TSP der TIPS Uw merk Is G I B B 3 UIT DE OMGEVING FAILLISSEMENTEN DONDERDAG 3 MAART 1932 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BLAD PAG. 6 100 K.G. DYNAMIET ONTPLOFT. In den nacht op Woensdag is nabij Monfc- pellier een vrachtwagen, be'aden met 100 K.G. dynamiet, met ontzaggelijk gedonder in de lucht gevlogen. De explosie was in een omtrek van minstens 10 K.M. zoo duidelijk te hooren, dat de slapende dorpelingen ge wekt werden. Volkomen versplinterde en verwrongen brokstukken van de auto wer den in de nabijheid van den weg door de po.itie gevonden. Van den bestuurder ont breekt ieder spoor. Noodlottige val. De loiaer van het bankfiliaal Max Spath und Co. te Neurenberg, de bankier Max Löwenstein, is gisteravond van het bal kon van zijn op de derde verdieping gele gen woning in den tuin gevallen, waarbij hij zulke ernstige verwondingen opliep, dat hij hedenmorgen is overleden. Of het hier een ongeval of een zelfmoord betreft, moet het onderzoek nog uitwijzen. BRAND OP SCHIETTERREIN BIJ BERLIJN. Radio-station in gevaar. Op het schietterrein van Berlin-Tegel is gistermiddag brand uitgebroken die tot dus ver meer dan twee vierkante kilometer heide en bosch, zoowel met laag als hoog geboomte, heeft verwoest. Het radio-station op den Tegeler Platz is in gevaar. Het vuur breidt zich steeds meer uit GEWELDIGE BRAND IN DE V. S. Bijna 140 gebouwen in de asch gelegd. In Pennsgrove (New-Jersey) is gisteren een brand uitgebroken, die door den heer- schenden krachtigen wind snel om zich heen greep. Twee kerken, het schoolge bouw en 135 huizen werden door het vuur verwoest. De oorzaak van dezen ontzag gelijken brand is nog onbekend. Groote kasteelbrand In Silezië. Gistermorgen vroeg is in het groote slot Kessel-Schossdorf als gevolg, van kortslui- ting brand ontstaan. Toen de brandweer arriveerde stond het heele gebouw al in vlammen. De slangen moesten over een af stand van 200 meter naar een vijver geleid wordende vorst bemoeilijkte verder het blusschingswerk ten zeerste, zoodat eerst 2 1/2 uur na het uitbreken van den brand water kon worden gegeven. Het midden deel van het gebouw is geheel uitgebrand; het meubilair kon voor het grootste deel gered worden. NOG GEEN SPOOR VAN LINDBERGH'S ZOON. Een briefkaart der ontvoerders. De ontvoerders van Lindbergh's zoontje hebben den vader een met drukletters ge schreven briefkaart gezonden, waarop wordt medegedeeld, dat het kind gezond en wel is en dat later instructies zullen worden gezonden voor de vrijlating van den baby, waaraan de ouders zich zullen moeten hou den. Een ambtenaar der posterijen te Newark in New Jersey heeft de kaart tua- schen de poststukken gevonden en de po litie op de hoogte gesteld. Het schijnt wel vast te staan, dat een los geld van 50.000 dollar wordt geëischt. De politie houdt echter de bijzonderheden ge heim. Wel heeft het hoofd der politie te Hopewe.l in New Jersey, Williamson, in welke plaats Lindbergh zooals bekend woont, verklaard, dat de personen, die de ontvoering hebben gepleegd, geen briefje hebben achtergelaten in het bedje van het kind en dat zij ook geen anoniemen brief aan de politie hebben gezonden. Daartegen over staat echter, dat kolonel Lindbergh gistermorgen per auto uit zijn woning is vertrokken, om, naar men vermoedt per vliegtuig, naar de ontvoerders te zoeken. Dat Lindbergh tracht met de ontvoer ders van zijn kind in contact te komen, blijkt ook uit een telefonische mededeeling, die de gouverneur van New Jersey van den vader heeft ontvangen. De staat New Jersey had namelijk een belooning van 10.000 dol lar uitgeloofd voor de aanhouding van de ontvoerders, doch blijkbaar is Lindbergh bereid den losprijs te