HET HUIS DER VERSPIEDERS DONDERDAG 11 FEBRUARI 1932 DE LEÏDSCHE COURANT DERDE BLAD PAG. 9 UIT DE RADIO-WERELD Programma's van Vrijdag 12 Februari. Huizen, 298 M. Algora. programma, verzorgd door denKRO. 8.00— 9.15 en 10.0011.30 Gramofoonpl. 11.30 Voor Zieken en Ouden van dagen. 12.15 KRO-Kwintet. I.452.30 Gramofoonplaten. 3.00 Orgelconcert door E. Haak. 4.00 Gramofoonplaten. 5.30 KRO-Kunst-Ensomble. 7.00 Lezing over den Islam in Indië. 7.30 Gramofoonplaten. 7.45 PTT-Kwartiertje. 8.00 K'RO-Orkest. Willy Roos (bas). ca. 9.00 Vaz Dias. II.0012.00 Vervolg concert. (Gramo foonplaten). Hilversum, 1875 M. 6.45 en 7.30 Gymnastiek. 8.00 Gramofoonplaten. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Voordracht door A. Bouwmeester. 10.30 VAR A-Septet. 11.00 Vervolg voordracht. 11.15 Vervolg concert. 12.00 Omroeporkest en Gramofoonpl. 2.00 Voor scholen. 2.304.00 Kovacs Lajos en zijn orkest. •I 00 Piano-recital door Joh. Jong. 4.30 Voor de kinderen. 5.00 VARA-Orkest en Gramofoonpl. 6.40 Lezing over het Kapitalisme. 7.00 Studio-concert door Jaok Hylton en zijn Band. 8.00 Lezing door Mej. Dr. Bruining. 8.30 Haydn-concert. 9.00 Voordracht door Ds. Spelberg. 9.30 Vervolg concert. 10.00 Vrijz. Godsd. Persbur. 10.05 Vaz Dias. 10.15 Voordracht door Ds. Cramer. 10,45 Gramofoonplaten. 11.0012.00 Gramofoonplaten. D a v e n t r y, 1554 M. 10.35 Morgenwijding. 12.20 Gramofoonplaten. 1.00 Orgelconcert door W. Vale. 1.50 Gramofoonplaten. 2.45 voor scholen. 4.50 Orkestconcert. 5.35Kinderuurtje. 6.50 Piano-recital door R. Paul. 8.20 Orkestconcert. L. GowingF, tenor. 9.55 „Catastrophe". Hoorspel door Dal las Bower. 10.40 Instrum. Kwintet. 11.2012.20 Dansmuziek. „R a d i o-P a r i s", 1725 M. 8.05; 12.50 Gramofoonplaten. 9.05 „De dochter van den tamboer-ma joor". Operette van Offenbach m.m.v. so listen. K a 1 u n d b o r g. 1153 M. 11.2012.35 Orkestconcert. 2.204.20 Orkestconcert m.ra.v. solisten. 7.20 Oude liederen. 8.00 Hoorspel. 8.45 Lezing. 9.Ó0 Hoorspel. 9.3510.30 Orkeatconcert. 10.3011.50 Dansmuziek. Langen berg, 473 M. 6.257.20 Concerts 11.2012.10 Gramofoonplaten. 12.251.50 Orkestconcert. 4.205.20 Orkestconcert. 7.20 Concert uit Weencn. Orkest en so listen. 9.20 Berichten en daarna tot 11.20: Dans muziek. Brussel 508 en 338 M. 508 M.12.352.05 Gramofoonplaten. 5.20 Omroeporkest. 6.20 Gramofoonplaten. 6.50 Opera „Faust" van Gounod. (Ver kort opgenomen op gramofoonplaten). 8.20 Piano-recital door M. Maas. 9.20 Orkestconcert. 33S M.12.3*2.05 Gramofoonplaten. 5.20 Orkestconcert. 6.20 Gramofoonplaten. 8.20 Orkestconcert. EJome, 441 M. 7. 0 Gramofoonplaten. 8.20 Oprette „Marietta" van Walter Kol- lo. Z e e s e n, 1635 M. 5.50 GjTnnastiek. Daarna tot 7.35: Con cert. 11.20 Berichten. Daarna: Gramofoonpl. 1.20—2.20 Concert. 3.504.50 Concert. 8.20 Orkostconcert. GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. SCHEEPSRAMP OP HET VOLKERAK. EEN SLEEPBOOT OMGESLAGEN. De kapitein en zijn vrouw verdronken. Gistermiddag om twee uur kwam een sleepboot, die een kast voorttrok, de Din- tel opgevaren. Juist tegenover de vlucht- haven te Dintelsas raakte de kast vast, waardoor de sleepboot omsloeg en zonk. Dit ging zoo snel in zijn werk, dat de be manning bestaande uit vier personen, zich niet tijdig in veiligheid kon stellen. Allen geraakten te water. De machinist en de stuurman konden zich zwemmende houden, terwijl de kapitein en zijn vrouw verdronken. Allereerst werd de stuurman door ter hulp gekomen sleepbooten opge pikt, waarna later de machinist drijvende werd gevondenook dezé werd nog tijdig gered. De sleepboot is van de maatschappij firma Vermeulen uit