SPORT UIT DE OMGEVING LAND- EN TUINBOUW LUCHTVAART FAILl ISSEMENTEN WOENSDAG 23 DECEMBER 1931 DE LEIDSCHE COURANT TWEEDE BI.AD PAG. 6 JACK DIAMOND BEGRAVEN. Het einde van een bandiet. Gisteren bewoog zich in een stroomen den regen een .lijkstoet naar het armste gedeelte van een der kerkhoven te New York, waar de doodgravers in den modde- rigen, ongewijden grond inderhaast een on- diepen grafkuil hadden gedolven. Hier werd zonder eenigerlei godsdienstige plech tigheid het stoffelijk overschot van Jack Diamond ter aarde besteld. Toen de eer ste schoppen aarde op de kist neerploften, snikte zijn weduwe „Good bye, boy". VILLA VAN MILLIONAIR DOOR BOMAANSLAG VERWOEST. Werk van afpersers. Te Cleveland 111 den staat Ohio hadden afpersers van den millionair öamuel Co- wan een bedrag van vijfduizend dollar ge- eischt, doch* Cowan was niet voornemens zich door afpersers te laten intimideeren. Het gevolg was, dat een bomaanslag werd gepleegd op zijn huis, waardoor de villa, die 75 duizend dollar aan bouw en inrich ting had gekost, totaal vernield werd. In een brief schreven de bandieten, dat de/.e aanslag bedoeld was als een lesje aan toe komstige slachtoffers. Hongaarsch moordenaar terechtgesteld. Stephan Horvat, die wegens moord op een politiebeambte ter dood was veroor deeld, is gisteravond op de binnenplaats van de gevangenis te Boedapest terechtge steld. VOETBAL OM HET WERELDVOETBAL KAMPIOENSCHAP. De F.I.F.A. houdt m 1934 wederom een wereldtournooi om het wereldkampioen schap. Doch de organisatie zal thans een geiieel andere zijn dan in 1930. De aange sloten landen zullen in verscheidene groe pen worden ingedeeld, die voor het eind- tournooi, dat in één stad of m twee of drie steden van het zelfde land wordt gehou den, zal 16 deelnemende landen omvatten. Aan het Stockholmsche congres zal wor den voorgesteld voor iedere groep een commissaris te benoemen, die voor de or ganisatie der wedstrijden zal zorg dragen. Wanneer men aanneemt dat alle 47 aan gesloten landén deelnemen, komt de vol gende groepmdeeling naar voren: Groep A. West-Europa: Duitschland, België, Spanje, Frankrijk, Luxemburg en Portugal. Twee landen nemen deel aan het eind-tuurnooi. Groep, Noord-Europa: Denemarken, Vrij- staat Ierland, Nederland, Noorwegén en Zweden. Twee finalisten. Groep C, Centraal-Europa: Zwitserland, Italié, Oostenrijk, Hongarije, Tsjecko-Sio- wakije. Drie finalisten. Groep D, Oost-Europa: Estland, Fin land, Letland, Litauen, Polen en eventueel Rusland. 1 finalist. Groep E, Balkanlanden: Bulgarije, Grie- kenlanu, Roemenië, Turkije en Joego-Sla- vië/Eén finalist. Groep F, Noord-Amerika: Vereenigde Staten. Eén finalist. Groep G, Midden-Amerika: Costa Rica, Cuba, Ecuador, Suriname, Mexico. Eén fi nalist. Groep H, Zuid-Amerika: Argentinië, Bo livia, Brazilië, Chili, Paraguay, Peru en Uruguay. Drie finalisten. Groep I, Azië: China, Nederlandsch-ln- diè, Japan, Philippijnen en Siam. Eén fi nalist. Groep K. Afrika: Egypte, Palestina. Eén finalist. In groep B zou Nederland ongetwijfeld een uitstekende kans maken om een der bovenste plaatsen te bezetten, zoodat ons land aan het eindtournooi zou kunnen deel nemen. WINTERSPORT DE SKI-WEDSTRIJDEN OP DE Rlül. Loopuyt in vorm. De openmgsskiwedstrijden op de Rigi te Luzern hauden een buitengewoon groot siicces. Meer dan honaerd sxiloopers na men aeei, onder wie de beste Zwitsers 1 De Nedenander Loopuyt was in goeden vorm. In den gecombmeerden weustryd bezette hij ue zesde piaats, terwijl hij ook in den sprintwedstrijd ueze plaats kou bezetten, in den lange atstandsweustrijd over 15 K.M. werd de Hollander negende. De 6nee:iw was van een uitstekende kwaliteit. Helaas had nog een ongeval plaats, waarbij Schec- re uit Zünch gewond werd. De belangrijkste uitslagen luiden: Lange afstandswedstrijd seniores 15 K.M.: 1. T. Jaervinen, tijd 47 min. 20 sec.; 2. Prager (Davos), 48 min. 26 sec.; 3. Rubi (Grindelwald) 50 min. 41 sec.; 4. Affentran- ger (Luzeru); 5. Chiogna (St. Moritz); 6. tlofsteiter (Luzem). Sprintwedstrijd: Seniores 1: 1. Fritz Kaufmann (Zürich) 312,5 (verste sprong 37 M.); 2. Chiogna (St. Montz) 336.5; 3. J. Kielland (Sas, Züricr.) 