WAALS STADSNIEUWS TELEGRAMMEN MARKTBERICHTEN DONDERDAG 7 JANUARI 1932 DE LEIDSCHE COURANT EERSTE BLAD - PAG. 3 Haarlemmerstraat 130-136 WAALS UITVERKOOP verbetert alle records U koopt thans bij ons Engelsch Ledikant, met solide matras en kapok kussens- compleet 11.95; Houten Ledikant, 2-pers. met prima spiraalmatras, driedeelig matras en een wollen deken 150 X 200, compleet 24.90; Engelsch Ledikant, prima gelakt, kapokmatras en kapok kussens, een wollen deken 150 X 200, een molton onderdeken en extra een zijden sprei, compleet 25.75; Engelsch Ledikant, prima gelakt, met driedeelig solide matrasetel, 2 prima kapok kussens, 1 wollen deken 150 X een molton onderdeken en bovendien extra een zijden sprei, compleet 39.50; Driedeelig Matrasstel met peluw en 2 kussens, alles gevuld met prima onver mengde Javakapok 23.75; Engelsch Ledikant 5.68; Opklapbed met gezondheids matras 8.75. 187 BAROMETER. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen van 7 Jan. 1932, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt: Hoogste barometerst'.: 7.62.3 te Marseille. Laagste barometerst.: 712.9 te Jöngköping. Verwachting tot den avond van 8 Jan.: Meest matige wind uit Westelijke rich tingen. Half tot zwaar bewolkt. Enkele regen- of hagelbuien. Iets kouder. Het centrum van het groote gebied van lagen luchtdruk ip het Noorden ligt nog steeds op de Noorsche Zee. De gister aan geduide secundaire kern ten Westen van Ierland trok met groote snelheid over de Nordzee naar het Oost zee-gebied en ligt thans met barometerstanden van rond 712 rn.M. in Zuid-Zweden. De luchtdrukstijging in het Westen ging gepaard met sterke afkoeling, waarbij de temperatuur op de Noorsohe Zee tot dicht bij Schotland on der het vriespunt, daalde. Het gebied van regen en storm met hooge temperatuur, dat nog in Centraal-Europa wordt aange troffen, is met een scherpe grens geschei den van het gebied van opklaring en krachtige winden en buien, welke grens kort na- middernacht oris land passeerde. Hoewel het depresisegebied nog niét de finitief schijnt te zijn afgesloten, is voor- loopig aanhouden van het heldere weer met nu en dan gure buien te verwachten. De storm, die gisteren in ons land Jicerschte, woedde over een uitgebreid gebied, dat van het Kanaal tot qver geheel Duitsch- land en de Botnische Golf reikte. Te De Bildt werden windstiooten waargenomen tot boven 25 M. per seconde met de zwaar ste 26.5 M. te 20.45. Te 0.40 uur ruimde dc wind eli begon de afname tot gemiddeld 8 i 10 M. per sec. in het verdere deel van den nacht. LUCHTTEMPERATUUR: Temperatuur des middags te half dri* 7.5 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSERS Van Donderdagnamiddag 4.32 uur tot Vrijdagmorgen 7.40 uur. HOOG WATER. Hoog water te Katwijk aan Zee op Vrijdag 8 Januari voorin. 2.45 uur en nam. 3.09 uur. DE STORM. De storm van gisteren en den afgeloopen nacht heeft gelukkig meer angst dan on gelukken veroorzaakt. Van de ongevallen, die der politie tej- kennis kwamen noemen we de volgende: Van de Gem. H.B.S. voor Meisjes aan de -Garenmarkt woei zooveel zink af, dat bouw- en woningtoezicht de straat liet af zetten. Verder sloegen stukken zink weg van de Hartebrugskerk, Pieterskerkgracht 20, Hooge woerd 36 en Beschuitsteeg öA. Van perceel Claras te eg 12A sloeg de schoorsteen om ,torwijl dakpannen het o.m, moesten ontgelden van de. huizen Bree- sfcraat 148 en Waardgracht 70. Op den hoek van Heerensingel—Prin senstraat en in de Burggravenlaan werden boomen ontworteld. Bouw- en Woningtoezicht had dienst, voor het grootste .gedeelte gelukkig op het bureau. Maria-vereeniging. De tegen gisteravond in „Concordia" uit