J. W. Dirkse Dzn. GEBR. DIRKSE Burgerlijke Stand Haarlemmerstraat 75, Tel. 2801 MARKTBERICHTEN VRIJDAG 29 JANUARI 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD PAG. 2 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verncbi in den morgen van 29 Jan. 1932, medegedeeld dooi het Kou Ned Meteor, instituut te De Bildt Hoogste barometerst.; 781.3 te Munchen. Laagste barometerst.: 734.9 te Röst. Verwachting tot den avond van 30 Jan.: 1 Zwakke tot matige luid-Westelijke tot '■estelijke wind, ge- eeltelijk bewolkt. Hl waarschijnlijk droog weer, iets zachter, nog temperatuur om het riespunt in het Zuid- losten. Het maximum vara -den luchtdruk ligt nog «teeds boven de Alpen Geleidelijk dalen overal de barometers, terwijl het lucht- drukverval weinig verandert. De diepe depressie die gisteren bij IJsland lag wordi thans in Noord-Scandinavië gevonden en doet- de warme luchtstroom over het üost- zeegebied, die de dooi in Finland nog deed toenemen en zomerwaimle brengt boven het gebied van mist en lichte vorst, dat geheel Centraal-Europa en de kust landen bedekt (de Öchneekoppe, 1600 me ter hoogte in het Boheemsche ertsgeberg te meldt plus 6 graden Celsius) aanhouden Vanuit het Noord-Westen nadert echter een koude-inval die reeds afkoeling bracht op de Noorsche Zee en die waarschijnlijk In onze omgeving bij ruimenden wind op klaring zal brengen en de vorst zal doen verdwijnen. LUCHTTEMPERATUUR: Temperatuur des middags te half drie 3.- gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a.: Van Vrijdagnamiddag 5.07- uur tot Zatehrdagmorgen 7.20 uur. HOOG WATER. Hoog water te Katwijk aan Zee op Zaterdag 30 Januari voorm. 7.25 uur en ruim. 7.50 uur. Ned. R. K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden. De afdeeling Leiden van bovengenoem- den bond, we.ke zich in een gestadigen b.oei mag verheugen, bestaat twee en twin tig jaar. Dit feit zal a.s. Zondag kerkelijk worden herdacht door een H. Mis in de kapel van de Eerw. Zusters van de Voorzienigheid aan de Hoogewoerd. Onder deze H. Mis van half negen een Algemeene H. Communie der leden en daar na gemeenschappelijk ontbijt, eveneens in het gesticht „de Voorzienigheid". Woensdag 3 Februari wordt in Concordia aan de Steenstraat een feestavond georga niseerd, ook toegankelijk voor mtroducees. De tooneelclub van de afdeeling, die het vorig jaar zooveel succes mocht oosten met het blijspel „de Gebroeders Ka'koen', zal dien avond de niet minder succesvolle en bekende klucht in drie bedrijven opvoeren: ,,'n Partijtje Poker" naar het Amerikaansch bewerkt door C. v. Kerckhoven Jr. Ook het verdere gedeelte van het pro gramma voorspelt een bunstvollen en ge- ze'ligen avond van gepaste ontspanning. In een in dit nummer voorkomende ad vertentie wordt uitvoerig medegedeeld, waar en wanneer voor de leden en introdu- cé's gelegenheid'bestaat zich in het bezit te stellen van toegangsbewijzen. Dresseerclub „Leiden". Gisteravond hield in café Bellevue voor de Dresseerclub „Leiden" de clubdresseur L. de Zeeuw uit Den Haag een causerie voor leden en genoodigden van deze vereeniging. Spreker ving zijn rede aan bij de geboorte van een hond, om vervolgens geruimen tijd stil te staan bij het voedsel dat een hond moet gebruiken. Hieruit bleek, dat de mees te menschen hun hond verkeerd of te een tonig voeden. Hierna kwam spreker na uit eengezet te hebben welke honden voor dres suur in aanmerking komen, tot het groote nut van een waakhond of verdedigingshond, die toch tot in den dood zijn meester zal verdedigen. Men