ten niet op, hetgeen op zichzelf nog geen verontrustend verschijnsel behoeft te zijn, want de Chineezen zoowel als de Japan ners zijn taaie onderhandelaars. Maar het gaat hier om meer dan om een loven en bieden, het gaat om het prestige van Ja pan en het schijnt voor Japan verbazend moeilijk om een aannemelijk voorwendsel te vinden om zich terug te trekken. Wanneer evenwel het avontuur van Sjanghai op min of meer bevredigende wijze zal zijn geliquideerd, krijgen we nog de kwestie van Mandsjoerije. Japan zit thans vrij vast in Mandsjoerije en zal zich er niet zoo gemakkelijk meer uit laten dringen, al hebben de Vereenigde Staten en de Volkenbondsmogendheden zich op het standpunt gesteld, dat zij op grond van het Kellogg pact en van het convenant van den Volkenbond geen terri toriale wijzigingen, in strijd daarmede ver kregen, zullen erkennen. „Dan maar zon der erkenning'', antwoordt Japan „en dan trek ik uit den Volkenbond!" In leidende Japansohe bladen wordt reeds openlijk over dit plan om uit den Volkenbond te treden geschreven Men stelt zich daarbij op het standpunt, dat de besprekingen te Genève voldoende hebben aangetoond, dat de Volkenbond tekort schiet in inzicht in de toestanden in Oost- Azië. En tevens, dat sommige kleine mo gendheden, met terzijdestelling van de wijdere gezichtpunten, het conflict hebben gebruikt om de eigen positie in den Vol kenbond te versterken door zekere Volken- bondstheoriën op den voorgrond te schui ven. Door dit alles is tenslotte niets anders bereikt, zoo meent men in de Japansche bladen, dan vertraging in de rechtstreek- sche onderhandelingen tusschen China en Japan, waardoor alléén het conflict kan worden geliquideerd. De Japansche minister van oorlog Arakd zou op het standpunt staan, dat men ech ter met maatregelen tot uittreding wach ten zal, totdat het rapport van de commis- sie-Lytton bekend zal zijn, waaruit het Ja pan zal duide'ijk worden of de Volkenbond al of niet de juistheid van de motieven voor Japans houding zal erkennen. In deze uiting ligt onmiskenbaar de ver borgen bedoeling pre-ssie te oefenen zoowel op deze commissie als op den Volkenbond, maar tevens spreekt er het voornemen uit, om zich niet om den, tenslotte militair machte'oozen, Volkenbond te bekommeren, indien het gaat om Japan's positie in China. Neemt deze stemming in Japan toe en blijft ook de Volkenbond op zijn standpunt staan, dan nadert het oogen blik, waarop de nieuwe, internationale tendenz in openlijk conflict zal komen met de oude nationalis tische opvattingen en men te Genève voor een principieel besluit zal komen te staan, hetwelk beslissend zal zijn voor de tpe- komst van den Bond en voor den verder te volgen weg. Maar ook Japan komt dan voor een be slissing van de grootste beteekenis te staan: zal het de verantwoordelijkheid op zich durven nemen het gezag van de Vol kenbondsidee, aan welks ontwikkeling het zelf zulk een groot aandeel heeft gehad, tegenover de geheele wereld in zulk een crisis te storten? Ook in dit opzicht verdient de ontwikke ling van het Mandsjoerijsche vraagstuk de volle aandacht. Nog een betalingsmoeilijk heid. Behalve de in den aanvang van ons overzicht genoemde prins, die in beta- Inigsmoeilijkheden zit, heeft ook de Iersche president de Valera moeilijkheden met de betaling. Hier zijn het echter geen financieele be talingen, maar de inlossing van de beloften, welke hij vóór zijn verkiezing heeft gedaan. Belofte maakt schuld Onze lezers weten, dat de Valera den eed van trouw aan den Engelschen koning wil afschaffen en dat hij reeds een nota aan de Engelsche regeering gereed had liggen waarin hij den strijd met Engeland formeel aankondigde. Op den eersten Paaschdag hadden de Iersche republikeinen bij de her denking van de Paaschrevolutie van 