UIT DE OMGEVING UIT DE RIJNSTREEK ZATERDAG 5 DECEMBER 1831 DE LE1DSCHE COURANT VIERDE BLAD PAG. 15 GEMENGDE BERICHTEN ONGELUKKEN. SLACHTOFFERS VAN HET VERKEER Door een auto aangereden. Donderdagavond werd op den Valken- burgerweg te Heerlen een viertal meis jes aangereden door een vrachtauto. Twee inarer werden tegen den grond geworpen, öi andere kwamen met den schrik vrij. De 18-jarige M. G. bleek vrij ernstig gewond, oa. waren twee ribben gebroken. Zij moest naar het ziekenhuis te Heerlen worden overgebracht. Het andere meisje kon na verbonden te zijn huiswaarts keeren. De politie nam den auto in Ongeluk met doodelijken afloop. Onlangs ontstond onder de gemeente Schaesborg brand in een taxi, waarin ze kere M. -uit Waubach zat met zijn vrouw en dochtertje. Toen zij uit den wagen sprongen kwam M. met het hoofd terecht op den weg. De chauffeur had het brandje spoedig gebluscht en bracht de familie naar haar woning. De hier ontboden ge neesheer achtte overbrenging van M. naar het ziekenhuis noodzakelijk, waar hij nu is overleden. De taxi-chauffeur kon nog niet worden opgespoord. MEISJE IN DEN MIST VERDWAALD. In de modder gestikt. Donderdag is te Zuilen een 12-jarig meis je door den mist misleid, in een halfdroge sloot geloopen en in de modder gestikt. Het meisje kwam met een vriendinnetje van het ontspanningslokaal van werkspoor en stak om korter te gaan 'n weiland over. Door den sterken mist is het meisje toen verkeerd geloopen en in de sloot ge raakt. Haar vriendinnetje is dadelijk hulp gaan halen maar toen men op de plek aankwam, vond men het kind met het hoofdje voor over in de modder liggen. Alhoewel men gepoogd heeft de levensgeesten op te wek ken moest, een dokter den dood constatee- Tijdens een beroerte van de trap gevallen. Gistermorgen zag een melkbezorger, die aan de woning van een klant aan het Spui No. 242 te 's-Gravenhage tervergeefs had aangebeld, achter de op een kier staande buitendeur van deze woning de ongeveer 80-jarige bewoonster mevr. W., met een hoofdwonde bewusteloos in de gang liggen. Hij waarschuwde de politie, die heeft vastgesteld, dat de vrouw was overleden. Een ingesteld onderzoek heeft uitgemaakt, dat mevr. W door een beroerte moet zijn getroffen en van de trap gevallen. Van misdrijf is dan ook geen sprake. SCHIP BIJ DE KUST IN NOOD. S.O.S,-seinen opgevangen. In den af^eloopen nacht omstreeks 2 uur werd te Amsterdam een draadloos be richt opgevanen, volgens hetwelk het s.s. „Theodore" op 53.19 graden N.B. en 4.33 graden O.L. met gebroken stuurinrichting en eveneens gebroken handroer door den storm kustwaarts werd gedreven. Sleepboot „De Oceaan" vaart uit ter assistentie. Ook in Hoek van Holland zijn de S. O. S -seinen van de „Theodore", waarschijn lijk een Zweedsche schip, opgevangen. On middellijk werd draadloos verbinding ge zocht met het schip en gevraagd of sleep boothulp gewenscht was. Dit aanbod is door de „Theodore" aanvaard, waarop de sleepboot ..De Oceaan" van Hoek van Ho'land is uitgevaren. Door bet kuststation Scheveningen werd nog aan de „Theodore" gevraagd of ook reddingbooten werden gewenscht. Hierop kon de marconist nog niet onmiddellijk antwooren. daar hij eerst zijn kapitein moest raadplegen. FELLE BRAND TE RAAMS- DONKSVEER. Vier