HET HUIS DER VERSPIEDERS DONDERDAG 17 MAART 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER. Kind door een auto overre den en gedood. Gistermiddag te 4 uur had te Ameide een droevig ongeval plaats. Het vierjarig zoontje van den arbeider Lakerveld werd bij het onverwacht oversteken van den weg door een vrachtauto overreden. Het kind was op slag dood. Den chauffeur treft geen schuld. Aan de gevolgen overleden. De 73-jarige H. Gosselink die Maandag avond te Spankeren door een auto werd overreden, is in het Ziekenhuis te Velp overleden. Motorrijder verongelukt. Od den Haarlemmerweg te Amsterdam is Dinsdagavond een 28-jarige motorrijder uit Haarlem, di8 in do richting van zijn woonplaats reed, door to nu toe onopge helderde oorzaak van zijn rijwiol geslin gerd. Hij reed met vrij groote vaart en maakte een salto, waarna hij tegen den weg s.oog. Met zware verwondingen werd hij in hopeloozen toestand naar het Wil- hehnina-gasth.iis vervoerd en daar opge- n men, alwaar hii aan de bekomen verwon dingen is overloden. DOOR EEN TREIN GEGREPEN EN GEDOOD. Op het station Kleef is de rangeerder H. uit Groesbeek bij Nijmegen door een trein gegrepen en gedood. MOEDER EN DOCHTER OVERLEDEN. Maandag vertrok de 70-jarigo mevr. v. d. M., uit Eindhoven, naar hare in Duitsch- land wonende dochter, die eerstig ziek was. De moeder is onderweg in den trein aan hartverlamming overleden. Ook de dochter was inmiddels overleden. Verdronken. Op het Olie-eind te Sohijndel is het drie jarig kind van M. S. te water gevallen en verdronken. BRAND IN EEN MANUFACTUREN- MAGAZIJN. Elfjarig meisje redt een tweejarig kindje. Gistermiddag te omstreeks twee uur brak brand uit in het magazijn van manu facturen en confectiegoederen van den heer G. Spek in de Nieuwstraat te Maassluis. De brand, die vermoedelijk ontstaan is door het vlam vatten van goederen die naast, de kachel waren opgestapeld, nam direct een grooten omvang aan. Het gelukte twee voorbijgangers, den heereh C. Rietdijk en C. B. Ravenboer een jona-en en een meisje, die zich in de kamer achter den brandenden winkel bevonden, naar buiten te brengen. Een 11-jarig doch tertje van den heer Spek slaacde er in een tweejarig kindje, dat in dezelfde kamer in een ledikantje lag, naar buiten te bren gen. De kinderen kregen geen letsel. De brandweer, die spoedig ter plaatse was. bestreed het vuur met twee stralen op de motorspnuit. Zij mocht er in slagen, den brand tot den winkel, die vrijwel geheel uitbrandde te beperken. FEUILLETON. Uit het Engejsch van WARWICK DEEPING. Vertaald door R. de Bree. 54) Jeremy moest erkennen dat hij niet dik wijls in zijn leven een schermpartij zoo glad verloren had. Dus als ik u goed begrepen heb is het zoo: U, Chevalier, bent een Fransc'n spion. De waarheid is ontdekt. U verwacht de Fransche vloot in het Kanaal cn Napoleon die hier komt binnenvallenPrachtig. Om tijd te winnen houdt u dien jongen man gevangen, en richt een pistool op zijn hoofd om zijn vrienden te beletten tus- schenbeide te komen. De Rothan maakte een buiging en glim lachte: U hebt de situatie daar buiten gewoon helder samengevat, sir. Het is werkelijk héél eenvoudig. Jeremy liet het pistool zakken. Hij was totaal overbluft en achter het onverstoor baar masker van zijn gezicht ziedde blinde woede. Uitstekend, Ohevalier. Het schijnt dat de toestand van dien aard is dat we beter doen de discussie niet voort te zetten. Mr Winter, sir. Jeremy Winter. Mr. Winter, ik maak u mijn compli ment voor uw gezond verstand. Met lucifers