betalen, als hij er in slaagt met de ontvoerders te spreken, daar na het telefonische gesprek door den gou verneur werd medegedeeld, dat de uitge loofde belooning weer was ingetrokken. Ondertusschen wordt geen middel onge bruikt gelaten, om de bandieten op te spo ren. President Hoover heeft zich uitvoerig laten inlichten over het voorgevallene en een onderhoud gehad met den attorney- general. Troepen-afdeelingen en agenten bewaken alle wegen waarlangs de daders zouden bunnen komen, doch tot nu toe zon der resultaat. De bezorgdheid van de ouders is des te groot-er, daar de baby de laatste dagen verkouden was. Bovendien verwacht mevr. Lindbergh binnenkort haar tweede kindje. Wat de ontvoering zelve betreft, de bij zonderheden hierover zijn schaarsch. De da ders zijn buitengewoon brutaal te werk ge gaan, daar zij 't kind hebben ontvoerd op 'n tijdstip, dat iedereen zich in huis bevond. Kolonel Lindbergh zat met zijn echtgenoote aan tafel, terwijl het dienstmeisje mevrouws kamer opruimde. Het kindermeisje, dat de baby naar bed had gebracht, was even acht uur naar beneden gekomen om te gaan eten. Blijkbaar hebben de ontvoerders gewacht tot het kind s'iep. ZoDder dat iemand iets hoorde, zijn zij het huis binnengedrongen; zij hebben niets overhoop gehaald en slechts het kind en zijn dekentjes, b ijkbaar met het oog op de koude, meegenomen. Volgens sommige berichten zijn er geen voetsporen gevonden, andere berichten melden, dat men vingerafdrukken heeft ge- De want SCHOONER SCHEREN? GIBBS probeereni Scheerzeep. GIBBS scheercrème. vonden en dat de Ontvoering moet zijn ge pleegd door een man en een vrouw, die hun schoenen omwikkeld hadden. Men vermoedt dat de daders afkomstig zijn uit New-York en onder lèiding staan van iemand, die over veel ge'd beschikt. Terwijl geheel Amerika met spanning uit ziet naar nadere berichten omtrent deze ge ruchtmakende zaak, heeft weder een ont voering plaats gehad te Niles in den staat Omio. James Dejute, het zoontje van een rijken aannemer uit Niles is op weg naar school door eenige personen vastgegrepen, die hem vervolgens per auto naar een on bekende bestemming wegvoerden. Nadere bijzonderheden omtrent deze nieuwe ont voering zijn nog niet bekend. „Tel.". Tutti-frutti-boom in Texas. Een fruitkweeker in den staat Texas in de Vereenigde Staten is het na jarenlan ge enting gelukt, van één en denzelfden boom korsen, persiken, abrikozen en prui men te verkrijgen. Elk der betreffende tak ken staat op zijn beurt in bloei en draagt vervolgens op den juisten tijd vrucht. Men zou dus kunnen zeggen, dat de gelukkige fruitkweeker "uit Texase zich verheugt in het bezit van een tutti-frutti-boom 1 De Berlijnsche bierstaking. De Duitsche bond van caféhouders heeft een verklaring gepubliceerd, waarin o.a. ge zegd wordt; Door de zware belastingen, dié aan de meeste bedrijven geen be staansmogelijkheid meer overlaten, zijn op eenige plaatsen talrijke caféhouders er too overgegaan den bier-boycot toe te passen. Zij meenden namelijk, dat de beloften der rijksregeering niet vertrouwd moesten wor den. Daartegenover constateeren wij, aldus de bond. dat de regeering vasthoudt aan haar belofte van 20 Maart af de bierbelas ting te verlagen en bereid is de onderhan delingen met de vertegenwoordigers der café-organisaties voort te zetten. Daarom adviseeren wij den boycot stop te zetten, tot de besprekingen beëindigd zijn. De ver koopprijzen behoeven intusschen niet ver laagd te worden, doch wel blijft de verlar ging van den prijs der brouwerijen bestaan. HOOGMADE Geitenfokvereeniging. Gisteravond hield deze vereenignig een propaganda-vergadering i nde zaal van café Hillebrand. Na opening der vergadering