huizen afgebrand. Vrijdagavond omstreeks zes uur brak door tot nu toe onbekende oorzaak brand uit in de woning van den heer L. Lodevï- cus tegelfabrikant te Baamsdonksveer. Door den sterken wind viel aan blusschen niet te denken. De plaatselijke brandweer, die spoedig aanwezig was, stond machte loos tegenover het woedende element. De vonken sloegen tot over de haven en het duurde niet lang of een drietal naast het brandende huis gelegen perceelen vatten eveneens vlam, namelijk de woningen van de heeren C. Kieboom, J. van Gils en van de weduwe De Jong. De brandweren uit Geertruidenberg, Raamsdonksveer en Oosterhout werden gewaarschuwd, die korten tijd later ter assistentie verschenen. Met een achttal stralen op de waterleiding werd het vuur bestreden. Men hoopte vóór den nacht het vuur meester te zijn. Acht huizen, wejke gevaar liepen, werden ontruimd. De wo ning van den heer Lodevicus en de er bij bohoorende schuur zijn tot den grond toe afgebrand. De tegelfabriek, die op 20 M. afstand is gelegen, liep geen gevaar. De autoriteiten waren op het terrein van den brand aanwezig. HET STROOPERSDRAMA TE ECHT. GEEN DERDE VERDACHTE. In verband met het bericht van de „Nieuwsbron", dat op het oogenblik een derde verdachte' inzake het drama te Echt gearresteerd zou zijn, vernemen wij, dat zulks niet juist is. Omtrent het nachtelijk drama in de bos- schen te Putbroek-Echt is inmiddels nog komen vast te staan, dat op de plaats, waar de jongens gelegen hebben nadat zij reeds waren aangeschoten, op een hun ner nog een schot gelost is, waarbij het ge weer op korten afstand recht op den grond was gericht. Zonder zich te verspreiden waren de hagelkorrels in een zode gedron gen waartusschen zelfs beensplinters en stukjes vleesch ontdekt zijn. Deze zode is door de politie afgestoken en ter onder zoek mede genomen. De weigering van verdachte v. d. E. en diens zoon om aan het eerste onderzoek in de bosschen deel te nemen was gegrond op het feit, dat zij zich gekrenkt gevoelden, omdat men het hun toevertrouwde terrein reeds was gaan afzoeken, zonder hen daarin eerst te ken nen. De zoon werd bij de arrestatie ge boeid, omdat hij den commandant der marechaussee, die hem aanhield, een klap gaf. Beide verdachten hebben als verde diger gekozen mr. P. Tripels, advocaat en procureur te Roermond. ROOFOVERVAL TE KESTEREN. BUIT VAN 230. DE BEIDE DADERS ONBEKEND. Gisteravond werd bij de politie te Res teren door zekere J. aangifte gedaan, dat te zijnen huize een roofoverval heeft plaats gehad door twee personen. Beiden zijn naar schatting ongeveer 30 jaar en van middel matige lengte. De een droeg een lange, grij ze jas, de andere had een donkere jas en droeg beenwindsels. Zij hadden hun pet ten over de oogen getrokken. Zij eischten van de vrouw geld. Volgens de aangifte hebben de beide indringers zich van onge veer 230 meester gemaakt. De politie stelt een nauwkeurg onderzoek in. Het schijnt, dat Resteren op het oogen blik door eenige verdachte personen on veilig wordt gemaakt. Dinsdagavond j.l. omstreeks half zeven werd bij den alleen wonenden ruim 70-jarigen J. v. B. op do vonsters geklopttoen hij de deur opende, stond er een persoon, die geld verlangde. Van B. gaf te kennen, geen geld te heb ben, waarop de