gespeeld. Nader deelt men ons nog mede, dat de oorzaak van den brand moet gezocht* worden in het feit, dat het vijfjarig zoon tje van den heer Spek met lucifers achter de toonbank heeft gespeeld. Hierdoor is de inventaris aangestoken en de groote brand ontstaan. De politie stelt een ernstig onderzoek in. SMOKKELEN AAN DE OOSTGRENS. Heeft een ongekende hoogte bereikt Zefls worden goe derenwagens gebruikt! Ondanks het strenge optreden van de douane-beambten, die sinds eenigen tijd met politiehonden, lichtkogels en zelfs met prikkeldraadversperingen de smokkelaars in hun bedrijf trachten te belommeren, heeft de sluikhandel in het Nederlandsch- Duitsohe grensgebied een ongekende hoog te bereikt, en moet nog steeds een toene ming van de smokkelarij geconstateerd worden. Dit blijkt ook weer uit de thans gepubliceerde cijfers van de douane-inspec tie in het grensdistrict Dusseldorf dat het grensgebied in Zuid-elderland en Noord- Limburg Omvat Blijkens deze publicatie werden in dit district gedurende de maand Februari in beslag genomen lfe5.000 sigaret ten, 1700 beokjea sigarettenpapier, 3100 K.G. tabak, 1700 K.G. koffie, 31.000 KG. graan, 3900 K.G meel, 36.000 K.G. suiker, 128.000 K.G. aardappelen en 1800 K.G. an dere smokkelwaren. Uit deze cijfers blijkt, aldus het „Hbld.". dat de smokkelhande in vergelijking met Januari, dat reeds een recordmaand was, nog aanzienlijk is toegenomen, terwijl voor al de aandacht trekken de groote hoeveel heden suiker en aardappelen die in beslag genomen werden. Deze artikelen schijnen in den laatsen tijd een winstgevend object voor de smokkelaars op te leven, hetgeen vanzelf sprekend in verband staat met de nieuwe Duitsche invoertarieven. Er werden 124 rijwielen, 16 vrachtauto's en een motorrijwiel in beslag genomen en overeenkomstig de nieuwe bepalingen ver beurd verklaard. De douane-beambten slaagden er in niet minder dan 1300 smok kelaars te arresteeren. Nog sprekender zijn de cijfers van de aan de inspectie Dusseldorf grenzende in spectie Keulen. Daar werden over Februari in beslag genomen 546.000 sio-preH'»^ K.G. tabak. 5500 K.G. brood en 7600 K.G. suiker. Er werden negen vrachtauto's, ze ven motorrijwielen en 115 rijwielen ver beurd verklaard en 2421 personen gearres teerd In deze twee distrieten werden dus in toaal ruim 3700 smokkelaars in één maand gearresteerd, waaruit de geweldige om vang die het smokkelbedrijf genomen heeft, blijkt. Dat niettemin in onverminderde mate gesmokkeld wordt, blijkt wel uit de voor vallen van de laatste daeren. Te Hassem, een plaalsje tusschen Siebengewald en Goch, reden met korte tusschenpoozen zwaar beladen voertuigen naar een boerde rij. Dit drukke transport trok de aandacht van de douaniers, die op de hoeve een on derzoek insteldei). In de schuren troffen zij een partij van 8350 K.. tarwe aan, die niet door de vereischte papieren gedekt was en dan ook in beslag genomen werd. Bij de Geldersche Poort stuitten de com miezen des nachts op een smokkelaarsben de. bestaande uit acht man. De mannen die per rijwiel waren, trachtten te ont vluchten. maar waren spoedig door eenige patrouilles omsingeld en werden gearres teerd, terwijl hun rijwielen in beslag geno men werden De douaniers vonden 150 K.G. tabak op hen. Intusschen zoeken de smokkelaars als •gevolg van de steeds strengere controle door de commiezen naar nieuwe middelen- om hun waren veilig over de aTens te bren gen. De nieuwste truc. die thans toepas sing vindt, is het gebruik van goederentrei nen. Op Nederlandseh gebied