geschreven vergadering der Maria-vereeni ging kon geen doorgang hebben wegens gebrek aan belangstelling. Het ruwe weer zal daarvan wel de voornaamste oorzaak geweest zijn. Afhalen correspondentie op Zondag. Te rekenen van 17 Januari a.s. zullen degenen, die in liet vervolg des Zondags de correspondentie wenschen af te halen, daarvan tijdig aan den directeur van het postkantoor of aan den hoofdbesteller ken nis hebben te geven. Voor hen. die thans reeds geregeld af halen, kan een dergelijk verzoek achter wege blijven. Aan dé Muziekschool van de Maatschap pij voor Toonkunst alhier is met ingang van 1 Januari 1932 benoemd tot leerares in methodisch spreken en declamatie mej. Wilhelmina Korswagen, alhier. Volksbondsnieuws. De eerstvolgende ontwikkelings avond, welke het bestuur van den Ned. R. K. Volksbond voor de leden geeft, zal plaats hebben op Dinsdag 12 Januari a.s. des avonds 8 uur in de groote zaal van het Bondsgebouw. De weleorw. heer kapelaan Dorbeck zal een lezing houden over Ka tholicisme en Kapitalisme. K. J. M. V. St. Peter Kanis. Gisteravond hield op uitnoodiging van het bestuur van P. K. do heer P. Kasteel een lezing over bovengenoemd onderwerp. Na door den voorzitter, den heer H. de Graaf, verwelkomd te zijn, kreog de heer Kasteel het woord. Van deze rede hebben we enkele weken geleden roeds verslag gegeven, toen Piet Kasteel sprak voor de Onderwijzers. Na de rede sprak de hoer H. de Graaf een kort woord van da'nk, dat groote in stemming vond bij de talrijk opgekomen leden, die met gespannen aandacht had den geluisterd naar het boeiende betoog van den heer Kasteel. Nadat ten slotte nog verschillende vragen waren beantwoord door den spreker, sloot de voorzitter de bijeenkomst met den chr. groet. Kamer van Koophandel en Fabrieken. De Kamer van Koophandel en Fabrieken vergadert op Woensdag 13 Januari, des na middags te 2.30 uur in de vergaderzaal der Kamer. De agenda vermeldt o.m.: Benoeming van een Commissie tot Onder zoek der Geloofsbrieven der nieuw of op nieuw gekozen Leden. Rapport der Com- misie tot Onderzoek der Geoofsbrieven. Instajlatie der nieuw gekozen leden. Nieuw jaarsrede. Verkiezing Voorzitter en Onder- Voorzitters. Verkiezing Leden der Commis sies. Aftredend zijn: a. Commissie voor Ver voer, Post en Telegrafie: W. van der Laan, L. C. Jongenburger, P. A. Wernink, H. van Zonneveld, C. G. J. Allcemade Sr., Jhr. C. C. Röeil, N. C. F. van Ginkel; b. Commissie voor het Handelsregister: J. van der Steen, P. J. van der Zanden, J. J. M. Meyers, F. Schmal, C. G. J. Alkemadé Sr., B J. Dijk- drent; c. Commissie voor Handelsbelangen; J. van der Zanden. H. M. Simonis. D. Raap horst Sr.. B. J. Diikdrent; d. Commissie voor Handels- en Nijverheidsonderwijs: J. Heringa, H. M. Simonis, P. A. Wernink, J. F. X. Sanders; e. Commissie voor het Ver slag: D ten Cate Brouwer, P. Boot Sr.. G. J. M. J. Molkenboer, Jhr. C. C. Röell. Mr. Dr. P. G. Knibbe; f. Commissie van Finan ciën: D. ten Op te Brouwer, P. Boot Sr., G. J. M. J. Molkenboer, Mr. Dr. P. G. Knibbe; g. Commissie inzake Uitbreidingsplannen gemeente Leiden: J. F. X. Sanders, Jhr. C. C. Röe'l. N. C. F. van Ginkel, G. J. M. J. Molkenboer. Vaststelling datum van Verkiezing. Vaststelling adres inzake Hypotheken ov> Bouwwerken. Vaststelling adres inzake Tollinies. Vastste'ling Advies Automatische Publieke Te'efooncellen. Vaststelling adres inzake Ventverboden. Binnenbrand. Hedenmiddag omstreeks twee uur heeft in perceel Schelpenkade 11, bewoond door C. v. D., een kort, maar krachtig feinnen- brandje gewoed. Waarschijnlijk doordat een mand met goed te dicht bij de kachel heeft gestaan, vatte dit vlam en in een