KERKNIEUWS HET HUIS DER VERSPIEDERS MAANDAG 14 MAART 1932 JE LEIDSCHE COURANT JERDE BLAD - PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER. De auto-aanrijding te Utrecht. Ook het tweede slachtoffer overleden. Zooals wij in ons ochtendblad reeds meldden heeft Zaterdagavond te Utrecht e enerustige aanrijding plaats gehad, waar bij een vrouw werd gedood en de 58-jarige H. B. zwaar werd gewend. Naar wij thans vernemen is ook de man gistermiddag aan zijn verwondingen overleden. ERNSTIGE VECHTPARTIJ. Een vrouw verdronken. In den nacht van Zaterdag op Zondag hebben twee schippersfamilies, die met hun schepen in het Schuitendiep te Gro ningen liggen, flink gedronken. Het gevolg was, dat 's nachts de politie erbij te pas moest komen om de ruzies, die op beide schepen waren ontstaan te beëindigen. Bij de eene familie gelukte dit. bij de andere echter, de familie S., heeft de ruzie een noodlottig gevolg gehad. De ongeveer 50- jange eebtgenoote van S. is name.ijk in het water terecht gekomen en verdronken. Zooals ,wij reeds in 't kort hebben ge meld. Haar 69-jarige man is aangehouden. Hij wordt er van verdacht zijn vrouw in het water te hebben geduwd. Dë zaak is verder in onderzoek. MOORDAANSLAG TE HAARLEM. Door een man op zijn gescheiden vrouw en zoon. Gisteravond te 7 uur kreeg de bewoon ster van het perceel Heerensingel 99 te Haarlem bezoek van haar vroegeren man S„ van wien zij gescheiden leefde. De man was in het bezit van een revolver. Er ont stond een twist, waarna de man zijn revol ver trok en eenige schoten loste op de vrouw en haar zoon. De vrouw werd ge raakt aan het voorhoofd en aan een der armen, terwijl de zoon licht gewond werd. De vrouw is naar het St. Elisabethsgast- huis overgebracht, haar toestand is bevre digend te noemen. Inmiddels hadden de buren de politie gewaarschuwd. De dader is kort daarop op straat door de politie aangehouden en in bewaring gesteld. De man heeft een volledige bekentenis afge legd. HET DRAMA TE PUTBROEK. Het onderzoek loopt ten einde. Het onderzoek inzake het drama van Putbroek loopt, naar de „Nieuwe Koerier" verneemt, ten einde. De verschillende rapporten des deskundi gen zijn bij de Rechtbank te Roermond in gekomen. Hiertoe behooren een rapport van dr. Hulst uit Leiden, die de sectie op de lijken der vier slachtoffers verricht heeft, voorts een tweetal rapporten van den heer van Waegeningh, scheikundige te Maastricht, en een van den meester ge weermaker van het garnizoen te Maas tricht. Het rapport van dr. Hulst bepaalt zich tot be weergeven van de bevindingen tij dens de sectie en beschrijft den aard der verwondingen van de slachtoffers. Uit het rapport van den meester geweer maker valt op te maken," dat de in beslag genomen schietwapens in deugdelijken toe stand waren. Wat de gevonden hulzen betreft, neemt het rapport van den heer van Waegeningh de mogelijkheid aan, dat deze afkomstig zijn uit de in beslag genomen wapens. Ook vond de deskundige bloedsporen op de kleeren van een der verdachten. De ingediende rapporten zijn lijvig van omvang. Er bestaat alle kans, dat- de zaak tegen de beide verdachten v. d. E. in April voor de Roermondsch© rechtbank zal dienen. De juiste datum der behandeling is ech ter nog niet vastgesteld. Er zullen verschillende getuigen worden opgeroepen. GR00TE BRAND TE APELDOORN. Zaterdagavond om kwart over zes ont stond brand in het mode- en manufacturen- magazijn, de ..Duif", eigenaresse de N V. v/h Gebr. Meeroken te Zaandam, welk ma gazijn