Hierop letten! HET HUIS DER VERSPIEDERS WOENSDAG 24 FEBRUARI 1932 DE LEIDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. AUTO MET DRIE TON IJZER TE WATER. Twee personen gewond. Gisterochtend te omstreeks 11 uur is op den Rijksstraatweg tusschen Loenen en Nieuwersluis ter hoogte van de villa „Johanna" een ernstig auto ongeluk ge beurd, dat, behoudens materieele schade, vrij goed is afgeloopen, meldt de „Tel." Een zware vijf tons-vrachtauto van de firma Beynes uit Haarlem, beladen met drie ton ijzeren platen, geraakte, doordat een auto komende uit de richting Utrecht niet ver genoeg uithaalde, te water. De chauffeur wilde een aanrijding voorko men, doch hij raakte de macht over het stuur kwijt. De auto kantelde en gleed van den berm af te water. De bestuurder, die bij dezen wagen vrij in de lucht zit, kon zich met een nat pak en enkele schrammen op het droge bren gen. Zooals dit wel meer gebeurt, had onderweg een persoon die werkloos was. gevraagd mode te mogen rijden, hetwelk door den chauffeur was- ingewilligd. Daar hij achter op den wagen had plaats ge nomen en zijn fiets op het ijzer had ge legd, werd hij van den wagen af geslin gerd. Met enkele lichte kneuzingen en een nat pak kwam ook hij er af. Zijn fiets echter, welke hij had geleend om werk te zoeken, kwam onder de lading van drie ton ijzer terecht. De heer De Haan verschafte zoowel den chauffeur als den werklooze droge kleeren. Dekknecht verdronken. Gistermorgen vroeg werd te Amster dam de dekknecht van de stoomboot „Jonkheer Coenen" van de Stoomboot- reederij „AmsterdamDeventer", Gebr. van der Boom vermist, nadat de man nog gisteravond bij de aankomst van het schip aan boord was gezien. Daar be kend was, dat de man nooit de stad in ging, werd de politie gewaarschuwd, die de omgeving van de ligplaats der boot heeft afgedregd, met het resultaat, dat de man gistermiddag te omstreeks kwart voor vier werd opgehaald. Het lijk is naar het Binnengasthuis overgebracht. Waarschijnlijk is de man gestruikeld en over boord gevallen. Het was de 29-ja- rige F. Moespot uit Deventer, "gehuwd en vader. VERDACHT VAN OPLICHTING. Ongeveer 30 personen gedupeerd. Een inwoner van St. Laurens, bij Mid delburg, is, verdacht van oplichting, aan gehouden en naar het huis van bewaring te Middelburg overgebracht. In verschil lende bladen plaatste hij advertenties, waarin hij geld aanbood zonder borg. Hij bezocht daarna do menschen die op deze advertentie reflecteerden en zegde hun bedragen van ongeveer 400 toe met de verplichting terstond een termijn terug te betalen met zegel- en informa- tiekosten. Het geld zou 'van een Utrecht- sohe bank komen. Hij noodigde de men schen uit op een bepaalden dag in een hotel tc Middelburg te komen om het geld in ontvangst te nemen. De man verscheen echter nooit in het hotel, maar kwam wel eenige dagen later een per soonlijk bezoek brengen, waarbij hij voor gaf slechts grootere bedragen van on geveer 1000 te kunen geven. Opnieuw moest dan een deel vooruit afgelost en zegel- plus informatiekosten, betaald worden. Op Zuid-Beveland, Noord-Beve land en Walcheren zijn verschillende personen de dupe geworden. Van ongé- veer een dertigtal is het reeds bekend. „Tel." Poeders en tabletten zijn alléén echt, als de verpakking voorzien is van den naam Mijnhardt Let bij het koopen daar speciaal op, want dit alleen garandeert U de echtheid. 