HET HUIS DER VERSPIEDERS KERKNIEUWS DINSDAG 15 MAART 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER. Stille Omgang-pelgrims aangereden. Toen Zaterdagavond om half elf veertien Stille Qmgang-pelgrims, die de reis van Alkmaar naar Amsterdam te voet afleg den. reeds Zaandam waren gepasseerd, werden ze op den Havenweg achterop ge reden door een vrachtauto van .T. R.. "uit Diemen. Door de ontdoende verlichting waarschijnlijk, zag de chauffeur de mannen niet, die op den berm van den weg een goed heenkomen hadden gezocht. Vier hun ner werden door den auto aangereden, met het gevolg, dat de heeren De Groot, uit Akmaar en Zonneveld uit Heiloo met em- stive hoofd- en beenwonden naar het zie kenhuis te Zaandam moesten worden ver voerd, vanwaar ze, na door den Genees kundigen Dienst verbonden te zijn, per auto naar hun woonplaats werden gebracht De twee andere aangeredenen konden met de overigen de voetreis naar Amsterdam vervolgen. Nadat door de marechaussee van de Hem brug proces-verbaal was opgemaakt, werd de auto. waarvan de remmen niet in orde bleken te zijn, in beslag genomen. Auto teoen een boem Eén doode, twee gewonden. Gisteravond onutreeks 9 our werd de 23-jarice bakkersknecht J. Verlinden, uit Swalnien toen hij op zijn rijwiel op den Rijksweg onder de gemeente Roermond reed, door een luxe auto \erreden en op slag gedood. De auto kwam tegen een boom terecht on werd /oo goed als ver nield. Een der inzittenden aerd met zware verwondingen er aebio'sen boenen naar het Z'ckenhuis te Venlo OTerceb'acht. De chauffeur van den wagen liep even eens vrij ernstige verwondingen op. Kind overreden en gedood. Gistermiddag is te Purmerend door een personenauto overreden het 3-jarig zoontje van de Gier te Purmerend Het knaapje stak plotseling de straat over. Een wiel ging over het hoofd. Het kind was direct dood. Doof jongetje aangereden. Te Schoonhoven is het 8-jarig zoontje van den heer J. K. bij het oversteken van de straat door een auto. bestuurd door don heer V. uit Lopik gegrepen. Het ventje dat eenigszins hardhoorend is, heeft bink- baar den auto niet hooren naderen. Met een schedelbreuk is hij naar de ouderlijke woning overgebracht. Bewusteloos op straat gevonden. Gisternacht om half één werd te Delft op den hoek van de Jacob Gerritstraat en den Burgwal de 26-jarige werkman A. L. bewusteloos gevonden. De politie vervoerde hem naar het gasthuis, waar bleek, dat hij een hersenschudding en een bekkenfractuur had. Een viertal vrienden deed het voorkomen, of hier sprake was van een ongeluk Er was echter reden om aan te nemen, dat hier van misdrijf spra ke was. In verband hiermede is als ver dacht van zware mishandeling van zijn bed gelicht en in arrest gesteld de 22-jarige A J. v. d. E. Zijn meisje bedreigd. Te Kapelle (Zeeland) is, naar de „Tel." meldt, een jongeman S. genaamd, aange houden, die zijn meisje reeds verscheidene malen met den dood had bedreigd. Ook thans had hij het meisje weer een brief ge schreven waarin hij dreigde haar te zullen doodschieten. Hij is ter beschikking van de justitie gesteld en naar het Huis van Be waring te Middelburg overgebracht. FEUILLETON. Uit het Engelsch van WARWICK DEEPING. Vertaald door R. de Bree. 52) Toen hij zijn paard had losgemaakt, be gon Nance te spreken. Ze staarde over de heuvels in de richting van de zee. Er was een ernstige, vastberaden trek op haar ge zicht. Als het ergste gebeurd is, moeten we gewroken worden 1 Jeremy was getroffen door de hartstochte lijkheid waarmee ze sprak. We zullen maar niet direct het ergste veronderstellen. Het is heel goed mogelijk