WAALS WAALS WAALS WAALS WAALS WAALS BEDDEN. Gezandheidsmatrassen. DEKENS. LEDIKANTEN. de meeste voordeelen STADSNIEUWS AGENDA voor voor voor voor biedt U vóór alles Haarlemmerstraat 130-136 WOENSDAG 20 JANUARI 1932 PROV. STATEN VAN ZUID-HOLLAND. Gistermorgen zijn in het gebouw der Tweede Kanier de Provinciale Staten van Zuid-Holland ter voortzetting van de be- Kandeling van de begrooting in vergade ring onder voorzitterschap van den Com missaris der Koningin, jhr. mr. dr. H. A. van Karnebeek, bijeengekomen. De heer De Bruin (S.D.) zeide. dat do sociaal-democraten niet zullen aarze len om maatregelen, welke noodzakelijk fijn, te bevorderen, ook al kosten die geld. Af te keuren is, dat de Katholieken op elke acht zetels een Godputeerde hebben en de sociaal-democraten slechts één op één-en-twintig zetel». De heer Beekenkamp (Lib.) be toogde, dat de zorg der provincie vooi medisch schooltoezicht en. dergelijke maatregelen in het belang der volksge zondheid niet mogen lijden onder de crisis. De heer Gardenier (S. D.) bepleitte bevordering van spoedige verbetering van den toestand der waterkeering op Goeree, vooral wat betreft den duinvoet van den polder Het West-Nieuwland. De heer v. S t a a 1 (S. D.) wenschtc meer activiteit voor opheffing van de tol len aan het Goudsche Bijpad, de Haas- trechtsche brug bij Gouda en aan den Overschieschen straatweg bij Rotterdam en Schiedam. Als provincie en gemeenten zuinigheids halve geen groote werken uitvoeren de heer Van der Meulen gaf een suggestie in dit opzicht, door wel heel sterk op voor zichtigheid ten deze aan te dringen worden niet alleen do arbeiders in enze provincie het slachtoffer, maar ook han del en nijverheid, waarvan die arbeiders de afnemers zijn. Voorts suggereerden hij en de heer Jansen Manenschijn, dat de loonen verlaagd moeten worden, maar Cr wordt tegenwoordig van ambtenaren en werklieden veel meer gevergd met be trekking tot arbeidsprestaties dan vroe ger. Daar de belastingen hier laag zijn in vergelijking met andere provinciën, kun nen de opcenten hier zonder bezwaar wat worden verhoogd, waardoor een behoor lijke werkverruiming tot stand kan ko men. Gedeputeerden moeten er op toezien, dat de gemeentebesturen een voldoende werkeloosheidszorg inrichten. Spr. noemde gemeenten als Schoonhoven, Lekkerkerk, Zevenhuizen, Ameide, Woudrichem, Meer kerk, Dirksland, Gouderak en vele andere gemeenten, waar werkeloozen uitkeerin- gen krijgen van zes tot tien, elf gulden, enz., bedragen, waarvan niet in het aller- noodigste kan worden voorzien. De voorzitter vroeg den heer van Staal, zich te beperken in zijn opsom ming. De heer v. Staal (S.D.) zeide, hier negen dagen te zijn zonder gesproken te hebben en zich niet den mond te laten snoeren. Spr. noemde nog meer plaatsen. Te Zoe te r m e o r krijgen werkeloozen ƒ1.50 per week en 15 cents per kind per week. (Bij informatie is ons gebleken, dat ge noemde steunbedragen niet per week doch per dag worden uitgekeeid. Wel eenig verschil. Red. „L. Crt."). Mr. De Visser (Chr. H.) zeide, dat het verschil tusschen rijks- en gemeente lijke salarissen moet verdwijnen. De pro vincie geve een voorbeeld aan de gemeen ten, waar het moeilijk valt, de uitgaven te verminderen. Toen spr. het verslag der Rot- terdamsche raadsvergadering las, heeft hij gedacht: „Ziehier een begin van verbete ring van inzicht". (Rumoer). De heer D r e e s (S.