1465 Bij een gevecht doodgebleven. Een Engelsche passagier van een in de Amsterdamsche haven liggende Oceaan boot, die op doorreis was naar Engeland keerde gisternacht in gezelschap van den scheepsdokter per taxi naar het schip aan de Borneokade terug. Toen bet op afrekenen aankwam begon de passagier, die onder den invloed van sterken drank verkeerde, te chicaneeren, waarbij hij zich zoo opwond, dat hij den chauffeur te lijf wilde gaan. Deze weerde hem af, doch de man deed een hernieuw den aanval, waarbij hij den chauffeur naar de keel greep. Deze gaf hem een opstopper, waardoor de aanvaller achterover viel en bewusteloos bleef liggen. Hij werd een loods binnengedragen, waar bij de scheepsdokter, die van de scène getuige was geweest, slechts den dood kon constateeren. De getuigenverklaringen wijzen er op, dat de chauffeur uit noodweer heeft ge handeld. Men vermoedt ook, dat de overle dene aan een kwaal leed. Smokkelaar doodgeschoten. Maandagavond is de 45-jarige landbou wer J. Scholten aan de grens bij Ter Apel (Groningen) bij het smokkelen door de Duitsche douane doodgeschoten, meldt het „Vad.\ Hij laat een vrouw en vijf kin deren achter. De roofoverval te Amsterdam. Zooals bekend, werd op den Singel te Amsterdam Zaterdagavond door twee per sonen een roofoverval gepleegd in een Bijbel-boekhandel. Een der daders werd spoedig gearresteerd, terwijl de eigenaar en diens vrouw den man, die ontkende, pertinent herkenden. Gistermiddag nu werd de tweede ver dachte door de politie, bureau Warmoes- straat, opgeroepen. Hij verscheen inder daad waarna hij in genoemd bureau is ingesldten. Brand in een Biscuitfabriek. Gisteravond omstreeks acht uur ont dekte de commandant der brandweer te Amersfoort, die toevalligerwijs langs de Biscuitfabriek van de N.V. Meursing kwam, dat in deze fabriek een felle brand woedde. Onmiddellijk gaf hij last om met groot materiaal uit te rukken. Bij aankomst der brandweer stond de fabriek reeds in lichterlaaie en ploegen de vlammen, welke een gretig voedsel vonden in het vele brandbare materiaal, hoog op. De brandweer, welke voor een moeilijke taak stond tastte het vuur krachtdadig aan. Met zes stralen werd het vuur bestreden. Dank zij de gunstige windrichting werd het oude gedeelte der fabriek, waar de koekfabricage plaats vindt, voor het vuur gespaard, alsmede de op slagplaats van het meel. De biscuitfa briek, waarin voor een groot kapitaal aan machines stond, werd echter een prooi der vlammen. Te ongeveer tien uur was men den brand meester. Verze kering dekt do schade. Ongeveer vijftig werklieden zullen als gevolg van den brand tijdelijk werkloos zijn. Omtrent de oorzaak van den brand is niets bekend. Rattenplaag. In Budel hebben de landbouwers zeer veel last van ratten, die veel schade aan rogge, haver en stroo aanrichten. Land bouwer N. E. doodde er niet minder dan 166. TWEEDE KAMER Vergadering van Dinsdag 23 Februari. Allereerst beëedigt de voorzitter den nieuw benoemden commies-griffier, mr. A. F. Schepel. De heer A 1 b a r d a (S. D.) vraagt ver lof te mogen interpelleeren over het zen den van een torpedoboot.jager naar Sjanghai en levering van oorlogstuig en credietverleening aan de oorlogvoerenden in het Verre Oosten. De Voorzitter stelt voor, Donder dag hierover te beslissen. De heer A 1 b a r d a (S. D.) heeft hier tegen geen bezwaar, maar hoopt, dat dan Donderdag deze interpellatie tevens ge houden zal worden. De V oorzitter zal dat overwegen. Zijn voorstel wordt aangenomen. Aan de orde is de conclusie van het verslag. DE K0RTINGSWET. Voortgezet wordt de behandeling van de z.g. Kortingswet. De heer Knottenbelt (Lib.) licht een voorstel van de liberale fractie toe om in verband met de verstrekkende amende menten, welke zijn ingediend, een her nieuwd afdeelingsonderzoek te houden. Spr. heeft geen bezwaar tegen een kor ting, maar wel tegen een korting, waar van men de consequenties niet kan over zien. De heer v. d. Tempel (S. D.) kan zich hiermede niet vereenigen. Men heeft hier te doen niet met amendementen, maar met een geheel nieuw wetsontwerp. De voor stellers der amendementen hadden den ge wonen weg moeten volgen en een initiatief- ontwerp moeten indienen, vergezeld van een schriftelijke toelichting. De regeering diene het ontwerp terug te nemen. De heer Schokking (O.