aan de Hoofdstraat te Apeldoorn is gelegen. De brand woedde met ongekende hevigheid. De brandweer was spoedig ter plaatse en richtte aanvankelijk met drie stralen, later met acht, het water op de vuurzee. De brand onstond op de tweede verdie ping in de meubelafdeeling. Om zeven uur brandde reeds de eerste étage, welke de afdee.ing japonnen en mode-artikelen be vat. Om kwart over zeven stortte het dak in. De brand schijnt in hevigheid toe te ne men, zoodat de brandweer den brand wel niot meester zal worden. De belendende perceelen werden steeds nat gehouden. Een reusachtige menschenmenigte, welke ter gelegenheid van de Zaterdagavond- markt ter been was, sloeg het schouwspel gade. ONEERLIJKE NOTARISKLERK AANGEHOUDEN. Kleine landbouwers de dupe. De majoor van de rijksveldwacht te Heerlen en de rijksveldwacht te Voeren- daal en Hoensbroek hebben zekeren M., notarisklerk te Klimmen, aangehouden, verdacht van oplichting, verduistering en valschheid in geschrifte. Het betreft hier bedragen van verscheidene duizenden gul dens. Vooral kleine landbouwers uit Klim men, Ransdael en omgeving zijn het slachtoffer. M. is naar Maastricht overgebracht. Hij heeft een volledige bekentenis afgelegd. VERDUISTERING. Door een gemeente-ontvanger. Uit Heenvliet meldt men aan het „Vad.": Bij een door B. en W. dezer ge meente gehouden kasopneming is gebleken, dat de gemeente-ontvanger J. A een be drag van 5700 heeft verduisterd. Zijn borg stelling bedraagt 4500, zoodat de gemeen te eventueel 1200 schade zal kunnen lij den. He tekort is den laatsten tijd ontstaan. De gemeente-ontvanger heeft, naar hij heeft medegedeeld, het laastej aar alstuin- der en agent van suikerbieten, enz. aanzien lijke verliezen geleden. Misdrijf? In het begin van Februari werd op een Maandagmorgen het lijk van den gehuwden arbeider F. te Muntendam uit het Munten- dammerdiep opgehaald. Men meende aan vankelijk dat F. een ongeluk was overko men. De marechaussee heeft op het lijk evenwel wonden aangetroffen die niet ten gevolge van een val zijn ontstaan. Het on derzoek leidde to de aanhouding van een broer en een neef, schoonzoon van dien broer. Op lost van de justitie te Winscho ten zijn deze mannen opgesloten. Ontevreden werkloozen. Bij de wekelijksche uitbetaling van steun aan de werklooze arbeiders te Krom menie is het tot betreurenswaardige inci denten gekomen. Een aantal ongehuwde werkloozen, die geen uitkeering ontvingen, uitten diverse verwenschingen aan het adres van den penningmeester van het Algemeen Burger lijk Armbestuur, den heer J. Caro. Toen de heer Caro zich na de uitbeta- ling op straat vertoonde werd hij door een honderdtal personen lastig gevallen. Op merkzaam gemaakt door het hulpgeroep van den heer Caro, schoot de politie te hulp, die hem naar zijn woning bracht. Z. EX. MGR. SCHI0PPA. Pauselijke belangstelling. In den ernstigen toestand van den Pauselijken Internuntius Z. Exc. Mgr. Schioppa, is nog geen verandering geko men. De Internuntius heeft een telegram van Z. H. den Paus ontvangen, waarin Z. H. mededeelt, hem den Pauselijken Zegen te schenken. Z. H. betoonde voorts groote belang stelling in den toestand van den Inter nuntius en gaf den wensch te kennen daarvan regelmatig op de hoogte te wor den gehouden. „Msb." PATER F. HENDRICHS S.J. De viering van zijn gouden kloosterjubilé. Te 's-Gravenhage heeft zich ©en co mité gevormd, ter huldiging van Pater F. Hendrichs S.J., bij gelegenheid van zijn gouden kloosterjubilé. Door dit co mité zal