Dordrecht. De sleepboot „Bona Spes". De sleepboot „Bona. Spes" van de firma H. Vermeulen te Dordrecht was gister morgen vroeg met twee sleepschepen, de „Bienveru" uit Gent en de „Raptin" van schipper Van Diem uit Vlijmen van Dor drecht met bestemming naar Gent vertrok ken. Aan boord van de sleepboot bevon den zioh vier personen, namelijk de 27-ja- rige kapitein C. Meijners uit Dordrecht en zijn 20-jarige vrouw, geboren T. v. d. Vliet uit Sliedrecht, de 24-jarige machinist D. Bakker uit Dordrecht en de 19-jarige stuurman 0. de Bruin, eveneens uit Dor drecht. Even beneden Dinteloord is de „Bien- venu" vast gevaren. Het gevolg was dat de „Bona Spes" dwars getrokken werd en door den sterken ebstroom werd gegre pen. De sleepboot, die niet zoo spoedig van het sleepschip kon worden los ge maakt, kapseisde en draaide eenige malen met den stroom over den kop mee. De machinist Bakker kon zwemmen en sprong onmiddellijk over boord. Hij slaag de er in zwemmende het sleepschip „Bien- venu" te bereiken. De stuurman De Bruin is tweemaal met de sleepboot rondge slagen en raakte toen van het schip los. Hij kon zwemmen en wist zich drijvendo te houden, totdat de schipper van de „Rap tin" met een roeiboot bij bem was geko men en hem opnam. De kapitein van de sleepboot en zijn vrouw, sinds acht maanden getrouwd, die geen van beiden konden zwemmen, zijn verdronken. Het sleepschip „Raptin" was vastge raakt evenals de „Bienvenu" en beide sche pen zullen vermoedelijk eerst met hoog water vlot komen. De opvarenden van de „Raptin" hebben in verband met het ge vaar het schip verlaten. Zij zijn evenals de beide geredden voorloopig opgenomen in de woning van den veerman Wijngand te Dintelsas. De toestand van den geredden stuurman was niet zonder gevaar. Hij wordt voorloopig bij den veerman ver pleegd. De sleepboot „Bona Spes", zal, naar wij vernemen, gelicht worden door V. A. van der Taks Bergingsbedrijf te Rotterdam. Het lichten zal waarschijnlijk heden bij gunstig weer geschieden. De lijken van de slachtoffers zijn nog niet gevonden. Een onderhoud met den geredden machinist. Wij hebben een onderhoud gehad met den geredden machinist van de sleepboot „Bo na Spes", die met de andereen geredde, den stuurman C. de Bruin, in de woning van den veerman M. P. Wijgand te Dintelas was opgenomen. De heer Bakker gaf ons een relaas van het ongeluk, dat zijn schip Woensdagmor gen heeft getroffen. „Het geheele voorval speelde zich in en kele minuten af. Het sleepschip „Bienvenu" raakte aan den grond met het, gevolg, dat onze sleepboot werd vastgehouden. De „Bo na Spes" kwam dwars, in den hevigen eb stroom te liggen en was niet meer te bestu ren. Evenmin was het mogelijk de tros, die de sleepboot met de „Bienvenu" verbond, los te maken. Toen ik het gevaar zag, sprong ik onmiddellijk over boord en het gelukte mij zwemmende de „Bienvenu" te bereiken. Even nadat ik van boord was gesprongen, kapseisde de „Bona Spes". De andere opva renden, de kapitein, diens vrouw en de stuurman, bevonden zich nog apn boord en gingen met de sleepboot mee in den stroom. Driemaal draaide de „Bona- Spes" in den stroom mee en daarna verdween het vaar tuig in de diepte. De stuurman De Bruin had het geluk, nadat hij tweemaal met de boot, was meegedraaid, los te komen. Door dat hij kon zwemmen, wist hij zich drijven de te houden totdat schipper Van Diem van de „Raptin" met een sleep bij hem kwam en hem redde. Wij zijn, toen wij aan wal gebracht waren, bij den veerman van Din telsas opgenomen, waar De Bruin onmid- de'lijk in bed werd gestopt. Toen hij aan wal werd gebracht, was hij half bewuste