vreemde bezoeker trachtte hem aan te vallen. Van B. zag nog kans de deur dicht te gooien en op slot te doen. waarna de man afzakte. «Tel." DE MISLUKTE ROOFOVERVAL TE LAGE VUURSCHE. NADERE BIJZONDERHEDEN. Omtrent den overval te Lage Vuursche onder de gemeente de Bilt op den alleen wononden 79-jarigen man H. van O. meldt de .Msb." nog het volgende: Het huisje van den ouden v. O., een oud geboeren mannetje, maakt een ar- melijken indruk. Het bevat twee k'eine vertrekjes, waarvan het eene geen vloer heeft en gebruikt wordt om er rogge in op \e slaan. Dit komt op de zijdeur uit, waar de or de aanvaller is binnengedrongen. Het andere vertrekje heeft een steenen vliertje, bevat een oud tafeltje en twee wankele stoelen on heeft voor slaapplaats een kleine, donkore bedstee. Er lagen op het tafeltje een opengeslagen bijbel en een gezangenboek. In de buurt staan nog een paai een voudige huisjes, in een waarvan de 68-jo- rige zuster van den aangevallene weent. Wo ti^ifen b] een bezoek aan zijn huis den ouden v. O. geheel ontdaan aan. Mijn gohce.e leven htb ik hier gewoond, mar nou wil ik hier vandaan, zei hij. Ver/o' gens vertelde hij nogmaals zijn verhaal. Hij had zich gisteravond naar bed be geven toe hij aan het zijdeurtje lawaai hoovde en dadelijk daarop stond er een man voor zijn bedstee, die voor zijn ge zicht, een zwarte lap had gebonden en ee.i ko. te handbijl onder zijn arm had. De man zeide, dat hij 200.moest hebban. De worstelirg. Nadat de oude boer den indringer ver zekerd had, dat hij geen geld in huis had, waarop deze opnieuw eischte, dat hij 200 moest hebben, is de oude man naar het schuurtje gegaan, waarbij hij het liet voor komen dat hij het geld zou aanwijzen. In het schuurtje gekomen pakte de onver laat den man plotseling bij de keel: hij wou me wurgen, vertelde de grijsaard in zijn dialect, maar ik greep dadelijk de bijl vast. De oude boer is altijd trotsch ge weest op de kracht, die hij in zijn handen had en hij verklaarde dan ook herhaalde lijkik ben „stark". Dit moest de aanvaller dan ook inder daad ondervinden. Ondanks zijn bijna 80 jaren wist de oude man de bijl vast te hou den, daarbij den aanvaller belettende zich van dit wapen te bedienen. Een oogenblik rolden beiden over den grond maar toen zag de laffe aanvaller wel. dat zijn kans verkeken was. Hij sprong op en door het zelfde zijdeurtje nam hij overhaast de vlucht, echter niet dan nadat de oude boer den lap van zijn gezicht had gerukt. Zijn bijl liet hij eveneens in handen van den boer achter. Totaal ontdaan over het gebeurde is de grijsaard vervolgens luidkeels schreeuwend den weg opgeloopen en aar de politie ge gaan, die daar in de buurt een posthuis heeft. Toen wij vanmorgen bij het hutje van het slachtoffer vertoefden, was daar ook de inspecteur Van Duls uit De Bilt, die het onderzoek leidt, aanwezig. Inspecteur Van Duls toonde ons aan, hoe dc roover de kleine zijdeur binnen was gedrongendoor het verbreken van een plank kon hij het schuurtje binnenkomen en vandaar gemakkelijk het naast gele gen woonvertekje betreden. Het zijdeurtje is eigenlijk niets anders dan een luik van ruim een meter hoog. De dader bekend? Naar wij vernemen, is de naam van den vermoedelijken dader reeds bij de politie bekend, zulks op aanwijzingen van den ouden man. Dezen morgen is er reeds po litie uit De Bilt in verband met deze zaak naar Hilversum vertrokken. Het schijnt dat de aanvaller niet geheel zonder buit is weggegaan. De oi.Je man had in zijn vest, dat hij 's nachts voor de koude aanhield, een enveloppe met 29.