de volgende circulaire worden verspreid „Pater F. Hendrichs S.J., een onzer Katholieke voormannen, bekend in heel Nederland, viert op 2 April a.s. zijn gou den kloosterjubilé. De juiste datum was 25 September 1931, maar zijn conferenties voor anders denkenden beletten hem om dien dag het feest naar buiten te vieren; van daar het uitstel tot 2 April 1932, op wel ken dag hij tevens zijn 70sten verjaar dag viert. In de stad, waar Pater Hendrichs de laatste jaren woont, heeft zich een co mité gevormd, dat zich thans recht tot de bekende vooraanstaande Katholieken in Nederland, met het verzoek, om Pa ter Hendrichs op den dag van 2 April te huldigen. Het ligt in de bedoeling een fonds bijeen te brengen tot voortzetting van het groote werk onder niet-Katholieken. en wel door het stichten van een of meer tehuizen ten behoeve van de bekeerlin gen. Zij, die in eigen huis de gelegenheid missen Katholieken te ontmoeten, kun nen daar in een aangename omgeving met dezen van gedachten wisselen. Op Zondag 3 April zal in Hotel Wit- tebrug de huldiging plaats vinden en het geschenk hem worden aangeboden. Pater Hendrichs' leven bewoog zich op velerlei Katholiek gebied, o.a. reli gieus, journalistiek, sociaal en apologe tisch. Jarenlang vervulde hij spreekbeurten in t-al van plaatsen van ons land en on dank© zijn hoogen leeftijd geeft hij in de winteravonden nog minstens 100 cursus avonden voor niet-kath olieken. Zijn „Gouden Keten van Waarheid" waarvan in één jaar meer dan 40.000 exemplaren werden verkocht, is een stuk werk, dat klaarblijkelijk door eiken lezer wordt gewaardeerd en dat in zijn soort geheel apart staat. Het lijkt ons dus ten volle verdiend Pater Hendriohs te doen huldigen door heel Nederland en daardoor zijn gouden feest tot een onvergetelijken dag te ma ken. Heel Nederland moge daaraan mede werken". Het gironummer van de penningmees- teresse is 192023. Het Haagsohe comité bestaat uit: Mr. dr. D. A. P. N. Kooien, voorzitter, Javastraat 50; Caty Verbeek, secr.-pen- ningmeesteresse, Willem de Zwijgerlaan 56, tel. 554751mr. P. J. M. Aalberse, Jo'han van Oldenbarneveldtlaan 82; mr. W. J. Berger, Frankenslag 324; H. J. Borghols, Antonie Heineiusstraat 2; A. P. G. M. Drabbe, Wassenaarsche weg 109; H. Galema, Laan v. N.-O. Indië 163; E. A. M. Govers, Heimstraat 2; mr. A. O. E. M. de Groot, Jozef Israëlslaan 47; mr. H. A. M. T. Kolfschoten, Franken slag 8; R. van Romunde, Schevening- UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Dinsdag 15 Maart Huizen, 298 M. KRO.-uitzending. 8.009.15 Gramofoonpl. 10.00 HIRO. 11.00 Gramofoonpl. 11.3012.00 Godsd. halfuurtje. 12.15—1.45 KRO.-trio o. 1. v. P. Lustenhou- 2.00 Vronwenuurtje. 3.00 Modecursus door mevr. Cuppens Geurs 4.00 KRO.-orkest o. 1. v. Gerritsen. 4.30 Cursus „De Moderne Zakenman". 5.00 KRO.-orkest, vervolg. 6.15 Engelsche les. 7.10 Causerie over scheikunde. 7.45 Verbondskwartiertje. 8.00 Lijdensmeditatie door Pastoor J. Th. v. Noord. 9.30 Vaz Dias. 9.4511.00 KRO.-kunstensemble o. 1. v. P. Lustenhouwer, o.a. Polichinelle en serenade, Rachmaninoff en Grieg potpourri, arr. Ur- bach. 11.0012.00 Gramofoonplaten. Hilversum, 1873 M AVRO-uitzending. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoonplaten. 10.30 Concert O. Schumann (zang), Egb. Veen (piano) en H, Taubmann (piano). 11.00 Tuinbouwpraatje. 11.30 Vervol concert. 12.00 Gramofoonpl. 12.302.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. P. de Petri (accordeon). 2.30 Gramofoonpl. 3.00 Knipcursus. 