loos. Hij kon nagenoeg niet meer staan. De dokter is bij hem geweest en hoewel hij zeer waarschijnlijk een ernstige verkoudheid zal hebben opgeloonen, mag hij naar Dordrecht worden vervoerd". Te Dinteloord is men zéér onder den in druk van het gebeurde. De beide sleep schepen zitten nog aan den grond en zullen waarschijnlijk eerst met hoog water vlot ko men. Er zijn sleepbooten in de buurt om te trachten de schepen binnen te brengen. Schipper Van Diem heeft het in verband met de positie van zijn schip raadzaam ge acht met zijn vrouw, zoon en dochter aan den wal te gaan. De onvarenden van het Belgische sleepschip „Bienvenu" zijn aan boord gebleven. ONGELUK IN EEN ZUIVELFABRIEK. Heldhaftigheid met den dood bekocht. Terwijl gistermiddag twee monteurs van de Firma Van der Made en De Vries uit Grouw bezig waren met het verven van een nieuw-geplaatste warmwatertank in de Zui velfabriek „Jachtlust" te Oudeschoot, ge raakte de monteur Schuurman door de op stijgende dampen bewusteloos. De zeventig jarige schipper M. Wijkstra uit Heerenveen, die op dat oogenblik bij de fabriek steenko len loste en van het ongeval hoorde, daalde, ondanks herhaalde waarschuwingen in den ketel af, doch ook hij geraakte bewusteloos. Met behulp van een touw, waarlangs de tweede monteur naar beneden ging. had men spoedig de beide bewusteloozen boven gebracht. De monteur Schuurmans kwam onmiddellijk bij, doch bij den zeven tig-jari gen Wijkstra kon de te hulp geroepen ge-, neesheer slechts den dood constateeren. Aan gasvergiftiging ontsnapt. De familie J. H. V. uit de Gravenstraat te 's-Gravenzande is aan een ernstige gasver giftiging ontsnapt. Toen mej. V. zich naar de keuken wilde begeven, werd zij onwel en viel bewusteloos neer. Haar man maakte zich ongerust over haar wegblijven en vond de vrouw in de keuken op den grond. Met moeite wist hij haar naar buiten te dragen. Een ijlings ontboden geneesheer constateer de toen een licht geval van gasvergiftiging. Bij een onderzoek bleek, dat de gasslang van de leiding was verwijderd, zoodat het gas met volle kracht naar buiten stroomde. Drie kinderen van V., die op zolder sliepen, hadden eveneens de gevolgen van het ont snapte gas ondervonden en moesten mede onder geneeskundige behandeling geste'd worden. BRANDEN. Een delicatessenhandel uitgebrand. Dindagavond omstreeks tien uur brak te Tilburg een felle brand uit in het maga zijn van den delicatessenhandel van den heer W. Hengel aan de Juliana van Stol bergstraat te Tilburg. De bewoners waren voor de carnavalsviering afwezig. Het pand is gelegen in het smalle Zwaan straatje en wordt aan de eene zijde he lend door een vrij bouwvallig volksloge ment en aan den anderen kant door de groote Hemagcbouwen. De brandweer had alle moeite om in de dichte rookmassa's tot het vuur door te dringen. Met vier spuiten moesten de gebouwen aan beide straten gedurende een paar uur onder wa ter gehouden worden, alvorens alle ge vaar geweken was. Ton slotte slaagde men er in alle gebouwen te behouden, behalve het magazijn, bestaande uit twee verdie pingen, dat goeddeels uitbrandde. Ook de inhoud, bestaande uit een voorraad con serven, chocolaterie en pakmateriaal ging verloren. Verzekering dekt de schade. De oorzaak is onbekend. Timmermanswerkplaats uitgebrand. Gisternacht omstreeks drie uur is brand uitgebroken in de timmermanswerkplaats van den heer C, Jonker te Ursera (N.