begeven de smokkelaars zich met hun waren op den trein en verschuilen zich op of tusschen Jeremy kon den Franschman wel den nek omdraaien. Eén ding nog Chevalier. Hebt u een persoonlijken wrok tegen den jongen man 1 Hij keek de Rothan scherp aan. Niet meer dan de natuurlijke minach ting van een volwassen man voor een jeug digen dwaas die probeert hem dwars te zit ten. Er kwam een 'sarcastische uitdrukking op Jeremy's gezicht: Hij schijnt het an ders niet zonder succes gedaan te hebben Toen Jeremy den onheilspellende-n, kwaadaardigen- trek op de Rothan's ge zicht zag, had hij bijna spijt van zijn schampere opmerking. Mr. Winter, ik sta te hoog om boos aardige toespelingen te verdragen. Dank er den hemel voor, sir! Ik houd rar. Benham dus als gijze laar. En als de Franschen komen, sir? De Rothan haalde de schouders op. Van zoo'n landjonkertje trekken we ons niet zoo veel aan. Hij zal het lot van de rest van het gepeupel deelen. En als de Franschen niet komen? Dan zal ik zeker mr. Benham in mijn macht houden. Ik heb u al gezegd, mr. Win ter, ieder sehot en iedere steek naar mij, gaan door z ij n borst. Een bijzondere gunstige situatie voor u, sir! Ik veronderstel dat het nutteloos is u er op attent te maken. Chevalier, dat we wellicht dan toch nog tot onderhandelingen zullen komen bijvoorbeeld om u een vrij geleide te verzekeren als u het land zoudt wenschen te verlaten. De Rothan glimlachte: Men telt zijn winst niet op,mr. Winter, zoolang alle kaar ten nog niet uitgespeeld zijn. In bijzonder Huidcrême Scheerzeep Tandenborstel Tandzeep Tandpasta U kent al deze artikelen, niet waar!? Zoo niet, probeert ze nog heden! 2093 de wagons. Na de douanevisatie klimmen zij dan door de ventilatlekleppen in de ver zegelde wagons en wachten dan op een gunstige gelegenheid om den trein weder te verlaten. Het duurde niet lang of de douane-beambten kwamen achter deze handig opgezette smokkeltruc en zetten een val op om de smokkelaars op heeter- daad te betrappen. Toen gisternacht weder een goederen trein de grens passeerde, werd deze aan het station Dorsten opgehouden. Nog voor de smokkelaars zich goed en wel reken schap gegeven haddon van wat er gebeur de, waren de wagons geopend en zagen zij zich ontdekt Het bleek, dat de douane beambten een uiternxate*goeden slag gesla gen hadden. Een beruchte smokkelbende, bestaande uit tien personen, werd gearres teerd. en ongeveer 200 K.G. koffie en ta bak werden in beslag genomen. Tijdens de overrompeling sloeg een der smokkelaars op de vlucht, doch werd spoedig door een politiehond tot staan gebracht. De man ging daarop den beambte te lijf, waarop ook de andere smokkelaars in verzet kwa men. Het gevolg was, dat de douane-be ambten van hun vuurwapenen gebruik maakten, waardoor de eerste verzetsleger door een schot in den buik zwaar gewond werd. De heel bende werd ten slotte inge rekend. ONGEOORLOOFDE HANDEL GEDREVEN? Procedure tegen Wormerveer. Naar de „Tel." verneemt, zal een ontsla gen agent van politie te Wormerveer de gelnee,nte in rechten aanspreken. Deze agent werd met 1 Januari j.l. ongevraagd eervol ontslag verleend, omdat hij handel zou hebben eedreven. hetgeen volgens zijn instructie niet geoorloofd is Een. tweetal winkeliers uit de gemeente had zich bij herhaling hierover beklaagd. De ontsla cene ontkende, dat hij han del zou hebben gedreven; hij had er al thans geen cent voordeel van genoten. Hij vroeg vemietieing van het ontslagbesluit, doch hem word. na eenige maanden mede gedeeld. dat besluiten van den