hield de heer Oe Jong. assistent van den Rijksveeteelt-con sulent, een lezing over het verzorgen en onder houden van geiten en de voordeelen, die er verbonden zijn aan het houden van een goede geit. Jammer is het, dat dit zoo weinig inge zien wordt en dat er daardoor vereenigingen zijn, die geheel en al zijn'opgeheven. Daarna deelde spr. mede, wat enkele gei ten heben geproduceerd in deze vereeniging volgens de controle-lijsten van 1931. Een van deze geiten heeft geproduceerd een waarde aan melk van 90. Vervolgens sprak de heer De Jong over de stalling van de geit; hoe met weinig kosten deze dieren een goede stal kun nen hebben. Tevens sprak spr. over de melk, vergeleken met de melk van de koe; hoe de melk van de geit geheel en al vrij is van de zoo gevreesde t.b.c.-bacillen. Tenslotte kwa men de lichtbeelden op het doek en kregen wij verschilende rassen van geiten te zien en ten laatste de beide keurmeesters, de heeren Van Noord en Clement, die op het doek een applausje kregen. Daarna werd een collecte gehouden ten bate van de kas, welke collecte opbracht f3.52%. Daar er niemand iets te vragen had, werden de melkcontrole-lijsten uitgereikt door den heer Borst, den melkcontroleur. Na een dankwoord van den voorzitter aan de heeren De Jong en Borst werd de bijeen komst gesloten. OEGSTGEEST Bouwvereen. BuitenluatHet zal de ar beiders in deze gemeente zeker interesseeren te vernemen, dat de woningbouwvereen. „Bui- tenlust" aan den architect v. d. Heijden op dracht heeft gegeven voor het maken van een nieuw bouwplan. Dit plan omvat 18 woonhuizen van het tvpe als de reeds bestaande en 10 meer bestemd voor bewoning door grootere gezinnen. De panden zullen worden gebouwd achter het reeds bestaande complex. Er zal grooten spoed worden betracht, terwijl zal worden gestreefd naar soberen bouw met lage huurprijs. Het is voor het nieuwe energieke bestuur te hopen, dat de gemeente thans de noodige medewerking verleent en daardoor de achter stand, op het gebied van woningvoorziening voor de arbeiders, inhaalt. Vooral nu de loo- nen naar beneden gaan. is het voor de arbei dersbevolking van belang, dat er ook huizen van niet te groote huurwaarde beschikbaar komen. Het adres van den secretaris, waar men zich als lid van de bouwvereeniging kan opgeven, is H. Boom, Rijnzichtweg 118. Om kans te hebben op één der te bouwen panden, dient men zich tijdig op te geven. Hanze. Genoemde vereeniging hield gis teravond in „St. Willibrord" een alg verga dering onder voorzitterschap van den heer W. F. de Rooy, die bij de opening allen, doch speciaal pastoor de Vetten, verwelkomde. Onder de ingekomen stukken waren ver schillende stukken van het hoofdbestuur, die na voorlezing voor kennisgeving werden aan genomen. Op het verzoek van het crisis-comité om steun, werd besloten 10 aan het comité af te dragen. Uit het jaarverslag van den penningmees ter kunnen we mededeelen, dat het ledental thans 30 bedraagt. De penningmeester bracht het financieel verslag uit; er bleek een klein batig saldo aanwezig De boeken en bescheiden werden door de heeren v. d. Post en v. Velzen nagezien en in orde bevonden. De begrooting 1932 wees aan inkomsten en i'itgaven aan 489.63. Het aftredend bestuurslid, de heer W. den Boer, wenschte voor de herbenoeming niet meer in aanmerking te komen; in diens plaats werd benoemd de heer J. Schrijvers. Wederom werden nieuwe leden aangenomen Bij de rondvraag deelde pastoor de Vetten mede, dat op verzoek van het crisis-comité na iedere vergadering gelegenheid zal wor den gegeven het bekende zwarte busje te ge denken. Hierna sluiting op gebruikelijke wijze. NOORDWIJK Kappersbond. In hotel Royal alhier had gisteravond een