4.00 Hollandsch halfuur, AVRO-strijkkwart. 4.30 Radio-kinderkoor-zang. 5.00 Mond-accordeonclub „Door oefening Kennis", o. 1. v. N. v. Asselt en gramofoonpl. 5.30 Uit hotel Central, den Haag, concert door Willy Honsbeek en zijn orkest o. 1. v. Lismonde. 6.30 R. V. U. Dr. H. Schuurmans Stekho ven: Dierlijke parasieten van den mensch en ziektebestrijding. 7.00 Moderne Fransche kamermuziek, o. 1. v. C. Höweler, trio, Ravel. H. Bosmans foiano) F. Heltnann (viool) en H. van Wezel (cello). 7.30 Engelsche les. Fred Fry. 8.00 Omroeporkest o. 1. v. N. Treep, m. m. v. Grethe WeynschenkHogenbirk (zang), o.a. Uit ballet „Zar und Zimmerman", Lortzing. 8.30 Wouter Loeb met liedjes. 8.50 Friesch vovaal kwartet (Sopraan, alt, tenor en bas). 9 00 Omroeporkest o. 1. v. Treep, o.a. uit „Meistersinrfer". Wagner. 9.30 Grethe WevschenkHogenbirk (zang), en Egb. Veen, begeleiding. 9.45 Omroeporkest uit Samson en Dalila", St. Siêns. 10.00 Vaz Dias. 1015 Friesch vocaal kwartet. 10.30 Vervolg Omroeporkest o.a. Wiener Blut, Strausz. 11.0012.00 Gramofoonplaten. Da ven try, 1554 M 10.35 Morgenwijding. 10.50 Berichten. scheweg 54; L. A. Roozen, Badhuisweg 251; dr. L. C. M. Steger, v. d. Spiegel straat 13; Jan Stuyt, Bezuidenhout 185; Jhr. Oh. Verheyen, Bankastraat 127; A. C. A. van Vuuren, Kon. Emmakade 169. Voorst is een comité van aanbeveling samengesteld. waarin vooraanstaande persoonlijkheden van Katholiek Neder land zitting hebben. FAILLISSEMENTEN Uitgesproken: Th, Overmecr, architect, Noordwijk aan Zee. Cur. mr. F. D. L. Gunning, Leiden. J. Zoetendaal, winkelier, N o o r d w ij k- Binnen. Cur. mr. A. J. Sormani, Leiden. 11.05 Lezing, 12.20 Orgelspel, E. O'Henry. I.20 Leonardo Kemp's orkest. 2.25 Voor scholen. 4.50 Midland Studio-orkest o. 1. v. Cantell. 5.35 Kinderuur. 6.20 Berichten. 6.50 Mendelssohn's piano-muziek door K. Taylor. t 7.10 Fransche causerie. 7.40 Orgelconcert Sir Wal^ord Davies. 8.20 BBC-dansorkest o. L v. Henry Hall. 8.50 Lezing. 9.20 Berichten. 9.40 „Confessional", hoorspel door Percival Wilde. 10.25 Brahm's Liebeslieder door Radiokoor. o. 1. v. Robinson, m. ra. v. B. Mason en E. Lush (2 piano's). 10.5512.20 Jack Harris en zijn band. Radio-Paris, 1 7 2 5 M. 8.05 en 12.50 Gramofoonpl. 8.20 Concert o.a. „Die Ruinen von Athen", van Beethoven. 9.05 en 9.50 Vervolg concert, o.a. Slavisch* dansen, Dvorak. Kalundborg, 1153 M. II.201.20 Concert uit het Palace-hotel. 2.204.20 Concert o. 1. v. Gröndahl. 7.208.20 Concert o. 1. v. Reesen. o.a. Con certpolka, Lumbye. 8.409.05 Strausz-concert o. 1. v. Reesen, Fragmenten uit „Der Rosenkavalier". 9.4510.20 Moderne Deensche liederen en pianowerken, o.a. Humoreske en Arabeske, Nielsen. BrosseL 508 M en 338 M. 508 M. 12.352.05 Gramofoonpl. 5.20 Concert o. 1. v. André. 6.50 Gramofoonpl. (Schubert-concert). 8.20 Concert o. 1. v. Kuraps, m. m. v. Lorenz (tenor), o.a. uit Donauwellen, Ivanovici en uit Paljas, Leoncavallo. 338 M. 12.352.05 Gramofoonpl. 8.20 Soc. Harmonie „De Toekomst", raej. Rambert (sopraan), Mr. Rubeau (tenor). Dir. Fr. Babusiau, o.a. Fakkeldans, no. 3, Meyer beer en ouvert. Rienzi, Wagner. Langenberg. 473 M. 6.257.20 Concert uit Hamburg. 11.2012.10 Gramofoonpl. 12.251.50 Concert o. 1. v. Wolf. 4.205.20 Werag-slrijkkwartet: Von Tartini bis Strawinski". 7.20 Het Berlijnsch Philh. Orkest o. 1. v. W. Fürtwaigjer, o.a. ouvert. „Freischütz". Webe ren derde (schotsche) symphonie, Mendels sohn, na de pauze derde symph. F-dur, Brahms. R o m e, 4 4 1 M. 7.25 Gramofoonpl. 