-D.) bepleitte de be langen van het verkeer in het Westland en van de Westlandsche stoomtram. De heer F r e n a y (C. P.) zeide, dat de communisten productief werk willen tegen vol loon. Spr. diende een motie in om e>en millioen gulden beschikbaar te stellen voor bestrijding der werkloosheid, welke motie niet voldoende ondersteund werd. De heer Zandt (St. Ger.) achtte Gods Woord onmisbaar voor een goed regeerbe- leid. In de crisis zag spr. het gevolg van het afdwalen van Gods Woord. Die crisis is allerminst een gevolg van eenig stelsel. De dwangverzekering is hoe langer hoe meer gebleken een vloek te zijn Een motie diende spr. is, Ged. Staten verzoekende, bij de landsregeering aan te dringen op af schaffing van deze verzekering. De heer A 1 b 1 a s (Herv. Gcref. St.) be streed de oud-testamentische gedachte van den heer Zandt. Calvijn had een veel rui mere opvatting van den rustdag. Gedeputeerde Van Fisenne ant woordde, dat de Westlandsche Tram goed werk heeft verricht voor de streek. Echter in de ter sprake gebrachte kwestie hebben Ged. Staten geen bevoegdheid. De heer Mooyman (R. K.) bestrijdt het beginsel van den heer Zandt, die zich uitliet over de sociale wetgeving op een wijze, die niet door den beugel kan. Spr. bestrijdt vérder mr. De Visser en is dank baar, dat Gedeput. Staten nu nog niet ge komen zijn met een voorstel tot salarisver laging. De heer Mooyman bestrijdt ook den heer v. Staal en betoogt, dat de Katholie ken sinds 41 jaren gewerkt hebben voor een goede sociale wetgeving. De vergadering werd hierna verdaagd. DRIE RECLAME-SPECIALISTEN. Wij lezen in de „Ff. Haarl. Crt." vol gend artikeltje van den heer Raaymakers, den oud-secr.-gen. v. d. Rijksverzekerings bank, die op zijn hoogen leeftijd blijk baar dc wereld nog met frisschen criti- schen zin bekijkt: „De couranten hebben dezer dagen de reis van Shaw naar Zuid-Amerika ver meld, de reis van Einstein en vrouw naar Amerika en van Charlie Chaplin de echt scheidingen van zijn verschillende vrou- Shaw is een bekend schrijver, niet be roemd, maar die zich zelf beroemd acht. Hij meent dat zijn tegenwoordigheid ner gens kan gemist wordenTrouwt in War schau een hoofdofficier, die gehuldigd moet worden, dan is Shaw er bij. De ver slaggever van een dor bladen, de namen der belangstellenden vermeldend, eindigt met: „en dan nog de vervelende Shaw", wat Shaw niet belet naar elders te reizen als daar iemand moet gehuldigd worden. Tn Zuid-Amerika zal hij zich wel exposecren. Einstein is een professor in Berlijn in de Metaphysica als ik me niet vergis, en bekend als de man van de relativiteits theorie. Ts het een uitvinding? Ik heb het aan meerderen gevraagd, wat het was, maar ik ben niet geslaagd het te weten te komen. Toen Einstein het vorig jaar Ame rika bezocht en Hoover hem niet had ont moet, zond deze hem een radiotelegram aan boord van zijn schip, waarin hij, met de eer van zijn bezoek Amerika geluk- wenschte. Wat is nu het gewichtige van de relativiteitstheorie; zal een of ander ar chitect of ingenieur daarin aanleiding vin den het ventilatievraagstuk op te lossen?? Dan is Einstein een groot man, zooals prof. Hertz een groot man is door de theorie der clectrische golven, waardoor de Italiaan Marconi de draadlooze tele grafie