denke slechts aan de ar restatie van den beruchlen uitbreker Dijk- mans te Rotterdam. Ook als waakhond moet men een afgericht en hond hebben, want de meeste honden, die voor waakhond geruikt worden, loopen voor een flinken trap of een schot, uit een revolver weg. Eenigen tijd geleden heeft in Noord-Bra bant een dame met een door haar zelf onder goede leiding afgerichte hond voor talrijke toeschouwers bewezen hoe nuttig ook voor dames een flinke verdedigingshond is. Spre ker bes'oot zijn leerzame rede na nog uit voerig uiteengezet te hebben waarop men bij aanschaffing van een hond moet letten. Nadat er gebruik was gemaakt van de gelegenheid om vragen te stelen, die door spreker tot aller genoegen werden beant woord, werd spreker namens alle aanwezi gen door den voorzitter, den heer J. v. d. Nat. dank gezegd voor zijn leerzame uiteen zetting. R. K. Commissie van Werkloozenzorg. Bij den penningmeester van de R. K. Commissie voor Werkloozenzorg zijn na de laatste opgaven de volgende bedragen binnengekomen R. K. Politiepersoneel 9.Pulchri Studio f 4.02 5; Feestavond R. K. P. T. T. personeel 10.98 5; Zangers Maria Congr. St. Josephkerk 3.25; Land- en Tuinbouw bond St. Deus Dedit 4.50; Bus Volks bond 5.17 5Zangers St. Petruskerk 25 Vergadering Stille Omgang f 22.45; Jonge Middenstanders 1SJ84; Door bemiddeling HoogEerw. Deken van N.N f 20.Pero- sic-avond 16,32; Ontbijt St. Jozefgezellen 23.415; R. K. Bakkersgezellen 12.50; Vastenavondfeest „De Hanze" 50.0J van N.N. 20.R. K. Reisvereeniging 5.Kapelaan D. 10.van N.N pak nieuw ondergoed; van N.N. tweemaal een groote partij kluiven. Voor &1 deze giften brengt de commissie hartelijk dank. De eerstvolgende ontwikkelingsavond zal nog nader worden bekend gemaakt. Bij de Rijksuniversiteit alhier zijn vijf studenten bestemd voor officier van gez. bij het leger hier te lande. Hedenmiddag te half 2 passeerde H. M. de Koningin per auto onze stad op haar tocht van Den Haag naar het Loo. Zooals onder de rubriek Academie- nieuws vermeld, promoveerde hedenmid dag tot doctor in de rechtsgeleerdheid het A. R. gemeenteraadslid mr. C. Beeken kamp. De promotie werd o.a. bijgewoond door oud-minister Colijn. De op de promotie volgende receptie was druk bezocht; o.a. bracht een afvaardiging van de R K. raadsfractie de geluk\ven- schen der katholieke collega's in den raad over. Hedenmiddag werd in het Volksgebouw aan de Apothekersdijk de eers'e ontwik- J kelingsbijeenkorast be'egd voor de werk- I loozen door het Leidsch Crisis-Comité. De bijeenkomst werd geopend door den voorzitter van de sub-commissie voor ont wikkeling en ontspanning, ds. Groot En- zerink. waarna ds. Nauta een lezing met lichtbeelden bield over Dickens en over i diens werkje „A Christmas Carol". De lezing werd in groote stilte aange hoord. De spreker werd voor zijn belang wekkende voordracht met applaus be loond. LEIDEN. Geboren: Enge!ma Marina dr. v. K Mokkenstorm en E. M. Mugge. Cathari- na dr. H J. planderhijn en E. C. van den Berg. Barbera Martina Catharina d. v. P. C. de Meij en W. G. G. van Goozen. Overleden: P. van NieropVerra wed. "0 j \V C'. Drinhuyijsen—Schudde- mat wed. 73 j. Ondertrouwd: M. P. Manni jm. 25 j. en Chr. M. Yolk jd 21 j. A. Borst jm. 26 j. en S. H .Hoogstad jd. 28 j. A. Oudshoorn jm 25 j. en G. van Venetië jd 24 j FAILLISSEMENTEN Uitgesproken: N.V. Nationale Emissiebank, gevestigd en kantoorhoudende te Amsterdam, Heeren- gracht 508, tevens kantoorhoudende te GoeB en Schiedam. (Jur.: mr. Ei. Mulderije, Keizersgracht 586 Amsterdam