dat ze Jasper hebben opgelicht om de dépeches die hij te pakken heeft gekregen. Wat er ook gebeurd is. mijn vader is bijna even schuldig als de Rothan Hij zal er niet van geweten hebben. Ik heb geen medelijden meer. Hij zal alles bekennen Jeremy dacht een oogenblik na. Het was niet verkeerd als hij wist dat de heele zaak ontdekt is. Bij het hek namen ze afscheid. Nance wees Jeremy den kortsten weg. Hij nam met een allervriendelijksten lach zijn hoed af. Hou je maar dapper, lieve meid. Op BRANDEN. Boerderij te Duivendrecht afge brand. Eén gewonde. Aan den Rijksstraatweg op de gTens van de gemeente Ouder-Amstel en Duiven drecht, is gisteravond afgebrand een boer derij bewoond door den landbouwer O. De brand is ontstaan door het ontploffen van een benzine lamp, die de 23-jarige knecht, B. geheeten, gebruikte voor het koken van water. De man, die alleen thuis was, vloog in brand. Hij is toen naar buiten gesneld en in een sloot gesprongen, waarna hij later op het dioge is gebracht. Met ernstige brandwonden is hij, na behandelde te zijn door dokter v. Doorn uit Abcoude, naar het Burgerziekenhuis te Amsterdam overge bracht en aldaar ter verpleging opgeno men. De boerderij brandde geheel af. Al leen het vee kon gered worden. De brand weren uit Ouder-Amstel en Abcoude ver leenden assistentie. De eigenaar van het huis, was sinds vier dagen verzekerd. De schade wordt geschat op 7 k 8000 gulden. Boerderijbrand te Woudenberg Negen koeien omgekomen. Door onbekende oorzaak is brand ont staan in de boerderij van den heer C. B te Woudenberg. Het vuur greep zoo snel om zich heen, dat nagenoeg niets gered kon worden. Vijf koeien wist men nog bui ten het brandende gebouw te brengen,, doch negen runderen kwamen in de vlam men om. De boederij brandde tot den grond af, evenals een paar op het erf staande hooibergen. «Tel." DIEVEN IN E'EN GOUDSMIDSWINKEL Niet handig genoeg geweest. Gisteravond kwam om zeven uur in den goudsmidswinkel van den heer G. Brunett aan den Binnenweg te Rotterdam een tweetal vreemdelingen binnen, die ringen te zien vroegen. Zij werden door de doch ter van den eigenaar geholpen, die tege lijkertijd de winkeljuffrouw opdroeg ook een oogje in het zeil te houden, daar zij de mannen niet vertrouwde. De eerst go- toonde ring beviel niet. zoodat zij andere te zien vroegen. Daarbij werd een tiental ringen getoond, die een der mannen om beurten in de handen nam en daarmede dan nogal vreemd stond te goochelen. Zij konden geen keus maken, zoodat zij de dochter van den eigenaar verzochten even naar buiten te komen om nog eens in de etalage te kijken. Even wierpen zij een blik in de etalage en liepen toen door met de mededeeling. dat er niets was, dat hen aanstond Tegelijkertijd kwam echter de winkeljuffrouw naar buiten die de doohter vertelde, dat er nog maar 9 van de tien ringen over waren Onmiddellijk zette mej. Brunett de mannen na, die het inmiddels op een.loopen hadden gezet, roepende: ..houdt den dief". Elk der beide vreemde lingen verdween in een andere zijstraat Fen van hen liep echter de doodloopende Keerweerlaan in. zoodat hij zeer spoedig werd gerepen door een inmiddels gearri- veerden poli tie-agent. Op straat werd de gestolen ring. welke een waarde had van f 95.en door den dief was weggewor pen. gevonden. De aangehoudene is opge sloten. Het is de 24-jariee F. R. G.. een Zuid-Amerikaan. De andere is voortvluch tig. De kerkinbraken van den laatsten tijd. De politie te Gouda heeft proces-verbaal opgemaakt tegen de drie mannen uit Rob terdam, die in den loop der vorige week zijn aansehouden als de