335.5 4. A. Badrutt (St. Moritz) 334.5; A. Rubi (Grindelwald) 32S.5; 6. Loopuyt (Sas, Zurich); 7. M. Piagcr (Davos) 325. Gecombineerde *edsirijd: 1. Prager (Da vos'. «71.5; 2. Uubi (Grindelwald) 645.75; 3. Chiogna (St. Moriz) «33.5; 4. T. Jaervinen «>1h.46. W. Jtegli (Andermatt) 503.25; 6. Loopuyt (Sas, Zürich) 572.25. De moeilijke winter in Italië. (Van onzen Romeinschen correspondent). Een walmend petroleumkacheltje of wegdenken Hooge belasting en weinig verdienen De fascistische crisismobJisatla Waarom luistert de wereld niet. Adama van Scheltema, die in 1911 in Rome woonde, beschrijft in zijn boe-k „Ita lië" de kou, die een noorderling in het zon nige Rome lijden kan; tegen de hitte is elk huis gewapend, maar op de onaangename winterkou wordt hcelemaal niet gerekend. „De winter wordt in Rome finaal wegge dacht", klaagt hij. Daaraan moet je nu onwillekeurig terug denken, nu een ijzig koude „tramonte" de wind, die van over de dik besneeuwde Sabijnsche bergen komt het op straat onaangenaam guur en in de huizen m?t hun dunne muurtjes en. steenen vloeren bij na onuithoudbaar maakt. Het gros van Rome's burgerij moet nu of zijn heil zoe ken bij een kwalijk riekend walmend pe troleumkacheltje of anders met verkleum de vingers de winter eenvoudig weg zit ten denken. Maar, om dit jaar de narigheden van de winter te vergeten, wordt zelfs voor den meest zonnigen Italiaan een haa-st onmo gelijke geschiedenis. Want aan verschillen de teekenen ziet men het steeds duidelijker, da& de wereldcrisis ook hier van een angst wekkende zwaarte gaat worden, zoowol voor de particulieren als voor den staat. De nieuwe verordening, waardoor oen zwa re belasting wordt geheven op alle letters, die op winkels geschreven staan, en waar door de winkelstand, die toch al zoo moet vechten, om het hoofd boven water te hou den nog meer gedrukt wordt, zegt hierom trent al genoeg. Er schijnt ook .weer. een algemeene salarisverlaging op komst te zijn, juist gelijk verleden jaar al doorgevoerd is, en de prijzen zullen weer omlaag moeten. Het volk zelf is over het algemeen vrij moedeloos onder de omstandigheden, 7e verdienen hoe langer hoe minder, terwijl het leven toch niet goedkooper wordt. Daar bij komt nog bij het meer 'onontwikkelde volk een absoluut idee fixe, dat de crisis de schuld is van het fascisme en dat het in andere landen en aardsch paradijs is, iets, wat je als vreemdeling zelfs de meii- schen gewoonweg niet uit het hoofd kunt praten. De Duce mobiliseert. Toch is het een feit, dat ook in Italië veel voor de crisis'.eniging gedaan wordt; al weken lang werken hier de verschillen de charitatieve instellingen, om te helpen waar ze kunnen, maar in Rome is altijd veel te steunen, zelfs al onder gewone om standigheden. Sinds een paar dagen heeft de „Osserva- tore Romano" een inschrijving geopend, waardoor kardinalen en andere hoogwaar digheidsbekleders het geld- wat ze -andarg uitgeven voor het verzenden en beantwoor den van Nieuwjaarswensehen, ter beschik king van den H. Vader stellen, tot steun van de crisisslachtoffers, en de som tot nu -toe bijeen gebracht loopt al dicht bij de 100.000 lire. Een pracht gelegenheid, om voorgoed de comentioneele meuwjaai s- wenschen af te schaffenals er nu my ar geen beambten van de