-H.) is tegen een nieuw afdeelingsonderzoek. Wie zal het afd e e li n g sve r s lag over de amendemen ten moeten beantwoorden? De heer Smeenk (A.-R.) meent, dat in ieder geval vóór Paschen de Kamer deze zaak moet afdoen. De heer De Wilde (A.-R.) steunt het voorstel-Knottenbelt. De regeering kan de noodige cijfers verschaffen. Men zal dan met kennis van zaken kunnen oordeelen. De heer Heemskerk (A.-R.) sluit zich daarbij aan. De heer Marchant (V. D.). sluit zich aan bij den heer v. d. Tempel. De Voorzitter zegt, dat hij het voornemen heeft voor te stellen de amen dementen de volgende week in de afdee- liiigen te doen onderzoeken als het voor stel-Knottenbelt wordt aangenomen. De heer Knottenbelt (Lib.) repli ceert. De heer v. d. Tempe l (S. D.) repli ceert. De heer Heemskerk (A.-A. repli ceert. Niet ieder lid van de Kamer heeft zulkfr overprikkelde zenuwen, dat hij ieder oogen- blik een initiatief-ontwerp indient of Vra gen stelt. De heer Rutgers v. Rozenburg (C.-H.) betoogt, dat hier geen initiatief voorstel noodig is, omdat over de punten reeds gesproken is. Het voorstel-Knottenbelt wordt verwor pen met 48 tegen 43 stemmen. De heer v. Vuur en (R.-K.) licht zijn amendement toe op art. 1 Spr. wil het vervangen van de 3 pet. korting der wed den door de 6 pet. korting der uitkeerin- gen. Indien een gemeente raeer dan 40 op centen heft (niet progressief geheven) op de gemeentefondsbelasting, wordt de kor ting 3 inplaats van 6 pet. In t geheel geen korting wordt toegepast, indien meer dan 80 opcenten worden geheven. Spr. betoogt, dat hierdoor een verband vervalt tusschen de korting en de ge meentesalarissen. Hij wéuscht te vernemen hoe de Regeering over dit amendement denkt. De heer Suring (R.-K.) verdedigt op dit amendement een sub amendement met de bedoeling een uniforme korting van 4 pet. toe te passen. Alleen worden uitzon- UIT DE RADIO-WERELD Programma's voor Donderdag 25 Febr. Huizen, 298 M. 8.000.15 Gramofoonplaten. 10.00 Gramofoonplaten. 10.15 Voor de zieken. 10.45 Gramofoonplaten. 11.30 Godsdienstig halfuurtje. 12.15 Concert voor het K. R. O.-orkest o. I. v. Joh. Gerritsen. 3.Voor de Dames. 4.Voor de zieken. 5.45 Concert door „The Columbia Three" 5. Evangelisatie-Bijeenkomst inde Kerk- zaal de Baptiste Gemeente te Den Haag. 9.3010.30 Concert door Theo v. d. Pas, piano. W. Brederode, viool en E. Röntgen, cello. 10.4011.30 Gramofoonplaten. Hilversum, 1875 M. Uitsl. A. V. R. O.-uitzending. 8.00 Gramofoon. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gramofoon. 10.30 Concert J. Bleumers, viool. L. Louinan, zang. 11.00 Kniples. 11.30 Vervolg concert. 12.00 A. V. R. O. klein orkest o. 1. v. N. Treep. 2.002.30 Voor de vrouw. 3.00 Kniples. 3.45 Gramofoon. 4.00 Voor de zieken. 5.00 Omroeporkest o. 1. v. N. Treep. H. Oals, sopraan, Egb. Veen, pianobegel. 6.30 Sportpraatje. 7.00 Vervolg omroeporkest. 7.30 Engelsche les. 8.00 Gramofoon. 8.15 Concertgebouworkest o. 1. van P. Monteux. H. Bosnians, piano. 10.30 Persberichten. 10.45—12.0 Kovacs Lajos en zijn orkest. Daventry, 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 12.20 Cinema-orgelconoert door Reginald Foort. 1.20 Gramofoonplaten. 1.35 Het Birmingham Stedelijk Orkest c. L v. Leslie Howard. 