8.05 Kamermuziek. 8.50 Radiotooneel. 9.2011.15 Fragmenten uit „Madame But terfly", Puccini I 7.20 Actueele voordracht. Z e e s e n. 1635 M. 7.50 Wilhelm Furtwangler dirigeert het Ber lijnsch Philh. orkest. 9.20 Berichten en hierna tot 11.20 populair orkestconcert uit Hamburg o. 1. v. Adolf Seeker. „Zoo? En waar is Kareltje". „Die ligt onder de sofa. De ooievaar heeft hem nog niet gebracht." FEUILLETON. Uit het Engelsch WARWICK DEEPING. Vertaald door R. de Bree. 51) Jasper geloofde in het succes van een vrouw te bruskeeren. Hij wilde Nance op de proef stellen en haar beoordeelen naar de wijze waarop ze op zijn woorden rea geerde. En reageeren deed ze, maar op een* manier die hem noodzaakte zijn gedachten over haar te herzien. Bent u een vriend van Jasper? Ze kwam over de steenen brug die over de droge gracht voerde en de bleeke ont steltenis op haar gericht verdreef Jeremy's cynisme. Zoo kunt u het noemen als u het wilt, miss Durell. Ik ben zoo'n soort oudere oom van hem en ik geloof dat ik hem heb leeren loopen, als ik me goed herinner 1 Hij keek Nance thans niet blijkbare sym pathie aan. Er was niets gekunstelds in haar houding, niets van die trucjes waarmee sommige vrouwen pogen emoties voor te wenden. Haar bleekheid was echthaar geheele desolate angst was echt. haar ge voelens voor Jasperwaren echt. De oude menschenkenner wist dat hij zich niet vergiste. Vertelde Jasper u waar hij heen ging? Ik ben den heelen dag niet op Rush Heath geweest. Had hij u niets verteld Ik ben den heelen nacht wakker geweest.... en heb gewacht. Er kwam een grimmigen trek op Jere my's gezicht. Miss Durell, ik weet het meeste van de zaak. En ik kan nog wel meer gissen. De Chevalier de Rothan.... Aha. daar hebben we het! Ze hebben geduelleerd in het Darvel Bosch. De scherpe lijn van Jeremy's kin kwam nog iets meer naar voren. Wat? En de jongen heeft me er nïeta van gezegd Hij trok er alleen op uit te gen dien Ierschen schooier. Groote he mel Nance's lippen trilden, er kwamen groo te tranen in haar oogen en haar handen be wogen zenuwachtig langs de plooien van haar japon. Het was ter wille van ons. Misschien heeft hij het u verteld Gisteravond is hij hier geweest voor hij naar het Darvel Bosch ging. Hij was ook zeker van zichzelf. Hij beloofde dat hij op den terugweg langs zou komen om te vertellen hoe het was af gel oo pen. Jeremy de man met de rijke ervaring liet zich uit het zadel glijden en stak kameraadschappelijk de hand uit. Ik neem het Jasper niet kwalijk dat hij dit heeft gedaan, maar wel dat hij al leen is gegaan. Die schurk van een de Ro than is in staat iemand te vermoorden voor een kroes bier. Nance huiverde. U moet zoo niet pra ten 1 Neem me niet kwalijk, beste meid. Laat ik eerst mijn verzuim herstellen en me even voorstellen. Winter is mijn naam, Jeremy Winter. Waar is dat Darvel Bosch? Ik wil er direct naar toe. Ik ga met u mee om den weg te wij zen. Maar Ik moet gaan, ik kan niet anders. Ik wilde juist gaan toen u aankwam. Jeremy wist wel wanneer een verlangen onweerstaanbaar ws. Hier was een jong meisje dat op den drempel van het leven stond en de werkelijkheid van het leven met eigen oogen wilde zien, hoe bitter en smartelijk haar eerste ervaringen ook mochten zijn. Ze was sterk, rijk van hart en van een ontróerenden ernst. Kun je iets machtig worden wat op een paard liikt, beste meidl Neen. En bovendien kan ik niet rij den. Wel, we moeten roeien met de riemen die we hebben Hoe ver is het? Twee mijl. Dan zal ik uit onde