heeft uitgevonden en waaraan alle verdere wonderen op telefoon en radioge- bied hun ontstaan danken. Het verschil tusschen Einstein en Shaw bestaat hierin, dat voor den eerste recla me wordt gemaakt en de tweede dat zelf doet; Chaplin hij moge als filmartist verdiensten hebben is als filmster met zijn vieze schoenen, zijn hoedje en zijn stok je maar een clown, die in geestigheid en oorspronkelijkheid beneden onzen Buziau staat. Hij beschouwt zich als de gelijke van Einstein en Shaw, hetgeen teekent! Hij bracht Einstein in Amerika en in Ber lijn een bezoek en verder ook aan Shaw. Deze drie zijn alle drie op reclamegebied speeial'stpn, maar Shaw is do meest anti pathieke 1" VERKOOP VAN VISCH. De strijd tegen de vreemde recderijen te Huil voorloopig gestaakt. Naar Reuter meldt, hebben de visch- koopers te Huil gisteren verklaard, dat zij niet langer het verlies aan omzet kunnen dragen, dat voortvloeit uit het weren van vreemde schepen, 'zoolang an dere havens, en met name Grimsby, het voordeel hebben van den aanvoer van visch door visscherslieden van vreemde nationaliteit op tijden, dat de aanvoer van visch door Engelsche schepen ten ge volge van stormen bijzonder gering is. Het zou malligheid zijn, zeggen de visch- koopers uit Huil, wanneer Huil de eenige haven bleef, die zou weigeren visch te verkoopen, welke door vreemde schepen is aangevoerd. Een nationaal verbod van vreemden invoer zou natuurlijk iets an ders zijn, De treilreeders te Hull, die hun agent schappen voor vreemde visscherijreede- rijen hebben opgegeven, verklaren, dat zij niet tegelijkertijd kunnen aandringen op tariefmaatregelen tegen visch, die door vreemde visschers wordt aange bracht, en agent blijven van vreemde ree- derijen. Intusschen schijnen deze reeds andere agenten te Huil aangesteld te hebben en verwacht men daar, dat de Deensche, Nederlandsche en IJs- landsche treil ers binnen enkele dagen wel weer zullen terugkeeren. Visch van Duitsche reederijen blijft van verkoop uitgesloten. JUSTITIEELE INVAL BIJ DE TRIBUNE. De Justitie te Amsterdam heeft gis teren in den namiddag een huiszoeking verricht in het perceel Amstel 85, waar gevestigd zijn de redactie- en administra tielokalen van het communistische dag blad „De Tribune". Aanwezig waren o.m. de Substituut- Officier van Justitie, mr. dr. J. A. van Thiel en eenige rechercheurs. Verschil lende bescheiden zijn in beslag genomen. Steun aan industrieën te Haarlem. Op de begrooting dezer gemeente is een post uitgetrokken voor uitbreiding van werkgelegenheid. Industrieën, die belang rijke werken moeten uitvoeren, kunnen eventueel van de gemeente steun ontvan gen, mits inwoners in de gelegenheid wor den gesteld aan het werk deel te nemen. In besloten vergaderingen heeft de ge meenteraad reeds aan groote industrieën steun verleend. Voor de a.s. vergadering vermeldt de agenda een bijdrage te ver- leenen aan de N.V. Werf „Hubertina", die een opdracht van 40.000 kan uitvoeren. De voorwaarde van de bijdrage zal zijn, dat het rijk ook zal medewerken. DE LEIDSCHE COURANT DE GOUDCLAUSULE. Een vergadering van notarissen. Te "Utrecht vergaderde een aantal no tarissen ter bespreking van hun stand punt ten opzichte van het gebruik eener z.g. goudclausule in hunne akten,en eventueel tot formuleering eener zooda nige clausule. Na een inleidend woord