2.25 Uitz. voor de scholen. 3.20 Vesper in Westminster Abbey. deringen gemaakt voor gemeenten, die meer dan 50 opcenten op de gemeente fondsebelasting heffen. Deze gemeenten worden niet gekort. De heer Smeenk (A.-B.) verdedigt een sub-amendement, dat de uniforme korting op 6 pet. handhaaft, maar in 't ge heel geen korting toepast voor gemeenten, die'meer dan 40 opcenten heffen om haar begrooting sluitend te maken en overigens haar uitgaven binnen redelijke grenzen, hebben gehouden. Bij weigering der ont heffing moet de Regeering Ged. Staten hooren, terwijl de gemeenten recht heb ben op beroep bij de Kroon. De heer Fles kens (R.-K.) zegt, dat hij van plan was geweest tegen de wet te stemmen. Wanneer heb amend.-v. Vuuren wordt aangenomen, zal het voor spreker echter ook zeer moeilijk, o :et onmoge lijk zijn het ontwerp te aanvaarden. Het amendement-v. Vuuren strekt immers ten nadeele der plattelandsgemeenten doordat de 800 kleine gemeenten, die le regeermg wilde vrijstellen, thans weer onder de wet zullen komen. Wordt het sub-amendement- Suring aangenomen, dan is er voor spr. wellicht aanleiding zijn houding te wijzi gen. De heer v. d. Tempel (S. D.) ziet in het voorstel-v. Vuuren een restauratie- amendement van menschen, die in een moeilijke positie verkeeren. Intusschen wordt door dit amendement het ontwerp- De Geer gedenatureerd. Spr. betoogt ver der, dat hetgeen het amendement beoogt, geheel iets anders is dan wat de regeering 4.25 Dansmuziek door Jack Payne. 4.50 Concert door The Groevenor House Orkest. 5.35 Kinderuurtje. 6.50 Engelsche liederen, te zingen door J.. Morel. .710 Duitsche causerie. 8.20 Concert door het B. B. C.-Orkeet o. 1. v. Joseph Lewis. Werken van Gilbert en Siülivan. 9.55 Solietenconcert. 10.50 Korte Kerkdienst. 11.15—12.20 Dansmuziek door Jack Payne en het B.B.C.-Dansorkest. „B a d i o Paria", 1725 M. 8.05 Gramofoonplaten. 12.50 Gramofoonplaten. 8.20 Gramofoonplaten. 9.20 Symph. Concert door het Parijs' Stedelijk Orkest. Kalundborg, 1153 M. 11.201.20 Concert door het Orkest van Palaoe-Hotel. 3.104.20 Concert door het Orkest van Rest. Wivex. 7.309.35 Het Radio Symphonic Orkest o. 1. v. Lanny Gröndahl. Franz Völker, tenor. 10.1011:50 Dansmuziek door het Orkest van Kai Julian. Langenberg, 473 M. 6.257.20 Concert nit Hamburg. 12.25—1.50 Concert. 1.50 Gramofoonplaten. 4.205.20 Middagconcert. 7.207.50 Gramofoonplaten. 7.50 Uitzending van Frankfurt „Bruec- ke und Damm". 10.1011.20 Concert (Uit Frankfürt). Brussel, 509 M. en 339 M. 508 meter: 12.352.05 Gramofoonplaten. 5.20 Het Omroep-Orkest o. 1. v. Kumps 6.50 Kamermuziek door Trio. 8.20 Gramofoonplaten. 9.20 Voortzetting van het concert. 338 M.: 12.352.05 Gramofoonplaten. 5.20 Het Omroeporkest. 6.50 Gramofoonplaten. 8.20 Het Omroep-Orkest o. 1. v. Mr. Meu- lemans. A. de Munnyck, tenor. Rome, 441 M. 8.05 Symphonie-concert. wilde. Minister De Geer heeft zich wel is weer bereid verklaard, zich te vereenigen met een 6 pet. korting op de uitkceringen, maar onder de voorwaarde, dat het ver band met de salarissen zop blijven be staan. Deze kwestie kan echter niet van de Kamer uit geregeld worden. Er doen zich hier te veel technische moeilijkheden voor. Hét amendement zal verwarring brengen in de huishouding der gemeenten. De be- grootipg-en zijn bijna alle goedgekeurd. Nu is he£ améndement volkomen een sprong in het duister. De heer D e W i 1 d e ,(A.