posterijen voor ont slagen behoeven te worden. De Duce is ook de crisis krachtdadig aan gaan pakken; bij de eerste vergadering van het nieuwe partijbestuur en den nieuwen partij-secretaris Starace heeft hij bevel ge geven, alle krachten van het fascisme tc raobiliseeren, om de economische crisis het hoofd te bieden, en om die volksklasse, die het meeste gebukt gaai, zonder onderscheid of ze tot de partij bchooreh of niet, te hel pen. Die steun mag niet het karakter dra gen van een aalmoes, maar van een werk van menschelijke en nationale solidariteit. Verder heelt iedere fascist de strenge plicht een levensregel aan te nemen, in overeenstemming met de tijdsomstandighe den, en de met minder strenge plicht elk defaitisme en „profitisme" te bestrijden. Diegenen, die onder welk voorwendsel ook zouden probeeren voordeel te trekken uit de tegenwoordige staat van omstandighe den, zullen als vijanden van de maatschap pij vallen onder de strenge wetten van het fascisme. Ook moet onder het volk een ge weldige propaganda gemaakt worden, oin aan te toonen, wat er al voor de crisis ge daan is. vooral op gebied van publieke wer ken en van steun. Tot zoover de bevelen van den Duce, die weer het sein gegeven hebben tot een in tense nieuwe actie, natuurlijk gesteund door de pers. Een van de toonaangevende Romeinsche bladen schreef bij deze ver ordeningen: We ontkennen geenszins de moeilijkheden van het oogenblik, maar die moeilijkheden zouden reeds lang overwon nen zijn. als de woorden van Mussolini door alle staten begrepen en opgevolgd zouden zijn, als de aanmaningen van den Duce over ontwapening, afsohaffing van de tol muren, kwijtschelding van de oorlogsschul den, de regeerders van elk land er tee ge bracht hadden het egoïsme, de haat en do afgunst te overwinnen. Maar of het volk hierdoor zal inzien, dat de crisis de schuld niet is van het fascismeWe twijfelen er aan, wie luistert nu graag, naar een ver standig woord, wanneer tegelijk z'n belas ting verhoogd wordt? Beroepscrisislijders. Het uiterlijke van de stad is er door de crisis nu juist niet qpwekkender door ge worden, de beroepsbedelarij op allerlei ma nieren bloeit weer weelderig op. Vooral vreemdelingen krijgen de meest ontroeren de verhalen te hoeren, om hun portemon- naie toch maar te vermurwen, en bij de groote internationale universiteiten, waar buitenlandsche geestelijken studeeren, staan dagelijks de vaste concurreerende bedelfirma's hun min of meer in het oog loopende gebreken te toonen, en elkaar uit te schelden. Onlangs voor de „Sint Pieter" komt. een klein jochie naar me toe, met een onschuldig engelen-gezichtje, waaraan alle oude Amerikaansche „missen" minstens een paar lire verliezen, en huilend vertelt hij me, dat hij den heelen dag nog niet gege ten heeft, en of ik geen vier „soldi" voor hem ha-d om een stukje brood te koopen. En teen ik het jochie vroeg of ik dan maar wat eten voor hem wilde koopen, zei hij met een verbaasd gèzieht :„allora nö" (dan niet) en liep hard naar zijn kameraadjes cke een einuje verder zaten te dobbelen. Hooggeplaatste geestelijken krijgen nog al eens bezoek van mensehen, die met een voorname „air" aan den bediende een visi tekaartje afgeven, waarop prijkt: markies die en d'e ot gravin zus en zoo; en die dan even later hoogst dankbaar met vijf lire weer weggaan. Behalve het bedelen is natuurlijk ook de misdaad welig op de crisis gaan tieren; in Holland doen ze het met bankoverval len, maar aangezien een doorsnee Italiaan daarvoor te weinig persoonlijke moed en te veel ingeboren diplomatie heeft, zijn hier andere practijken in de mode. Eiken dag lees je in de krant, dat er weer een argeloos iemand het slachtoffer van een geraffineerde