-H.). Het vuur greep zeer snel om zich heen en kroeg daarbij nog hulp van den krachtigen storm, zoodat de omgeving weldra één vuurzee werd. De handspuit van Ursem kon niets uitrichten. Niet alleen de tim mermanswerkplaats werd een prooi der vlammen, maar ook het woonhuis en de schuur, waarin het timmer hout was opgestapeld, zijn totaal ver brand. De bewoners konden zioh ter nau- wernood redden. Verzekering dekt de scha de. Hoe de brand ontstaan is, is nog on bekend. Manufacturenwinkel en woon huis afgebrand. Een felle, uitslaande brand, heeft gister nacht te Vlissingen gewoed in den manu facturenwinkel van de wed. V. Cracau en Zonen, gevestigd in het pand Slijkstraat 1. Door den feilen Noord-Oostenwind nam de brand zoodanig in omvang toe, dat in enkele minuten het geheele gebouw in lichte laaie stond. De militairen uit de nabij gelegen bomvrije kazerne waren da delijk ter plaatse en gaven het eerst wa ter. De inmiddels gealarmeerde vrijwillige brandweer was eveneens spoedig aanwe zig en tastte het vuur krachtdadig aan. Zij kon echter niet verhinderen dat liet daar- achtergelegen pand GevangenhuisstraAt 9. bewoond door de familie Pauwels, mede een prooi der vlammen werd. Deze fami lie bestaande uit man. vrouw en twee kin deren, moest, in nachtgewaad vluchten uit het pand Gevaneenhuisstraat 7. Deze men schen werden alle liefderijk opgenomen in de kazerne. De manufacturenwinkel, welke niet werd bewoond, alsmede het huis van de familie Faüwels! brandden tot den grönd toe af, terwijl t naastgelegen pand zeer veel waterschade bekwam. Door den strengen vorst veranderde het water in ijs. zoodat het één ijsmassa werd( hetgeen het werk ten zeerste bemoeilijkte. Naar de oorzaak, welke onbekend is. wordt door de politie een streng onderzoek ingesteld. Verzekering dekt de, schade ACHTJARIG MEISJE AANGERAND. De dader aangehouden. Te IJsselmuidon is Zaterdag een achtja rig meisje door een wielrijder in de omge ving van den Grafhorsterweg aangerand. Na ijverig speuren is de politie er thans in geslaagd den dader, een een en twintigja rigen arbeider aan te houden. De man heeft bekend. Een advocaat aangevallen. Een Amsteidamsch advocaat had den avond in gezelschap van een vriend door gebracht. Tol slot werd in een eethuis in de nabijheid van de Reguliersbreestraat te Amsterdam, een broodje gegeten. Een zwerver sprak don advocaat aan, hij vroeg om wat eten. Het balielid had oen goed hart en tracteerde den man op een paar broodjes. Later op den avond merkte de advocaat terwijl hij in de Jan Luyenstraat liep en op weg naar huis was, dat hij ge volgd werd. Het bleek de zwerver te zijn. die in het eethuis broodjes op zijn kosten had genuttigd. Ditmaal vroeg hij om geld voor nachtverblijf en wederom sprak het goede hart van den verdediger van recht en billijkheid. Een gulden was weldra ver huisd naar het vestzakje van den zwerver, doch deze bleek moeilijk tevreden te stol len. Zijn bulderende dreigementen accen tueerde hij niet een stomp op den mond van den advocaat. Deze bedacht zich niet lang, hij was de bokskunst meester en spoe dig koos de aanvaller het hazenpad. Of de advocaat in de toekomst weer op broodjes zal tracteeren.1 Op laat van den burgemeester yan Mij drecht is het lid van den gemeenteraad van Mijdrecht B. gearresteerd en naar Utrecht overgebracht, waar hij is mgeslo- ten in het Huis van Bewaring. Naar wij vernemen betreft het hier een geval van valsc-bheid in geschrifte on is B. gearresteerd op aanklacht van een 90-ja rigen inwoner van Mijdrecht, wiens haud- teekening door hem zou zijn nagemaakt. Enkele stukken zijn momenteel in on derzoek bij schriftkundigen. Ruwe liuid met diepe voren? "Winterhanden, wintorooren Wintervoeten, wintortoonen? Stukke armen, stukke beenen? Weer in orde na 't gebruik Van Purol. Purol is puik! 1 tön Ijsbanen geopend. Bij