en H. Houg, Keizersgracht 476, Amsterdam. N.V. Nationale Spaar- en Emissiebank. statutair gevestigd te Nijmegen doch kan toorhoudende en haar bedrijf uitoefenende Amsterdam, Heerengracht 508. Cur. mr. li Mulderije, Keizersgracht 586, Amsterdam en H. Hoog, Keizersgracht 476, Amsterdam. De Stichting Sportpark „Amstelru't' Hoofd des Bestuurs J. H. v. Sluis, Amster dam, Henr. Ronnersplein 14. Cur.: mr. N. J. Vonck, Amsterdam, lieerengracht 271 loot Duimelaar, dat men toch de lucht in zou gaan. Aanvankelijk viel het beven nogal mee en men hooj te, zij he niet eenige vertra ging Brussel toch te halen. Om 11.45 bovond het toestel zich boven de Schelde in de omiddellijke nabijheid van Antwerpen, drrh daar was het weer zoo slecht, dat Duimelaar hei niet raad zaam oordeelde vereer te vliegen en terug keerde. Om kwart over 12 werd weder op Waal haven cc and. Naar uit Brussel word* gemeld, had de Belgische koning z'ch hedenochtend reeds naar het vliegveld Luien bi Jiirssel bege ven, doch is toen bij het bericht van den terugkeer van het liegt.n>, o.living, naar zijn paleis Lcn'ggpgeerd Daai ook heden middag de wrerbcprMen ongunstig ble ven. is de tocht voor vandaag definitief afgelast. Morgén zal overleg gepleecd worden of de vlucht al of niet zal worden onderno- Vcrkeersongeval. Uit Numansdorp wordt gemeld: Hedenmorgen om omst eeks half acht ii- een vrachtauto van den zuivelbereicler M. Kieviet, bestuurd door A. Groeneveld in de kom van het dorp aangereden door een motorwagen van de Rrfterdamsche Tramweg Maatschappij, toen een vracht auto uit een zijstraat kwam. De auto werd tussehen den tramwagen en een huis ge drukt en totaal vernield, terwijl ook de motorwagen ernstig werd beschadigd. De bestuurder van de vrachtauto werd inwen dig gekneusd, zoodat hij zich onder ge neeskundige behandeling moest stellen. Ook het huis werd beschadigd. LAATSTE BERICHTEN BRAND. In de Leidschestraat op den hoek van de j Lange Leidsche dwarsstraat te Amsterdam bevindt zich onder de nummers 98-100 en 102 een drietal winkelpanden, waarvan er twee leeg staan, terwijl in het hoekpand een wijnhandel is gevestigd. De verdiepingen boven deze winkels zijn afgebroken, waar- I door een voorloopige dakbedekking moest worden aangebracht. Toen hiermede vanmorgen eenige werk lieden bezig waren, is een pot mastiek om gevallen met het gevolg, dat het op het dak aanwezige hout en ander brandbaar mate riaal vlam vatte. Een en ander ging met j hevige rookontwikkeling gepaard, waardoor de indruk gewekt werd, dat er een groote brand was uitgebroken. Deze indruk werd nog versterkt door het feit, dat. toen een motorspuit van de post Marnixstraat op de plaats van den brand arriveerde, de Leid sche straat voor het tramverkeer moest worden afgesloten. Dit geschiedde al'eeri. omdat eenige slangen over de rai's moesten worden uitgelegd. Met een paar stralen was het vuur spoedig bedwongen, waarna de af- smiting weer kon worden opgeheven. Voor het blusschingswerk, dat op dit drukke punt zeer veel belangstel'ing trok. kon met gemelde motorspuit worden volstaan. EEN MISLUKTE DEMONSTRATIE- TOCHT. De „Ekster" kan Brussel niet halen. Heden zou do aangekondigde demon stratie plaats hebben van een der nieuwste vliegtuigen ven de IC. L. M„ van het type F XII, do „Eks'-er", te Brussel voor Z. M. den Koning van België. Het vliegtuig was geheel uitgerust, zoo als op de Indië route gebruikelijk is. Do directeur der IC. L. M., de heer Ples- man. met. den secretaris der maatschap pij, do heer Hans Martin, alsmede