plegers van den kerkdiefstal te Oudenbosch en zich thans te Breda in het Huis van Bewaring bevin den. Ze worden er van verdacht, ook do in den nacht van 24 op 25 Januari 1.1 ge nieegde inbraak in de St. Janskerk te Gouda op hun geweten te hebben. Voorts meent men aanwijzingen te heb ben, dat zij zich ook aan den kerkinbraken te Overschie, Pernis en Rhoon hebben schuldig gemaakt. „Msbd." den terugweg kom ik langs om je te ver tellen wat ik ontdekt heb. Nance liep langzaam naar Stonehangei terug. Om haar mond was een wilskrachti- gen trek, haar oogen staarden in de verte, groot en ernstig. Ze was bitter gestemd ten opzichte van haar vader en niet van plan hem te sparen. Anthony Durell zat op de bank onder den taxis-boom te lezen toen ze thuis kwam. Hij keek haar scherp aan en zij werd zich opeens bewust dat ze nog nooit tevoren zoo onaangenaam getroffen was door zijn hatelijk-apichtig gezicht en het dweepzieke in heel zijn persoonlijkheid. Elk gevoel van vrees voor haar vader was van Nance afgegledende gebeurtenissen van het laatste etmaal hadden haar bewust ge maakt van haar sluimerende kracht en hartstocht. Ik heb met u te spreken. Hij legde zijn boek terzijde en fronste ge- ergerd de wenkbrauwen. Wat bezielt je? Ik wilde u alleen zeggen dat het be kend is dat u een Fransch spion bent. Kind Ik weet hot en anderen weten het ook. U mag dankbaar wezen, dat die ande ren die het weten mijn vrienden zijn. Durell staarde wezenloos voor zich uit; de mond half open. Nance had een heftige uitbarsting verwacht, 'n repliek van scheld woorden zooals de vorige maal, uitvluchten, ontkenning. Hij vond zijn spraak terug en deed een krachtige poging tot zelfbeheersching. Wat bedoel je. Nance? Wat ik gezegd heb, vader Maar het is niet alles. Uw* vriend de Rothan heeft INSLUIPER IN EEN ZUSTER- KLOOSTER. Bij de komst van een zuster nam hij de vlucht. Toen dezer dagen des avonds een zuster in het klooster der Eerw. Zustere der God delijke Voorzienigheid te Arcen, naar den droogzolder wilde gaan, werd zij bij het be treden van den zolder omvergeloopen door een man, die zich op den zolder had schuil gehouden. In allerijl stormde de indringer de fcrap- pea af, en wist door 'n achterdeur van het klooster via de kloostertuin in het donker te ontkomen. De marechaussee te Arcen, die onmid dellijk van het voorgevallene in kennis werd gesteld, heeft, naar de „Msbd." meldt, den omtrek van het klooster afgezocht en in den laten avond nog een verdacht uit ziend persoon, een Duitscher, kunnen ar- resteeeren. Een signalement van den indringer kon niet worden verstrekt, aangezien de Zus ter niet in de gelegenheid was geweest den persoon op te nemen. De marechaussee stelt een nader onder zoek in. Brutale inbraak te Utrecht. Toen Zondagmorgen een der firmanten van de N.V. Leder Maatschappij v.h. J. El- zas het kantoor aan de Plompetorengracht te Utrecht betrad, bemerkte hij dat een in breker in den afgeloopen nacht zijn slag had geslagen. Het kantoor was in volsla gen wanorde, kasten en laden waren over hoop gehaald, maar voorloopig werden geen geldswaardige papieren gevonden. Vervolgens heeft de inbreker na veel zoe ken de reservesleutels van de brandkast in een andere kast gevonden. Na opening bleek echter het binnenwerk nog afgesloten zoodat hij dit moest forceeren. Ten slotte werden uit een geldkistje f 500 aan bank papier en f 25 aan postzegels meegenomen Daarop was de beurt aan het privé kan toor van den heer Elzas. waar men even eens alles heeft doorsnuffeld, een Oud Hol- landsche klok heeft opengetrokken om te zien of er misschien geld