aanhoudend vriezend weder zal de ijs baan te Sloten (N.H.) hedenavond te zes uur worden geopend de baan wordt elec- trisch verlicht. „Moeder, hier hebt u de stuiver terug". „Heb je dan geen postzegel gekocht1?" „Neen, ik heb den brief stilletjes zóó in de bus gestopt, zonder dal iemand het w»g." Gemeenteraadslid gearresteerd. FEUILLETON. Uit het Engelsch van "WARWICK DEEPING. Vertaald door R. de Bree. 24) Jasper stond onbeweeglijk als een stee- Ben zuil. Hij herkende DurelFs donkere fi guur. En met een schok drong de waarheid tot hem door: De man was een verrader, een spion 1 Het was alsof iets zwaars op Jaspers borst drukte. Toorn, schaamte, ontsteltenis bestormden hem. Hij dacht aan Nance en aan al hetgeen het sluiten van dat venster boven te beteekenen had. Een opwelling van woede dreef hem in de richting van de gedaante die zich to gen het licht van den toren afteekende. Maar een volgende impuls deed hem weer teruggaan. Hij draaide zich om en probeerde geruischloos weg te komen, slui pend over het gras Hij wierp in het voor bijgaan een blik op Nance's venster. Jasper draaide zich om, om nog een maal naar Anthony Durell te kijken en wéér stond hij als vastgenageld aan den grond. Een tweede gestalte had zich bij de eer ste gevoegd. Hij wees met uitgestrekte arm in de richting van de zee. Verontwaardiging en bitterheid maakten zich van Jasper meester. Hij vluchtte weg van Stonehangerverwenschte het huis en zichzelf. Twee minuten later galoppeerde hij op Devil Dick zijn manschappen tegemoet. Verkocht aan de FranschenMaar Nance ik kan het niet gelooven XIII Er was heel wat gepraat den volgenden dag en de algemeene spraakzaamheid was er een vol afkeuring. Bereden manschap pen galoppeerden langs de wegen en lanen, hielden met menschen en huisraad volge propte wagens aan, stapte af aan herber gen en deelden daar hun nieuws mee. Valsch alarm 1 De Franschen hebben hun neus niet buiten Boulogne gestoken. Maar wie stak het licht in den vuur toren dan aan Vertoornde boeren stelden elkaar her haaldelijk deze vraag voor de deuren van de dorpsherbergen, nadat ze hun beesten en huisraad den weg weer teruggebracht hadden dien zij gekomen waren. Alleen dwazen en roodrokken hadden oog voor en humor van het geval. Winkeliers dien den geheelen nacht had den opgezeten achter hun gebarricadeerde deuren luchtten luidkeels hun ontstemming Vrouwen drukten hun kinderen aan 't hart en scholden hun echtvrienden uit in den overmaat van hun verheugde opluchting. De heele bevolking die uit haar waardig heid was opgeschrikt alsof een stel letje kwajongens voor spook gespeeld had. was eigenlijk buiten zichzelve en trachtte het niet-bepaald-heldhaftigo figuur dat zij geslagen had te bemantelen door het op zetten van een enorm grootenmond. Een reusachtige dragonder, die een vos bereed, was bezig den inhoud van zijn eet ketel naar zijn volumineuze maag le doen verhuizen voor het voornaamste logement van Hurstmonceux. Van zijn dik, welge daan gezicht kwam alleen 'het onderste gedeelte ouder zijn holm uit. Een groote menigte had zich om hem heen verzameld. Het ontbrak hem niet aan gratis bier en dito bewondering. Hoe kwam dal vuurtje eigenlijk aan 't branden vannacht? Probeer maar niet een Koninklijk dragonder zijn geheimen te ontfutselen De ruiter gaf knipoogjes naaa een groep vrouwen. Het was een kloeke, leuke baas en de vrouwen gicheldcn en voelden zich gevleid. De sergeant wéét het. Moet je eens zien hoe oolijk of-tie kijkt Ik hou wel van zoo'n blozenden, ge zonden jongen. Ze zeggen dat die Fran schen een leelijk kleurtje hebben. Nou sergeant, we hebben