1916, zich nog zeer enthousiast betoond over dit voornemen van de Valera. Er is evenwel een kink in de kabel gekoenm. Canada heeft n.l. aan de Iersche regeering mede gedeeld, dat, indien zij volhardt bij haar standpunt inzake de opheffing van den eed van trouw aan den koning, zij uitgesloten zal worden van deelneming aan de econo mische rijksconferentie te Ottawa in Juli a.s. In verband daarmede is de nota voor- loopig nog niet verzonden. De Valera zit nu in 'n lastig parket. Aan den eenen kant de extremisten, die op een dollemans politiek aansturen, en er aan den anderen kant de gematigden, die in de Ca- nadeesche mededeeling een nieuw argu ment ontleenen voor hun standpunt, dat men den eed slechts kan afschaffen door vreedzame onderhandelingen en alleen on der voorwaarde, dat Ierland zijn positie van Dominion niet in gevaar brengt. Wij zijn benieuwd wat de Valera doen zal. SPORT VOETBAL R. K. FEDERATIE. R. K. Sportvereen. S. J. C. Voor morgen is er op 't Sportpark weder een flink programma af te werken, waarbij eenige zeer belangrijke wedstrijden zullen worden gespee'd. zoadat wij weder op een flinke belangstelling rekenen. Het pro gramma is als volgt: 12.30 S. J. O.-Jun.O. V. V.-Jun. 1.30 S. J. C. Il-St. Bavo I. 3.S. J. C. ILeiden I. R. K. Sportvereeniging „Leiden". Het belooft as. Zondag voor de Rood- Zwarten een drukke dag te worden; niet minder dan drie vriendschappelijke wed strijden staan op het programma, waaron der een medaille wedstrijd. Het eerste elftal zal de Noordwijksche badplaats opzoeken en er om drie uut een wedstrijd spelen tegen S. J. C. I. Wij verwachten een mooien, spannen- den maar bovenal fairen kamp. Het zal een goede training moeten wor den voor de a.s. ontmoeting tegen D. H. L. Eerste elftallers, alzoo allen op uw post! Het tweede elftal zou een wedstrijd spe len tegen A. S. C. te Zoeterwoude, doch deze vereeniging berichtte, dat het terrein niet beschikbaar is. De Leiden-reserven gelieven hiervan goede nota te nemen. Om 12.30 uur zullen onze junioren de Meerburgers ontmoeten. Leiden benjamins, laat u niet onbe tuigd en maakt den Meerburgers minstens één puntje afhandig. Deze wedstrijd wordt gespeeld op het „Leiden"-terrein. R. K. Sportvereen. „Teijlingen". Het eerste elftal speelt a.s. Zondag te Hillegom een vriendschappelijken wed strijd tegen Concordia I om 2.30 uur. Ver trek per fiets of 1.30 uur vanaf de K. S A. Teijlingen 3 speelt een competitie-wed strijd om 2.30 uur op Sporthof tegen Meer burg 3. De Junioren spelen om 1 uur tegen D. O. S.-Jun. op Sporthof. Dit zal ook wel ver liezen worden. Onze Jun. hebben het deze competitie niet ver kunnen brengen, wat wel zijn oor zaak vindt in het feit, dat er voor 6 Juni oren dispensatie is verleend om in het der de elftal uit te komen, zoodat er kleine, jeugdige spelertjes overbleven, welke zeker een klasse lager uit hadden kunnen komen, doch dit gaat eenmaal niet. Dezen zomer zal er zeker veel geoefend moeten worden en wel met 2 elftallen, mits er nog 6 leden zich opgeven. Spoedig zullen er nederlaag wedstrijden worden door de Junioren. Zij die er wat voor gevoelen om te voetballen geven zich ten spoedigste op bij den secre taris der Jun.-Commissie, den heer J. No- belen, Teylostraat 7. DIOC. HAARL. VOETBALBOND. DE „LEIDSCHE COURANT"- BEKER. INSCHRIJVINGEN EN LOTING. De inschrijvingen voor den strijd om bo venstaande beker hebben niet alle vereeni- gingen uit ons district aan den start ge bracht. Niettemin kunnen wij op een vol doende deelname wijzen en gezien de elf tallen welke tegen elkaar zullen uitkomen, zijn spannende wedstrijden te verwachten en valt heusoh niet te zeggen wie de ge lukkige winnaar zal zijn. De navolgende vereenigingen hebben ingeschreven: „Leiden", 2e elftal; O. V. V. Ie elftal; Meerburg, le