van den waarnemend voorzitter der ver gadering, notaris Chr. J. Engelberts te Arnhem, van wien de uitnoodiging tot bijwoning er van was uitgegaan, werd zoowel door voor- als tegenstanders van het gebruik eener goudclausule het woord gevoerd, mede naar .aanleiding van de aan de bezoekers der vergadering ter hand gestelde ont-werp-akten van: 1. Al- gemeene bepalingen bij inflatie; 2. bij zondere bepalingen, op te nemen in hy potheekakten met goudclausule, waarin naar algemeene bepalingen wordt verwe zen, en 3. toepasselijke verklaring der goudwaarde-clausule op bestaande hypo theken terwijl tenslotte een aantal vraagpunten besproken werd, gesteld naar aanleiding der hiervoor genoemde ontwerpakten. Er werd vrij uitvoerig gedebatteerd, o.a. over de door de H.H. Professoren Meyers en Bordewijk geformuleerde goud clausules, waarnaast door den voorzitter en notaris F. W. Swane te Utrecht deels eigen redacties werden verdedigd. Ten slotte besloot de vergadering een com missie van vijf personen te benoemen, aan welke werd opgedragen om aan de hand der gevoerde besprekingen en ge uite meeningen een redactie te ontwer pen, welke aan een volgende vergadering ter beoordeeling zal worden overgelegd. Tot leden dier oommissie werden door de vergadering benoemd de heeren En gelberts en Swane voornoemd, alsmede de notarissen mr. A+ H. Lijdsman te Hulst, H. J. Zweers te Veenendaal en C. J. M. Mostart te Roermond. MUZIEK. SURSUM CORDA. Zilveren jubileum. Bij 't herdenkingsfeest van êt vijf en twin tig jarig bestaan van „Sursum Corda" bren gen wij gaarne onze gelukwenschen aan de jubileerende vereeniging. Wij le/.en' in de Leidsche pers, hoe Mejufrouw Jean nette Weijs, zangleerares aan de Leidsche mu ziekschool werd aangezocht om met een acht en dertig leden te musiceerenons wordt herinnerd aan de namen van Henri Berkeljon, Louis Rbberfc en Hubert Cuy- pers (nog versch in 't geheugen) en zien de vereenigine onder den te<?enwoo:*dieen di rigent Anthon van der Forst, uitgegloeid en gezond en krachtig. Moge haar bloei aanhoudend wezen! Het faoctnrogramma vermeide a1* eerste werk Wolf-Ferrari's „La Vita Xuova". Sinds 191? tn«n .Tohan Wagens,ar dit maak te met het Leidsche Afdeelingskoor der Maatschappij tot Bevordering der Toon kunst. hebban wii het veelzeggend werk niet meer gehoord te dezer stede, 't Was een buitengewoon mooie en Goedgeslaagde uitvoering, die van hef prachtig werk gege ven werd. TV Ttalia^nsehe muz.iekweelde met haar aldoor lokkend" romantie'ke ly riek ligt A nth on van der Horst heel guns tig. De uitvoering was gevoelvol. F.en der gelijke aVeszins verzorgde interpretatie onenbaart het schoon van de partituur en de wiisGeeriee mvstiek van den tekst, met veel ontroering. De dirigent met zijn melo- disch-lvriseh sentiment leefde zich volko men uit. zonder ooit in zoete mijmering te vervallen, daar de geesteliike zelfcontróle zijn onschatbaar bezit is. De uitvoerenden reageerden voortreffeliik. D<* praestatie van het koor was zeer lofwaardig. Niet alléén vaardig, maar warm en ontvankelijk werd gezongen, den tekst doorleefd. Het Utrechtsch Orkest heeft over het ge heel genomen zeer mooi en artistiek ge- soeeld. Zoo werd de uitbeelding soepel. Alles scheen in generositeit te wedijveren, want het jongenskoor (aanvankelijk wat hard) kleurde naderhand zeer wel