vergadering plaats, uitgaande van den Nederlandschen Kappersbond, afd. Leiden. Hiertoe waren alle Noordwijksche kappers patroons uitgenoodigd. De voorz. dezer afd., de heer Kouwenberg te Leiden, opende deze vergadering en heette de aanwezige collega's hartelijk welkom. Uitvoerig en duidelijk zette spreker het doel dezer vergadering, n.l. de noodzakelijkheid van organisatie, uiteen. Na dit helder betoog, traden alle aanwezigen staande de vergadering als bondslid toe. Besloten werd voorloopig alhier een cor respondentschap op te richten, om daarna zelf een afdeeling te vormen. Tot correspondent werd benoemd de heer Joh. G. Blok, alhier. Voor het bestuur der afd. Leiden is dezen avond een waar succes geworden. Aan het einde sloot de heer Kouwenberg deze vruchtbare vergadering met een hartelijk woord van dank. WASSENAAR. Gevonden. Jongenskous, heerenhand- schoen. Geboren: Hendrika Jacoba Annigje d. v. C. W. G. van Beek en A. de Vogel. O verled e n: Hedwig Helena Grunfca 23 j. echtgen. van A. J. Hoekstra. Gerard Yarkevisser 20 j. ongeh. Petrus Theodo- rus de Greef 19 d. Jacob Vas Dias 80 j. ongeh. Frederik Ahasverus Gerritsen 76 j. wedn. van M. E. Geers. NOOTDORP. Kiesvereeniging. U. Maandag hield de R. K. Kiesvereeniging haar jaarvergade ring des avonds te 7 uur in het R. K. Ver- eenigingsgebouw. Na openings en lezing notulen, gaf de heer Vreede, bij afwezigheid van den pen ningmeester, het finantieel verslag, waaruit bleek, dat de ontvangsten over 1931 waren f 194.38 1/2 en de uitgaven f 138.69. Op 1 Jan. 1932 was er een saldo van f 66.09 1/2. Aan de orde was bestuursverkiezing. Af tredend en herkiesbaar waren de heeren P. J. v. d. Sande en B. J. Kroon, terwijl voor zien moest worden in de vacature van L. J. v. d. Sande. Als candidaat werd gesteld de heer G. Zweere. Gekozen werden P. J. v. d. Sande met 53 stemmen, B. J. Kroon met 51 stemmen en G. Zweere met 30 stemmen. A len namen hun benoeming aan. De vergadering ging thans over tot ver kiezing van een voorzitter. De heer P. J. d. Sande werd met groote meerderheid van stemmen herkozen. Deze dankte voor het groote vertrouwen, in hem gesteld. De voorzitter deed eenige mededeelingen en verzocht een weinig medewerking bij het betalen der contributie. Spr. gaf vervolgens te kennen dat er enkele leden zijn. die na de verkiezingen voor lidmaatschap bedan ken en zich na drie jaar wederom als lid op geven. Spr. ste't voor, bij deze omstandig heden de achterstallige contributie te laten betalen. Dit voorstel werd door de verga dering aangenomen. Hierna stelde de heer C. Sluijs voor een contributie te heffen van 30 oent per lid. Dit voorstel werd aangenomen met 52 stem men voor en 3 stemmen tegen. De voorzitter dee'de mede, dat door enkele vereenigingen aan het R. K. Verenigings gebouw een geschenk is gegeven en stelt voor namens de Kiesvereeniging een H. Hart-beeld te geven. Dit voorstel werd al gemeen aangenomen. Bij de rondvraag werd de vraag gesteld een verzoek te richten tot B. en W. om een verkeersbord te plaatsen aan de R. K. School op den Veen weg. Het bestuur zou zich hiermede belasten. De heer Lindeman vroeg de reden, dat het jaarverslag niet gelezen was. De voor zitter antwoordde, dat de secretaris zich niet meer met de kiesvereeniging bemoeide en dat de vereeniging niet in het bezit is van een 2e secretaris. De heer Tetteroo ste'de voor een 2e secretaris te benoemen uit het bestuur. Het bestuur zou ook hier voor zorgdragen. Van de rondvraag werd nog door velen gebruik gemaakt. De voorzitter wist alle vragen bevredigend te beantwoorden. Nadat de voorzitter de vergadering ge sloten had, volgde nog een gratis verlo ting. waarna de prijzen aan de gelukkige