- - en deze is plotseling spoorloos verdwenen. Enkele buren, die we nog spraken, ver klaarden van het geval pas te hebben ge hoord, toen de oude man schreeuwende op den weg liep. Daar de huizen nogal uit el kaar liggen, had men van den inval zelfs niets vernomen. Een arrestatie. Naar we later vernamen, heeft men in den loop van den dag iemand als ver dacht van den roofoverval aangehouden Na confrontatie met den ouden van O., heeft men hem evenwel weer op vrije voe ten gesteld, daar de grijsaard alleen kon verklaren, dat de aangehoudene wel onge veer van dezelfde grootte was als zijn aanvaller. Naar men vermoedt, zal men den dader dicht in de buurt van de plaats van den overval moeten zoeken, daar hij blijkbaar bekend was met de geruchten als zou van O. wel wat geld in huis hebben. DE GEFINGEERDE OVERVAL IN DEN HAAG. Een uiteenzetting door commissarissen. Bijzonderheden omtrent de gegevens, welke de politie te Den Haag tot haar ont dekking van den gefingeerden overval in de „Vette Hen" hebben geleid, zullen niet verstrekt worden, daar anderen hierin wel eens aanwijzingen zouden kunnen vin den omtrent de wijze, waarop men in een dergelijk val van simulatie niet moet op treden. Van de zijde van commissarissen verna men wij omtrent het gebeurde het vol gende De heer Z. was reeds meer dan tien ja ren aan de fabriek verbonden en genoot het volle vertrouwen van commissarissen. Hij was een bekwaam bakker, in het be zit van het diploma van Wageningen, en was vóór 1921 de rechterhand van den toen- maligen directeur, den heer van Lennep. Toen deze was uitgetreden later is de heer van Lennep overleden heeft een tijdlang de heer van Asperen de directie waargenomen. Intusschen werd een ge schikte opvolger in de directie gezocht en toen werd, op advies van het accountants kantoor Roozeboom en Dijke, die steeds de boeken der vennootschap controleerde, de heer Z. tot directeur benoemd. Ook sindsdien is er nimmer wantrouwen bij commissarissen jegens den heer Z. ge rezen. Commissarissen ontvingen elke drie maanden een rapport van het accountants kantoor en dat rapport luidde steeds gun stig, boekenonderzoek en adviezen klopten tot nu toe. Het laatste kwartaalrapport was einde Juli opgemaakt en gaf niet de minste reden tot verminderd vertrouwen. De wissels zijn steeds op tijd betaald en er was ook in ander opzicht geenerlei aan wijzing voor commissarissen, noch voor hot accountantskantoor, om een verscherpte controle in te stellen. Het kasboek was tot op den laatsten dag naar het scheen, correct bijgehouden; volgens dit had er een kassaldo van 9000 moeten zijn. De heer Z. genoot een salaris van ongeveer 9 mille en voorzoover men kon oordeelen, leefde hij sober. Van speculeeren, waarin de heer J. zich zou hebben begeven, was aan commissarissen niet bekend. Eerst toen dezer dagen het dividend aan de verbruikers moest worden betaald dat altijd in de week voor St. Nicolaas placht te geschieden is de heer Z. in