in het ensemble qua klank en entonatie. Mevr. van der Horst-van Scheviekhaven heeft de pianopartij heel, héél muzikaal, smaakvol en accuraat vertolkt en heeft eer van haar werk. Hulde aan den solo-violist Oel'ers. Met- de grootste toewijding en élan heeft het or kest de prachtige orkestpartij gespeeld. Max Kloos en Anthon van der Horst zijn de vertolkers der verbijzonderde m u-zie k- schoonheil en geestelijke muziek-innerlijk- heid, uit-gelezene stemming en ontroering. Zoo kregen wij in edele sensitieve visie de Dante-partijprachtig van uitzegging, uit blinkend door nobele vreugden, opbloeiende verrukking ernst, gelaten droefheid: Max Kloos weet de dingen rijk en weelderig te omhangen. Mevrouw Miep Vroemen, is zoo- als zij ons schreef geen vreemdelinge meer op het concertpodium. Zij zong de part-ij van Beatrice. Genoemde zangeres heeft een mooie klare sopraanstem. Laten wij daar deze partij eigenlijk te klein is, om haar muzikaliteit te peilen ons oordeel dien aangaande tot een volgende maal opschor ten. Tn elk ecval heeft zii een draagkrach tige. geschooide en (zooals gezegd) wellui dende stem. Een enthousiast applaus volg de on de grootsehe verto'king. Een keurige inleiding over het werk in het tekstboekje afgedrukt, zal menigeen tot richtsnoer en baken hebben gediend. Als tweede werk stond daar Bruckner's „Te Deum". Aan Bruckner's muziek ligt de religieuse mentaliteit ten grondslag en zoo hier niet méditatief op de stemming zou worden gereflecteerd, zou onmogelijk tot de hoogte der ontroering kunnen worden op gestegen, die opgeroepen wordt door de massa. In majesteitelijke impulsieve ge passioneerdheid moet deze bereikt worden. Hier is de Katholieke uitbundige vreugde, de uiting. En Anthon van der Horst slaag de; de opstijging der geestelijke blijdschap werd overvloedig bereikt. Het solo-kwartet was minder gelukkig dan het koor; er was te weinig contact tus schen de dames Miep Vroemen, Jo Immink en de heeren Kees Smulders en Max Kloos. Laat. de tenor Smulders, wiens geluid on geschoold klinkt, toch degelijk les nemen; de stem lijkt het ons wel waard Het „Te Deum" maakte blijkbaar grooten indruk. De avond bracht aan Sursum Corda e-en enorm succes en de vele toehoorders maak ten er gaarne gebruik van den dirigent eens extra krachtig toe te juichen. Er waren veel bloemen en kransen. Mejuffrouw van Hest en de heer van Bemmel, twee koorleden-die vijf en twintig jaar lang met de grootste ambitie mede- werkent, ontvingen uit- de handen van den Voorzitter een gedenkpenning als lid van verdienste. Hij sprak tot hen woorden van waardeering en Mejuffrouw van Hest ont ving bloemen. In de pauze werd de receptie druk be zocht. Sursum Corda had een glorieuzen avond. j.e. AUTO GESTOLEN. De daders gesnapt. EERSTE BLAD PAG. 2 Gemeentelijke Aankondigingen DIENSTPLICHT. Jaarlijksch onderzoek. De Burgemeester van Leiden brengt ter kennis van belanghebbenden, dat, behoudens onvoorziene omstandigheden, in Juni a.s. het- jaarlijksch onderzoek zal plaats hebben van de gewone dienstplich tigen der Landmacht van do lichtingen 1920 en 1923. Plaats en tijd van het onderzoek sul len nader worden bekend gemaakt. