'DE lëidsche coüranè - Revolutie in Spanje. De revolutionnairë vlag wordt door A de straten gedra- X gen eseiti jt=1t=lt=a in uddelulljiiht^ October. De Pransche premier Laval bezoekt Amerika - De kranslegging op hel November - Het Nuttonual Crisiscomité wordt in de T'èves December Het Indtê-vlregtuig ..De Ooievaar" verongelukt te Bungkuk. Inzet grai van den Onbekenden Soldaat te Arlington. zual te Den Haag door H K. H Prinses Juliana geopend. boven: de gedoode bemanning Wiersma. van Onlangs en Kotte. Juli. De Poolvlucht van de Zeppelin. Een snapshot tijdens het oponthoud te Berlijn. Dr. Eckener wordt verwel komd. Gandhi, de Br it sell - Indis 'e u j: September. De aanbieding te leider, die een Qen^ve van fjet petitionnement bezoek aan Lon- fer Ned. Dagbladpers voor in den bracht. ter nationale ontwapening. Juni. De Ko ninklijke familie bezoekt de Kolo niale Tentoonstel ling te Parijs. Februari. De uitbarsting van de Mérapi op Java elschte vele slachtoffers. Een der ravijnen, gevuld met kokende lahar. Augustus. Het nieuwe Nederlandsche paviljoen op de Koloniale Tentoon stelling, wordt geopend. Een overzicht op den openingsdag. Januari. De begrafenis van wijlen maurschalk Joffre had te Parijs onder groote belangstelling plaats. De stoet op weg door de stad. April De opening der vis- schershaven te Scheveningen door H. M. de Koningin. Maart. Willem Mengelberg, de bekende dirigent van het Concertgebouworkest, is zestig Jaar geworden. Edisonde beroemde Ameri- kaansche uitvinder, die na lang durige ziekte overleed.

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 21