anders aardis in angst gezeten. Hé toe. vertel hel ons nou maar!. Vooruit dan maar. :s '-llte et too graag weten wilt De heele zaak is dat een oude man wel eens behoefte heeft aan eer. hartversterkinkje. Het komt allemaal doordat de oude vader Tonks een flesch gesmokkelde rum te pakken heeft gekre gen. -- Stak-ic uit vroolijkheid het vuurtje aan 1 Dat is de zaak. Half Eastbourne hol-- de naar het havenhoofd toen de vuurtoren I begon te branden. De oude Tonks stond I als een gek in de ronde te dansen en schreeuwde dat hij eens een mooi vuur- j «je had gestookt! Taal dat-ie uitsloegEen van do soldaten sloeg hem de beenen on der rijn romp vandaan met de kolf van een musket. En toen begon hij van pleiziev over den grond te tollen En hier hebben we kunnen heen en weer rennen om al de verloren schapen op te halen en hebben zo ons den dood op t' lijf gejaagd en daar hebben ze er een soort kermis van go- maakt. Het volk voelde zich gerustgesteld en werd vertrouwelijk. Ze dromden samen om het paard van den dragonder die inmid dels weer opgestegen .was. Denk je. dat dè Franschen het zullen wagen, sergeant Ik zou het je niet kunnen zeggen, maar als ze het probeeren zijn ze er eerder uit dan ze er in gekomen zijn, woos daar maar gerust op. De dragonder reed verder Oostwaarts naar Ashburnham en ontmoette een groen rijtuigje bij het kruispunt van vier wegen. De dame die er in zat hield hem aan en do krijgsman was beleefd en galant. Een valsch alarm, miss. De toren wachter was wat boven zijn bier en stak er den brand in. Wij rijden rond om de arme menschen gerust te stellen. Rose vond dat zijn superieuren in hem 'n goede keus hadden gedaan. Er was in de zen weldoorvoeden blozenden Goliath niets wat aan hongersnood of andere narigheid deed denken. Kun jc me ook vertellen of de weg naar Eastbourne vrij is? Misschien rijdt u wat wagens ach terop maar die kunnen voor dit lichte wa- centje wel op zij gaan. j En het groene rijtuigje reed verder. 1 Jasper Benham was in Mastings in een van de uiterste batterijen bij het exerci tieveld. Zijn mannen hadden daar 's nacht* in de open lucht gebivakkeerd en hij zelf had onderwijl zijn heil moeten zoeken bij een verzameling luidruchtige, wijndrin- kende officieren in de groote gelagkamer van een logement in de Migh Street. D<* morgen was stil en zonnig en to oordoelen naar het, aantal menschen dat aan zee bijeen was, hadden de ILastingers niet op het eerste alarm de stad verlaten. Het was daar eigenlijk een gezellige boel op don heuvel van het kasteel; allemaal men schen die uitkeken naar de zee. Jonge da- me3 die niet verzuimd hadden keurige en kleurige toiletjes aan te dien flaneerden langs het exercitieveld bij de Oostbatto- rij om zich te laten geruststellen door rood-geuniformde heercu, die bij de kanon nen stonden te lachen en pret te maken. Groene heuvels, roode uniformen, de blau we zee het was een tooneel van vroolijk© kleuren. De angst van don nacht was door de lichtende morgen weggevaagd. Jasper st-ond, geleund togen een kanon, voor zich uit te staren met de vermoeide trekken van iemand die aan hevige twij felingen ten prooi is. Hij had meer dan ge noeg van de stem van zijn geweten, die al maar door sprak van de plicht en de eer van een officier en van loyauteit tegen over zijn koning. Hij behoorde zijn verden king mede te deelen aan den commandant van de strijdkrachten in deze streek. Eon riiiterpa-trouille behoorde naar Stonehan ger le gaan, een huiszoeking te doen en den ouden Durell geboeid voor den krijgs raad te leiden. (Wordt vervolgd).

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 9