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN, Burgemeester. Leiden, 20 Januari 1932. Uitloting geldleening. Burgemeester en Wethouders van Lei den brengen ter algemeene kennis, dat bij de op 14 Januari 1932 gehouden uitloting van 50 obligaties ad 1000.in de 4.5 pet. geldleening der gemeente Leiden van 1928 groot 2.000.000.de navolgende obliga- tiën zijn uitgeloot: de nummers 26, 98, 261, 311, 314, 354, 416, 446, 458, 486, 500, 513, 590, 094, 817, 927, 1114, 1139, 1185, 1234, 1*46, 1252, 1274, 1316, 1324, 1352, 1398, 1425, 1521, 1551, 1569, 1570, 1573, 1665, 1696, 1719, 1727, 1763, 1764, 1768, 1784, 1799, 1825, 1856, 1&48, 1966, 1970, 1984, 1985, en 1998. Deze obligatiën worden 1 April 1932, met de tot dien datum verloopen rente, af gelost en houden op dien dag op rente te dragen. A. VAN DE SANDE BAKHUYZEN", Burgemeester. VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 19 Januari 1932. Door den heer J. J. werd gisteravond bij de politie aangifte gedaan, dat zijn twee-persoons auto van de Breestra-at was gestolen. Bij een ingesteld onderzoek bleek, dat de daders, want er waren twee perso nen, in het Motorhuis benzine hadden ingenomen en daarna waren vertrokken. Vergezeld van den heer J. toog de po litie verder op onderzoek uit en zij slaag de er in de auto onder de gemeente Lisse in te halen. De daders namen toen ijlings de vlucht en verborgen zich achter een huis. Zij werden evenwel spoedig aange houden. Het bleken te zijn de Leidenaars P. H. E. en B. A. M. S. Natuurlijk ver klaarden zij, dat het hun eenvoudig om een autoritje te doen was! Diefstallen in de St. Jozefkerk. Op aanwijzing van enkele burgers is door een agent van politie aangehouden zekere A. Z. Deze had in de St. Jozef kerk plaats genomen achter twee kerk- bezoeksters, moeder en dochter, en uit haar taschjes de portemonnaies w egge- .haald. Een der portemonnaies bevatte een bedrag van 9.20. De aangehoudene is naar het politie bureau overgebracht. Ten overvloede wijzen we er nog eens op, dat het zeer verkeerd is de taschjes achter zich op de bank te leggen. Men doet beter deze vóór zich op de bank te leggen. Het bestuur der Dames Missie Tooneel- club „St. Ursula" verzoekt ons te be richten, dat er morgen, Donderdagavond, voor de leden geen clubavond zal zijn. Aanbesteding. De uitslag der gehouden openbare aan besteding van bestek no. 3; het verrichten van buiten- en binnenverfwerken aan Ge meente-eigendommen (in 12 perceelen) is als volgt: S. Duindam, Leiden perc. 4 358. perc. 10 508.—, perc. 12 590.— J. B. Brittijn, Leiden perc. 11 179.—; E. Mar- celis, Leiden perc. 8 1050.—, perc. 9 600.Th. Witteman, Leiden perc. 1 999.—, 2. 194, 3. 594.—, 4 249,—, 5 574.—, 6. 434.—, 7. 384.—, 8 874.—, 9. 434.—, 10. 344.—, 11. 169.—, *12. 424.M. Th. van Kins, Leiden perc. 8 851.45, perc. 10 398.40, perceel 11 240.20, perc. 12 561.20; L. C. van der Voort en Zonen, Leiden perc. 8 840. perc. 9 392.—, perc. 368.—, perceel 11 171.—, perc. 12 390.—; W. L. v. d. Gug- ten en Zoon, Rijnsburg, perc. 1 948.—, perc. 2 198.—, perc. 8 657.—; A. J. Bleys Leiden perc. 1 1090.—, perc. 2 195.—, perc. 3 525.perc. 4 220—, perc. 8 658.perc. 9 425, perc. 10 299. perc. 12 460.H. van Veen, Zuilen perc. 3 687.perc. 5 375.Fa. S. Hoope, Leiden perc. 3 490.—, perc. 6 600.—, perc. 8 860.—, perc. 9 340.—; Gebr. H. M. en W. J. Pasman, Leiden perc. 1 780. perc. 2 220.—, perc. 3 575.—, perc. 4 245.—, perc. 5 595.—, perc. 6 520.—, perc. 7 395.perc. 8 645.perc. 9 415.perc. 10 330.