elftal; Teijlingen 2b elftal; Alph. Boys le elftal; St. Bernar- dus le elftal; V. E. P. Woerden 2e elftal; S. N. A. le elftal; D. O. S. le elftal; S. J. C. 2e elftalS. M. C. le elftal. Echter worden de vereenigingen S. J. C„ St. Bernardus, S. N. A„ Teijlingen en V. E. P. dringend verzocht, alsnog om gaand het inleggeld in te zenden aan on- dergeteekende. De loting welke heden ten kantore der Leidsche Oourant heeft plaats gehad, bracht den navolgenden uitslag: 1 e ronde. A Meerburg IS. M. C. 1 B Alph. Boys IS. J. C. II C St. Bernardus ILeiden II D V. E. P. II—Teijlingen IL E S. N. A. I—O. V. V. I D. O. S. I vrijgeloot. 2 e ronde:' F D. O. S. tegen winnaar D G winnaar C tegen winnaar A H winnaar B tegen winnaar E De wedstrijden der le en 2e ronde wor den gespeeld op de terreinen der eerstge noemde vereenigingen. 3e ronde: J vrijgeloot de winnaar G uit de 2e ronde K winnaar F tegen winnaar H Deze wedstrijd heeft plaats op nader a: te ijzen terrein. Finale: De vrijgeloote winnaar J uit de 3de ron de tegen winnaar K. Deze wedstrijd heeft plaats op terrein „Leiden" Sportpark ,,Zuidwijck" te Wasse naar. Met de vaststelling der wedstrijden zal zoo mogelijk reeds Zondag 10 April worden begonnen en zal zulks Woensdagavond in de L. Crt. worden vermeld. Door den D. H. V. B. is als lid der oom missie aangewezen de heer J. de Haan be stuurslid van den D. H. V. B. Nadere gegevens onivangea de vereeni gingen schriftelijk. TH. BERGERS Secr.-Penningm. District Leiden. HET JUNIOR EN-TOURNOOL Ten einde te komen tot de verkiezing van een sterk junioren-elftal, hetwelk het District Leiden zal vertegenwoordigen op het grootte junioren-tournooi, waaraan zul len deelnemen de vertegenwoordigende elftallen van de districten Den Haag, Rotterdam en Haarlem, zijn twee proef- elftallen samengesteld, welke Zondag 10 April een wedstrijd tegen elkaar zullen spelen. De wedstrijd zal gespeeld worden op het terrein van de vereeniging „Meerburg", welke dit belangeloos ter beschikking heeft gesteld. De junioren-elftal oommissie zal bij de zen wedstrijd aanwezig zijn, om daarna te beoordeelen, welke junioren-spelers het best geschikt zijn voor het definitieve dis- tricts-elftal. Het is voor onze jongens dus zaak hun allerbeste beentje voor te zetten. De proefelftallen zijn als volgt samenge steld: Elftal A: W. Raaphorst (O. Y. Y.) A. Meiman G. de Kier (R.W.D.) (Leiden) F. Zandbergen B. v. Leeuwen Groenowoud (Meerburg) - (R.W.D.) (S.J.C.) P. Ham J. v. Nierop A. Kok (V.V.L.) (R.WJD.) (OV.V.) J. Akerboom J. v. Hameren (O.V.V.) (D.O.S.) Elftal B.f A. van Egmond (Alph. Boys) P. Wortman J. Prins (Alph. Boys) (Alph. Boys) H. Tijssen A. Kamphues B. Brakel (Meerburg) (Leiden) (Leiden) J. Beijen J. Groenewoud L. Kneiber (D.O.S.) (SJ.C.) (V.V.L.) B. Disseldorp P. Leliveld (S.N.A.) (S.N.A.) Reserse: G. Verhagen (S. N. A.), L. Hoogenboom (D.O.S.), L. Gusisenhoven (V. V. L.) en Jac. van Kampen (S. J. C.) Aanvang van den wedstrijd 1 uur precies op Meerburg-terrein. De spelers van elftal A gelieven in wit shirt met zwarten broek te spelen. Elftal B speelt in ander shirt waarvoor door hét districtbestuur wordt gezorgd. H.H. Secretarissen der vereenigingen, waarvan spelers zijn gekozen voor deze proefelftallen, worden beleefd verzocht er voor te willen zorg dragen, dat hurine spe lers kennis krijgen van hunne benoeming en er tevens voor te zorgen dat hunne spelers precies half-één present zijn in het patronaat aan de Hooge Rijndijk. Ook de elftal-commissie der junioren wordt hiermede verzocht aanwezig te wil len zijn. Nadere inlichtingen worden gaarne door ondergeteckende verstrekt. TH. BERGERS Secr.-Penningm. District Leiden. Wedstrijdprogramma voor a.s. Zondag. Eerste klasse A. HeliosCaesar; KimbriaR. K. O. N. S.; VolhardingValkenburg; Sitt. Boys Marsana; Kerkrad eV. V. H. Eerste klasse B. Union—VenloKolping—Brabrantia Geel ZwartS. V. B. Eerste klasse E. H. B. C.