een re- j dacteur van bet Nederlandsche Corresponij i dontiebureau voor Dagbladen, die uitge- j noodigd «as den tocht mede te maken, bevonden zich aan boord. Ten gevolge van de.' mist waren echter alle diensten var de K. L. M. stilgelegd, daar het zithi buitengewoon slecht en vol gens schatting siechis 400 a 500 M. be- d'.oeg. Ondanks de ongunstige berichten, welke voor het vertrek telefonisch uit Brus sel te Schiphol worden opgenomen, besloot do heor Piesipan li: overleg mot den pi- TELEGRAMMEN HET ONDERZOEK NAAR DE M 2. Nog altijd niets gevonden. LONDEN, 29 Januari (V.D.). Hei onder zoek naar den duikboot M 2 heeft den ge- heelen nacht voortgeduurd en is nog steeds aan den gang. De adfnira iteit heeft even wel medegedeeld, dat de hoop op redding wel kan worden opgegeven. In verband met het tij was het'onderzoek gestaakt, daar de duikers den bodera der zee niet benden be reiken. Later kon de bodera worden be reikt op 6 mijl afstand van Portland Bil', doch er werd niets gevonden. Verder werd hedenmorgen medegedeeld, dat het wrak, dat 6 mijl ten Noord-Westen van Portland Bill is gevonden, een oud wrak is. Het on derzoek wordt bemoeilijkt doordat de zee ruw is. In de baai, waar het onderzoek plaats vindt, liggen bovendien meer dan 200 oude wrakken. Er zijn vlaggen gevonden en thans wordt onderzocht of deze van do M 2 afkomstig zijn. STRAATGEVECHTEN TE SHANGHAI. Stadsgedeelten in brand. SHANGHAI 29 Jan (V.D.) In de stra ten van Shanghai zijn hevige gevechten aan den gang tussehen Japanners en Chi- neezen. Tengevolge van het bombardement staan verschillende stadsgedeelten in brand. Ook de internationale ne lerzetting is ernstig getroffen aangezien het station van den zich in Ghineesche handen bevin denden Noord-Shanghai spoorweg in brand staat. De Japansche verliezen worden tot nog toe geschat op 10 dooden en 60 gewon den. In den afgeloopen nacht hebben de Ja pansche oorlogsschepen het bombardement voortgezet, dat gisterenavond te half elf, drie uur na den oproep van den Japanschen admiraal, begon. Er werden veertig grana ten afgevuurd op de Woesoeng-forten, die na eenigen tijd het vuur staakten. Als te- den voor het bombardement wordt van Ja pansche zijde aangevoerd, dat een der Ja pansche kanonneerbooten door C'hineesobe soldaten zou zijn beschoten. Te half twau'f werden Japansche mariniers gedebar- queeid, die Ghineesche soldalen en politie beambten onder vuur namen en door do internationale nederzetting in het Chmoo- sche stadsgedeelte Sjapei binnendrongen. Spoedig daarop vielen de eerste schoten. Ghineesche scherpschutters vuurden van de daken der huizen en uit hindernissen op de Japanners Mitrailleurnesten, die good verborgen in huizen waren opgesteld, open den het vuur op de indringers. Hoewel de Japanners alle telefoondraden hadden doorgesneden, bleken de Ghineesche troe pen goed van de positie der Japanners op de hoogte. De tegenstand der Chineezen nam zien- deroogen toe. Tegen drie uur des morgens woedden overal heftige gevochten tus sehen de Japansche en de Ghineesche troe pen en pas toon te ruim half vijf (Ooste lijke tijd), Japansche vliegtuigen bommen boven de stad begonnen te werpen, slaag den de Japanners er in Sjapei binnen te dringen Tal van verdwaalde kogels kwa men in de internationale nederzetting le- reeht. Spoedig hierna kregen de Japansche troepen versterking en werd de wijk Houg- kioe bezet. Japansche automobielen reden door de internationale nederzet tuig uii waai schuwden de bevolking voor luchtaan vallen. Op dat tijdstip openden de Woe soeng-forten opnieuw het vuur op de Ja- FRUITHANDEL 10 Groote Citroenen voor10 ct. Banaan-appels (Geel) d 25 f Bellefleuren (voor Hand) P n* 5 Ct* France Sterappels, extra 5 pond 35 ot. Karrperveenen (Rood kokende Stoofperen) 5 p. 40 ct. Groote Tafelappelen (voor Hajid) 6 pond 45 ct. Goudrenette (voor Hand) 5 pond 50 ct. Extra Fyffe's Bananen per K.G. 34 ct. Huishoud-Jam (Geurds) per K.G.