in verborgen was, en waar verder alle hoeken en gaten zijn doorzocht. COCA'NE-S MOKKEL AARS GEARRESTEERD. Door de crimineele politie te Luik zijn Vriidae gearresteerd zekere R.. uit Luik en zekere R uit Rittard. die beiden in het be zit waren van een kwantum cocaine. De I.uiksche recherche stelde zich in verbin ding met die te Heerlen hetgeen tot gevolg had. dat de Duitsehe vrouw K W. te Sit- fcard werd gearresteerd. Na een scherp ver hoor bekende zii de cocaine in Duitschland te hebben gehaald, naar Heerlen te heb ben overs-ebraoht en ze aan beide mannen te hebben overaeceven. De Heeriensehe recherche stelde zich nu in verbindinc met de crimioal-oolizei te Aken. w*aron de leverancier der cocaine, zekere S. aldaar we'd gearresteerd. Het echeele complot is thans in handen der nolïtïe. Verdovende middelen in beslan oenomen. Door de insnectie der directe belastingen invoerrechten en accijnzen te Helmond is aldaar bi; een persoon van Duitsehe natio naliteit een trroote nartii verdoovende mid delen. bestaande uit 109 amnullen momhine en 84 tuben cocaine in beslag genomen. Naar uit het politie-onderzoek is komen vast te staan, is hier echter geen sprake van handel in verdoovende middelen. De betrokken persoon had deze partij, welke in den smokkelhandel een waadde van duizen den eruldeus verte?enwoodi«rt., onbewust van die groote waarde, onder ziin berus ting. r>e verdoovende middelen ziin onge veer tien jaar geleden in ziin bezit geko men. doordat een Duitscher het pakket achterliet in een kosthuis te Heerlen, dat. toendertijd door de familie van den huldi gen bezitter werd geëxploiteerd. Uit op- schriten op pakket en buisies met de ver doovende middalen blijkt, dat ze afkomstig ziin van een Duitsehe leger-amb"1inoe in het jaar 1917 „Msbd waarschijnlijk ook een moord op zijn gewe ten. Durell's handen frommelden zenuwachtig langs de leuning van de bank. Een moord Daar weet ik niets van af. Ze keek op hem neer met onbarmhartige oogen. God geve dat u er niets van af weet. We moeten afwachten en geduld hebben. Maar denk er goed om dat u nu bent overgeleverd aan de genade van mijn vrienden die op de hoogte zijn. Het was beter voor u geweest als n mij een beetje vertrouwen had gegeven. XXVIII. Jeremy hield halt bij Queens Head Inn in Sedlescombe om een stukje brood met kaas en een kroes bier te gebruiken. Met zijn gemakkelijk aanpassingsvermogen en slag om met iedereen om te gaan, koBtte het hem niet veel moeite om met den waard aan te pappen. Jeremy informeerde naar het Steenen Huis. U bedoelt de plaats van Monsieur de Rothan Juist. Ga rechtuit door het dorp, daarna dien heuvel daar over en dan vindt u recht* een laan. U ziet het huis in de laagte lig gen. Heeft monsieur een grooten staf be dienden Drie, sir, voor zoover ik weet. Mannen Ja, sir, mannen. Ik heb den Chevalier in Londen ont moet. Nu ik hier in de buurt ben wilde ik hem wel eens opzoeken. Jeremy liep het steenen pad af tot het witte hek waar een jongen zijn paard vast- UIT DE RADIO-WERELD Programma's van Woensdag 16 Maart. Huizen. 298 M. Uitsl. N.C.R.V.-uitzending. 8.00 Schritlezing. 8.159.30 Gramofoonplaten. 10.00 NCR V-Dameskoor. 10.30 Ziekendienst. 11.00 Harmoniumspel M. F. Jurjaanz m. m.v. Mej. G Koeman, sopraan. 12.16 Concert. H. Hermann, viool; P. v. d. Hurk, fluit; J. Morassen, harmonium en piano. 2.00 Pauze. 2.30 Ohr. Lectuur. 3.00 Convert. Mevr. M. Hoving-Van Driel, sopraan; C. v Driel, viool en Moj. A. Baaitscheer, piano. 5.00 Kinderuurtje. 6.00 Voor de landbouwers. 7.00 Causerie over Geloofsvervolging in Rusland. 7.45 Ned. Chr. Persbureau. 