winnaars werden uitgereikt* VOORHOUT. Koperen jubileum wethouder van der Laan. Onder groote belangstelling heeft de heer W. van der Laan gisteren zijn ko peren jubileum als wethouder dezer ge meente gevierd. Tal van telegrammen, brieven en andere gelukwensc-hen van buiten de gemeente ge werden hem. buiten die van de ingezete nen dezer gemeente. Bloemstukken van het College van B. en W., van raadsleden, van ambtenaren en personeel warén tastbare bewijzen van de hoogachting die dezen functionaris toege dragen wordt. De burgemeester, raadsleden en tal van ingezetenen kwamen hem complimentee ren. Dat alles was voor den heer van der Laan een groote verrassing en zal hem de voldoening gegeven hebben, hoezeer alge meen hulde gebracht werd in zijn vrucht baren arbeid in de afgeloopen twaalf en een half jaar als wethouder dezer gemeente. W0UBRUGGE. Vertrokken: J. van der Meer naar Gouda. H. Visser naar Rijnzaterwoude. Gevestigd: M. Theising en C. Win kel van Gladbeek. T. Herms van Nor- derhem. M. Hauer van Wonne-Eichel. alls vier'uit Duitschland. P. M. en C. M. Zeestraten van Haarlemmermeer. P. Koetsier van Hilligeraberg. E. Groene- veld van Sassenheim. G. P. van der No- gel van Bodegraven. H. Wester en ge zin van Utigeradeel. DE AVONTUREN VAN EEN VERKEERSAGENT JE. 261. Buitengewoon hartelijk was het afscheid van den maankoning. Hij drukte Keesie zoo hartelijk de hand, dat het lichaamsdeel ten slotte heel pijnlijk was. „Vaartwel, Kees", zei de koning, „houdt je goed en laat wat van je hooren''. „Ik zal u een radiootje zenden, meneer de Sire", zei Keesie, „een radiootje, daar heb ik nocit van gehoord", antwoordde de koning en de verkeersagent, geholpen door den professor legde den koning uit, wat de draadlooze war. 262. Eindelijk was het oogenblik van het vertrek aange broken en onder gejuich van den koning en de maan- kabouters, die daarbij nog zijn hoedje verloor, zoodat de menschen op aarde dachten dat er een vallende ster door het luchtruim vloog, ging het vliegtuig de lucht in. Iedereen groette, ook de paarden knikten met ,hun kop pen. TER-AAR. De samensmelting van IJsclubs. Maan dagavond werd in het Café Verhoef te Pa- peveer weer een IJsclubvergadering gehou den. De opkomst was flink. De voorzitter, de heer van Tol, opent de vergadering. Verder zet spr. uiteen de be sprekingen die gevoerd zijn om te komen tot een groote IJsclub. Ten slotte is be sloten, dat „Door Vriendschap Saam ver bonden" ontbonden is, en deze heeft vo rige week 10 bestuurs eden gekozen voor de nieuwe IJsclub. Nu zal het bestuur van de IJsclub, die reeds 2 jaar geleden is opge richt, en bloc aftreden en dan 10 bestuurs leden kiezen, die dan gezamelijk met de an dere 10 van Vriendschap het bestuur zul len vormen. Maar neen, dat ging niet zoo gemakke lijk, want de heer H. Mohr stond bij hoog en bij laag te beweren, dat de IJsclub „Werkverschaffing" nog niet was opgehe ven, en dit kan vanavond ook nog niet, want het staat niet vermeld op de agenda. Doch er werd duidelijk aangetoond, dat dit wel wa« geschied. De heer Mohr echter wilde maar liever dat de verschillende IJe- vereenigingen, die bestaan in de verschil lende buurtschappen, ook bleven bestaan, want hij ziet aankomen, wanneer die groote vereeniging eenmaal draait, dat er nooit meer een IJsfeestje zal gehouden worden. En wat het b>neii leggen op de „poelen" betreft, dit is voor spr. heelemaal geen bezwaar, want we leggen er zoo weer een andere baan naast, en ze doen ons niks. Toch kon hij het niet tegenouhden, er werd een groote IJsclub gevormd. Als bestuurs eden werden gekozen: P. den Haan, J. Egberts, C. Vermeulen, 'R de Regt, A. J. v. Zwieten, G. de Rijk, C. de