burge meester buiten het Koninklijke* vemieti- ginesbesluit vallen. De ontslagene zal nu, op advies van zijn advocaat, de gemeente in rechten d.w.z. voor schadevergoeding aanspreken, op grond van de overweging, dat de burge meester zich aan een onrechtmatige over- heidsdagd heeft schuldig gemaakt. Nederlandseh meisje in een zigeunerkamp. Be-lgisohe gendarmen hebben naar het „Vad." meldt, in een zigeunerkamp te Eupen een 15-jarig meisje uit Venlo aange houden, dat met een zigeuner leefde, die door de justitie gezocht werd. Het meisje zal naar Venlo worden teruggebracht. De zigeuner is gearresteerd. niet wanneer men aan de winnende hand is. Jeremy maakte een buiging. Ik wensoh u goeden dag, Chevalier. Goeden dag, mr. Winter. Ik behoef u niet meer op het hart te drukken voor zichtig te zijn voor het geval dat u zich in- mijn zaken wil mengen. XXIX. Als Jeremy woedend was kwam er een strakke trek op zijn anders onverstoorbaar gezicht, hij drukte zijn lippen iets stijver op elkaar dan anders en zijn kaken leken nog iets krachtiger. Maar zelfs in zijn toorn was hij altijd rustig en redelijkhij verloor zijn doel niet uit het oog en liet zich niet gaan in een razernij van booze woorden. Zoo woedend als de Rothan hem ge maakt had, was hij in jaren niet geweest en de erkenning dat Jaspers onbekooktheid wel een beetje mede de oorzaak was van zijn avontuur in het Davel Bosch temperde zijn boosheid niet in het minst. De Rothan was de soort man die hem met afschuw vervulde en door zulk een kerel overbluft te worden en zich door hem de wet te moe ten laten stellen was een hard geTae voor Jeremy's zelfsrespect. Hij vond de Rothan een verwenschte, afschuwelijke lafaard en het feit dat deze avonturier aan den an deren kant dapper en onverschrokken was, ergerde hem des te meer. De Rothan, als een rat in de val, had een desperate kans aangegrepen. Het cetuigde zeker van een buitengewone slimheid, maar het was toch een slimheid die mr. Winter verafschuwde. Verdraaid, wat moet ik tegen dat meiske zeggen 1 Hij moest eigenlijk om zich zelf lachen. - Wel, Jerry, jongen; je wilde je nu eens UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Vrijdag 18 Maart. Huizen, 298 M. Algemeen Programma verzorgd, door de NCRV. 8,00 Schriftlezing. 8.159.30 Gramofoonplaten. 10.30 Ziekendienst. 11.00 Mozartconcert (Gramofoon). 12.15 Concert M. Hagenbeek (sopraan), H. Hermann (viool), J. v. d. Horst Jr. (cello) en meyr. R. A. v. d. Horst-Bleekrode (piano). 2.00 Wenken omtrent Baby-verzorging. 2.30 Concerf. P. Berghout (harp), C. Riet veld (viool), H. J. Berghout (cello) en A. Martijn (piano en harmonium). 4.30 Pauze. 5.00 Voor amateur-fotografen. 6.30 Gramofoonpl. 6.00 Causerie H. J. Steinvoort. 6.30 Radio-dokter. 7.00 Tuinbouwpraatje. 7.45 M. G-erisch: Lente in Duitschland. 8.00 Concert door de H.O.V. o. 1. v. F. Schuurman. O.a. Menuet, Paderewski. 9.00 Causerie over Crisis en Plan-huis houding. 9.30 Vervolg concert. 0.a. Suite Peer Gynt nr. 1, Grieg en Serenade, Moszkowski. ca. 10.00 Vaz Dia-s. 10.3011,30 Gramofoonplaten. Hilversum, 1875 M 6.457.00 en 7.307.45 Gymnastiek. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding VPRO. 10.15 Voordracht Janny v. Oogen. 10.30 Concert Trio Michel. 11.00 Vrouwenkwartiertje. 11.15 Vervolg trio-concert. 12.00 Gramofoonplaten. 12.15 Zang door Hede Simon. Vleugel: E. Veen. 12.30 VARA-Karaer-orkcst o. 1. v. J. Hcy- kens. Zang-door Hede Simon. 2.00 Voor de scholen. 2.30 AVRü-Klein-orkest o. L v. N. Treep en Gramofoonplaten. 