-pot 48 ct. Snijboonen, Sperzieboonen, Doperwten ....per K.G.blik 34 ct 10 Groote Kroon-Sinaasappelen voor 28 ct. Doe uw bestellingen vroegtijdig wegens de enorme drukte GEEN FILIALEN pansche oorlogsschepen om het landen van nieuwe troepen te beletten. Het Jajiansche scheepsgeschut bracht echter spoedig de forten voor goed tot zwijgen. In de interna tionale nederzetting hebben de Japanneis lazaretten ingericht. Ziekenauto's met ge wonden en vrachtauto's met Ghineesohe ge vangenen, rijden af en aan. Vele Ghineesche soldaten vluchten in de internationale ne derzetting. De Chineezen verwachten echr ter versterking uit Foetsj&u en Nanking. De oorspronkelijke sterkte van het Ghinee sche garnizoen werd geschat op 10.000 man. doch bedraagt thans ongeveer dertigdui zend man. De straatgevechten te Charbin duren voort. MOEKDEN, 29 Jan. (V.D.). De toestand Ie Charbin is nog steeds uitersl gespan nen. De 8traatgeveohten tussehen de Chi neesche troepen en de Kirin-troepen du ren voort. Duizenden bewoners vluchten uit de stad, en het spoorwegverkeer is gedeeltelijk gestaakt. De Japansche troe pen zijn iceds tot diolu bij Charbin ge naderd. Volgens nog niet bevestigde be richten, zou de naar Japan overgeloopen generaal Ma te Charbin om een wapenstil stand tussehen de Chineesche en de Kirin- troepen tot stand te brengen. China doet oen beroep op art. 10 en 15 van het Pact. GENèVE, 29 Jan. (V.D.). In het Ja- pansch—Ghineesche conflict is heden een nieuwe phase ingetreden. Namens zijn ïegeering heeft de Chineesche vertegen woordiger bij den Volkenbond, Dr. Yen den secretaris-generaal een schrijven over handigd, waarin China een officieele pro cedure tegen Japan volgens de artikelen 10 en 15 van het Volkenbondspact eischt. Artikel 10 bevat de verplichting van de statenleden, om zich van eiken aanval op de territoriale integriteit en de politiek over de onafhankelijkheid van de overige statenleden te onthouden. Artikel 15 bevat voorschriften over de te treffen regeling van een conflict, wan neer voor het afbreken der betrekkingen tussehen de partijen gevreesd wordt. De Ghineesche gezant deelde mede, dat zijn regeering zich tot deze buitengewone stap gedwongen had gezien, tengevolge van de gebeurtenissen van de laatste uren De Japansche troepen hadden verschei dene binnen de internationale zone gele gen plaatsen bezet en verder was een aan val gedaan op de bezetting van de spoor lijn Shanghai—Nanking. Den secretaris generaal van den Volkenbond deelde Dr. Yen mede, dat hij zich het recht voorbe hield om een beroep te doen op artikel 16, tot het nemen van sanctiemaatregelen te gen Japan. De Japanners verlaten Nanking. NANKING, 29 Jan. (V.D.) Alle Japan sche inwoners van Nanking zijn Vrijdag uit Nanking vertrokken Ook de consul-ge neraal en zijn staf hebben de stad verlaten. Zij bevinden zich aan boord van oen krui ser op de rivier. De indruk in Volkenbondskringen. GENèVE 29 Jan. (V.D.) De laatste be richten uit Sjanghai hebben in Volken bondskringen een pijnlijken indruk ge- maakt. De opwinding over het optreden van Japan wordt van dag tot dag grooter; Over