Bruijn, P. Blom, H. Aaftink, G. Slof. B. J. Hogenboom, C. Snijders, L. den Haan, J. Hogenboora, G. Verhoef, Joh. v. d. Vlugt, C. Kroft, P. Hoogervorst, M. van To, Wzn., L. Hoogervorst Czn. Tot voorzitter werd gekozen, na een her stemming, de heer M. van Tol Wzn. Op voorstel van den heer J. Egberts werd Jhr. de Muralt tot beschermheer benoemd, en. als eere-voorzitter de heer J. Hogenboom, Verder werden er nog door enke'e leden schoone toespraken gehouden, waarna slui ting. VEUR. Gemeenteraad. Zaterdagmiddag te 2.45 uur komt de Raad der gemeente Veur in openbare vergadering bijeen. Agenda: 1. Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Voorstel intrekking raadsbesluit d.d. 22 Maart 1923, voor zooveel betreft den grond afgestaan aan den heer P. A. Bouter (per ceel Veursche Straatweg, sectie A. No. 754). 4. Voorstel tot wijziging Algemeen»# Politieverordening. 5. Voorstel vaststelling voorschotten gemeentelijke vergoeding, overeenkomstig art. 101 L.O.-wet 1920 over 1932 ten behoeve der besturen van de bij zondere lagere scholen.. 6. Voorstel inzake kosten rioleering gedeelten Veurschen Straatweg, in verband met een tweetal in gekomen bouwplannen. 7. Voorstel tot wij- zigmg gemachtigde, bedoelde in art. 160, 3e lid der gemeentewet. 8. Verder voorkomen de zaken. VOORSCHOTEN. St. Barbaravereeniging. Gisteravond hield de St. Barbaravereeniging haar jaarvergade ring onder leiding van den voorzitter, den heer G. Niersman. die de vergadering opende met gebed, waarna de secretaris, de heer Th. Bergman, het jaarverslag las, memoreerde de verschillende feiten de vereeniging betreffende De penningmeester, de heer B. Lamboo, bracht het financieel verslag uit. De inkom sten in 1931 hadden bedragen 295.31 en de uitgaven 206.45 en de rekening sloot dus met een batig saldo groot 88.86. Het bezit der vereeniging bedroeg met het batig saldo van vorige jaren op 1 Januari 1932 de som van 512.53. Door een commissie van dne leden werd de rekening van den penningmees ter nagezien en in orde bevonden. Tot, ue- stuursleden werden herkozen de heeren Th. Bergman en M. G. Opdam en gekozen in de vacature-v. d. Ploeg de heer J. v. Kooy. De voorz. deelde de vergadering mede, dat het de bedoeling is van het bestuur om een tiental gekleede jassen aan te koopen, opdat de dragers allen eenzelfde jas zouden dragen bij de begrafenissen. Hierna sluiting. Geboren: Willem Joseph Antoniui Maria, z. v. W. J. Verboom en M. E. A. Wes- terhaus. Overleden: P. N. Holwerda, geb. Jentink 54 j. Ondertrouwd: M. Verzijl 22 j. en N. Riethoven 19 j. Getrouwd: T. de Groot en G. van Mourik. Ingekomen: P. de Lange, Valken- burgscheweg 9 van Leiden. C. Veloo, Valkenburgscheweg 40 van Vledder. Mej. A. M. de Jong, Leidscheweg 237 van Ha- zerswoude. Mej. M. W. van Lent, Leid scheweg 117, van Duitschland. J. H. van Haaster, Leidscheweg 160 van Rijswijk. Mej. H. van der Wijngaard, Rijndijk 104 van Zevenhoven. A. Knura, Donklaan 30 van Duitschland. A. van den Boogaard, Pape'aan 174 van 's-Gravenhage. Vertrokken: J. Veenstra naar Op- sterland. t— J. Verhoef naar Scehelluinen. H. Klop naar Schelluinen. Th. P. Warffemiu8 naar 's-Gravenhage. J. J. Warmenhoven naar Schipluiden. J. Kris pijn naar Laren. S. Zeilstra naar Leiden. F. van Wijk-van Os naar 's-Gravenhage. Gevonden. Een groen ceintuur. Uitgesproken: P. H. Huigs'uit Gzn., tuinder-bloemist, Roelofarends- v e e n B. 410, Gem. Alkemade. Cur.: Mej. Mr. 't Hooft, Aalsmeer. Surséance va a bet a 1 in g: Verleend aan B. H. B. Theissen, koop» man in manufacturen, L i s s e, voor den tijd van 1 y2 jaar, ingaande 14 Jan. 1932. Bewindvoerder: mr. F. J. Gerritsen, Hil- legom.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 6