ommezien stond de kamer in brand. Omwonenden wisten echter met emmers water het vuur te bbu- schen. De kamer is geheel uitgebrand. De bewoonster was niet thuis. De brandweer, die met een motorspuit aanwezig was, behoefde geen water te geven. Gisteravond werd de brandweer gealar meerd voor een schoorsteenbrand in het pand Lclistraat 1la. Blussching met zout gelukte niet, waardoor de srchoorsleeneerst geveegd moest worden. Daarna was het ge vaar geweken. De Leidsche Winkelstand. Heden heeft in perceel Nieuwe Rijn 37 de opening plaats gehad van een nieuwe zaak in baden, geysers, waschtafels, gas fornuizen en haarden van de fa. Godefroy. De firma, die in Den Haag reedB een der gelijke zaak heeft en daar de volle mede werking der gemeentebedrijven steeds heeft mogen ondervinden op installatiege- bied, hoopt ook hier door goede bediening veler vertrouwen te winnen. Men zie ver der een annonce in dit nummer. Handelsregister K. v. K. Nieuwe i n s c h r ij v i n g. 5S92. Wou- brugsche Eierveiling, Woubrugge. Voorz P. Schraverus, Woubrugge. Seer.: H. C. A Terhorst, Woubrugge. Penningm.T. den Hertog, Woubrugge. Bestuursl.: J. Buiten huis, Woubrugge; J. E. Schijf, Woubrugge; J. P. van t' Wout, Woubrugge en G. vau Straalen, Woubrugge. W ij z i g i n g. 3095. Jac. van Aalst, Ha- zerswoude, D. 100, Rijwielhandel en -repa ratie, Loodgieter. Bijs. uitgeoef. bedr.: ra diodistributie-centrale onder den naam: Hazerswoudsche Radiodistributie-Centrale. 5138. E. van Frank, Leiden, Haarlem merstraat 18, handel in heerenconfectie. De zaak te Leiden, Haarlemmerstraat 18, is d.d. 31 Dec. 1931 opgeheven, waardoor het filiaal te Leiden: Botermarkt 1, onder den naam Heerenkleeding Magazijn „de Gunst' thans hoofdzaak is. Op den 6en Januari 1932 waren bij de Gem. Arbeidsbeurs 2472 (v.j. 1557) werkzoe kenden ingeschreven. Voor het examen Paedagogiek M. O. B. zijn alhier geslaagd de heeren T. van der Hove en A. M. Snoek, Rotterdam,; S. J. S. Schipper, Delft, en C. de Jeu, Zwolle. De student in de geneeskunde A. J. Sohoo van de Rijksuniversiteit alhier is toegela ten tot de verbintenis, bedoeld bij artikel 18 der wet van 2 Augustus 1880 (St.bl. nc. 145), om, na het verkrijgen van den titel van arts, een benoeming aan te nemen tot officier van gezondheid der tweede klasse bij het personeel van den geneeskundigen dienst der landmacht, zulks onder het ge not van premiën, krachtens artikel 4, par, 2, van het reglement, vastgesteld bij Kon. besluit van 18 Juni 1913 (Stbl. no. 279) zoo als dat sedert is gewijzigd. Gistermorgen werd de hulp van den E. H. D. ingeroepen voor een ong^va-l aan den Lage Morschweg. Aldaar was de heer A. T. uit Voorschoten door het open gaan van het portier van zijn auto uit den wa gen gevallen. Met een hersenschudding en verwondingen aan hot hoofd werd hij naar het Aead. Ziekenhuis vervoerd. MUZIEK. LIEFDADIGHEIDSCONCERT. Ten bate van het Leidsche Crisis-Comité. Door - samenwerking sterk, hebben de besturen van het "Mannenkoor „de Ver eenigde Zangersen van het Symphonie- orkest „Per Aspera ad Astra" hun hoog staand plan verwezenlijkt en hebben zij een goed geslaagd liefdadigheidsooncert gegeven, ten bate van het Leidsoh Crisis comité. De groote Gehoorzaal was rede lijk goed bezet. De Voorziter van „de Vereenigde Zan gers" sprak een openingswoord. „Nadere toelichting behoeft het goede doel niet". Aldus de spreker, die het ge meentebestuur dankte voor het belange loos afstaan der zaal. Hij dankte de Leid sche Pers voor het kosteloos adverteeren en aanbevelingen en niet minder den heer Buurman, die welwillend het drukken der programma's verzorgde. Dank zij aller be reidvaardigheid