—, perc. 11 145. perc. 12 550.v. Heusden's Schilders bedrijf, Schiedam perc. 3 575.perceel 5 675.perc. 6 390.perc. 7 775.—, perc. 8 765.perc. 9 525.perc. 10 290.perc. 11 146.J. de la Rie en Zoon, Den Haag perc. 1 1345.perc. 2 200.—, perc. 3 750.perc. 4 200.—, perc. 5 622.—, perc. 6 480.—, perc. 7 425.perc. 8 539.perc. 9 508. perc. 10 370.perc. 11 115.—, perc. 12 602.J. G. Verlaat, Kamerik perc. 1 1205.perc. 2 180.perc. 3 600. perc. 4 200.perc. 5 375.perc. 6 LEIDEN. Dinsdag, Donderdag, Zaterdag, Vincentius» Bibliotheek, geopend 's avonds van 7.30—8.30 uur. Woensdag, St. Peter Kanis, Conferentie Moderator, Eigen Huis, 8.30 uur. Donderdag, Ver. tot Bev. der Belangen van Sleohthoorenden, Bijeen komst Leidsche Volkshuis, 8 uur. Zaterdag. „Het konsèrt" door „Litteris Sacrum", Schouwburg, 8 uur. De avond-, nacht- en Zondagdienst der apotheken wordt van Maandag 18 tot en met Zondag 24 Jan. a.s. waargeno men door apotheek C. B. Duyster, N. Rijn 18, tel. 523. 480.—, perc. 7 400.perc. 8 748. perc. 9 470.perc. 10 385.perc. 11 200.perceel 12 650, in massa voor 5000.Fa. Lezwijn en Veerman, Lei den perc. 3 531.perc. 5 549.perc. 6 598.—, perc. 7 437.—, perc. 10 374.— perc. 11 166.perc. 12 699.J. J. van Weerlee, Leiden perc. 1 1050.perc. 2 145.perc. 4 222.perc. 5 390. perc. 6 495.perc. 7 295.perc. 8 685.perc. 9 545.perc. 10 395. perc. 11 160.perc. 12 375.P. L. v. d. Drift, Den Haag perc. 1 1895. perc. 3 629.perc. 5 595.perc. 6 7C5.perc. 7 580.perc. 8 770. perc. 9 510.perc. 12 800.A. van Lunteren, Leiden perc. 2 188.perc. 2 710.perc. 4 245.perc. 5 590. perc. 6 730.perc. 7 488.perc. 8 886.—, perc. 9 598.—, perc. 10 493.— p re. 11 236.—, perc. 12 494.— W. Th. W. Vis, Leiden perc. 4 300.perceel 6 525.—, perc. 7 525.—, perc. 8 635.—, perc. 11 160.—, perc. 12 485.— B. A. Harteveld, Leiden perc. 3 750perc. 4 370:perc .6 195.perc. 7 420. F. J. G. Quintus, Haarlem perc. 3 400.—, perc. 5 664.perc. 6 680.perc. 7 558.—, perc. 8 1074.—, perc. 9 592.—, perc. 10 670.G. S. Bakhuyzen, Leiden perc. 2 348.perc. 8 S24.perc. 9 497.perc. 12 797.Fa. P. H. v. d. Bos-en Zoon, Heemstede, perc. 1 1487. Chr. Rietkerken, Leiden, perc. 4 450. perc. 6 590.perc. 480.perceel 8 870.—, perc. 9 430.—, perc. 11 140.—, perc. 12 600.A. N. Houtman, Rotter dam perc. 1 2450, perc. 3 810.perc. 4 450.perc. 5 1050.perc. 6 970. perc. 8 970.perc. 10 550.Leidsche Coöp. Schildersass., Leiden perc. 200. perc. 4 275.perc. 6 575.perc. 7 f 355.—, perc. 8 800.—, perc. 9 600.—, ptrc. 10 520.—, perc. 11 250.—; W. F. v. d. Steen, Leiden perc. 1 2597.perc. 8 f 769.J. Oosterom, Amsterdam perc. 1 1285.—, perc. 3 695.—, perc. 4 425.— perc. 8 849.J. C. Uylenbroek, Leiden perc. 1 865.perc. 378.perceel 8 725.perc. 9 475.perc. 10 585. perc. 11 320.perc. 12 785,J. J. L. Koet, Leiden perc. 1 1365,perc. 2 137.perc. 3 720, perc. 4 300,perc. 5 757.—, perc. 6 657.—, perc. 7 367.— perc. 8 737.perc. 9 309.—, perceel 10 277.perc. 12 687.H. Pillokers, Den Haag perc. 1 1950.perc. 2 650. perc. 5 610.perc. 7 600.perceel 8 790.perc. 12 900.I. Pardon, Lei den perc. 3 690.perc. 4 380.perc. 7 368.perc. 9 460.—; ,M. Ziegelaar, Leiden perc. 1 li68.perc. 2 190. perc. 3 750.perc. 4 230.perc. 5 610.—, perc. 6 640.—, perc. 7 470.—, perc. 8 910.perc. 9 610.perc. 10 470.perc. 11 190, en perc. 12 460.—.

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 2