4.00 Piano-l-ecital door Joh. Jong. -4.30 Voor de Kinderen. 5.00 VARA-septet o. L v. I. Eyl en Gra mofoonplaten. 6.40 Causerie o. h. beginselprogram der S. D. A. P. 7.00 Vervolg septetconcert. 7.15 „De meneer van zooeven", hoorspel van W. Lichtenberg. 7.45 Vervolg septetconcort. 8.00 Faust-cursus door ds. E. J. v. d. Brugh. 8.30 Haydneoncert. H. Rijubergen (viool) en W. Pijper (piano). 9.00 Cursus „Geloofsleven" door ds. N. H. Gorter. 9.30 Vervolg concert. 10.00 Vrijz. Godsd. Persbureau. 10.05 Vfz Dias. 10.15 Ds. J. Thomson: 20 JaJire Weltge- schiolyte in Bildern". 10.4»» Gramofoonplaten. 11.0012.00 Gramofoonplaten. Daventry, 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein cn Berichten. 11.05 Lezing. 12.20 Em. Starkey en zijn orkest. Een 103-jarige. Den 29st,en dezer maand zal de weduwe Postema te Groningen het zeldzame voor- reoht ten deel vallen, haar 103den verjaar dag te mogen vieren. Het oude vrouwtje, dat tot voor korten tijd nog bijna dage lijks in de straten van Groningen te zien was, wandelde daarbij achter een wagen tje, dat haar tot steun diende. Zij is in Aurich Oost-Friesland) geboren en twee maal gehuwd geweest. Een mooie vangst. Men schrijft aan het ..Vad.": De vissehers H. W. Petter, J. W. Petter en B. van der Zand te Giethoorn wierpen gisteren in het Giethoomsche Meer een onfeilbaar toonen en alle boeven uit de buurt overbluffen. Maar je bent een oude soiffe snuifdoos en zo waren je te glad af Vertel haar d a t. Maar nu zonder gekheid De jongen leeft Dat is op het oogenblik het voornaamste en dat moet je haar in de eerste plaats zeggen Ze zal in staat zijn je te kussen, al vertel je verder niets.... Het verwonderde Jeremy niet dat Nance op hem stond te wachten bij het punt waar de laan uitkwam op de hooge gron den aan' den oostkant van Stonehanger. Zo zat op een bank- van zoden onder een boom. Van het huis af kon men haar niet zien. Jeremy riep haar het beste deel van zijn bericht reeds toe, toen hij nog een paar meter van haar af was. De jongon leeft en ik heb geen be paald slechte berichten Do manier waarop haar gezicht veran derde. deel Jeremy, een man van vijftig jaar. die heel wat beleefd had, haast de tranen in de oogen komen. Wat was het toch mooi om jong te zijn. om van iemand te houden en iemands liefste te zijn Waar is hij? O, dat is een heel verhaal. We moe ten samen krijgsraad houden. Hij steeg af, bond zijn paard aan den boom en zette zich naast Nance op do bank. Op haar gezicht was nog iets van den zachten glans achtergebleven die bij zijn eerste vertroostende woorden er op was gekomen. Wat is er dan gebeurd Ze Lebben >Jasper in het Darvel Bosch opgelicht. Dat dacht ik wel. De Rothan heeft hem veilig en wel opgeborgen in zijn huis. daar in de buurt van Sedlescombo. Houdt hij hem gevangen? 1.05 Orgelconcert H.. T. Young. I.50 Gramofoonplaten. 2.35 Voor scholen. 3.00 Verslag v. d. „Grand National" Paardenrace. 3.55 Voor scholen. 4.50 Mosohetto's orkest. 5.35 Kinderuur. 6.20 Berichten. 6.50 Mendelssohn's Pianomuziek door K. Taylor. 7.10, 7.25 en 7.50 Lezingen. 8.20 A. Thursfield (sopraan), Hubermanu (viool). Oa. Liederen van Brahms en Ro- rnanza andaluza, öa ra sate. 9.20 Berichten en lezing. 10.25 BBC-oykest o. 1. v. Hely-Hutchin- son. 0.a. Symphonic nr. 35 in D, Mozart en Notenkraker-suito, Tschaikowsky. II.2012.20 Savoy Hotel Orpheans. R a d i o-P aris, 1725 M. 8.05 en 12.50 Gramofopnplaten. 8.20 Concert. „Don Juan", Mozart. Or kest o. 1. v. Henri Defosse. Solisten: mevr. Duvelleroy en Mr. Borden. Kalundborg. 