8.00 Causerie over Nieuw-Gulnea. 8.30 Concert. P. Hartvelt, viooi; K. Hart- velt, viool en altviool. Oa, Duo voor 2 violen,. D-Dur, Pugnani. 9.3010.30 Pasieprogramma door „Bus- sumsch K.ein Vocaal Ensemble" o.l.v. A. G. v. d. Voort. 10.30 Vaz Dias. 10.4011.30 Gramofoonplaten. Hilversum, 1 875 M. V.A.R.A.-uitzending. 6.457.00 en 7.30—7.45 Gymnastiekles. 8.00 Gramofoonplaten. 9.00 Trio Drukker. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voor de arb. in de Oontinu-bedrij- ven. K. Bakker, voordracht. Trio W. Druk ker en Gramofoonplaten. 12.00— 2.00 Amsterd Solistenkwintet o.l. v. L. Cohen en Gramofoonpl. 2.15 Onze Keuken door P. J. Kers. 3.00 Concert VARA-Kinderkoor „De Rood'borstjes" o.I v. Leida Hulscher. Piano: J. Kiokhefer. Verder Piano-stukjes door Joh. Jong en Vraaguurtje. 5.30 V AM'A-septet o.l.v. Is. Eyl en Gramofoonplaten. 6.40 Causerie over het beginselprogram der S.D.A.P 7.00 Russische Zang-Ensemble „Mos- kwa" en Gramofoonplaten. 8.00 „Wakker en Tropenduit". 8.15 Concert „De Stem des Volks", Lei den, o.l.v O. W. de Nobel m.m.v. Haagsch Toonkunstenaars-Orkest o.l.v. H. Zeiden- rust. Mevr. J. Oskam-van Rangelrooy, so liste. Oa. Ouv. Oberon, Weber (orkest) en Loreley, Mendelssohn-Bartholdy (orkest- koor-soliste). 9.15 ,.De Dubbelgangers", klucht van Awertsehen 10.15 Vervolg concert. O a. Ouv. „W. Tell". Rossini en Ballet „Faust", Gounod. 11.00 Vaz Dias. 11.1512.00 Gramofoonplaten. Da ven try, 1554 M. 10 35 Morgenwijding. 10.50 Tijdsein en Berichten. 1105 Lezing. 12.20 Orgelconcert Quentin Maclean. 1.05 Gramofoonplaten. 1.50—2.35 Kwartetconcert uit het Brad ford (Midland) Hotel. PASTOOR N. GRAAF O.F.M. t In den ouderdom van 57 jaar is te Me- gen overleden de zeereerw. pater Nepomu- cenus Graaf, van de orde der Minderbroe ders, achtereenvolgens lector in het kloos ter Alverna te Wychen, kapelaan te Rot terdam en te Nijmegen en sedert 1916 pas toor te Meeen. hield. De herbergier deed hem met de grootste onderdanigheid uitgeleide. De wogen zijn goed en mooi droog, sir. Wilt u misschien een bed voor vannacht? Jeremy draaide zich om met een voet reeds in den stijgbeugel. Ik zal aan u denken. Hoe ver denkt u dat. het naar don Chevalier is? Een mijl of twee. Als ik niet bij hem logeeren kan, kom ik terug. Ik houd van een rustige plaats en van rustige menschen. We ziin heel rustig, sir; heel rustig. Ik zal er aan denken. Goeden dag. De herbergier keek hem na toen hij het dorp inreed. Hm Wat wil die? Een flinke man Had voor het een of ander een oogje op me; ik ben ook geen kind. Enfin hij schijnt er goed bij te zitten, dus dat kan geen kwaad. Jeremy had niet veel moeite om de aan geduide plaats te vinden. De roode schoor- steenen van het huis, dat in een kleine val lei lag, kwamen boven de doornstruiken en hazelaars uit en een blauwe rookpluim toekende zich af tegen den groenen achter grond van een met boomen bedekten heu vel. Het eind van de laan waar Jeremy zich bevond werd afgesloten door oen poort die naar een grasveld voerde. Jeremv steeg af en leunde met zijn ar men op den bovensten sluitboom van de poort en keek over het grasveld naar het Steenen Huis met zijn roode muren, ge schoren taxis-boomen en blinkende ven sters. De plaats zag er vredig en aantrek kelijk genoeg uit daar in do groene diep te van de vallei, maar het was Jeremy niet om de schoonheid van het landschap te doenHij bekeek met vorschendon blik 2.45 Voor scholen. 3.50 Sted. orkest Bournemouth o.l.v. Sir Dan Godfrey; Charles Bye, fiool. O-a. 2de Symphonie in b-moll, Borodin en Vioolcon cert b-moll, St Saëns. 