het algemeen juicht men het toe, ilat de Chineesche delegatie eindelijk heeft be sloten, een beroep te doen op art. 15 van het Pact van den Volkenbond, dat den Raad van den Volkenbond de mogelijkheid biedt, krachtig tegen Japan op te treden. Hedenochtend hield de president van den Raad van den Volkenbond Paul Boncour een bespreking met den Engelschen gevle- legeerde lord Robert Cecil, den Duitsohen vertegenwoordiger von Weiszacker en deu Italiaan Rosso, om het standpunt in ver band met den toestand in het Verre Oos ten vast te stellen, in de hedenmiddag te houden zitting van den Raad zal Paul Boncour een verklaring hierover afleggen. LEIDEN, 29 Jan. Vee. Aanvoer: 476 runderen, 134 kalveren, 800 sohapen, 415 varkens, 491 biggen, 8 paarden, 1 veulen, 3 bokken en geiten. Prijzen: 11 stieren 1G0—300; 151 kalf- en melkkoeien 140— 290. handel stroef; 141 varekoeien f 120 240, handel matig; 165 vette ossen en koeien 170—315, schoon aan de haak 38—72 cent, handel vlug; 8 graskalveren 11 vette kalveren 45100, schoon aan de haak 85100 cent; 123 nuchtere kalve ren 4—9; 000 vette sohapen J 22—25 en 2C0 weideschapen 18—20, handel matig; 415 mestvarkons 8—18, Londensohe 18 20 cent en Zouters 20—24 cent per kg. le vend gewicht handel traag; 491 biggen f 24; 8 paarden 90230. Kaas. Aangevoerd 59 partijen, w. o. 39 partijen Goudsche en 20 Lcidsohe kaas. Besteed werd voor: le soort Goudsche f 28—31, 2e soort 2527; le soort Leid sche 24—27, en 2e soort 2023 pér 50 kg. Handel voor Goudsohe en Leidscho kaas matig. ALKMAAR, 29 Jan. Kaas. Aangevoerd: 64 stapels, wegende 65000 kg. Fabriekska-fjs kleine 30, Fabriekscommissie 28; Boo ren kleine J 30; Boerencommissie 28. Handel matig. LEEUWARDEN, 29 Jan. Vee. 204 En terstieren 60—110, 130 Twenter Stieren f 110—310, 258 vette koeien 140—250, 364 melk- en kalfkoeien 120—280 per stuk, 55—72 cent per kg.; 64 Pinken 45—110, Hl vette kalveren 30—80, 244 nuohtere kal voren 6—9, 179 vette schapen 17— 22, 38 weideschapen 11—18, 638 weide schapen 11—18, 638 lammeren 1117, 931 vette varkens 18—20; zouters 21—23 cent, 24—29 cent en zware Zouters 25 cent pci kg.; 52 magere varkens 1245 cent per kg.; 346 kleine biggen 3—7 por stuk; 14 bokken en geiten; 29 paarden. Totale aanvoer 3552 stuks. Kaas. Sloutelkaas 15—33, Nagelkaas f 1316, Goudakaas 18—43 en Edara- meikaa8 13—50. Aanvoer 45993 Boter Mijnboter 1.18—1.000.90 p. kg.. Veilingboter 95 cent per kg. Aanvoer 5 derde, 8 zesde en 1 twaalfde vaten. Com missie 1.18. LEIDSCHE FRUIT- en GROENTENHAL Oude Vest 61 Telefoon 870 Ondanks Redacties van dagbladen ingezon den stukken krijgen, dat wij te goedkoop zijn, gaan wij door met voor spotprijzen tc verkoopen en helpen U door de crisis heen 5 p. zure Bell. 30 ct. p. p. p. zoete Bell. 25 ct. p. p. Pruimedanten 14 ct. p. p. Dadels 25 ct. p. kilo Prima Wijnsap en Jonathans 5 pond 1. Groote fl. Haring 35 ct Groot blik Ananas 36 ct 10 reepen Chocolade 39 ct 10 et. Sinaasappelen 20 ct 10 prima n 25 ct 10 Kroon 35 ct 10 Bombo 40 ct 10 Jaffa's, de echte 60 ct Groot blik Perziken 35 ct Groot blik Zalm 40 ct X blik 22 ct Ms extra reclair.e groote bus Jam, 1 kilo inh. 45 cent DAGELIJKS VERSCH GEBRANDE PINDA'S Nieuwe Oogst, geen oude Oogst, 25 ct. per kilo Boerenjongens en Meisjes 45 ct. per pot Reine Claudes 15 ct. per blik 10 Versche Eieren 40 cent. Groente tegen marktprijzen. Dag. versche aanvoer Extra aanbieding Abrikozen 25 ct. per pond. Al doze art. worden zonder prijsverh. thuisbezorgd 749

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3