-R.): Dan had U een afdeelingsonderzoek moeten wen-; schen. De heer v. d. Tempel (S. D.): Ik heb de voorlichting noodig van dc regeering. Over de belangen der gemeenten kan men niet ondershands beslissen. Spr. betoogt aan de hand van verschillende voorbeelden dat het er met het sub-amendemont-Suring niet beter op wordt. De grenzen van 40 en 80 pet. zijn ook zeer willekeurig getrokken. De heer v. d. Tempel (S. D.). acht het sub-amendement-Smeenk beter dan dat van den heer v. Vuuren, maar het valt weder aan de autonomie der gemeenten, doordat beoordeeld moet worden of do uitgaven binnen redelijke grenzen geble ven zijn. Spr. herhaald, dat de regeering 't ontwerp moet intrekken. De heer Bakker (C.-H.) acht het wer ken met amendementen in deze gecompli ceerde materie zeer gevaarlijk. Het amen dement v. Vuuren grijpt ruw in, vooral in de huishoudingen der plattelandsgemeen- FEUILLETON. Uit het Engelsch van WARWICK DEEPING. Vertaald door R. de Bree. 35) Schei uit met dien nonsens, met dat de beleedigde majesteit spelen Kimt u zweren dat Nance, ben je niet wijs Moet ik me de les laten lezen door een domme gans van een meisje? Je lijkt wel gek! Waarom komt die man hier midden in den nacht? Waarom zit hij uren bij u in do kamer? Ik kon wel eens meer weten dan u denkt, vader. Ik kan niet helpen dat ik ooren en oogen heb. Watbedoel je 7 Ik heb recht om te weten.... Recht? Je waagt het tegenover mij over je rechten te spreken Durell was een driftig en meestal slecht- I gehumeurd man, maar Nance had hem nog nooit zoo kwaad zien kijken. Laat ik je zeggen, Nance, dat ik er niet de man naar ben die het noodig vindt om ophelderingen te geven aan een kind. U vond het blijkbaar wel noodig om mij ophelderingen te geven over het ka- rakter van Jasper Benham 1 Hij schoof driftig zijn stoel achteruit en stond op. Dat heb ik voor je eigen bestwil ge daan. U had uw inlichtingen van den Che- vqlier de Rothan, nietwaar? Hou je mond Ik heb recht Hoe je mond-, zeg ik je! DurelPs gezicht had alle verfijning van studie en cultuur verloren. Het was hard, opgewonden en dreigend. Ga naar je kamer. En spreek nooit meer over zulke dingen. Ik ben geen kind meer, vader. Als u me er toe drijft, zal ik me tegen u verzet ten Hij barstte uit op een manier die haar verbijsterde. Hij schold en tierde, had het laatste restje van zijn zelfbeheersching ver loren. Hij putte zich uit in de vreoselijkste schimpscheuten en sarcastische beleedi- gingen. Durell's furieuze uitbarsting verdoofde. Nance. Ze stond verstomd, met starende oogen bij de redelooze drift van een man die zijn geheele leven had gegeven om wijs heid op te hoopen uit boeken. Zij ging ach teruit naar de deur en ontsnapte. Ze liep naar haar kamer, doordrongen van het be sef, dat haar vader dingen tegen haar ge zegd had die nooit zouden kunnen worden uitgewischt. Maar de hevigheid van zijn toomeloozen toorn, de grove beleedigingen waartoe een man van zijn ontwikkeling zich had laten verleiden waren het antwoord op haar verdenking Door het open staande raam hoorde zij de stem van, de Rothan op het terras bene den. Hij sprak tegen David Barfoot, maar die had zijn doofheid steeds ter beschik king om hem niet te verstaan De stem gaf haar een huivering van af schuw. Ze liep naar haar kamerdeur en sloot die af. Miss Nancemiss Nance!.. Waar is de zonneschijn? Hij riep naar haar venster en niet alleen dat ze h e m haatteze betrapte zichzelf op den wensch, dat het een ander was geweest, die daar riep. Ze hoorde Durell's voetstappen op den bovengang en hij was weldra bij de Rothan op het terras. De Franschman ha-d de voorkeur gegeven aan ander gezelschap, maar Durell maakte zich van hem meester voor ernstiger doeleinden. Hij nam hem mee naar een van de dichtbegroeide pa den van het kreupelhout. Het meisje begint argwaan tegen ons te koesteren. Och, die