vriendschap maar met je meewandelen, hè? Jeremy bedoelde het schertsend maar het was inderdaad alsof ze elkaar al jaren kenden toen zij samen op weg waren. Beide waren ze vervuld met angst over Jasper en dit gemeenschappelijke gevoel, maar ook een intuïtieve bewustheid dat ze elkaar in nerlijk na-stonden had direct een band van 3yympathie tusschen hen gelegd. Ze heeft een scherp verstand, tempe rament en hart, dacht hij bij zichzelf. Ik heb me deerlijk vergist met mijn wantrou wen. maar ik had het na de eerste woor den toch wel troed in de ca ten hoe ze eigen lijk was Die .verduivelde kwajongen, waarom heeft hij zoo'n haast gehadwaar om heeft hij me geen woord gezegd Toen ze aan het hek bij den ingang van het Darvel Bosch kwamen bleef Jeremy stilstaan en keek Nance vragend aan. Wil je hier niet blijven wachten? Neen. Ik ga met u mee. Hij was bang voor hetgeen ze zouden kunnen vinden. Maar hij zag dat haar moed groot genoeg was en dat de bitterste zeker heid haar liever zou zijn dan deze vreese- Iijke twijfel. Kom dan maar. Ik zal mijn paard aan een stijl van het hek vastmaken. En ze gin gen samen het bosch in. Het was drukkend warm tusschen het dichte geboomte. Vliegen dwarrelden tus schen de stammen en om het kreupelhout en Jeremy, ongewoon prikkelbaar, sloeg er met zijn hoed naar. Ze waren beide ge drukt en spraken geen woord Jeremy keek grimmig hij bedacht hoe hij er in slagen kon met zijn degen de Rothan zijn trekken thuis tc brengen. Nance wist waar de open plek was en Jeremy kon aan haar ademhaling hooren dat zij de p'aats naderden. Hij volgde mei zijn oogen de sporen van Jaspers paard. Is het nog ver? We zijn er. De open plek lag voor ze en de paarden- sporen bogen daar ook zijwaarts heen. De helft van de plaats lag weer in de zonne schijn© de rest in de schaduw en het was er angstig stil. Blijf hier staan, kind. Hij liet Nance achter onder oen eik en begon de plaats nauwkeurig te onderzoe ken. Zijn scherpe oogen ontdekten terstond verschillende feiten. Nog een ander paard was op de open plaats geweest en in het midden was de grond platgetreden: het punt waar de mannen gestreden hadden. Maar uit den toestand van het struikgo- was kon de scherpzinnige Jeremy de list van de Rothan en zijn mannen reconstrueo- ren. Takken waren gebogen en gebroken, doode bladeren platgetrapt. Het kon niet anders of meer dan één man moest hier aan den gang geweest, zijn. Hij keerde naar Nance terug. Ze keek hem angstig-vrapend aan als een ernstige zieke die veel pijn heeft, den dokter. Hij vertelde in het kort wat hij bevon den had. Ja, het is valsch spel, eindigde hij. Denkt u dat Jasper?.... Beste kind, ik weet het niet. Ik weet alleen dat er platgetrapte bladeren en ge broken takken liegen en dat de Rothun mannen bij zich had. Maar omtrent 't lot van Jasper is daar niets zekers uit af te leiden. De lafaard, om een hinderlaag te leg gen. Jeremy wreef nadonkend met zijn hand om den kin. Die schelm woont aan den anderen kant van den heuvelrug, nietwaar? Aan den weg naar Wincholsea? Npcn. dichterbij; aan een laan tus schen Sedlesrombe en Westfield. Het heet het Steenen Huis. Het Steenen Huis? Dat ken ik wel. Ik zal er maar direct eens heengaan. Meent u dat werkelijk? Ik denk dat ik daar wel wat gewaar zal worden. Ik weet hoe ik met heeren als de Rothan moet omspringen. Ze keerden door de hoofdlaan naar het hek terug. Jeremy dacht ernstig over het probleem na en zei niets. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 9