oplichterstruc is geworden. Laatst bijv. loopt er een nette vijftigjarige heer te wandelen en wordt plots door een „buitenman" aangesproken; de man van buiten voelt zich niet op zijn gemak tus- schen zooveel menschen, want, fluistert hij den heer in het oor, ik heb een flinke som geld bij me en eerlijke gezichten zie ik hier maar weinig, wilt u dat geld even voor me bewaren, terwijl we samen opwandelen. Heeft u geld bij zich 2 800 lire, antwoord de brave heer, ter wijl hij zijn portefeuille uit zijn zak haa't. Best, dan leg ik er ook de mijne bij, en de buitenman stopt al pratende een dikke envelop bij des goeden heers 800 lire, die zijn portefeuille weer in zijn zak steekt en samen met den buitenman onder gezel lige praat, over koetjes en kalfjes opwan delt. Maar opeens hoort de heer geen ant woord- van zijn beschermeling, kijkt rond.. verdwenen. "Waagt het een oogje te werpen in zijn portefeuillede 800 lire ook ver dwenen en in de dikke envelop zitten kran tenknipsels. (sic). Voordeelige advertenties lees je ook veel in de krant, en altijd zijn er menschen, die er met volle zeilen in vliegen. Zoo lazen we eens de volgende aanlokkelijke adver tentie Voor uitstapjes en andere doeleinden tafels te koop, die men kan vouwen, zoo dat ze draagbaar worden. Wordt franco bezorgd na zending van 5 lire enz. Honderd menschen zonden de 5 lire en kregen dan een paar dagen later in een en veloppe.... een stuk papier met een tafel van vermenigvuldiging thuis gestuurd. De menschlievende dokter. Er zijn menschen, die in de ellende -van hun medebroeders altijd hun kostwinning welen te vinden, en van dergelijke para sieten hebben we dezer dagen hier een sterk staaltje beleefd. Een heer volgde met groote belangstel ling in de.inladen de populaire advertenties van werkzoekenden, hij nam nota van de adressen en ging dan bij die werkeloozcn oen bezoek afleggen, zich voorstellend als dokter X. Zonder vee) complimenten gaf hij den werkelooze de mogelijkheid van een winstgevende en weinig vermoeiende werk kring te verstaan. Hij was, zoo zei de dokter gezonden door een groote in- dustrieele firma, die personeel noodig had. Maar de firma was nogal veeleischend voor de aspiranten, eerlijkheid, geschiktheid, goede getuigschriften, en een ijzeren ge zondheid, dat was alles een stricte ver- eischte. Dat heb ik allemaal antwoordde de wer kelooze vroolijk, en wat mijn gezondheid betreft. „Dat zal ik onderzoeken", zei dokter X. Hij haalt uit een actetasch aller lei beroepsinstrumentcn, en begint zijn man aan een minutieus onderzoek te onderwer pen, laat hem ademhalen,, eerst heel diep, dan minder en dan nauwelijks merkbaar. Zeg tien keer „drie". En de stumper: driedriedrie. Na het onderzoek, dat de dokter druk te er herhaaldelijk op geheel gratis was, kwam het urine-onderzoek, dat echter in een bepaald laboratorium moest geschie den, en dan, u begrijpt Natuurlijk, zeer juist, hoeveel moet ik geven? Vijf en twintig lire. De werkelooze ziet op alle mogelijke na- nieren die som bij elkaar te krijgon, ómdat hij nu .denkt, dat het geestdoodende niets doen gaat eindigen, en acht dagen later ontvangt hij een briefje, waarin hem mee gedeeld wordt, dat hij een gering procent suiker in het bloed heeft en dus voor de betrekking niet in aanmerking komen kan. Het speet hem den dokter natuurlijk verschrikkelijk maar En die dokter zou nu nog zijn men-sch- lievend ambt uitoefenen, als de politie er niet achter gekomen was, en hem op staats kosten zijn geweten had Laten onderhoeken. Vlastelers in Noord- en Zuid-Holland. De hoofdbesturen van de Hollandsche Mij. van Landbouw, den Chr. Boeren- en Tuindersband en den R. K. Land- en Tuin- bouwbond hebben besloten, gezamenlijk