zal het finantieel succes ongetwijfeld loonend wezen. Op het programma waren twaalf num mers vermeld, verdeeld in zes liederen voor mannenkoor onder leiding van den heer H. B. van Sijl en zes nummers voor sympho- nie-orkest, door den heer J. Noordanus Sr gedirigeerd,- ,$venals het aantal muziek nummers was ook het succes gelijkelijk verdeeld. Want na elk nummer vocaal als wel instrumentaal klonk er enthousiast applaus, wat niet eindigde voor de dirigent zijn medewerkenden deed deelen in den bijval. De Vereenigde Zangers dan, lieten zich eerst hooren in „Ten avond in de Bergen" van L. Hermans, „der Neugierige" van de hand van den heer Van Sij! en in „de Hebe" van Kools. Na de pauze verluidde het programma „Morgenstemming" van Theo van der Bijl, „Sternennacht" van Sohulke'n en „de Kui per" van Kools. Van deze koorliederen hoorden wij in de muziek van Van der Bijl de nieuwste klanken. Frisoh deden de com posities van Kools aan, vroolijk en Hol land sch. Het orkest opende de rij met marsch „Per Aspera ad Astra" van Urbach. De „Ouverture Stradella" van von Flotow, ging eenigszins boven de krachten. Met „Dorschwalben" van Joh. Strauss evenwel werd de schade ingehaald. Ook de drie volgende nummers vielen buitengewoon in den smaak. „Marsch Solennel" van den heer Noordanus. „Salut d'Amour" van Eegar en die „Mühle im Schwarzwald" van Eilenberg. Een paar extra-nummers wer den gulweg toegestaan na het langdurig applaus dat -beide vereenigingen ten deel viel. Moge de collecte aan den uitgang door den voorzitter warm aanbevolen ruimsohoots bedacht zijn geworden. J. K. LAATSTE BERICHTEN HET VERGAAN VAN DE ,STANFRIES IV. De directie van de Stoomboot Mij „Stan- fries", die ons had medegedeeld, dat te Workum twee lijken van de bemanning van de „Stanfries IV" waren aangespoeld, deelt ons hedenmiddag nader mede, dat dit bericht op een misverstand berust. Na een ter plaatse ingesteld onderzoek is ge bleken, dat dit bericht niet juist is. HET HOOGE WATER IN GRONINGEN. De zware Zuidwester storm die vandaag heeft gewoed heeft in Groningen nogal schade aangericht. Doordat de windrichting gunstig was heeft evenwel de zoozeer gevreesde door braak niet, plaats gehad. Niettemin is het water weer overal gestegen. Bij den Ee'der- wolderpolder is de toestand nog steeds cri- tiek. Er strekt zich daar een watervlakte van meer dan 2 uur gaans uit. De stand van het water is in de provincie Groningen weer met 15 c.M. gestegen en bedraagt thans 76 c.M. boven westerkwar- tierpeil. De storm is thans gaan liggen zoo dat men hoopt dat spoedig verbetering zal intreden. ROOFOVERVAL. Gisteravond omstreeks 6 uur kwam de 17-jari^e bediende v. d. Oever van de firma Verkuil te Oss terug van Herpen, in welke plaats hij een aantal bestellingen voor zijn patroon had verricht. Hij vertelt op den terugweg niet tegen den wind te hebben kunnen fietsen. Hij heeft toen zijn rijwiel •aan een touw voortgetrokken. Plotseling is hij door een onbekende man overvallen, die hem naar hij mededee't. zijn portefeuille mot ruim f 100.welk geld hij op kwitanties had ontvangen, heeft ontsto len. Er is onmiddellijk aangifte gedaan bij de politie, die een nader onderzoek inste't. ERNSTIGE AANRIJDING. Gisteravond heeft op den rijksstraatweg onder de gemeente Limmen, een ernstige aanrijding plaats gehad. De heer O. de Bruin, liep met zijn echtgenoote en schoon zuster aan de rechterzijde van den weg, toen zij op een gegeven oogenblik werden aangereden door een uit Castricum komen de auto. De beide dames liepen ernstige verwondingen op en moesten naar het St. Elisabethgasthuis te Alkmaar worden over gebracht, waar zij ter verpleging