—G. D. A.; Gr. Willem II—Leo- nidas; D. E. M.Spartaan. Beslissingswedstrijd Lenig en SnelWilhelmus (om kam pioenschap tweede klasse O.). R. K. Sportvereen. S. N. A. (Stompwijk). A.s. Zondag zal het eerste elftal moeten toonen of het waardig is een klas hooger te spelen. Zij moeten n.l. voor hun promo tie spelen tegen St. Bernardus I uit Ha- zerswoude die degradatie-candidaat is. Het is voor S. N. A. jammer, dat 't elftal met 'n invaller-keeper moet uitkomen. Doch aan den invaller de taak om onze pessimisti sche gedachte om te zetten in betere. We vertrouwen op een mooien wedstrijd, waar in de tegenstanders elkaar fel zullen be kampen. We hopen, dat alle spelers zich (ook bij eventueelen achterstand) uiterst sportief zullen gedragen. Het zelfde zouden we ook tegen het publiek willen zeggen en dat men zich niet bemoeie met de beslissin gen van den scheidsrechter. De wedstrijd vangt aan om 2 uur en zal door den heer O. v. d. Geer geleid worden. FEUILLETON. Uit het Engelsch van WARWICK DEEPING. Vertaald door R. de Bree. 67) Luister eens. Ik weet dat die kerels op den loer liggen. Als zij de stallen moch ten binnendringen om onze paarden te steien zouden wij er beroerd aan toe zijn. De hall kan vannacht voor stal dienen. Laat een paa. krammen in de lambrizee- ring slaan en breng alle be-^ren naar bin nen. Menschen en paardei- allen onder één aak. Gaston knikte. Wat moet er met den jongen man gebeuren. Monsieur? Wij zullen hem tot het laatste oogen- blik gebruiken en hij zal nutig voor ons zijn, zelfs dan. Kom hier, Gaston. Over sommige dingen moeten we niet te hard praten. Zij stonden dicht bij elkaar; Gaston hoorde met een gezicht waarvan geen spier vertrok het plan van zijn meester aan. Slechts een of twee keer keek hij de Ro- than met ve* ba zing aan Gaat Madame met ons mee, Mon- ■néur? Dat heb ik toch gezegd. En de jonge man, Monsieur! moeten wij hem achter laten, opgesloten als een G3 in de stal Wordt je weekhartig, Gaston? Ik heb geen medelijden met menschen die mij in den weg staan. Bovendien, de truc zal onze vrienden bezighouden en wij zullen het goede moment moeten uitpikken. Ik heb vanmorgen alles met Martin overlegd. Het zal om middernacht hoog water zijn. Hij zal Pott Level binnenloopen en ons daar opnemen. Dan zal ik voor de paarden gaan zor gen, monsieur. Ja, nu dadelijk. Dan zullen we dinee- ren. Ik zal Miss Durell en haar vader gaan waarschuwen. Nance zat aan het venster, toen zij de Rothan's voetstappen op den gang hoorde. Den geheelen dag had zij nagedacht over Jeremy's plan en het scheen zoo onmogelijk het leek zooveel op een truc uit een ouder- wetsch tooneelspel. De Rothan klopte op haar deur. Nance, we zullen over een uur dinee- Ja. Ik zal u hier komen halen, om u naar beneden te geleiden. Zij hoorde h^m naar de kamer van haar vader gaan en kloppen. Hun stemmen klonken heesch en ruzie achtig. Om troost te zoeken keek zij naar buiten naar het eikenbosch op de helling van den heuvel waar Jeremy's wachters verborgen lagen. Ze was bijna boos op Jeremy om haar een dergelijk wapen in de hand te geven. Wel ke kans had zij het te gebruiken en waar om wierpen ze' de verantwoordelijkheid op een vrouw Zij hoorde de Rothan haar deur weer voorbijgaan. Hij neuriede dat lied, dat do Royalisten zoo dapper hadden gezongen in Versailles: O Richard, O mon roi, si l'univers s'abandon Een gevoel van hulpeloosheid kwam over haar. Zij liet haar voorhoofd op haar gekruiste polsen rusten en trachtte te be denken of zij niets doen kon. XXXVL Nance boorde beneden gehamer en in haar gedachten vormde zich een vaag idee dat het huis tegen een aanval gebarrica deerd werd. Zij