het nauw gekomen, omdat de negen mille bij hem niet in kas was. Inplaats van daarmee commissarissen op de hoogte te oicngen, heeft de Z. op dc gepubliceerde wijze getracht zich er uit te redden. Ook toen Donderagavond half elf commissa- .issen van den z.g. overval werden ver aget, konden zij nog geen vermoeden uiten, dut deze overval evenal de berooving zou zijn gefingeerd, al waren er wel eenige l. istero punten in deze affaire. Schorsing van den heer Z. was evenwel nog niet mogelijk, zoolang er nog slechts vermoedens waren. Woensdagavond heeft tijdens de commis sarissenvergadering, die reeds j.l. Zaterdag was uitgeschreven, een reconstructie van het gebeurde plaats gehad in tegenwoor digheid van den heer Z. Inmiddels was de heer Z. door commis saris Paré op het politiebureau aan een streng verhoor onderworpen, dat Donder dagmiddag te 2 uur werd voortgezet. Tot Donderagavond half acht heeft de heer Z. volgehouden, dat hij werkelijk was over vallen en dat de 9 mille door den beroo- ver uit de brandkast moesten zijn gesto len. Eindelijk echter waren do aanwijzin gen tegen den heer Z. zoodanig opgesta peld, dat hij op dat moment, te half acht, bekende. Daarop is hij onmiddellijk in ver zekerde bewaring gesteld. Wat de financieelo positie der vennoot schap betreft, deze is, naar commissaris sen ons verzekerden, volkomen safe. Er is ruime overwaarde op de balans en er is een belangrijk banksaldo. Het bedrag van 9 mille was slechts een gedeelte van het voor dividenduitkeering bestemde geld en verwacht mag wprden, dat in de volgende week de dividenduitkeering die door het onderzoek inderaad eenigszins is ver traagd volledig zal geschieden. Gisteren hebben commissarisen besloten tot schorsing van den heer Z„ terwijl zoo spoedig mogelijk een nieuwe directeur zal worden benoemd. Voorzoover bekend, zijn er geen mede plichtigen in het spel. EEN FAMILIE-VEETE UITGEVOCHTEN Met biil en hooivork. In Susleren heeft een vechtpartij plaats gehad, waarbij de ongehuwde slager J. S. ernstig werd mishandeld. Hij werd bewus teloos gevonden, badende in zijn bloed. Geestelijke en geneeskundige hulp moest orden vorleend. S. werd naar het zieken huis overgebracht. De veldwachter nam een bijl, waarmede de ernstige verwondiugen werden toegebracht, in beslag, evenals een hooivork, een 9chop en een knuppel. Ook P. moest zich onder dokters behandeling stellen. De vermoodelijke daders werlon gearresteerd. De oorzaak moet. in oen oude familieveete gezocht worden. Spaarduitjes gestolen. S., te Kerkrade, kwam tot de treurige ervaring, dat zijn spaarduitjes, ten bedra ge van 1300 gulden, zijn gestolen. De man had er jaren over gedaan om het bedrag bijeen te krijgen. LEIMUIDEN. Drinkwaterleiding. Do door Ged. Sta ten dezer provincie goedgekeurde veror dening betreffende de beschikbaarheid van drinkwater in woningen en werk plaatsen zal 1 Januari a.s. in werking tre den. Met ingang van dien datum zal men dus verplicht worden aan te sluiten aan do drinkwaterleiding. Huisslachting. Gedurende de maand November werden ter secretarie dezer ge meente ingevolge de vleeschkouringswet aangegeven voor Huisslaehting 23 varkens 1 koe en 4 varkens tot 50 Kg. en 1 geit. Bc.lriifsslachting 1 koe, 7 varkens en 1 varken tot 50 