werden opgenomen. Mevr. de Bruin, die het be wustzijn had verloren, werd voorzien van de H. Sacramenten. Haar zuster liep een ernstige beenwonde op. De heer de Bruin kwam er goed af. Men vermoedt, dat de familie door den storm de auto-signalen niet heeft gehoord. OMGEVING. BODEGRAVEN. EEN 60 M. HOOGE STELLING INGESTORT. Rond de watertoren in de Meije. Door den zwaren storm van hedennacht is de zware houten hulptoren naast de betonnen watertoren in de Meije, die een hoogte had van 65 M., omver gewaaid en in duizend stukken over de omliggende landerijen verspreid. De houten bekisting van de kap van den toren is echter blijven hangen, zoodat het noodig zal zijn, een nieuwen toren te bouwen om deze te ver wijderen. De schade voor den aannemer beloopt ver over de 1000. MINISTER MAGIN0T OVERLEDEN. Reorganisatie van het Fransche Kabinet. PARIJS, 7 Jan. (V.D.). In den afgeloo pen nacht te twee uur is in de Parijsche kliniek, waarheen hij eenige dagen gele den moest worden vervoerd, de Fransohe Minister van Oorlog. Maginot, op bijna 55- jarigen leeftijd overleden aan de gevolgen van darmtyphus, waarbij een gecompliceer de leveraandoening was gekomen. De plotselinge dood van den Franse-hen minister van Oorlog, en den zwakken ge zondheidstoestand van den Minister van Buitenlandsche Zaken Briand, stelt de Fransche regeering voor het lastige pro bleem, vertegenwoordigers te vinden voor de twee komende internationale conferen ties. In welingelichte kringen meent men met zekerheid er op te kunnen rekenen, dat minister-president Laval op 12 Januari a.s., den dag waarop de Kamer weer bijeen komt, den president der republiek, Dou- mer, de ontslagaanvrage van het geheele kabinet zal aanbieden ten einde de posten van minister van buitenlandsche zaken en minister van oorlog opnieuw te kunnen be zetten. Het lijdt geen twijfel dat Laval dan mèb de vorming van het nieuwe kabinet zou worden belast. In parlementaire krin gen vermoedt men, dat Laval van deze ge legenheid gebruik wil maken om zijn ka binet naar links uit te breiden en in ver band hiermede spreekt men van Painlevé als minister van Oorlog en Paul Boncour als minister van Buitenlandsche Zaken. Het spreekt vanzelf, dat deze berichten alle officieele grond ontbreekt en dat men hier slechts met vermoedens heeft te doen, die echter op enkele feiten, die in deze richting wijzen, gebaseerd zijn. LAWINES EN OVERSTROOMINGEN IN TIROL. INNSBRUCK. 7 Jan. (V.D.). Sedert gis teren waait in de Noord-Tirolsche Alpen een krachtige wind, waardoor het over- stroomingsgevaar- en lawinegevaar be langrijk vergroot wordt. Aan de Patsoherkogel bij Innsbruck brak gisteren een lawine-keten door, waardoor een vierhonderd meter lage lawine in be weging kwam. Vijf personen werden mee omlaag gesleurd en bedolven. Vier hunner konden zich zelf bevrijden, doch de vijfde, een bankbediende uit Innsbruck, kon wel is waar nog levend, maar zwaar gewond geborgen worden. Uit verschillende deelen van Tirol wordt hoog water en overstroo- mingsgevaar gemeld. STOR'M AAN DE FRANSCHE KUST. PARIJS, 7 Januari. (V. D.) Sedert 94 uur wordt de Fransohe Noordkust door een orkaan geteisterd. waardoor de scheepvaart ernstige schade ondervindt. Hot groote stoomschip „Paris", dat uit Lo Havre zou vertrekken moest wegens het noodweer zijn vertrek uitstellen. De kustvaart is geheel stopgezet. Te Lorient werden S.O.S. signalen opgevangen van een groot Fransch stoomschip, dat zich in volle zee bevindt. Ook te Brest woed de de storm met groote kracht. Het En- gclsche stoomschip „Yersey City" heeft S.O.S.