lieve Nance Ze wilde me een bekentenis afdwin gen, alsof ik rekening en verantwoording schuldig ben aan mijn eigen dochter! En u hebt haar natuurlijk uitgeschol den Jullie boekenwurmen verliezen jullie verstand net zoo gauw als een oude pim pelaar in een herberg. Arme Nance; u hebt haar natuurlijk half verbrand met die venijn:_e tong van u. Durell keek hem minachtend aan. U hoeft geen medelijden met de jonge dame te hebben. Ze scheenu te haten uit den grond van haar hart. Kom, kom; dat is ten minste een veel belovend begin U had beter uit haar buurt kunnen blij ven. De Rothan lachte. Mr. Benham ver denkt ons ook. Ik heb besloten hoe ik met dat ventje zal afrekenen. Maar die schat van een Nance haat me. Dat is goed nieuws. ,Wat bedoelt u, Chevalier 1 Ziet u uw dochter nog niet als een van de „beauties" aan het hof van uw ge liefde Napoleon Het is lang niet onmoge lijk, sirHaat, sir, is het kicmand zaad van de liefde XIX. Bob, de tuinman van Bush Heath was in den tuin bezig gras te maaien, toen Jasper en mr. Jeremy het huis uit kwamen. Het was nog heel vroeg in den morgen: de dauw lag nog op het gras. Jasper had een paar floretten onder den arm. De beide heeren trokken hun jassen uit, stroopten hun hemdsmouwen op en begonnen te schermen. Daar waren ze ongeveer een uur mee bezig Jeremy liet den jongen man af en toe ophouden en hem sommige series van parades en stooten overdoen. Het me talen getinkel van de elkaar rakende wa pens werd nu en dan onderbroken door Jeremy's diepe, kalme stem. Aan het eind toonde hij zich niet ontevreden over deze eerste proef. Je zult wel gauwer een goeden stoot hebben. Do man achter den degen, dat is waar het op aan komt. Zenuwbehcersching en een verduiveld scherp oog! Sta je èr voor in dat ik binnen een weck weer goed op dreef ben? Dat zal niet veel schelen. En vergeet de pistolen niet. Denk er om, kerel, je moet spelen op do ijdelheid van de Ro thanSchermen is een fijne kunst. Een krachtige hand is niet genoeg, er is intel ligentie voor noodig, persoonlijkheid, ziel. Het is een psychologische kunst dat begrijpen de meesten niet: je vecht niet alleen tegen den degen van je tegen stander. maar togen zijn snelheid van ge dachten, zijn zelfbeheersching, zijn ge- mocdsgsteldheid, zijn. zolfoverschatting. Je hebt studio van je nieuwe vak ge maakt, Jeremy! Je bent een eerste klas meester Schei uit, jong. Ik zie kans om met een vent als de Rothan een fijn spelletje te spelen hem voor dc mal te houden, hem te laten geiooven, dat ik je reinste knoeièr bener op speculeeron dat hij door zijn ijdelheid onvoorzichtig wordt en dan het moment uit te kiezen om hem te doorste ken. voor hij tot het besef ie gekomen dat het ernst is. Zóó hoort schermen te zijn: hersens en spieren. Zij gingen naar binnen om te ontbijten een zwijgende maaltijd wat Jasper betrof. Jeremy Winter keek naar hem met een blik van waruie genegenheid, maar toch ook geamuseerd. Een man van vijftig voelt zijn jeugd herleven als hij de verliefdheid van een jongen man ziet! !jc heb het. Jeremy! Wat jongen? - Een idee Tol. nadere mededeeliagen kwam Jas per echter njet, want opeens hoorde ze een hevig geslamp en geklop boven hun hoofden. Mr. Christopher Benham ge bruikte den hiel van zijn schoen om atten tie vcor zijn persoon te vragen. Hallode Squire schijnt wakker te zijn. Ik zal even naar boven gaan oin to zien wat hij wil. Maar denk er om, Jas per: geen woord hierover. Geen woord. Hij zou me het graufschap uitvloeken als hij wist dat ik jou bij zoo'n onderneming hielp. En Rose is er ook nog. Herinner je je Rose? (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 9