de vlastelers in Noord- en Zuid-Holland tot een vergadering, op te roepen. Deze vergadering is vastgesteld op Dinsdag 29 dezer des n.m. 2 uur in „Dili- gentia", te 's-Gravcnhage. Op deze bijeen komst zal getracht worden, een vlastelers- vereeniging te stichten. Deze is noodig om van de steunregeling, welke voor de vlas cultuur in uitzicht is gesteld, te kunnen profiteeren. Daar in de eerste plaats die telers in aanmerking komen, die regelmatig vlas verbouwen, en om overbodige kosten te voorkomen, worden de vlastelers opgewekt om, zoo hun vlasbouw van geen groot be lang is, in onderling 'overleg eenige afge vaardigden te zenden, die hun omgeving kunnen vertegenwoordigen. Hun, die niet ter vergadering kpmen, wordt verzocht, hun naam en adres vóór 29 dezer te berichten am het secretariaat der Hóll. Mij. van Landbouw, Anna Pau- lownastraat 20, Den Ha-ag. met vermel ding van de oppervlakte in 1931 en in ieder der vier voorafgaande jaren door hen vei- bouwd vlas. KINGSF0RD SMITH HEEFT PECH. „Southern Cross" ernstig beschadigd. Kingsford Smith wordt thans met pech achtervolgd. Zijn vliegtuig „Southern Cross", dat zou starten voor den terugtocht naar Australië, werd gistermiddag ernstig beschadigd bij een noodlanding te Orpington, op weg naar Croydon. Kingsford Smith zal niet in zijn toestel. De piloot en twee passagiers ble ven ongedeerd, de machine werd zwaar be schadigd. Het is nog niet bekend- of hij in staat, zal zijn in een ander vliegtuig de voorgenomen mailvlucht te ondernemen. Uitgesproken: P. Heemskerk, Voorhout-. Cur. mr. P. J. Teebaal, Leiden. N'. Opdam,. Leiden. Cur.: mr. E. J. Spier, Lc'den. DE AVONTUREN VAN EEN VERKEERSAGENTJE. Eindelijk had men een afdruk van len toovering ge nomen en de slotenmaker, gehul' en door den andoren kabouter ging den zelfden nacht uit de hut van de heks. „Ik hoop, dat je slagen zult', zei de kabouter toen hij zijn makker hielp uit het geopende venste. te gaan. „Zonder moeite krijg je niets", zeide de slotenmaker erg wijs. De slotenmaker ging nog den nacht aan het werk. Hij giu.uc zica goeu om tow-a maar het erk gereed te kri.gc.1. Hij Leukte het glceicnde ijzer, dat de vonken er af vlogen, „ik wou dat het ijzer het hoofd van de heks was". „Enfin", zeide hij, „uitstel is niet altijd afstel" OEGSTGEEST. CRISIS-COMITé. Aan de ingezetenen van Oegstgeest. Het Crisis-Comité te Oegstgeest, aangeslo ten bij het Nationale Comité, doet een drin gend beroep op de liefdadigheid van allen tot leniging van den nood der door de crisis ge- ti of lenen. Het Comité zal zijn werkzaamheden aan vangen door een open schaal collecte in de Gemeente, die door een tweetal leden van het Comité huis aan huis gehouden zal wor den in de week van 4 tot 9 Januari 1932. Laat het Comité niet tevergeefs bij U aan kloppen en geeft allen in ruime mate, opdat het Comité ook op ruime schaal den noodi- gen steun kan verstrekken. Bepaalt reeds thans Uw gaven en legt die gereed bij vermoedelijke afwezigheid. Het Bestuur: H. Ch. Gooszen. Mevr. C. Timmermans-Sparnaay. T. van Egmond. G. J. Lubbe, Thzn. Mr. L. Sprey. Uitvoering. Zondag 3de Kerstdag zal door de St. Joseph-Gezellen vereeniging een uitvoering worden gegeven in het St. Willi- brordusgebouw. Deze uitvoering, welke sinds lang was voorbereid, zal worden gevuld met tooneel en zang. Door de tooneelafdeeling zal opgevoerd worden: „De Drievoudige Wijs heid van Vader Wang", een Chineesch too- neelspel in 4 bedrijven, door Henri Gheón. Tusschen de bedrijven zal het klein-koor en kele oude Duitsche- en Hollandsche Kerst liederen ten gehoore brengen, met begelei ding van viool en piano. Dat deze uitvoe ringsavond alle vorige zal overtreffen behoeft geen betoog, getuige de