leunde nog steeds op den raamdorpel toen zij de Rothan hoorde kloppen. Zij trad naar buiten met Jeremy's pak je verborgen onder haar keurslijf. Zij had het verzegelde eind afgescheurd en het papier er losjes omgevouwen, zoodat het poeder vlug uitgeschud kon worden. De vroolijke stemming van de Rothan verblufte haar. Zijn vroolijkheid had iets van de brutale opgewektheid van een aristocraat op weg naar de guillotine. Uw vader weigert vanavond met ons te dineeren. Hij is toch niet ziek. Alleen in een slecht humeur. U zult mij het genoegen van een onverwacht tete- è-tete toch niet misgunnen Neen. Bovendien heb ik bonger. Hij lachte en bood haar zijn arm aan. Laten we eerlijk zijn. Zelfs heldinnen moeten eten en drinken en hun gezicht wasschen. Het is monsterlijke nonsens, al die romantiek en al die verheerlijking van vrouwen. Een jongen aanbidt zonder on derscheid^ een man kiest de minst onaan gename noodzakelijkheid. Dat is het ver schil tusschen de liefde van een jongen en die van een man. Toen zij de eiken trap afgingen, kwam Francois van het portaal binnen met een paard aan den halster. Het beest volgde hem rustig genoeg, ofschoon zijn hoeven een vreemd lawaai maakten op de eiken vloer van de hall. Nance schrok van deze onverwachte ontmoeting. Niets anders dan een paard, ma chère. Het deed me schrikken. U beeft. U is niet van het hout waaruit men heldinnen maakt, om won derlijke, absurde dingen te doen; langs touwen naar beneden klimmen, en schur ken in bedwang houden met een pistool Wij vragen onze paarden om met ons te dineeren, dat is alles. Zeg mij eens eerlijk, houdt u van een avontuur? Ik houd er heelemaal niet van. Neen, natuurlijk niet. Het is afschu welijk ongemakkelijk, maar de menschen denken dat het heerlijk is en opwindend., om er over te lezen. Jean bediende hen aan tafel, terwijl Francois dc hall in en uitliep om de paar den van den stal naar binnen te brengen en hen vast te maken aan de krammen, die in de lambrizeering geslagen waren. De plaats van Nance was aan het beneden eind van den eiken tafel, waar het licht van het raam op haar gezicht viel. De Rothan leunde op zijn gemak terug in zijn stoel, hij keek haar aan en hield een zon derlinge alleenspraak. Waarom die oude ridders vrouwen zoo verheerlijkten Nance, begrijp ik niet. Ik heb ondervinding en ik ben nooit een vrouw tegengekomen die niet dwaas was. Al die romantiek: wonderlijke schepsels, ebroomkleurige blankheid, rozen, schitterende oogen, teederheid en rein heid Heel aardig in boekenMr. Ben ham denkt dat u de schitterendste jonger vrouw in de heele wereld bent! Dat denk ik niet. Maar omdat een man zonder vrouw nu eenmaal niet kan leven, doet hij zijn best iets goeds te maken van een slech ten koop. Zij voelde dat hij haar uitlachte en toch was er iets wraakzuchtigs en hartstochte lijks in zijn toon. U is te verstandig voor mij, Cheva- lier. Dat ben ik ongetwijfeld. De hersenen van een vrouw komen er niet veel op aan. Maar w ij bestaan niet alléén uit herse nen, dat is juist de tragedie. Zij ontmoette zijn oogen en haatte hem om zijn plotselinge dierlijke openhartig heid. Zij huiverde en dacht aan Jasper, zonder dat zij zich bewust was dat de Ro than is bepaalde opzichten eigenlijk een fijnere man was. Hij was een goed-opgc- voede schurk maar hij had ook knappe dingen gedaan in zijn leven. Jasper Ben ham zou alleen uitblinken als vader van een huisgezin. Maar Nance's gedachten gingen dien kant niet uit. Jean was door de Rothan weggezonden. Hij verscheen weer in de deur en zei iets in het Fransch. De Rothan duwde zijn stoel achteruit en stond op. Miss Nance, U wilt mij wel veront schuldigen Zij voelde dat zij bloosde, toen zij haar kans komen zag. Ja (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 13