kg. Noodslachting 1 kalf, 1 big, 1 schaap, 1 varken en 1 koe hiervan werden goedgekeurd 1 varken en 1 koe. In totaal werd 121.50 aan keurloon ont vangen. Bouwen. B. en W. dezer gemeente hebben aan C. Dompeling alhier vergun ning verleend tot liet bouwen van een woonhuis met slagerij. Wcrkloozen. Ter secrelarie dezer ge meente staan op het oogenblik reeds 30 werkloozen in geschreven. Het zijn in hoofdzaak landarbeiders. Geboren Hendrika Thcresia, doch ter van W. H. Semp en van W. H. Norma. Overleden Gerarda Martina, doch ter van M. A. van der Meijs en W. Post. Ondertrouwd Hendrik Timmors, oud 39 jaar bloemist en Cornelia M. Bre- wo 20 jaar. Hendrik Swier 31 jaar en Reijertje van Donselaar 38 jaar. Gevestigd: L. Bouthoorn uit Haarlemmermeer A. van der Drift en gezin uit Alkemade. Vertrokken: W. Hakker naar Lei den B. A. Hoogmoed naar Rossum H. G. Sepers naar Haarlemmermeer H. Witte naar Alphen aan den Rijn A. Heemskerk naar Ter Aar A. vun Dijk naar Saasenheim Th. Konst naar Rijn- satcrwoude A. C. Roubes naar Haar lemmermeer. 0EGSTGEEST. e Winkelweek. Gisteravond maakte de N.Z.H.T.-Harmonie voor de laatste maal gedurende deze winkelweek een muzika'e omgang. De resultaten dezer winkelweek, georganiseerd door het winkelweekaclie- comité, zijn, zooaL ke'e 1 -i s na een iniormatie onzerzijds, mededeelden, zeer bevredigend. Vele inkelicrs kwamen aan het aantal bonnen door het comité uitge reikt, spoedig te kort en moesten er hon derden worden bijgedrukt. Het bonnen stelsel blijkt zeer gewild te zijn bij het pu bliek en gaat- er in als koek". Do trekking is bepaald op Maandag en wordt verricht door de correspondenten der dagbladen en ten overstaan der politie. De uilslag wordt des avond nog in de verschillende etalages bekend gemaakt-. St. Nicolaasviering. In St. Willi.brord werd gisterenmiddag voor de kinderen der R. K. school een film vertoond. Door het onderwijzend personeel werden aan de kin deren versnaperingen uitgedeeld, wat na tuurlijk zeer in de smaak viel. Zeer prijzenswaardig is het voorzeker van het schoolbestuur, dat de kinderen van liet gesticht „Voorgeest" ook in de gelegen- I beid werden gesteld de voorstelling bij te SASSENHEIM. j Brandweer. Binnenkort- zal tusschen de I Gemeentebesturen van Ilillegom, Lisse, I Warmond, Xoordwijkerhout, Noordwijk en J Sassenhcini een conferentie worden gehou- d enom te komen tot een definitieve rogo- ling inzake onderlinge hulp bij branden. Al le genoemde gemeenten hebben zich reeds in beginsel tot medewerking bereid vcr- klaurd, terwijl ook al deze gemeenten de be- schikking hebben over een motorbrand spuit. ALPHEN AAN DEN RIJN. CRISIS-COMITé. Het Plaatse!ijk Crisis-Comité „Alphen aan den Rijn" is samengesteld a!s volgt: Dr. H. J. Lovink, Burgemeester, Ecre- Voorzitter; P. van Dijk. Raadhuisstraat 11, Voorzitter; C. J. van dei Bijl, Diaconie Ge- ref. Kerk Klaadhuisstr.A. P. Chardon, Diaconie Geref. Kerk, Hooftstrant; L. X. van dien, Israëlitische Armen; H. P. J. Jol- lic, R. K. Armbestuur; C. E. Klink, Chr. Besturenbond; P. J. Koelewijn, Alphen- sche BestuurdersbondL. van der Leek, Diaconie Ned. Herv. Kerk, Oudshoo i; Mej. J. Loos, Leger des Ileils; II. Oudenes Vergadering van Gelouvigen: D. Raap horst, IJecoramissie; A. F. Ruijssenaars, R. K. Yo.ksbond; K. Tolk, Diaconie Ned. Herv. Kerk Alphen; P. Vis, Diaconie Chr. Geref. Kerk Hooftst-r.; A. D. van V.iet, Al gemeen Armbestuur; P. van Wens veen, Evangelisatie Hoofdstraat, terwijl de heer A. van Hoorn, Concordiast-raat 43, zich be langeloos disponibel stelde voor het Secre tariaat. De heer H. Oudenes, Prins-Hendrikatr. 