5.05 Orgelconcert Reg. 5.35 Kinderuurtje. 6 20 Berichten. 6.50 Mendelssohn's Pianomuziek door K. Taylor. 7.10 en 7 50 Lezingen. 8.35 Uit de Queen s Hall: BBC-sympho- nie-orkest o.l.v. Felix Weingartner m m.v. Hubermann, viool. Beetfioven-programma. O.a.Gde (pastorale) symphonie in F en vioolconcert in D, op. 61. 9 25 Berichten. 9.40 Vervolg concert. 3de Leonore Ouver ture. 10 45 Berichten en causerie. 11.0512.20 Roy Fox en zijn Band. Radio-Paris, 1 7 25 M. 8.05; 12.50 en 9 05 Gramofoonplaten. 9.20 „Triplepatte" van Tr. Bernard en André Godfernaux. Kalundborg. 1153 M. 11.20—12.35 Concert uit Rtest. „Wivex". 2 204.20 L. Preils Instrumentaal ensem ble. 4.204.50 Gramofoonplaten. 7.35 Concert o.l.v. Gründahl. O.a. Uit „Mikado", Sullivan en „Geisha". Jones. 9 2010.20 Kuhlau-concert m.m.v. solis ten. 10.2011.50 Dansmuziek uit Rest. „Led- berg". Brussel, 508 M. en 338 M. 509 M.12.352.05 Gramofoonplaten. 5.20 Concert o.l v. J. Kumps. 6.20 Gramofoonplaten. 6,50 Sonateconcert. H. Wagemans, viool en Ch. Scharrès, piano. 8.20 Gramofoonp.aten. 8 50 Harprecital door Mej. Flour. O.a. Air vari', Haydn en rhapsodie, Grandjany. 9.2010.20 Concert in „Oud-België" (Max Alexys' orkest). 338 M.: 12.352.05 Gramofoonplaten. 5.20 Spaansche muziek o.l.v. F. André. 6.50 Gramofoonplaten. 8.20 Radio-tooneel door enke'e meisjes. 9.10 Accordeon en vioolmuziek door de heeren Holé en Buisset. Armand Verhoe ven, zang. Langenberg. 473 M. 6.257 20 Concert uit Hamburg. 10.5012.10 Concert uit Bieslau. 12.20—1.50 Concert o.l.v. Eysoldt. 4.205 20 Concert uit Mühlacker. 7.20 Vroolijke Avond. 10.30—11.20 Dansmuziek door Adalbert Lutter en zijn orkest. Rome. 441 M. 7.25 Gramofoonplaten. Uitzending van een Opera. Zeesen, 1635 M. 7.20 Uit Leipzig: Vroolijke avond met medewerking van het Dresdenerorkest en solisten o.l v. Rolf Schröder. 9.20 Berichten en hierna ,J)er unbekann- te Wagner" (Wagner als liederen- en piano componist) m m.v. solisten. Vervolgens tot 11.50 Dansmuziek door Hakon von Eich- wald's orkest. elk venster van het huis hij had de aan dacht van een man, die bezie is een oud vergeeld handschrift te ontcijferen. Jeremy bond zijn paard vast aan do poort en inspecteerde de kruitpan van zijn pistolen. Het was een stout stukje dat hij wilde uithalen en in zoo'n geval moot een man iets meer hebben om op to ver trouwen dan op zijn brutalen mond alleen. Hij klom over den sluitboom en liep lang zaam het grasveld over, telkens met zijn rijzweep tegen zijn rechterbeen tikkend. Toen hij een. dertig meter van den stee nen tuinmuur verwijderd was hield hij halt en bekeek het huis met het air van ien^and die een historische studie maakt van oude Engelsche landhuis-architectuur. Jeremy begaf -zich niet binnen het bereik van de vensters: er kon daar wel eens onver wacht een pistool afgaan Jeremy begon langs den tuinmuur heen en weer te loopen, de venstors scherp mon sterend. Het duurde niet lang of er ver scheen aan den kant van een raam bij een van de tralieblinden op de bovenverdie ping een gezicht Het bleof daar een oogen blik en was dan weer verdwenen in do schemerigo donkertje. van de kamer er achter. Een oogenblik later kwam eon knecht in livrei de poort uit en het pad over het grasveld op. Hij trad op Jeremy toe en sprak hem in gebroken Engelsch aan. Wat begeert monsieur hier? Jeremy stond wijdbeens met do handen op do rug, naar het huis te kijken. Prachtige raamvormen en uitstekend metselwerk. Die huizen in Jacobean-stijl zijn toch maar solideIs jo meester thuis, jongen Wat begeert monsieur? herhaalde hij. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 9