veelvuldige en lang durige repetities der leden. Kosten noch moeiten zijn gespaard om dezen avond te doen slagen. TER-AAR. „St. Deus Dedit". De R.K. Landarbeiders- bond „St. Deus Dedit" afd. Langeraar hield Dinsdagavond in het Patronaatsgebouw haar leden-jaarvergadering, onder voorzitterschap m den heer G. Mesman. Als de klok het aangekondigde uur aanwijst opent de voorzitter de vergadering met den'Chr. Groet, heet alle leden, die in groo- ten getale zijn opgekomen, van harte welkom. Spr. vraagt aller medewerking voor de te be handelen punten, en hoopt dat de beraads- slagingen mogen leiden tot opbloei van den Bond en tot groei van het ledental. De secr. was door huiselijke omstandighe den verhinderd de bijeenkomst bij te wonen. Daarvoor las de heer G. Otto de notulen van de vorige vergadering, welke zonder op of nmerkingen werden vastgesteld. Intusschen is ook de Pastoor ter vergade ring gekomen die door den voorzitter ver- elkomd wordt* Uit het jaarverslag hoorden wij, dat het le dental dit jaar met reuze schreden is voor uitgegaan n.l. van 54 naar 73 leden. Verder werd i\og vermeld dat de Ver. een mooi vaan del in haar bezit heeft gekregen. Het financieele gedeelte, dat voor rekening is van den penningmeester G. Otto, verkeert ook ondanks de malaise, in goede staat. De inkomsten waren 4708.75, de uitgaven 4649.72, waaruit een batig saldo valt te boeken van 59.03. De controle-commissie bracht bij monde van den heer J. Versluis rapport uit dat de boeken en bescheiden in accurate vorm zijn. De voorzitter dankt den penningmeester voor beide keurige verslagen, en hoopt, dat hij steeds op elk dubbeltje zal blijven leten. Als een klein intermezzo werd aan de le den en riet te vergeten „de pers" een gelagje aangeboden, wat natuurlijk.... niet afgesla gen werd. De aftredende bestuursleden G. Versluis en G. Otto werden met algemeene stemmen her kozen. Tot leden van de controlecommissie werden benoemd de heeren Cor de Keijzer, M. Borst en G. Mesman. De gratificaties aan voorzitter en penningmeester resp. 10 en 40 gulden werden met algemeene instemming gehandhaafd. Verder was bij het bestuur een voorstel ingekomen, om op te richten een spaarkas, voor brandstof aan te koopen in den winter. Door den voorsteller, den heer Jac Touw, werd dit nader toegelicht hoe zoo'n afd. elders werkt, b.v. iedere week een klein bedrag afzonderen, en dit in de vorm van zegels in een boekje plakken, en dan in het najaar gezamelijk inkoopen. Na een klei ne bespreking, voelden de leden allen hier voor veel, en werd zoo'n spaarkas opgericht. Fen Commissie bestaande uit de heeren Jac. Touw, C. Fransen, Cor Keijzer, Adr. v. d. Fiji en J. Hoogeboom zullen deze zaak verder afregelen; het is uitsluitend voor de leden van „St. Deus Dedit." Een voorstel om dit jaar een propaganda- feestavond te houden ging er met vlag en wimpel door, en een 10-tal voordrachtkunste naars gaven zich op dien avond met verschil lende voordrachten op de proppen te komen. Nogmaals werd er oo aangedrongen dat wan neer men stempelt, men niet mag werken. Hierin zegt de voorz. moet men vóörzichtig zijn. Bij de rondvraag werden door een lid klachten geuit over het slechte bezorgén van het orgaan. Dit zal nader onderzocht worden. Verschillende leden gaven zich op. de contri butie-inning en dergelijke werkzaamheden gratis te verrichten. De Geestelijke adviseur sprak nog een op wekkend woord, dat wij altijd op God moe ten vertrouwen, en in deze sombre tijden, veel bidden, en ons alle scharen in de organi satie, waarin wij thuis hooren. De voorz. ging hierna over tot sluiting met de Chr. Groet, dankte allen voor hun pleizirige medewer king,

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 6