58, treedt als Penningmeester op en zal gaarne iedere gave, k'ein of groot, in wel ken vorm ook, in ontvangst ncinen. Post giro 80837. BURGHtAS VAN ALPHEN AAN DEN RIJN. Het is U bekend, dat alhier een Plaatse lijk Crisis-Comité is gevormd waarvan Eere-Voorzitter is Burgemeester Dr. H. J. Lovink, teneinde hen, die het allernoodza kelijkste moeten missen te helpen, en hen zoo mogelijk kleeding, schoeisel, dekking enz. te verschaffen. Dal dit Comité dat niet zonder Uw hulp tot stand kan brengen ia te bogrijpen, en 't hoopt dan ook dat U het daartoe in staat zult stel'en. Maandag 7 en Dinsdag 8 December a.s. za: men bij U aankloppen voor een gave. Wij hopen en vertrouwen dat het zal zijn een rijke gave, al naur gij missen kunt en de Dames en Hoeren, die zich daartoe bij U zullen aanmelden, niet zult teleurstellen. He'pt ons de/e sc hoone zaak te dneu sla pen en geeft middelijk. Het Comité. Deze collecte wordt zeer hartelijk aanbe volen door: R. van den Berg, Notaris. De. J. H. Bosch, Geref. Predikant.. Ds. J. G. L. Brouwer, Ned. Herv. Predik. Ds. J. de Bruijn, Ned. Ilorv. Predikant. Dr. J. F. Cannrgieter. Nod. Herv Predik A. J. Dekker. V «oreanaer Evangelisatie. L. de Graaf, Bankdirecteur. J. M. Heilege: s, De' jp-Pa stoor. O. M. Hemgreen, Wethouder. M. A. Hoogcndijk, Particulier. H. H. van der Kloot Meüburg. Industrieel Joh. van Leeuwen, Wethouder. P. L. van Muiswinkel J. (Linden bovenstraat). H. B. Nièweg, Voorganger Israë it'sche Gemcen'e. P. FT. Olthof. Bankdirecteur. J. H. Ruting, Raadslid, 'ov^"st"aat). J. Spreij, Industrieel (Vinke-bmirt). Th. Snreii, Particulier (Hoorn). Ds. Joh. Stehouwcr. Ned. Herv. Predik. Jhr. G. .T. Stoop, Notaris. J. A. Vo"c''oop, VoorT-n^er Vergadering. Ds. A. W. Voors. prod. Dirt. Af. St. J. Th. L. Withof, Keus, Industrieel (Hoóm). Ds. P. Zwier, Chr. Geref. Predikant. Z0ETERW0UDE. Geboren: Elisabeth Cornelia, d. v. A. A. Straathof en C. A. Berg. G.jsbe-- tus Johannes, z. v. N. do Jong en A. AI. Kelder. Johannes Leonard us. z. v. G. Overdovc-f on A. Al. rijkelijk',"i/.-n. - \r- noldus Johannes Maria -z. v. P. Bnrnse en A. B. de Jong. Afaria Apo'onia ,T->coba, d. v. L. AI. J. van Velzen on E. M. C. van Haasteren. Margarothn Barl -a J*',-n- na d. v. X. J. Straathof on Af J. Piin- aekrr. Wil'em Jacobus, 7. v. J. van der Afeet en A. Sicra. Pieter Dirk. z v. D. P. de Regt en D. Tamers. Regina C'athari- na, d. v. L. van der Wielen en A. A. Pn oen- hoven. Tlioedorus, v.. v. E. A. v. d. Akker en J. Slingerland. Getrouwd: J. Tierolf en A Tf. F. Afa- ter. - P. J. Zandvliet en A. AI. Janmaat. - J. L. P. v. dor Vooren en C. W. Tijsscn. J. Smit en AI. van Dicmcn. Overleden: Jacobus van Haaslert, oud 08 jaren, echtgenoot van G. A. van Leeuwen. Jacobus Siera, oud 27 jaren. Ife.ena Alaria Alucrkerk, oud 05 jaren. Alaria Johanna van Boers, oud 07 jaren. Gerardus Petrus van Ilaastert, oud 12 ja-

Leidsche Courant | 1931 | | pagina 15