-signalcn uitgezonden on gemeld, dat het op ongeveer 10 mijl afstand van den vuurtoren „Bishop Rock" met- averij aan de machines hulpeloos ronddrijft. De hooge waterstand van de Elbe. DJRESDEN, 7 Jan. (V.D.). Hedenmorgen bereikte de Elbe een waterstand van' plus 250. Alle steigers en aanlegplaatsen dor atoombootondernemingen staan diep'onder water en ook een gedeelte van den weg langs de rivier is reeds overstroomd. TWEE AVIATRICES VERMIST. NEW YORK, 7 Jan. (V.D.). Twee vrou welijke amateur-piloten, Mrs. Ruth Ste wart uit St. Louis en Mrs. Debbie Stanford uit Toronto, beiden bekende figuren uit de Amerikaanschc Society, die een vliegtocht in etappen wilden maken van Pittsburgh naar Buenos-Aires, zijnop het traject Pitts burghNew York spoorloos verdwenen bo ven het gebergte, een geisoleerde streek, waar zij het laatst zijn gezien en die thans wordt afgezocht door boeren en militaire en politie-vliogtuigen. i m GOUDA, 7 Jan. Vee. Aangevoerd in totaal 2071 stuks, waarvan: 300 slachtvar- kens, vette 1618 cent, Londensohe 10—11 cent en zouters 12—16 cent per pond, le vend met 2 pet. korting. 934 magere var kens 1223 per stuk; 780 biggen 4—7 per stuk; 2 runderen 200—225 per stuk; 36 nuchtere kalveren 610 per stuk, 17 bokken en geiten 25 per stuk. Kaas. 223 partijen kaas. Ie kwal. met rijksmerk 27—30, 2e kwal. met rijkswerk f 2426. Handel traag. Boter. 915 ponden boter. Goeboter 60—75 cent en weiboter 55—00 cent per pond. Handel vlug. Eieren. Aanvoer 59.000 stuks, kippen eieren 4.705.25 per 100 stuks; kleine kippeneieren ff 3.253.75. Handel matig. BOSKOOP, 6 Jan. Bloemenveiling. ZOETERWOUDE, 5 Jan. Veiling „Zorg en Vlijt". Prijzen: kippeneieren 4.00 5.30 per 100 stuks, hanen 0.801.10, ko- WlSSELNOTKKh \ii I N A MSTEKDAAlj (Niet officieel). Berlijn 59.171/o Londen 8.46 W2 New York 2.49' 16 Parijs 9.78 Brussel 34 6'» Zwitserland 48 65 Milaan 12.65 Madrid -21.10 Oslo 46.50 Kopenhagen 47. Stockholm 48. Weenen 3Ó.25 Praag 7,8 Boedapest Prologatie 2 pet. BEURSOVERZICHT. De beurs was bij opening vrij vast en verschillende toonaangevende fondseiihoor- ten stelden zich hooger. Het vaste s|ot van Wa'lstrcet en verschillende andere buiten landsche beurzen riep aanvankelijk eenige kooplust in hetleven, doch nadat de koop orders waren uitgevoerd, trad een recatie in, als gevolg van winst vormingen. Dc han-, del kromp daarnevens sterk in. Eenige af faire ontstond weer in de obligaties uit de Youngloening, die na een zeer vaste inzet, later licht el ijk reageerden. De binnen I. obiigatiemarkt bleef op peil. De handel in Kon. Olie was van beperkter afmetingen dan gisteren. Hot fonds kwam iets hooger, evenals verschillende Amerikaanschc soor ten. Van de Induslriee'en waren Unilevers vast, al konden de hoogste prijzen niet be houden blijven. Philips prijshoudend. Aku's en Accou8tiekcn trokken iets aan Rubbers weinig veranderd, ovenals Tabakken, Sui kers goed prijshoudend maar neigden later eenigszins tot reactie. Seheepv. bleven op poil. Amerikanen stil doch vast in navol ging van Wallstroet, 458e STAATSLOTERIJ (Niet Officieel). Trekking vai Donderdag 7 Jan 1932 HOOOE. PRIJZEN 17314 400. 12993 100. Prllzen vi n 65 39 58 212 225 319 354 409 679 1020 1451 1481 1742 1857 1961 2043 2295 2310 2621 2638 2699 2835 3223 3260 3392 3814 4211 4355 4380 439C 4806 4SI1 4976 4998 5090 5391 5606 5829 5915 6183 6243 6375 6456 6955 7568 7651 7807 8216 S316 8691 8704 8957 9010 9082 9864 10298 10448 10797 10963 11049 11059 11973 I19S9 12523 12., 21 12737 12801 12996 1.3090 13136 13402 13-196 14207 14374 14576 14717 15153 15561 15685 16042 16092 16363 16718 16760 16S3.3 17155 17179 17184 17342 17384 17411 18168 18246 18760 19080 20064 20128 20157 20782

Leidsche Courant | 1932 | | pagina 3