1153 M. 12.051.20 Concert u. Hotel „Angle- terre". 2.004.00 Radio-blaasorkest o. 1. v. J. Andereen. 7.30 Concert o. 1. v. Reeseu. Oa. Kiuder- symphouie, Hay dn en dito Romberg. 8.30 Piano-recital V. Fischer. 9.45 Voordracht over Exotische muziek. 10.1011.50 Dansmuziek u. h. „Iuduatri- Restaurant". Brussel, 508 M en 338 M. 508 M.: 12.36—2.05 Gramofoonpl. 5.20 Concert o. 1. v. Meulemans. 6.20 en 6.50 Gramofoonpl. 8.20 Concert o. 1. v. And ré m. m. v. mevr. R om bout-U ten (zang). Oa. Ouv. „Tanu- hauser", Wagner cn fra-gin. uit „Carmen", Bizet. 338 M.: 12.332.03 Gramofoonpl. 5.20 Operettemuziek o. L v. André. 6.50 Klankfilmmuziek (Gramofoon). 8.20 Concert m. in. v. „Kunst en Ver maak" o. L v. W. Deraemaeker en soLU- ten. Oa. Romance, Svendsen en L'Arló- sienne, Bi zet. Langenberg. 473 M. 6.257.20 Concert u. Hamburg. 11.1012.10 Concert u. Berlijn. 12.20-^1.50 Concert o. 1. v. Eysoldt. „4.205.20 Werag-orkest o. 1. v. Kühn. M. m. v. Wocke (bariton). 6.35 Werag-Kleinorkest speelt marscheu en dansmuziek o. 1. v. Eysoldt. 7.35 Goethe-herdenking. 8.509.35 Solistenconcert o. 1. v. Spitz. 9.4011.20 Populair avondcencert o. 1. v. WolL R o m e, 4 4 1 M. 7.10 Gramofoonplaten 805 Operette „Addio Giovinezza'', muziek van G. Pietri. 11.15 Laatste Berichten. Zeesen. 1635 M. 7.20 Uit Washington: „Worueber man in Amerika sprioht". 7.35 Goethe-herdenking. 8.40 Vroolijk uurtje uit Miiiichcn. 9.20 Berichten en hierna tot 11.60 Dans muziek door Georg Nettolniann en zijn or kest. z.g. zegen uit en haalden dezo weer op met ongeveer 3000 pond vette bleien, waartus- schen slechts één enkele snoek van 11 pond werd aangetroffen. Merkwaardiger wijze was de vangst tot nu slechts zeer nut tig geweest. Dit buitenkansje op don laat- stcn dag van het geoorloofde vischseizoen, kan als een unicum in de visscherijwereld worden beschouwd. Psychopaat ontvlucht. In een buitengewoon politieblad ver zoekt de Officier van Justitie te Alkmaar opsporing cn terugbrenging naar het R.-K. Psyyohopathengeslicht „St. Paulus" ie Hei- loo. van Adrianus Johannes Zegers, geb. 22 Febr. 1897 Ja. Wat een onmogelijk iels in den tr- woordipon tijd! We leven toch niet meer in de Middeleeuwen. Dan zullen we hem gauw genoeg weer er uit hebben. Jeremy schudde het hoofd. Lieve meid je kent monsieur de Rothan riiet. Hoe bedoelt u? vroeg ze verschrikt. Hij is zoo brutaal als de beul. Hij houdt Jasper als gijzelaar cn maakt het ons heol moeilijk om in to grijpen. Heeft hij u dat verteld? Inderdaadwe hebben een onderhoud op het grasveld gehad. Ik hield een pistool np hem gericht en vroeg hem waarom ik hem niet neerschoot. Ziin antwoord was dat zijn knecht op hetzelfde ootzcnblik Jas per zou neerschieten Ze houden hom als een soort schild vóór zich tegen ons. De glans op Nance's gezicht begon te wijken. Maar dat durft de Rothan toch niet? Ongelukkigerwijze durft hij dal wél. Hij is om zoo te zeggen. wel genoodzaakt het te durven. Het is de eenige kans dio hij heeft om zijn spelletje voort te zetten. We zijn op het punt van et-u crisis.- In do volgende maand zal het beslist zijn of er inva' plaats heefi ja-of neon. Daarop moet de Rothan wachten en tot zoolang kan hij geen gevaar riskeeren. Ze keek Jeremy heel ernstig aan. Denkt u dat hij wreed genoeg zal zijn om Jasper le vermoorden Helaas wel, kind. Dus als we tegen hem optreden of hem bij de autoriteiten aangeven, offeren we Jasper op Juist. Vandaar dat ik precies het ge voel heb vaji een tijger in een kooi. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 9